Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-05, 21:34   #1561
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Amerykańskie ciacho 2/10
bardziej obrzydliwa wersja polskich Zakochanych, nie znalazłam tam nic ciekawego ale myślę że głupsze filmy też istnieją więc nie dałam niżej

Zakochany Paryż 8/10
idealny film na długie jesienno- zimowe wieczory, nie jest idealny ale bardzo dobrze się ogląda, bardzo dobra gra aktorska, muzyka nastrojowa, niektóre wątki moim zdaniem za krótkie, ale patrząc na całość to polecam teraz czekam na Zakochany Nowy Jork, mam nadzieję że będzie równie udany no i gwiazdy, które wzięły udział w tym projekcie, sama śmietanka
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-12-06 o 00:02
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 00:01   #1562
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Miłość w myślach/Was nützt die Liebe in Gedanken (AKA Love in Thoughts) (2004)

Piękne zdjęcia bardzo poetycki film, jeśli można to tak nazwać. Jak chodzi o ładunek emocjonalno/erotyczny i ogólnie klimat przypomnia "Lato miłości" i "Niebiańskie stworzenia", z tym, że tutaj mamy trójkąt/czworokąt? miłosny. Bardzo nastrojowy, od pierwszej sceny czuć napięcie, coś wisi w powietrzu. Świetny Daniel Brühl

8/10
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 08:01   #1563
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

500 dni milosci
MIalam ochote na jakas odmiane po horrorach i kryminalach;p Polecam-fajna nietypowa komedia romantyczna, z zabojczymi niekiedy tekstami.Nie przepadam za tym gatunkiem ale naprawde mozna sie bylo odprezyc.9/10.
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 11:18   #1564
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, Quentin w formie, masakra udana, jak zwykle
Brad Pitt
Też polecam.
Ja również. Ale zdecydowanie nie podobała mi się końcówka, więc za Bękarty Wojny dałałam 8/10.
A Brad Pitt świetny.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:02   #1565
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Mikołajek - 8,5/10

Bardzo fajna komedia- lekka, przyjemna, a co najważniejsze naprawdę ŚMIESZNA Jestem fanką Mikołajka od dziecka i nie mogłam przepuścić tego filmu Polecam wszystkim, którzy chcą się odstresować i szczerze pośmiać przy komedii na poziomie. Dodam, że byłam w kinie z hmmmm...kolegą Jemu też się podobało
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:40   #1566
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
Vicky Cristina Barcelona

moja mina po obejrzeniu :
ten film powiela chyba wszystkie istniejące stereotypy na temat Hiszpanów/Hiszpanii, facet to Don Juan, kobiety szalone i namiętne wariatki, bohaterowie cały czas piją wino, przy akompaniamencie hiszpańskiej gitary, na dźwięk, której nasza bohaterka idzie uprawiać pełen pasji seks pod drzewem. W opozycji do namiętnej i gorącej Hiszpanii mamy resztę świata - nudną, do bólu racjonalną.

To w sumie mój drugi film Allena, chyba będzie ostatni coś mi się wydaje Nie lubię jak reżyser ma widza za idiotę i wszystko tłumaczy z offa, jak dziecku.

4/10
Stasiek - nie rób tego, nie rezygnuj
Potrzebujesz tylko silnego antidotum na VCB. Na początek proponuję Annie Hall.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:57   #1567
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
Amerykańskie ciacho 2/10
bardziej obrzydliwa wersja polskich Zakochanych, nie znalazłam tam nic ciekawego ale myślę że głupsze filmy też istnieją więc nie dałam niżej
namawiano mnie na ten film ale nie przepadam za filmami z Ashtonem Kutcherem a teraz po Twojej recenzji jestem pewna,że podjęłam dobrą decyzję nie ogladajac tego filmu
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 17:37   #1568
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

OSTATNI ŚWIADEK- klasyka thrilleru ;D goraco polecam ocenka 8/10(szkoda ze nie ogladałam od poczatku i musiałam sie paru rzeczy pozniej domyslac)

Królewna śnieżka- film na podstawie ksiazki kupiłam w Super Expresie. Moim zdaniem, taki typowy dla dzieci ocenka 7/10 ładne efekty, ale troche przynudnawy.

