Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 17:40   #1501
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja mam rocznicę z TŻtem w poniedziałek ijeszcze nic nie kupiłam,a co najgorsze,nie mam żadnego pomysłu
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:27   #1502
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zamowilam puchar i tabliczke z napisem "dla najlepszego chlopaka na swiecie. 14.11.2008 r" na chlopaka 18tke jutro mam isc po odbior puchar kupiłam za 51 zł a wygrawerowanie za 15 zł
fajny pomysl
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 14:42   #1503
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zamowilam puchar i tabliczke z napisem "dla najlepszego chlopaka na swiecie. 14.11.2008 r" na chlopaka 18tke jutro mam isc po odbior puchar kupiłam za 51 zł a wygrawerowanie za 15 zł
Podoba mi się ten pomysł

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
ja mojemu zrobilam pod choinke taki kalendarz z moimi i naszymi zdjeciami, do tego teksty naszych piosenek lub ladne wiersze milosne + pozaznaczane wazne dla nas i dla niego daty - byl zachwycony, wrecz wzruszony i teraz co roku chce taki dostawac

ja mojemu na mikolaja kupie ksiazke "gomorra", bo ostatnio temat mafii go interesuje a pod choinke bedzie kalendarz + cos zwiazanego ze swietami robionego recznie [np. cos na choinke ] + cos kupnego, ale co to jeszcze musze sie zastanowic
raczej nigdy nie mam problemow z kupieniem TŻtowi prezentu, bo wsluchuje sie w to co mowi i o czym mowi, ze chcialby cos miec

Zdecydowanie ten kalendarz mnie zaintrygował. Być może w tym roku i ja coś takiego zrobię Co do braku problemu z kupieniem TŻtowi prezentu to zazdroszczę. Mój niezbyt często mówi że coś mu się podoba i coś chciałby mieć. Siłą trzeba wyciągać z niego
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 14:48   #1504
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Tak wyglada ten puchar w srodku bedzie wypełniony cukierkami tymi malutkimi
i bedzie w takim pudle obwiązanym wielka wstążką do tego na paragonie napisałam długaśne życzenia a na koniec
DO ZAPŁATY:
- pomysł 56
- puchar 58
- pudełko 25
-wykonanie 36
itp.. i to podlicze to np wyjdzie 310.....






.... BUZIAKOW






uff i zglowy mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puchar.jpg (47,9 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudło.jpg (80,4 KB, 149 załadowań)
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 14:51   #1505
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Też kiedyś dałąm swojemu TŻ kalendarzyk. Dostałąm go u fotografa, miał taką promocję dla osób, które robiły sobie zdj do legitymacji (a był to koniec poprzedniego roku)
Był on formaty normalnego zdj (na papierze do zdj), i były tam tabelki z miesiącami a na górze moja fotka. Wyglądało to super, a TŻ był zachwycony i powiedział, że jeszcze nigdy od nikogo nie dostał czegoś takiego
A prezent zrobił sie wtedy sam, bo i tak potrzebowałam zrobić sobie, a że jeszcze fajnie na nim wyszłam...

A wczoraj próbowałąm zagadać trochę mojego TŻ na temat prezentów. Powiedział, że dla niego najlepszym prezentem będę ja w samej kokardce może i to też jest jakiś pomysł
Poza tym powiedział mi, że chciałby miec płytę Kazika, która wyjdzie w grudniu (czyli przy okazji prezent na święta mam z głowy)
A pytałam sie też co myśli o prezentach robionych, to powiedział, że nie wie, bo od nikogo jeszcze takich nie dostawał (i tu pole dla mnie do popisu), a ogólnie to bardzo mało dostawał prezentów
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 14:54   #1506
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Tak wyglada ten puchar w srodku bedzie wypełniony cukierkami tymi malutkimi
i bedzie w takim pudle obwiązanym wielka wstążką do tego na paragonie napisałam długaśne życzenia a na koniec
DO ZAPŁATY:
- pomysł 56
- puchar 58
- pudełko 25
-wykonanie 36
itp.. i to podlicze to np wyjdzie 310.....






