Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-29, 09:42   #1531
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mi w ogóle nie wchodzi strona SP. Ale może to lepiej
Zgodnie z opinią większości chyba niewiele tracisz.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ale cenią się prawie selektywnie ten nowy brązer kosztuje ok 100zl...
Te limitowane brązery i rozświetlacze (w sumie nie wiem, czy to limitowanka ale nieważne) tyle zazwyczaj kosztują. Miałam kiedyś taki fajny gwiazdkowy puder rozświetlający, też dałam za niego stówkę.

Kurier ma moje buciki i kurtkę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 10:03   #1532
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag smakuje Ci ten kebab Knorra? Bo ja bym mogła go jeść codziennie Prawie zawsze jak go robię pożeram ze 2 porcje a potem mam wrażenie, że mi zaraz żołądek eksploduje
ja jadłam raz, też mi bardzo smakował, a do tego szybki w przygotowaniu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przebrnęłam przez tą gazetkę, mój tusz L'oreala jest w promocji. Jak ja kupowałam to oczywiście wszędzie był w standardowej cenie.
niefart
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Cały dzień wczoraj na nią czekałam a dziś rano była to pierwsza strona jaką otworzyłam
i też nie widzę dla siebie nic ciekawego
miałam nadzieję na fajne apteczne promocje typu tonik i micel, może jakis krem
dobrze, że udało mi się znaleść micel LRP w promocyjnej cenie w Cefarmie(23,50zl) i tak myślę że skoro w SP nie ma nic ciekawego to powinnam zrobić zapas
też czekałam i też spodziewałam się lepszej oferty aptecznej, a tu jedno wielkie rozczarowanie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kurier ma moje buciki i kurtkę.
no to super zazdroszczę wyjazdu
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 12:02   #1533
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ale mi narobiłyście smaku na tego kebaba.

Obeszłam znowu blokadę w pracy na Wizaż, ale emotki nie działają

I zrobiłam plan na kwiecień- poszedł mały micel Biodermy (i na gwałt muszę szukać jakiejś promocji, bo już została mi kropla w drugiej buteleczce i ostatnie 125 ml ) i maseczka winogronowa YR.
Może jeszcze dziś i jutro coś pójdzie, a jesli nie to na pewno na początku maja ten micel, Wax w sprayu i maseczkę Nuxe chcę zmęczyć.

Za to podskoczy mi licznik zakupów, bo za namową koleżanki wpadł mi liner My secret i jeśli się uda to dojdzie jeszcze pędzelek do różu i błyszczyk z Essence.

Te Ultra Doux takie dobre?Miałam kiedyś odlewkę morelowego od Madziarry, fajnie pachniał, ale nie zaobserwowałam jakiś spektakularnych efektów, no ale może za mało miałam.
Za to jeśli o szampony chodzi to kusi mnie strasznie Frieda dodająca objętości.

Znów powraca mój dylemat z ubiegłego roku. Mama zażyczyła sobie krem na Dzień Matki.
Miała już Eris Fortessimo i teraz AA Prestige, z tego ostatniego jest bardziej zadowolona, ale nie wiem co jej się stało, bo chce odmiany.
Zastanawiam się nad Yoskine Daxa, ale na KWC opinie średnie. Czego używają Wasze mamy?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 14:05   #1534
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Te Ultra Doux takie dobre?Miałam kiedyś odlewkę morelowego od Madziarry, fajnie pachniał, ale nie zaobserwowałam jakiś spektakularnych efektów, no ale może za mało miałam.
Za to jeśli o szampony chodzi to kusi mnie strasznie Frieda dodająca objętości.
Czy ja wiem, czy dobre? Różnie to z nimi bywa, niektóre są fajne inne nie, ale zapachy mają boskie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 18:46   #1535
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

hey!!
dziękuję Wam wszystkim za gratulacje i życzenia!!!

