Planowanie ciąży - staraniowy wątek zbiorczy! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 10:53   #1501
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bystrawoda Pokaż wiadomość
A więc od ostatniej miesiaczki to ponad 6 tygodni. Tylko nie rozumie dlaczego to jest takie wazne. Przecież są różnej długości cykle. Ja mam ok 35 a ostatnią miałam 38. Dni płodne dopiero zaczęły mi się koło 20 dc. Wydaje mi sie że powinno się to liczyc od nie wiem owulacji? Moja beta wynosi z wczoraj o godzine 8 rano 2200 dziś byłam tez o 8 rano. Ale wyniki dopiero popołudniu. Z tego co wiem to w ciągu 2 dni ma wzrosnać 66% czyli w ciągu jednej doby 33? Nie wiem czy mam szanse zobaczyć jeszcze zarodek w tym pęcherzyku.
z tego co piszesz ciaza moze byc mlodsza a to logiczne ze pecherzyk bedzie mniejszy i nic poki co nie bedzie w nim widac. ja fasolke zobaczylam w 7 tyg i miala wtedy 9,99 mm, a jak bylam w 6 tc to nie bylo nic procz pecherzyka glowa do gory, wg mnie wszystko bedzie dobrze
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 13:27   #1502
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

dokladnie bystra woda glowa do gory a my za Ciebie i kropke wszystkie mocna bedziemy trzymac....

ja mam 3 dznien klucia prawego jajnika.....juz na prawde sie lamie i stwierdzilam ze jak nie przejdzie do piatku to ide do gina - pewnie wyjde na panikare ale chyba lepiej w ta strone niz w druga???
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 14:12   #1503
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

a ja byłam dziś u zwykłego lekarza - czuję się jakby mnie coś zbierało.

ten nie dostrzegł w gardle niczego i stwierdził, żebym się obserwowała a jak nie przejdzie to przyszła za tydzień!

no nic, 37 dalej nic nie spada, a tymczasem lecę na ploteczki.

bystra dawaj znaki jak wyniki!!!

buzi
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 16:52   #1504
Anggeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 95
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bystrawoda Pokaż wiadomość
A więc od ostatniej miesiaczki to ponad 6 tygodni. Tylko nie rozumie dlaczego to jest takie wazne. Przecież są różnej długości cykle. Ja mam ok 35 a ostatnią miałam 38. Dni płodne dopiero zaczęły mi się koło 20 dc. Wydaje mi sie że powinno się to liczyc od nie wiem owulacji? Moja beta wynosi z wczoraj o godzine 8 rano 2200 dziś byłam tez o 8 rano. Ale wyniki dopiero popołudniu. Z tego co wiem to w ciągu 2 dni ma wzrosnać 66% czyli w ciągu jednej doby 33? Nie wiem czy mam szanse zobaczyć jeszcze zarodek w tym pęcherzyku.
jak wyniki??? Daj znać, mocno kciuki trzymam!
A co do mnie to dzisiaj to już totalna masakra...piersi prawie dotknąć nie mogę! Może to doby znak
Anggeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:02   #1505
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cloche- te podstawowe rzeczy to wiem, grunt to pozytywne podejście tak jak piszesz, ale i tak dzięki
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:10   #1506
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Anggeel Pokaż wiadomość
jak wyniki??? Daj znać, mocno kciuki trzymam!
A co do mnie to dzisiaj to już totalna masakra...piersi prawie dotknąć nie mogę! Może to doby znak
kurcze, bystra powinna już wiedzieć więcej... ale ja liczę właśnie na to, że to całe zamieszanie wynikło tylko dlatego, że cykle dłuższe - owulka późniejsza. czyli większość ciąż ma dobry tydzień przewagi...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:11   #1507
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Hej kobitki

długo nie pisałam bo najpierw się otrząsałam po monitoringu a teraz mam szkolenie cały tydzień i nie mam na nic czasu a w sobotę wylatuje już

w każdym razie, od poniedziałku czułam, że mam chyba płodne bo zrobiło się mokro dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i 2 piękne kreski !!! szok ale zaglądnęłam do notatek i wychodzi mi, że nie robiłam testu w 22 dniu ani chyba przytulanek nie był ostatnio wtedy więc mam wielką nadzieję dzisiaj planuje przytulanki a jutro skoczę do gina na monitoring żeby potwierdzić (oby oby oby !)
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 20:15   #1508
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Ita - dzięki za rady, o tych serach pleśniowych i orzechach to nie wiedziałam
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:17   #1509
MarlenaL
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaL
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sahara Zachodnia
Wiadomości: 448
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Haaaalo, gdzie te wszystkie Staraczki? ostro chyba zajete "staraniami" aj byle owocnie...


