Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 23:22   #1561
alexiax
Przyczajenie
 
Avatar alexiax
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
ALE SIE WKURZYŁAM
czekam na ta głupia maturę A TU OKE JAWORZNA MA GDZIEŚ ZASADY i wyniki jutro od 9 ARGHHHHAHGSDHAHDF
za to wawa padła ale sprawdzaj w nocy, powinny i tak być, to chyba chodzi o wyniki ogólnokrajowe, zestawienia te o 9
alexiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 23:27   #1562
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez alexiax Pokaż wiadomość
za to wawa padła ale sprawdzaj w nocy, powinny i tak być, to chyba chodzi o wyniki ogólnokrajowe, zestawienia te o 9
nie, oke jaworzno ma serwer dla maturzystów od 9.
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 23:29   #1563
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Nowa MissPK Project. Bardzo dobry film moim zdaniem. I smutny

__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 23:32   #1564
alexiax
Przyczajenie
 
Avatar alexiax
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
nie, oke jaworzno ma serwer dla maturzystów od 9.
zwariuję tu czekając
alexiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 23:52   #1565
DVGNV
Kocur Kanapowiec
 
Avatar DVGNV
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość


Nie zastanawiajcie sie, tak, kosmetyki z hameryki

"Ja suchego szamponu uzywam bardzo czesto (...) fajnie wybiela odrosty, ja mam wprawdzie naturalne odrosty (...)"
a nagroda pt. "nowe wykorzystanie batist idzie do…"
to jest straszne, nie wiem co wiecej powiedziec. Prosze, opamietajcie sie dziewczyny!
w ogole miałam ostatnio przygode z batist, sytuacja awaryjna, stoi na połce nieuzywany chyba rok. Siegam spsikuje wlosy, wyczesuje, no w miare. Wybiegam z domu. Wracam z pracy, siadam na kanapie i reki z wlosow wyjac nie moge. Skora glowy swędząca, piekąca, wlosy splątane a co najgorsze na skorze glowy jakies pryszcze… Także dzien z zycia czitosa uwazam za zakonczony raz na zawsze.
DVGNV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 00:23   #1566
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Nowa MissPK Project. Bardzo dobry film moim zdaniem. I smutny

Akcja z telefonem od kuriera i paczką żenująca, nawet w takim filmiku wcisnęła reklamę?
A co do śmierci jej taty, to bardzo przykre nie oglądam jej, widziałam może z pięć filmików, ale oczy mi się zaszkliły.
(W komentarzach jak zwykle Frykas)
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 00:59   #1567
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Znowu offtopuję, ale mam do Was pytanie, gdzie kupujecie tzw.bluzki do pracy? Nie mówię o eleganckich koszulkach, ale o takich,które mają elegancką nutę w sobie i nie wieją babcią ;-) ostatnio kupiłam w promodzie, ale trochę jednak za drogo dla mnie. Chodzi mi też o materiał, żeby nie był to bawełniak, ale coś bardziej eleganckiego, co robi stylizację. I żeby się nie gniotło :-P
Polecam Mohito
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 07:11   #1568
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
No, oj weź. W ostatnim vlogu mówiła, że XS jest za mała w cyckach. S jest w cyckach ok, ale dla odmiany za duża w talii. A M w ogóle wygląda jak namiot.
Więc tak: cyc jest pokazywany z premedytacją
Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
po co ma zapinac jak ma fajne piersi??
Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
wiem, że pod taką budowę ciężko coś fajnego dobrać, ale xs dla szusz no way, ta S która ma jest w miarę ciasna, ale ujdzie, nic mniejszego nie
Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Nie, żebym miała problem z piersiami eksponowanymi, ale jakiegoś rodzaju niesmaczne odczucia mam, patrząc na polówkową Szusz. Wizerunek "nie mogę się dopiąć, ledwo oddycham" nie pasuje mi do sportowych ubrań.



Mają . Delikatne w smaku, w porównaniu z cukierniowymi. Najsłodsza jest czekolada, a marcheweczka już subtelna i aromatyczna przyprawami. Jest też red velvet i coś z masłem orzechowym. I wanilka!
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To jest S. "XS tez jest dobre, tylko biust bardzo wychodzi".

