wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 11:21   #1591
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Czy wiecie gdzie mogę kupić takie klipsy, przypinki do gładkich butów? np w kształcie kokardek albo kwiatów? Przypina się je by trochę urozmaicić zwykły but,
chciałabym coś takiego przyczepic do butów ślubnych ale nie mogę nigdzie znależć.
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 18:38   #1592
naina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 807
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Czy wiecie gdzie mogę kupić takie klipsy, przypinki do gładkich butów? np w kształcie kokardek albo kwiatów? Przypina się je by trochę urozmaicić zwykły but,
chciałabym coś takiego przyczepic do butów ślubnych ale nie mogę nigdzie znależć.
Widziałam na Pakamerze, szukaj na innych galeriach z rękodziełem może też są.
A na Etsy to już zatrzęsienie, tylko wiadomo, koszta spore
naina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:20   #1593
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Chcialam sie spytac czy w sieciowkach typu CCC i Deichmann sa wszedzie takie same ceny?? Pytam, bo podobaja mi sie buty i chce je kupic, ale moja mama mowi ze jak byla w miescie obok, to te same buty jej zdaniem byly tansze. Zastanawiamy sie teraz czy moze tak byc... w sumie jak wydaja broszurki swoje to ceny sa takie same. Mama juz nie jest pewna, mowi ze byc moze zle popatrzyla, albo ze buty ktos wlozyl do innego pudelka

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

hmm ktos mi kiedys powiedzial, ze szpilki wlasnie powinno sie kupowac o rozmiar wieksze......

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

a tak ogolnie, to nie wiem czy zauwazylyscie, albo to ja jestem jakos slepa ale nie widac zadnych fajnych klapek. Nie mowie tu o japonkach, ale klapek takich do chodzenia na codzien, na lekkim obcasie, takich swobodnych.... jak dla mnie to jakas porazka. Duzo butow kupuje na allegro, ale nawet tam jest straszna posucha no a na dworze robi sie coraz to gorecej..
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:21   #1594
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

czy plastikowe, gumowe sandały są dobrym wyjściem na lato? strasznie mi się podobają, ale boję się, że będą odparzać i że stopa będzie się w nich pocić..
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:37   #1595
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Mam proglem z sandałkami na płaskim obciasie. Noszę rozmiar 40 jednakże stope mam dużą i kilka mm palce wystają, jednakże 41 są zbyt luźne, ale długość w sam raz, nawet troszke wieksze.
Co zrobić ? Wiem że to nieestetyczne jak pieta albo palce wystaja ale to że mam duza stope ma mnei pozbawic noszenia sandałów?
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 16:39   #1596
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Szafiarka ja tez mam 40, 41 i tez mam podobny problem. Biore jednak zawsze ciut mniejszy rozmiar, bo jak wiadomo buty sie rozciagna podczas chodzenia. Nie wystaje mi duzy palec jakos tak bardzo, ale ciut... jednak nie sprawia mi to problemow i wyglada calkiem normalnie. Nic na to nie poradze ze mam stopy takie a nie inne- palce.
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 16:55   #1597
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez julcia_bleble Pokaż wiadomość
Szafiarka ja tez mam 40, 41 i tez mam podobny problem. Biore jednak zawsze ciut mniejszy rozmiar, bo jak wiadomo buty sie rozciagna podczas chodzenia. Nie wystaje mi duzy palec jakos tak bardzo, ale ciut... jednak nie sprawia mi to problemow i wyglada calkiem normalnie. Nic na to nie poradze ze mam stopy takie a nie inne- palce.
Ja mam typową 40 stkę. jednak te moje sandacze są nie zabudowane ani z tyłu ani z przodu, wiec albo pieta albo palec lekko wylezie
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 17:25   #1598
julcia_bleble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 366
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ja nie przejmowalabym sie az tak, kazdy ma jakis defekt- mniejszy badz wiekszy. Czasami w klapkach tez pieta mi lekko wystaje, a jesli chodzi o buty sandalki to ja mam dziwne stopy bo moja mama ma np. wszystkie palce prawie rowne... a ja mam najdluzszy najwiekszy, potem one powoli schodza w dol (sciete sa) dlatego zawsze kupuje taki jeden kroj butow( staram sie) no i wtedy jest lepiej. Nie przejmuj sie pieta wystajaca czy palcem. Kupilam sobie sandaly w tamtym roku na wysokim obcasie i sa bardzo wygodne, ale slizga mi sie stopa no i palce mi wychodza przez to. Probowalam wkladki dac, ale nie pomaga..
julcia_bleble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 20:39   #1599
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
czy plastikowe, gumowe sandały są dobrym wyjściem na lato? strasznie mi się podobają, ale boję się, że będą odparzać i że stopa będzie się w nich pocić..
Wczoraj cały dzień śmigałam w plastikowych sandałkach i wszystko jest ok - zero odparzeń, otarć, bąbli. Pocenie też w normie
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 17:40   #1600
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej, dziewczyny! Rozpina mi się zamek w botkach przy kostce w jednym i drugim bucie. Rozmiar jest dobry, a buty są ogólnie wygodne. Czy jest jakiś sposób, żeby ten zamek się nie rozpinał? Może go zaszyć jakoś
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:19   #1601
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez naina_ Pokaż wiadomość
Widziałam na Pakamerze, szukaj na innych galeriach z rękodziełem może też są.
A na Etsy to już zatrzęsienie, tylko wiadomo, koszta spore
Na pakamerze znalazłam jedne ale mnie nie satysfakcjonują wrr. A jak te przypinki mogą się nazywać po angielsku? bo na etsy nie mogę znaleźć
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 21:21   #1602
lussy9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Gdzie można kupić takie buty...