Ooooo dopiero jak dodalam post wyswietlilo mi ta strone... czyli jednak jestescie hahaha
__________________
03.07.2007
25.07.2010
MarlenaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:38   #1510
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Ita - dzięki za rady, o tych serach pleśniowych i orzechach to nie wiedziałam
orzechy mnie zaskoczyły, ale możliwe, że coś w tym jest - wiadomo, jakieś predyspozycje do alergii muszą być, a orzechy faktycznie mogą pogorszyć sytuacje - moja mama miała smaka na orzechy, marcepany i hałwy w ciąży z moim bratem, urodził się alergik pierwsza klasa
a co do pleśniowych - chodzi o to, że w normalnych warunkach, jeśli dostanie się trochę "złych" grzybów między te przewidziane, to człowiek sobie jakoś da radę. a w ciąży lepiej nie ryzykować

w ogóle chciałam uprzejmie donieść, że dzisiaj się już chyba z 10 razy poryczałam. w ciągu sekundy z krzyku brało mnie nagle na ryk... a wieczorem słyszałam w radiu poruszającą historię i w trakcie słuchania średnio co 30 sekund nachodziło mnie - aż się trzęsłam. trochę głupio, bo akurat prowadziłam samochód, no ale nie szło inaczej... więc coś z hormonami jest nie ten tego. mam nadzieję, że to nie przekwitanie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:46   #1511
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Hej kobitki

długo nie pisałam bo najpierw się otrząsałam po monitoringu a teraz mam szkolenie cały tydzień i nie mam na nic czasu a w sobotę wylatuje już

w każdym razie, od poniedziałku czułam, że mam chyba płodne bo zrobiło się mokro dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i 2 piękne kreski !!! szok ale zaglądnęłam do notatek i wychodzi mi, że nie robiłam testu w 22 dniu ani chyba przytulanek nie był ostatnio wtedy więc mam wielką nadzieję dzisiaj planuje przytulanki a jutro skoczę do gina na monitoring żeby potwierdzić (oby oby oby !)

dobra wiadomość.

U mnie niestety pojawiły się zwiastuny okresu
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2012-09-26 o 20:47
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 21:41   #1512
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

u mnie tez chyba @ będzie...
\tak się czuję. i śluz juz jakby okresowy
no nic, za tydzień będzie milion przytulań dziennie
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 06:48   #1513
Anggeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 95
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

bystra jak tam??? informuj nas i to szybko co tam u Ciebie!?
Ja już 27dc chyba jutro zatestuję ew w sobotę. Z piersiami już nie daję rady jakby "poobijane" były! Straszny ból Nawet pytałam mojego TŻ czy czasem w nocy nic mi nie robił jak spałam
Anggeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 07:27   #1514
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

mnie też trochę bolało jak na @, ale teraz nagle już nie... ja tam olewam. cycolinki całe szczęście przestały boleć, bo zaraz wybieram się na oktoberfest. w oktoberfestowym stroju... bimbały będą uśmiechały się do całego świata ściśnięte pod szyją w ogóle to zastanawiam się, czy tam się zmieszczą... ech... nic to, próbuję!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 07:31   #1515
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MarlenaL Pokaż wiadomość
Haaaalo, gdzie te wszystkie Staraczki? ostro chyba zajete "staraniami" aj byle owocnie...


