NADŻERKA - wątek zbiorczy! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-29, 22:03   #1501
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

ja dzis mialam zabieg usuwania laserem strasznie mnie bolało ((( teraz przez 10 dni mam brac globulki metronidazol (pewnie wystapi potem grzybica ) i po okresie przyjsc do kontroli
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 22:40   #1502
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

po metronidazolu nie powinno byc grzybicy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 13:47   #1503
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Wiatajcieja tez z nadżerką
Mojego ginekologa nie było i poszłam dziś do jakiejś takiej mało sensownej pani ginekolog ponieważ chciałam sobie zrobić badania-cytologie i inne ogólne.
Pani doktor wykryła u mnie dużą(!)nadżerkewyniki cytologi wkrótce...nie przepisała mi żadnych leków...powiedział tylko o metodzie wypalania, ale że zaleca sie ja wykonać po ciąży...mam 21 lat i nie planuje w najbliższej przyszłości.
Od pewnego czasu zaobserwowałam u siebie upławy o nieprzyjemnym zapachu, czuje dyskomfort, pieczenie-pewnie to przez nią...
Troche poczytam i sie martwię...
Myśle ze powinnas isc do innego gnekologa. Ja mialam podobna sytuacje do Twojej- gigantyczna nadzerka- od razu mi zapisala leki czekajac na wynik cytologii. po 1,5 mialam kolejna wizyte i ginekolog powiedziala ze sie ona juz sporo zmniejszyla stan zapalny tez mija itd. wiec nie ma na co czekac.
odnosnie wypalania, zamraznia itp powiedziala ze skoro jeszcze nie rodzialam a planuje to nie powinno sie tego robic dlatego bedzie mi ja leczyc farmakologicznie. Z tego co wiem i jakie są opinie o tej ginekolog mozna jej zaufac bo kobieta jest naprade bardzo dobra
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 14:27   #1504
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
po metronidazolu nie powinno byc grzybicy
uff oby, choc na ulotce jest napisane , że może wystapić ... ale oby nie
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:00   #1505
Piegusia
Raczkowanie
 
Avatar Piegusia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Ja byłam dzisiaj na wymrażaniu nadżerki. Wymrażanie było na koszt NFZu na szczęście. Faktycznie samo wymrażanie nic nie boli, ale ja w trakcie i tuż po miałam kosmiczne skurcze macicy. Te które miewam w czasie okresu to jest pikuś w porównaniu z tym co miałam po zabiegu. I jeszcze miałam uderzenie gorąca na twarzy aż słabo mi się zrobiło. Musiałam posiedzieć z 15 minut po wymrożeniu a właściwie doszłam do siebie tak po ok 2 godzinach. Teraz jest ok, mam lekkie skurcze i leje się ze mnie. Nie było to przyjemne i da się przeżyć i nie ma się czego bać. Mam nadzieję,że było warto. Teraz czekam tylko aż się wygoi
__________________
"Kobiety śmieją się, kiedy mogą i płaczą, kiedy chcą."— Zbigniew Herbert


Edytowane przez Piegusia
Czas edycji: 2008-09-30 o 15:21
Piegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:15   #1506
Piegusia
Raczkowanie
 
Avatar Piegusia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Teraz się martwię jak to teraz będzie po wymrożeniu z ciążą i porodem.Jak zniesie to szyjka macicy?Jeszcze nie rodziłam a chciałabym i to może w jakiejś niedalekiej przyszłości(w ciągu najbliższych kilku lat).Czy któreś z was mają jakieś doświadczenia związane z tym?Czy były jakieś problemy, powikłania w związku z tym, że najpierw zajęłyście się nadżerką a później rodzeniem dzieci?
__________________
"Kobiety śmieją się, kiedy mogą i płaczą, kiedy chcą."— Zbigniew Herbert

Piegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 15:25   #1507
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Mam pytanie - czy nadżerka boli, bo ja mam od wielu lat niewielką nadżerkę i lekarz stwierdził, że nie trzeba nic z nią robić na razie, ale od pewnego czasu mam jakieś dziwne bóle, które zlokalizowałabym właśnie w miejscu, gdzie może być nadżerka.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 15:39   #1508
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy nadżerka boli, bo ja mam od wielu lat niewielką nadżerkę i lekarz stwierdził, że nie trzeba nic z nią robić na razie, ale od pewnego czasu mam jakieś dziwne bóle, które zlokalizowałabym właśnie w miejscu, gdzie może być nadżerka.
idź do lekarza
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 16:07   #1509
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Zabieg wymrażania jest gdzieś całkowcie refundowany? ja miałam robiony w panstwowej poradni i placiłam, ale nie pamietam juz ile...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 16:26   #1510
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Oczywiście, że pójdę, ale w następnym tygodniu. A może ktoś mi odpowie, czy nadżerka może być bolesna, martwię się.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 18:03   #1511
badziu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 77
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Niestety moje torbiele nie zmniejszyły się po Orgametrilu i konieczna jest operacja. Nie laparoskopia, bo torbiele są za duże :/ Dowiedziałam się też, że mogę mieć usunięty prawy jajnik Jedyną dobra wiadomością jest to, że po odstawieniu Orgametrilu moje włosy powinny przestać wypadać.
Dziewczyny, czy któraś z was może miała usuwany jajnik, a mimo to bez problemów zaszła w ciązę? Czy któraś przy usuwaniu torbieli była "otwierana"? Bo zastanawia mnie jak duża będzie blizna. I w ogóle jak wygląda taka operacja. Czy konieczna będzie lewatywa, tak jak podczas laparoskopii? Bo to mnie przeraża.
Majamarta gdzie jesteś? Teraz Ty powinnaś mnie pocieszać
badziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 18:06   #1512
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez badziu Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Niestety moje torbiele nie zmniejszyły się po Orgametrilu i konieczna jest operacja. Nie laparoskopia, bo torbiele są za duże :/ Dowiedziałam się też, że mogę mieć usunięty prawy jajnik Jedyną dobra wiadomością jest to, że po odstawieniu Orgametrilu moje włosy powinny przestać wypadać.
Dziewczyny, czy któraś z was może miała usuwany jajnik, a mimo to bez problemów zaszła w ciązę? Czy któraś przy usuwaniu torbieli była "otwierana"? Bo zastanawia mnie jak duża będzie blizna. I w ogóle jak wygląda taka operacja. Czy konieczna będzie lewatywa, tak jak podczas laparoskopii? Bo to mnie przeraża.
Majamarta gdzie jesteś? Teraz Ty powinnaś mnie pocieszać
Hej, ja niestety pomoc Ci ni pomoge, ale poszukaj na forum ginekologicznym jest temat torbieli, tam dziewczyny pisza o tym, na pewno udziela Ci informacji. Trzymam kciuki, zeby dobrze wszystko poszlo

O, ten temat: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219385
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 18:58   #1513
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Agussiek Pokaż wiadomość
Myśle ze powinnas isc do innego gnekologa. Ja mialam podobna sytuacje do Twojej- gigantyczna nadzerka- od razu mi zapisala leki czekajac na wynik cytologii. po 1,5 mialam kolejna wizyte i ginekolog powiedziala ze sie ona juz sporo zmniejszyla stan zapalny tez mija itd. wiec nie ma na co czekac.
odnosnie wypalania, zamraznia itp powiedziala ze skoro jeszcze nie rodzialam a planuje to nie powinno sie tego robic dlatego bedzie mi ja leczyc farmakologicznie. Z tego co wiem i jakie są opinie o tej ginekolog mozna jej zaufac bo kobieta jest naprade bardzo dobra
Dziekimasz racje...wiem ze musze iśc do innego lekarza i tak zrobie
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 06:48   #1514
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

ja dzisiaj mam 2 zabieg Solcogynonem. nieprzyjemne uczucie siedzieć w żelastwie przez pół godz, ale cóż.. trzeba
potem tylko globulki i zobaczymy czy się ładnie zaleczy.
oby..
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 19:59   #1515
Piegusia
Raczkowanie
 
Avatar Piegusia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Zabieg wymrażania jest gdzieś całkowcie refundowany? ja miałam robiony w panstwowej poradni i placiłam, ale nie pamietam juz ile...
Ja nic nie płaciłam
__________________
"Kobiety śmieją się, kiedy mogą i płaczą, kiedy chcą."— Zbigniew Herbert

Piegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:17   #1516
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Zabieg wymrażania jest gdzieś całkowcie refundowany? ja miałam robiony w panstwowej poradni i placiłam, ale nie pamietam juz ile...
Też miałam niedawno ten zabieg i też nic nie płaciłam
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:31   #1517
8aleksandra8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Właśnie dzisiaj, bo wizycie u gina, miałam zdiagnozowaną nadżerkę. Gin powiedziała, że jest mała i że wystarczą globułki-przepisała mi dwa opakowania Sterovagu, czyli w sumie 12tabsów. Skoro jest taka mała to muszę aż 12 globułek??? W sumie to wyjdzie tak, że wezmę jedno opak i dostanę miesiączkę, więc jak już minie idę na kontrolę(bo chyba nie stosuje się Sterovagu podczas miesiączki???? nie ma nic na ulotce)
Jeszcze jedno...Czytałam na jednym forum, że stosowanie probiotyku(np lacibios femina) dla wyrównania flory bakteryjnej razem ze Sterovagiem może nie być dobre...
Miałam na początku września leczone zapalenie grzybiczne pochwy clotrimazolem dopochwowo, do tego stosowałam maść no i właśnie lacibios femina i pomogło, wszystko szybko się zagoiło. I chciałabym teraz też stosowac ze Sterovagiem, czy mogę? Ktoś mi może dać dobrą radę? Z góry dziękuję za odpowiedzi
8aleksandra8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:31   #1518
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

w środę idę za zabieg solcogynym,zaczynam się stresowaćpodobno mam mieć 3 razy robiony
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 19:16   #1519
Aneyka
Zakorzenienie
 
