Lubelskie Panny Młode cz. V - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 08:28   #1501
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Och dziewczyny ja sobie na razie tak tylko skromnie podczytuję Toż to kopalnia wiedzy i lżej się na duszy robi widząc, że nie jest się samym z koszmarami i głupimi myślami Nasz ślub będzie 01.08. oczywiście 2009 r. Musze się "wgłębić" w ten wątek Chętnie pochwalę się swoim pierścionkiem i suknią - byście mogły "świeżyznę" pokomentować
Witaj! Napisz coś więcej, gdzie bierzecie ślub i gdzie macie wesele
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:29   #1502
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Hai Dziewczynki potrzebuję podpowiedzi - gdzie w najbliższym czasie może być nauka nr 1 lub nr 4?? Bo nam tych brakuje i ciężko jest coś znaleźć

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
A może początek kwietnia, 3,4? Tylko że kwietniowym PM mogą już nie być w głowie żadne spotkania
Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
To odrazu wieczor panienski im zrobimy za jednym zamachem
Zgadzam się i na pierwszą i drugą wypowiedź Co najmniej z tej racji ze nie mam pomyslu na swoj wlasny panienski..
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:39   #1503
martucha
Raczkowanie
 
Avatar martucha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
obyś miała rację- zostało niecałe pół roku, może zacznę się z chłopem bić to spadnę na wadze
diya nic się nie bój najprawde, mi do ślubu zostało 39 dni!!!!! masakra jakaś, budzę się codziennie o 8...mimo, że chodzę spać ok 1-2 i zazwyczaj wstawałam dużo później ale z tego stresu to myślenie o samym weselu mnie budzi....a z odchudzaniem...jeszcze 2 tygodnie temu prawie płakałam, że waga ani rusz no i co sie okazało....ze codziennie jest mniej, fakt że mniej jem ale wszystko przez stres.....denerwuje sie i przez to mam ciągle ściśniety żołądek no i to pomaga [ oczywiście nie myślcie ze ja ciągle taka zestresowana chodze czy co...to jakoś tak podświadomie chyba wychodzi]

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

o nie...już 38
__________________
od 25.04.09 szczęśliwa żonka



martucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:43   #1504
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cześć LPM, wróciłam i mówię szczerze nie nadrobię Was po urlopie, póki co nie mam czasu,
ale mam dla Was prezent z wycieczki
dziękuję Intenko za prv, jeśli ktoś jeszcze poleca jakieś ciasta z Nasutowa albo któryś nie poleca do poproszę prv. ja spróbowałam w końcu tylko pijanej wiśni i czekoladowca
hahaha i jeszcze dowiedziałam się(od Pani z cukierni. Alicja) że w moim lokalu są bardzo fajne kelnerki i bardzo cienko kroją tort i możemy spokojnie wziąć dużo mniej niż inni i zaoszczędzić ok 100zł
więc zostając przy temacie cukiernianym obiecany prezent:
pocztówka z Przemyśla z Cukierni Kruk, ot tak po drodze na deser stanęliśmy z TŻtem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00389.jpg (137,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00390.jpg (136,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00391.jpg (145,6 KB, 48 załadowań)
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:49   #1505
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Ta pierwsza figurka słodziutka Jak się ceny kształtowały takich figurek??
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:51   #1506
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
Ta pierwsza figurka słodziutka Jak się ceny kształtowały takich figurek??
środkowa 150, ostatnia jak widać na zdj. 110, pierwsza tez coś koło 100zł,

a w Sanoku na wystawie widzieliśmy ubrania Panny Młodej i pana Młodego na butelki wódki lub wina, ale TŻ już nie dał sie namówić na wyciągniecie tel. nie mówiąc o aparacie, mówi że to obciach fotografować takie rzeczy...
__________________



