...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 21:02   #1501
margarites
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Jak czytam o Waszych niesamowitych osiągnięciach, to ogarnia mnie bezdenna rozpacz, że ja dziś kończę 1 fazę i tylko kilogram mniej (i to rano). Trudno mi uwierzyć, że też będę zadowolona ze swoich efektów. Pozdrawiam " Zdołowana"
margarites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 21:04   #1502
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

absolutnie nie jest dużo Klaudynko.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 21:59   #1503
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

[quote=ydab;11750687]Witam
Dawno mnie tu nie było ale cały czas was podglądam.
Jestem na diecie od 23.02. udało mi się zrzucić 11 kg
było 77
jest 66
będzie 60 (niesmialo 56)

Powolutku, ale waga nadal w dół. Obecnie okolo 1 kilograma tygodniowo

Pozdrawiam i wytrwałości życzę[/quote
Cześć Oj wcale nie tak powolutku Ja zaczełam 15,02 i jak dotąd tylko 8,5 kg a z tego co widzę tobie idzie wręcz super .Te 56 napewno będzie niedługo
GRATULACJE!!!
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 11:51   #1504
kaaren84
Raczkowanie
 
Avatar kaaren84
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez margarites Pokaż wiadomość
Jak czytam o Waszych niesamowitych osiągnięciach, to ogarnia mnie bezdenna rozpacz, że ja dziś kończę 1 fazę i tylko kilogram mniej (i to rano). Trudno mi uwierzyć, że też będę zadowolona ze swoich efektów. Pozdrawiam " Zdołowana"
A ile ważysz? Może masz mało do stracenia? Im wyższa nadwaga, tym szybciej sie chudnie . Wyłaź z doła i to już
__________________

kaaren84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 14:48   #1505
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam widze ze chyba kazdy na spacerku dz dzisaj troche posprzatałam teraz zabieram si eza pisanie by jutro spedzic popludnie w parku z chopakiem a wiecie co dzisaj wykombinowałam upiekłam piers z kurczaka w paniervce z otrębów pszenych i wiecie dobre wyszlo do tego sałata lodowa z szczypiorkem i dipem z naturalnego jogurtu z przyprawami !!!!Pychotka

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

[quote=Rajskie mniam;11751925]
Cytat:
Napisane przez ydab Pokaż wiadomość
Witam
Dawno mnie tu nie było ale cały czas was podglądam.
Jestem na diecie od 23.02. udało mi się zrzucić 11 kg
było 77
jest 66
będzie 60 (niesmialo 56)

Powolutku, ale waga nadal w dół. Obecnie okolo 1 kilograma tygodniowo

Pozdrawiam i wytrwałości życzę[/quote
Cześć Oj wcale nie tak powolutku Ja zaczełam 15,02 i jak dotąd tylko 8,5 kg a z tego co widzę tobie idzie wręcz super .Te 56 napewno będzie niedługo
GRATULACJE!!!
Jeju ale macie wyniki jak ja osiągne 10 kg to bede skakac pod sufit ciesze sie z waszych sukcesów ja dzisaj 6 dzionek II Fazy ale sie nie waże zrobię to znów po proteinkach raz na tydzień mi wystarczy by potem miec powód do dumy oby taki był
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 14:53   #1506
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ja dziś robiłam kurę niby po chińsku ))) bo dusiłam z przyprawami i warzwkami bez tłuszczu mniam mniam
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 15:15   #1507
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja dziś robiłam kurę niby po chińsku ))) bo dusiłam z przyprawami i warzwkami bez tłuszczu mniam mniam
Wiesz śmieje sie ze zanidługo to same wydamy ksążke o przepisach
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 17:21   #1508
mimee
Raczkowanie
 
Avatar mimee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 443
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć laski

Pierwsza wiadomość - nie wszyscy, którzy mają więcej kg szybciej chudną...ja na przykładwiem, że grzeszę, ale to i tak malutko wprównaniu z tym co było przed dietą..no, co ja piszę? to nawet nie ma porównania

ydab gratuluję ci bardzo!!!ja od 10.02 schudłam 9,5kg...no i własnie niby powinnam więcej schudnąć niż "szczuplaki", a tu kichanapisz mi jakim systemem dietkujesz? 5/5? i zero grzeszków?

Ostatni kg, który spadł chyba za bardzo mnie połechtał, bo 0,5kg wróciło...i nie chcę znów się ruszyć nic

samanthha dzięki za odpowiedź w sprawie 6Wwtedy poćwiczyłam i wczoraj odrobinę, bo nie mogę się jakkoś zebrać...

