Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-18, 16:30   #1531
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja po dekoloryzacji miałam okropne laty mimo ,że na to kładziona była farba .teraz jestem po nałożeniu koloru ciemny popielaty blond 6.1 i ..........lipa
kolor jest nierówny bo mam po rozjaśnieniu łaty których nie pokrył ten blond a i tak wpada w ohydnie rudo miedzianą poświatę(
chyba nałożę jeszcze raz ten ciemny popielaty blond 6.1 i pomieszam go z brązem naturalnym 3.0,a do tego może zaryzykuję i dodam ten mixton zielony o którym pisałam kilka postów wcześniej, bo już nie mam cierpliwości do tych włosów
a jeszcze swoją drogą
www.allegro.pl/item604880614_joanna_szam pon_rewitalizujacy_kolor_ porzeczka_500g.htmlzampon z JOANNy REWITALIZUJĄCY KOLOR POPIELATYnic nie dal przy ciemnych włosach,nic nie zniwelował miedzi i rudości

czy żadna z was nie mieszała tych mixtonów???http://www.fryzjerskie.com/index.php?cPath=86_44_96_119
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 17:08   #1532
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

No a ja właśnie siedzę z Majirel 7,11..... Patrzę, ale jakoś mam obawy bo prawie nic nie ciemnieje.... Cały czas widać rudy.......
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 17:14   #1533
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

zdaj relazje shade!
aa bo mam impre w sobote :P szamponetka to kawowy braz joanny podobno całkiem sie zmywa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 18:31   #1534
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Heh.... szkoda słów.... Mam jeszcze mokre włosy, ale już widzę ten horror... Jestem jeszcze bardziej ruda niż byłam!!!! 7,11 z pomarańczu zrobiła mi... wściekły pomarańcz!!!! Szok... Nie wiem może za jasna... Ale ogólnie się zraziłam na maxa! Kupię jeszcze raz Majirel - tym razem 5,11. Jeśli to nie pomoże to wracam do... farb sklepowych! - Skoro efekt taki sam (czyli żaden) a różnica w cenie kolosalna... Cholewa......

Zerknę teraz na Garnier Belle Color... Gdzieś czytałam, że całkiem fajnie i chłodno wychodzą kolorki "Jasny Szatyn" i "Barna Szatyn" - wklejam poniżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 82030261248b701adb7f0e.jpg (24,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1_bd3eb614735a.jpg (24,1 KB, 51 załadowań)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 18:43   #1535
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ten "jasny szatyn"całkiem ładnie wygląda,na pudełku

ja też mam masakrę na głowie im bardziej wymywam ten 6.1 tym bardziej rude mam odrosty i łaty
w poniedziałek kupuję ten zielony krem i dodam tak jak pisałam do mieszanki 6.1 i 3.0,mam nadzieję , że przyciemni mi to ten jasny rudo miedziany koszmar, a nie wyjdą zielone tylko ochłodzi kolor tak jak pisze w opisie.
można te mixtony dodawać do wszystkich farb profesjonalnych "Używany w połączeniu z trwałymi preparatami koloryzującymi idealnie koryguje, dostosowuje oraz poprawia jakość docelowych kolorów lub je tonuje."
a w zielonym ewidętnie jest opis:"ZIELONY / VERDE - idealny do wygaszania i tonowania nadmiernie ciepłych kolorów"
mam nadzieję , że coś z tego wyjdzie
szkoda , że żadna z doświadczonych forumiczek nie testowała tego
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 19:01   #1536
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
ten "jasny szatyn"całkiem ładnie wygląda,na pudełku

ja też mam masakrę na głowie im bardziej wymywam ten 6.1 tym bardziej rude mam odrosty i łaty
w poniedziałek kupuję ten zielony krem i dodam tak jak pisałam do mieszanki 6.1 i 3.0,mam nadzieję , że przyciemni mi to ten jasny rudo miedziany koszmar, a nie wyjdą zielone tylko ochłodzi kolor tak jak pisze w opisie.
można te mixtony dodawać do wszystkich farb profesjonalnych "Używany w połączeniu z trwałymi preparatami koloryzującymi idealnie koryguje, dostosowuje oraz poprawia jakość docelowych kolorów lub je tonuje."
a w zielonym ewidętnie jest opis:"ZIELONY / VERDE - idealny do wygaszania i tonowania nadmiernie ciepłych kolorów"
mam nadzieję , że coś z tego wyjdzie
szkoda , że żadna z doświadczonych forumiczek nie testowała tego
Będziesz pierwsza! Trzeba próbować. Ja się MUSZĘ pozbyć tych wrednych rudości! Nienawidzę ich! Kompletnie mi nie pasują!
Ja łoooszaleję. Chyba kupię na już ten Belle Color a potem za jakiś czas 5,11.
Wrrrr..... Ja chcę być popielata!!!!
Co się stało z Zafirah!!??!! Jak ja jej potrzebuuuję!!!! Buuuuuuu!!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 19:08   #1537
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

