Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-26, 11:43   #1561
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Chciałabym tęsknić za Tż W ogóle ostatnio mam doła, bo popadliśmy w jakąś beznadziejną rutynę. Czasami chciałabym się cofnąć kilkanaście lat wstecz żeby móc się zakochać, poczuć motyle itd. Teraz to nawet nie chce nam się przytulać, wszystko takie mechaniczne jakby bez uczucia
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:15   #1562
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

U nas nadal czekam w oknie i wyglądam, czy wraca z pracy, jak ja rano wychodzę to Tż mi macha i wysyła buziaki w powietrzu, sąsiedzi rano dziwnie się uśmiechają jak przechodzą . My ogólnie jesteśmy nudziarze, nie wychodzimy gdzieś razem częściej niż 2-3 razy w miesiącu, bo oboje w sumie nie czujemy takiej potrzeby, ale lubię naszą nudną codzienność. Był taki okres, że w sumie nie wychodziliśmy nigdzie i wtedy faktycznie żaliłam się, bo super spędzić popołudnie na przytulaniu, no ale nie 30 dni pod rząd. Teraz akurat mam taki czas, że zupełnie mi się nigdzie nie chce wychodzić, jak już to na grzane piwo i po godzinie do domu pod koc. No ale u nas to wiadomo, też inaczej, bo mniej więcej co drugi tydzień w piątek przyjeżdżamy do domu i w niedzielę wracamy. A w sobotę się nie widzimy, bo spotykamy się ze swoimi znajomymi, rodziną itp. Wiadomo, że rutyna dopada każdy związek wcześniej czy później, sęk w tym, żeby mieć koło siebie taką osobę z którą ta rutyna nie będzie nie do wytrzymania. Dogadacie się na pewno. Zostawcie małą u dziadków i przerwijcie to zasiedzenie.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Miki, w ogóle to uwielbiam tę spódniczkę. http://www.sheinside.com/Red-High-Wa...-cat-1732.html Mogłaby się mniej gnieść, ale i tak robi wrażenie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-10-26 o 11:57
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:28   #1563
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Bell, mam tego Lumixa i nie wiem, czy jest sens teraz go kupować.
Lepiej trochę dołożyć i kupić coś lepszego. Mam Lumixa G3 i jakość tego, a FZ18, czy nawet FZ28 jest nieporównywalnie lepsza...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 12:41   #1564
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Wiesz co, dla mnie jeśli chodzi o jakość zdjęć jest zdecydowanie zadowalający. Bawiłam się nim sporo, bo ma go koleżanka. Na pewno jeszcze będę radzić się i pytać, ale nei wiem,czy do 600zł znajdę coś nowego, a więcej na aparat nie chcę przeznaczyć. G3 super, ale 1500zł, kwota zaporowa.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 13:08   #1565
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, dla mnie jeśli chodzi o jakość zdjęć jest zdecydowanie zadowalający. Bawiłam się nim sporo, bo ma go koleżanka. Na pewno jeszcze będę radzić się i pytać, ale nei wiem,czy do 600zł znajdę coś nowego, a więcej na aparat nie chcę przeznaczyć. G3 super, ale 1500zł, kwota zaporowa.
Ja G3 mam od roku, chyba nawet troszkę dłużej. Kupiłam używany, ale na gwarancji z małym przebiegiem. Aparat przyszedł jak nówka i zapłaciłam za niego 1300zł chyba, także teraz powinien być jeszcze tańszy.
Ja chcę się dorobić Canona 600D, ale musiałabym chyba wyjechać za granice na jakiś czas, żeby mnie było na niego stać...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 14:09   #1566
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Tak czy siak, za drogi.

Sprzedaję spódniczkę na szafie, miałam ją na sobie dwa razy i to krótko, bo nie lubię jej, stan idealny oczywiście. Cena 23 zł już z wysyłką czyli około 15 zł spódniczka. Laska do mnie maila z pytaniem, czy cena ostateczna, mówię, że tak, ewentualnie mogę za 20,50zł, ale wysyłka listem poleconym ekonomicznym. To mi odpisała, że za dużo . Nowe na allegro koło 40+ wysyłka.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 14:36   #1567
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Tak czy siak, za drogi.

