Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 15:41   #1561
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Wesołych Świąt a zamiast mokrego dyngusa.....gęstej mokrej włoszki na głowkach całuję wszystkich
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 20:13   #1562
Sorcerer69
Przyczajenie
 
Avatar Sorcerer69
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 26
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Moje Kochane Wizażanki
i Ty Neo


Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia, pieniędzy, pogody ducha, spełnienia wszelkich marzeń, sukcesów osobistych, tyle włosów abyście nie wyrabiali na fryzjera
oraz
Błogosławieństwa Bożego!

Sorcerer69

Sorcerer69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:54   #1563
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 64
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Z nadmiernym wypadaniem męczę się już pół roku; pierwsze badania krwi wykazały niski poziom żelaza, ale mimo unormowania się jego poziomu włosy nadal lecą(jest już 3 miesiące odkąd wszystko jest ok). Powtarzam badania w kierunki niedoczynności, bo wynik TSH z przed paru miesięcy oscylował w granicach górnej normy. Wyniki pod koniec tygodnia i nie wiem czy jeszcze nie odwiedzić kolejnego dermatologa, żeby wykluczyć łysienie androgenowe. I tu pytanie: czy łysienie androgenowe może objawiać się gwałtownym wypadaniem z całego obszaru głowy + wypadanie rzęs, brwi, włosów łonowych? Mam zakola, ale wysokie czoło mam od zawsze. Czy któraś z Was miała robione badanie trichoskopii? Początkowo cena badania mnie przerażała, ale sądzę, że chyba lepiej wydać250 zł, co może dać odpowiedź niż odbijać się od drzwi pseudolekarzy, którzy przepisuja suplementy na wzmocnienie cebulek <rozklada bezradnie rece>
pannanikt3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:41   #1564
monika_nowinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Witam,

polecam rewelacyjny szampon Linoderm Hair - do nabycia jedynie w aptekach niestety ale bardzo dobry, świetny skład. Włosy przestają wypadać są błyszczące. Jedynie należy pamiętać o odżywce ponieważ włosy po zastosowaniu szamponu potrzebują dodatkowego nawilżenia.
Polecem !!
monika_nowinka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:12   #1565
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez pannanikt3 Pokaż wiadomość
I tu pytanie: czy łysienie androgenowe może objawiać się gwałtownym wypadaniem z całego obszaru głowy + wypadanie rzęs, brwi, włosów łonowych? Mam zakola, ale wysokie czoło mam od zawsze.
Wydaje mi się, że nie, w każdym razie nie spotkałam się nigdzie z takimi objawami.
Cytat:
Napisane przez pannanikt3 Pokaż wiadomość
Powtarzam badania w kierunki niedoczynności, bo wynik TSH z przed paru miesięcy oscylował w granicach górnej normy.
Opisany przez Ciebie sposób łysienia wskazywałby z jednej strony na niedoczynność a z drugiej na nadczynność tarczycy . http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/blog/2009/08/n...ie-wlosow.html
Wynik badanie wkrótce prawdę Ci powie.
Cytat:
Napisane przez pannanikt3 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała robione badanie trichoskopii? Początkowo cena badania mnie przerażała, ale sądzę, że chyba lepiej wydać250 zł, co może dać odpowiedź niż odbijać się od drzwi pseudolekarzy, którzy przepisuja suplementy na wzmocnienie cebulek <rozklada bezradnie rece>
Skoro suplementy nie pomogły, to faktycznie lepiej zrobić to badanie .
Cytat:
Napisane przez monika_nowinka1 Pokaż wiadomość
polecam rewelacyjny szampon Linoderm Hair - do nabycia jedynie w aptekach niestety ale bardzo dobry, świetny skład. Włosy przestają wypadać są błyszczące. Jedynie należy pamiętać o odżywce ponieważ włosy po zastosowaniu szamponu potrzebują dodatkowego nawilżenia.
Polecem !!
Może i dobry, tylko czy on nam coś pomoże?

