Dieta kopenhaska - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-21, 15:13   #1561
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dieta kopenchadzka

tez chcialabym sprobowac ale boje sie ze sie rzuce potem na jedzenie i bedzie jojo
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 16:39   #1562
cynthia87
Raczkowanie
 
Avatar cynthia87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do cynthia87
Dot.: Dieta kopenchadzka

też tak myślałam... ale mówię ci 1stLaDy że dzięki tej diecie naprawdę nie chce się jeść - przynajmniej ja tak mam, najgorszy był 2 dzień teraz już leci - nawet obiady w domku robię i spoko
__________________
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
cynthia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 16:50   #1563
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dieta kopenchadzka

chyba sproboje ale ja to zarlok jestem okrutny, jak nie dam rady najwyzej przerwe...jak sobie radzilas gdy bylas na skraju rozstroju nerwowego stojac przed kanapka?

chyba jednak skusze sie na ta mayo:

http://super-diety.blogspot.com/2008...niki-mayo.html

jest troszke mniej drastyczna, a ja nie lubie czerwonego miesa i szpinaku - za to kocham warzywa i drob, bedzie mi latwiej - no i bialko niezbedne jest
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm

Edytowane przez 1stLaDy
Czas edycji: 2008-10-21 o 17:10
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 17:30   #1564
Emil88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: Dieta kopenchadzka

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Trzymaj się
Będę, mocno Buźka
Emil88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 23:17   #1565
cynthia87
Raczkowanie
 
Avatar cynthia87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do cynthia87
Dot.: Dieta kopenchadzka

1stLaDy ja nie jadłam za dużo czerwonego mięsa - znalazłam że to nie musi być wołowina, może być schab lub kurczak - więc jadłam schab (bez tłuszczu) i piersi... a są efekty wiec to nic nie zaburzyło chyba... a szpinak możesz jeść surowy - teraz jest!!
za to już patrzeć na jajka nie mogę... na szczęście jutro jogurt mam...

a co do obżerania się to wierz mi wiem co to znaczy ;( więc jak bym nie miała tak narzuconego jadłospisu to nici z diety... ale teraz już jest dobrze - dzisiaj nawet byłam w kawiarni ) jestem z siebie dumna bo wzięłam zieloną i patrzyłam jak koleżanka je czekoladę i nic - nie chciało mi się CZEKOLADY!!!! mojego przekleństwa ) więc jest dobrze...


jutro dzień 9 )) jeszcze tylko 4 ))


wagi nadal nie mam.... niestety dopiero po wypłacie mogę sobie na to pozwolić...
__________________
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
cynthia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 05:31   #1566
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dieta kopenchadzka

ja narazie probuje czegos innego: przez caly dzien zjadam w 5 posilkach:

2 ogorki,jajko,sok warzywny gesty,jablko,twarozek i hektolitry czerwonej herbaty,pije tez kawe

do tego biore term line II i L-karnityne przez fitnessem
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 09:02   #1567
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dieta kopenchadzka

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
ja narazie probuje czegos innego: przez caly dzien zjadam w 5 posilkach:

2 ogorki,jajko,sok warzywny gesty,jablko,twarozek i hektolitry czerwonej herbaty,pije tez kawe

do tego biore term line II i L-karnityne przez fitnessem
Tyle to normalna osoba je na sniadanie.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 09:43   #1568
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Dieta kopenchadzka

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
ja narazie probuje czegos innego: przez caly dzien zjadam w 5 posilkach:

2 ogorki,jajko,sok warzywny gesty,jablko,twarozek i hektolitry czerwonej herbaty,pije tez kawe

do tego biore term line II i L-karnityne przez fitnessem

Przepraszam, ale nie mogłam inaczej niż że - głupota ludzka niestety nie zna granic...no comment...
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:01   #1569
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kopenchadzka

Cytat:
Napisane przez cynthia87 Pokaż wiadomość
też tak myślałam... ale mówię ci 1stLaDy że dzięki tej diecie naprawdę nie chce się jeść - przynajmniej ja tak mam, najgorszy był 2 dzień teraz już leci - nawet obiady w domku robię i spoko
Fakt faktem, że te dieta opiera się na produktach o niskim IG, ale grubą przesadą jest IMO stwierdzenie, że nie chce się na niej jeść. Ofc, każdy organizm zareaguje inaczej. Ja nie umiałabym funkcjonować normalnie.