Maluszek, odpukać, czuje się dobrze i jest grzeczniutki ja też już doszłam do siebie, poród nie był taki straszny TŻ ma urlop i jest ze mną w domu i powoli się oswajamy z Małym...
fotka do obejrzenia na n-k, wkrótce wrzuce kolejne

pozdrawiam Was gorąco i idę kąpać synka
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 18:55   #1536
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Szybciutko baza łatwa w obsłudze, tylko trzeba malować jak jest mokra, bo lepiej idzie wtedy.
W takim razie może kiedyś się skuszę, ale to najprędzej jak wykończę bazę Lancome, a zanim to nastanie to pewnie L'Oreal kolejną wersję DE wypuści

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że maski będą, może po prostu w Tesco ich nie ma. A jakie są jeszcze zapachy? Nie wiem w sumie, czy przed weekendem będę w Tesco, a ciekawość mnie zżera. Muszę wykończyć jeszcze poamarańczowego Herbala, no i John Frieda czeka w szafie.
Póki co nie widziałam masek, ale to jeszcze nic nie wróży, bo w zasadzie nawet odżywki były tylko do dwóch serii Także mój wybór mocno się zawęził, a raczej nie miałam i stanęło na serii do włosów farbowanych z olejkiem araganowym i żurawiną. Bo seria do wł. przetłuszczających się nie dla mnie
A ogólnie są takie:
- wł. farbowane - olejek araganowy + żurawina
- wł. normalne - mango + tiare
- wł. suche i zniszczone - avocado + karite (na to miałam smaka )
- wszystkie rodzaje - cytryna + oliwa z oliwek (chyba, przynajmniej taka seria była kiedyś, teraz się nie przyglądałam, ale cytryna na 100% jest)
- wł. przetłuszczające się (bodajże) - kwiat lipy (nie pamiętam czy solo czy z czymś)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kupiliśmy wczoraj z TŻem plecaki w Decathlonie, więc jeżeli paczka z butami dojdzie, będziemy w pełni wyposażeni na wyjazd.
Fajowo, zazdroszczę. Też bym sobie po górach pochodziła A tu blada
Powinnam w końcu sprzedać moje butki trekkingowe, co by mnie nie denerwowały swoim widokiem. Nie dość, że tyle kasy na nie dałam i po roku nagle mi stopa urosła, to teraz jeszcze się okazuje, że ze wzgl. zdrowotnych mam zakaz wypraw w góry

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Mag smakuje Ci ten kebab Knorra? Bo ja bym mogła go jeść codziennie Prawie zawsze jak go robię pożeram ze 2 porcje a potem mam wrażenie, że mi zaraz żołądek eksploduje
Smakuje, smakuje Za pierwszym razem robiłam z chlebkami pita, ale to nie było to. Wczoraj były z plackami tortillowymi i nie ma porównania, niebo w gębie Szkoda tylko, że tych placków i mało i małe są. Nic to, że miałam rozmiar maxi Ale co to 4 takie sztuki, zjedliśmy z tatą po 2 i koniec. Fakt faktem, że ja tam daję duuuużo mięska i równie dużo warzyw.
No ale codziennie to bym jeść nie mogła Jednak za ciężkie na co dzień.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja używam niemalże codziennie. Mam obecnie 5 sztuk ale myślę żeby z jednym się rozstać Deborah też mnie interesuje. Ostatnio wypytałam panie w drogeriach czy będą dostępne tego lata ale wszystkie pokazały wielkie oczy bo pierwszy raz o tym brązerze słyszały...
Powinny docenić jak wiele się uczą od klientek
Tiaa, docenić Jestem pewna, że ledwie wyszłaś, już wymieniały poglądy jakaś Ty marudna i wybredna i im trujesz niewiadomo o czym
Ja mam nadzieję, że w II połowie czerwca, kiedy to planuję zawitać z wizytą do Krk nowe-stare brązerki Deborah już będą i w końcu je zmacam własnymi ręcami

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Znów powraca mój dylemat z ubiegłego roku. Mama zażyczyła sobie krem na Dzień Matki.
Miała już Eris Fortessimo i teraz AA Prestige, z tego ostatniego jest bardziej zadowolona, ale nie wiem co jej się stało, bo chce odmiany.
Zastanawiam się nad Yoskine Daxa, ale na KWC opinie średnie. Czego używają Wasze mamy?
Moja mama jest wierna Avonowym kremom Anew. Serie różne, najbardziej przypadła jej do gustu ta brązowa, Alternate bodajże, ale ją wycofali, więc niebawem po wykończeniu zapasów , pewnie jakąś inną kupi. Ale tak ogólnie ona woli lżejsze kremy, więc mimo iż jest po 50tce wybiera serie dla trzydziestek