Takze... szusz nie kupi M poza tym ona uwaza, ze ta S jest i tak za luzna w talii

ehhhhhhhhhhhhh jak żyć, jak żyć - cycki na mnie wchodzą dosłownie w tej jej bejzikowych topikach
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 07:27   #1569
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Pokroiła sobie cycki ale usta to się boi zrobić żeby mieć większe ... tego nie rozumiem :P
Oo chyba coś mnie ominęło... czy gdzieś wspominała o tych operacjach?
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 07:27   #1570
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Jeżeli było, to przepraszam, ale właśnie trafiłam na pojazd po pędzlach Hani u Anity Kobus
od 8:50
https://www.youtube.com/watch?v=axSEOA9Oz0s
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 07:36   #1571
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/4hI4LAx0hf/
Sarunia. Jak widze te usta obrysowane 100km poza naturalne brzegi.. to mnie ściska...
Mnie bardziej zastanawia czy można dostać zakwasów na powiekach Te rzęsy wyglądają dość masywnie i pewnie samo mruganie zalicza się jako wysiłek fizyczny
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 07:44   #1572
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Akcja z telefonem od kuriera i paczką żenująca, nawet w takim filmiku wcisnęła reklamę?
A co do śmierci jej taty, to bardzo przykre nie oglądam jej, widziałam może z pięć filmików, ale oczy mi się zaszkliły.
(W komentarzach jak zwykle Frykas)
Ja uwazam,ze to kolejny niepotrzebny filmik, ona ma chyba jakis maly problem z tematami filmikow albo zwyczajnie nie ma nic do pokazania innego niz tagi,haule i co jest w mojej lazience. Juz dawno powiedziala, ze jej tata odszedl i widac, ze jej bardzo trudno, mowienie o tym w filmiku dla niej bylo dodatkowym cierpieniem. O zmianach na kanale tez juz mowila, wiec ... :/
Poza tym tez macie wrazenie, ze jak vlogerki mowia 'na moim kanale zajda duze zmiany', to nigdy tych zmian nie ma ?

Edit: Dopiero przeczytałam komentarz Frykasa pod tym filmikiem:
MagdalenkoweFrykasy 9 godzin temu
ściskam Cię i wiesz co? Mimo sporej ilości lat na karku mym, głupota i niedelikatność ludzka nie przestanie mnie zadziwiać. Trzymaj się Sypmatyjo ma

Rany, co za wysublimowane słownictwo!

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-06-30 o 08:01
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 07:51   #1573
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Jeżeli było, to przepraszam, ale właśnie trafiłam na pojazd po pędzlach Hani u Anity Kobus
od 8:50
https://www.youtube.com/watch?v=axSEOA9Oz0s
heh, różne są gusta. T8 to jeden z lepszych pędzli do konturowania, za to wszystkie haniowe skunksy poszły na handel dawno temu bo do niczego sie nie nadawały. Ten mały z kolei u mnie też szału nie robi ale nie rozumiem czemu ona płacze że przyszedł rozklejony zamiast od razu złożyć reklamacje?
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 07:58   #1574
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
heh, różne są gusta. T8 to jeden z lepszych pędzli do konturowania, za to wszystkie haniowe skunksy poszły na handel dawno temu bo do niczego sie nie nadawały. Ten mały z kolei u mnie też szału nie robi ale nie rozumiem czemu ona płacze że przyszedł rozklejony zamiast od razu złożyć reklamacje?
bo z jednym, tanim pędzlem specjalnie na pocztę popindalać, płacić za przesyłkę - irytujące. Jest na tym dodatkowo stratna. Aczkolwiek spotkałam się z firmami, które wysyłają na swój koszt i to kurierem ponownie reklamowany produkt, nie żądają zwrotu i nie fatygują klienta, bo przede wszystkim zależy im na jego zadowoleniu, zniesieniu złego wrażenia i zapobiegnięciu tego typu filmom/wpisom/opiniom. Taki pędzel - oskubany i z odpadającą skuwką, to jakaś masakra, której nie można zwalić na turbulencje w transporcie. Widać, że kontrola jakości w GlamShopie kuleje.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:05   #1575
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
heh, różne są gusta. T8 to jeden z lepszych pędzli do konturowania, za to wszystkie haniowe skunksy poszły na handel dawno temu bo do niczego sie nie nadawały. Ten mały z kolei u mnie też szału nie robi ale nie rozumiem czemu ona płacze że przyszedł rozklejony zamiast od razu złożyć reklamacje?
Może dlatego "płacze", bo to filmik o bublach, a pędzel, który do nas przychodzi w dwóch częściach niewątpliwie takim bublem jest. No chyba, że Hania wypuściła serię "DIY - zrób sobie pędzel".