Sprzedaję spódniczkę na szafie, miałam ją na sobie dwa razy i to krótko, bo nie lubię jej, stan idealny oczywiście. Cena 23 zł już z wysyłką czyli około 15 zł spódniczka. Laska do mnie maila z pytaniem, czy cena ostateczna, mówię, że tak, ewentualnie mogę za 20,50zł, ale wysyłka listem poleconym ekonomicznym. To mi odpisała, że za dużo . Nowe na allegro koło 40+ wysyłka.
No to w sumie tez zalezy od wymagan. Skoro fz18 wtstarcza, to po co inny

Niezle
Ja nie chodze w spodniczkach
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 14:57   #1568
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Tak, u nas mama dłużej czekała, koło pół roku. I to po znajomości . Ale w sumie, chyba chciała też do konkretnego lekarza, moze do innych szybciej byłoby.
Ja nie wiem. Dla mnie te kolejki to jakaś abstrakcja. Moja mama u nas czeka max. 2 tygodnie na jakichś bardziej wyszukanych specjalistów. I wszędzie chodzi na NFZ. Sam NFZ jest dobry, tylko ludzie w niektórych miastach, którzy tym zarządzają to skur****. A w szpitalu u mojej kuzynki, to nawet takie oczekiwanie jest szokująco długie. No ale wygląda na to że to tylko odosobnione miejsca mają tak dobrze.


Cytat:
A jaki masz?
http://www.ebay.co.uk/itm/Olympus-SP...p2054897.l4275
Teraz używany kosztuje 3X więcej niż ja zapłaciłam za nowy.


Cytat:
Kocur, a Ty nie pisałaś kiedyś o tym TRX?
Raczej nie, bo nie wiedziałam co to , ale robię takie coś w siłowni. Łatwe to to nie jest, ale za to efektywne.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 09:45   #1569
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dzięki dziewczyny, spróbuję z tymi ćwiczeniami
Bell ja nie mam tu w mieście basenu, więc

Miki Samo "zlazło" jakoś, fakt, że malutko jadłam, ciągle zmęczona, obolała, poza tym karmię piersią, więc też się spala. Cieszę się, że mi się udało tak zrzucić, brzuszek tylko pozostał.

To znak, że tę musisz sprzedać i kupić nową kieckę

Kurcze, ja się boję tej rutyny, ale staram się dbac o Tż, przytulamy się, mówimy sobie czułe słówka, jak mała tylko zasypia lecę się poprzytulać. Dla mnie to bardzo ważne, bo ja potrzebuję zainteresowania, uczuć, no, jak każda kobieta myślę
Miki może zróbcie sobie romantyczny wieczór, jakaś kąpiel we swoje np., kiedy mała zaśnie? O związek trzeba dbać to wiem na pewno. To, że zostałam mamą nie znaczy, że przestałam być kobietą. Wiadomo, nie będzie jak przed, bo mamy obowiązki teraz, ale wciaż jest dobrze i chciałabym, aby było jeszcze lepiej.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

http://mosquito-sklep.pl/pl/nowoci/1...z-flauszu.html
Padłam
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 14:38   #1570
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cześć
Czeka mnie sprzątanie i gotowanie. Mam taki bałagan w pokoju - koty wszystko wyciągają. Jestem totalnie niewyspana po dniu i nocy z P. - wreszcie zaprosił mnie do siebie do domu rodzinnego na obiad. Miałam wyjść o 22 lub 23, jak przystało na dobre wychowanie , ale wróciłam około 5.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 17:33   #1571
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja dzisiaj buszowałam w Ikei. Potrzebowałam taniego szkła. Dużych słoików na nalewki i fajnych butelek tez na nalewki. Kupiłam też parę zabawek dla mojego futrzastego synulka. I teraz synulek śpi z pluszowym szczurkiem i kotkiem.
W Ikei trochę wkurza mnie rozjazd cenowy. Jedne rzeczy są śmiesznie tanie, a inne śmiesznie drogie . Jak będę wykańczać kuchnię to zawitam znowu w Ikei, bo akurat wpadło mi w oko parę praktycznych rzeczy za grosze.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 19:15   #1572
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Napiłabym się dobrej nalewki

