Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec 2011 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
Coraz mocniejsze kopniaki czujemy, wiosną się rozpakujemy 12 21,43%
Kilogramów nam przybyło, dzieci rosną ze aż miło 37 66,07%
II trymestr dopiero sie kończy.... a tak wiele nas już łączy... 7 12,50%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 10:46   #1501
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Hmm... buteleczki Lovi - znacie jakieś komentarze na ich temat?
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:47   #1502
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

MoniaK kupilam toster
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:47   #1503
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
moniqac ale powiedział, że to lepiej niż gdyby miały być powiększone? Nie martw się malutka na zapas, bo całkiem niepotzrebnie pewnie się przejmujesz.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Kup mi jogurt monia!!!!!
chyba lepiej - mam tego samego lekarza od 7 lat, dzięki niemu jestem w ciązy (tzn TZ jest ojcem , ale on pomógł mi wyjść z choroby), więc powinnam mu poprostu ufać

nie ma sprawy - moge skoczyć jeszcze raz - p. Ela (sklepikowa) chciała mnie obsłużyć bez kolejki więc jogurcik poda tylko jaki

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Zapraszam A faworków dostaniesz tyle ile będziesz chciała


u mnie też jest taki sklepik

Dobra zbieram się do garów, muszę jeszcze migdały przegryźć, zjadłam 3 krówki i mnie zgaga dopadła
kochaaaaaaaaaaaaaaaaaaam krówkiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii ciągutkiiiiiiiiiiiiiiii
i takie sklepiki

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Moniquac, ja widziałam Twoje pytanie, ale niestety nie czuję się na tyle kompetentna, żeby odpowiedzieć. Skoro nie masz zaufania do lekarza, to wątpię, żebyś do mnie akurat miała, jeśli powiem, że np. "to fatalnie!". Nie mam pojęcia, co to oznacza. U mnie na takim opisie z USG jest lista narządów i akurat przy nerkach jest zaznaczone, że widoczne.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Ja też uciekam. Pewnie jeszcze zajrzę, ale dzień dziś aktywny będzie, więc nie wiem, o której
to może śmieszne, ale jakoś Wam ufam , inaczej by mnie tu nie było.
wiadomo, że lekarz to lekarz - tak jak pisałam, zawdzięczam mu ciążę i chodze do niego 7 lat, ale jakoś tak .... lubie chyba się wpędzać w stresy ...

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że chodziło mu bardziej o miedniczki bo nerki są widoczne na usg ale nie powinno być widać miedniczek bo jak jest jakiś przeswit to wtedy niby są powiększone , tyle co wiem
może... jeju ja sie kompletnie nie znam
dzieki!

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
hehe może nie będzie żadnej reakcji ?:P
no ja to jestem drobna w ogóle...

o matko 1cm !
a ja poproszę o przepis na snickersa
Ewesko jak zwykle masz tyle do załatwienia, ale i tak wszystko ogarniesz jak zwykle

dzięki widziałam kochana Twoje pytanie, ale niestety nie znam się na tym....

dzięki no dziś pogoda jest FATALNA

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

dziewczyny też macie tak, że jak wstaniecie rano, to brzuch was pobolewa ? ja się czuję, jakby był kopany w niektórych miejscach.jakoś 7cm pod piersiami najczęściej. i chyba przeważnie z prawej strony. albo uczucie jakbym go zgniatała w nocy i dlatego boli, a to niemożliwe, bo nie śpię na brzuchu
dzieki kochana - mnie tak nie boli, niestety nie pomogę

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
dziewczyny dzieki za wszystkie komplementy, komentarze i gratulacje



kochana, ja twojego pytania nie widzialam(pewnie z wczoraj?) jakbym widziala to bym odpowiedziala, bo jak bylam na bardzo dokladnym usg w 10tyg to lekarz nam pokazywal nereczki(dla mne praiwe nie widoczne) chyba nawet je mierzyl , ale glowy nie daje. teraz na polowowym 3d, tez pokazywal, tez chyba mierzyl, pecherz pokazywal tez, watrobe, zolodek, itd tyle moge sie wypowiedziec z wlasnego doswiadczenia,

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------



mnie boli nocy jak wstaje do wc, i nad ranem zanim nierozchodze, czuje ciagniecie bardziej na dole, czasem bardzije czasem mniej
kurcze - mały był wogóle źle ułożony do usg, lekarz musiał się nakombinować żeby coś wybadać.
powiedzmy że mu ufam i nie myślę to tym więcej - ale na następnym usg dopytma .

