Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 15:41   #1501
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Nie siedz za dlugo na jednej nodze, wcale nie musisz czuc, jak bardzo Ci zdretwiala. Pierwszorzedna gleba gwarantowana : D
Hyh
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:31   #1502
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
- nie wolno pic kawy przed egzaminami bo sie dostaje ataku stresu, rece sie trzesa, pluca gorzej dzialaja
Dodatkowo kawa+stres lubią działać...hmmm...rozwalni ająco A chyba tego nie chcemy w trakcie egzaminu?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
- nie sluchajcie rad innych przy wybieraniu stanika XD zawsze podpowiedza za mala miseczke bo przeciez nie mozesz miec takiej wieeelkiej(wiekszej niz one) nosze F a mi zawsze doradzaja B albo C
Ooooo tak, tak, tak.
I jeszcze nie przejmujcie się słowami "150 zł za stanik? Chyba oszalałaś, w życiu bym tyle nie dała!"...
Jak już kupisz, to ta osoba nie będzie się mogła nadziwić efektem ("Ale masz fajny rowek...ja też chce taki stanik!")

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
zanim włozysz do torby litrowy sok, sprawdz, czy dobrze go zakrecilas, zwlaszcza, jezeli masz nowa torbe, w niej wiele rzeczy, waznych- typu legitymacja ubezpieczeniowa
To samo tyczy się kosmetyków (np. płynu micelarnego), w szczególności, gdy masz w torbie świeżo wydrukowaną i oprawioną pracę licencjacką To przypadek mojej przyjaciółki
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 17:18   #1503
groza
Raczkowanie
 
Avatar groza
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 299
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

-> nie maluj ścian najtańszą farbą akrylową. Postaraj się za to o farbę silikonową
bo jeśli ją w przyszłości zabrudzisz czymś tłustym to tego już NIE DA się wyczyścić. Tłuste plamy z czasem, po roku, pojawią się i tak nad łóżkiem (zwłaszcza tam gdzie śpi facet), koło włączników, bo tam często ich człowiek dotyka. A takich plam nic nie ruszy, bo kiedy będziesz myć - zmyjesz też farbę, bo tłuszcz się w akrylówkę wżera na stałe. Nie ma to potem, jak gość w dom, a tam plamy, jak w melinie
Natomiast na silikonowej farbie - nawet jeśli kot obsika ścianę/ pryśnie ci na nią jogurt/ zostaną plamy od wielokrotnego dotykania - wszystko to zejdzie łatwo po przemyciu mokrą szmatką (a jeśli nie, to z mydłem).
Silikonówka po prostu się opłaca na dłuższą metę.

-> nie maluj ścian na fioletowo, jeśli się u ciebie pali. Bo fiolet po tym roku, dwóch robi się brunatny. Efekt jest dosyć ohydny, a kolor zamiast dodawać energii - staje się przygnębiający; a pokój wygląda jak nora.

Edytowane przez groza
Czas edycji: 2010-09-28 o 17:26
groza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:43   #1504
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeśli masz kontuzję obojczyka, którą przed snem zamierzasz posmarować rozgrzewającą maścią Ben Gay, wieczorem, pilingując ciało w kąpieli, starannie omiń okolice barku, obojczyka i ramienia. Parzy.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:12   #1505
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

1) Jesli spieszy Ci sie na spotkanie z kolezanką, i nie jestes super obeznana w rozkładach komunikacji miejskiej, nie wsiadaj w 1 autobus który przyjechal, tylko dlatego, ze w rozkładzie napisano, iż przejeżdża w pobliżu miejsca spotkania!!! Bo okaze się, ze on najpierw jedzie poza granice miasta okręzną drogą, czeka na dosłownym koncu swiata 15min ( a nie ma sie jak stamtąd wydostac innym sposobem) i wraca tą sama super przedłuzoną trasą (zahaczając wszystkie hipermarkety znajdujące się w 3 odleglych miejscach miasta) by w koncu wjechac na ulice, na której wam zalezało. !!!! efekt: spoznienie ponad godzine na dane spotkanie

2. jesli myslisz, ze krem z kwasami którego uzywasz do twarzy po nalozeniu na usta doskonale je wygladzi, to się mylisz. Da raczej efekt trzydniowej 40 stopniowej gorączki.
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 02:13   #1506
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

* nie wpadaj na genialy pomysl uzycia PO RAZ PIERWSZY W ZYCIU masla karite / kokosowego jakiegokolwiek innego masla do włosów kilka godzin przed wazna impreza / wyjsciem / wyjazdem. mycie wlosow 20 razy, z tego 3 razy plynam do mycia naczyn, murowane.

