Torebki O-bag - miłośniczki:) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-23, 14:03   #1561
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

No i Po co ktoś napisał o zamówieniu z Włoch i wizażu. Zablokują wysyłkę, tak jak z UK. Oni zablokowali, bo wysyłka była z Uk do pl. Zobaczyli, że chcemy zamawiać i napisali do nich idioci. Czechy nie wysyłają do pl, już pisałam naście razy.
Zaraz Włochy też nie będą wysyłać przez to....

Rozwaliła mnie wypowiedź: "Fullspot Polska Drogie Panie Uprzejmie informujemy, że lokalizacją właściwą dla zamówień do Polski jest fullspotmarket.pl" WTF?! Od kiedy nie można zamówić czegoś z innego kraju? Bo co? Niech się pukną w głowę słodkie idiotki, które tam pracują.

Wkurzyłam się teraz. Zaraz wszystkie kraje zablokują. Debile

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no jak coś będzie ładnego to dam znać...tyle,że ładne to pojęcie względne. Miała tam jakieś kwiaty, motyle - to nie dla mnie. Ja celuję tylko w gładkie i geometryczne. Ten mój w paski od niej kocham tylko go muszę prać często bo jest jasny to na zmianę będę miała szary

no turkusową mam na myśli...ale ona jest chyba miętowa (mam nadzieję!) tak zeznawały dziewczyny te kolory to są porąbane więc poprostu zobaczę
Nie mogę znaleźć, na ebay-u chyba widziałam. Nie jest turquoise i pepermint. Dwa inne, ale ten turkusowy jest bardzo ładny. Myślę, że Ci się spodoba

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Już mi się tak podniosło ciśnienie, że znajdę zaraz jakiś paragraf i to zgłoszę. UK też, nie mają prawa nam zablokować wysyłki z innych krajów. Ciekawe czy firma we Włoszech o tym wie. Wątpię bo mają wysyłkę do pl. Trzeba napisać to wszystko do Włoch co się dzieje w Polsce. Ktoś ma FB i może napisać na str it?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:09   #1562
Sahrah
Raczkowanie
 
Avatar Sahrah
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 238
GG do Sahrah
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Morelle,
Jak poblokują będziemy szukały innego rozwioązania....na pewno wiele z nas ma gdzieś znajomych czechy, austria....a w niemczech jest sklep....?
Bo ewentualnie można przez kogoś....skrzyknąć się....i siup.... napizę do koleżanki w Hanowerze...z Włoch to niedaleko.... i wtedy z włoch do Hanoweru a z Hanoweru do nas.....będzie to trwało i wyjdzie pewnie ciut drożej ale jest szansa że będziemy mogły się cieszyć wymarzonymi rozmiarami dodatkami i koloroami....

z drugiej strony może to dobrze i sie lepiej przygotują nasi...może asekuracyjnie zamawiają mało towaru...nie wiem....może dział marketindu i logistyki szwankuje....trudno stwierdzić....

Bo z drugiej strony patrząc, ja patrzyłabym na zyski i zadowolenie klientów....może nasi nie nawalają tylko rzeczywiście się Włochy nie wyrabiają..."lajcikowe" podejście mają....znowu z innej strony patrząc dlaczego u nas pustki w każdym dziale - nie wiem
__________________
Sahrah
Sahrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:13   #1563
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

morellku, ale nie zablokowali jeszcze IT, nie? oni mają jakąś politykę,ze jak jest dostawca w danym kraju to tam nie wysyłają...stąd PL najpierw było w UK a potem zniknęło co by nie robili to i tak przecież da się to obejść tylko po co tak się gimnastykować jak w Polsce i tak nic nie ma