POMOCY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Buty-do-slubu-z-kokardka.jpg (41,6 KB, 56 załadowań)
lussy9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 23:06   #1603
Kaszkiecik Lover
Raczkowanie
 
Avatar Kaszkiecik Lover
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 259
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cześć dziewczyny

Mam do Was prośbę, bo sama jestem totalnym laikiem jeśli idzie o modę i kwestie „pasuje-nie pasuje”. Mogłybyście mi doradzić, jakie buty dobrać do sukienki takiej jak w załączniku? Tyle, że nie na gołe nogi, a przy czarnych, gładkich rajstopach. Myślałam o czarnych, skórzanych czółenkach na platformie, bez żadnych ozdób (kolejne 2 załączniki jako przykład - kroju przede wszystkim), bo mogłabym je potem zakładać w razie co też do innych rzeczy, na inne okazje. Da radę? Czy może coś innego? I w razie co czym się kierować przy zakupie takich butów?

Tylko że jest też pewien problem – na co dzień noszę glany i szpilki to dla mnie przekleństwo. No nie umiem w tym chodzić, czuję się wręcz nago - jak dzikus, a nie jak kobieta Dlatego mam pytanie: da radę nauczyć się tej sztuki w 2 tygodnie? Mam wesele i niestety w glanach (a tym bardziej 20stkach) nie pójdę. Maszeruję sobie póki co po domu na 7cm obcasikach i nie jest tak źle, ale wizja przetańczenia całej nocy w czymś takim mnie przeraża. Ewentualnie zabiorę ze sobą trampki na zmianę, żeby później ulżyć stopom. Macie może jakieś rady?

Będę wdzięczna za pomoc ^^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka 1.jpg (32,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka 2.jpg (30,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (38,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butyyy.jpg (26,9 KB, 10 załadowań)
Kaszkiecik Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 23:43   #1604
anulkax7
Raczkowanie
 
Avatar anulkax7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków <3
Wiadomości: 47
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej, mam baaardzo pilną sprawę.
Kupiłam ostatnio piękne czarne zamszowe szpileczki.
Dziś miałam je drugi raz założone, na imprezę, i niestety padły one ofiarą... Wymiocin.
Czy jest jakaś szansa na uratowanie ich?
Dodam, że już nie da się ich kupić w moim mieście w sklepach- były ostatnią parą.
__________________
Kraaaków! To jest to!

<Początkująca, ale baaardzo pozytywnie nakręcona Włosomaniaczka w kolorze platynowego blondu! >

Przyszły Diagnosta Laboratoryjny
anulkax7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 07:43   #1605
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Kaszkiecik Lover Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam do Was prośbę, bo sama jestem totalnym laikiem jeśli idzie o modę i kwestie „pasuje-nie pasuje”. Mogłybyście mi doradzić, jakie buty dobrać do sukienki takiej jak w załączniku? Tyle, że nie na gołe nogi, a przy czarnych, gładkich rajstopach. Myślałam o czarnych, skórzanych czółenkach na platformie, bez żadnych ozdób (kolejne 2 załączniki jako przykład - kroju przede wszystkim), bo mogłabym je potem zakładać w razie co też do innych rzeczy, na inne okazje. Da radę? Czy może coś innego? I w razie co czym się kierować przy zakupie takich butów?