* kiedy niesiesz wrzaca herbate i widzisz, ze Ci sie wylewa, nie probuj zlapac wylewajacego sie plynu dlonia harbate i tak trza bedzie wycierac z podlogi, a niepotrzebnie sie oparzysz

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
- Nie uprawiaj seksu na hamaku. Grozi zapętleniem się hamaku i ogólną kompromitacją
- Nie podlewaj kwiatów doniczkowych mlekiem. Smród nie z tej ziemi
padne
Cytat:
Napisane przez Mead Pokaż wiadomość
Gdy chcecie pośpiewać nie uzywajcie lampki jako mikrofonu
Jak bylam mala to sobie oparzylam tak brode

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zawsze wąchaj co jesz.moj tz zjadł CIF ,ktory moczył spalony sos w garnku.TZ. był głodny i śwęcie przekonany,że to resztka sosu z obiadu
nie otruł sie?
Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
na imprezie może Ci sie wydawać, że jesteś nie wiadomo jak sexy i wogóle, ale kiedy znajomi będą robić zdjęcia pozuj w miarę 'normalnie' bo potem mogą wyjść śmieszne zdjęcia 'a la angelina jolie'
o taaaak, mam takie zdjecia z przed-wigilijnej imprezy z 2008 kumple do dzis sie ze mnie smieja
Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie jedz slodkiego na pusty zoladek(pączki,drozdzowki itd) i nie pij goracego mleka/kakao(tez slodkiego) bo mi zawsze po tym nie dobrze jest i to dosc dlugo.. odruch wymiotny..
Ale znam pare osob ktore tez tak maja.. wiec to raczej nie wyjatek.
ja nie mam problemow z jedzeniem slodkiego, ale nie moge pic nic goracego rano: nie daj Boze kawa czy kakao moge tylko zimne, a najlepiej mi robia napoje z lodowki (nestea, mineralka, sok - cos w ten desen, wiadomo, ze niegazowane). po wypiciu rano czegos cieplego brzuch mnie boli caly dzien.
nie wiem czemu tak mam?
Cytat:
Napisane przez drielka Pokaż wiadomość
A mogę spytać co się stało koleżance, jakie miała objawy? Z ciekawości...
Akurat Fervex ma w składzie paracetamol (tak jak Apap, Panadol, Coldrex, Theraflu, Antidol, Solpadeine, Efferalgan, Tabcin, Codipar, Gripex, Febrisan, MaxFlu, Grypolek, Saridon itede itepe baaaaardzo często stosowane preparaty ), którego POD ŻADNYM POZOREM, ABSOLUTNIE NIE MOŻNA łączyć z alkoholem !
ja kiedys po gripexie wypilam pol piwa. zasnelam na stole w pubie. (nie z powodu upojenia po prostu taka mnie sennosc wziela, ze niewazne dla mnie bylo gdzie: musialam natychmias zasnac)
wniosek:
* NIE PIJ JAK BIERZESZ LEKI!
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja kiedyś próbowałam wyparzyć plastikową butelkę.
spoko, ja sobie chciałam zrobić gorącej herbaty w plastikowej butelce ale to bylo bite 10 lat temu, jak nie wiecej
__________________

Edytowane przez Agniesia666
Czas edycji: 2010-11-11 o 11:05
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 05:39   #1507
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Co do wyparzania tez kupilam piekny zraszacz dla moich papużek i co ? Chcialam go wyparzyć! Ze zraszacza została jedna powyginana butelka ktorej nie dało sie juz zrobic tak jak w przypadku malej plastikowej na herbate.

Nie próbuj wystawiać rąk z okna samochodu jadącego 80-90km/h i łapać sobie za drzewa!
Efekt: Siniak na pół ręki bolący chyba z miesiąc
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 09:15   #1508
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
* NIE PIJ JAK BIERZESZ LEKI!
tak dla ciekawostki: są antybiotyki, którym to obojętne, czy się napijemy alkoholu, czy nie . Ale lepiej nie pić jak się nie jest pewnym co i jak.

-nie rozpuszczaj polewy do ciasta znajdującej się w opakowaniu w piekarniku rozgrzanym do 200 stopni...
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:36   #1509
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
* nie wpadaj na genialy pomysl uzycia PO RAZ PIERWSZY W ZYCIU masla karite / kokosowego jakiegokolwiek innego masla do włosów kilka godzin przed wazna impreza / wyjsciem / wyjazdem. mycie wlosow 20 razy, z tego 3 razy plynam do mycia naczyn, murowane.