a zerknij no do czech. Tam jest miętowa - i na fotce jest chyba nasza turkusowa, a jako turkusowa jest nasza morska, nie?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:15   #1564
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Wszystko jedno kto zawala. Poniżej poziomu jest blokowanie wysyłek z innych krajów przez polski sklep. Jaka jest podstawa prawna takiego działania? Bo jakoś jej nie widzę. To tak jakbym nie mogła zamawiać z Mango w Hiszpanii czy innego sklepu bo jest w Polsce. Napisali do UK, Ci się zgodzili. A ja pytam jaki paragraf jest tego podstawą? Bo to, że są jedynym dystrybutorem w Polsce to też bzdura bo są jeszcze "ach torebki". Ja nie mam pretensji o to, że mają mało towaru tylko o to, że zachowują się jakby mieli monopol na terenie Polski. To nie PRL, że granice są zamknięte i nic nie można kupić z zagranicy.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:18   #1565
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no widziałam ta akcję na fejsie... żeby nam tylko nie poskarżyli się do fullspot i nie zablokowali zakupów do Polski
niech no tylko spróbują!
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:18   #1566
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Rozwaliła mnie wypowiedź: "Fullspot Polska Drogie Panie Uprzejmie informujemy, że lokalizacją właściwą dla zamówień do Polski jest fullspotmarket.pl" WTF?! Od kiedy nie można zamówić czegoś z innego kraju? Bo co? Niech się pukną w głowę słodkie idiotki, które tam pracują.
Zaraz się ich zapytam.
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:20   #1567
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
morellku, ale nie zablokowali jeszcze IT, nie? oni mają jakąś politykę,ze jak jest dostawca w danym kraju to tam nie wysyłają...stąd PL najpierw było w UK a potem zniknęło co by nie robili to i tak przecież da się to obejść tylko po co tak się gimnastykować jak w Polsce i tak nic nie ma

a zerknij no do czech. Tam jest miętowa - i na fotce jest chyba nasza turkusowa, a jako turkusowa jest nasza morska, nie?
Nie

Tak, na cz jest pomieszane. Morska jest moja, turkusowa taka jak na filmiku na yt. Bardzo jasny niebieski, a pepermint miętowa nie ma jeszcze body. Jest tylko zegarek, ale kolor jest też super. Turkusowy jest jaśniejszy.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 14:20   #1568
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Gdzie jest ta rozmowa, bo nie widzę?
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:20   #1569
fanny_brawne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cześć, oprócz "Włoskie torebki", na FB jest jeszcze Snobbish. To sklep stacjonarny z Warszawy (dokładniej w Starej Miłośnie się mieści), ale można napisać na FB do właścicielki i ona na życzenie wystawi na Allegro . Tyle, że o ile wiem, to też czeka na dostawę, bo pisałam do niej kilkanaście dni temu.
fanny_brawne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:22   #1570
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

morelle ale z drugiej strony jakiego Ty chcesz paragrafu? Nie ma paragrafu, który by zmusił firmę do sprzedaży czegokolwiek do dowolnego kraju. Skoro UK nie wysyła do Polski to ich prawo. A że głupie i bez sensu to już inna kwestia
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:24   #1571
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
niech no tylko spróbują!
Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
Zaraz się ich zapytam.
Ja się pytam jaka jest podstawa prawna takiego działania. Bo dystrybucja to jedno, ale nie mają na nią monopolu na całym świecie, tylko dlatego, że ktoś zamawia na teren Polski. Czemu do tego drugiego sklepu w Polsce nie napiszą.
Jakby Włosi mieli taką politykę to nie oferowaliby wysyłki do pl.
Mają tupet, ja nie wiem jak można być takim ograniczonym.
I nie chodzi mi o dostawy i brak towaru. To ich sprawa, ale o blokowanie wysyłek.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
morelle ale z drugiej strony jakiego Ty chcesz paragrafu? Nie ma paragrafu, który by zmusił firmę do sprzedaży czegokolwiek do dowolnego kraju. Skoro UK nie wysyła do Polski to ich prawo. A że głupie i bez sensu to już inna kwestia
Nie chodzi mi o UK. Tylko na jakiej podstawie Polska blokuje wysyłkę z innych krajów. Że UK się na to zgodziło to inna bajka, angole wiadomo...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 14:25   #1572
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie

Tak, na cz jest pomieszane. Morska jest moja, turkusowa taka jak na filmiku na yt. Bardzo jasny niebieski, a pepermint miętowa nie ma jeszcze body. Jest tylko zegarek, ale kolor jest też super. Turkusowy jest jaśniejszy.
a wygoglałam tego oclocka miętowego. Zarąbisty! Ale z fot chyba podobny będzie to tego turkusu...chociaż chyba ładniejszy! ;(
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:26   #1573
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
morelle ale z drugiej strony jakiego Ty chcesz paragrafu? Nie ma paragrafu, który by zmusił firmę do sprzedaży czegokolwiek do dowolnego kraju. Skoro UK nie wysyła do Polski to ich prawo. A że głupie i bez sensu to już inna kwestia
racja, paragrafu pewnie na to nie ma... ale głupie to strasznie.
co innego jak sklep z założenia nie wysyła za granicę, bo tak bywa, też słabe, no ale co poradzić. ale jak wysyła i nagle blokują, bo się sklep w Polsce obraża to żenada...
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:29   #1574
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość



Nie chodzi mi o UK. Tylko na jakiej podstawie Polska blokuje wysyłkę z innych krajów. Że UK się na to zgodziło to inna bajka, angole wiadomo...
no i jaką podstawę prawną chcesz znaleźć? Na to,że Pani Kasia zadzwoniła do Pana Johna i powiedziała: Stary, nie wysyłajcie do Polski bo my mamy tu Wasz sklep.
A John powiedział: Ok
To wbrew pozorom nie jest jakieś niespotykane i każda firma może sobie tak zarządzić jeśli chce tylko tak boli bo w naszym sklepie niewiele jest .
Często jest np. też tak,że hurtownia nie może czegoś sprzedać detalicznie jeśli na rynku jest detalista , albo ,że producent nie sprzeda bo ma sieć pośredników. To jest handel a nie podstawy prawne

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
racja, paragrafu pewnie na to nie ma... ale głupie to strasznie.
co innego jak sklep z założenia nie wysyła za granicę, bo tak bywa, też słabe, no ale co poradzić. ale jak wysyła i nagle blokują, bo się sklep w Polsce obraża to żenada...
mnie się wydaje,że to nie tak. Oni mieli zablokować już wcześniej jak sklep powstał w PL. A zauważyli to dopiero po skardze sklepu w PL>
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2014-06-23 o 14:34
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:32   #1575
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a wygoglałam tego oclocka miętowego. Zarąbisty! Ale z fot chyba podobny będzie to tego turkusu...chociaż chyba ładniejszy! ;(
Ładniejszy, ale nie ma takiej obag wcale. Nie wiadomo czy będzie.

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
racja, paragrafu pewnie na to nie ma... ale głupie to strasznie.
co innego jak sklep z założenia nie wysyła za granicę, bo tak bywa, też słabe, no ale co poradzić. ale jak wysyła i nagle blokują, bo się sklep w Polsce obraża to żenada...
Źle to ujęłam, nie chodzi mi o paragraf tylko podstawę prawną. To nie jest monopol, więc co?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

To w takim razie czemu mają wysyłki do Czech z UK? A w Czechach też jest sklep. Czemu we Włoszech jest wysyłka do nas? Nie wydaje mi się, żeby to było zgodne z polityką firmy. Tylko widzi mi się pl sklepu.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:37   #1576
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ładniejszy, ale nie ma takiej obag wcale. Nie wiadomo czy będzie.


Źle to ujęłam, nie chodzi mi o paragraf tylko podstawę prawną. To nie jest monopol, więc co?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

To w takim razie czemu mają wysyłki do Czech z UK? A w Czechach też jest sklep. Czemu we Włoszech jest wysyłka do nas? Nie wydaje mi się, żeby to było zgodne z polityką firmy. Tylko widzi mi się pl sklepu.
no ja już wolę,żeby nie było takiego body jak wzięłam turkusową.
Mnie się zdaje,że te kraje tam wiszę bo nie ogarniają co kto ma zablokować. Jak ktoś nie zdąży to śmiga...w UK nadal śmiga na niektórych przeglądarkach Polska
Morelle...no to znowu...jaką podstawę prawną? Sama mam firmę i bym zabiła śmiechem jak by mnie ktoś spytał o podstawę prawną na bazie której nie wykonam komuś usługi albo czegoś nie sprzedam. Moja firma, moje zasady. Najwyżej nie zarobię i sobie zepsuję markę ale to nie jest karalne.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:40   #1577
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ja już wolę,żeby nie było takiego body jak wzięłam turkusową.
Mnie się zdaje,że te kraje tam wiszę bo nie ogarniają co kto ma zablokować. Jak ktoś nie zdąży to śmiga...w UK nadal śmiga na niektórych przeglądarkach Polska
Morelle...no to znowu...jaką podstawę prawną? Sama mam firmę i bym zabiła śmiechem jak by mnie ktoś spytał o podstawę prawną na bazie której nie wykonam komuś usługi albo czegoś nie sprzedam. Moja firma, moje zasady. Najwyżej nie zarobię i sobie zepsuję markę ale to nie jest karalne.
No właśnie, ale Ty jesteś właścicielem. Tutaj są Włosi. Nie dzwonisz do konkurencji z Niemiec i nie mówisz, "ej nie wysyłajcie do Polski bo to moja działka"...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:45   #1578
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
No właśnie, ale Ty jesteś właścicielem. Tutaj są Włosi. Nie dzwonisz do konkurencji z Niemiec i nie mówisz, "ej nie wysyłajcie do Polski bo to moja działka"...
no ale mam prawo zadzwonić i tak zrobić jeśli oni się zgodzą to jest umowa między nami i się dzielimy rynkiem . Zresztą to chyba nie jest tak,że to są konkurencyjne firmy tylko jedna sieć- ale tu się mogę mylić.