biedna shade
wiesz co.. mysle ze ten 7,11 byl za jasny ja teraz nawet zastanawiam sie bo miałam robic 6,1 ale czy nie bedzie za jasny.. przeciez to musi byc ciemniejszy kolor zeby przyciemnil te rude kłaki ;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 19:12   #1538
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja mam 6.1 i niestety rudo miedziana poświata jest wydaje mi się że jak by ten kolor kłaść na naturalny jasny kolor było by ok, ale na już farbowane ...........u mnie nie wyszło
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 19:27   #1539
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Zgadzam się z Wami. Heh...... Wyszłam z czarnego a teraz do czarnego przyjdzie mi wrócić..... Ale... Już wolę czarny popielaty niż jasny ale rudawy...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 20:03   #1540
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

aa ja nie bardzo .. kurde w czarnych mi dobrze jak jestem umalowana a tak to tragedia ;/ nalepej mi w czekoladzie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 20:12   #1541
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tak to już chyb jest ,że z czarnego ciężko zejść do popielatego,ja już chyba też wolę prawie czarne, a nie rudo nie wiadomo jakie a na pewno koło ładnego brązu to nie stało
jednak tak zmasakrowane mam włosy po dekoloryzacji(mimo,że u fryzjera) a teraz znów chyba skończy się jak zawsze-ciemnym brązem,czyli prawie czarnymno chyba ,że moja mieszanka z zielenią mnie mile zaskoczy
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 00:50   #1542
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
tak to już chyb jest ,że z czarnego ciężko zejść do popielatego,ja już chyba też wolę prawie czarne, a nie rudo nie wiadomo jakie a na pewno koło ładnego brązu to nie stało
jednak tak zmasakrowane mam włosy po dekoloryzacji(mimo,że u fryzjera) a teraz znów chyba skończy się jak zawsze-ciemnym brązem,czyli prawie czarnymno chyba ,że moja mieszanka z zielenią mnie mile zaskoczy
Jestem ciekawa co Ci wyjdzie po tym mixtonie..... Kiedy będziesz z tym experymentować????
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 11:04   #1543
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

jak dostanę go bez problemu to jutro
dam znać czy coś wyszło,oby nie zielone
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 18:25   #1544
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
jak dostanę go bez problemu to jutro
dam znać czy coś wyszło,oby nie zielone
Ciekawe czy to zadziała....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 11:59   #1545
j0annab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Tak jak poradzilyscie narazie myje wlosy szamponem oczyszczajacym i cieszy mnie za kazdym razem ta brudna woda bo to oznacza ze ten paskudny Casting sie zmywa postanowilam myc wlosy codziennie dopoki nie skoncze butelczyny tego szamponu ( swoja droga przypadkiem okazal sie fajny ). a w zanadrzu mam juz zakupiona profesjonalna farbe REVLONISSIMO z Revlonu. Bede mieszala dwa odcienie- podstawowy braz - 4 i jakis popielaty craz - 5,1 . Na probniku ten jedyny kolor wpadal nieco w zielony a ponoc wlasnie takie farby "wytrącaja" z wlosów ten ochydny rudy-czerwony refleks ... Mam nadzieje ze juz niebawem bede mogla spojrzec na wlasne w wlosy w swietle dziennym i zobacze tam BRAZ ZIMNY !!! a poki co moja obawa pozostala jeszcze taka ze faktycznei jestem skazana na prawie czarne wlosy ... jakie macie doswiadczenie z Castingiem jesli chodzi o splukiwanie ? czy on sie duzo zmywa czy niekoniecznie? bo przed farbowaniem mialam wlosy o jakis ton do poltorej tonu jasniejszego kloloru.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Hihi i jeszcze taka refleksja mnie naszla , ze pewnie wszystkie skonczymy z czarnymi wlosami na glowie )))))) bo teraz sobie przypominam ze fryzjer mi mowil kiedys, ze aby "zgasic" cieply odcien trzeba niestety polozyc ciemniejsza farbe ... jasna po prostu sobie nie poradzi... i to nie ejst dobra wiadomosc ...

