Oryginał czy podróbka? - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 13:53   #1561
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez plomyczek123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Proszę powiedzcie co myślicie na temat tych perfum:
Armani Code 75 ml. Kupiłam je na Allegro od osoby która zapewniała, że są w 100 % oryginalne
"Zakupione w sklepie, dostałam jako prezent ale z powodu braku kaski chce je sprzedać, paragonu nie mam gdyż to prezent jednak gwarantuje iż zapach utrzymuje się na pewno bardzo długo bo to perfumy z ORYGINALNEJ PERFUMERII

jeśli ktoś w jakikolwiek sposób udowodni mi że sa nieoryginalne - zwracam pieniądze!!"


Proszę oceńcie je same - zastanawia mnie fakt, że jakby pod warstwą nadrukowanych czarnych kwiatków jest naklejona jakaś naklejka czy coś takiego (zamieszczam to na zdjęciu). Proszę spójrzcie na ogólny wygląd butelki, na naklejkę na dnie, kształt rurki itp. i powiedzcie czy Waszym zdaniem jest to oryginał czy podróbka.

Bardzo dziękuję

Dla mnie 100% podróbka - rurka tak wygięta że aż żal... te pofałdowania na butelce, kształt butelki... wybacz ale zostałaś oszukana
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694

Edytowane przez ivanna
Czas edycji: 2008-12-04 o 13:54
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 13:57   #1562
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez plomyczek123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Proszę powiedzcie co myślicie na temat tych perfum:
Armani Code 75 ml. Kupiłam je na Allegro od osoby która zapewniała, że są w 100 % oryginalne
"Zakupione w sklepie, dostałam jako prezent ale z powodu braku kaski chce je sprzedać, paragonu nie mam gdyż to prezent jednak gwarantuje iż zapach utrzymuje się na pewno bardzo długo bo to perfumy z ORYGINALNEJ PERFUMERII

jeśli ktoś w jakikolwiek sposób udowodni mi że sa nieoryginalne - zwracam pieniądze!!"


Proszę oceńcie je same - zastanawia mnie fakt, że jakby pod warstwą nadrukowanych czarnych kwiatków jest naklejona jakaś naklejka czy coś takiego (zamieszczam to na zdjęciu). Proszę spójrzcie na ogólny wygląd butelki, na naklejkę na dnie, kształt rurki itp. i powiedzcie czy Waszym zdaniem jest to oryginał czy podróbka.

Bardzo dziękuję
nie wyglada to za dobrze...
tu:
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php
kalkulator kodow dla Armaniego
wpisz swoj ( niestety na zdjeciu jest srednio wyeksponowany ) i sprawdz
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:06   #1563
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Oryginał czy podróbka?