Tylko że jest też pewien problem – na co dzień noszę glany i szpilki to dla mnie przekleństwo. No nie umiem w tym chodzić, czuję się wręcz nago - jak dzikus, a nie jak kobieta Dlatego mam pytanie: da radę nauczyć się tej sztuki w 2 tygodnie? Mam wesele i niestety w glanach (a tym bardziej 20stkach) nie pójdę. Maszeruję sobie póki co po domu na 7cm obcasikach i nie jest tak źle, ale wizja przetańczenia całej nocy w czymś takim mnie przeraża. Ewentualnie zabiorę ze sobą trampki na zmianę, żeby później ulżyć stopom. Macie może jakieś rady?

Będę wdzięczna za pomoc ^^
Te buty to uniwersalne klasyki, jak najbardziej pasują do tak samo klasycznej sukienki którą zamiesciłaś w załączniku i będą pasowały praktycznie do wszystkiego. Szczególnie te drugie. Proste i eleganckie, i o to chodzi Przy zakupie kieruj się przede wszystkim wygodą, załóż, pochodź po sklepie, bo dwie inne pary butów o tej samej wysokości obcasa mogą bardzo się różnić pod względem wygody. Buty najlepiej kupic w dobrym sklepie, droższe, ale na lata, bo te tanie szybko się rozlatują. Z doświadczenia wiem, że buty Ryłko mają bardzo dobrze wyprofilowane obcasy i nic się z nimi nie dzieje. Są wygodne. Jestem maniaczką butów, testowałam już różne firmy- Prima Moda, Venezia,Kazar, Ryłko, i mimo, że najtańsze są te z Ryłko, to są to buty zdecydowanie najlepsze i na drozsze po prostu nie warto wydawać pieniędzy.

Tu masz przykład klasycznego buta z aktualnej kolekcji http://www.e-rylko.com/produkt/86lf9.../r/0/k/0/pp/12

i nie zebym reklamowała tą firmę bo absolutnie nie siedzę w tej branży, tylko z czystego serca polecam tańsze ( ok. 200 zł) buty a porządne i wygodne niż buty za 400-500 zł ( np. Venezia) które nie dośc że niewygodne, to jeszcze już dwa razy oddawane przeze mnie do naprawy Butów tańszych niż 100-120 zł zł zazwyczaj nie warto kupowac bo wyglądają często tandetnie i szybko się niszczą.
Wybierz buty ze skóry lub przynajmniej obite skórą od wewnątrz.
Pozdrawiam


Anulka- przetrzyj buty wilgotną szmatką i wyszoruj czystą szczotką ( miękką)

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-05-25 o 07:47
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 08:04   #1606
Inna00
Przyczajenie
 
Avatar Inna00
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cześć dziewczyny!!
Przepraszam ze pisze w tym temacie,ale nie wieme który wybrać..
Kopiłam wczoraj sobie buciki Chciałabym wiedziec jak wam sie podobają
P.S Do czarnej lub czerwonej sukienki powinny chyba pasowac?

http://obrazki.joe.pl/temp/ff54a1b60...60818c48df.gif

http://obrazki.joe.pl/temp/8f60b1793...4a374b1e1d.gif

http://obrazki.joe.pl/temp/61e6c0390...75ae158d69.gif
Inna00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 08:07   #1607
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Moim zdaniem do czerwonej nie pasują, ale są ładne.Do butów z zapięciem na kostce najlepiej pasują szczupłe w kostce nogi, bo ten pasek poszerza optycznie.

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-05-25 o 08:08
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 13:48   #1608
swoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Znalazłam piękne buty, ale wiadomo, kogo stać na Diora ;p czy kto widział gdzieś podobne ?
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...type=1&theater
swoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 16:58   #1609
kiniamars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Spotkałyście się gdzieś z tymi butami? Od dawna szukam, ale nigdzie jeszcze nie znalazłam, straaasznie chciałabym je kupić , cudne są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lljtcatlWX1qf5w7ko1_500.jpg.jpg (22,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ljjswcAnyc1qdu4f0o1_500.jpg.jpg (23,5 KB, 31 załadowań)
kiniamars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 06:55   #1610
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cześć poszukuję takich botków na kolorowej koturnie, na pewno z UK, czy ktoś wie może jaki sklep???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 205203_143263269075155_100001744488609_254919_6069008_n.jpg (10,9 KB, 35 załadowań)
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 11:32   #1611
kasia_ct
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

