Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 12:03   #1531
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Przepraszam, zmienię temat troszkę Moi rodzice mają niedługo okrągłą rocznicę (20) ślubu i kompletnie nie mam pojęcie co mogłabym dla nich przygotować;/ Macie jakieś pomysły?
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:10   #1532
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Album Właśnie taki pamiątkowy album zamawiałam u Rudlis na Wieczór Panieński kumpeli Wyszperałyśmy nasze różne babskie, zapomniane zdjęcia z czasów radosnej młodości, troszkę je w PS przerobiłam i album wyszedł rewelacyjny W załączniku taki mały fragmencik

Załącznik 3285995 Załącznik 3285993 Załącznik 3285994
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:17   #1533
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dokladnie to samo chcialam napisac - zebrac zdjecia z czasow malzenstwa i zrobic lub zamowic album z wszelkimi waznymi, charakterystycznymi wydarzeniami. Do tego zostawic miejsce gdzie wpisza zyczenia bliscy/goscie z 20-rocznicowej imprezy .
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:09   #1534
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Taaaa...
U mnie się zaczęło od zamówienia albumu u Rudlis, a teraz już chyba 10 zamówienie scrapowe schodzi... A jeden album na tapecie...
To niebezpieczne jest...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:34   #1535
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Zmieniając temat Pojechałam dziś do Empika, po awaryjne koraliki, bo mi zabrakło. Starannie przeliczyłam dostępną gotówkę (34zł + na bilety), co dawało możliwość kupienia 6 pudełeczek. Przeglądam sobie zadowolona te koraliki i jaki w końcu był efekt? Wzięłam 2 opakowania koloru, którego potrzebowałam i książkę Kinga (i oczywiście w funduszach się nie zmieściłam, a obiecywałam sobie, że z konta nie ruszę)
Innym razem pojechałam do Saturna po płytę (tego dnia miała być premiera). Okazało się, że premiera została przesunięta, bo firma fonograficzna nawaliła. Wkurzona poszłam do Empika i... No oczywiście wyszłam z książką
Tak się teraz zastanawiam i nie mogę sobie przypomnieć sytuacji kiedy poszłam do tego przeklętego Empika i wyszłam bez powieści pod pachą. Mogę nie mieć kasy, albo mieć przeznaczoną na coś zupełnie innego, a i tak zawsze coś się znajdzie

Chyba jestem uzależniona
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:34   #1536
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Sol - a myślałam, że tylko ja tak mam Bez książki bardzo rzadko wychodzę z Empika, no chyba że wcześniej zdążyłam się spłukać na buty
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 06:51   #1537
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A ja jestem skąpa i od chyba marca, gdy wyczaiłam promocję -25% w Matrasie, kupuję tylko tam (przez 2 mies. obowiązywała również w sklepach stacjonarnych, teraz tylko w necie, ale odbiera się za darmo w wybranej księgarni). I nie ukrywam, że od tego czasu przepuściłam tam już kilka stówek :/
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 07:04   #1538
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Sol - mam to samo Dlatego teraz omijam empik dużym łukiem bo pieniążki potrzebne na coś innego
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 07:56   #1539
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja umiem sobie odmówić książki pod warunkiem, że nie jest to King właśnie to szaleństwo potrwa bo jeszcze kilku mi brakuje Sol, Ty też dziecię jego?
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:49   #1540
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

O matko! Widzę, że sporo tu fanek Kinga . Ja też do nich należę . Mam prawie wszystkie jego książki, i też ciągle dokupuję do kolekcji. A on baaaardzo produktywny jest .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 21:50   #1541
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Łeeee... ja nie dostałam takiej wiadomości
Chcesz, to mogę Ci wysłać

A propos książek - bez nowej Chmielewskiej nie wychodzę. Żałuję, że nie mogę kupić tylu książek, ile bym chciała, ale z prozaicznego powodu - po prostu nie mam gdzie ich trzymać A piwnica to wg mnie nie miejsce na książki.... a tylko tam jest nieco miejsca.. odkąd powyrzucaliśmy co nieco ostatnio..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 22:34   #1542
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Mi King akurat nie podchodzi, ale o Chmielewskiej dwa razy wspominać nie trzeba... Ja nie wiem, co ta kobieta ma w sobie takiego, ale każda jej książka jest genialna... Ostatnio "Byczki w pomidorach" wchłonęłam - zdarzały jej się lepsze powieści, ale humor i dowcip słowny wciąż na tym samym poziomie Uwielbiam ją za to

Edytowane przez ollccia
Czas edycji: 2010-07-30 o 08:56
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 02:25   #1543
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Miło wiedzieć, że nie tylko ja tak mam