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

A po dekoloryzacji farby z reguly łapią na rudo ... no i ja juz dwa razy dekoloryzowalam wloski, dziekuje - trzeci raz sie nie pisze na to. Wlosy mi sie po prostu krusza, sa tak slabe ... a ja lubie miec dlugie wlosy... potem sa suche , placza sie NIE NIE NIE. Dekoloryzacji stop!!!!
j0annab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:36   #1546
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez j0annab Pokaż wiadomość
Tak jak poradzilyscie narazie myje wlosy szamponem oczyszczajacym i cieszy mnie za kazdym razem ta brudna woda bo to oznacza ze ten paskudny Casting sie zmywa postanowilam myc wlosy codziennie dopoki nie skoncze butelczyny tego szamponu ( swoja droga przypadkiem okazal sie fajny ). a w zanadrzu mam juz zakupiona profesjonalna farbe REVLONISSIMO z Revlonu. Bede mieszala dwa odcienie- podstawowy braz - 4 i jakis popielaty craz - 5,1 . Na probniku ten jedyny kolor wpadal nieco w zielony a ponoc wlasnie takie farby "wytrącaja" z wlosów ten ochydny rudy-czerwony refleks ... Mam nadzieje ze juz niebawem bede mogla spojrzec na wlasne w wlosy w swietle dziennym i zobacze tam BRAZ ZIMNY !!! a poki co moja obawa pozostala jeszcze taka ze faktycznei jestem skazana na prawie czarne wlosy ... jakie macie doswiadczenie z Castingiem jesli chodzi o splukiwanie ? czy on sie duzo zmywa czy niekoniecznie? bo przed farbowaniem mialam wlosy o jakis ton do poltorej tonu jasniejszego kloloru.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Hihi i jeszcze taka refleksja mnie naszla , ze pewnie wszystkie skonczymy z czarnymi wlosami na glowie )))))) bo teraz sobie przypominam ze fryzjer mi mowil kiedys, ze aby "zgasic" cieply odcien trzeba niestety polozyc ciemniejsza farbe ... jasna po prostu sobie nie poradzi... i to nie ejst dobra wiadomosc ...

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

A po dekoloryzacji farby z reguly łapią na rudo ... no i ja juz dwa razy dekoloryzowalam wloski, dziekuje - trzeci raz sie nie pisze na to. Wlosy mi sie po prostu krusza, sa tak slabe ... a ja lubie miec dlugie wlosy... potem sa suche , placza sie NIE NIE NIE. Dekoloryzacji stop!!!!
co do castingu ja miałam ciemny brąz i był czarny , tylko po wymyciu w w świetle dziennym wpadał w bordowo-miedziany.
możesz jeszcze zrobić kąpiel rozjaśniającą (woda 3%lub6%,szampon,rozjaśnia cz i odżywki)myjesz tym głowę masując w zalezności od efektu jaki chcesz uzyskać do 30min.tylko tk kpiel lepiej zrobić przed samym farbowaniem
jeśli chodzi o fryzjerki to ja uważam , że jak nie potrafi to lepiej powiedzieć , że się nie da, lub , że tylko przyciemnić można
wiem , bo sama jestem po dekoloryzacji chciałam taki brąz jak Kukulska:
www.zeberka.pl/art.php?id=1972
ale oczywiście nie każda fryzjerka odróżnia ciepły kolor od zimnego

uważam , że jak jest dobry fryzjer i ma dobre środki to wie jak uzyskać
kolor jaki klientka sobie wybrała.ja niestety jeszcze na takiego nie trafiłam
choć kiedyś miałam przyjemność przedłużać włoski u Pani Reni która już wtedy mówiła mi o tym, że jak się chce ochłodzić kolor to dodaje się zielonej farbki,
dlatego czekam na ten mixton , i wieczorem robię wielki eksperyment
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:39   #1547
j0annab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Brzmi interesujaco ... A na czym polega ten Mixton ? Bo jesli Tobie wyjdzie to moze i ja sie skusze ?
Co do fryzjerow to masz racje, ja w swojej dlugoletniej karierze wizyt w salonach tez nie trafilam jeszcze na godnego zaufania ...
A podpowiedz jeszcze prosze w jakich proporcjach zmieszac te odzywke z woda i rozjasniaczem ?? mysle ze to moge wyprobowac...
j0annab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:57   #1548
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

o tym mixtonie zielonym pisałam już wcześniej,tu jest link do sklepu gdzie można je kupić:

