Minetka - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 06:11   #1561
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez diablatko4586 Pokaż wiadomość
juz sie go nabawilam jakis czas temu;/ bede musiala chyba zmienic nastawienie

a co gdy sie okaze ze jednak mu nie smakuję? do konca zycia bede skazana na brak tego typu pieszczot?? :| palcami tez za bardzo nic nie robi;/
tak zmień nastawienie
co do smaku to po prostu zapytaj go o to, tylko niech odpowie Ci szczerze a nie że powie: "tak, smakujesz mi" tylko dlatego że nie będzie chciał aby było Ci przykro.
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:18   #1562
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez diablatko4586 Pokaż wiadomość

a co gdy sie okaze ze jednak mu nie smakuję? do konca zycia bede skazana na brak tego typu pieszczot?? :| palcami tez za bardzo nic nie robi;/
Tak, wtedy już musisz zaakcceptować, ale są tysiące innych pieszczot.
Albo zmienić partnera na takiego, który będdzie to robił.
Jednak wtedy powiedziałabym, że to Ty jesteś egoistką.
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:25   #1563
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Tak, wtedy już musisz zaakcceptować, ale są tysiące innych pieszczot.
Albo zmienić partnera na takiego, który będdzie to robił.
Jednak wtedy powiedziałabym, że to Ty jesteś egoistką.
Zrozum ze on jej wlasnie nie piesci, ok nie kazdy moze lubic robic minetke, ale jest wiele innych sposobow zeby zaspokoic kobiete. To powinno isc w dwie strony a nie tylko w jedna. Skoro on nawet nie probuje to co za facet? albo robi to dla swietego spokoju?! Jesli ma gdzies jej potrzeby, to ona powinna pomyslec o sobie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:30   #1564
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Zrozum ze on jej wlasnie nie piesci, ok nie kazdy moze lubic robic minetke, ale jest wiele innych sposobow zeby zaspokoic kobiete. To powinno isc w dwie strony a nie tylko w jedna. Skoro on nawet nie probuje to co za facet? albo robi to dla swietego spokoju?! Jesli ma gdzies jej potrzeby, to ona powinna pomyslec o sobie.
Dlatego napisałam że są tysiące innych pieszczot. A może on ich nie zna? Może dziewczyna powinna pokierować ręką partnera. Albo przejąć inicjatywę i dominować podczas seksu? ...
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:44   #1565
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam że są tysiące innych pieszczot. A może on ich nie zna? Może dziewczyna powinna pokierować ręką partnera. Albo przejąć inicjatywę i dominować podczas seksu? ...
Rozumiem, ale zauwaz, ze mamy teraz internet i kwestia poszukania tematu "jak zrobic kobiecie dobrze" Autorka pokazala facetowi ten temat, on stwierdzil, ze "wali go to i ze problem robi", a ona zeby dojsc zabawia sie wibratorem. Przepraszam, ale dla mnie ten facet ma jej pragnienia gdzies
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 11:37   #1566
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Minetka

Ojej. Nie bronię faceta bo skoro jego kobieta robi wszystko żeby on był zadowolony w łóżku to powinien się odwdzięczyć.
Tylko próbuję przeanalizować czym spowodowane jest to, że tak się zachowuje.
Jeżeli dziewczynie zależy na związku to podpowiadam co może zrobić żeby facet się zmienił, jeśli rozmowa nie skutkuje. Najłatwiej jest stwierdzić fakt, że koleś to egoista i nic z tym dalej nie zrobić...
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 11:52   #1567
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Ojej. Nie bronię faceta bo skoro jego kobieta robi wszystko żeby on był zadowolony w łóżku to powinien się odwdzięczyć.
Tylko próbuję przeanalizować czym spowodowane jest to, że tak się zachowuje.
Jeżeli dziewczynie zależy na związku to podpowiadam co może zrobić żeby facet się zmienił, jeśli rozmowa nie skutkuje. Najłatwiej jest stwierdzić fakt, że koleś to egoista i nic z tym dalej nie zrobić...
Rozmawiala z nim bez zadnych rezultatow... Co ona moze zrobic przeciez nie zmusi go do pieszczenia siebie?!
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 14:38   #1568
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Rozmawiala z nim bez zadnych rezultatow... Co ona moze zrobic przeciez nie zmusi go do pieszczenia siebie?!
dokładnie, facet jak widać się nie zmienia a kobieta popada w coraz większą frustrację
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:53   #1569
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
dokładnie, facet jak widać się nie zmienia a kobieta popada w coraz większą frustrację
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Rozmawiala z nim bez zadnych rezultatow... Co ona moze zrobic przeciez nie zmusi go do pieszczenia siebie?!
Odpowiedź moim zdaniem jest w poniższym cytacie.
Niech nie popada we frustrację tylko jeśli jej naprawdę zależy to niech zacznie działać

