Województwo Pomorskie - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-13, 10:23   #1531
leetee1
Raczkowanie
 
Avatar leetee1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 99
GG do leetee1
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087
a moze przedstwaisz sie nam ładnie i cos o sobie skrobniesz?
ze tez sama o tym nie pomyslalam
to szybciutko sie przedstawiam , mieszkam w Gdańku od urodzenia czyli od 20 lat juz Aktualnie na Przeróbce, jak juz pisalam zdalam w tym roku maturke i wybieram sie na studia. Pracuje na statku i mam taki nieregulowany czas pracy , raz jestem na ladzie , raz na morzu, takze o ile nie bede w pracy to bede mogla tu z Wami sobie pisać Pozdrawiam jeszcze raz wszystkie pomorzanki
leetee1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 18:03   #1532
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Województwo Pomorskie

Helołłłłł
Wróciłam z Jastarni. Po wielu kombinacjach tam się wybraliśmy.
I powiem jedno: pogoda cudna, ale woda ZIMNA
w pierwszy dzien ledwo zamoczylismy sie do pasa,wiecie jak w kościach u nóg mrozilo,szok!!!!Nie dało sie wytrzymać. Nie mam pojęcia jak bobasy w tej wodzie wytrzymywały W poniedziałek była już "do wytrzymania" bo z 18 stopni. Od pradów to zalezy chyba W ostatni dzien zaczęlo padac z rana i nam namiot przemókł Juz nie poszliśmy nad morze,tylko pakowanie i do Sopotu,a tam szaleństwa w Aquaparku. Ogólnie wypad udany,tylko gdyby nie ta zimna woda
Gdzie Wy dokładnie mieszkacie ,ze tak ciepła wode macie hmmm To do Was sie wybiore za 2 tygodnie
Dobra lece doczytać co u Was.Buziaki Pomorzanki
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 18:27   #1533
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Województwo Pomorskie

Marysia i a sea of heney:gratuluje zdania matury!!!!
Aguś jesem w szoku. Brak sło. Pewnie mają rację,ze ciężko było to zdiagnozować,ale tak czy owak, smutna sprawa. Wracaj do pełni sił Mam nadzieję, że z pracą się uda i kasiorka nie przepadnie. W niedzilę płyniesz statkiem na Hel?? No no Ja raz na pontonie płynęłam i ledwo wytrzymałam,bo do już mi sie na wymioty zbierało od fal
1141655 malucha wybrałaś A jakim to sposobem Gratuluję!
A gdzie się podziała Juliett,Berliczek????
Witam nowe Pomorzanki, które zapewne będą tu często bywać
Naoglądałam się tych deserów,lodów i też mam ochotę na coś słodkiego.
@ się zbliża No nic. Zmykam ,bo niedługo TŻ z pracy wróci
Przyjemnego wieczorku kochaniutkie
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 19:18   #1534
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez leetee1
ze tez sama o tym nie pomyslalam
to szybciutko sie przedstawiam , mieszkam w Gdańku od urodzenia czyli od 20 lat juz Aktualnie na Przeróbce, jak juz pisalam zdalam w tym roku maturke i wybieram sie na studia. Pracuje na statku i mam taki nieregulowany czas pracy , raz jestem na ladzie , raz na morzu, takze o ile nie bede w pracy to bede mogla tu z Wami sobie pisać Pozdrawiam jeszcze raz wszystkie pomorzanki
na statku powidasz no no a jak masz na imie????


szkubana dziekuje za mile slowa wracam do zrówka lezac i wypoczywajac
W Jastarni zimna woda oj a ja jak byłam w ubieglym tygodniu w Gdyni to woda taka cieplutka miała 22 stopnie ale teraz brat był w niedziele i mowi ze sinice przyplyneły ale niewiem jak na dzis sie sytuacja przedstawia.
Ehh niewiem jak z tym rejsem bedzie bo ponoc z biletami ciezko i ponoc jakies gigantyczne kolejki sa jutro TZecik jedzie sie dowiedziec czy mozna przedzej jakos kupic w sumie doszlismy do wniosku z znajomymi co z nami płyna ze wolimy w niedziele i chyba do Jastarni .
Szkubana a jak tam w Jastarni bo dawno nie bylam chyba z 3 lata mozna gdzies zjesc dobrze posiedziec pochodzic po miastku ???