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
ja narazie probuje czegos innego: przez caly dzien zjadam w 5 posilkach:

2 ogorki,jajko,sok warzywny gesty,jablko,twarozek i hektolitry czerwonej herbaty,pije tez kawe

do tego biore term line II i L-karnityne przez fitnessem
A zdajesz sobie sprawę, jaki idiotyzm robisz? Zamęczasz swój organizm dziewczyno, jedząc tylko tyle (i ćwicząc!!! ) narażasz się na jojo, ale pal to sześć, bo dla mnie jesteś na prostej drodze do zaburzeń odżywiana i zasłabnięć na tle głodowym. Zastanów się.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:45   #1570
cynthia87
Raczkowanie
 
Avatar cynthia87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do cynthia87
Dot.: Dieta kopenchadzka

Ludowa - no nie wiem właśnie, bo też myślałam że będę cały czas głodna chodziła ale nie... może to też dlatego że staram się naprawdę dużo pić - wody, zielonej herbaty i wody z cytryną...

dzisiaj poważne odstępstwo :/ zjadłam tylko poł jogurtu ok. 80g - bo już nie mogłam, i zjadłam mięso z koncentratem i musztardą - po prostu musiałam smaku trochę temu dodać :/ no cóż...

dzień 9 się kończy...
__________________
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
cynthia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:15   #1571
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dieta kopenchadzka

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
A zdajesz sobie sprawę, jaki idiotyzm robisz? Zamęczasz swój organizm dziewczyno, jedząc tylko tyle (i ćwicząc!!! ) narażasz się na jojo, ale pal to sześć, bo dla mnie jesteś na prostej drodze do zaburzeń odżywiana i zasłabnięć na tle głodowym. Zastanów się.

jojo? robilam to samo w marcu i schudlam 8 kg; przytylam 2 ale to bardzo ostatnio a zarlam jak szalona tluste i slodkie...po tych 8kg jadlam normalnie - slodycze tez, ale nie np 4 tabliczki dziennie jak niedawno i nic mi nie doszlo (nie cwiczylam) - moze moj organizm juz taki jest, ze nie nadrabia
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 18:00   #1572
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Dieta kopenchadzka

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
jojo? robilam to samo w marcu i schudlam 8 kg; przytylam 2 ale to bardzo ostatnio a zarlam jak szalona tluste i slodkie...po tych 8kg jadlam normalnie - slodycze tez, ale nie np 4 tabliczki dziennie jak niedawno i nic mi nie doszlo (nie cwiczylam) - moze moj organizm juz taki jest, ze nie nadrabia

Szczerze? Wątpię!
Niestety Polak zawsze mądry dopiero po szkodzie - tak jak nam mówił facet na farmakologii - dopóki nie nadejdzie chwila kiedy człowiek na własnej skórze poczuje skutki swego idiotyzmu to gadać do niego zbyteczne.
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 09:20   #1573
cynthia87
Raczkowanie
 
Avatar cynthia87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do cynthia87
Dot.: Dieta kopenchadzka

a więc skończyłam Kopenhaską ) mieszczę się w swoje ukochane rozmiar mniejsze spodnie... nie wiem ile schudłam, ale cycuszki zmalały, brzuch jest płaski i z bioder mi zeszło trochę )

dzisiaj kuracja cytrynowa czas start ale profilaktyczna tylko nie ta lecznicza wyczyszczę sobie wnętrzności i potem wam jeszcze napiszę co z Panem Jojo )

i oprócz tego że schudłam to cera mi się poprawiła!!! naprawdę, jest różowiutka - jestem cholernie blada więc to jest pozytyw i znikły pryszcze!!!

Bardzo jestem zadowolona!! Polecam, 2 tyg. wyrzeczeń nie są takie straszne ) a jakie rezultaty )
__________________
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
cynthia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 11:36   #1574
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenchadzka

Cytat:
Napisane przez cynthia87 Pokaż wiadomość
a więc skończyłam Kopenhaską ) mieszczę się w swoje ukochane rozmiar mniejsze spodnie... nie wiem ile schudłam, ale cycuszki zmalały, brzuch jest płaski i z bioder mi zeszło trochę )

dzisiaj kuracja cytrynowa czas start ale profilaktyczna tylko nie ta lecznicza wyczyszczę sobie wnętrzności i potem wam jeszcze napiszę co z Panem Jojo )

i oprócz tego że schudłam to cera mi się poprawiła!!! naprawdę, jest różowiutka - jestem cholernie blada więc to jest pozytyw i znikły pryszcze!!!

