ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-04, 11:06   #1561
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Ja czasami ryzykuję i zamawiam na Ali dość drogie rzeczy, nawet bez żadnych feedbacków i szczerze to bardziej jestem rozczarowana jakością lub tym że nie dochodzą rzeczy tanie
Ostatnio kupilam skórzane botki na obcasie za kwotę 160 zł a jeszcze wcześniej włosy naturalne za 600 i wszystko spoko.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 11:32   #1562
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Właśnie przed tymi drozszymi mam zawsze obawy że dużo sis zapłaci za byle co Albo nie przyjdzie tak jak piszesz wczoraj kolejny raz założyłam spór za 9.61 ale nic do mnie nie dotarło więc nikogo sponsorować nie będę😜.. z tą chusta zaryzykuje, maz mnie sam namawia na kupno. A do tego zaraz się zacznie zamawianie prezentów. Trochę tego będzie... 😥

A ktoras zamawiala z ali DRONA? Nie wiem czy ryzykować czy kupić w pl.. zapewne bedzie to zabawka na chwile ale też nie chce byle czego żeby przy pierwszym odpaleniu sie posypało...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 13:33   #1563
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Ja czasami ryzykuję i zamawiam na Ali dość drogie rzeczy, nawet bez żadnych feedbacków i szczerze to bardziej jestem rozczarowana jakością lub tym że nie dochodzą rzeczy tanie
Ostatnio kupilam skórzane botki na obcasie za kwotę 160 zł a jeszcze wcześniej włosy naturalne za 600 i wszystko spoko.
Pokaż proszę botki bo sama szukam czegoś ciekawego. A nie boję się zamawiać droższych rzeczy bo kupiłam kilka i się nie zawiodłam więc chętnie zobaczę
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 15:59   #1564
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Ja czasami ryzykuję i zamawiam na Ali dość drogie rzeczy, nawet bez żadnych feedbacków i szczerze to bardziej jestem rozczarowana jakością lub tym że nie dochodzą rzeczy tanie
Ostatnio kupilam skórzane botki na obcasie za kwotę 160 zł a jeszcze wcześniej włosy naturalne za 600 i wszystko spoko.
Pokażesz włosy?
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 16:07   #1565
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
normalnie na youtube masz filmy
podnosisz srebrne wieko cienkim malym srubokretem nozem itd
a jak by co zegarmistrz mysle sprawdzi bez problemu choc na moje to prosta robota ja sama sobie nawet baterie na chinach kupuje bo za 0,60usd mam 10szt i wynieniam a nie place 10-25zl w Poznaniu
poza tym rozczaruje Ciebie ale mialam 3 takie zegarki
jeden lezy w szafie
jeden na grzybach zgubilam
a mama tez zgubila nie wie gdzie
te teleskopy lubia wypadac
czasami lepiej dolozyc i kupic na ali porzadny bo czesto te za 3-6usd to takie jednorazówki i nie mozna duzo oczekiwac od nich
osobiscie mam z chin z 15 zegarków
Magia jakaś. Zaczęłam podchodzić do próby otworzenia zegarka i zanim zrobiłam coś więcej niż włożenie paznokci (nie wierząc, że ten manerw spowoduje oczywiscie otwarcie, ale co tam - sprobowac musialam) - i nagle tyk-tyk-tyk.... zegarek dziala
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 16:46   #1566
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Pokażesz włosy?
Mogę pokazać, aczkolwiek nie na sobie, bo jestem teraz za granicą, a włosy w Polsce, ale mam ich zdjęcie zrobione po wyjęciu z paczki.

Całe włosy
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...84&oe=587E75F7

Kucyk
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...b9&oe=583D5DA1
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 15:00   #1567
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

ja tez jakoś boję sie zamawiać drogie rzeczy, ale juz np. mój mąz nie ma oporów zamowić telefonu za 100 dolarów, ma juz drugi i bardzo sobie chwali.

zastanawiam się nad zamówieniem charmsów do pandory, w feedbeckach dużo ładnych zdjęć, w opisie piszą że prawdziwe srebro próba 925, chyba zaryzykuje 4-6 dolarów to nie pieniadze a w pl musze za taki zapłacic ponad 150 zł.
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 15:37   #1568
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Dziewczyny, ostatnio któraś pisala o takich porządnych emu. Macie linka? Do tych dluzszych
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 16:40   #1569
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio któraś pisala o takich porządnych emu. Macie linka? Do tych dluzszych
Musisz parę stron wstecz przejrzeć tylko nie pamiętam czy tam były też długie ale jak Ci zależy to sprawdź bo ja sama chciałam tylko że krótkie ale cena mnie trochę odstraszyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 17:45   #1570
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Na allegro widziałam,kosmiczne ceny 300 zl i więcej.