W tym Armanim nie podoba mi sie rurka a po drugie ta folia (czy co to jest) co sie odrywa... Poza tym co sie stalo z gora butelki, czyzby ten plastik tuz pod "psikaczem" pekal?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:07   #1564
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Wpisałam w kalkulator kodów i pojawiła się taka informacja:
Data produkcji na podstawie kodu wynosi: 29.04.2006
O czym może to świadczyć?
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:07   #1565
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Właśnie wygląda na pęknięty...
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:11   #1566
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Płomyczku zerknij na orginalne butelki Code w necie... są całkiem w innym kształcie...
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:23   #1567
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Dzięki Dziewczyny za pomoc. Dla mnie również wyglądały trochę podejrzanie...
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 14:47   #1568
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Plomyczku a duzo dalas za ten flakon? No i czy sprzedajacy dalej wystawia jakies perfumy?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:51   #1569
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Tak, dałam sporo tzn. 151 zł + koszty przesyłki. Osoba nie sprzedaje innych - miała tylko te. Pisała że był to prezent a sprzedaje bo potrzebuje pieniędzy. Wydawało mi się że w tym przypadku nie trafię na podróbkę
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:55   #1570
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Mozna przyjac, ze po prostu dostala podrobke nie wiedzac o tym. Moze sporbuj napisac do niej maila i poprosic o zwrot pieniedzy?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:57   #1571
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Właśnie mam zamiar tak zrobić. Zaraz napiszę do niej. Mam nadzieję, że sprawa wyjaśni się z pozytywnym skutkiem
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 15:00   #1572
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Powodzenia. napisz nam potem co zalatwilas.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:02   #1573
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Oczywiście napiszę. Pozdrawiam
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:58   #1574
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Zwracam się z prośbą do wszystkich posiadaczek Light Blue Dolce & Gabbana , otóż po wielkich poszukiwaniach udało mi się zakupić tester w małej drogerii , zapłaciłam nie mało bo 125 zł za 50 ml , ucieszona swoją nową zdobyczą wróciłam do domu jednak jak zaczęłam się bliżej przyglądać butelce to stwierdziłam że coś mi tu nie gra bo na spodzie nie ma żadnych oznaczeń czy też kodów bardzo mnie to zaniepokoiło, czy to możliwe że w drogerii sprzedają podróbki Początkowo chciałam zamówić perfumy na allegro ale zrezygnowałam i postanowiłam poszukać ich w moim mieście co naprawdę nie było łatwe , najgorsze jest to że miał to być mikołajkowy prezent dla mojej siostry. Jedynym pocieszeniem jest fakt że mam paragon więc może nie będzie problemu z odzyskaniem pieniedzy jesli moje przypuszczenia okażą się być prawda
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:32   #1575
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Może wrzuć fotki jak masz, będzie łatwiej coś powiedzieć,ale wydaje mi się że jak z perfumerii to powinny być oryginalne. Chociaż jak na perfumerię stacjonarną 125 zł to dosyć mało...

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2008-12-04 o 18:33
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:19   #1576
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Dla mnie 100% podróbka - rurka tak wygięta że aż żal... te pofałdowania na butelce, kształt butelki... wybacz ale zostałaś oszukana
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
W tym Armanim nie podoba mi sie rurka a po drugie ta folia (czy co to jest) co sie odrywa... Poza tym co sie stalo z gora butelki, czyzby ten plastik tuz pod "psikaczem" pekal?
Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Płomyczku zerknij na orginalne butelki Code w necie... są całkiem w innym kształcie...
Dziewczyny, wiecie, że moja butelka wygląda podobnie? Zależy to od tego jak się ją ustawi do zdjęcia Z jednego ujęcia jest troszkę jak klepsydra, z innego rozszerza się po środku. Rurka też nie jest prosta tylko skręcona. Mam oryginał kupiony w angielskiej perfumerii
Dla mnie jedynie dziwna jest ta folia - z mojej butelki nic nie obłazi.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 20:23   #1577
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie, że moja butelka wygląda podobnie? Zależy to od tego jak się ją ustawi do zdjęcia Z jednego ujęcia jest troszkę jak klepsydra, z innego rozszerza się po środku. Rurka też nie jest prosta tylko skręcona. Mam oryginał kupiony w angielskiej perfumerii
Dla mnie jedynie dziwna jest ta folia - z mojej butelki nic nie obłazi.

Hej Dziewczyny. Pisałam do Sprzedającej jednak nie udało mi się dogadać:
"NIE WIERZE PANI,mając same pozytywne komentarze nie pozwoliłabym sobie na takie oszustwa .Proszę więc przysłać mi zdjęcie oryginalnych perfum i tych które do Pani wysłałam, niech Pani powie mi czym się różnią. Jestem pewna że są one oryginalne i zakupione w drogerii ! Jeśli mi Pani udowodni że nie są oryginalne to zwrócę pieniądze, bo to że być może nie podoba się Pani ich zapach nie jest dla mnie powodem do zwrotu!"