Bardzo jestem zadowolona!! Polecam, 2 tyg. wyrzeczeń nie są takie straszne ) a jakie rezultaty )
W takim razie gratuluję efektów i życzę ich utrzymania

A powiedz co to za kuracja cytrynowa?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 12:07   #1575
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: Dieta kopenhaska

Witajcie. jestem dopiero 3 dzień na diecie. Nie jest żle, ale wieczorami strasznie mnie ssieMam pytanie czy duże znaczenie ma forma w jakiej zjadamy produkty? Dziś miałam plaster szynki dwa jajka i sałate. Na patelni teflonowej podsmażyłam (bez tłuszczu) szyneczkę i wbiłam do tego jajka. Zrobiła się taka pseudo jajecznia. Na sałate narazie nie mam siły po tak królewskim posiłku. Myślicie, że zle zrobiłam i jaja powinny być na twardo a szynka nie podsmażona?
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 08:22   #1576
cynthia87
Raczkowanie
 
Avatar cynthia87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do cynthia87
Dot.: Dieta kopenhaska

odnośnie pseudo jajecznicy - to myślę że jajka powinny być na maxa ścięte - usmażone na twardo ja nie bawiłam się bo mi sie nie chciało )

a co do cytrynowej kuracji to stosuję tą z książki M.Tombaka:
1 i 9 dzień 1 cytryna
2 i 8 dzień 2 cytryny
3 i 7 dzień 3 cytryny
4 i 6 dzień 4 cytryny
5 dzień 5 cytryn

właśnie jestem w trakcie picia szklaneczki soczku

no i staram się nie jeść chleba, słodyczy i zbytnio smażonych rzeczy
trzymajcie za mnie kciuki ) jeszcze mam taką skórzaną spódniczkę w którą jak wejdę to będe szcześliwa )))
__________________
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
cynthia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 11:52   #1577
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez cynthia87 Pokaż wiadomość
odnośnie pseudo jajecznicy - to myślę że jajka powinny być na maxa ścięte - usmażone na twardo ja nie bawiłam się bo mi sie nie chciało )

a co do cytrynowej kuracji to stosuję tą z książki M.Tombaka:
1 i 9 dzień 1 cytryna
2 i 8 dzień 2 cytryny
3 i 7 dzień 3 cytryny
4 i 6 dzień 4 cytryny
5 dzień 5 cytryn

właśnie jestem w trakcie picia szklaneczki soczku

no i staram się nie jeść chleba, słodyczy i zbytnio smażonych rzeczy
trzymajcie za mnie kciuki ) jeszcze mam taką skórzaną spódniczkę w którą jak wejdę to będe szcześliwa )))
A co jeszcze oprocz tych cytryn?
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 12:16   #1578
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: Dieta kopenhaska

Witam, przypałętałam się tu z części perfumeryjnej, gdzie mieszkam, bo przeczytałam tytułu wątku. Kopenhaska to głodówka, nie dieta. Nazwijmy rzeczy po imieniu. Drastycznie obniża poziom węglowodanów w pożywieniu. Jest bardzo niskokaloryczna. Pod 3-4 dniach w ogóle nie chce się już jeść, bo żołądek się "zassał". Przeprowadziłam ją 4 lub 5 lat temu, gdy potrzebowałam zrzucić ze 4 kg, bo zrobiło mi się niewygodnie z moich ciuchach. Cel osiągnęłam (początkowo efekt wynosił 5 kg, ale wiedziałam, że to prawie nie do utrzymania, zresztą tyle nie potrzebowałam). Ostatecznie efekt wynosił 3 kg. I wystarczy.
Zdecydowałam się na tę głodówkę jako na pierwszą z brzegu, nie rozeznając się w innych głodówkach czy dietach, bo miała jeden atut: 2 tygodnie reżimu. Z rozsądku starałam się jeść większe porcje szynki, mięsa, czy owoców, uznając tę głodówkę za zbyt restrykcyjną dla organizmu. Z radością przyjęłam jej koniec. Od tamtej pory jej nie powtarzałam i nie powtórzę, nawet jeśli znów zrobi mi się niewygodnie w ciuchach. Pamiętam bowiem zawroty głowy, które mi w tych dniach towarzyszyły, a to nie był efekt zdrowego odżywiania.
Pozdrawiam.
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 08:23   #1579
cynthia87
Raczkowanie
 
Avatar cynthia87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do cynthia87
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
A co jeszcze oprocz tych cytryn?