Dzis jakos kiepsko sie czułam caly dzien wymiotowalam lekarz mowil ze moze tak byc wiec sie niema co marwtoc dopiero tak kolo 19 doszlam do siebie to podlaczylam sobie komputerek o oto jestem
TŻecik zalatwił z tym facetem co mial mi teren na te tatuaze podnajac i oddal mi kasiorke spoko facet normalnie jak wyzdrowieje to pojade do niego z jakims dobrym trunkiem
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:07   #1535
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam babeczki i nowa wizazanke-pomorzanke

poza tym u mnie wszystko ok...i jutro juz weekend hihih
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:18   #1536
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh Agata krótkow zwiezle i na temat ciesze sie razem z toba ze sobie wypoczniesz
a jak tam plany na weekend kobitki ??
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 21:42   #1537
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

zmykam lulu slodkich snów kochaniutkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kotes.jpg (24,2 KB, 1 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 08:35   #1538
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Dziendobry

wpadłam tylko sie przywitac bo internet mi szwankuje i maja dzis go cały dzien robic wiec pewnie go niebedzie


milego dnia i rozpoczynajcego sie weekendu
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 09:58   #1539
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087
W Jastarni zimna woda oj a ja jak byłam w ubieglym tygodniu w Gdyni to woda taka cieplutka miała 22 stopnie ale teraz brat był w niedziele i mowi ze sinice przyplyneły ale niewiem jak na dzis sie sytuacja przedstawia.
Szkubana a jak tam w Jastarni bo dawno nie bylam chyba z 3 lata mozna gdzies zjesc dobrze posiedziec pochodzic po miastku ???
Trójmiasto jest nad Zatoką i woda sie tam szybciej nagrzewa. Stąd ta rozbieżność w temp. Na otwartym morzu jest zimniejsza niestety woda
W Jastarni cała głowna ulica to puby,restauracje gdzie można sobie zjeść co tylko byście chcieli:rybkę,kurczaka,na leśniki,kebaby,lody kręcone itp. I na tej właśnie głownej ulicy można kupować pamiątki, wypożyczyć quarda, przejechać się kolejką itp. Tak więc polecam

Cytat:
Napisane przez aga21087
TŻecik zalatwił z tym facetem co mial mi teren na te tatuaze podnajac i oddal mi kasiorke spoko facet normalnie jak wyzdrowieje to pojade do niego z jakims dobrym trunkiem
Wow, cieszę się razem z Tobą Chciałam sobie zrobić tatu w Jastarni ,ale tylko jedna osoba robila i na dodatek ciągle kolejka była Poza tym podobno w słonej wodzie raz dwa schodzą I tak w morzu mało sie kąpałam (ze względów oczywistych )ale w Aqua jest chlorowana woda to wolałam nie ryzykować rozmazaniem. Moze za 2 tyg sobie zrobię
Jak u Was z pogoda??
Bo u mnie pada
Miłego dnia
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 10:29   #1540
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzien dobry

Brzydka mamy dzis pogode
nie wiem jak u was ale u mnie jest strasznie pochmurno i kropi deszcz
i chyba przez nia nie mam na nic ochoty

Agus masz super chlopaka
a moj ostatnio stal sie jakis dziwny...

Szkubana w aqua parku to pewno ludzi a ludzi bylo
a 18 stopni "do wytrzymania"?
dla mnie to akurat

1141655 gratuluje maluszka
pozdrawiam i milego dnia
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 17:40   #1541
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Dot.: Województwo Pomorskie

Alez tu pustki

Zapomnialyscie o naszym wateczku
przepraszam musialam...


ja sie melduje
i podbijam naszego skarba

pogoda sie poprawila, kupilam se sliczna torebke takze stad ten super humorek teraz uciekam na spacer... a potem wlacze toptrendy moze?
i musze sie wyspac zeby w sobotonia noc niezle zabalowac

milego wieczoru
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 19:04   #1542
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

No co ty Łucja zapomniałysmy caly dzien neta nie milam dopiero niedawno mi właczyli. wiec odrazu sie melduje


Szkubana dziekuje za informacje to zdecydowanie jade do Jastarni jutro TZecika wysle po bilety pisałas ze mozna wypozyczyc quarda? masz na mysli takie autka ala terenowe??? niewiesz ile koszkuje???
Jak bede juz na chodzie znaczy wyzdrowieje to zrobimy sobie wkoncu to spotkanko i wszystkim wam zrobie tatuazyki jakie bedziecie chcialy za pól darmo wiec nierób sobie zrobie ci sama