Klopsie i co i co?!
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:07   #1576
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
bo z jednym, tanim pędzlem specjalnie na pocztę popindalać, płacić za przesyłkę - irytujące. Jest na tym dodatkowo stratna. Aczkolwiek spotkałam się z firmami, które wysyłają na swój koszt i to kurierem ponownie reklamowany produkt, nie żądają zwrotu i nie fatygują klienta, bo przede wszystkim zależy im na jego zadowoleniu, zniesieniu złego wrażenia i zapobiegnięciu tego typu filmom/wpisom/opiniom. Taki pędzel - oskubany i z odpadającą skuwką, to jakaś masakra, której nie można zwalić na turbulencje w transporcie. Widać, że kontrola jakości w GlamShopie kuleje.
jasne, tylko ciekawe czy ona w ogóle próbowała, kontaktowała sie ze sklepem w tej sprawie? Czy wolała to od razu przeznaczyć na buble żeby móc powiedzieć coś na markę którą tyle osób poleca? Ja dostałam jeden pędzel z Zoevy rozklejony a z innego wystaje jeden włosek dłuższy ale nie będę o tym trąbić tylko dam im szansę naprawić błąd....
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:09   #1577
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
jasne, tylko ciekawe czy ona w ogóle próbowała, kontaktowała sie ze sklepem w tej sprawie? Czy wolała to od razu przeznaczyć na buble żeby móc powiedzieć coś na markę którą tyle osób poleca? Ja dostałam jeden pędzel z Zoevy rozklejony a z innego wystaje jeden włosek dłuższy ale nie będę o tym trąbić tylko dam im szansę naprawić błąd....
A co by to zmieniło, skoro jej się nie chce dylać na pocztę? Bubel to bubel.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:12   #1578
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A co by to zmieniło, skoro jej się nie chce dylać na pocztę? Bubel to bubel.
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:16   #1579
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A co by to zmieniło, skoro jej się nie chce dylać na pocztę? Bubel to bubel.
nie że bronię tych pędzli czy coś ale nazwałabym ten nieszczęsny pędzelek wadliwym produktem a tą opinię nierzetelną
Dodam jeszcze od siebie że trzeba walczyć o swoje prawa kupującego a nie puszczać w zapomnienie. Taki przykłdd: ostatnio kupowałam 2 sera Estee Lauder Idealist 50ml, doszły 2x30ml bo sprzedawcy sie pomyliło, wystarczyło wysłać wiadomość i w ramach rekompensaty idzie do mnie UD Naked 3

Edytowane przez 201607211122
Czas edycji: 2015-06-30 o 08:24
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 08:22   #1580
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
nie że bronię tych pędzli czy coś ale nazwałabym ten nieszczęsny pędzelek wadliwym produktem a tą opinię nierzetelną
Wadliwy produkt świadczy o firmie - wiadomo, może się zdarzyć najlepszej, ale też kupujący ma prawo do niezadowolenia i wyrażenia swojej opinii. Dlaczego uważasz, że dziewczyna przedstawiła sprawę nierzetelnie
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:29   #1581
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Wadliwy produkt świadczy o firmie - wiadomo, może się zdarzyć najlepszej, ale też kupujący ma prawo do niezadowolenia i wyrażenia swojej opinii. Dlaczego uważasz, że dziewczyna przedstawiła sprawę nierzetelnie
bo tak jak napisałaś może się zdarzyć najlepszej firmie ale trzeba jej dać szanse naprawić błąd. Gdyby to zrobiła i drugi pędzelek też dostała rozklejony wtedy bym się nie odzywała. Takie robienie halo na siłę - dlatego nierzetelna opinia...
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:33   #1582
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
bo tak jak napisałaś może się zdarzyć najlepszej firmie ale trzeba jej dać szanse naprawić błąd. Gdyby to zrobiła i drugi pędzelek też dostała rozklejony wtedy bym się nie odzywała. Takie robienie halo na siłę - dlatego nierzetelna opinia...
Nic nie trzeba - skoro firma ma zapis w regulaminie, że wysyłka na koszt kupującego w przypadku reklamacji, powinna liczyć się i z takimi konsekwencjami. Na rynku jest taka konkurencja, że to marki powinny zabiegać o klientów, nie na odwrót (klient nie ma obowiązku dokładać ze swojej kieszeni do przedmiotu i siedzieć cicho, gdy sam zarabia na recenzowaniu). A "robienie halo", czyli opinia umieszczona w Internecie nie ma nic wspólnego z nierzetelnością. Brak rzetelności byłby wtedy, gdyby nakłamała.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:05   #1583
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Jeżeli było, to przepraszam, ale właśnie trafiłam na pojazd po pędzlach Hani u Anity Kobus
od 8:50
https://www.youtube.com/watch?v=axSEOA9Oz0s
już myślałam, że Ci się imię pomyliło - czy to jest jakaś siostra, krewna Julii Kobus?

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja uwazam,ze to kolejny niepotrzebny filmik, ona ma chyba jakis maly problem z tematami filmikow albo zwyczajnie nie ma nic do pokazania innego niz tagi,haule i co jest w mojej lazience. Juz dawno powiedziala, ze jej tata odszedl i widac, ze jej bardzo trudno, mowienie o tym w filmiku dla niej bylo dodatkowym cierpieniem. O zmianach na kanale tez juz mowila, wiec ... :/
Poza tym tez macie wrazenie, ze jak vlogerki mowia 'na moim kanale zajda duze zmiany', to nigdy tych zmian nie ma ?