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Załącznik 3670209



Snickers kiedys probowalam zrobic to wyszly mi dwie twarde deski i rozlewajaca sie maz pomiedzy nimi
Ja dolaczam sie do Amarci i tez pomoge za kawalek tego snickersa
piesio słodiutkiiiii!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Dzien dobry Mamusie u mnie wiosenne sloneczko, a w sumie to juz chyba letnie tak cieplo, wywiesilam dwie praleczki i zabieram sie za odkurzanie, tak mieszkanie przez ta chorobe zapuscilam, ze az patrzec sie nie da...
moniqac nie jestem expertem, ale chyba dobrze ze nereczek nie widac znaczy tylko widac ze mocz filtruja, bo u mojego dzidziusia widac i sa powiekszone i to jest niedobrze, bo wtedy sa powiekszone miedniczki nerkowe...
ahaaaaaaaaaaaaaa..... jak ja mało wiem...dziękuje

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochana ja na dwóch usg ostatnich można powiedziec, że usłyszałam to samo . Lekarz zawsze sprawdza właśnie pęcherz (czy pełny czy pusty), żołądek, serduszko, mózg, pępowinę, a właśnie ostatnio powiedział mi, że nereczki to sobie pooglądamy na następnym usg, bo jest jeszcze na wcześnie, więc u Ciebie też na pewno jest wszystko dobrze
aha ........... a my w tym samym tc więc pewnie taka sama sytuacja .... uffffffffffffffff!

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
oj tak srednio wlasnie, brzuszek mi sie o tej diety chyba skurczyl
, Tż mnie zdenerwowal, internet mi szwankuje i nie znam plci- same minusy....



ja czesto nie moge usnac wieczorem bo mnie boli na dole, dzidzia kopala dzisiaj rano i tez wysoko, ponad pępek... ja spalam na brzuchu przez ciaza i nieraz w nocy sie budze jak leze troche na nim
czuje tez bol jak w nocy wstaje na siku, tak w kroku mnie boli dziwnie

moniqac czemu ja cie w znajomych nie mam?
Kasia - taka pogoda - mój TZ dzisiaj od rana też miał coś nie tak....
już mnie masz .

dzisiaj robie tylko zupke, bo mam kluski na parze z jagodami
za to jutro................ JUTRO mam teściową z wnukiem swoim (czyli siostrzeńcem mojego TZta, 6letni) na cały dzień i trzeba będzie się nagotować i dzisiaj nasprzątać.... ale mi sie nie chce pogoda fatalna, na nią zwalam .

coś bym zjadła.
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:49   #1504
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość


Acha i jeszcze tylko Wam napiszę, co musiałam wczoraj dusić w sobie przez cały dzień, że te rozstępy na brzuchu to tylko odgniotki od bluzki były Czyli póki co jeszcze na brzuchu nie mam
normalnie baty ci sie naleza za wprowadzanie nerwowej atmosfery na forum
wszytskie przezywalismy twoje rozstepy a ich nie ma
ciesze się ze fałszywy alarm, ale nastepnym raze sie przyjzyj dokładnie



ja juz wróciłam.
przeżyłam.
nie polecam.
zjadłam właśnie kanapke z miesem jakims dla kontrastu bo jakos na nic innego nie mialam ochoty

Zosia spi
moze tez sie zdrzemne
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:51   #1505
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
juz juz zaczyna rosnąć

kobietko ale masz zachcianki dobrze nie zaluj sobie sama mam ochotke na to mleczko w tubce



ty 18ego a ja 19ego kończe 25lat



ddaaiissyy chyba wiem co czujesz. Ja sie boje tej odpowiedzialnosci, boje sie ze zostane z tym dzieciakiem sama... moj Tż jakos malo sie ze wszystko angazuje. Zylismy troche imprezowo, w czasie urlopow, wakacji- wszedzie bylo nas pelno
jednak wierze ze to sie zmieni, dziecko to przeciez nie koniec swiata jezeli bedzie trzeba babcia sie nim-nia zaopiekuje trzeba wierzyc ze bedzie pieknie.... im czlowiek starszy tym ciezej jest mu sie do tego zabrac. Moje siostry niewiele ode mnie mlodsze- nawet powaznych zwiazkow nie maja...w porownaniu z tutejszymi dziewczynami, ktore juz za mąż wyszły.
Chodzi tylko o ta odpowiedzialnosc i tyle... z czesem sie jej nauczymy... zobaczysz ze to male malenstwo bedzie dla nas wszystkim- tym najlepszym co moglo nas w zyciu spotkac!
Musimy dac rade!! tez sie tego boje, ze nie bede miała mozliwości czasem robić żywnie tego co mi sie podoba.. jestem mega leniuszek, czasem wracam z pracy, szybko jeść i nic wiecej nie robie ! a tu tyyyyle obowiazkow mi dojdzie....