Edytowane przez benia1169
Czas edycji: 2011-04-26 o 17:14
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:32   #1566
angel303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Włosy dalej mi się sypią, jednego dnia mniej , drugiego nadrabiam
Wczoraj u lekarza od nadciśnienia dostałam verospiron, fajnie byłoby gdyby zadziałał również na włosy biorę dalej magnez, vitapil. Kupiłam szampon z odżywką dermena i czekam..........
Na szczęście 7 maja mam trychologa więc może wreszcie ktoś oświeci mnie w temacie
angel303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 18:15   #1567
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

to super!bo jeżeli pobierze Ci wycinek, to przeprowadzi dokładną analizę pierwiastkową włosów i będziesz bardzo dokładnie wiedziała czego im brakujeja chyba tez odłożę kaskę i sobie zrobię.A na razie tylko morfologia, ferrytyna, żelazo TSH,FT3Ft4, bo mniejszy kosztNapisz ile zapłaciłaś za analizę włosków i powodzonka!Mnie po Loxonie w końcu się troszkę poprawiłoCzyli tak, jakby włosy potrzebowały aż 6 miesięcy na poprawę.Rewelacyjnie oczywiście nie jest.W dodatku już znam swój organizm na tyle,że wiem,ze w każdej chwili moze się pogorszyć.Zwłaszcza,że odstawiłam anty....

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-04-27 o 18:17
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 11:28   #1568
angel303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

czy to milczenie oznacza, że nikt już nie ma problemu z włosami oprócz mnie??????
Jeżeli tak to super, bo u mnie totalne dno Mam wrażenie, że wszystkie włosy są martwe i powoli sobie uciekają (((((((((((((((( Wszędzie zostawiam po sobie ślady. Tylko jak wszystkie wypadną to co???? Mam nosić perukę zanim odrosną nowe? Za tydzień wizyta na wspomnianym wcześniej badaniu, mam nadzieję, że będę miała z czym jechać.
angel303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:54   #1569
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez angel303 Pokaż wiadomość
czy to milczenie oznacza, że nikt już nie ma problemu z włosami oprócz mnie??????
(...)
Aniołku, nie zostałaś sama z problemem Po prostu wiosna nadeszła i ludzi mniej w domku, a więcej na świeżym powietrzu U mnie też kiepsko... po myciu głowy widzę drastyczną różnicę w ilości wypadających włosów i mnie to dobija za każdym razem Skończyłam 2 opakowanie Vitapilu, a kupiłam Skrzypovitę z masażerem i aż się boję co będzie eh..
Nie martw się na pewno nie pojedziesz na badanie z głową jak kolanko
Rozumiem co musisz czuć Ja na codzień wysypu włosów wszędzie wprawdzie nie zauważam, ale po praniu wieszając lumpki, na pościeli i przy myciu i rozczesywaniu głowy to wesoło mi nie jest Nie mogę się wyzłościć, że Wierzbownica tak mnie 'wysuszyła'... Chętnie wróciła bym do niej, bo mam spory zapas, ale miałam wręcz na 4 palcach u stóp tarkę zamiast skóry, tak mnie odwodniło -.- Cały czas zastanawiam się czy moje lekko podpuchnięte w wew. kąciku powieki nie są tez efektem popsutej gospodarki wodnej.. minęło sporo czasu, bo od m-ca marca to widzę i bez zmian, a dawno nie piję Wierzbonka.. łykam cholerstwo od laryngologa bo mogę mieć lekko zatkane kanaliki zatokowe choć nie czuję tego .. i czekam, aż się poprawi
Krótko mówiąc jeśli o mnie chodzi to siedzę cicho, bo nie jest za wesoło. Na 1 rzut oka nie zauważa się nic, ale będąc mną ciężko nie odnotować stanu powiek czy ilości włosów zapychających spływ w wannie Teraz się wymarudziłam, ale ogólnie wolę to przemilczeć, bo w porównaniu do problemów innych ludzi można by uznać, ze dramatyzuję
Zwalmy to wszystko na wiosenne przesilenie Poprawi się nam
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 14:19   #1570
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Angel303 - wyluzuj kobieto, tak całkiem, to na pewno nie wyłysiejesz . Jeśli Cię to pocieszy, to u mnie też nie jest różowo, zmian istotnych nie zauważam na plus, więc co będę pisać? że jest źle? Wolę przyjść i zakomunikować, że się polepszyło, a tak nie jest niestety , więc się staram nie myśleć o tym problemie, żeby mi się nie pogorszyło.
Nie wiem, czy się nie obetnę, bo jak stanę przed lustrem a za sobą mam okno, to widzę światło między włosami , a mam takie do ramion, więc troszkę głupio chyba takie pierze wygląda. Wolałabym tego nie robić, bo w krótszej fryzurze nie wyglądam też najlepiej, ale nie wiem, czy to nie będzie lepsze rozwiązanie w tej sytuacji.