Łucja szkoda ze niemozesz pochwalic sie fotka torebeczki chetnie bym zobaczyła sama planuje zakup jakiejsc najlepiej bialej.
Ehh tak moj TZecik to skarb
heh moze twój przezywa chwilowy kryzys pogodowy


ehh dziewczyny zazdroszcze wam tez bym gdzies wyszla w sobote bo juz mam dos siedzenia w domu ale juz dzis wstałam z łozeczka zjadlam calego arbuza wiem wiem straszny łakomczuch zemnei ale takie jakos pyszne te arbuzy w tym roku
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 19:25   #1543
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087
masz na mysli takie autka ala terenowe??? niewiesz ile koszkuje???
Jak bede juz na chodzie znaczy wyzdrowieje to zrobimy sobie wkoncu to spotkanko i wszystkim wam zrobie tatuazyki jakie bedziecie chcialy za pól darmo wiec nierób sobie zrobie ci sama
Takie trzykołowe, 2 osobowe. Pedałujesz nimi. Mozna tez 5 osobowe ,ale one sa takie śmieszne:starodawny styl heheh.. W tym roku nie jechałam nimi,ale o ile mnie pamięc nie myli ( ) za godzinę płaci sie 20 zl.
U mnie się rozpogodziło. Jutro śmigam na działkę opalać pupsko
Miłego pobytu w Jastarni Aguś
Łucja wytańcz się za mnie
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 19:43   #1544
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Aaaa dziekuej Ci eehhh to chyba nie te o ktorych mysle (zalanczam fotke tych które mialam na mysli) ale jak beda tamte to napewno i na tamtych z TZecikiem pojezdzimy

To milego pobytu na działce ja dzis troszke na balkonie siedziałam to brzuszek opalilam i ramiona eehhh ja juz chce na plaze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg quad.jpg (104,7 KB, 9 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 21:05   #1545
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087
Aaaa dziekuej Ci eehhh to chyba nie te o ktorych mysle (zalanczam fotke tych które mialam na mysli) ale jak beda tamte to napewno i na tamtych z TZecikiem pojezdzimy
U mojego TZta "na dzielnicy" () ktoś się takim czymś wozi i TŻ się wtedy starsznie, brutalnie mówiąc - podnieca . Wtedy jest tylko otwarta buźka i "popatrz...popatrz!! " Ale to takie słodkie
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 21:49   #1546
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aisne
U mojego TZta "na dzielnicy" () ktoś się takim czymś wozi i TŻ się wtedy starsznie, brutalnie mówiąc - podnieca . Wtedy jest tylko otwarta buźka i "popatrz...popatrz!! " Ale to takie słodkie

heh mój ma dokałdnie to samo jakos bylismy ostanio w Gdyni i ktos koło plazy jezdził i on omal nie oszalał "OOO quad patrz patrz " normalnei jak dziecko dletego chetnie bym go zabrała na przezarzdzke takim autkiem by mu radoche zrobic Dajcie znac dziewczyny jak bedziecie wiedziec gdzie mozna na takim pojezdzic :P

słodkich snow kobitki niech wam sie Puchatek przysni załanczam takiego fajnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spioch.jpg (59,9 KB, 1 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 22:33   #1547
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam a ja sie melduje, nie chce mi sie jakos pisac, zmeczona jestem..czekam az lazienka sie zwolni i zaraz ide spac...dobranoc
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 08:34   #1548
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam z rana
Aguś te co widziałam maja o wiele mniejsze opony takie jak u roweru salto jedo koło z przodu i dwa z tyłu. Jednka i tak fajnie sie na nich zasuwa. Takiego typowego quarda widziałam,któs nim jechał ale nie wiem czy był on wypozyczony i skąd Czekam na relację jak było
Jestem po sniadanku i jade na działkę. Tak więc do usłyszenia po wtorku lub pózniej.
Nie tęsknić za mną
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 09:12   #1549
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam to i ja sie melduje
Ja juz po sniadanku łóżeczko zrobione czekam własnie na TZecika ma przyjechac (miał tez wstapic po bilety na ten statek na niedziele) i mamy cały Bozy dzien spedzic razem jakis obiadek upichcimy bedzie fajnie

zycze udanego dzionka


szkubana wypoczywaj ładnie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-15, 10:29   #1550
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzien dobry

Szkubana wypocznij na tej dzialeczce
Zycze przede wszystkim udanej pogody
bo u mnie zas jest niezaciekawa...

