Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 09:57   #1561
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ta, żeby jeszcze paznokcie czyste były

Ja mam obsesję na punkcie pielęgnacji ciała, regularnie manicure, pedicure, kosmetyczka i jak widzę takie brudne, długie pazury w sandałkach, czy peep toe to mnie na mdłości bierze...
Ja mam obsesje na punkcie stop, a ze jezdze autobusami, na ogol niestety widze popekane piety, dlugasne pazokcie z odpryskujacym lakierem, albo po prostu brudne i do tego letni nowy bucik... Makijaz jest, bizuteria jest, a stopy jak po wojnie. Co do ogolnej pielegnacji to fakt. Niestety latem autobusy po prostu smierdza, a raczej ich zawartość. Dużo mamy w kraju brudasow i ludzi kompletnie o siebie nie dbajacych, a przy tym czesto grajacych kogos z wyzszych sfer.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:36   #1562
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
a ja sie wlasnie zastanawiam jak bardzo cyniczna byla twoja odpowiedz i co ci odpisac
I bardzo dobrze, że sobie odpuściłaś, bo po co wysyłać w świat negatywne emocje, a po drugie mój post nie miał w sobie nic z cynizmu. Źle odebrałaś

pushit - dobrze prawi Bo nawet, jeżeli ktoś ubrany jest pięknie i modnie, to brak higieny czy brak dbałości o szczegóły (paznokcie!) mogą popsuć efekt i są po prostu straszne
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:51   #1563
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
pushit - dobrze prawi Bo nawet, jeżeli ktoś ubrany jest pięknie i modnie, to brak higieny czy brak dbałości o szczegóły (paznokcie!) mogą popsuć efekt i są po prostu straszne
dokładnie, a wręcz bardziej jeszcze razi, gdy u takiej ą ę osoby się widzi, niz u takiej lekko zaniedbanej
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:17   #1564
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

"stopy jak po wojnie" tak, to rozwala...
I jeszcze beżowe podkolanówki do kiecki przed kolano, tak żeby było dobrze widac gdzie sie kończą Myślałam, że to już wyginęło a jednak...
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:22   #1565
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez oluśkaaaaa Pokaż wiadomość
"stopy jak po wojnie" tak, to rozwala...
I jeszcze beżowe podkolanówki do kiecki przed kolano, tak żeby było dobrze widac gdzie sie kończą Myślałam, że to już wyginęło a jednak...
oś Ty, to jest wieczne

Widziałam taka PAnią, garsoneczka, sandałeczki, dwójka dzieci, a giry jakby przeszła przez błocko i zapomniała umyć
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:25   #1566
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A ja wczoraj myslalam, ze padne na ziemie i zaczne wolac o pomste do nieba. Upal jak w piekle, wchodze do szkoly, a tam jakas laska cala na czarno ubrana, a do tego zolte KOZACZKI!! Szok.
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:37   #1567
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Metaxxa Pokaż wiadomość
A ja wczoraj myslalam, ze padne na ziemie i zaczne wolac o pomste do nieba. Upal jak w piekle, wchodze do szkoly, a tam jakas laska cala na czarno ubrana, a do tego zolte KOZACZKI!! Szok.
Nie zrozumiem tego nigdy,widziałam wczoraj typiarę w grubych czarnych rajstopach
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 11:41   #1568
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Nie zrozumiem tego nigdy,widziałam wczoraj typiarę w grubych czarnych rajstopach
Masakra. Ale te kozaczki to jakas plaga, cieplo czy zimno kozaczki sa dobre na kazda okazje hehe Bylam ostatnio w Niemczech z Tz´tem na imprezie firmowej i byla kobieta z Polski, ktora przyszla w sukience i kowbojkach.
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:57   #1569
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

watpie czy zle odebralam

nie no kozaki w lato, to cos jak sandaly w zime ale takich to ja tez widzialam. mroz, wszyscy w kortkach i cieplych butach a tu koles w sandalkach, ale mial skrapetki
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:25   #1570
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Nie zrozumiem tego nigdy,widziałam wczoraj typiarę w grubych czarnych rajstopach
w sumie w rajstopach nie jest bardziej gorąco niż w długich spodniach a przecież latem sporo dziewczyn na ulicy je nosi i nie wywołuje to zdziwienia

chociaż no fakt, lepiej byłoby z tych rajtek zrezygnować
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:32   #1571
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
w sumie w rajstopach nie jest bardziej gorąco niż w długich spodniach a przecież latem sporo dziewczyn na ulicy je nosi i nie wywołuje to zdziwienia

chociaż no fakt, lepiej byłoby z tych rajtek zrezygnować
ale czasem latem przeciez jest za zimno zeby wyjsc z golymi nogami. A rajstopy są o wieeele lepsze niż jeansy
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 13:26   #1572
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Może, może

chciałabym posiadać tę umiejętność.

