Absurdy i zdziwka z grup na fejsie - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-19, 00:22   #1501
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Grupa o urządzaniu wnętrz, kobieta wrzuciła zdjęcie psa dotykającego tyłkiem ściany i zapytała jak ludzie sobie radzą z brudzeniem ścian przez psa (jest przed remontem i zapytała min o farbę). Pod postem głównie zdjęcia psów, bez porad.
ja sie dodałam do psiej grupy i jak kocham psy to juz mam serdecznie dosc miliard zdjec na dzien dosłownie miliard. Ja wiem ze dla kazdego własciciela to jego zwierzatko jest naj i na prawde WYJATKOWE ale bez przesady. I ciagle Pańcia/mamusia
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 00:33   #1502
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Zdziwko z grupy o szyciu, laska szuka materiałów w dinozaury, ale mają być dla dziewczynek, bo to dla córki, a wszystkie materiały w dinozaury jakie widziała są chłopięce
Jaki to jest dziewczęcy materiał, jak dinozaury będą różowe?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 07:19   #1503
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Grupa o urządzaniu wnętrz, kobieta wrzuciła zdjęcie psa dotykającego tyłkiem ściany i zapytała jak ludzie sobie radzą z brudzeniem ścian przez psa (jest przed remontem i zapytała min o farbę). Pod postem głównie zdjęcia psów, bez porad.
W analogicznej sytuacji bardzo często widzę też odpowiedzi: "na szczęście nie mam tego problemu, mój pies nie brudzi ścian". No super, bardzo pomogłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2021-04-19 o 07:48
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 07:20   #1504
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Zdziwko z grupy o szyciu, laska szuka materiałów w dinozaury, ale mają być dla dziewczynek, bo to dla córki, a wszystkie materiały w dinozaury jakie widziała są chłopięce
Jaki to jest dziewczęcy materiał, jak dinozaury będą różowe?
może w samice dinozaurów?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 07:23   #1505
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Zdziwko z grupy o szyciu, laska szuka materiałów w dinozaury, ale mają być dla dziewczynek, bo to dla córki, a wszystkie materiały w dinozaury jakie widziała są chłopięce
Jaki to jest dziewczęcy materiał, jak dinozaury będą różowe?
Dinozaury na materiale będą w spódniczkach .
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem jak materiał może być dziewczęcy albo chłopięcy i jakim cudem materiał ma płeć .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 07:33   #1506
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
W analogicznej sytuacji bardzo często widzę też odpowiedzi: "na szczęście nie mam tego programu, mój pies nie brudzi ścian". No super, bardzo pomogłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaak Czasami zastanawiam się czy osoby tak piszące obawiają się, że autor pytania poczuje się zignorowany jeśli się nie odezwą

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 09:50   #1507
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Tak sobie zawsze myślę o tych fototapetach, las tropikalny w kiblu, a w przedpokoju tundra.
Właśnie, fototapety? Czasem widuję na grupach, dla Was hot czy not?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Dla mnie not. Tzn. czasem są takie pasujące do wnętrza, ale rzadko kiedy udaje się osiągnąć taki efekt. Jak widzę jakieś Malediwy ku kogoś w salonie to



Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
fototapeta?
mam mieszane uczucia. podobają mi się niektóre, ale na aranżacjach reklamowych, zdjęciowych (jak w linkach). wtedy to wygląda ładnie i z klasą. ale jak wnętrze jest już bardziej domowe nie katalogowe to już mi to tak nie gra. no i kwestia jak to wygląda na ścianie tak realnie. nigdy nie widziałam chyba u nikogo fototapety tak na żywo

https://www.google.com/imgres?imgurl...MygIegUIARCRAw
https://www.google.com/imgres?imgurl...MygLegUIARCaAw
https://www.google.com/imgres?imgurl...MygcegUIARCvBA
https://www.google.com/imgres?imgurl...Myg6egUIARDqAQ

Takie są ok, ale jakieś krajobrazy to dla mnie koszmarek.




Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
rzekłabym, że do .upy

Dokładnie
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 11:41   #1508
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Dinozaury na materiale będą w spódniczkach .
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem jak materiał może być dziewczęcy albo chłopięcy i jakim cudem materiał ma płeć .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spośród komentarzy były takie dobre rady, żeby ostatecznie kupić ten chłopięcy i podoszywać kokardki i motylki w niektórych miejscach
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 16:35   #1509
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Zdziwko z grupy o szyciu, laska szuka materiałów w dinozaury, ale mają być dla dziewczynek, bo to dla córki, a wszystkie materiały w dinozaury jakie widziała są chłopięce
Jaki to jest dziewczęcy materiał, jak dinozaury będą różowe?
Nie powiem ale męczyło mnie jaki to materiał może być dla dziewczynki w dinozaury i Aliexpress się kłania mi w pomocy może autorka miała taki materiał na myśli jak na tej sukience jest? czyli różowe dinozaury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9FCF3643-D203-4ADB-858D-FCF8D0613479.jpg (53,8 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7A7F9751-66F0-44C9-8869-7B2FB5D88CD1.jpg (71,4 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C6D248EC-3C8F-4AEF-9619-B8E75D0931DF.jpg (89,2 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DB712F42-E4DE-4319-AF79-1D9E90577EC0.jpg (115,2 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CBDF7E3B-E245-4055-9F7C-E6F89F1DADD1.jpg (83,2 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FA85D504-E1FB-47F8-B676-77C818B196DC.jpg (110,5 KB, 148 załadowań)

Edytowane przez Kamilaa21
Czas edycji: 2021-04-19 o 16:41
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 16:41   #1510
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Nie powiem ale męczyło mnie jaki to materiał może być dla dziewczynki w dinozaury i Aliexpress się kłania mi w pomocy może autorka miała taki materiał na myśli jak na tej sukience jest? czyli różowe dinozaury
Generalnie dyskusja poszła dalej i okazało się, że gepardy, lwy i lamparty też są chłopięce
Jedyna osoba, która zwróciła uwagę, że wzory nie mają płci została zakrzyczana, także... Ogólnie ta grupa to nie na moje nerwy, bywa mocno grażynowa i ewidentnie się rozmijamy gustem więc chyba się z niej wypiszę.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 16:42   #1511
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Generalnie dyskusja poszła dalej i okazało się, że gepardy, lwy i lamparty też są chłopięce
Jedyna osoba, która zwróciła uwagę, że wzory nie mają płci została zakrzyczana, także... Ogólnie ta grupa to nie na moje nerwy, bywa mocno grażynowa i ewidentnie się rozmijamy gustem więc chyba się z niej wypiszę.

O matko to grubo polecieli....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-19, 17:03   #1512
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Generalnie dyskusja poszła dalej i okazało się, że gepardy, lwy i lamparty też są chłopięce
Jedyna osoba, która zwróciła uwagę, że wzory nie mają płci została zakrzyczana, także... Ogólnie ta grupa to nie na moje nerwy, bywa mocno grażynowa i ewidentnie się rozmijamy gustem więc chyba się z niej wypiszę.
Człowiek sobie spokojnie żyje i nie wie, że wzory mają płeć. Wychodzi na to, że moja spódnica w zwierzęta jest chłopięca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 17:04   #1513
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Człowiek sobie spokojnie żyje i nie wie, że wzory mają płeć. Wychodzi na to, że moja spódnica w zwierzęta jest chłopięca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

koniecznie przerob na chlopiece spodnie
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:33   #1514
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:43   #1515
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pierwsze słyszę o takiej grupie. To już nie lepiej pobawić się w geocaching?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:45   #1516
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Generalnie dyskusja poszła dalej i okazało się, że gepardy, lwy i lamparty też są chłopięce
Jedyna osoba, która zwróciła uwagę, że wzory nie mają płci została zakrzyczana, także... Ogólnie ta grupa to nie na moje nerwy, bywa mocno grażynowa i ewidentnie się rozmijamy gustem więc chyba się z niej wypiszę.
A w przupadku lwów, to ciekawe czy chodzi o samce lwy czy samice lwów to też chłopięcy wzór?

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ta akcja jeszcze trwa? Ja o niej dawno temu slyszalam
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-19, 18:48   #1517
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 09:32   #1518
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Obśmiałam się jak norka.
Na grupie wnętrzarskiej pani pyta o fotel gejmingowy dla 12-latki. Oczywiście ciocie dobra rada wiedzą lepiej, że nastolatka wcale nie potrzebuje fotela gejmingowego... ale jeden komentarz bije inne na głowę.

Nie wiem jak wy ,ale kupujcie dalej fotele po pare tysięcy a potem się dziwcie ,ze jedynym zainteresowaniem waszych dzieci jest „ekipa” 🤚🏻 do nauki jeszcze nikt nie potrzebował takiego fotela ,tylko czekać aż szkoły wyposaża ,bo biedne dzieci na takich twardych krzesełkach musza siedzieć

Co to się może od takiego fotela porobić, straszne rzeczy.
__________________
There is no such thing as justice, all the best that we can hope for is revenge.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 10:07   #1519
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;88653701]
koniecznie przerob na chlopiece spodnie [/QUOTE]
Może spróbuję oddać jakiemuś chłopięciu .


Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
Obśmiałam się jak norka.
Na grupie wnętrzarskiej pani pyta o fotel gejmingowy dla 12-latki. Oczywiście ciocie dobra rada wiedzą lepiej, że nastolatka wcale nie potrzebuje fotela gejmingowego... ale jeden komentarz bije inne na głowę.

Nie wiem jak wy ,ale kupujcie dalej fotele po pare tysięcy a potem się dziwcie ,ze jedynym zainteresowaniem waszych dzieci jest „ekipa” 🤚🏻 do nauki jeszcze nikt nie potrzebował takiego fotela ,tylko czekać aż szkoły wyposaża ,bo biedne dzieci na takich twardych krzesełkach musza siedzieć

Co to się może od takiego fotela porobić, straszne rzeczy.
Fotel gejmingowy zagładą dla świata i współczesnych pokoleń. A rozsądek by podpowiadał, że wygodny fotel będzie dobry dla pleców dziecka, a tu się okazuje, że to zabójczy fotel zmuszający do oglądania miernych youtuberów.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-23, 07:44   #1520
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Dziwią mnie bardzo grupy wymiankowe. Założenie było szczytne - mnie coś zalega i nie używam, Tobie coś zalega i nie używasz, to wymieńmy się, będzie bez kosztów i zero waste. W praktyce ludzie proponują wymianę na rzeczy nowe albo zakupy o danej kwocie, więc nie ma to żadnego sensu, równie dobrze ja mogę coś kupić od kogoś za 20 zł zamiast iść do Biedronki i mu dawać w zamian zakupy o równowartości 20 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2021-04-23 o 09:44
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 09:40   #1521
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Właśnie przeglądam fb i na grupie wnętrzarskiej pytanie co postawić na lodówce Kuwa serio ludzie muszą mieć zagracony każdy kawałek wolnej powierzchni i nawet na lodówce musi coś stać i to jeszcze innych trzeba pytać co
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 10:05   #1522
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam fb i na grupie wnętrzarskiej pytanie co postawić na lodówce Kuwa serio ludzie muszą mieć zagracony każdy kawałek wolnej powierzchni i nawet na lodówce musi coś stać i to jeszcze innych trzeba pytać co
Jeszcze pytania "mam kawałek wolnej ściany/podłogi co mogę tam powiesić/postawić żeby nie było pusto?"


Z tą wolna przestrzenią to mam takie wspomnienie - pojechaliśmy grupa obejrzeć nowe mieszkanie znajomej, ładne przestronne, salon na oko jakieś 30m2 z bajerancka kanapa na środku. W drodze powrotnej komentarze w aucie "no już mogła sobie odpuścić to chwalenie się kanapa, wystawiła na środek specjalnie żeby się upewnić że na pewno ja zauważymy".
Ludzie nie wpadają na to że mebel wypoczynkowy nie musi być dosuniety do ściany Myśleli że go wystawiła do oględzin a po naszym wyjściu męczyła się biedna żeby dosunac kolosa do ściany
I następna zagwozdka znajomych to było "i co zrobi z takim pustym środkiem pokoju?"

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2021-04-23 o 10:15
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 10:07   #1523
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 14:27   #1524
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jeszcze pytania "mam kawałek wolnej ściany/podłogi co mogę tam powiesić/postawić żeby nie było pusto?"


Z tą wolna przestrzenią to mam takie wspomnienie - pojechaliśmy grupa obejrzeć nowe mieszkanie znajomej, ładne przestronne, salon na oko jakieś 30m2 z bajerancka kanapa na środku. W drodze powrotnej komentarze w aucie "no już mogła sobie odpuścić to chwalenie się kanapa, wystawiła na środek specjalnie żeby się upewnić że na pewno ja zauważymy".
Ludzie nie wpadają na to że mebel wypoczynkowy nie musi być dosuniety do ściany Myśleli że go wystawiła do oględzin a po naszym wyjściu męczyła się biedna żeby dosunac kolosa do ściany
I następna zagwozdka znajomych to było "i co zrobi z takim pustym środkiem pokoju?"
Hahhahaahahhahahahaha
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 16:19   #1525
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jeszcze pytania "mam kawałek wolnej ściany/podłogi co mogę tam powiesić/postawić żeby nie było pusto?"