Edytowane przez edytka27101982
Czas edycji: 2009-03-17 o 08:56
edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:01   #1507
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez edytka27101982 Pokaż wiadomość
środkowa 150, ostatnia jak widać na zdj. 110, pierwsza tez coś koło 100zł,

a w Sanoku na wystawie widzieliśmy ubrania Panny Młodej i pana Młodego na butelki wódki lub wina, ale TŻ już nie dał sie namówić na wyciągniecie tel. nie mówiąc o aparacie, mówi że to obciach fotografować takie rzeczy...
o rety.. taka cena za takie malutkie figureczki na torcik..
kiedyś takie podobne cacka robiłam z modeliny i tworzyw podobnych, więc może teraz też się za to zabiorę, skoro to taki interes hehehe
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 09:03   #1508
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Dziewczyny mam pytanko, czy zaświadczenie z USC jest ważne przed ślubem 3 miesiące czy więcej? I czy do USC przed ślubem wybieramy sie raz czy dwa??? I czy tylko bierzemy stamtąd to jedno o braku przeciwskazań do zawarcia ślubu?
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:08   #1509
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko, czy zaświadczenie z USC jest ważne przed ślubem 3 miesiące czy więcej? I czy do USC przed ślubem wybieramy sie raz czy dwa??? I czy tylko bierzemy stamtąd to jedno o braku przeciwskazań do zawarcia ślubu?
ważne jest tylko 3 miesiące i ani dnia dłużej,

idziemy mam nadzieję tylko raz! bo ja pozabijam te baby w tym moim urzędzie, stare krowy okropne
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:10   #1510
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Ślub bierzemy w naszej parafii (wioska kawałek pod Lublinem), a przyjęcie weselne odbędzie się w Zajeździe w Pełczynie A oto moja suknia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miriam_1a.jpg (52,7 KB, 95 załadowań)
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:14   #1511
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
Hai Dziewczynki potrzebuję podpowiedzi - gdzie w najbliższym czasie może być nauka nr 1 lub nr 4?? Bo nam tych brakuje i ciężko jest coś znaleźć
Nauka nr 4 w Parafii Dobrego Pasterza jest 1.04. - środa o godz. 19:00
Nauka nr 1 w Parafii Świętej Rodziny jest 15.04 dopiero - środa o godz. 19:00 lub dziś w Boboli o 18:30

Itenka ostatnio zobaczyłam twoją fotkę na profilu naszej( jak się okazuje wspólnej) znajomej na nk

Cytat:
Napisane przez Joasia*** Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko, czy zaświadczenie z USC jest ważne przed ślubem 3 miesiące czy więcej? I czy do USC przed ślubem wybieramy sie raz czy dwa??? I czy tylko bierzemy stamtąd to jedno o braku przeciwskazań do zawarcia ślubu?
Jak dzwoniłam, Pani powiedziała że starają sie dawać od ręki, wypytała mnie gdzie ślub, kiedy i w jakiej parafii i powiedziała, że możemy przychodzić. Wybieramy się w czwartek, więc potem powiem więcej.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-03-17 o 09:19
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 09:14   #1512
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Ślub bierzemy w naszej parafii (wioska kawałek pod Lublinem), a przyjęcie weselne odbędzie się w Zajeździe w Pełczynie A oto moja suknia

przepiękna suknia
taki welon też chcę!!
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:18   #1513
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Welon będę miała inny niestety... Prosty, nad długością się jeszcze zastanawiam. Oryginalny kosztuje 1000 zł A i tak pewnie założyłabym tylko do Kościoła... Cieszę się, że suknia się podoba Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia - i to dosłownie 1-sza jaką przymierzyłam. Zakupiona w Regina Diamante
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:23   #1514
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Nauka nr 4 w Parafii Dobrego Pasterza jest 1.04. - środa o godz. 19:00
Nauka nr 1 w Parafii Świętej Rodziny jest 15.04 dopiero - środa o godz. 19:00 lub dziś w Boboli o 18:30

Itenka ostatnio zobaczyłam twoją fotkę na profilu znajomej na nk

Dziękuję dobra Kobietko pewnie skorzystamy dzisiaj z tych u Boboli bo czas leci Ciekawe czy dlugo tam czy e tam

a co do nk to mow zaraz kto, jak po co na co i dlaczego już w wielu przypadkach dowiedziałam się że świat jest mały ale widzę że dalej się kurczy

a figurki drogie oj drogie ale w końcu to biznes ślubny więc nie ma się czemu dziwić

dzisiaj jak dobrze pójdzie i nie trzeba będzie już nic poprawiać to odbiorę już sukienkę
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:25   #1515
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez edytka27101982 Pokaż wiadomość
środkowa 150, ostatnia jak widać na zdj. 110, pierwsza tez coś koło 100zł,
a w Sanoku na wystawie widzieliśmy ubrania Panny Młodej i pana Młodego na butelki wódki lub wina, ale TŻ już nie dał sie namówić na wyciągniecie tel. nie mówiąc o aparacie, mówi że to obciach fotografować takie rzeczy...
no,no, ładne pamiątki z gór, a co ze zdjęciem jakiejś górki czy połoniny?? A swoją drogą, czy w Lublinie widziałyście takie figurki w jakiejś cukierni?