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Może dziewczyna powinna pokierować ręką partnera. Albo przejąć inicjatywę i dominować podczas seksu? ...
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:16   #1570
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Minetka

I znowu jej powie" a zle Ci bylo jak se poskakalas po mnie?" przeciez nie bedzie przejmowala ciagle inicjatywy. Chodzi o to zeby sam z siebie zainteresowal sie jej cialem i postaral sie zaspokoic jej potrzeby. Zalezy jej i to widac, ale w pewnym momencie moze totalnie zwatpic, nie daj Boze poczuje sie jak"rzecz". Tak w zwiazku nie powinno byc. Seks to bardzo delikatna sprawa, kazdy powinnien czuc sie w nim spelniony.
Juz zaczela myslec o innych facetach, nie wiem czy ma jakies erotyczne fantazje z nimi, ale wydaje mi sie ze moze dojsc do tego. Zdradzic go nie zdradzi, ale nie wytrzyma tego w koncu i kopnie go w tylek. Czasem warto tak zrobic i pomyslec o sobie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:28   #1571
Eve_Dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Daleko, bardzo daleko..:)))
Wiadomości: 52
Dot.: Minetka

To mam szczęście, mój Luby to maniak mojej muszelki, zawsze zaczyna od jej wypieszczenia i doprowadzenia mnie do orgazmu łechtaczkowego, by zaraz wejśc we mnie i doprowadzic do orgazmu pochwowego, jest to cudowne, uwielbiam to, oba orgazmy są inne i oba na swój sposób fantastyczne, po takim ..deblu, czuję się uroczo zmęczona..
Od początku bycia razem uczymy się siebie od podstaw, dużo eksperymentujemy, sprawdzamy co lubimy. Udany seks, to m.in. sztuka kompromisów.
A co do mojej muszelki, to ma ona swojego wiernego ..wielbiciela, Luby wstaje rano wczesniej przede mną, ale zawsze ma czas, by zajrzec pod kołderkę, by odwiedzic muszelkę, bez jej wypieszczenia, nie zaczyna dnia, co daje dla mnie super pawer na resztę dnia..
Jest wyraźnie zawiedzony, gdy mam te "swoje" dni, zawsze mi powtarza, że brakuje mu pieszczenia ..różyczki i nie tyle mu o sam sex wówczas chodzi, ale głównie o niemożnośc jej pieszczenia, wszystko to jest bardzo urocze..
Dodam, że od początku tak nie było, pierwsze próby były, lekko mówiąc nie takie fajne, robił to raczej nieumiejętnie, nie sprawiało mi to przyjemności, ale mówiac mu co mi ją sprawia, doszedł do super perfekcji..
Chyba nie muszę dodawac, że to wręcz uwielbiam..
A co do samej nazwy, to jak widzicie, ja nazywam .."ją" muszelką, a Luby ..różyczką..

Na udany związek 50% stanowi udany sex, ale nieudany sex powoduje 100% nieudanego związku..
__________________
Kocham życie..

Kocham Lubego..

Kocham sex..
Eve_Dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 08:36   #1572
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez Eve_Dream Pokaż wiadomość
To mam szczęście, mój Luby to maniak mojej muszelki, zawsze zaczyna od jej wypieszczenia i doprowadzenia mnie do orgazmu łechtaczkowego, by zaraz wejśc we mnie i doprowadzic do orgazmu pochwowego, jest to cudowne, uwielbiam to, oba orgazmy są inne i oba na swój sposób fantastyczne, po takim ..deblu, czuję się uroczo zmęczona..
Od początku bycia razem uczymy się siebie od podstaw, dużo eksperymentujemy, sprawdzamy co lubimy. Udany seks, to m.in. sztuka kompromisów.
A co do mojej muszelki, to ma ona swojego wiernego ..wielbiciela, Luby wstaje rano wczesniej przede mną, ale zawsze ma czas, by zajrzec pod kołderkę, by odwiedzic muszelkę, bez jej wypieszczenia, nie zaczyna dnia, co daje dla mnie super pawer na resztę dnia..
Jest wyraźnie zawiedzony, gdy mam te "swoje" dni, zawsze mi powtarza, że brakuje mu pieszczenia ..różyczki i nie tyle mu o sam sex wówczas chodzi, ale głównie o niemożnośc jej pieszczenia, wszystko to jest bardzo urocze..
Dodam, że od początku tak nie było, pierwsze próby były, lekko mówiąc nie takie fajne, robił to raczej nieumiejętnie, nie sprawiało mi to przyjemności, ale mówiac mu co mi ją sprawia, doszedł do super perfekcji..
Chyba nie muszę dodawac, że to wręcz uwielbiam..
A co do samej nazwy, to jak widzicie, ja nazywam .."ją" muszelką, a Luby ..różyczką..

