ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-24, 17:06   #1531
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Czy któraś z Was zamawiała tą sukienkę i ma o niej jakąś opinię?
http://www.aliexpress.com/item/2013-...435339373.html

Nigdzie na razie nie znalazłam, ale może ktoś coś wie
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 17:20   #1532
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Na 43 stronie są, tez właśnie szukałam

Możecie mi powiedzieć czy to się normalnie robi płatność z karty czy trzeba jakims systemem płatniczym? Jeszcze nic nie zamawiałam dlatego pytam.
Pierwszy post http://telchina.pl/jak-placic-na-aliexpress-t2154.html
melay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 17:26   #1533
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziekuję. Tam jest ta wirtualna karta itd, a można zwyczajnie jak na allegro, zaznaczyć, że się kupuje, zapłaci karta , wpisac dane karty i jest zapłacone czy trzeba te wirtualne lub wg tej instrukcji w 1 poście?
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365

Edytowane przez Karolina Maria
Czas edycji: 2014-09-24 o 17:29
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 17:30   #1534
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Ali pozytywnie rozpatrzyło mój spór i do tego bardzo szybko, eskalowałam 16.09, a 18.09 dostałam odpowiedź, że czekają na dowody od sprzedającego, dowodów do dziś nie dostarczył i rano się zakończył czas i za dwie godziny dostałam odpowiedź, że przyznali mi full refund fajnie, bo za paczkę dałam 24,5$ a tracking nie działał nigdy, a sprzedawca w ogóle nie kontaktowy i się okazało, że ma bardzo dużo negatywów :/
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 17:43   #1535
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Dziekuję. Tam jest ta wirtualna karta itd, a można zwyczajnie jak na allegro, zaznaczyć, że się kupuje, zapłaci karta , wpisac dane karty i jest zapłacone czy trzeba te wirtualne lub wg tej instrukcji w 1 poście?
Ja płacę normalnie kartą, tak jak mówisz (na allegro). Nie zauważyłam żeby mi więcej ściągało, a nawet jak tak to jakieś grosze
melay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 17:52   #1536
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez melay Pokaż wiadomość
Ja płacę normalnie kartą, tak jak mówisz (na allegro). Nie zauważyłam żeby mi więcej ściągało, a nawet jak tak to jakieś grosze
Wielkie dzięki za odpowiedź, bo jak szukałam wszędzie instruują, żeby mieć te wirtualne karty.
Nie wiem tez do końca jak to jest z tym cłem, bo znalazłam, że do 40$ nie ma naliczanego, w innym miejscu, że wcale nie liczą. Jestem zielona w tych sklepach.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 18:35   #1537
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez melay Pokaż wiadomość
Ja płacę normalnie kartą, tak jak mówisz (na allegro). Nie zauważyłam żeby mi więcej ściągało, a nawet jak tak to jakieś grosze
Ja też płacę normalnie swoją kartą i przeważnie ściągają mi za dolara ok. 3,41 zł nie chce mi się bawić w te wirtualne konta itd
__________________
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 18:49   #1538
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Ja też płacę normalnie swoją kartą i przeważnie ściągają mi za dolara ok. 3,41 zł nie chce mi się bawić w te wirtualne konta itd
a widzisz a ja wczoraj placilam 3.2479 na walutomat jak kupujesz mało to bez róznicy ale w tym miesiacu ja juz za 1tys kupiłam dolarów wiec dla mnie to troche roznica jest jak bym miała placic karta tym bardziej ze jak jest dobry kurs mozna kupic wiecej na poczatku sierpnia zakupilam wiecej USD po 3.0730 i korzystałam z nich do teraz a byl juz gorszy kurs...

wbrew pozorom wcale nie ma zabawy z tym walutomatem tylko poczatek by sie zabrac za to
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 18:57   #1539
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Smile Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

dzis dojechaly
polecam fajne porzadnie wykonane
nawet kartonik Burrbery

http://www.aliexpress.com/snapshot/6214796742.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140924_182748.jpg (31,2 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140924_182758.jpg (31,0 KB, 138 załadowań)
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 19:33   #1540
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
dzis dojechaly
polecam fajne porzadnie wykonane
nawet kartonik Burrbery

http://www.aliexpress.com/snapshot/6214796742.html
Ale cudneee

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Moje 3 zamówienia już wysłane