Przyszła prostownica Przetestowałam! Lepsza od starej, ale włosy były świeżo umyte i jakoś na szybko, bo mała się budziła, hm... Chyba będę z niej zadowolona. Pytanie za milion punktów - jak kręcić włosy prostownicą? Za cholerę nie potrafię, nie wychodzi mi.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 19:51   #1573
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Cześć
Czeka mnie sprzątanie i gotowanie. Mam taki bałagan w pokoju - koty wszystko wyciągają. Jestem totalnie niewyspana po dniu i nocy z P. - wreszcie zaprosił mnie do siebie do domu rodzinnego na obiad. Miałam wyjść o 22 lub 23, jak przystało na dobre wychowanie , ale wróciłam około 5.
no pięknie
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj buszowałam w Ikei. Potrzebowałam taniego szkła. Dużych słoików na nalewki i fajnych butelek tez na nalewki. Kupiłam też parę zabawek dla mojego futrzastego synulka. I teraz synulek śpi z pluszowym szczurkiem i kotkiem.
W Ikei trochę wkurza mnie rozjazd cenowy. Jedne rzeczy są śmiesznie tanie, a inne śmiesznie drogie . Jak będę wykańczać kuchnię to zawitam znowu w Ikei, bo akurat wpadło mi w oko parę praktycznych rzeczy za grosze.
musza slodko wyglądac
nie lubie ikei,bo jest taka duuuza i wszystkiego tyyyle,ze zanim poogladam i obejde połowe to juz jestem zmęczona
Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Napiłabym się dobrej nalewki

Przyszła prostownica Przetestowałam! Lepsza od starej, ale włosy były świeżo umyte i jakoś na szybko, bo mała się budziła, hm... Chyba będę z niej zadowolona. Pytanie za milion punktów - jak kręcić włosy prostownicą? Za cholerę nie potrafię, nie wychodzi mi.
oj nie wiem , ale chyba Miki robiła prostownica o ile dobrze kojarze. Czego używasz do termoochrony?

Znowu mam zapalenie pęcherza
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 23:48   #1574
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
U nas nadal czekam w oknie i wyglądam, czy wraca z pracy, jak ja rano wychodzę to Tż mi macha i wysyła buziaki w powietrzu, sąsiedzi rano dziwnie się uśmiechają jak przechodzą . My ogólnie jesteśmy nudziarze, nie wychodzimy gdzieś razem częściej niż 2-3 razy w miesiącu, bo oboje w sumie nie czujemy takiej potrzeby, ale lubię naszą nudną codzienność. Był taki okres, że w sumie nie wychodziliśmy nigdzie i wtedy faktycznie żaliłam się, bo super spędzić popołudnie na przytulaniu, no ale nie 30 dni pod rząd. Teraz akurat mam taki czas, że zupełnie mi się nigdzie nie chce wychodzić, jak już to na grzane piwo i po godzinie do domu pod koc. No ale u nas to wiadomo, też inaczej, bo mniej więcej co drugi tydzień w piątek przyjeżdżamy do domu i w niedzielę wracamy. A w sobotę się nie widzimy, bo spotykamy się ze swoimi znajomymi, rodziną itp. Wiadomo, że rutyna dopada każdy związek wcześniej czy później, sęk w tym, żeby mieć koło siebie taką osobę z którą ta rutyna nie będzie nie do wytrzymania. Dogadacie się na pewno. Zostawcie małą u dziadków i przerwijcie to zasiedzenie.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Miki, w ogóle to uwielbiam tę spódniczkę. http://www.sheinside.com/Red-High-Wa...-cat-1732.html Mogłaby się mniej gnieść, ale i tak robi wrażenie.
Trochę Wam zazdroszczę takiej relacji U nas tak było chyba przez pierwszych kilka lat związku, często się przytulaliśmy, całowaliśmy itd. Teraz już baardzo mało okazywania czułości, Tż się przytula jak chce coś więcej Bardzo mało jest sytuacji, że siedzimy wieczorem na kanapie, oglądamy film itd. przeważnie każdy siedzi przed komputerem jak już położymy spać małą. Tż łazi na siłownię, więc 3 razy w tygodniu można powiedzieć że jestem sama z małą, bo do 15 w pracy, później obiad, chwilę posiedzi i wychodzi W weekend jest trochę lepiej. Mieszkamy sami, a jakoś nie umiemy tego wykorzystać. Już lepiej było z czułościami jak mieszkałam z rodzicami. Teraz nie trzeba się przed kimś chować, tyle możliwości, a jakaś nuda Trzeba to zmienić, koniecznie.