W ogóle to... za rajstopy do peep toe powinno się karać Nie dość, że but za mały, to rajstopy zwinięte wyłażą z buta wraz z czerwonym i napuchniętym paluchem, widać szew na owej rajstopce w ohydnym beżowym kolorze, a właścicielka owego zjawiska patrzy na moje gole stopy w sandałach z odrazą, bo jak sandały na gołe stopy... Blah
Blaaaah

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Ja mam obsesje na punkcie stop, a ze jezdze autobusami, na ogol niestety widze popekane piety, dlugasne pazokcie z odpryskujacym lakierem, albo po prostu brudne i do tego letni nowy bucik... Makijaz jest, bizuteria jest, a stopy jak po wojnie. Co do ogolnej pielegnacji to fakt. Niestety latem autobusy po prostu smierdza, a raczej ich zawartość. Dużo mamy w kraju brudasow i ludzi kompletnie o siebie nie dbajacych, a przy tym czesto grajacych kogos z wyzszych sfer.
Otóż to. Dzisiaj rano własniepodziwiałam takie zjawisko w tramwaju. Łeb wymalowany, mejkap aż kapie, pierscionek na każdym paluchu, stopy niezadbane.

I jeszcze jedno mnie mierzi. Wiadomo, że perłowe lakiery podkreslają nierównopści panokci u stóp. trzeba zadać sobie trochę trudu i poprac0wac polerka. Ale nieeeee, po co? I widze teraz takie "dziunie", ale i uwaga! starszew panie, pazury wymalowane białym bądz różowym perłowym lakierem. A paznokieć iście krogulczy, nierówny, zżółknięty i zadarty do góry.

Mam od razu odruch wymiotny.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:30   #1573
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno mnie mierzi. Wiadomo, że perłowe lakiery podkreslają nierównopści panokci u stóp. trzeba zadać sobie trochę trudu i poprac0wac polerka. Ale nieeeee, po co? I widze teraz takie "dziunie", ale i uwaga! starszew panie, pazury wymalowane białym bądz różowym perłowym lakierem. A paznokieć iście krogulczy, nierówny, zżółknięty i zadarty do góry.

Mam od razu odruch wymiotny.
Ty to jak juz coś opiszesz, to tak realistycznie, że dreszcze przechodzą...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:35   #1574
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ty to jak juz coś opiszesz, to tak realistycznie, że dreszcze przechodzą...

Starałam sie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:38   #1575
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Starałam sie
To żebys jeszcze wiedziała, że to NIE BYŁY dreszcze rozkoszy

W ogóle mnie rozbraja to całe "EMOwanie", przeglądałam all w poszukiwaniu jakiejs torby porządnej, studenckiej i co chwila "emo torebka" "emo to" "emo tamto", z ciekawości wchodzę, patrzę a to zwykłe byle co z np. łańcuszkiem czy ćwiekiem albo różową czachą... Rączki opadają
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:47   #1576
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

o jezu! u jakiegos zula czy innego tego typu to rozumie,ze o higiene nie chce mu sie dbac. ale jak juz paniusia sie wysmaruje wszelakimi fluidami, zapewne nigdy nie myje twarz ,tylko naklada podklad na podklad. i ma tipsy sripsy, ale u nog to to jakies dlugie paznokcie i nie zadbane.
przyznam sie bez bicia, ze mi sie lamia paznokcie i jak nie mam pilniczka to trzeba je jakos "odciac", ale ostatnio zeswalam z tym nawykiem, bo wole miec paznokcie sredniej dlugosci ,niz w ogole. ale niktore dziewczyny a szczegolnie faceci, tak obgryzaja paznokcie, ze ich baznokiec nie jest dluzszy niz 0,5 cm ! znaczy nie ,ze wystaje po za koniec palca, ale chyba wiecie o co mi chodzi i jak ktos obgryza skore wokol paznokcia i ,ze az krwawi :S bleeeee. podejdzie do ciebie jakis fajny kolega, a tu patrzysz i ma takie rece!
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:50   #1577
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To żebys jeszcze wiedziała, że to NIE BYŁY dreszcze rozkoszy

W ogóle mnie rozbraja to całe "EMOwanie", przeglądałam all w poszukiwaniu jakiejs torby porządnej, studenckiej i co chwila "emo torebka" "emo to" "emo tamto", z ciekawości wchodzę, patrzę a to zwykłe byle co z np. łańcuszkiem czy ćwiekiem albo różową czachą... Rączki opadają

EMO - także mnie rozwala. Zwłaszcza przedstawiciel zespołu Tokio Hotel. ja nie jestem przekonana, czy ten Bill to na pewno jest chłopak.