A tu coś dla niecierpliwych :
http://www.drogerienatura.pl//najnow...+od+zaraz.html

Edytowane przez benia1169
Czas edycji: 2011-04-28 o 17:20
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:52   #1571
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

ja też idę obciąć włoski.Jak miałam krótsze, to wydawało się ich więcej.......Mam zbty lichutkie , by mieć długie i nie ma się czym chwalić

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-04-28 o 17:53
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 17:59   #1572
ewunia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 113
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Na mój wpis też nikt nie zareagował ,tzn.jak byłam u dermatologa i opowiedziałam jej,ze łykam Prostenal
ewunia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:08   #1573
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

hej
dawno nie pisałam ale mam strasznie dużo pracy

a na dodatek 7 maja wychodzę za mąż i mamy trochę gonitwy, wybaczcie.

Obiecuję, że wkleję foty ze slubu to zobaczycie mój fryz

a co do włosów - w zasadzie bez zmian, czyli tak jakby się ustabilizowało wszystko. Troszkę (delikatnie mówiąc) je traktuję po macoszemu bo obecnie jestem już blondynką i to dosyć jasną

a pół roku temu byłam czarnulą - więc z 8 razy włosy były rozjaśnione, 2 razy dekoloryzowane
troszkę podżyły. Teraz znów w przyszły piątek rozjasnienie odrostów, ale później już im dam spokój i wrócę do castingu - może jakiś rudzielec ??

nie mam teraz czasu - ale zaraz poszukam jakiejś foty i wkleję
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 18:15   #1574
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość

a co do włosów - w zasadzie bez zmian, czyli tak jakby się ustabilizowało wszystko.
Przede wszystkim witam serdecznie i dziękuję za odzew .
Ustabilizowało, tzn. już Ci włosy nie wypadają? A bierzesz dalej palmę czy coś innego?
Dobrarado - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i nie przemęcz się w najbliższym tygodniu . Ślub w maju? widać nie jesteś przesądna i tak trzymaj

Cytat:
Napisane przez ewunia77 Pokaż wiadomość
Na mój wpis też nikt nie zareagował ,tzn.jak byłam u dermatologa i opowiedziałam jej,ze łykam Prostenal
Wybacz, Ewuniu , pamiętam, że czytałam ten post i byłam oburzona niewiedzą pani dr. W sumie nie wiem dlaczego nic nie napisałam ani nikt inny.

Edytowane przez benia1169
Czas edycji: 2011-04-28 o 18:18
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:01   #1575
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Obiecuję, że wkleję foty ze slubu to zobaczycie mój fryz
Wszyscy już się martwili, co z naszą dobraradą. Niektórzy nawet myśleli, że palma przestała działać.

A tymczasem
...widzimy, że zadziałała ze zdwojoną siłą i doprowadziła do ślubu.

Życzę wszystkiego naj...


Ps. Będziemy czekać z zapartym tchem na fotki w sukni ślubnej+fryz
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:24   #1576
Maflok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dobrarado, maj to świetny czas na ślub i życzę Ci wspaniałego weseliska
Jedno pytanie: czy ktoś z Was ma problemy z trądzikiem na szyi i po bokach twarzy (niewiele tego, ale to uparte i bolesne świństwo)? Przemywam płynami do trądziku, smaruję mazidłami, ale to niewiele pomaga. Do tego swędzi mnie skóra.
Jeśli chodzi o włosy, to od jakiegoś czasu znowu więcej ich wypada; wcieram Loxon (2%), piję wierzbownicę i łykam prostenal. I czekam na mały cud. Tymczasem jadę odpoczywać do lasu. Powiem Wam, że jak spaceruję po lesie, spotykam sarny, zające i wiewiórki, słucham ptaków, to daje mi to jakiś spokój i odstresowuje. Czego i Wam życzę
Maflok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 16:16   #1577
nuni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Maflok, przyczyną wyprysków mogą być problemy z tarczycą:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69038 .