.... BUZIAKOW






uff i zglowy mam

mogę wiedzieć gdzie go zakupiłaś?
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 14:55   #1507
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
mogę wiedzieć gdzie go zakupiłaś?
w hurtowni sportowej
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 15:15   #1508
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dziewczyny...mój TŻ we wtorek wprowadza się do nowego mieszkania.Jego nowy pokój bedzie pusciutki..co mogę mu dac przydatnego a jednoczesnie przypominającego o mnie? 6 listopada minęły nam dwa lata i nie mielismy jak dać sobie prezentów więc chcialabym mu coś wkoncu dać
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 15:38   #1509
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Jesteś ze swoim TŻtem tak długo, że uważasz, że wyczerpałaś wszelkie pomysły na super prezent? A może to Wasze pierwsze tygodnie i nie wiesz co wypada kupić? A może wpadłaś na pomysł idealnego prezentu i chciałabyś się tym pochwalić, podpowiedzieć innym? Możesz napisać to tutaj, zapraszamy
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:56   #1510
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez chocolatemousse Pokaż wiadomość
Dziewczyny...mój TŻ we wtorek wprowadza się do nowego mieszkania.Jego nowy pokój bedzie pusciutki..co mogę mu dac przydatnego a jednoczesnie przypominającego o mnie? 6 listopada minęły nam dwa lata i nie mielismy jak dać sobie prezentów więc chcialabym mu coś wkoncu dać
moze jakas posciel dla zakochanych ?
Albo takie wielkie zdjecie do powieszenia na scianie(przedstawiajace was)??
Albo jakis sexowny plakat z Toba ??
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 17:32   #1511
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
moze jakas posciel dla zakochanych ?
Albo takie wielkie zdjecie do powieszenia na scianie(przedstawiajace was)??
Albo jakis sexowny plakat z Toba ??

Tak myślalam właśnie o plakacie..ale w moim miescie takie cos kosztuje 100zł u fotografa
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 17:42   #1512
weramktw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
GG do weramktw
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

hej widzę,że można tu się poradzić za tydzień mija mi rocznica z chłopakiem i chciałabym mu coś dać,myślałam nad perfumami ale to raczej na święta,imieniny albo urodziny.Chciałabym cos z pomysłem.Dałam mu juz kieys moj porter na urodziny i naprawdę nie mam pomysłów,interesuje się fotografią,jest skejtem wiec strasznie trudno mi cos dla niego wybrac.Pomóżcie
weramktw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:15   #1513
kees26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 504
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Rewelacyjny i bardzo przydatny wątek, zwłaszcza w dobie zbliżających się Świąt Bożonarodzeniowych

Jestem ze swoim TŻ prawie 7 lat, z czego ponad rok po ślubie. Przez ten czas wyczerpałam pulę pomysłów na wszelkie prezenty. Zaczęło się od wesołych kubków, bielizny, pasków do spodni i gier komputerowych, potem przyszedł czas na płyty cd ulubionych zespołów, perfumy, ciuchy, portfele, zegarek....Były też prezenty w stylu romantyczna kolacja tylko we dwoje z pikantnym zakończeniem itd.

Ale przyszedł czas na coś naprawdę niebanalnego, bo mój TŻ wkrótce kończy 30 lat i chciałabym połączyć jego urodzinowy prezent ze świątecznym. Myślę, aby sprezentować mu wizytę w salonie tatuażu - od dawna marzy, aby sobie zrobić jakiś oryginalny tatuaż ma plecach. Co o tym myślicie???

Edytowane przez kees26
Czas edycji: 2008-11-09 o 18:47 Powód: Dopisana myśl:)
kees26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 19:10   #1514
indra
Przyczajenie
 
Avatar indra
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 22
GG do indra
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

jeśli Twój tż naprawdę ma takie marzenie, to myślę, że to fajny pomysł. A może tak pokusić się o zorganizowanie jakiegoś fajnego wyjazdu i dołączyć do tego jakąś ekstremalną przygodę? skok na bungy, paralotnia itp? Ja szykuję prezent właśnie w tym kierunku, ale to dopiero na 31 marca
indra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:12   #1515
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Cytat:
Napisane przez indra Pokaż wiadomość
jeśli Twój tż naprawdę ma takie marzenie, to myślę, że to fajny pomysł. A może tak pokusić się o zorganizowanie jakiegoś fajnego wyjazdu i dołączyć do tego jakąś ekstremalną przygodę? skok na bungy, paralotnia itp? Ja szykuję prezent właśnie w tym kierunku, ale to dopiero na 31 marca
A ja miałam już wcześniej napisać o czymś extrimmmmeee. Może skok ze spadochronem? Ja swojemu taki planuje prezencik, ale dopiero na maj. W sumie niedrogie jak na tego typu rozrywki a ile emocji!
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 21:51   #1516
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Przypomniało mi się, jak kiedyś koleżanka jako prezent załatwiła i wpłaciła 1 ratę za jakiś tam sprzęcik grający. Jej luby chciał, ale nie mógl się zdecydować, no to ona zdecydowała za niego Tez jakiś pomysł.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 23:15   #1517
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