I jeszcze jedna moja obserwacja. Niedawno byłam w pewnym niewielkim miasteczku i aboslutnie każda szanująca się gimnazjalistka miała na pupie rurki we ciekłym kolorze. Już pomijam sprawę, czy danej osobniczce rurki pasują do figury, ale kolor obowiązkowo odblaskowy. DO tego absolutnie wszystkei zestawiają takie rurki z bluzka bądź tuniką (dzieki bogu za te tuniki) w różnie "stonowanym" odcieniu i do tego oldschoolowe trampki. wszystkii jak z tej samej parafii.

Przeszłam się o tamtejszych sklepach odzieżowych - i wierzcie mi, tam nic innego nie można kupić! Wszędzie to samo - kolory, kolory, rurki, rurki.


EDIT: to ma być facet?

http://www.makeupalley.com/m_77380791
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:53   #1578
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Nie zrozumiem tego nigdy,widziałam wczoraj typiarę w grubych czarnych rajstopach
Ja noszę rajstopy w lato [może niekoniecznie grube] do szortów najczęściej. Wcale nie jest mi gorąco a to zawsze lepsze niż noga lepiąca się do nogi...

A co do tych stóp - panienkom wydaje się, że jeżeli one nie zwracają na nie uwagi to inni też. Dlatego ja rzadko chodzę w japonkach, [sandały/peep toe bleeee] bo może się okazać, że nieciekawe te moje stopy. Wstyd mi by było. Pomimo, że mam marne 14 lat to wiem, że przed wyjściem na plażę trzeba chociaż trochę się przygotować.

Ahhh, nic tak nie dobija jak długie szpony i brud pod nimi...
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:55   #1579
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna moja obserwacja. Niedawno byłam w pewnym niewielkim miasteczku i aboslutnie każda szanująca się gimnazjalistka miała na pupie rurki we ciekłym kolorze. Już pomijam sprawę, czy danej osobniczce rurki pasują do figury, ale kolor obowiązkowo odblaskowy. DO tego absolutnie wszystkei zestawiają takie rurki z bluzka bądź tuniką (dzieki bogu za te tuniki) w różnie "stonowanym" odcieniu i do tego oldschoolowe trampki. wszystkii jak z tej samej parafii.
U mnie w mieście byłas? Normą jest nastolatka z ok. 10-15kg nadwagi wciśnięta w rury koloru wściekłego różu, oranżu, czy też jadowitego seledynku, które wciskają się w wałeczki nad pośladkami czyniąć nosicielke niezwykle seksowną, a jak do tego nie ma trampek albo właśnie wyżej wymienionych sneakersów (muszelek, czy jak to tam zwał), a u góry bluzy emo - w gwiazdki, serduszka czy inne kwiatki, to nie spełnia wymogów
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 13:56   #1580
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja widzialam go kiedyś w jakims teledysku, ale nie myślałam, że to aż tak....

Nie ma to jak gonić, gonić modę...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:58   #1581
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
U mnie w mieście byłas? Normą jest nastolatka z ok. 10-15kg nadwagi wciśnięta w rury koloru wściekłego różu, oranżu, czy też jadowitego seledynku, które wciskają się w wałeczki nad pośladkami czyniąć nosicielke niezwykle seksowną, a jak do tego nie ma trampek albo właśnie wyżej wymienionych sneakersów (muszelek, czy jak to tam zwał), a u góry bluzy emo - w gwiazdki, serduszka czy inne kwiatki, to nie spełnia wymogów

Nie, opisywałam swoje rodzinne miasteczko. Uuu, widze , że Ty tez cierpisz patrząc na to wszystko.

Dzięki Bogu, w stolicy tyle ludzi, że te kolorowe panny gubia sie w tłumie.

Ja zdaję sobie sprawę z tego, ze kolory fluo sa niesamowicie modne tego sezonu, ale - jak we wszystkim - ważny jest umiar. Element, a nie fluo od stóp do głów.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:59   #1582
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja widzialam go kiedyś w jakims teledysku, ale nie myślałam, że to aż tak....

Nie ma to jak gonić, gonić modę...

A zwróciłas uwagę na dłonie, skórę i pazurki? Właśnie to mnie najbardziej niepokoi....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:59   #1583
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V
Przeszłam się o tamtejszych sklepach odzieżowych - i wierzcie mi, tam nic innego nie można kupić! Wszędzie to samo - kolory, kolory, rurki, rurki.
Sama mieszkam w małym mieście i wiem jak to boli kupowanie tam ciuchów...