Oprócz tego normalne jedzenie pijesz sobie na czczo cytrynki a potem jesz to co zwykle - to jest tylko oczyszczające i uodparniające dla organizmu

Kopen to zdecydowanie nie jest głodówka!!! Ja żadnych zawrotów głowy nie doświadczyłam...
__________________
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
cynthia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 22:23   #1580
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez KomEwa Pokaż wiadomość
Witam, przypałętałam się tu z części perfumeryjnej, gdzie mieszkam, bo przeczytałam tytułu wątku. Kopenhaska to głodówka, nie dieta. Nazwijmy rzeczy po imieniu. Drastycznie obniża poziom węglowodanów w pożywieniu. Jest bardzo niskokaloryczna. Pod 3-4 dniach w ogóle nie chce się już jeść, bo żołądek się "zassał". Przeprowadziłam ją 4 lub 5 lat temu, gdy potrzebowałam zrzucić ze 4 kg, bo zrobiło mi się niewygodnie z moich ciuchach. Cel osiągnęłam (początkowo efekt wynosił 5 kg, ale wiedziałam, że to prawie nie do utrzymania, zresztą tyle nie potrzebowałam). Ostatecznie efekt wynosił 3 kg. I wystarczy.
Zdecydowałam się na tę głodówkę jako na pierwszą z brzegu, nie rozeznając się w innych głodówkach czy dietach, bo miała jeden atut: 2 tygodnie reżimu. Z rozsądku starałam się jeść większe porcje szynki, mięsa, czy owoców, uznając tę głodówkę za zbyt restrykcyjną dla organizmu. Z radością przyjęłam jej koniec. Od tamtej pory jej nie powtarzałam i nie powtórzę, nawet jeśli znów zrobi mi się niewygodnie w ciuchach. Pamiętam bowiem zawroty głowy, które mi w tych dniach towarzyszyły, a to nie był efekt zdrowego odżywiania.
Pozdrawiam.
Kopenhaska to dieta niedoborowa, jaka dieta, głodówka w 100%. nie ma w niej kszty skł. odzywczych. które potrzebuje nasz organizm w ciagu dnia !
- nie każdy ma zawroty głowy, spokojnie ale efekt uboczny będzie, bo głodzenie organizmu, niekoniecznie rozpoznawalne jako głóg, zawroty głowy, jest niedopuszczalne, bo jak ma wtedy człowiek funkcjonowac i na dodatek odchudzic sie zdrowo, mięśnie są niedozywione, i po kuracji lub po jakimś czasie wielkie BUM i waga w góre .
Pozdrawiam wizażanki
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 07:11   #1581
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Kopenhaska to dieta niedoborowa, jaka dieta, głodówka w 100%. nie ma w niej kszty skł. odzywczych. które potrzebuje nasz organizm w ciagu dnia !
- nie każdy ma zawroty głowy, spokojnie ale efekt uboczny będzie, bo głodzenie organizmu, niekoniecznie rozpoznawalne jako głóg, zawroty głowy, jest niedopuszczalne, bo jak ma wtedy człowiek funkcjonowac i na dodatek odchudzic sie zdrowo, mięśnie są niedozywione, i po kuracji lub po jakimś czasie wielkie BUM i waga w góre .
Pozdrawiam wizażanki
koleżanko, a dlaczefo Ty masz reklamę w swoim opisie?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 17:24   #1582
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Dieta kopenhaska

hej dziewczynki
ja dzisiaj zaczelam stosowac ta diete, ale nie wiem czy uda mi sie wytrwac do konca, bo mam strasznie slaba wole. zobaczymy - mamnadzieje ze tym razem mi sie uda - bo jestem strasznym lakomczuchem
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 20:09   #1583
Cerseanne
Raczkowanie
 