Avatar Aneyka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 153
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

ja 21 ide na laser, na szczęście bezpłatny, wystarczy tylko skierowanie od lekarza rodzinnego ( ginekolg nie ma umowy z nfz) i wynik z cytologii. troche sie stresuje, bo wiele różnych opinii przeczytałam na temat lasera. mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i wreszcie skończą sie moje problemy z zapaleniami musze się lekarza dokładnie wypytac ile po zabiegu trzeba sie wstrzymać od współżycia, bo różne opinie wyczytałam.
Aneyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 19:54   #1520
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Aneyka Pokaż wiadomość
ja 21 ide na laser, na szczęście bezpłatny, wystarczy tylko skierowanie od lekarza rodzinnego ( ginekolg nie ma umowy z nfz) i wynik z cytologii. troche sie stresuje, bo wiele różnych opinii przeczytałam na temat lasera. mam nadzieje ze bedzie wszystko ok i wreszcie skończą sie moje problemy z zapaleniami musze się lekarza dokładnie wypytac ile po zabiegu trzeba sie wstrzymać od współżycia, bo różne opinie wyczytałam.
Jak nie ma umowy z BFZ, to jak moze byc bezplatny?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 19:08   #1521
Aneyka
Zakorzenienie
 
Avatar Aneyka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 153
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

nieprecyzyjnie się wypowiedziałam, mój ginekolog do którego chodzę nie ma umowy z nfz, więc skierowanie do kliniki na laser musze mieć od lekarza rodzinnego
Aneyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 22:21   #1522
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

jutro idę na zabieg solcogynemmam nadzieje ze nie bedzie tak źle
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 10:41   #1523
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

ja miałam dzisiaj już 3 raz chemiczne usuwanie nadżerki i mam już serdecznie dosyć tego wszystkiego
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:26   #1524
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

i jak pomogło coś?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:50   #1525
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Emi1234 Pokaż wiadomość
i jak pomogło coś?
pomogło i to dużo, nic nie boli, krew już nie leci (bo to był jeden z moich głównych objawów). Sam zabieg też nie jest straszny, trwa krótko, za 1szym razem co prawda brzuch bardzo mnie bolał i to przez ok. 1 h, ale później przeszło i było w porządku, na 2 wizycie już prawie w ogóle nie bolało, a dzisiaj na 3 to już w ogóle zero bólu
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 16:22   #1526
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

ja też mam mieć 3 smarowania,dziś idę na pierwsze,moja nadżerka podobno krwawi ale ja tego nie widzę,mam upławy poza tym żadnych objawów

trochę mam stresa,bo mnie nawet tylko przy badaniu gin boli,pewnie dlatego ze nie umiem się rozluźnić
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 16:40   #1527
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Emi1234 Pokaż wiadomość
ja też mam mieć 3 smarowania,dziś idę na pierwsze,moja nadżerka podobno krwawi ale ja tego nie widzę,mam upławy poza tym żadnych objawów

trochę mam stresa,bo mnie nawet tylko przy badaniu gin boli,pewnie dlatego ze nie umiem się rozluźnić
Na pewno nie będzie tak źle, napisz jak już będziesz po
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 20:34   #1528
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

no i jestem po,małe nieporozumienie z moją gin bo nic nie mówiła że muszę być tuż po miesiączce a ja jestem z 5 dni przed wiec tylko powierzchownie mi zrobila,trwalo to chwile moze z minutę,nic nie bolało,może przez chwilę troszeczkę
powiedziala ze jednak moja nadżerka zareagowala na solcogyn to dobrze,bo bywa i tak ze nie reaguje za bardzo
za samą ampulkę zaplacilam 20zl plus cena za wizyte

kolejne smarowanie po @ czyli za jakieś 2 tyg
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 10:15   #1529
tofilla
Raczkowanie
 
Avatar tofilla
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny!
Ja mialam wypalana nadzerke, ale nie wiedzialam ze tego sie juz nie robi, a ten pozal sie boze ginekolog odrazu mi zrobil wypalanke. Moja kolezanka miala zamrazanie i ma teraz klopot z glowy, ale moj gin, bardzo dobry specjalista, mowi zeby ja raczej obserwowac i leczyc farmakologicznie, tak jest podobno bezbieczniej Ale ilu lekarzy tyle pomyslow
tofilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 13:37   #1530
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Tydzień temu byłam u mojego ginekologa i powiedział że mam małą powstającą nadżerkę... Ale nic poza tym.. I dopiero w domu , od mamy, dowiedziałam się ze małe nadżerki leczy się farmakologicznie!!

Zastanawiam się czemu lekarz nic nie zalecił ? i co w ten sytuacji zrobić?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-22 12:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.