www.fryzjerskie.com/index.php?cPath=86_44_96_ 119

tak jak piszą "LISAP SPLASHER to 6 naturalnych pigmentów, które pozwalają na zastosowanie szerokiego spektrum technik koloryzacji. pozwalających osiągnąć zamierzony efekt:
CZERWONY / ROSSO - idealny do intensyfikacji różnych typów jaskrawych kolorów
POMARAŃCZOWY / ARANCIQNE - idealny do tonowania dekoloryzowanych partii włosów oraz co modnych pasemek
ŻÓŁTY / GIALLO - idealny do ocieplania jasnych tonów
ZIELONY / VERDE - idealny do wygaszania i tonowania nadmiernie ciepłych kolorów
NIEBIESKI / BLU - jako głęboko niebieski podkreśla ciemne odcienie, jako jagodowo niebieski tonuje jasne pasemka na poziomie 9
FIOLETOWY / VIOLA - idealny do likwidowania żółtych tonów, podkreśla perłową poświatę. "

jak będę po do zdam relacje
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 13:03   #1549
j0annab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Juz wlasnie znalazlam Twoje poprzednie wypowiedzi dzialam troche z przyczajenia bo jestem w robocie i szef mi sie kreci nad glowa ))) czuje ze ten mixton to jest to!!! koniecznie n apisz jak wygladasz!!!
Chyba tez w to zainwestuje. pozniej troche wiecej o tym poczytam, bo ciekawa jestem jak to sie stosuje ... jako dodatek do farby ? Jak ja sie ciesze ze na was trafilam dookola nikt mnie i mojej obsesji na temat rudosci nie rozumie
j0annab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 13:13   #1550
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

generalnie mam taką ofertę tej firmy lisap i tam są właśnie opisane te mixtony, i można nakładać je same lub dodawać do farb, a nawet do rozjaśniania.
ja dodam do farb, tak jak pisałam zmieszam jako bazę 6.1 i do tego dodam troszkę 3.0 i zielonego
tak myślę ,że super efekt był by gdyby przy dekoloryzacji dodać troszkę fioletu, a później przy farbie zieleń .to takie moje myślenie "na chłopski rozum"bo fryzjerką nie jestem, ale po coś są te mixtony,
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 13:53   #1551
j0annab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hehe no dobrze kombinujesz Ty wiesz ze to jest mysl ... Ja sie wlasnie dowiedzialam ze w hurtowni fryzjerskiej w moim miescie maja te mixtony po 18 zl wiec dzis czekaja mnie zakupy ale uzyje go dopiero po tym jak nieco zmyje ten oblesny casting i nie wykluczam ze uzyje tej mieszanki z wody, rozjasniacza, szamponu i odzywki a mozesz mi napisac wiecej szczegolow jak to sie robi? Tzn proporcje i czy to wszystko miesza sie w jednym pudelku czy jak ?
j0annab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 13:58   #1552
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

amstafy robisz dzis?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 15:32   #1553
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja kąpiel robię troszkę na okoproszek rozjaśniający (całe opakowanie np.z joanny) ,do tego woda (ja mam litrową 3% więc jej używałam, do tego szampon na tyle żeby się pieniło i odżywka.po zmoczeniu włosów masujemy jak normalnie przy myciu.mocniejsza jest z wodą 6%.
ja czekam na mój mixton i zabieram się do eksperymentu
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 15:40   #1554
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
ja kąpiel robię troszkę na okoproszek rozjaśniający (całe opakowanie np.z joanny) ,do tego woda (ja mam litrową 3% więc jej używałam, do tego szampon na tyle żeby się pieniło i odżywka.po zmoczeniu włosów masujemy jak normalnie przy myciu.mocniejsza jest z wodą 6%.
ja czekam na mój mixton i zabieram się do eksperymentu
rozumiem ze robilaś sobie taką kąpiej wiec mam pytane w jakiej kondycji były włoski po niej, jak długo trzymałaś i o ile to tonów sie rozjaśnilo?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 15:52   #1555
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tak robiłam 3razy
ściągałam w ten sposób czarną farbę którą miałam od 9 lat
jeśli chodzi o kondycję to włosy po tej kąpieli nie ucierpiały bardzo, j po takiej kąpieli nakładam waxa, na noc olej kokos + rycyna i rano maska olejowa+później znów wax z kallosem .generalnie moje włosy są po dużych przejściach(trwała , przedłużanie , kilkukrotne ściąganie koloru i znów powroty do czerni) więc nie są w rewelacyjnym stanie,ale te kąpiele są znacznie delikatniejsze niż rozjaśnienia.
ja trzymałam 30minut na czarnych, później miałm dekoloryzację.kąpiel tylko wymyła czerń w bardzo ciemny brąz z bordową poświatą.
jednak jak robiłam kąpiel po raz kolejny na ciemnym brązie ,jednak miałam odrosty,to tam gdzie odrosty rozjasniło o 4 tony, a resztę o 2.
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 16:03   #1556
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
tak robiłam 3razy
ściągałam w ten sposób czarną farbę którą miałam od 9 lat
jeśli chodzi o kondycję to włosy po tej kąpieli nie ucierpiały bardzo, j po takiej kąpieli nakładam waxa, na noc olej kokos + rycyna i rano maska olejowa+później znów wax z kallosem .generalnie moje włosy są po dużych przejściach(trwała , przedłużanie , kilkukrotne ściąganie koloru i znów powroty do czerni) więc nie są w rewelacyjnym stanie,ale te kąpiele są znacznie delikatniejsze niż rozjaśnienia.
ja trzymałam 30minut na czarnych, później miałm dekoloryzację.kąpiel tylko wymyła czerń w bardzo ciemny brąz z bordową poświatą.
jednak jak robiłam kąpiel po raz kolejny na ciemnym brązie ,jednak miałam odrosty,to tam gdzie odrosty rozjasniło o 4 tony, a resztę o 2.
No to nieźle w sumie pytam sie tak zapobigawczo jabym chciała wrócić do blondu ;p a skoro mam teraz poziom 6 to myśle ze taką kąpielą spokojnie do poziomu 8-9 mogłabym dojść no ale to raczej za jakiś czas a za drugim razem też 30 min. trzymałaś?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:09   #1557
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

