Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.2011 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 20:37   #1591
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Hej babeczki

Byłam dzisiaj w Lidlu, nie było już drewnianej kolejki. A Wy te zabawki kupujecie już na święta? Tak przy maluchach? Bo ja tu cały czas konspiracja, listy piszemy, że Mikołaj przyniesie itd. , więc w sumie przy niej raczej nic kupić nie mogę.


Skończyłam kolejny misiowy komin, tym razem w innej kolorystyce. Już niebawem będzie grzał pewnego małego przystojniaka.
Moja mama kolejke kupiła Borysowi na gwiazdke, mam nadzieje ze mu sie spodoba.
Ja tez nie moge przy Borysie nic kupic, bo zaraz by musial to dostac
Piękny komin, jak wszystkie Twoje "produkcje"!


Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Michałek dzisiaj zamyślony
Jaki malutki, śliczny!

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam cwiczyc ale kompletnie nie umiem sie zorganizowac czasowo a tez by mi sie przydało. Waga stoi odkad urodziłam Natalke No ale diety tez nie trzymam bo wcinam paczke ciastek dziennie, pizze na kolecje itd.
Jak byłm z Boryskiem w domu to tez w porze jego drzemki ciacha wcinałam, kawka obowiazkowa, teraz nie mam czasu jesc, w pracy herbaty nie mam czasu wypic.
Moze we wtorek i środe przypomne sobie stare czasy(biore opieke, bo moja p.opiekunka wyjezdza) o ile Borys zdecyduje sie zasnac

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
My dziś kupiliśmy tę drewnianą kolejkę z Lidla. Tzn. kupiliśmy obie, bo się zdecydować nie mogłam. W zasadzie Tymuś nie mógł Zastanowimy się w domu i jedną zwrócimy. Przy okazji wkurzyła mnie jakaś babka w sklepie, bo zaczęła mi wytykać i pouczać, że po co pytam dziecko o to, co woli, że on nie powinien mieć nic do powiedzenia, bo to ja jestem dorosła Ja jej mówię, ze to dla niego, więc chyba jego zdanie się liczy. A ona, że dzieci się nie znają, nie myślą jeszcze i nie można udawać, że jest inaczej. Ależ mnie wkurza takie podejście

Ale drewniany garaż dalej mi się marzy Bo jednak garaże/parkingi do zabawy ciekawsze. Przynajmniej wg Tymusia.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

I jeszcze się pochwalę, ze w końcu kupiliśmy buty I to dzięki Teliczkowi
Primigi jednak. Tymuś cudnie w nich chodzi, jak w skarpetkach, takie są mięciutkie Jednak nie będę zdradzać tej marki.
Matko co za kobieta!Mnie tez wkurza takie podejście!

A my w tym roku znowu na Ecco postawilismy, Primigi tez miał , ale bardziej jesienne(dla mnie te obie firmy sa świetne).Borysek ładnie w obu parach chodził.
Teraz ma na jesień z CCC Lasockiego i są tez świetne (na Ecco jeszcze za ciepło).

Dalej nocki fatalne?


Siedze sobie sama(mąz poszedl na basen i saune, Borysek śpi-dzisiaj nie miał drzemki to koło 8 bidulek zasnal), jak co wieczór przejrzałam ogłoszenia w agencjach nieruchomosci, tablicach i allegro i nic ciekawego...
Dzisiaj po poludniu(jak przyszłam z pracy) z Borysem mielismy" gazetowe wariacje", zwijalismy gazety w ruloniki i robilismy czułki biedronki i skrzydełka, alez zabawa była, Borys tylko przegladal sie w lusterku i zachwycał, potem były tańce biedronkowe. Jak przyszedł mąz to z duma pokazywał co tez z mamusia zrobił.
Przyniosłam tez tunel z pracy i moje dziecko szalało z radości (nawet sama sie czołgałam, ledwo sie zmiesciłam).

Edytowane przez DDewik
Czas edycji: 2013-11-22 o 21:04
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:47   #1592
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

My Mikołajkowe prezenty kupilismy bez Martyny. Leza zawiniete na komodzie i nie ma zainteresowania. Za pare lat juz nie beda mogły tak lezec bezkarnie Allegro tez nie wchodziło w gre bo wszystkir paczki sa jej
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 21:33   #1593
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Brumek ja mam TT ( szczotkę ). Dostałam na urodziny. Jest rewelacyjna. Nigdy nie wrócę do normalnej szczotki. Ja polecam, u mnie się mega sprawdziła. Co więcej przyśpiesza porost, bo jak się czeszesz to masujesz skórę głowy i sama na sobie zauważyłam. Ściełam na boba jakiś czas temu a już mam włosy lekko z 1cm za ramiona. Jak się wahasz - kupuj.
Dziękuję bardzo za odpowiedź I tym sposobem już się zdecydowałam na zakup A który model masz? Bo ich jest chyba 3 czy 4.