A ja poszukuję sklepu internetowego z butami w rozmiarze 35. Sieciówki proponują rozmiary od 36 albo i 37, albo fasony dziecięce. Kompletna porażka! Nawet Ryłko (gdzie zawsze mogłam coś dla siebie znaleźć ) nie ma fajnych butków w tym rozmiarze.
kasia_ct jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 11:37   #1612
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez kasia_ct Pokaż wiadomość
A ja poszukuję sklepu internetowego z butami w rozmiarze 35. Sieciówki proponują rozmiary od 36 albo i 37, albo fasony dziecięce. Kompletna porażka! Nawet Ryłko (gdzie zawsze mogłam coś dla siebie znaleźć ) nie ma fajnych butków w tym rozmiarze.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261631 zajrzyj tutaj
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:15   #1613
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez swoon Pokaż wiadomość
Znalazłam piękne buty, ale wiadomo, kogo stać na Diora ;p czy kto widział gdzieś podobne ?
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...type=1&theater
Nie widziałam podobnych, ale myślę, że przy odrobinie wyobraźni można je... zrobić . Jest sporo butów na takich koturnach- zwykłe sklepy, Allegro...-taki sznurek też gdzieś dostaniesz i zwyczajnie pokombinuj. Jeśli zachwyciłyby mnie do tego stopnia, żeby pokonać moje lenistwo, to pomimo moich dwóch lewych rąk- chociaż spróbowałabym zrobić

A ja tu wgl z innym pytaniem. Kochane, widziałyście gdzieś buty w takim kolorze, jak w załączniku? Szukam na niewielkim obcasie (8-10cm), nie szpilka, zwykłe klasyczne czółenka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg viva luxury casadei shoes best blogger annabelle.jpg (29,6 KB, 51 załadowań)
__________________

So where is the passion, when we need it the most?
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:14   #1614
lady_alice
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 136
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
czy plastikowe, gumowe sandały są dobrym wyjściem na lato? strasznie mi się podobają, ale boję się, że będą odparzać i że stopa będzie się w nich pocić..
Zależy jakie te sandałki, najlepiej takie żeby nie zakrywały za bardzo stopy. W upał może być gorąco. Ale jak będą bardzo odkryte to myślę, że ok Ja ostatnio widziałam fajne sandałki "gumowe" w Prima Modzie. Mają tylko cienki pasek, więc będą przewiewne i fajnie wyglądają. Teraz takie "gumiaczki" są modne
lady_alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:02   #1615
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

hej kilka dni temu kupiłam koturny z poniższego zdjęcia. I mam problem bo są stanowczo za duże ! Mimo iż to mój rozmiar ( 39 ) ..
teraz próbuje je sprzedać . I kupić sobie następne ..
Czy któraś z Was posiada takie ? Jak o jest z tymi numerami ? Kupować o rozmiar mniejsze czy jak ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1204b4f1000dd3594d971f80.jpg (13,1 KB, 26 załadowań)
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 14:19   #1616
Kaszkiecik Lover
Raczkowanie
 
Avatar Kaszkiecik Lover
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 259
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ninlil bardzo dziękuję Ci za pomoc, teraz wiem, czego szukać
Kaszkiecik Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 19:28   #1617
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

nie ma za co, mam nadzieję że pomogłam
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 14:57   #1618
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
hej kilka dni temu kupiłam koturny z poniższego zdjęcia. I mam problem bo są stanowczo za duże ! Mimo iż to mój rozmiar ( 39 ) ..
teraz próbuje je sprzedać . I kupić sobie następne ..
Czy któraś z Was posiada takie ? Jak o jest z tymi numerami ? Kupować o rozmiar mniejsze czy jak ?
Przecież sklepy mają różną rozmiarówkę, nie przymierzałaś ich przed zakupem?
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 06:55   #1619
Yazan
Raczkowanie
 
Avatar Yazan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny, czy któraś z Was ma może te buty (stylowebutki.pl, model Bikini 99 Nude)? Zastanawiam się jak się sprawdzają, bo jednak 159 zł to sporo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bikini99_nude_02_98642__87662_thumb.jpg (11,1 KB, 864 załadowań)
Yazan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 17:19   #1620
Matylda82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez lady_alice Pokaż wiadomość
Zależy jakie te sandałki, najlepiej takie żeby nie zakrywały za bardzo stopy. W upał może być gorąco. Ale jak będą bardzo odkryte to myślę, że ok Ja ostatnio widziałam fajne sandałki "gumowe" w Prima Modzie. Mają tylko cienki pasek, więc będą przewiewne i fajnie wyglądają. Teraz takie "gumiaczki" są modne
mi się te podobają, na lato idealne i kolorki wesołe
Matylda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.