Z tą wolna przestrzenią to mam takie wspomnienie - pojechaliśmy grupa obejrzeć nowe mieszkanie znajomej, ładne przestronne, salon na oko jakieś 30m2 z bajerancka kanapa na środku. W drodze powrotnej komentarze w aucie "no już mogła sobie odpuścić to chwalenie się kanapa, wystawiła na środek specjalnie żeby się upewnić że na pewno ja zauważymy".
Ludzie nie wpadają na to że mebel wypoczynkowy nie musi być dosuniety do ściany Myśleli że go wystawiła do oględzin a po naszym wyjściu męczyła się biedna żeby dosunac kolosa do ściany
I następna zagwozdka znajomych to było "i co zrobi z takim pustym środkiem pokoju?"
Hahaha, hit

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 17:34   #1526
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 17:36   #1527
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jeszcze pytania "mam kawałek wolnej ściany/podłogi co mogę tam powiesić/postawić żeby nie było pusto?"


Z tą wolna przestrzenią to mam takie wspomnienie - pojechaliśmy grupa obejrzeć nowe mieszkanie znajomej, ładne przestronne, salon na oko jakieś 30m2 z bajerancka kanapa na środku. W drodze powrotnej komentarze w aucie "no już mogła sobie odpuścić to chwalenie się kanapa, wystawiła na środek specjalnie żeby się upewnić że na pewno ja zauważymy".
Ludzie nie wpadają na to że mebel wypoczynkowy nie musi być dosuniety do ściany Myśleli że go wystawiła do oględzin a po naszym wyjściu męczyła się biedna żeby dosunac kolosa do ściany
I następna zagwozdka znajomych to było "i co zrobi z takim pustym środkiem pokoju?"
Hahahaha o złoto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 17:43   #1528
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 291
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Grupki paznokciowe - terror totalny

jesli zle zrobisz paznokcie to dopadna cie takie kopnsekwencje zdrowotne ze z pewnoscia umrzesz w męczarniach.
Caly swiat uzywa dualform ale polskie facebookowiczki wiedzą najlepiej, że to jest zła metoda

jak wstawisz nieidealne paznokcie zostaniesz zjechana tak, że po przeczytaniu będziesz mieć zespoł stresu pourazowego XD

Dodalam foto paznokci zrobionych na dualformach. Post wywolal takie poruszenie, ze pojawilo się ok 400 komentarzy, ktorcyh nie dane mi bylo nawet zobaczyc, gdyż post zoształ usunięty, a ja wyrzucona z grupy XD
myślę że członkiniom grupy do tej pory śnią się po nocach te moje paznokcie i budzą się z krzykiem na ich widok

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pamiętam panią, która miała problem czy lampa nocna ma stać na środku stołu czy na brzegu - dyskusja ciągneła się w nieskonczoność

I był też słynny przypadek, zamieszany wielokrotnie na paru grupach, który model włącznika światła wybrać
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-23, 18:02   #1529
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2021-04-23 o 21:11
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 10:49   #1530
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88662924]Grupki paznokciowe - terror totalny



jesli zle zrobisz paznokcie to dopadna cie takie kopnsekwencje zdrowotne ze z pewnoscia umrzesz w męczarniach.

Caly swiat uzywa dualform ale polskie facebookowiczki wiedzą najlepiej, że to jest zła metoda



jak wstawisz nieidealne paznokcie zostaniesz zjechana tak, że po przeczytaniu będziesz mieć zespoł stresu pourazowego XD



Dodalam foto paznokci zrobionych na dualformach. Post wywolal takie poruszenie, ze pojawilo się ok 400 komentarzy, ktorcyh nie dane mi bylo nawet zobaczyc, gdyż post zoształ usunięty, a ja wyrzucona z grupy XD

myślę że członkiniom grupy do tej pory śnią się po nocach te moje paznokcie i budzą się z krzykiem na ich widok [/QUOTE]

Szczerze mówiąc, stylistki paznokci to chyba najbardziej zadufana w sobie grupa zawodowa jaką znam, potrafią dorobić do tego co robią taką ideologię jakby to była co najmniej fizyka kwantowa, a człowiek nie mógł sobie nawet podpiłować złamanego paznokcia bez miliona kursów
Pamietam, że jak wchodziły do Polski hybrydy to też nawet na wizażu była narracja, że osoby bez kursu nawet nie powinny na nie patrzeć, bo tylko sobie zrobią krzywdę.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-21 08:37:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.