Agnieszko milego dnia z TZcikiem
pozdrow go ode mnie

a jesli chodzi o mojego to zapewne sa to zmiany pogodowe albo PSM

No wiec wysprzatalam caly dom, zostal mi tylko moj pokoj (najgorsze zostawiam na koniec ) potem pod prysznic i wyczekuje do wieczora
w koncu musze sie wytanczyc za siebie, szkubana, agnieszke (bo jeszcze nie mozesz ) takze mam duzo do roboty

milej soboty
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 11:48   #1551
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087
witajcie kobitki
Gosik24 dziekuje za troske czuje sie lepiej powoli wracam do zdrówka dzis nawet juz tak obolala nie jestem. Jak udal sie wyjazd gdzie bylas?pochwal sie
Jak zwykle trochę zaległości na plotkowym...
Znów wyjechałam, dlatego nie zdążyłam odpisać....
W to samo miejsce - Bory Tucholskie, wioska nazywa się Główka, a najbliższa większa miejscowość to Śliwice. Cudnie słońce grzało, jeziorko piękne......... wszystko pięknie
Pozdrowionka i buziaki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 21:43   #1552
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

OOOOOOoooooo ulala ale pustki dzis nieladnie


Ja dzis z TŻecikiem cały dzien sobie urzedowalismy zrobilismy razem obiadek TŻecik pierwszy raz pod mojim czujnym okiem idealnie ugotował kartofelki bez przypalania przesolenia czy rozgotowania do tego kalafiorek marchewka i miesko gotowane tak ze obiadek mielismy dzis pyszny
Po połódniu przyjechał znajomy poszlismy na chwilke na plaze a teraz jestem u TZecika i zjedlismy kolacyjke i ja siedze chwilke na kompie a on walczy z DVD by podlaczyc bo chcemy ogladac film a potem przytule sie do niego i tak zasne mowiałam tacie ze zostaje u Kubusia na noc wiec sie omnie nie martwi (kochany ten tatus tak sie omnie troszczy dzwonił nawet by upewnic sie czy zjadlam kolacyjke i wzielam witaminki )

Łucja mam nadzieje ze sie tam natanczysz zamnie i za Szkubana zdaj jutro relacje gdzie byłas i jak było


gosik24 zazdroszcze ci tych wyjazdów zabierz mnie ze soba nastepnym razem jestem malutka w wieksza walizke sie zmieszcze



Ooo TZecik podłaczył wiec uciekam ogladac film dobrej nocy
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 10:56   #1553
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

dziendobry kobitki


a wy gdzie wszystkie ??? Łucja pewnie odpoczywa po nocnych tancach Szkubana na dzialace ja tutaj a gdzie reszta


Ja wypoczywam u Tzecika jego mama gotuje pyszny obiadek
Tzecik z kumplem popija piwko a ja sobie przed komputerkiem siedze ale tak tylko na troszke

Kurcze musze jakis prezent TZecikowi kupic w tym tygodniu myslałam o jakis spodnaich ostatnio takie meskie lniane mi sie podobaja ale sama niewiem chyba musze go tak troszke podpytac co by mu sie przydało
A widziałyscie gdzies dziewczyny jakies fajne meskie spodenki??


Oki zmykam na forum moda tam cos poszukam
Milego dzionka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 11:17   #1554
maracuja
Raczkowanie
 
Avatar maracuja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Wyślij wiadomość przez ICQ do maracuja GG do maracuja
Dot.: Województwo Pomorskie

ja widziałam w new yorkerze takie krótkie spodenki w sumie to takie troche jak do pływania, ortalionowe jasne z szarymi motywami i takimi jasnobłękitnymi kwiatami duzymi ale były super

Eh ja tez Was troche zaniedbałam ostatnio, ale ja juz zdaze wszystko przeczytac co tam naprodukujecie to ni emam sily juz ic napisac

Aga jak przeczytałam, co Ci sie stało to mało z krzesła nie spadłam Ciesze sie ze juz sie lepiej czujesz, wcinaj witaminki i sie nei przemeczaj

A ja wczoraj byłam na Memoriale Żylewicza na stadionie awf, byłam w biurze zawodów, rozdawałam sportowcom ich numerki strtowe O rany jakie oni mieli nogi...a jakie za przeproszeniem tyłki eh...to niesprawiedliwe...ja wiem ze oni ciezko pracuja, trenuja od lat itp ale i tak uwazam ze to niesprawidliwe zeby miec takie ladne nogi albo pupę ;P
W przyszły roku tez sie napewno zgłoszę tam do pracy a od poneidziałku miałąm ejchac bna domek, ale chyab mnei jednak czeka jednak praca ..poowiedzialabym Wam gdzie to jest dokladnie, cobyście mnie moze odwiedzily i zobaczyly w akcji ale boje sie ze tu zaraz dostane milio upomnien ze reklama to jest na wizazu platna ;P a moze juz ktoras u mnie byla, tylko mnie nie poznala ?