Ja z moim mezem mam podobnie... ani razu nie ogladał mojego brzucha, ze 3 x cos do niego powiedział i tyle. Nawet nie wiem czy wie w ktorym jestem tygodniu Kompletnie na temat dziecka nie rozmawiamy- na zasadzie co trzeba kupić, jak sie nam zycie zmieni, jak to wszystko sie ułozy.. Zero - jakby temat nie istniał. Ale wiem, ze on po prostu taki jest, ze wszystkim tak postepuje. Przed slubem ja o niczym innym mogłam nie mówic a on jedynie mi przytakiwał i tak jest z każdą inna rzeczą.
Cieszy sie na pewno, tylko jest introwertykiem i nie uzewnętrznia swoich odczuc-uczuć. Brakuje mi tego, ze mnie nie całuje, głaska, przytula.. ale taki jego -on tego nienawidzi a ja uwielbiam..
Poza tym, jest dla mnie przekochany

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Dokładnie, też to zauważyłam u siebie - brzuszek po 20-tym tygodniu rośnie, z dnia na dzień widać różnicę
ja tez własnie widze, ze jakos chyba szybciej mi rosnie, choc od wczoraj zmalał dzis w talii mam 90cm - ale wczorajszy duzy brzuch był od niesamowitego obżarstwa

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
To jest staffordka i srednio zyja 13 lat. Tat twierdzi, ze Czesia pobije rekord. Pncia gotuje jej przelyki no to z taka dieta ma sie bardzo dobrze

Paulizia, średnia zycia - średnią życia, ale są od tego odstępstwa i tym sie nie martw!!

Nie wolno na brzucu spac ? Kurcze, nie umiem inaczej
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...


Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2011-01-15 o 10:52
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:52   #1506
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

moria - odgnioty od bluzki !!!

amarcia - niestety ja nie, nie zajmuję się tematami zakupów dla małego jeszcze - w ogóle!!! nic nie mam i nie czytam. sama nie wiem czemu .
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:53   #1507
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
oj dzisiaj wyhamuje ale jeszcze troche na glowie mam,

ja tez mialam psa ze schroniska biszkoptowego labradora to byl moj najlepszy i naukochanszy pies, jak sie pakowalam i wyjezdzalam to wchodzila do mojej walizki i sie w niej kladla, 3 mce po moim wyjezdzie zdechla, nie zdarzylam sie z nia pozegnac, a mialam ja przez 3 lata(wzielam dorosla, mowie wam jaka historie mial ten pies, wlasiciel trzymal ja na tak krotkim lancuchu ze ledwo wstac mogla, bez wody we lato-jak ja brali ci ze schroniska, mysleli ze zdechnie, ) no ale chorowala, weterynarz mowil ze musiala sie nabawic czego jeszcze z czasow jak byla w tych strasznych warunkach, i tak sie to ciaglo. myslalam ze mi serce wyskoczy z bolu jak mama mi zadzwonila ze jest z nia zle , a potem ze zdechla.
Przykro mi...

Całe szczęście większość właścicieli traktuje swojego psiaka jak członka rodziny - podobnie jak Ty. Ale zdarzyła mi się sytuacja sprzed kilku lat, że facet nazwał mnie k.... (przez telefon), bo odmówiłam uśpienia jego psa (nie usypiam na życzenie).

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość



Kochane - czy któraś zwrociła uwagę na mojepytanie dotyczące nerek.... ja chyba naprawde jestem niewidzialana
mój lekarz na połówkowym powiedział, że nerek nie widać ale że to dobrze, bo gdyby było to by oznaczało że sa powiększone i coś z nimi jest nie tak. i że widać mocz w pęcherzu więc wiadomo że są i że filturują. ale czy ja wiem czy to dobrze?! nie ma to jak zaufanie do lekarza .
Powinno być widać i nerki i pęcherz. W celu stwierdzenia czy nerki nie są powiększone lekarz je mierzy. Może u Ciebie dzidziuś jakoś tak się ułożył i nie było widać.