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
przepiękna suknia
taki welon też chcę!!
śliczna! ja też chce taki welon!! na chceniu się skończy niestety...
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:27   #1516
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Hej dziewczyny, pewnie jesteście bardziej w temacie niz ja teraz. Mam pytanie czy wiecie gdzie w Lublinie moge kupić materiały do dekoracji tortów, nie chodzi mi o figurki ale o masy plastyczne, barwniki do lukrów, kuleczki, płatki itp. tak aby zrobić własnoręcznie tort?
Będę wdzięczna za pomoc.
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:31   #1517
Edytkaoch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 66
GG do Edytkaoch
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez pokropce Pokaż wiadomość
Ja byłam w poradni na Czubach Kościół Św. Rodziny (chyba), ten gdzie był Papież u Pani Małgosi. I było ok.
mam pytanie jeszcze na temat tej poradni na czubach. Czy do poradni musze po skonczeniu kursu czy jak pojde bez kursu to tez da rade?
Edytkaoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:48   #1518
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

nie dość jak to mówi Diya czerwona syrenka zawitała to jeszcze następny koszmar przed ślubny, dziś miałam sukienke już na sobie ale pani nie chciała mnie w ogóle osbługiwać i kazała mi ją ściągac i wyjść , już chyba pobije rekord bo prawie codziennie coś mi sie śni !! A jeszcze pół roku ehh :/ świruje normalnie
To jak z tym terminem spotkania, może Itence zoorganizujemy wieczór panieński odrazu
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:53   #1519
pszczolaola
Raczkowanie
 
Avatar pszczolaola
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 142
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

nadrabiam weekendowe zaległości! wczoraj czytałam, ale nie miałam siły odpisywać, ale póki jeszcze daleko i omija mnie wspominane tutaj sraczkowanie, to się cieszę, bo od dziś, jeszcze tylko 7 miesięcy!!!
a teraz moje 3 gorsze w rozmowy
Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
a właśnie... mój tata cały czas powtarza, że orkiestra, alkohol to Tż załatwia, tzn. płaci. i jeszcze jeśli nie starszy za bukiety i kwiatki do butonierek, to również i Tż. a jak jest u Was?
kurcze to dużo jak na tż-ta ja chyba zostaje tylko przy tym, że on kupuje bukiet, świadek moze kupi świadkowej... a reszta czyli alkohol, orkiestra, sala , forograf, kamerzysta, to wspólnie! a za gości każdy płaci za swoich
Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
dziewczyny wklejam fryze, może Wam się przydadzą niektóre już wrzucałam na forum, ale nie chce mi się selekcji robić
Diya chyba zaczne rozgladac sie za fryzurkami, po podsuwasz super pomysły (ja myslę, raczej o upięciach blisko głowy, tak jak ostatnie twoje fryzurki), no ale do tej pory myslałam, że oddam się pomysłom fryzjerki

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa Pokaż wiadomość
A ja muszę bronić listopada :p choć nie wiem czy sama siebie przekonam hihi bo niby niezbyt pociągający miesiąc ale tak wyszło że tylko to wolne było a ja nie chę czekać już do następnego roku do wiosny (i do tego wszystko drożej) tylko po to by było na wiosnę (bo w lecie to jak dla mnie za gorąco na ślub). Zresztą z moim pechem to nawet w lecie by padało to już niech będzie ten listopad :p

Także pszczolaola nie będziesz ostatnia z 2009, to chyba jednak ja zamknę tą "partię" hihi

No i tak z tego oto powodu,że to będzie listopad to nie mam na co liczyć jeśli chodzi o sesję plenerową dlatego też rozglądam się za fotografem ze studiem, i wiem że plenerki dużo ładniejsze ale może jednak znacie jakichś dobrych fotografów którzy robią ładne zdjęcia studyjne?? Żeby choć mieli jakieś urozmaicone dekoracje? POMÓŻCIE PLEASE
no i nie będę ostatnia faktycznie zmakniesz "szpaler" ale z tego samego powodu co Ty zdecydowałam się na jesienne miesiące i wiesz co do sesji, to proponuje nie studio tylk owybrać jakiś dworek czy coś, tez bedzie pieknie, choć nie w plenerze
a tak w ogóle ta późna data, to chyba świadczy o tym, że jest o wiele więcej wolnych terminów na wszystko i masz większy luz