Na udany związek 50% stanowi udany sex, ale nieudany sex powoduje 100% nieudanego związku..
U mnie jest dokladnie tak samo uwielbia piescic moja bulinke bo tak ja nazywa co prawda u nas to dopiero poczatek ale wychodzi mu coraz lepiej i nie mieszkamy razem wiec jak tylko zostajemy sami on zaraz zaczyna szalec zreszta ja tez uwielbiam go piescic

Wczoraj cwiczylismy sex na sucho w ubraniach i stwierdzilismy ze mamy slaba kondycje bo zaraz po kilku minutach bylismy zmeczeni i postanowilismy ze bedziemy ja cwiczyc bo musimy miec dobra kondycje za nim zaczniemy uprawiac sex
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe



Edytowane przez bini6
Czas edycji: 2010-01-16 o 08:43
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 11:37   #1573
diablatko4586
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 4 ściany , śląsk
Wiadomości: 103
GG do diablatko4586
Dot.: Minetka

witam was po dluzszej przerwie dopiero co wrocilam ze szpitala po kilkudniowym pobycie i narazie czekaja porzadki ale ciesze sie ze staracie sie mi pomoc i jak wyrobie sie to przeczytam dokladnie co napisaliscie i odpiszę
diablatko4586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 12:40   #1574
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Minetka

Jak sie czujesz?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 12:53   #1575
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Jak sie czujesz?
no właśnie też miałem zapytać
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 17:48   #1576
diablatko4586
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 4 ściany , śląsk
Wiadomości: 103
GG do diablatko4586
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
tak zmień nastawienie
co do smaku to po prostu zapytaj go o to, tylko niech odpowie Ci szczerze a nie że powie: "tak, smakujesz mi" tylko dlatego że nie będzie chciał aby było Ci przykro.
no wlasnie chyba on tak gada zeby mi przykrosci nie robic ,a wieksza przykrosc robi kiedy slowa nie pokrywaja sie z czynami;/

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Tak, wtedy już musisz zaakcceptować, ale są tysiące innych pieszczot.
Albo zmienić partnera na takiego, który będdzie to robił.
Jednak wtedy powiedziałabym, że to Ty jesteś egoistką.
wlasnie nie jestem egoistka,gdyby tak bylo to od razu bym faceta pognala i nie pisala o tym problemie.. nie radzilabym sie Was jak rozwiazac ten problem...

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Zrozum ze on jej wlasnie nie piesci, ok nie kazdy moze lubic robic minetke, ale jest wiele innych sposobow zeby zaspokoic kobiete. To powinno isc w dwie strony a nie tylko w jedna. Skoro on nawet nie probuje to co za facet? albo robi to dla swietego spokoju?! Jesli ma gdzies jej potrzeby, to ona powinna pomyslec o sobie.
wlasnie tak czasami czuje ze jak juz to robi to dla swietego spokoju a ja nie chce tak na sile..nie umiem o to prosic ;/

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam że są tysiące innych pieszczot. A może on ich nie zna? Może dziewczyna powinna pokierować ręką partnera. Albo przejąć inicjatywę i dominować podczas seksu? ...
to juz tez probowalam..nie raz pytal co lubie...

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale zauwaz, ze mamy teraz internet i kwestia poszukania tematu "jak zrobic kobiecie dobrze" Autorka pokazala facetowi ten temat, on stwierdzil, ze "wali go to i ze problem robi", a ona zeby dojsc zabawia sie wibratorem. Przepraszam, ale dla mnie ten facet ma jej pragnienia gdzies
dzisiaj bedzie okazja pogadac kolejny raz bo niedlugo ma przyjechac..zobaczymy co z tego wyniknie..

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Rozmawiala z nim bez zadnych rezultatow... Co ona moze zrobic przeciez nie zmusi go do pieszczenia siebie?!
wiesz..nawet nie chce zmuszac bo to zadna przyjemnosc wiedzac ze ta druga osoba robi to z "łaski" ;/