* kiedy niesiesz wrzaca herbate i widzisz, ze Ci sie wylewa, nie probuj zlapac wylewajacego sie plynu dlonia harbate i tak trza bedzie wycierac z podlogi, a niepotrzebnie sie oparzysz


padne



nie otruł sie?

o taaaak, mam takie zdjecia z przed-wigilijnej imprezy z 2008 kumple do dzis sie ze mnie smieja

ja nie mam problemow z jedzeniem slodkiego, ale nie moge pic nic goracego rano: nie daj Boze kawa czy kakao moge tylko zimne, a najlepiej mi robia napoje z lodowki (nestea, mineralka, sok - cos w ten desen, wiadomo, ze niegazowane). po wypiciu rano czegos cieplego brzuch mnie boli caly dzien.
nie wiem czemu tak mam?

ja kiedys po gripexie wypilam pol piwa. zasnelam na stole w pubie. (nie z powodu upojenia po prostu taka mnie sennosc wziela, ze niewazne dla mnie bylo gdzie: musialam natychmias zasnac)
wniosek:
* NIE PIJ JAK BIERZESZ LEKI!

spoko, ja sobie chciałam zrobić gorącej herbaty w plastikowej butelce ale to bylo bite 10 lat temu, jak nie wiecej
Padłam przy pogrubionym
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 23:21   #1510
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

* zanim wynajmiesz mieszkanie, zastanow sie 800 razy czy chcesz z tymi ludzmi mieszkac. nawet, jesli to sa znajomi i WYDAJE CI SIE ze ich znasz. najgorzej jak sie komus cos wydaje. jak ludzie dookola Ci mowia, ze z dana osoba sie nie da mieszkac / dogadywac, a Tobie po miesiacu znajomosci WYDAJE sie ze ten ktos jest spoko - masz racje, WYDAJE CI SIE.

* jak masz fajna fure tatusia i robisz sobie z kolegami offroad w lesie, to po pierwsze astanow sie czy t dobry pomysl scigac sie w takich warunkach mondeo z land roverami i samurajami. a jesli juz sie zdecydujesz i masz obryzgane boczne szyby kilogramami marznacego blota, to nie czysc ich opuszczajac automatycznie wszystkie szyby.
Cytat:
Napisane przez flower power Pokaż wiadomość
* jeśli podrywasz pracownika wydziału upewnij się że nie będziesz mieć z nim potem zajęć

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
- Marzenia się spełniają. Uważaj o czym marzysz.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:25   #1511
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeśli masz bardzo ważne spotkanie lub tak jak ja egzamin na prawko i musisz dojechać ok.40km. autobusem tam na miejsce,to najpierw dowiedz się dokładnie(!!) czy rozkład który czytasz jest dobry,lub jedź na to spotkanie/egzamin kilka godzin wcześniej.. bo nie dość,że nie przyjadą ci 2 autobusy, to będziesz musiała wsiąść w pospieszny i błagać kierowcę na kolanach,żeby zatrzymał ci się na początku miasta... później będziesz dzwonić do kuzynki,żeby dodatkowo zawiozła cię do Wordu, aż spóźnisz się 20 min na egzamin...
Mnie na szczęście wpuścili,bo tamci dopiero teorię pisali,a ja mialam już ją za sobą... i tak praktycznego nie zdałam,ale byłam chodzącym kłębkiem nerwów...
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 14:48   #1512
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Dokładnie umyj brodzik po spłukaniu maski z włosów - weszłam pod prysznic i tak się poślizgnęłam, że o mały włos bym się zabiła.
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:51   #1513
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
9. Nie chwalcie się rodzicom, co zamierzacie zrobić - albo zlekceważą, albo wyśmieją, a w najlepszym wypadku powiedzą "a nie mówiłam" jak czegoś nie doprowadzisz do końca
O tak
-nie gól nóg na szybko - krew tamuje się dłużej
-nie zostawiaj ważnych spraw na później
-nie mów sobie rano 'jeszcze 5 minutek'
-zawsze dwa razy sprawdzaj czy coś jest zakręcone (jeśli wsadzasz to do torebki, plecaka, torby itp)
-gdy kleisz przewody taśmą, sprawdź czy są włączone do prądu
-gdy obgadujesz daną osobę przez sms, 2 razy sprawdź do kogo wysyłasz
-nigdy nie rób nikomu złudnej nadziei jeśli nie chcesz być z tą osobą
-dobrze chowaj rzeczy, o których nie chcesz by ktoś się dowiedział, a gdy je schowasz, pamiętaj gdzie!
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 15:59   #1514
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

zapytaj się przed zabiegiem u dentysty ile czasu masz nie jeść. może sie okazać, że po wyjściu od niego, będziesz miała całodzienny przymusową głodówke
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:30   #1515
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