DO KAGAN: Bardzo proszę Cię czy mogłabyś zrobić mi zdjęcia swojej butelki (jak wygląda dozownik - aby było widać różnicę między tym jak wygląda Twój a mój) oraz to, że folia jest gładka?
Chciałabym wysłać zdjęcia Sprzedającej skoro nie zauważyła, że jednak coś z perfumami nie tak
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 20:30   #1578
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez plomyczek123 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Pisałam do Sprzedającej jednak nie udało mi się dogadać:
"NIE WIERZE PANI,mając same pozytywne komentarze nie pozwoliłabym sobie na takie oszustwa .Proszę więc przysłać mi zdjęcie oryginalnych perfum i tych które do Pani wysłałam, niech Pani powie mi czym się różnią. Jestem pewna że są one oryginalne i zakupione w drogerii ! Jeśli mi Pani udowodni że nie są oryginalne to zwrócę pieniądze, bo to że być może nie podoba się Pani ich zapach nie jest dla mnie powodem do zwrotu!"

DO KAGAN: Bardzo proszę Cię czy mogłabyś zrobić mi zdjęcia swojej butelki (jak wygląda dozownik - aby było widać różnicę między tym jak wygląda Twój a mój) oraz to, że folia jest gładka?
Chciałabym wysłać zdjęcia Spredającej skoro nie zauważyła, że jednak coś z perfumami nie tak
Plomyczku, mam pytanie; czy nabylas ten zapach " w ciemno"
masz porownanie wzgledem "sklepowego" oryginalu?
Bo zdjecia bywaja rone, tak jak i ujecia.
A farba czy wzorki z butelek zlaza, pomimo naszych nadziei plonnych, ze pachnacy luxus sie nie luszczy i nie psuje.
A sprzedajaca wyszla z dobrego pukntu porozumienia ( choc moze nieco krzykliwego ), nie negowala Cie, chciala konfrontacji.
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 20:49   #1579
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez plomyczek123 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Pisałam do Sprzedającej jednak nie udało mi się dogadać:
"NIE WIERZE PANI,mając same pozytywne komentarze nie pozwoliłabym sobie na takie oszustwa .Proszę więc przysłać mi zdjęcie oryginalnych perfum i tych które do Pani wysłałam, niech Pani powie mi czym się różnią. Jestem pewna że są one oryginalne i zakupione w drogerii ! Jeśli mi Pani udowodni że nie są oryginalne to zwrócę pieniądze, bo to że być może nie podoba się Pani ich zapach nie jest dla mnie powodem do zwrotu!"

DO KAGAN: Bardzo proszę Cię czy mogłabyś zrobić mi zdjęcia swojej butelki (jak wygląda dozownik - aby było widać różnicę między tym jak wygląda Twój a mój) oraz to, że folia jest gładka?
Chciałabym wysłać zdjęcia Sprzedającej skoro nie zauważyła, że jednak coś z perfumami nie tak
Zrobię, ale jutro, dobrze? W dziennym świetle. Dozownik nie jest pęknięty jak w Twojej butelce.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 20:55   #1580
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Witaj Nasturcjo,
Zapach znam z drogerii. Bardzo mi się podoba. Nie wiem czy widziałaś dodane przeze mnie zdjęcia butelki (na poprzedniej stronie). Butelka wygląda naprawdę podejrzanie (jakaś brzydka folia o dziwnym kształcie jest pod warstwą wzoru), a dozownik jest pęknięty i sklejany - wygląda na nasadzany na siłę przez co stracił swój kształt (widziałam perfumy również podróbki które miały krzywo zamontowany dozownik). W opisie aukcji nie było mowy i tych wadach.

KAGAN - Bardzo Ci dziękuję

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2008-12-05 o 19:37 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji "edytuj"
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:37   #1581
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka?

plomyczek wklejam obiecane zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040751.jpg (30,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040753.jpg (61,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040755.jpg (31,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040756.jpg (24,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040757.jpg (31,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040761.jpg (67,1 KB, 40 załadowań)
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:51   #1582
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Kagan jeszcze raz bardzo Ci dziękuję Zauważyłam, że naklejka na moim flakonie różni się od Twojej. Mam nadzieję, że dojdę do porozumienia ze Sprzedającą.
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:56   #1583
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez plomyczek123 Pokaż wiadomość
Kagan jeszcze raz bardzo Ci dziękuję Zauważyłam, że naklejka na moim flakonie różni się od Twojej. Mam nadzieję, że dojdę do porozumienia ze Sprzedającą.
Cieszę się, ze mogłam pomóc Zastanawia mnie fakt, że datecalculator odczytał poprawnie kod z Twojej butelki. Z reguły podróby mają złe kody.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:04   #1584
plomyczek123
Raczkowanie
 
Avatar plomyczek123
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 65
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Właśnie... A może firmy produkujące podróbki po prostu używają autentycznych kodów...
plomyczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:19   #1585
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie za tanio za taka pojemność? http://www.allegro.pl/item476598456_...arysienki.html

Jestem w szoku, czemu ultrared jest dużo droższy
: http://www.allegro.pl/item492103249_...marysienk.html i za taką mała pojemność...