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
I znowu jej powie" a zle Ci bylo jak se poskakalas po mnie?" przeciez nie bedzie przejmowala ciagle inicjatywy. Chodzi o to zeby sam z siebie zainteresowal sie jej cialem i postaral sie zaspokoic jej potrzeby. Zalezy jej i to widac, ale w pewnym momencie moze totalnie zwatpic, nie daj Boze poczuje sie jak"rzecz". Tak w zwiazku nie powinno byc. Seks to bardzo delikatna sprawa, kazdy powinnien czuc sie w nim spelniony.
Juz zaczela myslec o innych facetach, nie wiem czy ma jakies erotyczne fantazje z nimi, ale wydaje mi sie ze moze dojsc do tego. Zdradzic go nie zdradzi, ale nie wytrzyma tego w koncu i kopnie go w tylek. Czasem warto tak zrobic i pomyslec o sobie.
ja juz naprawde coraz czesciej czuje sie jak rzecz i kiedy probuje zrobic mi dobrze nic z tego nie wychodzi bo mam wrazenie ze robi to na sile;/
diablatko4586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 23:46   #1577
capricorn08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 61
Dot.: Minetka

TAk Tak Tak !! uwielbiam jak on to robi. to chyba najszybsza metoda na moje dojscie :P
__________________
Tomuś
Razem

Było 58 kg
Jest 58 kg
Cel 53 kg do wakacji

capricorn08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 15:32   #1578
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Minetka

Ja mam dzisiaj ochote ale mam okres ale powiedzial mi ze jak mi sie skonczy to zrobi mi taka minetke ze oszaleje juz nie moge sie doczekac
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 20:41   #1579
sweet lady 00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Minetka

mmm minetka, zawsze i wszędzie .
w połączeniu z paluszkiem .. odlot . najprostszy sposób na doprowadzenie do kobiecego wytrysku ..
sweet lady 00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 21:05   #1580
diablatko4586
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 4 ściany , śląsk
Wiadomości: 103
GG do diablatko4586
Dot.: Minetka

no wiec tak: po szpitalu czuje sie dobrze,bylam jedynie na badaniach przedoperacyjnych:| takze stres przede mna..

ale co do tematu: minetka byla wczoraj i to jaka troche sie opieralam ale w koncu dopiąl swego hehehe ,zeby nie zapeszac,zobaczymy jak dlugo potrwa ta dobra passa:P
diablatko4586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 21:15   #1581
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Minetka

diablatko4586
będzie dobrze
co do minetki i miejmy nadzieję że będzie dalej tak jak chcesz
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 21:24   #1582
diablatko4586
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 4 ściany , śląsk
Wiadomości: 103
GG do diablatko4586
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
:Pomysl, jaka czeka Cie przyszlosc z nim. Moim zdaniem facet to totalny egoista i to chyba nie tylko w sferze seksu macie problemy (sorrki za wsibstwo,jesli to tak brzmi!)
ale to po jego tekscie :"ty mialas ten orgazm jak ci lizalem czy nie??"



latwo sobie wyobrazilam codzienne relacje z tego typu facetem
owszem czasem ciezko z nim wytrzymac bo jak na swoje 24 lata zachowuje sie jak dzieciak;/ ale ciagle mam nadzieje ze tylko sie tak zgrywa

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
diablatko4586
będzie dobrze
co do minetki i miejmy nadzieję że będzie dalej tak jak chcesz

dzieki:) tez mam taka nadzieje hehe
diablatko4586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:11   #1583
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Minetka

dziewczyny a powiedzcie- czy zapach i smak zmnienia sie kobiecie wraz z wiekiem?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:13   #1584
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny a powiedzcie- czy zapach i smak zmnienia sie kobiecie wraz z wiekiem?
Wydaje mi się ze tak u meżczyzn np zauwazyłam ze pot staje sie intesywniejszy
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe



Edytowane przez bini6
Czas edycji: 2010-01-19 o 09:14
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:30   #1585
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze tak u meżczyzn np zauwazyłam ze pot staje sie intesywniejszy

no to przerąbane
tak się własnie zastanawiem czy lekiej smakowałam mając 20 lat czy teraz mając 30
a co będzie gdy będę starsza:confuse d:
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 09:55   #1586
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
no to przerąbane
tak się własnie zastanawiem czy lekiej smakowałam mając 20 lat czy teraz mając 30
a co będzie gdy będę starsza:confuse d:
Twojemu Tż_owi na pewno będziesz smakowała tak samo nie ważnie ile będziesz mieć lat
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:26   #1587
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Minetka

mam nadzieję))
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 12:36   #1588
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Minetka

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
mam nadzieję))
Tż kocha cie taka jaka jestes wiec smak i twoj zapach bedzie dla niego zawsze najprzyjemniejszy
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe



Edytowane przez bini6
Czas edycji: 2010-01-20 o 11:19
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 13:33   #1589
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Minetka

Dziewczyny lubie gdy moj tz piesci mnie od tylu palcami i marze o tym zeby kiedys minetke przezyc od tylu tylko nie mam pojecia jaka pozycje wymyslic zeby nam obojga bylo wygodnie moze wy mi podpowiecie jakas pozycje bede wdzieczna
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:52   #1590
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: Minetka

69
;d
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-12 21:31:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.