Tak w ogóle to chyba jakieś przesilenie wiosenne mnie dopadło, bo nic mi się nie chcę, cały czas bym spala i w ogóle jest do baniz dietą też...
__________________
start - 98
cel 1 - 83
cel 2 - 72
meta - 63
givenchy ange ou demon tendre
wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=513746

cel realizuje się poprzez działanie
machina ruszyła
mimee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 17:37   #1509
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

mimee ja tez strasznie leniwa ostatnio jestem i jakas rozkojarzona, mam nadzieje ze za niedlugo minie

ydab gratuluje!
Ja zaczelam w tym samym dniu a mam -4,5kg ale za bardzo grzeszylam, w sumie prawie dwoch tygodni nie powinnam liczyc - pozegnania, urodziny, imieniny jak na zlosc teraz wszyscy swietuja, no i na nockach nie bardzo mi idzie, ale na nastepne obiecuje albo zero napojow energetycznych albo tylko light, a jak nie da rady to se poszukam kąta do spania

Znalazlam ostatnio serek homo naturalny 0% Ostrovi i nie polecam - ochydny, na wierzchu byla taka warstwa przezroczystego zelu, zebrac tego sie nie dalo i wmieszac tez nie bardzo, pozniej w skladzie wyczytalam zelatyne - to pewnie bylo to, tylko nie wiem czy w normalnych serkach tez jest bo akurat nie mialam zeby porownac
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 20:00   #1510
doda1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

orientujecie sie może na jakiej stronie inernetowej można kupic bluszcz chodzi mi o suchony by zrobic z niego napara. za linki wielkie dzięki ponoc okłady z tego napary dobrze wpływaja na brzuszek staje sie płaski okłady plus jeszcze masaż
doda1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 20:21   #1511
margarites
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez kaaren84 Pokaż wiadomość
A ile ważysz? Może masz mało do stracenia? Im wyższa nadwaga, tym szybciej sie chudnie . Wyłaź z doła i to już
Dzięki Kaaren za mobilizację! Ważyłam 77, kilo zgubiłam, dziś 1 dzień fazy naprzeminnej. Jeszcze trzymam się.

Dziewczyny!
jaki system stosujecie w fazie na przemiennej 1/1 czy 5/5? Jakie macie rezultaty
margarites jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 20:52   #1512
kaaren84
Raczkowanie
 
Avatar kaaren84
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez margarites Pokaż wiadomość
Dzięki Kaaren za mobilizację! Ważyłam 77, kilo zgubiłam, dziś 1 dzień fazy naprzeminnej. Jeszcze trzymam się.

Dziewczyny!
jaki system stosujecie w fazie na przemiennej 1/1 czy 5/5? Jakie macie rezultaty
Nie ma za co - zawsze chętnie . I liczę na wzajemność . Im bardziej proteinowo, tym bardziej się chudnie. Typowy układ, to 5/5 - chyba Białka należy jeść bez ograniczenia - tyle ile chcesz zjeść, żeby nie być głodna. Białko syci i.....podkręca metabolizm. Warunek - dużo pić(2-3 litry/dzień). Powodzenia w dietowaniu
__________________

kaaren84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:27   #1513
ydab
Przyczajenie
 
Avatar ydab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziekuję Wam drogie proteinki
No troszkę zmodyfikowałam sobie te dietke - bo ja stosuje 5 dni protein i dwa dni z warzywami i tak nieustannie 5/2
I nie grzeszę - kusi (nawet bardzo), ale zwsze mam pod ręką Pepsi light i to mi pomaga

Nie ćwiczę - bo ja stacjonarna babeczka jestem

Pozdrawiam i wytrwalości życzę
ydab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:39   #1514
angelique76
Przyczajenie
 
Avatar angelique76
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej dziewczyny
Zadko sie odzywam, bo zaganiana jestem...
od 23.03 schudlam 5 kg.
Pierwsze warzywka juz za mna i od dzisiaj same proteinki. Bede stosowala 5/5 bo wydaje mi sie to najbardziej optymalne.
A co do grzeszkow.. to zdarzaja mi sie rowniez Wczoraj nie wytrzymalam i ukroilam sobie pietke od mojego ulubionego chlebka, ale tylko po to, zeby sie w sumie przekonac, ze wcale nie jest taki rewelacyjny jak pamietalam Wychodzi na to, ze smak mi sie zmienil, albo poprostu juz nie reaguje na weglowodany tak jak kiedys. Dzisiaj zgrzeszylam Big milkiem))
Ale mimo to waga sukcesywnie spada, wiec jestem szczesliwa i mam zamiar sie utrzymac na tej diecie
A wam dziewczyny zycze wytrwalosci i nie zrazajcie sie za szybko)))
__________________
Jeśli coś się komuś w Tobie nie podoba,
to jest jego problem a nie Twój.