Jak ktoś chce to moge na pw wysłać linka do strony "wish".Jak się zarejestruje z tego linka to dostaje się 10& w prezencie i można sobie jakąś pierdółkę sprawić.Są tam rzeczy takie jak na ali tyle że droższe i za wysyłkę się płaci ,ale jak jakiś zegareczek czy coś można mieć za darmoszke ,ewentualnie te 4 czy 7 zł dopłacić do wysyłki bo koszt wysyłki się nie wlicza w te 10$. Jak już się zarejestrujemy na kompie to później apke wish ściągamy na telefon ,logujemy się i w menu mamy portfel i tam pokazuje te dolarki prezentowe .Tzn w złotówkach pokazuje.Ja sobie kliknę szalik zwykły czarny chyba.Kolega mi dzisiaj linka podesłał ,łowca okazji hehe
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 20:18   #1541
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

A ja mam nadzieję, że dostanę ostatnią przesyłkę przed świętami w Chinach, bo to już tuż tuż ...
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 21:35   #1542
anilab
Raczkowanie
 
Avatar anilab
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 299
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
a widzisz a ja wczoraj placilam 3.2479 na walutomat jak kupujesz mało to bez róznicy ale w tym miesiacu ja juz za 1tys kupiłam dolarów wiec dla mnie to troche roznica jest jak bym miała placic karta tym bardziej ze jak jest dobry kurs mozna kupic wiecej na poczatku sierpnia zakupilam wiecej USD po 3.0730 i korzystałam z nich do teraz a byl juz gorszy kurs...

wbrew pozorom wcale nie ma zabawy z tym walutomatem tylko poczatek by sie zabrac za to
No to w sumie racja może kiedyś się w końcu zbiorę w sobie i założę to konto walutowe, bo jak przeglądam Ali to mam ochotę zamówić tyle rzeczy, że myślę iż niedługo popadnę w alioholizm odkryłam je dopiero w zeszłym tygodniu a już złożyłam 5 zamówień...
__________________
anilab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 21:44   #1543
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
No to w sumie racja może kiedyś się w końcu zbiorę w sobie i założę to konto walutowe, bo jak przeglądam Ali to mam ochotę zamówić tyle rzeczy, że myślę iż niedługo popadnę w alioholizm odkryłam je dopiero w zeszłym tygodniu a już złożyłam 5 zamówień...
Ja zamawiałam jak szalona, ale jak dostałam dwie złe rzeczy, to się to zmieniło ;p
melay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 22:39   #1544
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez melay Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam jak szalona, ale jak dostałam dwie złe rzeczy, to się to zmieniło ;p
Ja zamawiałąm póki było ciepło, kostiumy, koszulki itp. Teraz trochę mi przeszło, ale dzisiaj naklikałam sporo- z 10 rzeczy chyba, pierdółki biżuteryjne. W przyszłym tygodniu kliknę buty i chustę zarową
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 22:57   #1545
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
I się martwisz? proszę Cię - ja mam z wyprzedaży 19.08 i nadal czekam

ja tez czekam na 2 przesyłki już miesiać, więc nie ma się co stresowac.
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 05:05   #1546
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez honesty1983 Pokaż wiadomość
Na pewno była za 50 ileś złotych ale tylko przez jakiś czas.
Ja mam International Postal System od 2 tygodni;/;/. Tak długo to ja jeszcze nie miałam.
Jak ktoś chce prezent na święta kupić to musi już to zrobić bo potem nie dojdzie
Dlaczego zakładasz, że akurat kosztowała 50zł? Kupiłam za 3$ na ali i już wiem, że warto zainwestować i kupić lepszą, tyle
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 07:16   #1547
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

cooltown jak lokówka? z której ty aukcji dokłądnie zamawiałaś? iii mozesz wstawić zdjecia i opinie?


Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za odpowiedź, bo jak szukałam wszędzie instruują, żeby mieć te wirtualne karty.
Nie wiem tez do końca jak to jest z tym cłem, bo znalazłam, że do 40$ nie ma naliczanego, w innym miejscu, że wcale nie liczą. Jestem zielona w tych sklepach.
wirtualna karta jak wirtualna, ja bym kładła nacisk na walutowa. Nie musisz mieć ale jest lepiej, bo jest korzystniejszy kurs to popierwsze a po drugie nie traci sie przy zwrotach przez różnice kursu kupna sprzedaży (w mbanku przy transakcji za 60zł traciłam 6 zł przy jej anulowaniu, czyli rzeczy nie dostałam a i tak 6 zł w plecy byłam)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 07:32   #1548
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
cooltown jak lokówka? z której ty aukcji dokłądnie zamawiałaś? iii mozesz wstawić zdjecia i opinie?