Leniwej niedzielii życze
__________________
" Przez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami. "

Stanisław Cat-Mackiewicz


maracuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 11:33   #1555
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Oj dziekuje zdrowieje i zajadam witaminki w ogromnych ilosciach

Ja własnie tez słyszałam ze w New Yorkerze jest duzo fajnych spodni

heh to powiedz w tajemnicy nikt cie tu niewyda zreszta to zadna reklama powiedz gdziesz bedziesz pracowac to cie odwiedze przyniose ciacho w odwiedziny i ładnie sie przedstawie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 17:14   #1556
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Dot.: Województwo Pomorskie

Dzien dobry bardzo

Wpadlam tak "na szybkiego" zeby sie z kazda przywitac
i zyczyc milego wieczoru

Maracujo ciekawy avator

Agus dobrze, ze wcinasz witaminki (przyszlam sprawdzic hihi)

Agatka pewno wypoczywa bo jutro do sądu

ja uciekam na rowerek
buziole

aaa normalnie wytanczylam sie za kazda pomorzanke
w sumie to nawet za caly wizaz
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 17:44   #1557
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087
Ja dzis z TŻecikiem cały dzien sobie urzedowalismy zrobilismy razem obiadek TŻecik pierwszy raz pod mojim czujnym okiem idealnie ugotował kartofelki bez przypalania przesolenia czy rozgotowania do tego kalafiorek marchewka i miesko gotowane tak ze obiadek mielismy dzis pyszny
Po połódniu przyjechał znajomy poszlismy na chwilke na plaze a teraz jestem u TZecika i zjedlismy kolacyjke i ja siedze chwilke na kompie a on walczy z DVD by podlaczyc bo chcemy ogladac film a potem przytule sie do niego i tak zasne mowiałam tacie ze zostaje u Kubusia na noc wiec sie omnie nie martwi (kochany ten tatus tak sie omnie troszczy dzwonił nawet by upewnic sie czy zjadlam kolacyjke i wzielam witaminki )

gosik24 zazdroszcze ci tych wyjazdów zabierz mnie ze soba nastepnym razem jestem malutka w wieksza walizke sie zmieszcze

Ooo TZecik podłaczył wiec uciekam ogladac film dobrej nocy
Wczoraj i dziś nie mogłam dorwać się do kompa, bo mój braciszek go (niestety) okupował....
Aga21087, OOo no to teraz Twój TŻecik może Ci robić obiadki, no taki facet to już suppperfacet.... Pozdrów go.
Do walizeczki bardzo chętnie zabiorę...Hi hi
Na potwierdzenie moich słów o tych pięknych stronach załączam fotki.
A jak udał się wspólny filmik?
A witaminki wcinaj, wcinaj....najlepiej w owocach i warzywach

Ona_17, podnosisz wizażowy poziom umiejętności tanecznych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jezioro.JPG (13,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bory Tuch.JPG (38,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bory Tuch2.JPG (27,6 KB, 1 załadowań)
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 19:52   #1558
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Gosik24 Sliczne widoczki kochana jestes to tylko daj znac kiedy jedziemy Filmik był bardzo fajny komedia "starsza pani musi umrzec" heh TZecik przespał koniec zreszta prawie jak zawsze ale mu opowiedziałam


Łucja to sie ciesze ze sie wybawiłasz ja tez juz niedlugo pujde poszalec

Byłam dzis na troszke z TZecikiem na spacerku i zachaczylismy o Batorego w Gdyni myslałam ze cos mu kupie na te urodzinki ale on to gorzej jak baba na zakupach
To mu sie nie podoba, to za luzne, kolor nie taki, a do tego niema butów normanie szkoda gadac . Po dzisiejszym dniu tak sobie mysle eeehhh czuje ze nie bedzie lekko. Ale co tam dam rade jak cos kupie to zrobie zdjatko i wam pokarze


Po spacerku i nieowocnych zakupach poszlismy do Greenwaya na nalesniczki z brzoskwinia i jogurtem normalnie pyszota najadlam sie jak niewiem

Buziaczki
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 21:21   #1559
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

helo a ja dopiero teraz dostalam sie do kompika...weekend za szybko minal, kurde jak ja wspolczuje ludziom ktorzy pracuuja...okropne to jest..ja nie chce wchodzic w doroslosc, no ale to nieuniknione..uch...mileg o tygodnia dziewczynki
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 21:28   #1560
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

eehhhh tak Agata wolne zawsze szybko mija


Oki ja juz zmykam do spania bo jestem strasznie zmeczona a miałalm sie nie przemeczac ale jak cały tydzien lezałam to maly spacerek dzis mnie wykonczy

slodkich snów niech wam sie misie i aniołki snia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif gazetki020_r27.gimisio.gif (39,6 KB, 0 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.