*********************
Nie mam dziś siły. Z racji zbliżającego się wolnego ludzie zachowują się jakby miała przyjść wojna i masowo robią zakupy. Po 8h w takim hałasie miałam dość, a jeszcze sama musiałam po pracy zrobić to samo Potem byłam na kontroli u lekarza i dopiero na 19 w domu. Właśnie wypiłam kawkę, może mnie trochę pobudzi, bo śpię żywcem.
A u lekarza usłyszałam 2 wiadomości, jak to zwykle bywa jedną dobrą, a drugą złą. Dobra jest taka, że lewe kolano dobrze zareagowało na zastrzyki, a zła taka, że i w prawe trzeba je też dać. No i kolejny niemały wydatek się szykuje A już myślałam, że powoli odbiję się od dna i zacznę odkładać na wyjazd do siostry. Chyba jednak nic z tego
Tymczasem idę na pocieszenie przymierzyć nowy stanik, który przyfrunął do mnie ekspresem. Wysłany z UK w poniedziałek dziś już dotarł Mam nadzieję, że będzie leżał tak samo dobrze jak egzemplarz mierzony wcześniej w sklepie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 18:57   #1537
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Obfotografowałam pielęgnację

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3752
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3753

Na zdjęciach jest o 22 szt. mniej niż na poprzednich (koniec grudnia/początek stycznia)
Mam nadzieję, że na następnych (pod koniec sierpnia) będzie jeszcze mniej - najlepiej mniej niż 100
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 19:23   #1538
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Te Ultra Doux takie dobre?Miałam kiedyś odlewkę morelowego od Madziarry, fajnie pachniał, ale nie zaobserwowałam jakiś spektakularnych efektów, no ale może za mało miałam.
ja miałam wieki temu, więc zbytnio nie pamiętam właściwości (a i byłam w takim wieku, że raczej nie przywiązywałam do tego wagi )
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Znów powraca mój dylemat z ubiegłego roku. Mama zażyczyła sobie krem na Dzień Matki.
Miała już Eris Fortessimo i teraz AA Prestige, z tego ostatniego jest bardziej zadowolona, ale nie wiem co jej się stało, bo chce odmiany.
Zastanawiam się nad Yoskine Daxa, ale na KWC opinie średnie. Czego używają Wasze mamy?
moja mama używa aktualnie LiftActiv CxP, lubi też Eucerin - Hyaluron Filler, a z drogeryjnych Garnier UltraLift
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Póki co nie widziałam masek, ale to jeszcze nic nie wróży, bo w zasadzie nawet odżywki były tylko do dwóch serii Także mój wybór mocno się zawęził, a raczej nie miałam i stanęło na serii do włosów farbowanych z olejkiem araganowym i żurawiną. Bo seria do wł. przetłuszczających się nie dla mnie
A ogólnie są takie:
- wł. farbowane - olejek araganowy + żurawina
- wł. normalne - mango + tiare
- wł. suche i zniszczone - avocado + karite (na to miałam smaka )
- wszystkie rodzaje - cytryna + oliwa z oliwek (chyba, przynajmniej taka seria była kiedyś, teraz się nie przyglądałam, ale cytryna na 100% jest)
- wł. przetłuszczające się (bodajże) - kwiat lipy (nie pamiętam czy solo czy z czymś)
to nie będzie moreli i wanilii?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 20:26   #1539
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Póki co ten samoopalacz lirene wydaje się całkiem fajny. Bardzo ładna opalenizna, nawet jestem w szoku szczerze mówiąc. Zero zacieków, smug. Ładnie pachnie, w ogóle nie czuć smrodu samoopalacza. Ciekawe jak będzie się zachowywał jak będzie schodził Dzisiaj jeszcze jedna warstwa na noc (jedna już była).

W ogóle pisałam dziś certyfikat z biznesowego angielskiego Kurcze, niektóre pytania mnie zagięły, trudne były. Ciekawe ile będę miała punktów Jakoś w ciągu 10 dni powinnam się dowiedzieć.

Jeszcze jutro do pracy i wolne.. Ale jutro też koniecznie do rossmana. Po tusz do rzęs (teleskopa), rękawicę sizalową do masowania i coś jeszcze chciałam ale zapomniałam co. Mam nadzieję, że mi się przypomni

Miałam dzisiaj jechać na imprezę ale nie mogę, bo jutro o 9:30 mam służbowe spotkanie i nie chciałabym wyglądać na kogoś, kto całą noc imprezował, więc sobie podarowałam.