żele do mycia twarzy z peelingiem i kwasami niekoniecznie są dobre dla każdego typu cery.Ja przez pierwsze 2 tyg stosowania miałam cerę niemal idealną,a później szok...dostałam masakrycznego uczulenia Dobrze,że już zeszło
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:41   #1516
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Fas0lka Pokaż wiadomość
-gdy obgadujesz daną osobę przez sms, 2 razy sprawdź do kogo wysyłasz
no
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 21:44   #1517
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
no
do mnie trafily 2 takie smy w których mnie obgadano
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 22:19   #1518
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Taak, zawsze sprawdzaj DOKŁADNIE do kogo wysyłasz smsa...

Wkopałam moją koleżankę przed miłością jej życia (ówczesnego, miałyśmy wtedy jakieś z 16 lat..)
Organizuje ognisko i zapraszam wszystkich i wysyłam wiadomości jedna po drugiej.
ja do Niego - no przyjdź, będzie fajnie,
On - e, nie wiem czy będę, nikogo nie znam
Ja - to poznasz, bla bla bla
On -ok, przyjdę
I tu sms o treści "Wow , X będzie na imprezie i jeszcze mówi że nikogo nie zna, więc masz drogę wolną, tylko nie rzucaj się na niego od progu, bo się wystraszy" i tym podobne pierdoły. Zgadnijcie kto tego sms'a dostał
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:06   #1519
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Taak, zawsze sprawdzaj DOKŁADNIE do kogo wysyłasz smsa...

Wkopałam moją koleżankę przed miłością jej życia (ówczesnego, miałyśmy wtedy jakieś z 16 lat..)
Organizuje ognisko i zapraszam wszystkich i wysyłam wiadomości jedna po drugiej.
ja do Niego - no przyjdź, będzie fajnie,
On - e, nie wiem czy będę, nikogo nie znam
Ja - to poznasz, bla bla bla
On -ok, przyjdę
I tu sms o treści "Wow , X będzie na imprezie i jeszcze mówi że nikogo nie zna, więc masz drogę wolną, tylko nie rzucaj się na niego od progu, bo się wystraszy" i tym podobne pierdoły. Zgadnijcie kto tego sms'a dostał

to teraz sie przyznaj co on na to?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 23:18   #1520
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

to teraz sie przyznaj co on na to?

A z nimi to ciekawa historia
No wtedy to chłopak uznał nas za smarkate napalone małolaty i miał z nas niezły ubaw (szczególnie z rzeczonej koleżanki) bo był od nas starszy i już poważniejszy.

A za dwa lata dowiedziałam się że oni zeszli się i są razem :P przyznał mi się potem, że ucieszył go ten sms, bo mu ta koleżanka się bardzo podobała no ale oczywiście zgrywał wielkiego twardziela.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 23:24   #1521
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
A z nimi to ciekawa historia
No wtedy to chłopak uznał nas za smarkate napalone małolaty i miał z nas niezły ubaw (szczególnie z rzeczonej koleżanki) bo był od nas starszy i już poważniejszy.

A za dwa lata dowiedziałam się że oni zeszli się i są razem :P przyznał mi się potem, że ucieszył go ten sms, bo mu ta koleżanka się bardzo podobała no ale oczywiście zgrywał wielkiego twardziela.
no jak to facet! ale fajnie wyszlo, ze sa razem!


ja przyznaje, ze nigdy nie wyslalam przez pomylke sms do kolezanki- czasami do Tzta z przyzwyczajenia
pamietam tylko jednego ciekawego esa, ktorego dostalam od kolezanki w nocu- zaluje, ze go skasowalam
bylo to cos takiego : s74do mi 0ps9- no cos takiego typu

chodzilo jej o snilas mi sie

z innej beczki- zawsze przygladaj sie uwaznie sobie jak wychodzisz, czasami czlowiek mysli o czyms, jest roztargniony a pozniej zonk
moja mama wyszla do sklepu na zakupu i tam sie zorientowala, ze na lewej stopie ma adidasa a na prawej trapera!
piekny widok
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 08:05   #1522
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Co do ubrania to kiedys poszlam do szkoly w piżamie tylko zalozylam kurtke i buty Taka rozespana bylam :P

A co do smsów to prawda, sprawdzaj po 1000 razy do kogo wysyłasz
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 09:26   #1523
aine16
Raczkowanie
 