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
-

dziewczyny też macie tak, że jak wstaniecie rano, to brzuch was pobolewa ? ja się czuję, jakby był kopany w niektórych miejscach.jakoś 7cm pod piersiami najczęściej. i chyba przeważnie z prawej strony. albo uczucie jakbym go zgniatała w nocy i dlatego boli, a to niemożliwe, bo nie śpię na brzuchu
Mnie bardzo często pobolewa jak na @ (ale słabiej). Jak na razie wszystko jest ok.

......................... ......................... ......................... ......................... .......................

Moria - ja w domu korzystam z Mozilli i niestety przy dużym oblężeniu wizażu zdarza się, że mnie wyrzuca, albo wcale nie mogę się zalogować. Albo też jedna strona ładuje mi się naście minut.
Mam też explorera - ale on to już w ogóle ma zawiechy (i nie tyczy się to tylko wizażu)

Natomiast w pracy korzystam z explorera i nigdy nie miałam problemów z wizażem - nawet jak siedzę popołudniu, kiedy na portalu
są tłumy wizażanek

......................... ......................... ......................... ......................... ................

Idę odwiedzić Wasze albumy, bo chyba nie widziałam jeszcze wszystkich.
I muszę sprawdzić z kim się jeszcze nie przyjaźnię

Aha - odnośnie mało (a w zasadzie w ogóle) nie udzielających się mam - myślę żeby może odczekać do początku lutego i znowu zrobić porządek w liście. Ja, podobnie jak Wy, wielu nicków w ogóle nie kojarzę

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2011-01-15 o 10:54
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 10:56   #1508
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Juz tyle dziewczyn zna plec dziecka a ja sie dowiem... dopiero jak urodze
Do tego padlo mi ogrzewanie i zaraz zamarzne.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:57   #1509
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Lolka, ile byśmy straciły gdybyś albumu nie stworzyła !!!!!!! Sweet !!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:00   #1510
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość

Ja z moim mezem mam podobnie... ani razu nie ogladał mojego brzucha, ze 3 x cos do niego powiedział i tyle. Nawet nie wiem czy wie w ktorym jestem tygodniu Kompletnie na temat dziecka nie rozmawiamy- na zasadzie co trzeba kupić, jak sie nam zycie zmieni, jak to wszystko sie ułozy.. Zero - jakby temat nie istniał. Ale wiem, ze on po prostu taki jest, ze wszystkim tak postepuje. Przed slubem ja o niczym innym mogłam nie mówic a on jedynie mi przytakiwał i tak jest z każdą inna rzeczą.
Cieszy sie na pewno, tylko jest introwertykiem i nie uzewnętrznia swoich odczuc-uczuć. Brakuje mi tego, ze mnie nie całuje, głaska, przytula.. ale taki jego -on tego nienawidzi a ja uwielbiam..
Poza tym, jest dla mnie przekochany
jeny kochana, dobrze ze nauczyłaś się to szanować,
bo ja bym jakoś nie umiała ...
ja potrzebuje przytulania, buziaków, głaskania brzuszka (choc do tego ciut zmuszam :-P)
nie wyobrazam sobie nie rozmawiac o dziecku, codzinności, życiu ..,
przeciez to nasze wspólne chwile ...
my wszystko planujemy, albo i nie ale zawsze rozmawiamy na wszystkie tematy i nie wyobrazam sobie nie spytac go ja minal dzień i czemu jest taki przygnebiony dziś ...