Ty wysoka jesteś to możesz sobie pozwolić na taką długość, ja wyglądam w takich fatalnie.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, spróbuję z tymi ćwiczeniami
Bell ja nie mam tu w mieście basenu, więc

Miki Samo "zlazło" jakoś, fakt, że malutko jadłam, ciągle zmęczona, obolała, poza tym karmię piersią, więc też się spala. Cieszę się, że mi się udało tak zrzucić, brzuszek tylko pozostał.

To znak, że tę musisz sprzedać i kupić nową kieckę

Kurcze, ja się boję tej rutyny, ale staram się dbac o Tż, przytulamy się, mówimy sobie czułe słówka, jak mała tylko zasypia lecę się poprzytulać. Dla mnie to bardzo ważne, bo ja potrzebuję zainteresowania, uczuć, no, jak każda kobieta myślę
Miki może zróbcie sobie romantyczny wieczór, jakaś kąpiel we swoje np., kiedy mała zaśnie? O związek trzeba dbać to wiem na pewno. To, że zostałam mamą nie znaczy, że przestałam być kobietą. Wiadomo, nie będzie jak przed, bo mamy obowiązki teraz, ale wciaż jest dobrze i chciałabym, aby było jeszcze lepiej.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

http://mosquito-sklep.pl/pl/nowoci/1...z-flauszu.html
Padłam
Na zimę trochę sadełka nie zaszkodzi, cieplej będzie

I tak trzymać Ja czasami jestem tak padnięta po całym dniu, że myślę tylko o położeniu się do łóżka. Pewnie inaczej byłoby gdybym miała więcej pomocy ze strony Tż, gdyby więcej był w domu. Na pewno sama miałabym więcej chęci na wszystko, bo czasem też nie w głowie mi przytulanie no chyba że tylko do poduszki O! Wspólna kąpiel to dobry pomysł, namówię go w weekend

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Napiłabym się dobrej nalewki

Przyszła prostownica Przetestowałam! Lepsza od starej, ale włosy były świeżo umyte i jakoś na szybko, bo mała się budziła, hm... Chyba będę z niej zadowolona. Pytanie za milion punktów - jak kręcić włosy prostownicą? Za cholerę nie potrafię, nie wychodzi mi.
A ja zimnego piwa, Okocim Radler albo Książęce pszeniczne . Nie mam niestety w lodówce, jutro kupię

Zerknij na filmiki:
https://www.youtube.com/watch?v=5Jylh1hAzBQ
https://www.youtube.com/watch?v=gBRoxTNNg5c ja przeważnie tak kręcę jak tutaj od 9.40

Za pierwszym razem też mi nie wyszło, później już było tylko lepiej
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 14:02   #1575
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dzień dobry Melduję, że mam urlop i czas na nadrabianie zaległości
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 15:40   #1576
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Astro, aktualnie mam tylko jedwab, ale zamierzam znowu kupić Marion (mgiełka tremoochronna), bo jest świetna.

Kurcze, byłaś u lekarza?

Miki ja Cię rozumiem, bo Tż odkąd wyjeżdza, też jesteśmy sporo czasu same, małe dziecko, jest ciężko, dlatego wiem, co czujesz...
Spróbuj z tą kąpielą, naprawdę może być fajnie...


Ech, co za ciężki dzień. Byłyśmy na pierwszym szczepieniu, Boże, serce mi pękało Tak się zestresowałam, że ledwo żyję dzisiaj...

Ale ten różany płyn Fitomedu pachnie
Pokochamy się, czuję to

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

A loki mi nie wychodzą, nie nadaję się do tego Próbowałam jak na filmikach i
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:12   #1577
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Cześć
Czeka mnie sprzątanie i gotowanie. Mam taki bałagan w pokoju - koty wszystko wyciągają. Jestem totalnie niewyspana po dniu i nocy z P. - wreszcie zaprosił mnie do siebie do domu rodzinnego na obiad. Miałam wyjść o 22 lub 23, jak przystało na dobre wychowanie , ale wróciłam około 5.
Czyli wyszło, że jesteś niewychowana?
A jak tam na uczelni?
Mnie w przyszłym miesiącu czeka konfrontacja, mama przyjeżdża i to na na kilka dni. Już się boję. Może wrócę do swoich rodziców na ten czas.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

A loki mi nie wychodzą, nie nadaję się do tego Próbowałam jak na filmikach i
Nie od razu Rzym zbudowano. Ćwicz, ćwicz, w końcu Ci wyjdzie.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:17   #1578
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Czyli wyszło, że jesteś niewychowana?
A jak tam na uczelni?
Mnie w przyszłym miesiącu czeka konfrontacja, mama przyjeżdża i to na na kilka dni. Już się boję. Może wrócę do swoich rodziców na ten czas.