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
U mnie w mieście byłas? Normą jest nastolatka z ok. 10-15kg nadwagi wciśnięta w rury koloru wściekłego różu, oranżu, czy też jadowitego seledynku, które wciskają się w wałeczki nad pośladkami czyniąć nosicielke niezwykle seksowną, a jak do tego nie ma trampek albo właśnie wyżej wymienionych sneakersów (muszelek, czy jak to tam zwał), a u góry bluzy emo - w gwiazdki, serduszka czy inne kwiatki, to nie spełnia wymogów
JEZUSIE : O Owszem może mam kilka 'nadprogramowych' kilogramów i noszę rurki. Tak, czerwone. - ,-' Tyle dobrego, że mam wąskie biodra i szczupłe nogi, a rurki kupuje 'wyższe' aby tych wałków widać nie było. W ogóle jak można chodzić w biodrówkach... Ale są i takie gwiazdy co wałkami straszyć lubią...
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:01   #1584
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie, opisywałam swoje rodzinne miasteczko. Uuu, widze , że Ty tez cierpisz patrząc na to wszystko.
Cierpię tym bardziej, że mam naturę minimalistki - bez nadmiaru ozdób, dodatków, raczej prostota rządzi i klasyka, z lekkimi wariacjami na temat, dlatego niestety wiele zjawisk rani moje uczucia estetyczne
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:02   #1585
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A zwróciłas uwagę na dłonie, skórę i pazurki? Właśnie to mnie najbardziej niepokoi....
Zwróciłam

Cytat:
Napisane przez mala94 Pokaż wiadomość
JEZUSIE : O Owszem może mam kilka 'nadprogramowych' kilogramów i noszę rurki. Tak, czerwone. - ,-' Tyle dobrego, że mam wąskie biodra i szczupłe nogi, a rurki kupuje 'wyższe' aby tych wałków widać nie było. W ogóle jak można chodzić w biodrówkach... Ale są i takie gwiazdy co wałkami straszyć lubią...
Ja tez nosze rurki i mam kilka kg za dużo (no w rozm.34 sie nie wciskam), ale zestawiam to tak, że wygladam na zgrabna i szczupłą
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:04   #1586
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez mala94 Pokaż wiadomość
Sama mieszkam w małym mieście i wiem jak to boli kupowanie tam ciuchów......
Ja tez już wiem. Króluje house i cropp town.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:07   #1587
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Cierpię tym bardziej, że mam naturę minimalistki - bez nadmiaru ozdób, dodatków, raczej prostota rządzi i klasyka, z lekkimi wariacjami na temat, dlatego niestety wiele zjawisk rani moje uczucia estetyczne
My to już stare jesteśmy

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja tez nosze rurki i mam kilka kg za dużo (no w rozm.34 sie nie wciskam), ale zestawiam to tak, że wygladam na zgrabna i szczupłą
Dokładnie - jak rurki to dłuższa bluzka do tego. Nie będę prezentowac rowka miedzy pośladkami, jakkolwiek uroczy by on nie był
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:07   #1588
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie, opisywałam swoje rodzinne miasteczko. Uuu, widze , że Ty tez cierpisz patrząc na to wszystko.
Myślę, że tak jest we wszystkich małych miastach...

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja tez już wiem. Króluje house i cropp town.
Ja nie kupuję często ciuchów. Co jakieś 2 miesiące robimy z rodzicami wypad do większego miasta do centrum handlowego i wtedy się obkupuje. : D
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:12   #1589
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
My to już stare jesteśmy
no czasami tak się czuję i to nie tylko na tym forum
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dokładnie - jak rurki to dłuższa bluzka do tego. Nie będę prezentowac rowka miedzy pośladkami, jakkolwiek uroczy by on nie był
Zreszta ostatnio kupiłam dwie pary rurek, które mieszczą cały tyłek, a z przodu pod pępek i nic nigdzie nie wystaje, nic nie wypływa, i... mają taki fajny fason, że wyglądaja świetnie z koszulą w i paskiem, a do tego szpilki... Ale to trzeba odpowiednio zestawić...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:30   #1590
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Hmm mnie boli jak widze dziewczyne : nadmiar ''bizuterii'' ze sklepu za 5 zl czyli 6 lancuchow,8bransoletek,na kaxzdym palcu kolczyki i wielkie kolczyki zczereniale juz...a do tego oczywiscie fluid i bila szyja.Straszne jest tez czeste niestety ostatnio dziewczyna w bardzo krotniej mini i nieogolone uda...co u brunetek nieprzejdzie za chiny ehh rowniez okropny jest caly stanik wychodzacy z bluzki czesto zupelnie innego koloru
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.