Jak wejde na kompa to zerkne na te strony wstecz
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 18:20   #1571
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja tez jakoś boję sie zamawiać drogie rzeczy, ale juz np. mój mąz nie ma oporów zamowić telefonu za 100 dolarów, ma juz drugi i bardzo sobie chwali.

zastanawiam się nad zamówieniem charmsów do pandory, w feedbeckach dużo ładnych zdjęć, w opisie piszą że prawdziwe srebro próba 925, chyba zaryzykuje 4-6 dolarów to nie pieniadze a w pl musze za taki zapłacic ponad 150 zł.
uzyj wyszukiwarki ja szeroko o pandorach pisałam bo mam 2 bransoletki i z 12 charmsów
te za 1-6usd sie wyceraja i sa sredniete za 11-24usd niczym sie nie roznia od tych co w PL kupilam nosze kilka lat ale tanie odpusc sobie ja kupilam za 6-7 to co bylo zlote sie starlo i tyle te drozsze maja nawet w tych samych miejscach proby wiec nawet juz mysle ze to te same co w Polsce
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 18:24   #1572
bysior_1925
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała na ali sweterki wełniane/kaszmirowe? Nie chciałabym kupić szmatki Bardzo podoba mi się ten, chociaż nie jestem przekonana jak ten dół będzie się układał
https://pl.aliexpress.com/item/Slit-...1-77ff61f1594d
bysior_1925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 07:31   #1573
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Dziewczyny, mam 'problem'. Zamawiałam plastikowe nietoperze na halloween (1,16zł), a przysłali mi jakieś pędzle Mogę żądać, żeby dosłali mi nietoperze bez odsyłania pędzli? To będzie mój pierwszy spór
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 07:39   #1574
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Jak to jest że śledzeniem przesyłek? Przesyłka rejestrowana, na stronie 17track mi pokazuje ze od któregoś lipca 'in transit' a na stronie pp w ogóle mi jej nie pokazuje. Założyłam spor bo sprzedawca nie przedłużył czasu, czas się skończył a ja towaru nie mam, Ali nie rozstrzyglo go i nie zaakceptowalo mimo że wszystko dobrze opisalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 09:12   #1575
edraiwen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez gemmini Pokaż wiadomość
Drogie Panie, otrzymałam okulary RayBomby model Erika, niestety na mnie za duże, szukają nowej właścicielki która je pokocha
szerokość jak na fotce 14,5 cm, długość zausznika od zawiasu 14 cm.
Gemmini aktualne? Jeśli tak to wysłałam Ci wiadomość prywatną
edraiwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 10:03   #1576
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Moje włosy już "odczuwają jesień" Ratunkiem będzie ścięcie około 10 cm, być może cebulki nie wytrzymują tego 65 cm (równa długość w miarę czyli każdy włos ma mniej więcej 65 cm). Zamówię sobie ten olejek Andrea jeszcze jeden, może dojdzie teraz ta wersja o imbirowym zapachu, czyli działająca... Podzieli się ktoś linkiem do tego "dobrego" olejku?


Ten, który używałam teraz był mocno olejowy, nie byłam w stanie go nakładać tak jak Jantara po myciu jak niektróe dziewczyny, bo po prostu musiałabym chodzić w tłustym włosiu. Chyba, że taką właśnie oleistą formułę mieć powinien ten olejek... ?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Czy ktoś ma tę bluzeczkę z dekoltem V? http://pl.aliexpress.com/item/2015-A...999.281.iAou3w

Chciałabym białą, ale obawiam się, że mocno prześwituje więc kliknę czarną.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-09-06 o 09:57
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 13:21   #1577
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Moje włosy już "odczuwają jesień" Ratunkiem będzie ścięcie około 10 cm, być może cebulki nie wytrzymują tego 65 cm (równa długość w miarę czyli każdy włos ma mniej więcej 65 cm). Zamówię sobie ten olejek Andrea jeszcze jeden, może dojdzie teraz ta wersja o imbirowym zapachu, czyli działająca... Podzieli się ktoś linkiem do tego "dobrego" olejku?


Ten, który używałam teraz był mocno olejowy, nie byłam w stanie go nakładać tak jak Jantara po myciu jak niektróe dziewczyny, bo po prostu musiałabym chodzić w tłustym włosiu. Chyba, że taką właśnie oleistą formułę mieć powinien ten olejek... ?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Czy ktoś ma tę bluzeczkę z dekoltem V? http://pl.aliexpress.com/item/2015-A...999.281.iAou3w

Chciałabym białą, ale obawiam się, że mocno prześwituje więc kliknę czarną.
Co do olejku to właśnie ja spor założyłam bo nie dotarł ale czytałam że wodniste wersje są podrobami chyba czy jakoś tak. Także to olejowe powinny by ok.