LINK DO 2 FILMU: http://www.dodatkidogazet.pl/film/ri...a-sniezka.html
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 20:01   #1569
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Zombieland - przyjemna komedia jak to dwaj, potem czterech Amerykanów ucieka przed Zombie można się pośmiać , choć dla mnie mogłoby być troszkę więcej gagów TŻ się podobał za to bardzo za to komentarze głównego bohatera bardzo mi się podobały w mej ocenie- 8/10
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 20:24   #1570
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

500 days od summer - fajnie ukazana historia dosyć trudnej miłości strachu przed związkami, zaangażowaniem...
Warto obejrzeć
Poza tym muzyczka na plus
6/10

Brzydka prawda - film dla wielbcieli amerykańskich komedii romantycznych. Momentami można się pośmiać nawet
Lubie te happy endy xD
6/10
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 20:34   #1571
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Lock, Stock and Two Smoking Barrels - klasyczny Guy Richie, rozrywkowy , 8/10 http://porachunki.filmweb.pl/

Crank - głowny bohater jest zatruty dziwna trucizna ktora oslabia sie przy skoku adrenaliny tylko. i tak przez caly film. beznadziejny 3/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 20:37   #1572
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dom zły - świetny aczkolwiek przygnębiająca. Brutalna obraz Polski i Polaków, choć prawdziwy niestety 8/10

Galerianki - tandeciarski i przewidywalny. Beznadzieja 2/10
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 20:51   #1573
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dom zły - świetny aczkolwiek przygnębiająca. Brutalna obraz Polski i Polaków, choć prawdziwy niestety 8/10

Galerianki - tandeciarski i przewidywalny. Beznadzieja 2/10
Moja siostra, sie chyba wybiera na Dom zły. Co do Galerianek dzieki za twoja opinie, widziałam wiele pozytywnych postów odnosnie tego filmu, z drugiej strony nie mam zamiaru go oglądac bo nie lubie takich tematów. Czym sie zachwycać!? Laski sie pozwalaja macac starszym od siebie facetom, zeby tylko zarobic na ciuchy itd. Problem powazny, ale małolaty nie powinny isc na ten film, bo on moze im cos nasunac złego ;/ ze to niby taka moda o. To tylko taka moja opinia.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez apollinka Pokaż wiadomość
Zombieland - przyjemna komedia jak to dwaj, potem czterech Amerykanów ucieka przed Zombie można się pośmiać , choć dla mnie mogłoby być troszkę więcej gagów TŻ się podobał za to bardzo za to komentarze głównego bohatera bardzo mi się podobały w mej ocenie- 8/10
Dzieki za dodana opinie na temat tego filmu, ciagle sie zastanawiam czy on jest na prawde taki swietny, czy tak sobie jaja robia niektórzy. jesli nie obejrze go w kinie, chetnie poprosze chlopaka siostry zeby sciagnał wmiare mozliwosci.
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 23:04   #1574
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Pani Kasiu, ja mysle,ze ten film dotyka waznego problemu,ale sam sposob krecenia,powolna akcja,momentami na maxa tepe i sztuczne dialogi, wrecz komiczne wyolbrzymienie pewnych cech tych galerianek-zenada. szkoda kasy na bilet do kina.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 23:12   #1575
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Galerianki
cieszę się, że nie wydałam kasy na ten shit
tylko muzyka O.S.T.R mi się podobała
myślę, że można było to zrobić o wiele lepiej, w ogóle główne aktorki jakieś przerysowane, ta gadka...... można było wiele wątków rozwinąć, ktoś całkowicie pojechał na łatwizne....
a najlepsze było hasło
jakoś tak:
-nie używałaś zabezpieczenia!...jesteś w ciąży
-ale przecież dobrze wymywałam

3/10
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 23:45   #1576
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Lock, Stock and Two Smoking Barrels - klasyczny Guy Richie, rozrywkowy , 8/10 http://porachunki.filmweb.pl/