Edit: Dopiero przeczytałam komentarz Frykasa pod tym filmikiem:
MagdalenkoweFrykasy 9 godzin temu
ściskam Cię i wiesz co? Mimo sporej ilości lat na karku mym, głupota i niedelikatność ludzka nie przestanie mnie zadziwiać. Trzymaj się Sypmatyjo ma

Rany, co za wysublimowane słownictwo!
Ja nigdy za MissPK nie przepadałam, ale nie byłabym taka surowa - miała sporo na głowie (sprawy rodzinne, poród itd.), więc może jeszcze jednak będą te zmiany
Ale fakt, faktem czekam nawet na zapowiadane zmiany na kanale Nissiax... :nudy:

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
nie że bronię tych pędzli czy coś ale nazwałabym ten nieszczęsny pędzelek wadliwym produktem a tą opinię nierzetelną
Dodam jeszcze od siebie że trzeba walczyć o swoje prawa kupującego a nie puszczać w zapomnienie. Taki przykłdd: ostatnio kupowałam 2 sera Estee Lauder Idealist 50ml, doszły 2x30ml bo sprzedawcy sie pomyliło, wystarczyło wysłać wiadomość i w ramach rekompensaty idzie do mnie UD Naked 3

no i? Tu je Polska - byś dostała opiernicz i przesyłkę z trzytygodniowym opóźnieniem, a nie jakieś Urbany Nakedy
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:05   #1584
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;51927150]Mnie bardziej zastanawia czy można dostać zakwasów na powiekach Te rzęsy wyglądają dość masywnie i pewnie samo mruganie zalicza się jako wysiłek fizyczny[/QUOTE]


tego jeszcze nie było, jak schudnąć z oczu Rzęsy masywne i jakieś wybrakowane mniej więcej w połowie..




Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
heh, różne są gusta. T8 to jeden z lepszych pędzli do konturowania, za to wszystkie haniowe skunksy poszły na handel dawno temu bo do niczego sie nie nadawały. Ten mały z kolei u mnie też szału nie robi ale nie rozumiem czemu ona płacze że przyszedł rozklejony zamiast od razu złożyć reklamacje?
Ja z Haniowych mam kozy do oczu. Jestem zadowolona i to bardzo, nie dbam o nie jakoś szczególnie a jeszcze nawet włos z nich nie uleciał. Myślę, że też co partia to mogą być różne przygody.

Dziewczyny jak wyniki?
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:11   #1585
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Naprawdę rzadko się odzywam, ale misspkproject przeszła dziś samą siebie uważam. Serio w takim filmiku zareklamować markę zegarków, a później poruszać temat śmierci taty? No chyba coś nie teges...

Swoją drogą - niepotrzebnie o tym mówiła moim zdaniem.

Co nie zmienia faktu, że współczuję jej ogromnie i nawet nie chcę sobie wyobrażać co czuła. Bardzo mocno jestem związana z rodzicami, świat by mi się zawalił.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:12   #1586
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
już myślałam, że Ci się imię pomyliło - czy to jest jakaś siostra, krewna Julii Kobus?


Ja nigdy za MissPK nie przepadałam, ale nie byłabym taka surowa - miała sporo na głowie (sprawy rodzinne, poród itd.), więc może jeszcze jednak będą te zmiany
Ale fakt, faktem czekam nawet na zapowiadane zmiany na kanale Nissiax... :nudy:


no i? Tu je Polska - byś dostała opiernicz i przesyłkę z trzytygodniowym opóźnieniem, a nie jakieś Urbany Nakedy
a skąd wiesz gdzie to kupiłam?
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:21   #1587
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

dziewczyny mały offtop - czy tez zauważyliście na insta wysyp obserwatorów z Rosji?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:29   #1588
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
a skąd wiesz gdzie to kupiłam?
Lokalizacja Scotlandia ? Serio, będę bardzo zdziwiona jeśli powiesz, że zamawiałaś w Polsce.
Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
dziewczyny mały offtop - czy tez zauważyliście na insta wysyp obserwatorów z Rosji?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a mieszkam tu gdzie Ty, więc chyba też powinnam
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:42   #1589
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Jeżeli było, to przepraszam, ale właśnie trafiłam na pojazd po pędzlach Hani u Anity Kobus
od 8:50
https://www.youtube.com/watch?v=axSEOA9Oz0s
już nie pierwszy raz słyszę/czytam niepochlebne opinie na temat tych pędzli i właśnie przede wszystkim to, że włosie jest twarde i podrażnia, chyba jednak nie do końca Hani wyszły te pędzle, a przynajmniej nie wszystkie
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:43   #1590
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Ciemna, pod jakimś filmikiem Anita napisała w komentarzach, że nie jest rodziną Julii
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-19 16:46:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.