Nie od razu Rzym zbudowano. Ćwicz, ćwicz, w końcu Ci wyjdzie.
Otako, z ukochanym mieszkasz i teściowa przyjeżdża, jak rozumiem?

prędzej spalę włosy kurczę niż coś mi się uda
Ale będę dzielnie ćwiczyć.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:31   #1579
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Otako, z ukochanym mieszkasz i teściowa przyjeżdża, jak rozumiem?

prędzej spalę włosy kurczę niż coś mi się uda
Ale będę dzielnie ćwiczyć.
No coś takiego. Nie znamy się, więc trochę się stresuję.

Fakt, trochę szkoda włosów tak męczyć.
Ja jestem ciekawa jak to by się sprawdziło: https://www.youtube.com/watch?v=5FJOsTg6D_w Chociaż teraz i tak mam za krótkie włosy na loki.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 16:36   #1580
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Astro, aktualnie mam tylko jedwab, ale zamierzam znowu kupić Marion (mgiełka tremoochronna), bo jest świetna.

Kurcze, byłaś u lekarza?

Miki ja Cię rozumiem, bo Tż odkąd wyjeżdza, też jesteśmy sporo czasu same, małe dziecko, jest ciężko, dlatego wiem, co czujesz...
Spróbuj z tą kąpielą, naprawdę może być fajnie...


Ech, co za ciężki dzień. Byłyśmy na pierwszym szczepieniu, Boże, serce mi pękało Tak się zestresowałam, że ledwo żyję dzisiaj...

Ale ten różany płyn Fitomedu pachnie
Pokochamy się, czuję to

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

A loki mi nie wychodzą, nie nadaję się do tego Próbowałam jak na filmikach i
Ja nie używam niczego termoochronnego Bardzo rzadko robię coś z włosami, przeważnie kręcę tylko do zdjęć czyli raz w miesiącu. Na co dzień mi się nie chce.

Nie popuszczę mu w weekend, o niee Za karę będzie musiał się zajmować mną całą noc

Oj mnie szczepienia też sporo kosztują. W sumie na normalnych wizytach kontrolnych też jest płacz. Teraz jeszcze wołanie o pomoc "MAMA, MAMA"

Spokojnie, za którymś razem wyjdą, kwestia wprawy i opanowania techniki



Aaa byłam wczoraj u okulisty. Ta czarna plamka w polu widzenia to męty ciała szklistego, podobno nie są groźne. Zaleciła mi żebym pobrała tabletki i nawilżała oczy. Dała mi skierowanie do neurologa, bo ostatnio dość często boli mnie głowa. Ostatnio ciągle po lekarzach chodzę W przyszły piątek jadę znowu na testy, tym razem pokarmowe. Cały czas mam to uczulenie. Z twarzy na szczęście zniknęło, ale na rękach pogorszyło się.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
No coś takiego. Nie znamy się, więc trochę się stresuję.

Fakt, trochę szkoda włosów tak męczyć.
Ja jestem ciekawa jak to by się sprawdziło: https://www.youtube.com/watch?v=5FJOsTg6D_w Chociaż teraz i tak mam za krótkie włosy na loki.
Chciałabym to urządzenie, ale szkoda że takie drogie
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:44   #1581
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Chciałabym to urządzenie, ale szkoda że takie drogie
Na Aliexpress można kupić za ok. 120-150zł
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 19:30   #1582
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/prostownica-wlosow...722217789.html
Ta prostownica ma świetn opinie na KWC, dostałam kasę na urodziny i chyba sobie ją kupię, bo tak się kasa rozejdzie, a już dawno marzyłam o nowej prostownicy. No i cena świetna, bo 300zł to w życiu bym nie dała
Ja mam prostownice remingtona i ją uwielbiam mam taką że można ją używać na sucho i na mokro na mokro nie próbowałam bo to szaleństwo, ale na sucho jest cudowna. W zasadzie uzależniłam się od prostownicy tylko 5 minut rano a włosy cały dzień wyglądają o niebo lepiej. Teraz mam włosy niewiele poniżej linii ramion, i praktycznie co rano budzę się z pofalowaną szopą na głowie Ciekawe czy to aż tak bardzo niszczy włosy, jeżeli stosuje się rozsądną pielęgnacje i prostuje na 150 stopniach a nie 220