Avatar Cerseanne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
Dot.: Dieta kopenhaska

byłam na kopenhaskiej i 6 dnia zemdlałam. Potem wypadały mi włosy przez długi czasm, trzęsły mi sie ręce i mimo,że był srodek lata ja siedziałam w jeansach i bluzie pod kołdrą i dygotałam z zimna....
__________________
cel1: przyśpieszyć przemianę materii
cel2: schudnąć
cel3: utrzymać wagę


"Czujesz, jak w cudownym wirze tańczących motyli,
Zapraszają nas do swojego tańca.
Miliony barwnych motyli, unoszących się nad tobą.
Jeden właśnie przysiadł na twoich ustach."
Cerseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 20:55   #1584
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez Cerseanne Pokaż wiadomość
byłam na kopenhaskiej i 6 dnia zemdlałam. Potem wypadały mi włosy przez długi czasm, trzęsły mi sie ręce i mimo,że był srodek lata ja siedziałam w jeansach i bluzie pod kołdrą i dygotałam z zimna....
Bo to nie dieta To wyniszczająca głodówka, którą organizm będzie bardzo długo pamiętał !!! Więc nie poleciłabym kopenhaskiej najgorszemu wrogowi
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 12:32   #1585
alex_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta kopenhaska

Cześć dziewczyny! Dzisiaj mój drugi dzień diety, właśnie jestem po obiedzie, którego nie mogłam zjeść do końca, mój żołądek odmawia większej ilości jedzenia, nie wiem czy to dobrze czy źle...Niedobrze mi z głodu, niedobrze po jedzeniu, boję się, że nie wytrwam, choć bardzo bym chciała. Motywują mnie Wasze wpisy o ilości zrzuconych kilogramów...Pozdrawiam i życzę wszystkim stosującym wytrwałości, sobie też
alex_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 12:35   #1586
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez alex_87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Dzisiaj mój drugi dzień diety, właśnie jestem po obiedzie, którego nie mogłam zjeść do końca, mój żołądek odmawia większej ilości jedzenia, nie wiem czy to dobrze czy źle...Niedobrze mi z głodu, niedobrze po jedzeniu, boję się, że nie wytrwam, choć bardzo bym chciała. Motywują mnie Wasze wpisy o ilości zrzuconych kilogramów...Pozdrawiam i życzę wszystkim stosującym wytrwałości, sobie też
Hm.... a nie zniechęcają Cię przypadkiem wpisy o bezsensowności stosowania tej głodówki? I co, całe życie masz zamiar "jeść" kawkę na śniadanko i szpinaczek na obiad?
Radzę zacząć jeść racjonalnie, więcej sie ruszać, a kg na pewno spadną w zdrowszy sposób Pozdrawiam i życzę rozważnych decyzji
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:54   #1587
kitty8623
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 60
Dot.: Dieta kopenchadzka

czesc dziewczynki mam takie pytanko poniewaz chciala bym przejsc na diete kopenhaska i chcialam sie dowiedziec czym mozna zastapic bewsztyk w tej diecie czy na przykład mogę sobie zrobić zamiast tego kurczaka albo jakies inne chude mieso?
kitty8623 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:19   #1588
aagulusiaa
Raczkowanie
 
Avatar aagulusiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhaska

do kitty ..
wiesz najlepiej byłoby jesc befsztyk, ale jesli akurat nie masz to nic sie chyba wielkiego nie stanie jak np zjesz inne ale CHUDE mięsko.. ja mięsa nie jadam więc jak jest befsztyk to po prostu nie jem go ;D

jutro zaczynam. znowu.. tym razem sie uda)
póxniej przechodzę na tydzien 1 fazy Soutch Beach a potem 2 faza.. a później 3
oby wszystko poszło zgodznie z moim planem
aagulusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:30   #1589
kitty8623
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 60
Dot.: Dieta kopenhaska

ja tez bym pozniej chciala south ale zobaczymy czy mi wyjdzie
kitty8623 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 11:00   #1590
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez aagulusiaa Pokaż wiadomość

jutro zaczynam. znowu.. tym razem sie uda)
póxniej przechodzę na tydzien 1 fazy Soutch Beach a potem 2 faza.. a później 3
oby wszystko poszło zgodznie z moim planem
No prosze to jak mój plan.
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.