Złożyłam rano o 8 zamówienia, zrobiłam płatność przez p24 i do tej pory ali nie zaksiegowalo mi wpłaty... pierwszy raz tak długo to trwa. Mam się martwić? Pisać coś do nich?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 14:12   #1578
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Co do olejku to właśnie ja spor założyłam bo nie dotarł ale czytałam że wodniste wersje są podrobami chyba czy jakoś tak. Także to olejowe powinny by ok.

Złożyłam rano o 8 zamówienia, zrobiłam płatność przez p24 i do tej pory ali nie zaksiegowalo mi wpłaty... pierwszy raz tak długo to trwa. Mam się martwić? Pisać coś do nich?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam kiedyś takie sytuacje. Zwykle po 1 dniu pieniądze i potwierdzenie były. P24 zastrzega sobie niby ileś godzin (całkiem sporo) na realizację przelewu. Zwykle idzie od razu, ale z jakichś powodów nie zawsze. Miałam też jedną sytuację, że przez kilka dni nic. Więc jak Ci do jutra czy czwartku nie zaksięgują na alie, to w pierwszej kolejności zadzwoń do p24, bo z nimi łatwiej się dogadać Wtedy sprawdzą, czy przelew przeszedł między Twoim bankiem a p24 oraz między p24 a pośrednikiem wpłat do Chin (nie pamiętam ich nazwy). Jak wszystko jest w porządku od tej strony, to dopiero pisz do helpa alie z wszystkimi informacjami uzyskanymi od p24, łącznie z potwierdzeniem po angielsku wysłania przez nich pieniędzy (wyślą Ci na maila, mnie od razu to zaproponowali, ale jak tego nie zrobią, to poproś o takie potwierdzenie). Bo jak napiszesz do alie najpierw, to oni z góry twierdzą, że to nie ich wina, oni nie dostali pieniędzy i masz się skontaktować z bankiem, bo na pewno bank albo p24 nie przepuściły pieniędzy. A w mojej sytuacji okazało się, że pieniądze przeszły z p24 do pośrednika, ale od tego serwisu pośredniczącego do alie już nie. Ale to już alie musiało załatwiać i domagać się od nich pieniędzy, mając ode mnie te potwierdzenia z p24. Ostatecznie wszystko skończyło się poniekąd dobrze, bo dostałam zwrot pieniędzy, ale niestety wszystkie procedury trwały dość długo i wygasł mi u sprzedawcy czas na dokonanie wpłaty i zakup został automatycznie anulowany. Ale też trochę długo zwlekałam no i nie wiedziałam, od której strony najlepiej zacząć, więc trochę czasu straciłam niepotrzebnie na pisanie najpierw do alie.

Aha, do sprzedawcy nie masz co z tym pisać, bo on nic nie będzie wiedział. Warto go tylko powiadomić, jakby faktycznie jakieś problemy wyszły.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-09-06 o 14:42
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 16:29   #1579
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Kochana dziękuję za wyczerpująca odpowiedź na przyszłość będę wiedziała co robić, bo właśnie teraz weszłam na Ali i pokazuje ze zamówienia oczekują na wysyłkę
Myślę że takie długie księgowanie może mieć znaczenie tez przy ilości zamówionych rzeczy, bo miałam chyba 6 od różnych sprzedawców zapłacone jednym przelewem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 18:13   #1580
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Nie ma za co
Może się komuś przyda, ale w sumie oby nie
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:56   #1581
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Dziewczyny, czy w najbliższym czasie odbędą się jakieś promocje?
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 10:51   #1582
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Hej
Dziewczyny jak jest ze zwrotami w sporach? Założyłam spór o te spodnie co wcześniej pisałam i zaakceptowałam ofertę jaką wstawił Chińczyk czyli zwrot połowy. Wszystko było załatwiane poprzez spór a nie prywatnie poza Alie. Czekam czekam i dalej nie mam zwrotu na koncie. Czy dostanę zwrot dopiero jak się skończy czas ochrony na przedmiot?

Jeszcze mam drugie pytanie. Mam jeszcze ok 1 miesiąc czasu na przyjście przesyłki, jednak od ponad miesiąca widnieje mi, że jest na Lotnisku Chopina w Warszawie. Czy pisać do Chińczyka gdzie moja paczka czy nadal czekać i czekać... Najlepsze jest to, że było to moje pierwsze zamówienie na Alie i nadal go nie mam a już 40 przesyłek zamówionych później dawno mi przyszło
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 11:48   #1583
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

U mnie wyskoczyło coś takiego jak na załączniku. Akceptować czy poczekać do 12.09 żeby się zakończył spór? Bo boję się ze jak zostawię to zwrotu nie dostanę w ogóle a od 01.07 paczka sobie gdzieś jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ALI.JPG (29,5 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez assiuci
Czas edycji: 2016-09-07 o 11:57
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 18:15   #1584
Sonciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sonciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 361
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