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Dostałam dynię i nie wiem co z niej zrobić
Zupę! Koniecznie Nie śpiesz się, zamknięta dynia dobrze się przechowuje nawet w mieszkaniu.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Lepiej podpiec w piekarniku Tutaj prosty przepis na zupę z pieczonej dyni: http://www.kwestiasmaku.com/zielony_...i/przepis.html
Ja kroje i podsmażam, a później hyc do bulionu

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Nigdy nie uzywałąm ceramicznej patelni. Na logikę moim zdaniem to nie ma prawa być dobre . Ale moja mama jeździ do ciotki, która taka ma. Jakąś drogą. I mówiła że to cud nad cuda
Takie stare żeliwne są najlepsze. W PL właśnie większość takich mamy. Niektóre mają pewnie ponad 100 lat . I brakuje mi ich bardzo. Całe lata szukałem logicznej patelni. W końcu zdecydowałam się na teflony, mimo że jestem przeciwniczką teflonu. No ale myślę, że jeśli TŻ ma zakaz ich używania, to powinny być bezpieczne .
Dla mnie też ceramiczna patelnia to abstrakcja. Używam tylko teflonu, ale za to przyzwoitego nie wiem jak można używać starych, żeliwnych patelni, żeby coś na tym w całości usmażyć trzeba tone oleju dać

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Chciałabym tęsknić za Tż W ogóle ostatnio mam doła, bo popadliśmy w jakąś beznadziejną rutynę. Czasami chciałabym się cofnąć kilkanaście lat wstecz żeby móc się zakochać, poczuć motyle itd. Teraz to nawet nie chce nam się przytulać, wszystko takie mechaniczne jakby bez uczucia
Oh niestety, związek to praca. Bardzo łatwo popaść w rutynę i zmęczenie

Ja jakoś typem motylkowym i słodziutkim nigdy nie byłam. Dla mnie to dobre dla nastolatek oglądających zmierzch. Związek bardziej kojarzy mi się z partnerstwem niż buziakami i motylkami

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja nie wiem. Dla mnie te kolejki to jakaś abstrakcja. Moja mama u nas czeka max. 2 tygodnie na jakichś bardziej wyszukanych specjalistów. I wszędzie chodzi na NFZ. Sam NFZ jest dobry, tylko ludzie w niektórych miastach, którzy tym zarządzają to skur****. A w szpitalu u mojej kuzynki, to nawet takie oczekiwanie jest szokująco długie. No ale wygląda na to że to tylko odosobnione miejsca mają tak dobrze.

.
Dla mnie to też abstrakcja. Wszędzie czekam maks 2 tygodnie. Zawsze mi kopara opada jak dziewczyny opowiadają kto ile czeka w kolejce A do lekarza pierwszego kontaktu zawsze mamy wizyty na drugi dzień, więc nie mam na co narzekać.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj buszowałam w Ikei. Potrzebowałam taniego szkła. Dużych słoików na nalewki i fajnych butelek tez na nalewki. Kupiłam też parę zabawek dla mojego futrzastego synulka. I teraz synulek śpi z pluszowym szczurkiem i kotkiem.
W Ikei trochę wkurza mnie rozjazd cenowy. Jedne rzeczy są śmiesznie tanie, a inne śmiesznie drogie . Jak będę wykańczać kuchnię to zawitam znowu w Ikei, bo akurat wpadło mi w oko parę praktycznych rzeczy za grosze.
Uwielbiam Ikee super w niej jest to, że można znaleźć coś w każdym stylu ciężko mnie zmęczyć buszowaniem po Ikei a z tymi cenami to masz racje, bardzo duży rozrzut. Kompletnie nie rozumiem ich sposobu wyceniania towaru