wirtualna karta jak wirtualna, ja bym kładła nacisk na walutowa. Nie musisz mieć ale jest lepiej, bo jest korzystniejszy kurs to popierwsze a po drugie nie traci sie przy zwrotach przez różnice kursu kupna sprzedaży (w mbanku przy transakcji za 60zł traciłam 6 zł przy jej anulowaniu, czyli rzeczy nie dostałam a i tak 6 zł w plecy byłam)
racja ja kiedys wlasnie kupilam tusze po 24usd 3 komplety i po 2 miesiacach zwrot bo nie doszlo to stacillam 37zlsie wkurzyłam i zalozyłam w alior sync walutowe i uzywam je tylko do zakupów ali
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 08:53   #1549
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Odebralam wczoraj basicowa sukienke za 3,33$. Jest boska Jak najbardziej polecam Moj rozmiar to S.

uploadfromtaptalk1411631605414.jpg
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 10:52   #1550
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny.. kupujcie lokówkę!!!

Jest niesamowita!

Zamawiałam 19 sierpnia, wczoraj przyszła. Dość długo, ale warto było czekać i czekać. Przyszła w pudełku Babyliss'a. Jest dokładnie taka jak na zdjęciach, no dosłownie cudo

Ok, opiszę sposób użycia choć robiłam go wczoraj wieczór na szybko bo doczekać się nie mogłam. Mam włosy krótsze niż do ramion, ale zaliczają się już do średnich.

Podzieliłam włosy na dwie partie i ustawiłam lokówkę. Macie do wyboru: 8-10-12 sekund, temperatura oraz sposób skręcenie fale, kręcone, mocno skręcone. Ustawiłam na średnią temperaturę, dałam 10sekund i włosy kręcone. Wzięłam dość grube pasmo włosów, włożyłam je do lokówki i się kręci korbka która zakręca włosy. Zaczyna się pikanie i jak usłyszy się trzy pikania jednocześnie to wtedy puszcza się lokówkę i to co zobaczyłam za pierwszym razem to zdębiałam piękny, cudowny, naturalny LOK a nie jakaś sklejka z włosów : love:

Loki są tak naturalne, przy krótkich włosach to wygląda pięknie, a co dopiero przy długich
Dziewczyny, nie ma co się zastanawiać. Zapłaciłam koło 110zł i naprawdę, gdybym nie zaryzykowała to dużo bym straciła!

110zł to żadne pieniądze z porównaniem do efektu

Zdjęć na razie nie dodam, coś mi aparat zwariował, więc dopiero w przyszłym tygodniu

POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 10:59   #1551
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. kupujcie lokówkę!!!

Jest niesamowita!

Zamawiałam 19 sierpnia, wczoraj przyszła. Dość długo, ale warto było czekać i czekać. Przyszła w pudełku Babyliss'a. Jest dokładnie taka jak na zdjęciach, no dosłownie cudo

Ok, opiszę sposób użycia choć robiłam go wczoraj wieczór na szybko bo doczekać się nie mogłam. Mam włosy krótsze niż do ramion, ale zaliczają się już do średnich.

Podzieliłam włosy na dwie partie i ustawiłam lokówkę. Macie do wyboru: 8-10-12 sekund, temperatura oraz sposób skręcenie fale, kręcone, mocno skręcone. Ustawiłam na średnią temperaturę, dałam 10sekund i włosy kręcone. Wzięłam dość grube pasmo włosów, włożyłam je do lokówki i się kręci korbka która zakręca włosy. Zaczyna się pikanie i jak usłyszy się trzy pikania jednocześnie to wtedy puszcza się lokówkę i to co zobaczyłam za pierwszym razem to zdębiałam piękny, cudowny, naturalny LOK a nie jakaś sklejka z włosów : love:

Loki są tak naturalne, przy krótkich włosach to wygląda pięknie, a co dopiero przy długich
Dziewczyny, nie ma co się zastanawiać. Zapłaciłam koło 110zł i naprawdę, gdybym nie zaryzykowała to dużo bym straciła!

110zł to żadne pieniądze z porównaniem do efektu

Zdjęć na razie nie dodam, coś mi aparat zwariował, więc dopiero w przyszłym tygodniu

POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!
A moglabym prosic link do sprzedawcy od ktorego zamawialas? Siedze na tel i mam problem ze znalezieniem. Dodam sobie lokowke na wish
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 11:01   #1552
fil_86
Raczkowanie
 
Avatar fil_86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. kupujcie lokówkę!!!