Crank - głowny bohater jest zatruty dziwna trucizna ktora oslabia sie przy skoku adrenaliny tylko. i tak przez caly film. beznadziejny 3/10
Swietny przyklad, w jakich fajnych filmach gral kiedys Statham, a teraz w takim scierwie, typu Transporter czy Crank
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 00:21   #1577
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dom zły
Myślałam, że film będzie trzymał w napięciu. No niestety... przez wątki poboczne akcja dosłownie się ślimaczyła. Prowadzilo to niestety do nudy co jest niewybaczalne biorac pod uwage tematyke filmu. Momentami napięcie pojawialo się na chwile by znowu zniknąc przez watek nie wnoszacy nic do calosci filmu (konflikt dwoch policjantow o kobiete)Dodatkowo ni w zab nie pasowala mi muzyka(chociaz i tak bylo jej baaardzo malo i nie wiem czy mozna to w ogole muzyka nazwac) Przemyślenia po wyjsciu z kina ? Zerowe... nie wiem czy tylko ja tak mialam, ale film mnie przytloczyl, wrecz podenerwowal. Moim zdaniem jest przekombinowany, stylizowany na dzielo ,,glebokie" (wydaje mi się, że to częsta cecha polskich filmow tzn. tych z pozoru ambitnejszych)
Na plus zaliczam dobre przedstawienie realiow tamtych czasow i sceny finalowe. Aktorstwo równiez stalo na wysokim poziomie. Jednak patrzac na calosc musze napisac, ze mocno sie zawiodlam.
6/10
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:31   #1578
aklina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Spread- nie było źle 6/10

18 Year Old Virgin - beznajdziejny 1/10


B-girl - 4/10

Brzydka Prawda - kiepski 4/10

Dziewczyny z drużyny 5- bez rewelacji, ale mozna obejrzeć 5/10
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:55   #1579
joanna975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 260
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Paranolmal activity- lubisz się bać to zobacz koniecznie
joanna975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 10:15   #1580
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Swietny przyklad, w jakich fajnych filmach gral kiedys Statham, a teraz w takim scierwie, typu Transporter czy Crank
Dokladnie. Crank mnie tak rozczarował. A koncówka szkoda gadc. Najlepsze ze w drugiej czesci powraca do zycia. Ale nie mam zamiaru ogaldac.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 10:20   #1581
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Paranormal activity ja nie lubię horrorów i wszystkich strasznych filmów znaczy lubię oglądać ale potem się boję i mój mąż żeby obejrzeć ze mną taki film mówi " eee tam taka dobra sensacja" lub "film dokumentalny" więc obejrzałam i co, przez 3 najbliższe noce bałam się, że coś mnie ściągnie za stopę z łóżka film jak dla mnie (cykora) bardzo dobry, na faktach, bardzo realistyczny, zrobiony jako dokument, jak ktoś lubi to polecam. Dla mnie 8/10.

Dla lubiących mocne kino polecam również "Zejście" (mój TŻ już się nie może doczekać aż obejrzy drugą część ), "Amityville", "Świt żywych trupów" dla wszystkich ocena 10/10 z gatunku horror.

"Zombieland" fajna komedyjka, Woody Harrelson śmieszny do łez, polecam ale jak dla mnie to nie jest film do kina, bo do kina to raczej chodzę przez wzgląd na efekty specjalne, a w tym filmie takich nie ma. Można się pośmiać i rozerwać. 7/10

"Zabójcze ciało" z Megan Fox - facetom będzie się podobać Opętana cheerleaderka zmienia się w morderczynię i uwodząc kolegów ze szkoły żywi się nimi. Lekki horror z elementami czci szatana, fajnie się ogląda ale rewelacja to nie jest. 5/10

"Vacancy" triller - nic nowego, scenariusz znany od lat, małżeństwu przed rozwodem w trakcie drogi psuje się samochód, trafiają do motelu gdzie odkrywają, że są obserwowani prze kamery a pokój ten służy do filmowania morderstw. Próbują się bronić i w efekcie mąż zostaje dźgnięty nożem a po kilku godzinach odzyskuje przytomność a żona załatwia wszystkich trzech zabójców. Przewidywalny i taki sobie. 3/10