87-85-81,5-80-75-70--65
angelique76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 22:38   #1515
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

No ja dzisaj koncze 6 dzień warzywek chce isc 7 /7 nie warze sie codzienie tylko raz na tydzień jak narazie bylo - 3kg zobaczymy co bedzie po tygodniu samych proteinek !!!! a grzeszki dzisaj lampka wina czerwonego i tak jestem pełna podziwu dla siebie ze wytrzumuje bez słodyczy ale najbardziej tęsknie za serem takim z dziurami !!!! uummmmm
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 22:53   #1516
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

a ja dziś na wieczór zgrzeszyłam drinio plus lody jest dopiero 4, a jak podliczyłam ile kasy już wydałam, to kurde aż mi słabo znów będę świecić mężowi oczami, że kieszonkowe mi się skończyło.. ja chcę do pracy z powrotem buźki
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 06:17   #1517
mimee
Raczkowanie
 
Avatar mimee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 443
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
a ja dziś na wieczór zgrzeszyłam drinio plus lody jest dopiero 4, a jak podliczyłam ile kasy już wydałam, to kurde aż mi słabo znów będę świecić mężowi oczami, że kieszonkowe mi się skończyło.. ja chcę do pracy z powrotem buźki
u mnie to samotak po wypłacie nagle wszystkiego mi trzeba...a potem zdziwiona, że konto puste????ale mąż na szczęście długo się nie złości i dorzuca co nie co

wczoraj zjadłam normalną kolację, a potem zasiadłam do książki Dukana, tak, żeby się nawrócići czytałam w kółko kilka zdań, a w skrócie - KILOGRAMY SPADAJĄ W FAZIE PROTEINOWEJ.a ja cały czas te nieszczęsne warzywa podjadam...od dziś tydzień do świąt i mam w planie same proteiny i liczę na 2kg w tyłmotywacja jest, bo kupiłam spodnie w rozmiarze 44 i są akurat, ale przydałoby się trochę luzu na świąteczne ciastawłaśnie w święta mam zamiar skusić się jedynie na ciasta, reszta proteiny

pozdrawiamm was palmowo
__________________
start - 98
cel 1 - 83
cel 2 - 72
meta - 63
givenchy ange ou demon tendre
wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=513746

cel realizuje się poprzez działanie
machina ruszyła
mimee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 08:44   #1518
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć dziewczyny! Nie wiem czy mnie pamiętacie, ale postanowiłam do Was wrócić! Od dzisiaj zaczynam pierwszy dzień pierwszej fazy! A wszystko dlatego, że przez ten stres związany z maturą nie mam czasu ani siły na ćwiczenia i ważę coś około 73,5kg.... Muszę się wziąć za siebie, bo pogoda zwiastuje rychłe nadejście lata, a ja tkwię w swoim ciele jak w worku tłuszczu.
Do dzieła!
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 09:56   #1519
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

mimee to jest nas 2. ja też chcę do świąt na samych proteinkach, co by ciasta spróbować w święta
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 10:23   #1520
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Oj ja tez do świąt same proteinki i bez grzeszków !!!! by potem sie skusic na male co nieco
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 11:19   #1521
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja spróbuje upiec coś z ciast Dukana żeby jeść bez skrupułów w ogole to nie wiem co tam na święta się robi, na szczęście TŻ nie jest wymagający
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 11:57   #1522
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez kaktulek Pokaż wiadomość
Ja spróbuje upiec coś z ciast Dukana żeby jeść bez skrupułów w ogole to nie wiem co tam na święta się robi, na szczęście TŻ nie jest wymagający
Ja dzisiaj też planuje ciacho.. czekoladowe Tylko zastanawiam się, bo w przepisie jest 1 łyżka stołowa słodziku, ja używam cukru trzcinowego zamiast.. i nie wiem ile go użyć. Jak myślicie?