Ale z drugiej strony wiesz..ja prawnikiem nie jestem...tak tylko to biorę na rozum. Jak masz wątpliwości to możesz napisać do rzecznika praw konsumenta. On będzie wiedział najlepiej, a tak to zgadujemy sobie. Ja uważam,że potwierdzi moje zdanie , ale mogę się mylić.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 14:51   #1579
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Oczywiście, że to jedna sieć, więc powinna być jedna polityka. Jak dla mnie takie zachowanie jest żenujące i nie powinno mieć miejsca.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Chwalą się, że wysyłają do ponad 100 krajów, a później jeden dystrybutor blokuje wysyłkę w innych. Skoro Włosi mają wysyłkę do pl, to polityka firmy powinna być wspólna. To, że angole są dziwni wiemy od dawna bo przecież u nas paczki znikają
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 14:59   #1580
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Oczywiście, że to jedna sieć, więc powinna być jedna polityka. Jak dla mnie takie zachowanie jest żenujące i nie powinno mieć miejsca.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Chwalą się, że wysyłają do ponad 100 krajów, a później jeden dystrybutor blokuje wysyłkę w innych. Skoro Włosi mają wysyłkę do pl, to polityka firmy powinna być wspólna. To, że angole są dziwni wiemy od dawna bo przecież u nas paczki znikają
hehe..nie mów hop zaraz się okaże,że z IT też już nie można.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:00   #1581
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hehe..nie mów hop zaraz się okaże,że z IT też już nie można.
Można za to winić tylko polski sklep.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:03   #1582
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Sahrah Pokaż wiadomość
Morelle,
Jak poblokują będziemy szukały innego rozwioązania....na pewno wiele z nas ma gdzieś znajomych czechy, austria....a w niemczech jest sklep....?
Bo ewentualnie można przez kogoś....skrzyknąć się....i siup.... napizę do koleżanki w Hanowerze...z Włoch to niedaleko.... i wtedy z włoch do Hanoweru a z Hanoweru do nas.....będzie to trwało i wyjdzie pewnie ciut drożej ale jest szansa że będziemy mogły się cieszyć wymarzonymi rozmiarami dodatkami i koloroami....

z drugiej strony może to dobrze i sie lepiej przygotują nasi...może asekuracyjnie zamawiają mało towaru...nie wiem....może dział marketindu i logistyki szwankuje....trudno stwierdzić....

Bo z drugiej strony patrząc, ja patrzyłabym na zyski i zadowolenie klientów....może nasi nie nawalają tylko rzeczywiście się Włochy nie wyrabiają..."lajcikowe" podejście mają....znowu z innej strony patrząc dlaczego u nas pustki w każdym dziale - nie wiem
ej..czy ja jestem jakaś głupia czy znowu usunęli Twoją dyskusję??

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Można za to winić tylko polski sklep.
ale za to jakie emocje
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:16   #1583
Sahrah
Raczkowanie
 
Avatar Sahrah
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 238
GG do Sahrah
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

ja sobie teraz tak pomyślałam.....u nas będzie wszystko dostępne jak w innych krajach będzie już starocią.....

jak poblokują dostawy to stracą większość klientek skoro w PL sprzedaż największa

może tym razem nasz FSM zrobi większe zamówienie....

ja może będę się cieszyć już jutro....ale kupiłam i tak inną niż chciałam, zazdroszczę Wam dziewczyny odwagi do kolorów....ja to taka szara mycha...mimo że kolory bardzo mi się podobają....jak pokazujecie zdjęcia kolorowych to sobie tylko wzdycham.....

dzisiaj w Poznaniu widziałam dziewczynę z obag - piękną bordową jaki to był ładny kolor....w pierwszym odruchu chciałam zdjęcie zrobić, ale chyba tak nie wypada obcym

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

[QUOTE=ennkaa;47004091]ej..czy ja jestem jakaś głupia czy znowu usunęli Twoją dyskusję??