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-12-07 o 10:30
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 10:44   #1582
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Vacancy" triller - nic nowego, scenariusz znany od lat, małżeństwu przed rozwodem w trakcie drogi psuje się samochód, trafiają do motelu gdzie odkrywają, że są obserwowani prze kamery a pokój ten służy do filmowania morderstw. Próbują się bronić i w efekcie mąż zostaje dźgnięty nożem a po kilku godzinach odzyskuje przytomność a żona załatwia wszystkich trzech zabójców. Przewidywalny i taki sobie. 3/10[/QUOTE]

Tak, oglądałam Motel 1 i 2, ale najbardziej podobała mi sie 2. Własciwie to ja na poczatku obejrzałam 2 a potem 1, mimo wszystko wiedziałam o co biega Jedynka mnie dosc wynudziła, tez moge stwierdzic ze jest przewidywalny.
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 16:23   #1583
dell87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

o tak Paranormal Activity wymiata! 9/10
mama z tatą dostarczyli mi, mojej siostrze i narzeczonemu dodatkowych wrażeń otwierali drzwi i uciekali, albo rzucali w drzwi butami
dell87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 16:45   #1584
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Mikołajek-9/10. Bardzo fajna,lekka komedia. Aktorzy świetnie dobrani. I naprawdę można się posmiać. Polecam!
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:53   #1585
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

KRÓL LEW

fajna bajeczka ,obejżana z wielkim opóznieniem w niektórych momentach chciało się płakać

7/10

KRÓLESTWO NIEBIESKIE

temat bardzo ciekawy - krucjaty. film jednak mnie nie zachwycił. poza tym nie przepadam za kostiumowymi.
3/10
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:33   #1586
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Bialy Kotek Pokaż wiadomość
KRÓLESTWO NIEBIESKIE

temat bardzo ciekawy - krucjaty. film jednak mnie nie zachwycił. poza tym nie przepadam za kostiumowymi.
3/10
A ja uwielbiam

Miłość na wybiegu- nudny,poprzeciągany w scenach ,przyjemny
6/10 dla Dorocińskiego
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:40   #1587
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez dell87 Pokaż wiadomość
Galerianki
cieszę się, że nie wydałam kasy na ten shit
tylko muzyka O.S.T.R mi się podobała
myślę, że można było to zrobić o wiele lepiej, w ogóle główne aktorki jakieś przerysowane, ta gadka...... można było wiele wątków rozwinąć, ktoś całkowicie pojechał na łatwizne....
a najlepsze było hasło
jakoś tak:
-nie używałaś zabezpieczenia!...jesteś w ciąży
-ale przecież dobrze wymywałam

3/10
Naprawde rozbawiła Cię ta scena? Dla mnie była raczej smutna i tragiczna.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:57   #1588
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Swietny przyklad, w jakich fajnych filmach gral kiedys Statham, a teraz w takim scierwie, typu Transporter czy Crank
No i oczywiscie Przekręt... nie mozna pominac...
A ogladaliscie Rock'n'rolla?? (ja tak) jak Wam sie podobalo?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:08   #1589
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Kasia Pokaż wiadomość
Moja siostra, sie chyba wybiera na Dom zły. Co do Galerianek dzieki za twoja opinie, widziałam wiele pozytywnych postów odnosnie tego filmu, z drugiej strony nie mam zamiaru go oglądac bo nie lubie takich tematów. Czym sie zachwycać!? Laski sie pozwalaja macac starszym od siebie facetom, zeby tylko zarobic na ciuchy itd. Problem powazny, ale małolaty nie powinny isc na ten film, bo on moze im cos nasunac złego ;/ ze to niby taka moda o. To tylko taka moja opinia.
(...)
Nie widziałaś, nie masz zamiaru, a opinie o filmie masz i wiesz o czym jest
Tam jest sporo więcej problemów niż opisałaś.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:50   #1590
DragonFly88
Raczkowanie
 
Avatar DragonFly88
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 434
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Paranormal activity - horror, przerażających momentów może i mało było, ale efekty dźwiękowe robią swoje. Jeśli chodzi o horrory to rzadko mi się jakiś podoba, ale ten był dobry. Oczywiscie było pare momentów , które już troche były naciągnięte. Daję 8/10
__________________

"Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było."

DragonFly88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.