Cytat:
Napisane przez martucha Pokaż wiadomość
ta zdecydowanie najlepszaja taka własnie chcewiem tylko tyle, że jak się jest studentem i jednocześnie mężatką (bądź żonkosiem) to do stypendium liczą sie tylko wasze zarobki tzn twojego męza i jak zarabiasz to i twoje, jednak jeżeli sa one ZA NISKIE (tzn jakaś jest ustalona kwota od iluś tam/osobę, w tamtym roku bylo to ok 530zl/ os) to wtedy do stypendium nie licza sie zarobki twoje i męza a jedynie ewentualne twoje i twoich rodzicow...nie wiem czy to dobrze opisalam, w kazdym razie chodzi o to ze jak np zarabia twoj maz 800 zł a ty nic to wychodzi wam 400 zł/os, czyli powiedzmy mniej niż ten ich limit i wtedy jest jasne ze nie jesteście w stanie utrzymać sie sami i pewnie pomagają wam rodzice, więc wtedy zarobki męza sie nie licza tylko twoich rodzicow....tak przynajmniej tłumaczyła mi w tamtym roku koleżanka ktora byla w takiej sytuacji
tak.. tez o tym słyszałam... nie da się wyciągnąć dofinansowania jak sie studiuje i jest małżeństwem, bo wchodzą zarobki rodziców
a ja i tż kończymy studia wtmy roku i cóż... ech mam nadzieję, że uda nam sięznaleźc pracę, któa da nam sie utrzymać, ale boje sie

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
Hai Dziewczynki potrzebuję podpowiedzi - gdzie w najbliższym czasie może być nauka nr 1 lub nr 4?? Bo nam tych brakuje i ciężko jest coś znaleźć
a wiem też, ze chyba w gablotakch na Poczekajce wiszą daty, kiedy która konferencja, takze jak macie jak, to możecie tam zobaczyć, bo jak Wam chodzi o poczatkowe, to one są cyklicznie, więc jak sie skoncza to, po 10 za tydz. bedzie pierwsza
__________________

...gdybym mogła... schowałabym Twoje oczy w mojej kieszeni...



pszczolaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 09:59   #1520
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
a co do nk to mow zaraz kto, jak po co na co i dlaczego już w wielu przypadkach dowiedziałam się że świat jest mały ale widzę że dalej się kurczy
to na PW napiszę
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:02   #1521
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
to na PW napiszę
oj nie bądzcie takie tajemniczeplissssss ss
Itenki profilek to ja oglądałam kiedyś na NK,bo ma to samo zdjątko co w avatarku i jak się już natknęłam to sie oprzec nie mogłam
ale Ty Oshinku moglabys się pochwalić
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:13   #1522
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

magie123

powiedz Tacie ze jeśli twój TZ płaci za :
-alkohol, orkiestrę, kwiaty, obrączki i samochód do ślubu
to Twoja strona płaci za jedzenie dla CAŁEGO WESELA-za wszystkich gości,
niech się zastanowi czy nie lepiej jest teraz pół na pół,
bo takie są zasady od dziada pradziada że Panna Młoda za jedzenie płaciła-czyli lokal, kucharkę, świnie, itp, itd.

a Pan Młody reszta,

czasy się zmieniły całe szczęście jest jakieś równouprawnienie
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:19   #1523
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
oj nie bądzcie takie tajemniczeplissssss ss
Itenki profilek to ja oglądałam kiedyś na NK,bo ma to samo zdjątko co w avatarku i jak się już natknęłam to sie oprzec nie mogłam
ale Ty Oshinku moglabys się pochwalić
hahaha no właśnie tak myślałam, że jak tu napisze to od razu każdy będzie wiedział co i jak, a przecież trzeba być trochę tajemniczym
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:21   #1524
martucha
Raczkowanie
 