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Ja umiem sobie odmówić książki pod warunkiem, że nie jest to King właśnie to szaleństwo potrwa bo jeszcze kilku mi brakuje Sol, Ty też dziecię jego?
Kupuję głównie Kinga i Koontza, jeszcze czasem Cobena, ale akurat jego większość mam, a tak szybko nowych nie naprodukuje

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
O matko! Widzę, że sporo tu fanek Kinga . Ja też do nich należę . Mam prawie wszystkie jego książki, i też ciągle dokupuję do kolekcji. A on baaaardzo produktywny jest .
A jakie ładne jest to nowe wydanie Prószyńskiego
Do niedawna miałam każdą jego książkę z innej bajki, ale teraz dziennie zbieram wszystkie z tej serii (jestem gdzieś dopiero w połowie co prawda)

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Żałuję, że nie mogę kupić tylu książek, ile bym chciała, ale z prozaicznego powodu - po prostu nie mam gdzie ich trzymać A piwnica to wg mnie nie miejsce na książki.... a tylko tam jest nieco miejsca.. odkąd powyrzucaliśmy co nieco ostatnio..
Mam ten sam problem Posiadam tylko wąski przeszklony regał, taką 'połówkę'. Ostatnio zakupione książki kładę albo na stolik, albo na drzwiczki od barku, ale przecież długo tak nie można Muszę się w końcu rozejrzeć za jakąś szafką albo półką, grzech, żeby książki się tak kurzyły :/
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 08:44   #1544
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Taa... Po powrocie z ostatniego konwentu doszłam do wniosku, że mam o pół metra półek za mało. Dokładnie o te pół metra książek kupione na konwencie.
Na razie siedzą poupychane gdzie bądź, ale stan mieszkania jest taki, że trzeba bedzie wziąć w łapę miarkę i wiertarkę i wywiercić nowe dziury w scianach pod szyny.
Nie byłam przekonana do tego rozwiązania, ale się sprawdza - nad biurkami mamy 4 półki po 3,2 m (trzy z nich z książkami, jedna z segregatorami i albumami) i swietnie sie trzymają. Teraz czas na ścianę obok - wejdą 4 półki po 2m, akurat będę miała gdzie wstawic farby, kleje, lakiery (poza zasięg małego potworka) i książki, które oczywiście przez ten czas się namnożyły.
Potem będzie czas na 2 półeczki nad drzwiami, potem na wnękę nad drzwiami kuchennymi (akurat miejsce na 2x80 cm półki, na książki kucharskie)...

Powoli zabudowujemy mieszkanie książkami i końca wciąż nie widać ) stan obecny: 3 regały Billy (80x210), 24 metry półek innych. I pudlo książek, magazynów i albumów, których nie ma gdzie upchnąć. A przede mną kolejny konwent, tym razem międzynarodowy, ja naprawdę nie wiem, gdzie upchnę te zakupy...
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:39   #1545
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Sol89 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem Posiadam tylko wąski przeszklony regał, taką 'połówkę'. Ostatnio zakupione książki kładę albo na stolik, albo na drzwiczki od barku, ale przecież długo tak nie można Muszę się w końcu rozejrzeć za jakąś szafką albo półką, grzech, żeby książki się tak kurzyły :/
To prawda - moje kilkaset a raczej ponad tysiąc książek stoi i się koncertowo pokrywa kurzem, bo nie mam ani jednej zamkniętej półki
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:56   #1546
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Moja mama już od lat nie kupuje książek, tylko chodzi do biblioteki.
Ja od niej podbieram, ale ostatnio kiepsko mi idzie czytanie.
Paulina, powrót do pracy, biżuteria, scrapbooking, gotowanie, sprzątanie to za dużo... A jeszcze spać trzeba...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:03   #1547
ResurrectionOfHappiness
Rozeznanie
 
Avatar ResurrectionOfHappiness
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 767
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Sorki za nagłą zmianę tematu , ale mam pilne pytanie. Miałam dziś wysłać paczuszkę z zamówioną biżuterią no i trafiłam na powiedzmy niezbyt życzliwą "panią" w DHLu, która nie przyjęła paczki, ponieważ jak wiadomo nie przesyłają biżu... No i zamierzam jutro wysłać Pocztexem, ale jakoś nie mam do nich zaufania... Tyle, że oni chyba jako jedyni nie zastrzegli w regulaminie że nie przyjmują biżuterii, no chyba że coś przegapiłam.... Macie jakieś doświadczenia z Pocztexem?
ResurrectionOfHappiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:06   #1548
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ResurrectionOfHappiness Pokaż wiadomość
Sorki za nagłą zmianę tematu , ale mam pilne pytanie. Miałam dziś wysłać paczuszkę z zamówioną biżuterią no i trafiłam na powiedzmy niezbyt życzliwą "panią" w DHLu, która nie przyjęła paczki, ponieważ jak wiadomo nie przesyłają biżu... No i zamierzam jutro wysłać Pocztexem, ale jakoś nie mam do nich zaufania... Tyle, że oni chyba jako jedyni nie zastrzegli w regulaminie że nie przyjmują biżuterii, no chyba że coś przegapiłam.... Macie jakieś doświadczenia z Pocztexem?
Wysyłam tylko pocztexem ( jeśli chodzi o kurierów) ;] Z DHLem miałam podobne przejścia dlatego więcej się tam nie zjawiłam. Zawsze wszystko było ok, nigdy się nie zawiodłam.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 18:08   #1549
ResurrectionOfHappiness
Rozeznanie
 