tez mam problem z prezentem na mikolaja i na urodziny juz mu chyba wszystko dawalam... sweterki, bluze, koszulki, obraczke, miska, zestaw do golenia, poduszke serducho, kilka buteleczek perfum, poduszke z moim zdjeciem ,lancuszek ,wisiorek, portfel ,pasek, recznie robione kartki,.... ehh... moze wam cos pomoglam no i nie wiem... za to wiem ze na walentynki zamowie chyba taki fotoalbum z naszymi zdjeciami albo sama zrobie nasz portret odpada bo ja juz mu obiecuje od roku namalowac obraz ale nie mam czasu i weny:/ kurde... nie kupie mu kolejnego sweterka...:/ choc w sumie to mam taki pomysl aby na mikolajki zrobic mu fajny prezent ktorym ja bede w samej czapeczce mikolajowej i czerwonych stringach... choc jeszcze nie wiem bo itak wtedy wypada cos kupic... a jak nie to jakis pozadny zestaw do golenia... znow:/

za to powiem wam jaki cudny prezent ja dostalam... w sumie bardziej dla dziewczyny ale moze znalazlybyscie cos takiego dla chlopaka otoz na walentynki dal mi lancuszek z serduszkiem ktore nalezalo przelamac na pol... na jednej polowie jest narysowany chlopak , na drugiej twarz dziewczyny... ja mam na lancuszku chlopaka a on na swoim dziewczyne taki bardzo symboliczny i romantyczny prezent... w sumie to nie mam pojecia gdzie on to kupil
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 23:49   #1518
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja kupowałam rózne rzeczy : bokserki, bluzki, perfumy, ksiązki, kieliszki i do tego wino,

ale najbardziej cieszył się z wiertarki udarowej Bosha i niszczarki do papieru

teraz zbliżają się święta i znów mam problem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 03:03   #1519
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dziewczyny niedługo mija miesiąc od kiedy jestesmy razem, wiem, że to krótoo, ale czy macie moze jakies fajne pomysły... Błagam, pomóżcie. On jest romantykiem i juz mi mówił, że będzie niespodzianka...to tak głupio nic nie zrobić... Proszę o jakies ciekawe pomysły
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 03:11   #1520
Argaritta
Raczkowanie
 
Avatar Argaritta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z Trzem.
Wiadomości: 140
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez chocolatemousse Pokaż wiadomość
Dziewczyny...mój TŻ we wtorek wprowadza się do nowego mieszkania.Jego nowy pokój bedzie pusciutki..co mogę mu dac przydatnego a jednoczesnie przypominającego o mnie? 6 listopada minęły nam dwa lata i nie mielismy jak dać sobie prezentów więc chcialabym mu coś wkoncu dać
Hmm może trochę oklepane ale w prześlicznej ramce [widzialam takie na allegro z napisem jakimś itd.] Wasze zdjęcie
[ i do tego na przykład gwoździe i młotek żeby mógł się poczuć jak prawdziwy mężczyzna i sam to wbić i zawiesić ]



Moj TZ ma za tydzien a ja nie mam pomysłu na 18. urodziny..
__________________
Nie drża mi ręce
kiedy natrafiam na drobne pamiątki
i zwitek listów przewiązanych sznurkiem
-żeby chociaż wstążeczką

Argaritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 08:49   #1521
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Juz troszkę za późno - ale moze w przyszłości sie komuś przyda.
Ja na nasze 2 lata wykupiłam mojemu TŻ lot motolotnią
Był bardzo ucieszony, podobało mu się , prezent nietypowy i na pewno zapamięta!
Następnym razem będzie chyba skok ze spadochronem (tym razem balam sie ze nie skoczy )
Tyle tylko że ograniczenia pogodowe - loty są od kwietnia do końca września z tego co pamiętam.
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 09:34   #1522
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez sara17 Pokaż wiadomość
(...)
Następnym razem będzie chyba skok ze spadochronem (tym razem balam sie ze nie skoczy )
Tyle tylko że ograniczenia pogodowe - loty są od kwietnia do końca września z tego co pamiętam.
Teoretycznie są, ale więszkość usługodawców organizuje też skoki przynajmniej raz w miesiącu poza sezonem, jeśli tylko pogoda sprzyja.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:12   #1523
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

A może kupić ładny globus i dołączyć karteczkę - dałabym Ci cały świat ? :P

a akie loty to gdzie można sobie wykupić?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:41   #1524
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A może kupić ładny globus i dołączyć karteczkę - dałabym Ci cały świat ? :P

a akie loty to gdzie można sobie wykupić?
http://www.wyjatkowyprezent.pl/preze...nica-urodziny/


Tu jest szybowiec, spadochron i motolotnia i nie tylko Szybowiec ma cenę przystępną, ale spadochron drogi, ja interesowałam się firmą, która ma za 500zł.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:56   #1525
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
Rewelacyjny i bardzo przydatny wątek, zwłaszcza w dobie zbliżających się Świąt Bożonarodzeniowych

Jestem ze swoim TŻ prawie 7 lat, z czego ponad rok po ślubie. Przez ten czas wyczerpałam pulę pomysłów na wszelkie prezenty. Zaczęło się od wesołych kubków, bielizny, pasków do spodni i gier komputerowych, potem przyszedł czas na płyty cd ulubionych zespołów, perfumy, ciuchy, portfele, zegarek....Były też prezenty w stylu romantyczna kolacja tylko we dwoje z pikantnym zakończeniem itd.