Ale! po pracy sru do Poznania na majówkę
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 22:48   #1540
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Hosenko, piękny masz zbiór! I wcale nie taki ogromy, masz wszystko co potrzebne, no niektórych kategorii po kilka szt. Czekam teraz z niecierpliwością na kolorówkę (w tym lakiery).
Ja dziś pomalowałam sobie paznokcie żółtym Essence, nawet niezły, tylko trzeba bardzo grubo położyć, żeby nie było smug
Jutro mam tle roboty, że nie wiem czy się wyrobię! Przyjeżdża rodzinka i jeszcze jutro grill ze znajomymi. Muszę zrobić duże zakupy, posprzątać, zmienić pościel, porobić sałatki i obiad!
A dziś mój TŻ rozwalił sobie rękę w pracy, jak to zobaczyłam to bym prawie zemdlala, tak strasznie mi się zrobilo, że tylko czekałam jak padnę jak dluga! pojechaliśmy wieczorem na szycie
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 06:23   #1541
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Byłam wczoraj na spotkaniu z koleżankami, ale się uśmiałyśmy Z jedną koleżanką poszłyśmy na nogach, zrobiłyśmy sobie spacerek a tak fajnie ciepło było wieczorem. Prawie jak w lecie.

Za to dziś z samego rana mnie przywitała niemiła wiadomość: moje ulubione miejsce parkingowe pod pracą będzie zarezerwowane I drugie obok, które też często było wolne też. No i gdzie ja mam do jasnej ciasnej zostawiać samochód? Pod tym biurowcem jest istna walka o miejsca a ja jak przyjeżdżam to już wszystko zajęte, bo pracuję od 8.00 a pozostałe firmy od 7.00 a niektóre od 6.00 Nawet jak punkt 7.00 jestem na miejscu to już nie ma wolnych miejsc.
Pogadam dziś z szefową, bo nie po to kupiłam samochód żeby musieć busem jeździć, bo tu nie ma gdzie stanąć Może uda mi się wynegocjować zmianę godzin pracy, bo to chyba jedyne wyjście. Ale wątpię że się zgodzi na pracę 7-15, ale choć 7.30-15.30 by mnie już urządzała, bo będąc przed 7 na pewno miejsce znajdę. A za rezerwację miejsca 50 zł miesięcznie z własnej kieszeni nie mam zamiaru płacić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 07:32   #1542
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Isa dobry pomysł, żeby pogadać z szefową. Chyba nie powinna mieć nic przeciwko. Tak mi się wydaje, zwłaszcza, że większość urzędów, z którymi musisz coś załatwiać jest czynna do 15, tak?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 07:50   #1543
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Isa dobry pomysł, żeby pogadać z szefową. Chyba nie powinna mieć nic przeciwko. Tak mi się wydaje, zwłaszcza, że większość urzędów, z którymi musisz coś załatwiać jest czynna do 15, tak?
Bosiak to zależy, bo np. firmy z którymi współpracujemy w większości pracują w godzinach 8-16, a urzędy też różnie (np. WUP, z którego mieliśmy dofinansowanie też pracował w tych godzinach, natomiast ZUSy, US, GUS itd. w większości pracują od 7.15 do 15.15).
No, ale pamiętam, że jeszcze zanim kupiłam auto a już wiedziałam o przeprowadzce to szefowa mi mówiła, że gdybym miała problemy z dojazdami to zmienimy godziny pracy tym bardziej, że teraz sami żadnego projektu nie mamy i większość spraw załatwiamy do godziny 15 a ta ostatnia godzina pracy jest tak "na zapas" gdyby coś się nagle działo. Powiem szefowej, że w razie czego jeśli będzie jakaś wyjątkowa sytuacja to wtedy mogę zostać przecież w pracy dłużej na chwilę. Ale póki co nic się nie dzieje pilnego, mamy raczej spokojny okres w firmie i myślę, że jakbym kończyła o 15 czy 15.30 to wystarczy w zupełności
Poza tym ja się wcześnie rano budzę, bo już po 5.00 jestem wyspana i dla mnie przyjazd na 7.00 rano nie jest problemem. Mnie się lepiej rano myśli i pracuje niż popołudniu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:36   #1544
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Póki co nie widziałam masek, ale to jeszcze nic nie wróży, bo w zasadzie nawet odżywki były tylko do dwóch serii Także mój wybór mocno się zawęził, a raczej nie miałam i stanęło na serii do włosów farbowanych z olejkiem araganowym i żurawiną. Bo seria do wł. przetłuszczających się nie dla mnie
A ogólnie są takie:
- wł. farbowane - olejek araganowy + żurawina
- wł. normalne - mango + tiare
- wł. suche i zniszczone - avocado + karite (na to miałam smaka )
- wszystkie rodzaje - cytryna + oliwa z oliwek (chyba, przynajmniej taka seria była kiedyś, teraz się nie przyglądałam, ale cytryna na 100% jest)
- wł. przetłuszczające się (bodajże) - kwiat lipy (nie pamiętam czy solo czy z czymś)
Chyba w takim razie przetestuję wszystkie rodzaje poza tym do przetłuszczających się, bo to też nie dla mnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:45   #1545
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Isa no, to nie powinno być problemu