Avatar ResurrectionOfHappiness
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 767
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A tak a propos książek to ja większość oddaję po przeczytaniu do biblioteki, żeby służyły też innym. Dzięki temu nie kurzą się na półkach i mają swoje "drugie życie" .
No ale ja nigdy nie wracam do przeczytanych książek (prawie nigdy) a poza tym nieeeeznooooszę ścierać kurzu .

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Dzięki M0N1K4 To wysyłam.
ResurrectionOfHappiness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 19:26   #1550
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ResurrectionOfHappiness Pokaż wiadomość
Sorki za nagłą zmianę tematu , ale mam pilne pytanie. Miałam dziś wysłać paczuszkę z zamówioną biżuterią no i trafiłam na powiedzmy niezbyt życzliwą "panią" w DHLu, która nie przyjęła paczki, ponieważ jak wiadomo nie przesyłają biżu... No i zamierzam jutro wysłać Pocztexem, ale jakoś nie mam do nich zaufania... Tyle, że oni chyba jako jedyni nie zastrzegli w regulaminie że nie przyjmują biżuterii, no chyba że coś przegapiłam.... Macie jakieś doświadczenia z Pocztexem?
Pocztex zawsze się sprawdza. Mimo, że pocztowy

A propos zawartości przesyłki - zwykle wysyłam UPS, i nigdy mnie nikt o zawartość nie pytał. A jak pyta - powiedz cokolwiek, byle by nie brzmiało "biżuteria" Nic im do tego. Tutaj chodzi o to, że biżu to wartościowe, więc się nie podejmują....no to nazwijmy to inaczej, ubezpieczmy przesyłkę i problem z głowy.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 19:55   #1551
ResurrectionOfHappiness
Rozeznanie
 
Avatar ResurrectionOfHappiness
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 767
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Próbowałam, powiedziałam, że to elementy dekoracyjne, ale kazano mi otworzyć pudełko. Widocznie trafiłam na tzw. służbistkę , ech szkoda, że nie trafiłam na faceta, oni są mniej domyślni .
ResurrectionOfHappiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:58   #1552
AmazeMe
Wtajemniczenie
 
Avatar AmazeMe
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 758
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ResurrectionOfHappiness Pokaż wiadomość
A tak a propos książek to ja większość oddaję po przeczytaniu do biblioteki, żeby służyły też innym. Dzięki temu nie kurzą się na półkach i mają swoje "drugie życie" .
No ale ja nigdy nie wracam do przeczytanych książek (prawie nigdy) a poza tym nieeeeznooooszę ścierać kurzu .

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Dzięki M0N1K4 To wysyłam.
Dziewczyny lubiące czytać, może któraś się skusi? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=453342
AmazeMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 15:10   #1553
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczyny z Lublina!
Mam zamiar przejechać sie na Jarmark jagielloński w celach obserwacyjnych a ponieważ przy okazji sa tam organizowane jakieś warsztaty, to zastanawiałam się czy nie skorzystać i że może być ciekawie. Na stronie jednak prawie nic na ten temat nie jest napisane. Jest to nazwane "Otwarte warsztaty rzemiosła ludowego", w sobotę i niedzielę, ssą to warsztaty w różnych dziedzinach i napisane jest że zapisy na warsztaty prowadzone są w punkcie informacyjnym na Rynku Starego Miasta. I teraz nie mam pojęcia ile to kosztuje, ile trwa, czy jak przyjadę w sobotę to się w ogóle załapię, czy trzeba o wiele wcześniej się zapisywać. A nie chce mi się jeździć do Lublina tylko po to żeby się zapisać, tym bardziej, że jak już będę u Babci to będę miała 30km do pokonania, bo obecnie mam ok. 100 :/
Czy ktoś się w ogóle orientuje w tym temacie?
A może ktoś się wybiera?
A może ktoś z biżuteryjek ma przy okazji ochotę na spotkanie biżuteryjne?
Tak rzucam sobie wolne hasła, bo zawsze jestem chętna na poznawanie nowych ludzi, choć nie mogę nic zorganizować, bo praktycznie nie znam Lublina, oprócz tego, że kojarzę jak wygląda stary rynek i że z PKP jest się trudno gdziekolwiek dostać jak się nie zna miasta ;P
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 10:09   #1554
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja planowałam wybrać się na ten jarmark, ale do warsztatów jestem trochę sceptyczna. Bo idąc za informacjami na ich stronie dotyczą one głównie garncarstwa, wyplatania z wikliny i przędzenia na kołowrotku W ogóle to nie jestem w stanie Ci za bardzo pomóc, bo sama wiem tyle co mi google rzuciły..