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
pewnie przemęczenie i przestresowanie... mi to już nawet "przyjemności" żadnej przyjemności nie sprawiają.. raczej wszystko frustruje... ( w ogóle to od urodzenia Hani narasta we mnie coraz więcej stresu... ja nie wiem, czemu ja nie potrafię "wyluzować", tak się wszystkim nie przejmować...czuję, że to już nie normalne się robi )
Pieleszko kochana To może pogadaj z kimś?

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
a przypomniało mi się, że miałam Wam napisać odnośnie książeczek. Hania wypożyczyła sobie niedawno z biblioteki "Nie pójdę z nieznajomym" i uwielbia! czytamy o Lu bardzo często w ciągu dnia mi też się podoba. ciekawa jestem, ile z tego zostaje w jej główce
no i książeczka od Brumka też jest na liście Top książek
bardzo lubi oglądać, najlepsza jest oczywiście gaśnica i paląca się piżamka (to pewnie przez miłość Hanki do strażaków )
O, a u nas inne typy Najlepsze są brama, grill i mata prysznicowa Aha, i trujące owoce
Z książeczek u nas oprócz Cynamona i Trusi od kilku dni rządzi także to: http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/88/abecadlik.html
Mamy już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz się zainteresował. I przerażeniem odkryłam, że mój dwuletni syn zna cały alfabet, oprócz dwóch liter! Zawsze go interesowały cyfry i liczby, więc mu mówiłam, jak się jak nazywa, i wiedziałam, że trochę ich zna, ale nigdy nie liczyłam ile, więc jak mi wczoraj cały alfabet odczytał, to zdębiałam

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Michałek dzisiaj zamyślony
Śliczne zdjęcie

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Załącznik 5487855 xavier


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale duży chłopak!

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Lidlu, nie było już drewnianej kolejki. A Wy te zabawki kupujecie już na święta? Tak przy maluchach? Bo ja tu cały czas konspiracja, listy piszemy, że Mikołaj przyniesie itd. , więc w sumie przy niej raczej nic kupić nie mogę.

Brumku, to Telik teraz butami handluje? To by wyjaśniało, czemu tak rzadko tu zagląda. To natrafiłaś na babsko w sklepie. Ja mam szczotkę tangle teezer- jedną dla siebie drugą dla Hani. Początkowo nie byłam nią tak zachwycona- spodziewałam się wielkiego wow i braku włosów na szczotce. Włosy nadal są i nie wiem czy wypadanie się zmniejszyło dzięki niej, ale samo czesanie rzeczywiście jest bardziej komfortowe.

Skończyłam kolejny misiowy komin, tym razem w innej kolorystyce. Już niebawem będzie grzał pewnego małego przystojniaka.
- Ja kupiłam i mu od razu dałam
- Nie samymi butami, ale cynkami do fajnych miejsc z butami
Dzięki Marzenko, za odp. A które Wy macie modele?
- Ten komin Idealnie w moim guście. I do osła pasuje wybitnie

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Brumku no zyje, zyje, tylko nie po drodze mi do pisania
U nas ok, nie chorujemy, ale zawsze jak tak mowie/pisze to choroba od razu się pojawia, obawiam się, ze może być teraz podobnie, bo już długo dzieciarnia była zdrowa, no i w przedszkolu ponoc panuje jelitowka, wczoraj u Zuzi ktoś w grupie wymiotowal, dziś o wiele mniej dzieci...
Nastroj ok, choć w tym tygodniu praca mnie wymeczyla, bo bylam sama, wiec z ulga przywitałam koniec tygodnia.
Obyś nie wykrakała chorób! Wiem, że Ci na pewno z czasem ciężko, ale zajrzyj czasem

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Ja być może wykorzystam fakt, że 2 grudnia jest Dzień Darmowej Dostawy. Kojarzycie? Już mniej więcej zaplanowałam, co wtedy kupię
O, dzięki za cynk, bo nie pamiętam nigdy, jaka to data
Z tą Chodakowską to takie typowo polskie - coś komuś zaczyna się udawać, odnosi sukces, to zaraz znajduje się rzesza krytyków, którzy tylko czyhają żeby błędy wytykać i psy wieszać Zamiast się cieszyć, że ruch się robi popularny...