W ogóle w nocy miałam takie skurcze łydek, że myślałam, że się poryczę. I obudziły mnie kilka razy. Yh.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:49   #1546
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Isa no, to nie powinno być problemu

W ogóle w nocy miałam takie skurcze łydek, że myślałam, że się poryczę. I obudziły mnie kilka razy. Yh.
Oby, bo ja nienawidzę, gdy muszę rozmawiać na takie tematy.
Biedactwo, a od czego takie skurcze? Brak magnezu może?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:52   #1547
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Póki co nie widziałam masek, ale to jeszcze nic nie wróży, bo w zasadzie nawet odżywki były tylko do dwóch serii Także mój wybór mocno się zawęził, a raczej nie miałam i stanęło na serii do włosów farbowanych z olejkiem araganowym i żurawiną. Bo seria do wł. przetłuszczających się nie dla mnie
A ogólnie są takie:
- wł. farbowane - olejek araganowy + żurawina
- wł. normalne - mango + tiare
- wł. suche i zniszczone - avocado + karite (na to miałam smaka )
- wszystkie rodzaje - cytryna + oliwa z oliwek (chyba, przynajmniej taka seria była kiedyś, teraz się nie przyglądałam, ale cytryna na 100% jest)
- wł. przetłuszczające się (bodajże) - kwiat lipy (nie pamiętam czy solo czy z czymś)
Dziś wybieram się do Tesco, to akurat powącham wszystkie zestawy. Przypuszczam, że wypróbuję kolejno każdy poza tym do przetłuszczających się włosów.

Przykro mi, że drugie kolanko też będzie wymagało zastrzyków..

Zaspałam dziś na zajęcia, w sumie za pół godziny kończę, więc.. Spałam 14 godzin. Ale byłam taka padnięta po całym okropnym tygodniu..

Usłyszałam wczoraj od koleżanki, z którą nie widziałam się jakoś 2 tygodnie, że chudnę w oczach. Bosko.
Bardzo mnie to motywuje.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:02   #1548
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Biedactwo, a od czego takie skurcze? Brak magnezu może?
Pewnie tak. Niedawno kupiłam magnez więc mam nadz, że niedługo się polepszy
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 12:46   #1549
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ojoj, masło awokado Bielendy będzie od 06.05 w promocji w Naturze za 12,99
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 17:01   #1550
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ojoj, masło awokado Bielendy będzie od 06.05 w promocji w Naturze za 12,99
A w mojej Naturze go nie ma Jest tylko karotenowe i kasztanowe. Mam nadzieję, że sprowadzą, bo chciałabym je wypróbować.

Ale masakrycznie gorąco Myślałam, ze się rozpuszczę w samochodzie. W dodatku korki okropne, zjazd z autostrady na Zakopane tak zawalony, że aż przecierałam oczy ze zdumienia Współczuję tym, którzy muszą w tym korku stać.


Zapomniałabym. Gadałam z szefową i zgodziła się żebym pracowała od 7 do 15 Bez żadnych problemów się zgodziła od razu. Cieszę się bardzo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 17:08   #1551
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Isa - świetna wiadomość Nie dość, że z parkowaniem mniejszy kłopot, to i więcej dnia będziesz miała dla siebie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 17:24   #1552
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Właśnie przyszła do mnie paczuszka z Maybelline, której w ogóle się nie spodziewałam. W środku tusz The Falsies Volum' Express i błyszczyk Color Sensational . Tym ostatnim jestem zachwycona.