CO: Męskie bokserki
LINK: https://www.aliexpress.com/item/10-C....84-&af=d99%3A
CENA: 10,20 zł/szt.
ZAMÓWIONE: 19.08
DOSTARCZONE: 7.09
OCENA: 10/10
Bokserki zamówione przez mojego faceta. Bardzo ładnie zapakowane. Materiał należy do tych śliskich, wg opakowania mają być z "oddychającego" materiału. Zobaczymy co powie luby po pierwszym założeniu


CO: Dresowe shorty
LINK: https://www.aliexpress.com/item/Sexy....84-&af=d99%3A
CENA: 15,04
ZAMÓWIONE: 22.08
DOSTARCZONE: 7.09
OCENA: 10/10
Noszę rozmiar L i zamówiłam L - leżą jak widać na zdjęciu Wygodne, fajne gatki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapchat-5017401606027754985.jpg (531,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160907_151639.jpg (926,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapchat-6952232749081543526.jpg (446,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160907_151807.jpg (995,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160907_151845.jpg (194,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160907_151950.jpg (596,6 KB, 93 załadowań)
__________________
NOWA WYMIANA W LIPCU - wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276537
Sonciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 21:59   #1585
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Do mnie doszło:

1. komplet nożyczek wycinających wzorki

https://www.aliexpress.com/item/Zero...08.0.57.wsVnLu

przyszły szybko, działają, wszystko ok, fajna rzecz, polecam!!!

2. balony

https://www.aliexpress.com/item/New-...08.0.65.wsVnLu

i

https://www.aliexpress.com/item/18in...08.0.73.wsVnLu

polecam, dzieciaki zadowolone, tez dosc szybko przyszly

3. gumki do wlosów dziecięce 100sztuk

https://www.aliexpress.com/item/Whol...08.0.97.wsVnLu

polecam, rozciagaja sie i ladnie wygladaja na wlosach, kolory zywe, wsio ok, ale sa naprawde male wiec polecam dla malych dzieci, ewnetualnie dla wiekszych jesli sa cienkie wlosy


reszta to rzeczy tutaj juz polecane i omawiane wiec nie bede wklejac.
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 08:08   #1586
aksrelaks
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Ja teraz czekam za ręcznik szybkoschnący za całe 2,54 $. Ciekawe czy przyjdzie taki jak powinien.
aksrelaks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 08:37   #1587
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Dziewczyny a poradzcie mi w takiej sprawie.. Zamawiałam zegarek geneva, wszystko ok, poza tym, że nie chodzi, podejrzewam, że po prostu bateria nie działa. Napisałam do Chińczyka, że nie chodzi i żeby mi pokazał jak go otworzyć to wymienię tą baterię, on poradził mi oddanie go do zegarmistrza, jednak jest to w ogóle nieopłacalne - za wymianę baterii 15zł, zegarek ok. 8zł
Ubiegać się o częściowy zwrot? Czy może potrafi mi któraś z Was pokazać jak go otworzyć w domowych warunkach bez odpowiedniego sprzętu?
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:26   #1588
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Karoolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a poradzcie mi w takiej sprawie.. Zamawiałam zegarek geneva, wszystko ok, poza tym, że nie chodzi, podejrzewam, że po prostu bateria nie działa. Napisałam do Chińczyka, że nie chodzi i żeby mi pokazał jak go otworzyć to wymienię tą baterię, on poradził mi oddanie go do zegarmistrza, jednak jest to w ogóle nieopłacalne - za wymianę baterii 15zł, zegarek ok. 8zł
Ubiegać się o częściowy zwrot? Czy może potrafi mi któraś z Was pokazać jak go otworzyć w domowych warunkach bez odpowiedniego sprzętu?
ja też zamówiłam zegarek geneva w podobnej kwocie i chodzi tylko wskazówka sekundowa, inne stoją w miejscu.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 11:39   #1589
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Hej,
zabieram się za swoje pierwsze zakupy na ali. Miliony potrzebnych rzeczy tam widzę, ale jednak padło na lampki
https://pl.aliexpress.com/store/prod....0_32461254299
Myślicie, że będzie ok?

Edytowane przez MerryMeMary
Czas edycji: 2016-09-09 o 11:40
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 12:02   #1590
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
Hej,
zabieram się za swoje pierwsze zakupy na ali. Miliony potrzebnych rzeczy tam widzę, ale jednak padło na lampki
https://pl.aliexpress.com/store/prod....0_32461254299
Myślicie, że będzie ok?
Masz opinie i real photo w komentarzach, to decyduj

Ja juz czekam na ledy na choinke tylko sam kabelek bez kulek
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 13:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.