Avatar martucha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
dzisiaj jak dobrze pójdzie i nie trzeba będzie już nic poprawiać to odbiorę już sukienkę
ja 3.04 ide na pierwszą przymiarkę, tylko wcześniej muszę sie tam przejść zamówic material na bolerko, bo nie chce z takiego materialu jak sukienka tlyko z takiej rozciągliwej siateczki..a ty szyłaś tam bolerko?albo są tam teraz jakieś ładne dodatki?
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
To jak z tym terminem spotkania, może Itence zoorganizujemy wieczór panieński odrazu
heh to może i ja bym się załapała bo mamy z Itenką ślub w tym samym dniu...tylko mnie raczej w Lbn niebędzie więc sie z wami nie spotkam
Cytat:
Napisane przez pszczolaola Pokaż wiadomość
no i nie będę ostatnia faktycznie zamkniesz "szpaler" ale z tego samego powodu co Ty zdecydowałam się na jesienne miesiące i wiesz co do sesji, to proponuje nie studio tylko wybrać jakiś dworek czy coś, tez będzie pieknie, choć nie w plenerze
widziałam sliczne zdjęcie z dworku Wincentego Pola, który jest gdzieś na kalinowszczyźnie
Cytat:
Napisane przez pszczolaola Pokaż wiadomość
tak.. tez o tym słyszałam... nie da się wyciągnąć dofinansowania jak sie studiuje i jest małżeństwem, bo wchodzą zarobki rodziców
tzn może się udać jeżeli mąż zarabia niedużo, ty wcale,a sytuacja rodzicow sie nie zmienila i jak byłaś na utrzymaniu rodziców to dostawałas dofinansowanie...to podejrzewam ze jak nie zmienią limitów to się mozna załapać
__________________
od 25.04.09 szczęśliwa żonka



martucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:24   #1525
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
o rety.. taka cena za takie malutkie figureczki na torcik..
kiedyś takie podobne cacka robiłam z modeliny i tworzyw podobnych, więc może teraz też się za to zabiorę, skoro to taki interes hehehe
Faktycznie ceny kosmiczne zabieraj sie do lepienia szkoda czasu i pamietaj zeby mi cos na wrzesien ulepic
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:28   #1526
sobczi
Raczkowanie
 
Avatar sobczi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 326
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

uuuuf w końcu przebrnełam przez wasze posty i jestem na bieżąco =]

jak wam pisałam na weekendzie w piątek byłam na oczyszczaniu i muszę przyznać, że cholernie boli i człowiek wygląda potem jak idź stąd ...;( dodam że pani mi i kaszaczki usuwała .. ale już dziś wyglądam w miarę generalnie to zabieg jest do powtórzenia po samym zabiegu niby byłam bez żadnych zanieczyszczeń ale wieczorem jeszcze mi się nowe pojawiły pod wpływem tej maski rozpulchniającej .... twarzyczka za to jest teraz naprawdę gładka...
ale na kolejne zabiegi wybiorę się chyba na jutrzenki do kadusa .. moja cioteczka tam chodzi i jest zachwycona (a trudno dogodzić) tylko nie wiem jak cenowo

dalej mam dylematy fryzjerowe .. nie co zrobić tylko gdzie chyba też na jutrzenki coś poszukam a może któraś z was tam zna kogoś zaufanego

aaa i zaproszenia wkleje wam tylko przód bo nie zrobiłam zdjęcia wewnątrz
wkładka w każdym bądź razie jest takiego samego koloru i bordowe napisy
__________________
Have fun, you're a wife !

27 czerwiec 2009

sobczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:43   #1527
sobczi
Raczkowanie
 
Avatar sobczi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 326
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez sobczi Pokaż wiadomość

aaa i zaproszenia wkleje wam tylko przód bo nie zrobiłam zdjęcia wewnątrz
wkładka w każdym bądź razie jest takiego samego koloru i bordowe napisy
jak wyżej =]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL24999.jpg (138,4 KB, 52 załadowań)
__________________
Have fun, you're a wife !