Ooooo dopiero jak dodalam post wyswietlilo mi ta strone... czyli jednak jestescie hahaha
jesteśmy cały czas ;]

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mnie też trochę bolało jak na @, ale teraz nagle już nie... ja tam olewam. cycolinki całe szczęście przestały boleć, bo zaraz wybieram się na oktoberfest. w oktoberfestowym stroju... bimbały będą uśmiechały się do całego świata ściśnięte pod szyją w ogóle to zastanawiam się, czy tam się zmieszczą... ech... nic to, próbuję!
wow ale Ci fajnie ja to wczoraj przy butelce piwa cytrynowego zrobiłam relaks przed dzisiejszym dniem. Nie wiem jak będę wyrabiać na zakrętach tyle mam zajęć po pracy
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:45   #1516
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

dzień dobry dziewczynki, dziś mój dzień @ ale rano jakby cudowne ozdrowienie wszystko boleć przestało.

ja już nie czaję. czekam na @ i zaczynam starania
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:59   #1517
bystrawoda
Raczkowanie
 
Avatar bystrawoda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 181
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Odebrałam te wyniki i wcale nie skacze z szczęścia. 24. 09 był wyniki 1750 a 26.09 2700 do dużo nie podskoczyło. o 18 idę dziś zapytać ginekologa czy mnie przyjmie niestety u niego zawsze tłumy więc dzisiaj nie koniecznie dowiem się więcej. Pociesza mnie tylko ta myśl że owulacja mogła być później i dlatego nic nie widać. Całymi dniami leżę bo nie mam ochoty zupełnie na nic. tylko wegetuje czekając na nowe wieści.
bystrawoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:12   #1518
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bystrawoda Pokaż wiadomość
Odebrałam te wyniki i wcale nie skacze z szczęścia. 24. 09 był wyniki 1750 a 26.09 2700 do dużo nie podskoczyło. o 18 idę dziś zapytać ginekologa czy mnie przyjmie niestety u niego zawsze tłumy więc dzisiaj nie koniecznie dowiem się więcej. Pociesza mnie tylko ta myśl że owulacja mogła być później i dlatego nic nie widać. Całymi dniami leżę bo nie mam ochoty zupełnie na nic. tylko wegetuje czekając na nowe wieści.
będę trzymać kciuki za dobre wieści.
trzymaj się kochana!
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:23   #1519
Anggeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 95
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bystrawoda Pokaż wiadomość
Odebrałam te wyniki i wcale nie skacze z szczęścia. 24. 09 był wyniki 1750 a 26.09 2700 do dużo nie podskoczyło. o 18 idę dziś zapytać ginekologa czy mnie przyjmie niestety u niego zawsze tłumy więc dzisiaj nie koniecznie dowiem się więcej. Pociesza mnie tylko ta myśl że owulacja mogła być później i dlatego nic nie widać. Całymi dniami leżę bo nie mam ochoty zupełnie na nic. tylko wegetuje czekając na nowe wieści.
Trzymam kciuki kochana! informuj nas tu na bieżąco!
Anggeel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 10:44   #1520
bystrawoda
Raczkowanie
 
Avatar bystrawoda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 181
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Dziękuje za wsparcie
bystrawoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 15:46   #1521
Anggeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 95
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Dziewczyny! Nie wytrzymałam....dziś 27 dc (mam 30 dniowe) - zrobiłam test...no jak w morde strzelił jest słabiutka 2 krecha! jestem w szoku! Moje piersi mnie nie myliły! Normalnie milion myśli w głowie!!!
Anggeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 16:37   #1522
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Anggeel Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nie wytrzymałam....dziś 27 dc (mam 30 dniowe) - zrobiłam test...no jak w morde strzelił jest słabiutka 2 krecha! jestem w szoku! Moje piersi mnie nie myliły! Normalnie milion myśli w głowie!!!
Poczekaj jeszcze i zrób drugi raz test. Ale i tak wstępnie gratuluję
Trzymam kciuki by się udało
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:01   #1523
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Anggeel Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nie wytrzymałam....dziś 27 dc (mam 30 dniowe) - zrobiłam test...no jak w morde strzelił jest słabiutka 2 krecha! jestem w szoku! Moje piersi mnie nie myliły! Normalnie milion myśli w głowie!!!
gratuluje!!!

choć w głębi serduszka troszkę zazdroszczę, ale cieszę się niemiłosiernie, że Tobie się udało

ja dziś mam mieć @ ALE NARAZIE MAM @ ŚLUZOWY.
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:14   #1524
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Anggeel Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nie wytrzymałam....dziś 27 dc (mam 30 dniowe) - zrobiłam test...no jak w morde strzelił jest słabiutka 2 krecha! jestem w szoku! Moje piersi mnie nie myliły! Normalnie milion myśli w głowie!!!
Zrób powtórkę jutro rano ale i tak gratulacje