Tą pomadkę tak zachwalałaś? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...on-velvet.html
Właśnie dostałam taką i jest WOOOW! Cudowna! Kopara mi opadła w sumie, równo się nakłada, idealnie trzyma, nie złazi i nie wysusza jakoś wyjątkowo. Cud! I jaka piękna czerwień! Nie jest zbyt nachalna, trochę zgaszona, dla mnie to ważne bo przy takich dużych ustach łatwo zrobić z siebie klowna Ma szanse w moim prywatnym rankingu konkurować o pierwsze miejsce z klinikiem. Na razie wygrywa

Ja ostatnio chodzę tylko na basen. W końcu jakiś sport sprawia mi przyjemność, bo kończy się zawsze sauną A tak serio, zdecydowanie wole basen niż wszystkie inne rodzaje aktywności. W basenie się bardzo uspokajam. Siłownia potrafiła mnie potwornie wkurzyć.

Dostałam wczoraj @ i dziś umieram. Nie mogę nic zrobić nawet, jak próbowałam rozwiesić pranie skończyło się to nad kiblem. Ah, jak cudownie nie brać tabsów
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 23:33   #1583
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Czyli wyszło, że jesteś niewychowana?
A jak tam na uczelni?
Mnie w przyszłym miesiącu czeka konfrontacja, mama przyjeżdża i to na na kilka dni. Już się boję. Może wrócę do swoich rodziców na ten czas.
Skądże. Ciotka mi mówiła, że dziewczynki z dobrego domu wracają nad ranem do domu. A grzeczne dzieci wracają na dzień trzeci.
Trzymam się tych zasad.

Na uczelni? Beznadziejnie.

Jak Ci się mieszka poza domem?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 09:05   #1584
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Otako - Na pewno będzie dobrze Ciasto upiekłaś?

Maryha - jaką masz?
Nie no, moje muszą być prostowane na 220, bo lwiej sierści tak łatwo nie da się wyprostować

Miki - za miły wieczór z pięknym zakończeniem
Jak mała krzyczy "mamo", musi to być straszne Ja jeszcze przeżywam to szczepeinie wczorajsze...

Popróbowałam wczoraj i zrobiłam dwa piękne loki, a potem już nie umiałam
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 13:20   #1585
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Kupiłam botki w zwykłym sklepie za 69 zł, o takie http://storage.allani.pl/allani.pl.p...jpg?1411381706 świetnie wyglądają na nogach
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 17:33   #1586
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Na uczelni? Beznadziejnie.

Jak Ci się mieszka poza domem?
Czyli bez zmian?

Bardzo dobrze mi się mieszka. Z rodzicami też mieszkało mi się dobrze, żadnych konfliktów czy spięć, ale już czas najwyższy zacząć żyć dorosłym życiem i na własny rachunek.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Otako - Na pewno będzie dobrze Ciasto upiekłaś?
Na ciasto jeszcze za wcześnie, bo to dopiero za 3 tygodnie. Zresztą mieszkam z kucharzem, więc nie mogę z nim konkurować.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 19:32   #1587
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Znowu mam zapalenie pęcherza
Urosept może?
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Fakt, trochę szkoda włosów tak męczyć.
Ja jestem ciekawa jak to by się sprawdziło: https://www.youtube.com/watch?v=5FJOsTg6D_w Chociaż teraz i tak mam za krótkie włosy na loki.
O jakie fajne!

Ja idę w piątek po prostownicę BaByliss. Używać będe raz na 100 lat wiec nie chce nic drogiego. A wiem ze jest dobra bo koleżanka taką ma i testowałam. Moja kupiona w lumpie jest tak beznadziejna, że wyrywa włosy
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Zupę! Koniecznie Nie śpiesz się, zamknięta dynia dobrze się przechowuje nawet w mieszkaniu.
Ja zeszłoroczne dynie przechowałam do czerwca. W pustej sypialni


Cytat:
Dla mnie też ceramiczna patelnia to abstrakcja. Używam tylko teflonu, ale za to przyzwoitego nie wiem jak można używać starych, żeliwnych patelni, żeby coś na tym w całości usmażyć trzeba tone oleju dać
Ja mam stalową nierdzewną, i teflony Tefala. Brakuje mi tylko prawdziwej, stalowej lub żeliwnej. Nie wszystko da się zrobić na teflonie jak należy


Cytat:
Dla mnie to też abstrakcja. Wszędzie czekam maks 2 tygodnie. Zawsze mi kopara opada jak dziewczyny opowiadają kto ile czeka w kolejce A do lekarza pierwszego kontaktu zawsze mamy wizyty na drugi dzień, więc nie mam na co narzekać.
Albo jak ludzie opowiadają jakieś makabrycznie historie rodem z horroru o szpitalach. Wszystkie zanane mi szpitale , z którymi miałam styczność są o wiele lepsze niz szpitale angielskie.