Dzisiaj kilogram lżejsza!
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:45   #1523
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też planuje ciacho.. czekoladowe Tylko zastanawiam się, bo w przepisie jest 1 łyżka stołowa słodziku, ja używam cukru trzcinowego zamiast.. i nie wiem ile go użyć. Jak myślicie?
Dzisiaj kilogram lżejsza!
Na moim słodziku pisze ze 1 łyżeczka słodzi jak trzy cukru, nie wiem czy cukier trzcinowy jest tak samo słodki jak zwykły, spróbuj to tak przeliczyć. Ja się zastanawiam nad pomarańczowym ciastem muślinowym ale to na swieta, tylko musze kupic slodzik do pieczenia, bo moj sie nie nadaje
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 13:59   #1524
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez kaktulek Pokaż wiadomość
Na moim słodziku pisze ze 1 łyżeczka słodzi jak trzy cukru, nie wiem czy cukier trzcinowy jest tak samo słodki jak zwykły, spróbuj to tak przeliczyć. Ja się zastanawiam nad pomarańczowym ciastem muślinowym ale to na swieta, tylko musze kupic slodzik do pieczenia, bo moj sie nie nadaje
Dziękuję
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 14:40   #1525
yva8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Tak sobie przylazłam do Was, bo grzebie w internecie i ogladam fora o diecie proteinowej. Pomyslałam, ze napisze parę słów tytułem mobilizacji. Ja jestem na tej diecie od 19.01 i od tego czasu schudłam 15,5 kg. Zaczynałam z bardzo duzej wagi, z tego, co czytałam Wy jesteście o wiele szczuplejsze, bo ze 108 kg.
Jestem zagorzałą fanka i entuzjastką tj diety. Jem ile chcę, nawet późnym wieczorem, gotuje super potrawy (właśnie zaraz ide gotować flaki na fazę proteinową), dogadzam sobie sernikiem na zimno. Jest super. Aaa i nauczyłam sie pić 3 litry płynów dziennie, bo to warunek zdrowego odchudzanbia białkami.
W fazie uderzeniowej schudłam 5 kilo, teraz chudne ok. 1,2 kg na tydzień. Oczywiście bywaja dni ze wzrostami, ale potem przychodzą spektakularne spadki.
Ponieważ gdzieniegdzie pojawiają sie słowa krytyczne, ze dieta szkodzi, że osłabia, że mozna sobie zniszczyc zdrowie, postanowiłam zrobic badania. I okazało sie, ze dawno nie miałam takich rewelacyjnych wyników, zwłaszcza moczu, cukru i cholesterolu ( a jem mnóstwo jajek).
Musze teraz włączyc ruch (leniewa jestem jak cholera), bo nagle zrobiło mi sie za duzo skóry.
Tak więc dziewczyny nie poddawajcie się i wierzcie mi, dieta jest rewelacyjna
yva8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 19:39   #1526
mimee
Raczkowanie
 
Avatar mimee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 443
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Miło, że odwiedził nas ktoś kto ma takie wynikigratulacje!!!

ja schodzę z wagi 98, więc też nie mało...do tej pory 9,5kg i szczerze to przez cały marzec 1,5kg...masakra jakaś, no ale wcinam warzywa codziennie, wiec sama jestem sobie winnadziś to już w ogóle - kiełbaska z grilla i 2 ziemniakiwszystko przez to, że zniechęciło mnie to stanie wagi...a miałam już od dziś post proteinowy mieć przedświąteczny
2 miesiące i mam się poddać???


idę po rozum do głowy
__________________
start - 98
cel 1 - 83
cel 2 - 72
meta - 63
givenchy ange ou demon tendre
wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=513746

cel realizuje się poprzez działanie
machina ruszyła
mimee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:04   #1527
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziewczyny, a ja wczoraj przeszłam wczoraj sama siebie - ciasteczka, kanapeczki, lody
Jutro ważę się, ale coś czuje, że będzie więcej ale sama sobie winna jestem
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:41   #1528
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

bravvurka niekoniecznie ja po wczorajszym dniu dalej mam spadek, a dziś głupia, ważyłam się po śniadaniu. nie miałam tego w planach, ale waga stała w łazience taka zachęcająca... muszę ją do piątku schować!!!
Yva: gratuluję!!! mam nadzieję, że do nas dołączysz na stałe?!
mimee, mnie bolał dziś brzuch po wczorajszym driniu, więc sucharki jadłam ale od jutra proteiny! TY również razem ze mną!!!! nie myśleć mi tu o poddawaniu się!
ja muszę pod koniec mca wybrać się do gina, więc wtedy również badania sobie zrobię. kontrolnie
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:24   #1529
yva8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Yva: gratuluję!!! mam nadzieję, że do nas dołączysz na stałe?!
Chetnie bym dołączyła, ale udzielam sie troche na innym forum (udzielam sie, to za mało powiedziane, jestem uzalezniona) i jak tu wsiąknę, to juz na nic nie będę miała czasu. Ale przynajniej spróbuję
yva8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:28   #1530
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

yva, to chociaż zaglądaj Wizaż wciąga.. hihi ja porzuciłam inne fora dla wiru Wizażu
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.