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------
tak usunęli.....

odnośnie emaila do włoch:
oddzwonił FSM nasz polski...jdyne co zapytali to "czego oczekuję w odpowiedzi"
w pierwszym momencie chciałam powiedzieć "pełnego sklepu, wyboru" ale byłam w poczekalni u lekarza i za bardzo nie mogłam dyskutować...powiedziałam żeby oddzwonili jutro....


pewnie było tak jak ktoś napisał, że kulturalnie Włosi przekazali informacje
__________________
Sahrah
Sahrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:22   #1584
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Ennkaa, dziękuje za takie emocje. Mi nie odpowiadają ...

Hahah no to piękne PR-owe działanie. Niezłe case study na zajęcia dla studentów
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:26   #1585
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Sahrah Pokaż wiadomość
ja może będę się cieszyć już jutro....ale kupiłam i tak inną niż chciałam, zazdroszczę Wam dziewczyny odwagi do kolorów....ja to taka szara mycha...mimo że kolory bardzo mi się podobają....jak pokazujecie zdjęcia kolorowych to sobie tylko wzdycham.....
To następnym razem zamów żywy kolor, który ci się najbardziej podoba.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:27   #1586
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Sahrah Pokaż wiadomość

tak usunęli.....

odnośnie emaila do włoch:
oddzwonił FSM nasz polski...jdyne co zapytali to "czego oczekuję w odpowiedzi"
w pierwszym momencie chciałam powiedzieć "pełnego sklepu, wyboru" ale byłam w poczekalni u lekarza i za bardzo nie mogłam dyskutować...powiedziałam żeby oddzwonili jutro....


pewnie było tak jak ktoś napisał, że kulturalnie Włosi przekazali informacje
ej to już mega kicha...niegrzeczne. Uczulona jestem na usuwanie takich rzeczy z FB..co innego jak byś im naubliżała...ale tak to nieładnie.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:28   #1587
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Sahrah Pokaż wiadomość

odnośnie emaila do włoch:
oddzwonił FSM nasz polski...jdyne co zapytali to "czego oczekuję w odpowiedzi"
w pierwszym momencie chciałam powiedzieć "pełnego sklepu, wyboru" ale byłam w poczekalni u lekarza i za bardzo nie mogłam dyskutować...powiedziałam żeby oddzwonili jutro....
[/COLOR][/COLOR]
Oczekujemy równego traktowania jak klientki w UK lub we Włoszech, pełnego asortymentu. Wsio.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:31   #1588
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ennkaa, dziękuje za takie emocje. Mi nie odpowiadają ...

Hahah no to piękne PR-owe działanie. Niezłe case study na zajęcia dla studentów
wiesz ja już dawno po studiach ale może to jakaś nowa metoda marketingowa zasada niedostępności połączona z metodą marchewki i oparta na emocjach negatywnych! o! jak by nie patrzeć...kurde działa! mam w toku sześć sztuk
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:39   #1589
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
wiesz ja już dawno po studiach ale może to jakaś nowa metoda marketingowa zasada niedostępności połączona z metodą marchewki i oparta na emocjach negatywnych! o! jak by nie patrzeć...kurde działa! mam w toku sześć sztuk
Ja też dawno po, a jak widać działania polskich firm to dalej PRL

Kupiłam sznurki na pl stronie i więcej nic nie zamierzam.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Oczekujemy równego traktowania jak klientki w UK lub we Włoszech, pełnego asortymentu. Wsio.
Ja oczekuję poważnego traktowania Klientów, a nie wysyłania info do wszystkich krajów o zablokowanie wysyłki.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:42   #1590
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja oczekuję poważnego traktowania Klientów, a nie wysyłania info do wszystkich krajów o zablokowanie wysyłki.
Ja jeszcze dorzucę nie usuwanie rozmów na FB i konkretnych info o terminie dostaw i ilościach towaru. Nie wiem po co czekałam tyle czasu na dostawę, skoro po kilku godzinach nie było białych i czarnych obag, pomijam sznurki.
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-15 12:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.