Cytat:
Uwielbiam Ikee super w niej jest to, że można znaleźć coś w każdym stylu ciężko mnie zmęczyć buszowaniem po Ikei a z tymi cenami to masz racje, bardzo duży rozrzut. Kompletnie nie rozumiem ich sposobu wyceniania towaru
Ja raczej nie przepadam. Niewiele tam dla mnie. Ale uwielbiam ich rozwiązania schowków i wszelkiego rodzaju wkładów do szafek i szuflad kuchennych. Pojechałąm tylko po pluszowego szczura i słoiki na nalewki. 4 godziny wyjęte z życiorysu. Ale wróciłam tez z paczką Daimów Bez tego z ikei nie wychodzę. Nie wiem czy w PL tez mają http://keepinghealthygettingstylish....0/IMG_6390.jpg

Cytat:
Tą pomadkę tak zachwalałaś? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...on-velvet.html
Właśnie dostałam taką i jest WOOOW! Cudowna! Kopara mi opadła w sumie, równo się nakłada, idealnie trzyma, nie złazi i nie wysusza jakoś wyjątkowo. Cud! I jaka piękna czerwień! Nie jest zbyt nachalna, trochę zgaszona, dla mnie to ważne bo przy takich dużych ustach łatwo zrobić z siebie klowna Ma szanse w moim prywatnym rankingu konkurować o pierwsze miejsce z klinikiem. Na razie wygrywa
Fajna jest. Ale ja jednak do tej Maybelline mam więcej przekonania. Wolę lekko błyszczące wykończenie.

Cytat:
Ja ostatnio chodzę tylko na basen. W końcu jakiś sport sprawia mi przyjemność, bo kończy się zawsze sauną A tak serio, zdecydowanie wole basen niż wszystkie inne rodzaje aktywności. W basenie się bardzo uspokajam. Siłownia potrafiła mnie potwornie wkurzyć.
Jak ja kocham wodę. Ale basen mam nie po drodze. I w godzinach w których ja chciałabym chodzić pełno tam ludzi.
Plan mam taki: raz w tygodniu joga, przynajmniej 2 razy w tygodniu siłownia i ze 2 razy w misiącu basen. W sumie na kajaki teraz na basen będę chodzić, więc powinnam pogodzić z basenem. Na przykład chodzić pół godziny wcześniej i popływać.



Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Skądże. Ciotka mi mówiła, że dziewczynki z dobrego domu wracają nad ranem do domu. A grzeczne dzieci wracają na dzień trzeci.
Trzymam się tych zasad.
Genialne.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Na ciasto jeszcze za wcześnie, bo to dopiero za 3 tygodnie.
To piernik możesz nastawić
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 19:46   #1588
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Zupę! Koniecznie Nie śpiesz się, zamknięta dynia dobrze się przechowuje nawet w mieszkaniu.


Ja kroje i podsmażam, a później hyc do bulionu
jescze jest w całosci,trzymam ja na blacie w kuchni,mam nadzieje ,ze nie zacznie gnic
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Urosept może?
leczyłam sie furagina ale nie pomogło i dzis bylam u lekarza,dostalam antybiotyk
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 20:22   #1589
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
jescze jest w całosci,trzymam ja na blacie w kuchni,mam nadzieje ,ze nie zacznie gnic
Dynia jest wytrzymała. Nic jej nie będzie.
Ja to zupę robię tak. Dynię i trochę ziemniaków kroje w sporą kostkę. Gotuje w bulionie. Przyprawiam według uznania, miksuje blenderem. Zupa gotowa. Podając do talerza dodaję trochę mleka lub śmietanki.

A TŻ to mnie takim daniem kiedyś uraczył
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10428386_10204300458017502_4032811526302301083_o (Copy).jpg (30,2 KB, 19 załadowań)
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 08:28   #1590
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

http://instagram.com/nick__bateman
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.