27 czerwiec 2009

sobczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:44   #1528
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez sobczi Pokaż wiadomość
uuuuf w końcu przebrnełam przez wasze posty i jestem na bieżąco =]

jak wam pisałam na weekendzie w piątek byłam na oczyszczaniu i muszę przyznać, że cholernie boli i człowiek wygląda potem jak idź stąd ...;( dodam że pani mi i kaszaczki usuwała .. ale już dziś wyglądam w miarę generalnie to zabieg jest do powtórzenia po samym zabiegu niby byłam bez żadnych zanieczyszczeń ale wieczorem jeszcze mi się nowe pojawiły pod wpływem tej maski rozpulchniającej .... twarzyczka za to jest teraz naprawdę gładka...
ale na kolejne zabiegi wybiorę się chyba na jutrzenki do kadusa .. moja cioteczka tam chodzi i jest zachwycona (a trudno dogodzić) tylko nie wiem jak cenowo
A czemu tak bardzo cię bolało?Ja czuję tylko czasem takie szczypnięcie jak mi Pani igiełką wyciąga coś co siedzi głębiej. To że twarz zaczerwieniona to fakt, ale zaraz następnego dnia już oki.
A gdzie chodzisz?
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:45   #1529
martucha
Raczkowanie
 
Avatar martucha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez edytka27101982 Pokaż wiadomość
magie123
powiedz Tacie ze jeśli twój TZ płaci za :
-alkohol, orkiestrę, kwiaty, obrączki i samochód do ślubu
to Twoja strona płaci za jedzenie dla CAŁEGO WESELA-za wszystkich gości,
niech się zastanowi czy nie lepiej jest teraz pół na pół,
bo takie są zasady od dziada pradziada że Panna Młoda za jedzenie płaciła-czyli lokal, kucharkę, świnie, itp, itd.
a Pan Młody reszta,
czasy się zmieniły całe szczęście jest jakieś równouprawnienie
ja też jestes za równouprawnieniem, u nas całym weselem dzielimy sie po połowie, co prawda moj tż mial zaoszczędzone swoje pieniądze i dokłąda znaczną cześć ale nie dzielimy sie jakoś specjalnie, ze ja to i to a on tamto...po prostu zawsze tak wychodzi ze dajemy ile mamytak było np. przy kupnie obrączek....a nawet na swoją sukienkę dostałam kasę od....przyszłej teściowej...normalnie prawie z krzesła spadłam tym bardziej ze nie było to 200 zł tylko prawie cała suma sukienki! (fakt że moja nie kosztuje 2000zł)
__________________
od 25.04.09 szczęśliwa żonka



martucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:16   #1530
pszczolaola
Raczkowanie
 
Avatar pszczolaola
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 142
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez sobczi Pokaż wiadomość
uuuuf w końcu przebrnełam przez wasze posty i jestem na bieżąco =]

jak wam pisałam na weekendzie w piątek byłam na oczyszczaniu i muszę przyznać, że cholernie boli i człowiek wygląda potem jak idź stąd ...;( dodam że pani mi i kaszaczki usuwała .. ale już dziś wyglądam w miarę generalnie to zabieg jest do powtórzenia po samym zabiegu niby byłam bez żadnych zanieczyszczeń ale wieczorem jeszcze mi się nowe pojawiły pod wpływem tej maski rozpulchniającej .... twarzyczka za to jest teraz naprawdę gładka...
ale na kolejne zabiegi wybiorę się chyba na jutrzenki do kadusa .. moja cioteczka tam chodzi i jest zachwycona (a trudno dogodzić) tylko nie wiem jak cenowo

dalej mam dylematy fryzjerowe .. nie co zrobić tylko gdzie chyba też na jutrzenki coś poszukam a może któraś z was tam zna kogoś zaufanego

aaa i zaproszenia wkleje wam tylko przód bo nie zrobiłam zdjęcia wewnątrz
wkładka w każdym bądź razie jest takiego samego koloru i bordowe napisy
Ja właśnie też wciąz mysle o komsetyczce, która to wybrać, żeby zadbać o buźkę i jak najbardziej ustrzec się przed jakimś wielkim ogromnym pryszczem w dniu ślubu bo tak ogólnie to mam ładną cerę, tylko czasem przed okresem lubi sobie cos wyskoczyć!
a w ogóle co Wy polecacie? jakie zabiegi? oprócz oczyszczania? no i kiedy tak zacząć te wizyty? żeby na październik mieć piękna twarzyczke w dniu ślubu

a co do fryzjera, to polecam p. Iwonkę; "Fryzjernia" w pawilonach na Głębokiej, ale to już o niej gzdies pisałam na początku tego wątku
__________________

...gdybym mogła... schowałabym Twoje oczy w mojej kieszeni...



pszczolaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.