a ja korzystam z Opery i nigdy mnie jeszcze nie wyrzuciło,
najwyzej strona mi sie nie odswieza i tyle,
ale logowac sie nie musze
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:05   #1511
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cześć Mamusie.....i kolejne kilka stron lektury do czytania
Mam dziś ochotę na szarlotkę i chyba coś upiekę albo pójdę na łatwiznę i kupię w cukierni
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 11:07   #1512
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Aha - odnośnie mało (a w zasadzie w ogóle) nie udzielających się mam - myślę żeby może odczekać do początku lutego i znowu zrobić porządek w liście. Ja, podobnie jak Wy, wielu nicków w ogóle nie kojarzę
listopadowa80 niestety niektorym czasu na pisanie brak. Wiem sama po sobie. Nie napisalam przez ponad miesiac ani jednego postu, ale to nie znaczy, ze tu nie wchodze i nie czytam.
W nocy ide do pracy, wracam rano, trzeba zjesc, umyc sie, posprzatac a po poludniu polozyc sie spac zeby wstac w nocy i tak codziennie. Wchodze na watek, czytam, ale samo nadrobienie czytania pochlania sporo czasu i najzwyczajniej w swiecie brak mi czasu na prowadzenie rozmow. Ale za jakies 2 mies moze uda mi sie isc na L4 i wtedy napewno mialabym czas zeby sie udzielac codziennie, wiec nie widze potrzeby np usuwania mnie z listy dlatego, ze narazie bardzo rzadko sie udzielam.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:08   #1513
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Powinno być widać i nerki i pęcherz. W celu stwierdzenia czy nerki nie są powiększone lekarz je mierzy. Może u Ciebie dzidziuś jakoś tak się ułożył i nie było widać.
no mówił, że jest źle ułożony - oby to o to chodziło, na następnym każe mu sprawdzić raz jeszcze.

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Juz tyle dziewczyn zna plec dziecka a ja sie dowiem... dopiero jak urodze
Do tego padlo mi ogrzewanie i zaraz zamarzne.
dleczego?!
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:09   #1514
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Juz tyle dziewczyn zna plec dziecka a ja sie dowiem... dopiero jak urodze
Do tego padlo mi ogrzewanie i zaraz zamarzne.
Kochana jeszcze sie dowiesz... nie martw sie
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:09   #1515
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

martynka89, kobieta w ciąży nie powinna pracować w nocy.
Masz szefa despotę czy to Twój wybór??
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:11   #1516
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

sprawdzałam własnie statystyke wpis ów - nie mam szans was dogonić .

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

martynka - o rany!!! nocki?! bidulka!
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:12   #1517
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Jejq dziewczynki, ale to radość z oglądania was Ja to akurat wszystkie pseudonimy kojarzę, a niektóre to nawet łącze z wypowiedziami czy linkami przez was nadsyłanymi Dziś nic nie czytam tylko oglądam was
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:14   #1518
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Lola piękna z ciebie kobieta, no naparzec się nie mogę

Przyleciałam na chwilkę zajrzeć, między pieczeniem i smażeniem

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
hehe może nie będzie żadnej reakcji ?:P
no ja to jestem drobna w ogóle...

o matko 1cm !
a ja poproszę o przepis na snickersa
Ewesko jak zwykle masz tyle do załatwienia, ale i tak wszystko ogarniesz jak zwykle
zgadza się tylko 1 cm, no w sumie więcej bo troszkę luzu by musiało być, ale mam nadzieję, że wózek jeden za drugim mi wejdzie do windy zwłaszcza ten Jane bo na niego na razie jestem zdecydowana, tż trochę kręci nosem bo cena, no ale co ja zrobię jak tyle wózki kosztują Nie wiem czy wszystko ogarnę mam nadzieję, zaraz synka do pomocy zagonię, niech troche posprząta bo ja może wyjdę z garów o 15
A jutro przyjeżdża jeszcze siostra mężula mojego i muszę obiad przygotować bo przyjeżdżają za daleka, ale jak zwykle w niedziele to będzie rosołek

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
B

Snickers kiedys probowalam zrobic to wyszly mi dwie twarde deski i rozlewajaca sie maz pomiedzy nimi
Ja dolaczam sie do Amarci i tez pomoge za kawalek tego snickersa
Zapraszam


Co do przepisu to później podam co i jak za duzo teraz by było pisania idę piec dalej bo ja do snickersa piekę 3 ciasta kruche i dopiero przekładam, więc troszke roboty jest, ale jeszcze jedno zostało do upieczenia, krem prawie gotowy
Faworki prawie usmażone jeszcze kilka i koniec, później muszę się zabrać za sałatki, a tego najbardziej nie lubię robić


Laski nie klepcie tyle jak mnie nie ma noooo, nie lubię Was :P Klepać możecie jak jestem na bierząco, a w ten weekend ciężko będzie być non stop na forum, już sobie wyobrażam ile nastukacie

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2011-01-15 o 11:17
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:15   #1519
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Juz tyle dziewczyn zna plec dziecka a ja sie dowiem... dopiero jak urodze
Do tego padlo mi ogrzewanie i zaraz zamarzne.
Ja też nie znam płci spokojnie
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 11:16   #1520
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
dleczego?!
Bo w moim szpitalu nie podaja plci dziecka. A tu gdzie mieszkam ceny prywatnego USG sa tak wysokie, ze za ta kase mialabym juz prawie wozek dla dziecka.