Ale przyszedł czas na coś naprawdę niebanalnego, bo mój TŻ wkrótce kończy 30 lat i chciałabym połączyć jego urodzinowy prezent ze świątecznym. Myślę, aby sprezentować mu wizytę w salonie tatuażu - od dawna marzy, aby sobie zrobić jakiś oryginalny tatuaż ma plecach. Co o tym myślicie???
Najlepszy prezent to taki, którego sami sobie nie kupimy (z róznych powodów, np dostępnosci, ograniczenia finansów, czy np dlatego, ze możemy się bez niego obejsć). Myslę, że najważniejsze to wyłapać tę wiadomosć i zrobić z niej dobry użytek
I nie zastanawiać się czy to odpowiednie, czy się przyda itd. Mój mąż od jakiegos czasu marzył o Ferrari Enzo z Lego Technic. Zabawka dla faceta, który ma 3letnie dziecko? Dziwne prawda? Wydałam na nią mnóstwo kasy i ... nie pamiętaałam takiego zaskoczenia i radosci na jego twarzy A to przeciez bezcenne
Wydaje mi się, że taka wizyta w salonie tatuażu będzie jak najbardziej na miejscu, w końcu super jest być czasem tą cudowną wróżką i spełnić marzenie, zwłaszcza jego marzenie...
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 15:11   #1526
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

mój Tż lubi gotować, ma świetny kulinarny gust i jest dość wymagąjacy jesli o to chodzi.. teraz robię mu prezent bez okazji: kupuję trochę ekskluzywnych, lepszych dodatków, składników, jakąś świetną oliwę z oliwek, kalmary, jakieś wyśmienite ciasteczka itp. - wiecie, rzeczy dość drogie i bdb jakości, na które na co dzień trochę szkoda pieniędzy czasem, mnóstwo takich w sklepach. Może do tego jakiś dobry alkohol np. fajne wino Myślę ze przeznaczę na to ok 200 -300zł

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2008-11-10 o 15:13
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 15:30   #1527
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
mój Tż lubi gotować, ma świetny kulinarny gust i jest dość wymagąjacy jesli o to chodzi.. teraz robię mu prezent bez okazji: kupuję trochę ekskluzywnych, lepszych dodatków, składników, jakąś świetną oliwę z oliwek, kalmary, jakieś wyśmienite ciasteczka itp. - wiecie, rzeczy dość drogie i bdb jakości, na które na co dzień trochę szkoda pieniędzy czasem, mnóstwo takich w sklepach. Może do tego jakiś dobry alkohol np. fajne wino Myślę ze przeznaczę na to ok 200 -300zł
tylko posprawdzaj daty waznosci zeby nie musial tego wszystkiego szybciutko zuzyc a pomysl bardzo fajny
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 15:49   #1528
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
tylko posprawdzaj daty waznosci zeby nie musial tego wszystkiego szybciutko zuzyc a pomysl bardzo fajny
Dzięki, fakt - muszę zwrócić na to uwagę, choć na szczęście produkty tego rodzaju mają długie terminy wazności

Wiem ze TZ sie ucieszy z takiego prezentu
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 16:04   #1529
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dzięki, fakt - muszę zwrócić na to uwagę, choć na szczęście produkty tego rodzaju mają długie terminy wazności

Wiem ze TZ sie ucieszy z takiego prezentu
na pewno sie ucieszy ja uwielbiam gotowac, tylko szkoda kasy [wiadomo, studenckie zycie] na te drozsze skladniki, a zwlaszcza te, co ciezko dostac, wiec tez ucieszylabym sie z takiego prezentu
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 16:39   #1530
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja mam zawsze problem z prezentami dla mojego TŻ-ta :P Nie podoba mu się wiele rzeczy, które można by kupić 'normalnemu' facetowi... odpadają wszelkie 'słitaśne' gadżety, bo oboje nie lubimy kiczu i przesłodzenia. erotyczne gadżety odpadają, bo to jeszcze nie ten etap :P

nie przychodzi mi do głowy żaden inny prezent związany z jego zainteresowaniami... (dużo słucha muzyki, gra na gitarze, trochę interesuje się psychologią)

rok temu na święta kupiłam mu książkę o jego ulubionym zespole, na rocznicę wymyśliłam drobiazgi wykonane przez siebie i opisujące historię naszego związku a teraz zbliżają się święta i znowu jestem w kropce. eh. :p zwłaszcza że w tym roku naprawdę u mnie cienko z kasą.

mogę mu kupić krawat na moją studniówkę, ale jego jakoś szczególnie to nie ucieszy pewnie :P
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2008-11-10 o 16:41
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.