A niedługo zbieram się na kolejny maraton filmowy - znów wygrałam bilety.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 17:25   #1553
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dobry

Oj kwiecień nie będzie dobrym m-cem...Skusiłam się na peeling enzymatyczny Lirene

Miłego weekendu Wszystkim
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 17:29   #1554
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

A, i zapomniałabym. Dziś kupiłam w YR peeling do stóp i dostałam gratisowo małe mleczko i żel pod prysznic z serii Plaisir Nature (wybrałam brzoskwinię). I poza tym jeszcze świetne białe japonki w H&M za 19,90 zł. Musiałam sobie wynagrodzić fakt zwleczenia się z łóżka o 6.30. (dla mnie w przeciwieństwie do isy jest to ogromny problem )
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 18:27   #1555
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa - świetna wiadomość Nie dość, że z parkowaniem mniejszy kłopot, to i więcej dnia będziesz miała dla siebie
Nie ukrywam, że bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw

em jak poużywasz tuszu opisz wrażenia. Jestem ciekawa czy jest fajny, nawet miałam go kupić ostatnio, ale jednak wybrałam mojego ulubieńca VECB

__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 18:39   #1556
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

isa, na KWC ma bardzo kiepskie opinie. Zobaczymy, i tak zanim zacznę go używać miną wieki. Ale błyszczyk jest cudowny!!!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 19:01   #1557
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

To ja się żegnam.

Jestem już spakowana (sporo nerwów mnie kosztowało pakowanie z TŻem do jednej torby, narzeka nawet na to, że mam za dużo skarpetek ), jeszcze małe zakupy do zrobienia, pakowanie TŻa i ruszamy jak znajomi się zbiorą. Pewnie będziemy znowu koło północy i w domku będzie nie nagrzane, ale i tak będzie super.

Miłego weekendu wszystkim.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 19:28   #1558
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
isa, na KWC ma bardzo kiepskie opinie. Zobaczymy, i tak zanim zacznę go używać miną wieki. Ale błyszczyk jest cudowny!!!
Widziałam te opinie i faktycznie niezbyt zachęcające. Ale pewnie prędzej czy później kupię ten tusz choćby dla wypróbowania

ice baw się dobrze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 19:31   #1559
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ice: udanego weekendu

Ja jutro ide na rodzinnego grilla, w niedziele na zakupy grillowe z koleżanką (mam nadzieję, że Real będzie otwarty ) a w poniedziałek grill u koleżanki - mam nadzieję, że pogoda się uda.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 19:32   #1560
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A, i zapomniałabym. Dziś kupiłam w YR peeling do stóp i dostałam gratisowo małe mleczko i żel pod prysznic z serii Plaisir Nature (wybrałam brzoskwinię). I poza tym jeszcze świetne białe japonki w H&M za 19,90 zł. Musiałam sobie wynagrodzić fakt zwleczenia się z łóżka o 6.30. (dla mnie w przeciwieństwie do isy jest to ogromny problem )
Też muszę sobie kupić jakieś japonki, pewnie jak co roku kupię te z H&M. No i gratuluję paczuszki niespodziankowej i kolejnych biletów.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
em jak poużywasz tuszu opisz wrażenia. Jestem ciekawa czy jest fajny, nawet miałam go kupić ostatnio, ale jednak wybrałam mojego ulubieńca VECB
Moja koleżanka kupiła sobie ten nowy Maybelline i jest średnio zadowolona - podobno fajnie wydłuża, ale nie pogrubia ani nie podkręca. Z tego co zaobserwowałam, daje bardzo naturalny efekt.


Byłam na zakupach, wąchałam nowe szampony Garniera - pierwsza w kolejce będzie seria z żurawiną i olejem arganowym, potem mango i tiare Widziałam tylko odżywki do pary (poza wersją cytrynową), masek niestety nie było.

Dla siebie kupiłam jedynie zmywacz do paznokci i piankę do włosów Syoss, mam lakier z tej serii i jest całkiem fajny, oby pianka też taka była.

Jutro czeka mnie baardzo romantyczny wieczór z TŻem. Ach.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.