A co do spotkania biżuteryjnego, to ja jestem chętna
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 16:47   #1555
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez iguana_night Pokaż wiadomość
Ja planowałam wybrać się na ten jarmark, ale do warsztatów jestem trochę sceptyczna. Bo idąc za informacjami na ich stronie dotyczą one głównie garncarstwa, wyplatania z wikliny i przędzenia na kołowrotku W ogóle to nie jestem w stanie Ci za bardzo pomóc, bo sama wiem tyle co mi google rzuciły..

A co do spotkania biżuteryjnego, to ja jestem chętna
Ja zawsze chciałam spróbować kręcić garnki na kole
Prawdopodobnie będę w Lublinie w sobotę, chociaż zdaję sobie sprawę że ponieważ jest to już weekend to będzie masę ludzi, ale też w sobotę chyba jest najwięcej atrakcji towarzyszących, a mam ochotę porobić zdjęcia.

Jakby się kilka z nas biżuteryjek znalazło na spotkanie zapoznawcze to byłoby bardzo fajnie. Mogę nawet wziąć jakieś kamyczki, których nie używam, jeśli ktoś chciałby się zamienić, bo będę mieć warsztat u babci.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 17:48   #1556
krutko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość
Ja zawsze chciałam spróbować kręcić garnki na kole
Bardzo fajna sprawa, tylko dość brudząca
Ehh, gdybym miała bliżej to bym z chęcią tam poszła...

Edytowane przez krutko
Czas edycji: 2010-08-01 o 17:49
krutko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:46   #1557
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ollccia Pokaż wiadomość
Album Właśnie taki pamiątkowy album zamawiałam u Rudlis na Wieczór Panieński kumpeli Wyszperałyśmy nasze różne babskie, zapomniane zdjęcia z czasów radosnej młodości, troszkę je w PS przerobiłam i album wyszedł rewelacyjny W załączniku taki mały fragmencik

Załącznik 3285995 Załącznik 3285993 Załącznik 3285994
Ach, super! Widzę, że udało ci się fotki wydobyć...
No i jeszcze fankami Chmielewskiej jesteśmy! U mnie cała długa połka stoi! Tylko lepsze to starsze... u mnie the best jest "Całe zdanie nieboszczyka".
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 21:54   #1558
Admira07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Witaj w klubie.
Mam prawie wszystkie jej książki. Ostatnich nie mam, bo jakoś nie zgadzają mi się z wcześniejszym klimatem, a ja jestem z tych, co do książek wielokrotnie wracają. Dlatego dla mnie zdecydowanie lepsze są starsze.
Popieram wybór "Całego zdania...", ja bym dodała jeszcze "Lesia".
A w ogóle to "Złota mucha" Chmielewskiej jest o bursztynie - dodaję, żeby było jakieś powiązanie wątku biżuteryjnego z czytelnią

Edytowane przez Admira07
Czas edycji: 2010-08-01 o 21:58
Admira07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 22:29   #1559
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Lunamin - do fotek łapkę przyszły Pan Młody przyłożył i wydobył je z czeluści zapomnianych albumów
A co do Chmielewskiej, to też jakoś stare książki mi bardziej pasowały - szczególnie "Klin", mimo, że czytałam go w wersji scenariusza, jako "Lekarstwo na miłość" Bardzo dobrze wspominam też bardziej młodzieżowe pozycje - o przygodach Chabra i dzieciaków A najstarszą książką (w sensie wiekowym) na półce u moich rodziców jest chyba "Upiorny legat" - ledwo trzyma się kupy od zaczytania

Edytowane przez ollccia
Czas edycji: 2010-08-01 o 22:31
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 23:39   #1560
mamahania
Zadomowienie
 
Avatar mamahania
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 1 043
GG do mamahania
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

To ja sie do fanklubu Chmielewskiej dolaczam Moja ulubiona to ''Wszyscy jestesmy podejrzani'' i ''Wszystko czerwnone'' .Cala polka jej ksiazek u moich rodzicoe stoi a ja w swojej biblioteczce mam tez niezly zbior.Szkoda tylko,ze taki kiepski dostep do Polskich ksiazek mam.Wlasnie z przymusu 6raz ''Wladce Pierscieni ''przerabiam(z przymusu bo juz cala reszte ksiazek przemaglowalam a ''Wladca''to jedna z nielicznych ksiazek,do ktorych sie wraca)
__________________
Moj watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411632
mamahania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.