Avatar aine16
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 168
GG do aine16
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jedziesz samochodem? Zawsze, ale to zawsze zapinaj pasy. I nawet po 11godzinnej podróży nie przekładaj sobie tej części pasa, która uwiera Cię prawie w szyję, pod rękę. Jeszcze jedno, jeśli musisz siedzieć na tylnym siedzeniu w samochodzie i masz możliwość usadzenia się przy oknie a na miejscu środkowym jest tylko pas, który trzyma tylko brzuch - wybierz opcję przy oknie.
__________________

Właściwie to aine21, jak ten czas leci...

zapinajcie pasy, zawsze!

mistrzowie Europy w ceili, Stuttgart 2010 !
aine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:54   #1524
Midnight Summer Dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 73
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie bądź niczego w 100% pewna/pewien, wszystko sprawdzaj. Nawet tak błahą rzecz jak to, czy kasownik w autobusie, do którego wsiadasz, działa i rzeczywiście wybija numerki na biletach. Mandacik niestety uderza po kieszeni. I nie ma argumentu "Bo kasownik był zepsuty", bo zaraz Ci odpowiedzą "Trzeba było obejrzeć bilet i przejść do następnego".
Midnight Summer Dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 14:13   #1525
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez aine16 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno, jeśli musisz siedzieć na tylnym siedzeniu w samochodzie i masz możliwość usadzenia się przy oknie a na miejscu środkowym jest tylko pas, który trzyma tylko brzuch - wybierz opcję przy oknie.
Niekoniecznie. Mój kuzyn przeżył wypadek samochodowy tylko dlatego, że siedział pośrodku (a był tam tylko pas, który trzyma tylko brzuch). Inaczej przednie fotele by go zmiażdżyły...
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 14:18   #1526
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

jak podgrzewa sie olej, ot zeby usmazyc sobie pierozki chinske na glebokim oleju i jak ten olej sie nam zapali z przegrzania , w zyciu nie probowac go wkladac do zlewu!
moze kropla z kranu kapnac i... wybuch pojdzie na cala kuchnie - wszystko sie zaczadzi , meble , firanka i roleta sie spala , caly sufit i sciany beda czarne do malowania! kuchnia stanie w ogniu


przezylam ostatnio - pisze w przestrodze dla potomnych
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2010-11-13 o 14:20
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 14:26   #1527
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
jak podgrzewa sie olej, ot zeby usmazyc sobie pierozki chinske na glebokim oleju i jak ten olej sie nam zapali z przegrzania , w zyciu nie probowac go wkladac do zlewu!
moze kropla z kranu kapnac i... wybuch pojdzie na cala kuchnie - wszystko sie zaczadzi , meble , firanka i roleta sie spala , caly sufit i sciany beda czarne do malowania! kuchnia stanie w ogniu


przezylam ostatnio - pisze w przestrodze dla potomnych
a co sie w sumie powinno zrobic jak mi (odpukac) patelnia stanie w ogniu bo w sumie to nie wiem... logiczne, ze woda nie gasic, ale przeciz scierka tez nie, bo tylko sie zapali od tego...
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 14:28   #1528
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
a co sie w sumie powinno zrobic jak mi (odpukac) patelnia stanie w ogniu bo w sumie to nie wiem... logiczne, ze woda nie gasic, ale przeciz scierka tez nie, bo tylko sie zapali od tego...
pokrywka przykryc , albo mokry recznik zarzucic.

ja stara spanikowalam wrzucilam ja do zlewu , woda kapnela z kranu w ogien i bummm .. kuchnia do remontu byla
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2010-11-13 o 14:31
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 16:09   #1529
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
pokrywka przykryc , albo mokry recznik zarzucic.

ja stara spanikowalam wrzucilam ja do zlewu , woda kapnela z kranu w ogien i bummm .. kuchnia do remontu byla
nic Ci sie nie stało?
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 16:19   #1530
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
z innej beczki- zawsze przygladaj sie uwaznie sobie jak wychodzisz, czasami czlowiek mysli o czyms, jest roztargniony a pozniej zonk
moja mama wyszla do sklepu na zakupu i tam sie zorientowala, ze na lewej stopie ma adidasa a na prawej trapera!
piekny widok
Przypomniało mi się, jak syn znajomej mamy robił w szkolę / przedszkolu na Dzień Matki koronę dla swojej mamy i pokazał jej w domu 'popatrz mamo, koronę dla ciebie zrobiłem...' i mama założyła, i zapomniała o tej koronie Potem nagle sobie przypomniała, że musi wyskoczyć do sklepu po jakąś pierdołę, i się na nią ludzie dziwnie patrzyli, bo dalej koronę na głowie miała
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.