za drugim razem już krócej tak 20min.to widać w trakcie jak włoski się rozjaśniają.jak kiedyś zrobiłam tą kąpiel to na czarnych nic mi nie zeszło bo trzymałam krótko i nie masowałam, a to ważne.wiem , że koleżanka która jest fryzjerką robiła taką kąpiel z wodą 9% ,bo nim silniejsza woda tym mocniej rozjaśnia, ale podejrzewam ,że wtedy nie można trzymać 30min.


ja już jestem po farbie i .........................
generalnie włoski ładnie mi się przyciemniły i są stonowane(miałam okropnie miedziano-bordowe refleksy)teraz są już spokojniejsze,jednak jeszcze nie jest to zimny brąz,ale jest o niebo lepiej
myślę że to moja wina , bo dałam mało zielonego, bo po zmieszaniu z farbą była żółta papka więc na drugi raz dam zdecydowanie dużoooooooooooooooo zielonego
póki co muszę dać im odpocząć, bo w ciągu 3 tygodni przeszły dekolor,3 farby ,2 kąpiele rozjaśniające więc na miesiąc dam im spokój

Edytowane przez amstafy
Czas edycji: 2009-04-20 o 18:10
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:32   #1558
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no gratulacje
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:21   #1559
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
za drugim razem już krócej tak 20min.to widać w trakcie jak włoski się rozjaśniają.jak kiedyś zrobiłam tą kąpiel to na czarnych nic mi nie zeszło bo trzymałam krótko i nie masowałam, a to ważne.wiem , że koleżanka która jest fryzjerką robiła taką kąpiel z wodą 9% ,bo nim silniejsza woda tym mocniej rozjaśnia, ale podejrzewam ,że wtedy nie można trzymać 30min.


ja już jestem po farbie i .........................
generalnie włoski ładnie mi się przyciemniły i są stonowane(miałam okropnie miedziano-bordowe refleksy)teraz są już spokojniejsze,jednak jeszcze nie jest to zimny brąz,ale jest o niebo lepiej
myślę że to moja wina , bo dałam mało zielonego, bo po zmieszaniu z farbą była żółta papka więc na drugi raz dam zdecydowanie dużoooooooooooooooo zielonego
póki co muszę dać im odpocząć, bo w ciągu 3 tygodni przeszły dekolor,3 farby ,2 kąpiele rozjaśniające więc na miesiąc dam im spokój
ała... aż mnie włosy zabolały jak to przeczytałam kobieto ty kuruj włoski a nie farbuj (zapraszam na forum pielęgnacja włosów)))) aczkolwiek gratulacje ze względu na udaną koloryzacje, a jeszcze do tych kąpieli to jakiego rozjaśniacza używałaś? jakiegoś profesjonalnego?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:56   #1560
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To ja też chcę ten zielony mixton!! Natychmiast!!

A ja jutro idę do fryzjera... Nagle mnie napadło... Oj...
Chyba je wycieniuję, ale nie chcę skracać.......

Podpytam przy okazji o zimne brązy (oni tam pracują na Loreal'u).

Tak myślę... Też się boję że Majirel 5,11 zrobi mnie czarną......

A myślicie, że 6,1 mi pokryje włosy czy też za jasny? Skoro 7, 11 sobie nie poradził????

Do 6,1 dodałabym właśnie tego zielonego mixtonu...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.