anulinka2009 wiem, ze nie powinnam w nocy pracowac ale niestety nie mam wyboru w tej chwili. Mam nadzieje, ze jeszcze z 2 mies wytrzymam a pozniej postaram sie o L4 bo naprawde nie daje rady. Ide do pracy na kilka godzin a jak wracam to wiadomo, ze mieszkanie trzeba oporzadzic, ale ja po nocnej zmianie nie mam sily, najchetniej spalabym od powrotu z pracy az do nastepnego wyjscia.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:17   #1521
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

eweska - wstałas o 9.00 i tyle zrobiłaś już?! a tu dopiero 12.00!!!!!
kobieto jak ja Cie podziwiam!!!

martynka - to za granicą jesteś?! nie martw sie nie które kobiety nie chcą poznać - ale ściskam, bo dla mnie to też by było przykre




wiecie co - napiłabym się martini bianco z oliwką w środku .
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .

Edytowane przez moniqac
Czas edycji: 2011-01-15 o 11:18
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:17   #1522
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Jejq dziewczynki, ale to radość z oglądania was Ja to akurat wszystkie pseudonimy kojarzę, a niektóre to nawet łącze z wypowiedziami czy linkami przez was nadsyłanymi Dziś nic nie czytam tylko oglądam was
Lolka, Ty mi tu nic nie gadaj - ja przez Ciebie w kompleksy wpadłam
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:19   #1523
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
eweska - wstałas o 9.00 i tyle zrobiłaś już?! a tu dopiero 12.00!!!!!
kobieto jak ja Cie podziwiam!!!



wiecie co - napiłabym się martini bianco z oliwką w środku .
Mało kochana, mało zrobiłam, jeszcze dużo pracy przede mną :P
dobra spadam, później zajrzę jeszcze
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:19   #1524
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
jeny kochana, dobrze ze nauczyłaś się to szanować,
bo ja bym jakoś nie umiała ...
ja potrzebuje przytulania, buziaków, głaskania brzuszka (choc do tego ciut zmuszam :-P)
nie wyobrazam sobie nie rozmawiac o dziecku, codzinności, życiu ..,
przeciez to nasze wspólne chwile ...
my wszystko planujemy, albo i nie ale zawsze rozmawiamy na wszystkie tematy i nie wyobrazam sobie nie spytac go ja minal dzień i czemu jest taki przygnebiony dziś ...
dobrze powiedziane, ze sie nauczyłam - ale nie zaakceptowałam Smutno mi jak widze tulące się, całujące pary
Na poczatku z tym walczyłam, ale juz nie mam siły. Nawet teraz jak nie ma mnie ponad tydzień w domu to nasze rozmowy tel to 1 rozmowa na dzień trwająca góra 2 minuty (a to i tak sukces ze tak duzo) Rozmowa z moim mężem to odpowiedzi w bezokolicznikach - ja pytam "jak w pracy" a on mi mówi "dobrze" czasem rozwinie zdanie i powie "duzo pracy"
Potrafimy jechac 1,5-2h autem i zamienić dosłownie 2-3 zdania....
Za to w towarzystwie nieraz dusza towarzystwa...

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
listopadowa80 niestety niektorym czasu na pisanie brak. Wiem sama po sobie. Nie napisalam przez ponad miesiac ani jednego postu, ale to nie znaczy, ze tu nie wchodze i nie czytam.
W nocy ide do pracy, wracam rano, trzeba zjesc, umyc sie, posprzatac a po poludniu polozyc sie spac zeby wstac w nocy i tak codziennie. Wchodze na watek, czytam, ale samo nadrobienie czytania pochlania sporo czasu i najzwyczajniej w swiecie brak mi czasu na prowadzenie rozmow. Ale za jakies 2 mies moze uda mi sie isc na L4 i wtedy napewno mialabym czas zeby sie udzielac codziennie, wiec nie widze potrzeby np usuwania mnie z listy dlatego, ze narazie bardzo rzadko sie udzielam.
martynka, ja tez nie zagladałam tu ok 1-1,5msc przez prace. Teraz mam L-4 ale we wtorek wracam do mojego obozu pracy i znów bede rzadkim gościem
Widze, że masz tak samo super przełożonego jak ja... Kobietom w ciazy nie wolno pracować w nocy ani w nadgodzinach ! Stanowi o tym Kodeks Pracy ! Też liczę że niebawem dłuuugie L-4, choc nie wiem czy dam radę 2 msc jeszce wytrzymać. Ty też pomyśl nad krótszym czasem!! Musisz się oszczędzac
Witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
martynka89, kobieta w ciąży nie powinna pracować w nocy.
Masz szefa despotę czy to Twój wybór??
chyba DESPOTA ! Tyran ! Itd..
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:20   #1525
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