P.s. przypominam, że nadal łykam sterko (od ok. grudnia), ciągle rosną nowe włoski, stare nadal wypadają, ale jest lepiej. tak ku pokrzepieniu

Pozdrawiam
nuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:25   #1578
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Witajcie, przede wszystkim gratulacje dobrarado, duzo szczęscia na nowej drodze życia


Ostatni się żaliłam, że włosy lecą jak głupie....teraz sie ustabilizowało....ale znowu zrobiło ich się tak maluśko i prześwity większe...ale nowe są więc jest nadzieja, że odrosną, myslę, że tym razem to był stres i to taki pożądny....no i wierzbownica jakby...przestała działać? a moze organizm sie przyzywczaił, bo znowu zaczęły się szybciej przetłuszczać, a na poczatku brania miałam wrażenie, że skóra mi sie wysuszyła....no cóż taki los ŁA kobiet, pozdrawiam wszystkich i udanego długiego weekendu
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:52   #1579
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Maflok Pokaż wiadomość
Jedno pytanie: czy ktoś z Was ma problemy z trądzikiem na szyi i po bokach twarzy (niewiele tego, ale to uparte i bolesne świństwo)? Przemywam płynami do trądziku, smaruję mazidłami, ale to niewiele pomaga. Do tego swędzi mnie skóra.
Ja mam trądzik, ale głównie na linii żuchwy, choć zdarza się też na policzkach na wysokości nosa, także na kościach policzkowych, szyi i dekolcie. Niczym nie smaruję tego, tylko .... wyciskam . Miałam robione TSH i jest OK, zawsze brałam to za problemy z hormonami płciowymi, bo najwięcej tego przed okresem, ale poza tym zawsze coś tam muszę korektorować . A u Ciebie kiedy jest największy wysyp?
No właśnie - problemy hormonalne, ale co: DHT, brak czy nadmiar estrogenów, progesteronu, prolaktyny? Biorę od niedawna soję i jest pod tym względem jakby gorzej (nie wiem co na to wpłynęło ), po palmę jeszcze nie sięgnęłam, wierzbonka nie mogę, bo bolą mnie po nim piersi , ale pomagał na pryszcze.

nuni, MM-1968 - czyli jednak u Was to jest ŁA, skoro jest poprawa po palmie

Edytowane przez benia1169
Czas edycji: 2011-04-29 o 19:17
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 18:40   #1580
Maflok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Też czytałam, że przy niedoczynności tarczycy mogą pojawić się wypryski (i jeszcze sto innych rzeczy). Ja cały czas łykam euthyrox na niedoczynność, ale TSH trochę mi ostatnio podskoczyło, więc może to z tego powodu. W sumie najwięcej mam tych wyprysków w połowie cyklu. Teraz chodzi mi o to, czym to draństwo potraktować.
Maflok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 21:43   #1581
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Powiem Wam,że od niedawna stosuję mgiełkę do włosów Radical ze skrzypem polnym i nie wiem czy poprawa stanu moich włosków wynika z półrocznej kuracji Loxonem(bo to bardzo silny lek) czy po tej mgiełce taki efekt grubszych i zdrowszych włosków.....Wierzbownicę, to piję tak 3 razy w tygodniu, więc tak na prawdę nie wiem czy cokolwiek pomaga.Najgorsze,ze jak sie stosuje wszystko po trochu, to do końca nie wiadomo co działa.Palmy nie stosuję , łykam belissę, antykoncepty odstawiłam.Może jednak wiosną spada poziom androgenów-tak jak mówiła Indios(ciekawe co u niej) i moje włoski wyglądają lepiej...Tak czy inaczej mgiełka Radical za 5, 90- rewelacja!