Jest niesamowita!

Zamawiałam 19 sierpnia, wczoraj przyszła. Dość długo, ale warto było czekać i czekać. Przyszła w pudełku Babyliss'a. Jest dokładnie taka jak na zdjęciach, no dosłownie cudo

Ok, opiszę sposób użycia choć robiłam go wczoraj wieczór na szybko bo doczekać się nie mogłam. Mam włosy krótsze niż do ramion, ale zaliczają się już do średnich.

Podzieliłam włosy na dwie partie i ustawiłam lokówkę. Macie do wyboru: 8-10-12 sekund, temperatura oraz sposób skręcenie fale, kręcone, mocno skręcone. Ustawiłam na średnią temperaturę, dałam 10sekund i włosy kręcone. Wzięłam dość grube pasmo włosów, włożyłam je do lokówki i się kręci korbka która zakręca włosy. Zaczyna się pikanie i jak usłyszy się trzy pikania jednocześnie to wtedy puszcza się lokówkę i to co zobaczyłam za pierwszym razem to zdębiałam piękny, cudowny, naturalny LOK a nie jakaś sklejka z włosów : love:

Loki są tak naturalne, przy krótkich włosach to wygląda pięknie, a co dopiero przy długich
Dziewczyny, nie ma co się zastanawiać. Zapłaciłam koło 110zł i naprawdę, gdybym nie zaryzykowała to dużo bym straciła!

110zł to żadne pieniądze z porównaniem do efektu

Zdjęć na razie nie dodam, coś mi aparat zwariował, więc dopiero w przyszłym tygodniu

POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!

podaj linka z ktorego kupilas
fil_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 11:13   #1553
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez fil_86 Pokaż wiadomość
podaj linka z ktorego kupilas

http://www.aliexpress.com/snapshot/6200243755.html
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 12:04   #1554
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Rotkohl - szukasz jeszcze zegarka z różową tarczą?
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 12:10   #1555
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Rotkohl - szukasz jeszcze zegarka z różową tarczą?

szukam szukam, bo nie znalazłam satysfakcjonującego mnie jeszcze


Cooltown kliknęłam lokówke z Twojego linka miałam wcześniej z tego polecanego przez hiszpanki ale tu taniej o 5$
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 12:13   #1556
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
szukam szukam, bo nie znalazłam satysfakcjonującego mnie jeszcze
Pytam, bo też szukam i taki wpadł mi w oko:
http://www.aliexpress.com/store/prod...031253396.html
jeszcze inny model widziałam u tego sprzedawcy.
Ale najpierw srebrny chce kupić, ale nie wiem jeszcze jaki ...
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 12:36   #1557
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny, ma któraś doświadczenie jeśli chodzi o buty? konkretnie Nike? Warto? Czy są to ewidentne podróby?
(ps. wyszukiwarki używałam, ale znalazłam tylko pytania bez odpowiedzi )
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 12:38   #1558
ixlovexchocolate
Raczkowanie
 
Avatar ixlovexchocolate
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 52
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Szu_Mil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś doświadczenie jeśli chodzi o buty? konkretnie Nike? Warto? Czy są to ewidentne podróby?
(ps. wyszukiwarki używałam, ale znalazłam tylko pytania bez odpowiedzi )
O które Nike pytasz?
ixlovexchocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 13:20   #1559
Szu_Mil
Raczkowanie
 
Avatar Szu_Mil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 304
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez ixlovexchocolate Pokaż wiadomość
O które Nike pytasz?
http://www.aliexpress.com/item/Free-...951247411.html

Free run 5.0 - ten model konkretnie
Szu_Mil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 14:07   #1560
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Otwarłam dzisiaj spór, nie otrzymałam do tej pory przesyłki a za 3 dni miał się skończyć czas, Sprzedawca podał mi zły tracking na początku który wskazywał na brazylię. Napisałam sporze że numer jest nie prawidłowy i do dnia dzisiejszego paczki nie otrzymałam i że jestem z polski nie brazylii . A ten mi odpisał że paczka jest już w kraju i pokazuje mi ten zły tracking dałam na modyfikacje i znów to napisałam tyle że wielkimi literami z wykrzyknikami xD czy jeśli eskaluje wkroczą w to inni ?
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 18:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.