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

W ogóle chciałam powiedzieć, że testy owulacyjne możecie wywalić do kosza. Nigdy mi nie wychodziły, wczoraj wyszły piękne 2 kreski, poleciałam do gina i nic, ani śladu jaja, a pęknąć na pewno nie pękło bo tydzień temu byłam i też nic nie było widać. Czyli niestety nie mam owulacji i muszę wziąść clostilbegyt który mam przepisany:/ eh.... mam nadzieje, że nie będę mieć skutków ubocznych:/
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:20   #1525
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

mysia mysz, ale jaja! a ja uzywalam tych testow teraz!

zawsze byl negatyw, a tu 12 i 13 wrzesnia pozytyw, no to smigamy do lozeczka, przytulanko, bo jak yczytalam po pozytywnym owu ma byc po 12-24h wiec planowana owu 14 no i Ty mi tu takie?

tak w ogole to na wynikach bety pisze 1,3-2tyg ciazy.
jezeli mialam owu (blagam niech u mnie ten test zadziala 14) to 1,3*7=9,1 czyli po 9 dniach ten test wykrywa, no i tu pytanie 9 dni od czego? od owu czy od zagniezdzenia? <głupek>

no bo ja bede robilam 24, czyli 10 dni po :P to moze mi niewiarygodna wyszla ?
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:33   #1526
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Zrób powtórkę jutro rano ale i tak gratulacje

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

W ogóle chciałam powiedzieć, że testy owulacyjne możecie wywalić do kosza. Nigdy mi nie wychodziły, wczoraj wyszły piękne 2 kreski, poleciałam do gina i nic, ani śladu jaja, a pęknąć na pewno nie pękło bo tydzień temu byłam i też nic nie było widać. Czyli niestety nie mam owulacji i muszę wziąść clostilbegyt który mam przepisany:/ eh.... mam nadzieje, że nie będę mieć skutków ubocznych:/
Mysia Mysz miałam dokładnie tak samo. Bierz clo i trzymam kciuki

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Anggeel Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nie wytrzymałam....dziś 27 dc (mam 30 dniowe) - zrobiłam test...no jak w morde strzelił jest słabiutka 2 krecha! jestem w szoku! Moje piersi mnie nie myliły! Normalnie milion myśli w głowie!!!

Angeel wg mnie idz na betę bo sikance to różnie wychodzą już jak przeglądniesz wczesniejsze wątki to byly cienie kresek które nie były ciążą

Ale trzymam kciuki żeby twój był jednak jak trzeba - mnie mimo ciąży sikańce nie wyszły jak trzeba
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:42   #1527
Anggeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 95
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Dzięki dziewczyny!
Niestety na betę nie mam czasu u mnie wszystkie przychodnie od 8, a ja od 8 pracuję i szans na wolne raczej nie ma. Postanowiłam, że powtórzę w weekend test a na przyszły tydzień umówię się do gin.
Wydaje mi się, że to jest to. U mnie rodzinne, że kobiety już przed terminem @ wiedziały, że są w ciąży.
Zobaczymy!?
Grunt to pozytywne nastawienie!
Trzymajcie kciuki!
Anggeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:56   #1528
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

to trzymamy kciuki

a ja ponawiam, czy moja beta mogla byc zaklamana? zbyt wczesna?
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:03   #1529
Anggeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 95
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Pokaż wiadomość
to trzymamy kciuki

a ja ponawiam, czy moja beta mogla byc zaklamana? zbyt wczesna?
Kurcze ja w ogólę tej bety nie ogarniam z tego co napisałaś wychodzi chyba, że mogło być zbyt wcześnie, ale to tylko moje przypuszczenia
Anggeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:14   #1530
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Planowanie ciąży - wątek zbiorczy!

no ja też nie.
a jak poszłam do zwykłego, to pierwsze pytanie - czy jestem w ciąży.
ni stad ni zowąd. to powiedziałam, że nie wiem, bo za wcześnie.

może jutro siknę? a może @ przyjdzie.
ehhh nie wiem juz
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-01 23:25:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.