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-04-29 o 22:23
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:02   #1582
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ludzie!!!! Wątek nam umiera! Pisać co tam z Waszymi włosami . Moje potraktowałam odżywką do kręconych włosów i mam wzmożony problem z przetłuszczaniem . Ampułek z rzepą z Joanny nigdzie nie mogę dostać, a miałam w planie powtórzyć kurację. Wypadają jak wypadały o ile nie bardziej .
A u Was co nowego?
biannie - ja też używałam tej mgiełki, ale nic dobrego mi nie przyniosła, wręcz zdawało mi się, że mi wysuszyła końcówki (zawiera alkohol, niestety). Widać nie dla każdego to samo jest dobre

Edytowane przez benia1169
Czas edycji: 2011-05-02 o 17:04
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:51   #1583
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Ludzie!!!! Wątek nam umiera! Pisać co tam z Waszymi włosami .
Jejku!faktycznie!aż się nie chce zaglądać, bo ciągle pusto i pusto na naszym wątkuMam nadzieję ,ze nikt z Was się nie poddał w walce z łysieniem, anie nie odpuścił sobie pisania na ForumW cześniej tyle pisaliśmy,ze az się ciągle stronki zmieniały a teraz cichutko i smutno
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:28   #1584
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

benia, nie wiem gdzie mieszkasz, bo te ampułki są w sieci Superpharm (oczywiście nie zawsze)

biannie, dzisiaj chyba skończyły się Twoje skarbówkowe stresy?
no to kłaczki będą spokojnie rosły
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:48   #1585
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

cześć
czy są tu jeszcze jakieś osoby w trakcie kuracji saw palmetto?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:20   #1586
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
cześć
czy są tu jeszcze jakieś osoby w trakcie kuracji saw palmetto?
są jeszcze jakieś osoby

a w czym można WinlyEm pomóc?
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:31   #1587
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Od razu przeproszę że nie przeczytałam caluśkiego wątku przeczytałam pierwsze kilka stron wątku, zajarałam się tą metodą, chce spróbować po czym przeszłam poczytać kilka ostatnich stron wątku, aby zobaczyć aktualne, "świeże" opinie, a tutaj widzę w większości wypowiedzi o różnych innych środkach na włosy a o saw palmetto mało

neo999, chociaż jednym zdaniem, są efekty?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2011-05-02 o 20:04
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 19:59   #1588
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a o paw palmetto mało
neo999, chociaż jednym zdaniem, są efekty?
Nie Paw, lecz Saw Palmetto, he!he!
Masz rację Neonaskudziś był ostatni dzionek a teraz już z górkiMam tylko 100 osób do wezwania, bo błędne zeznania,ale nic to....Mam nadzieję,ze przynajmniej zacznę wychodzić o 16 a nie o 18 z minutami tak jak do tej pory.No i więcej czasu na regularne jedzenie też będzie zbawienne dla włosków.Tylko,ze trochę za mało jadam warzyw.Wiele z nich zawiera fitohormony, które przeciwdziałają ŁA.Ja niestety wolę jakoś mięsko,ale bez pieczywa.A jednak to warzywa mają zbawienny wpływ na włoski. Muszę chyba zmienić nawykiA Wy jak dbacie o zdrową dietę?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
biannie - ja też używałam tej mgiełki, ale nic dobrego mi nie przyniosła, wręcz zdawało mi się, że mi wysuszyła końcówki (zawiera alkohol, niestety). Widać nie dla każdego to samo jest dobre
Ja pryskam tylko na skalp.końcówki omijam.Nawet odżywkami nie obciażam włosków, bo wtedy wychodzą strasznie a Radical stosuje tylko na skórę głowy.Ale dziś mam rzadkie o przyklapnięte włosy.A parę dni temu takie ładne i puszyste.Nie wiem od czego to zależy,ale chyba od poziomu hormonów w cyklu....

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-05-02 o 19:54
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:05   #1589
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

przejęzyczenie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 20:56   #1590
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
przejęzyczenie
Wiadomo!każdemu się zdarza, ale przynajmniej jest zabawnieZ drugiej strony saw,to piła..cikawe skąd taka nazwa

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-05-02 o 21:01
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.