Podobnie tu
ultraviolet: http://www.allegro.pl/item491686594_...awa_sklep.html
ultrared:
http://www.allegro.pl/item485079846_...awa_sklep.html

Możecie to jakoś wyjaśnić
Bo Ultrared jest nowszym zapachem na rynku, dlatego jest droższy .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 08:30   #1586
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Kochane, jak delikatnie i taktownie poinformowac właścicielkę podróbki, że jest właścicielką podróbki? Na delikatne sugestie odpowiada, że widziała w internecie zdjęcia produktu i są identyczne. Ja widziałam produkty tej firmy na żywo i już samo logo się róźni dośc znacznie. Czy mam jej przynieśc swoje kosmetyki tej firmy i pokazac różnice w logo, oznakowaniu, wyglądzie pudełeczek, opakowań? Czy może mam jej pozwolic życ w błogiej nieświadomości, skoro nie chciała przyjąc delikatnych sugestii?

(Przyznaję, nie chodzi o perfumy, a o kolorówkę. Jednak tu, na perfumach temat podróbek jest rozwinięty najlepiej. A i sposoby informowania o podróbce pewnie wypracowane.)
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 09:59   #1587
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Kochane, jak delikatnie i taktownie poinformowac właścicielkę podróbki, że jest właścicielką podróbki? Na delikatne sugestie odpowiada, że widziała w internecie zdjęcia produktu i są identyczne. Ja widziałam produkty tej firmy na żywo i już samo logo się róźni dośc znacznie. Czy mam jej przynieśc swoje kosmetyki tej firmy i pokazac różnice w logo, oznakowaniu, wyglądzie pudełeczek, opakowań? Czy może mam jej pozwolic życ w błogiej nieświadomości, skoro nie chciała przyjąc delikatnych sugestii?

(Przyznaję, nie chodzi o perfumy, a o kolorówkę. Jednak tu, na perfumach temat podróbek jest rozwinięty najlepiej. A i sposoby informowania o podróbce pewnie wypracowane.)

myślę że należy pokazać orginał i porównać go z jej produktem.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:12   #1588
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
myślę że należy pokazać orginał i porównać go z jej produktem.
Boję się, że będzie to dla niej żenująca sytuacja i będzie miała do mnie pretensje. A ja chcę tylko, by uniknęła większego wstydu, gdy będzie dalej się chwaliła 'oryginałem'. Myślisz, że taka osoba potrafi poprawnie odzczytac intencje osoby 'uświadamiającej'?
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:20   #1589
ivanna
Zakorzenienie
 
Avatar ivanna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Straszyn o. Gdańska
Wiadomości: 3 770
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Anno poprostu spotkaj się z nią i powiedz że masz podejrzenia że ktoś ją oszukał i przedał podróbki, żebyście porównały swoje produkty - dla jej dobra - bo jak wyjmie takiego "cosia" przy kimś kto zna orginalny produkt... to będzie dopiero dla niej niemiłe.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475694
ivanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:23   #1590
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez ivanna Pokaż wiadomość
Anno poprostu spotkaj się z nią i powiedz że masz podejrzenia że ktoś ją oszukał i przedał podróbki, żebyście porównały swoje produkty - dla jej dobra - bo jak wyjmie takiego "cosia" przy kimś kto zna orginalny produkt... to będzie dopiero dla niej niemiłe.
Chyba to rzeczywiście taki 'koleżeński obowiązek' uświadomienie nieświadomej. Mam nadzieję, że dobrze to odbierze. Dziękuję.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.