heeeej,wstałam rano zjadłam sniadanko wypiłam kawke rozebrałam choinke,nadrobiłam Wasi ide gotowac obiadek, dzis pulpeciki w sosie pomidorowym i surówka z pekinki... mnie tez pobolewa brzuch z rana i to tak dziwnie, i w piczce tak mnie dziwnie kłuje,ale da sie przezyc, kurde u mnie tez dzis taka masakryczna pogoda jak u Was (tylko u princi słonko świeci) buziaki i zmykam robic obiadek
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:20   #1526
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Jejq dziewczynki, ale to radość z oglądania was Ja to akurat wszystkie pseudonimy kojarzę, a niektóre to nawet łącze z wypowiedziami czy linkami przez was nadsyłanymi Dziś nic nie czytam tylko oglądam was
WOW ! ależ Ty masz pamięc !!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:21   #1527
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Lolka jednego jestem pewna - nie pokażę twojego albumu mężowi, o nie!!!
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:21   #1528
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
heeeej,wstałam rano zjadłam sniadanko wypiłam kawke rozebrałam choinke,nadrobiłam Wasi ide gotowac obiadek, dzis pulpeciki w sosie pomidorowym i surówka z pekinki... mnie tez pobolewa brzuch z rana i to tak dziwnie, i w piczce tak mnie dziwnie kłuje,ale da sie przezyc, kurde u mnie tez dzis taka masakryczna pogoda jak u Was (tylko u princi słonko świeci) buziaki i zmykam robic obiadek
chciałabym kiedys takie pulpeciki zrobić Musza byc strasznie dobre !!! Nigdy tego nie robiłam
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:21   #1529
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
listopadowa80 niestety niektorym czasu na pisanie brak. Wiem sama po sobie. Nie napisalam przez ponad miesiac ani jednego postu, ale to nie znaczy, ze tu nie wchodze i nie czytam.
W nocy ide do pracy, wracam rano, trzeba zjesc, umyc sie, posprzatac a po poludniu polozyc sie spac zeby wstac w nocy i tak codziennie. Wchodze na watek, czytam, ale samo nadrobienie czytania pochlania sporo czasu i najzwyczajniej w swiecie brak mi czasu na prowadzenie rozmow. Ale za jakies 2 mies moze uda mi sie isc na L4 i wtedy napewno mialabym czas zeby sie udzielac codziennie, wiec nie widze potrzeby np usuwania mnie z listy dlatego, ze narazie bardzo rzadko sie udzielam.
Rozumiem, że praca i obowiązki domowe. Ale nie tylko Ty jesteś w takiej sytuacji - inne mamy też, a jednak znajdą chwilkę, żeby tu zajrzeć i coś napisać - przecież nikt nie wymaga od innych dziewczyn, żeby siedziały tu przez kilka godzin dziennie i tłukły niezliczoną ilość postów...
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 11:29   #1530
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

moniqac niestety za granica a niestety wlasnie dlatego, ze w PL bez problemu poszlabym na prywatne USG a tutaj to naprawde nie male pieniadze.

ddaaiissyy ja watpie, ze te 2 mies wytrzymam, ale musze sprobowac. Czekam z utesknieniem az mi brzuch urosnie, to wtedy poprostu powiem, ze jest mi ciezko wykonywac moja prace i moze wtedy dostane dlugoterminowe zwolnienie a teraz lipa. Powiedzieli, ze puki dam rade to mam pracowac a przeciez nie pochwale sie na wizycie lekarskiej, ze rady nie daje bo pracuje w nocy. Byloby OK gdyby ludzie w pracy byli inni, poprostu ktos przyszedlby szybciej do pracy a ja bym za ta osobe na dniowce odrobila no ale jak sie upomne to wojna z tego bedzie i i tak zostane nie dosc ze z niczym to jeszcze sie wszyscy poobrazaja.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.