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
I chciałam jeszcze napisac, ze Martyna dzisiaj otworzyła sobie ubikacje sama (juz siega do klamki) i mói ze chce siku na kibelek. No wiec jak przytrzymałam i zrobiła Od razu wysłałam TZ do sklepu po nakładke na WC i jest szał. non stop tam siedzi i kaze jeszcze zamykac drzwi Latała dzisiaj w majtkach po mieszkaniu i wołaął ze chce siku no i prawie za kazdym razem robiła
Wow, wielkie brawa klask i:

Cytat:
Napisane przez zanetaa88
Marina 26 skonczy 3 miesiace. Ma 86 cm i 7790g, Emilie tyle miala majac 7 miesięcy
68 chyba, tak?

QUOTE=DDewikj]akie masz urocze dzieci, a Kruszynka to wielgachna bedzie, moj Borys do duzych nalezy, ale w wieku 3 miesiecy 86 cm taki wzrost-szok[/QUOTE]Żanetka chyba miała na myśli 68 cm, bo 86 u 3-miesiączniaka to niemożliwe raczej. Do księgi Guinessa by poszedł



U nas dziś była cudowna noc. Pierwsza od prawie 32 tygodni, nie dość że przespana, to jeszcze do 9.15, co mu się nigdy nie zdarzyło! Ale nie nastawiam się na razie, że to dłużej potrwa

Kolejka z Lidla super W końcu po długich dylematach zostawiłam właśnie tory z kolejką, nie autostradę. Zabawa była od rana do wieczora
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 21:45   #1594
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam cwiczyc ale kompletnie nie umiem sie zorganizowac czasowo a tez by mi sie przydało. Waga stoi odkad urodziłam Natalke No ale diety tez nie trzymam bo wcinam paczke ciastek dziennie, pizze na kolecje itd.
Hoho, to ciesz się że waga stoi w miejscu


Najgorzej zacząć, jak już zaczniesz, to będziesz robić wszystko, by ten czas znalezc
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 21:50   #1595
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

GOMRA ostatnio pytałas o przepis na muffiny. Wczoraj robiłam i sa pyszne. Mało słodkie. No i bardzo szybko sie robi. Jedyny minus, ze jest ich mało bo mnie wyszlo 9. Jutro robie podówjna porcje
http://kingaparuzel.pl/blog/2013/10/...ki-z-jablkami/
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:15   #1596
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Brumku ja mam taką różową, nie wiem jaki to model - od tego gościa - wiem, bo mi M. zamawiał w sierpniu -http://allegro.pl/tangle-teezer-salon-elite-szczotka-nowosc-i3698191948.html .Ale serio, jam zachwycona.

Tymek i alfabet fajnie!
Pochwalę się, że mój też się rozgaduje. Uff chodz tutaj tato dziś padło

Dewik niesamowite ceny czynszu...bardzo wysokie, jeżeli chodzi o współgranie z metrażem. To łącznie z kredytem daje niebotyczną sumę zapewne. Myha a Ty jaki masz metraż? też wysoka cena czynszu. Najważniejsze, że macie komfort, że to Wasze, jednak cena powala

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Odnośnie muffinów to ja zdecydoałam się ( Boże, ale M. chrapie...) na te silikonowe foremki. Może jutro w pepco coś znajdę.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Jaka Natalka fajna lepsza niż muffinka myha ale do martynki nie podobna wcale.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 22:30   #1597
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dziewczyny, a głupie pytanie można zadać? Jak będziecie mówić dzieciom o Św. Mikołaju? Chodzi mi o to, czy będą w niego wierzyć czy nie? Bo do mnie wczoraj dotarło, że w ogóle istnieje taka kwestia i szczerze mówiąc nie wiem, jak bym wlała to rozwiązać. Nie żeby mi sen z powiek spędzało, ale zaczęłam rozmyślać. Z jednej strony wiara w Mikołaja jest magiczna, potem ma się wspomnienia itp, z drugiej wiąże się to z licznymi rozczarowaniami. Ja pamiętam ze swoich młodych lat, że po pierwsze dziwnie mi było, jak dzieci w przedszkolu powiedziały, że go nie ma, a po drugie co rok na niego czekałam, tak bardzo bardzo bardzo, a często kończyło sie na tym, ze rodzice mi mówili, że akurat był, jak poszłam do łazienki, czy do kuchni itp. I było mi wtedy mega smutno.
I nie wiem jeszcze czy Tymek będzie wiedział, ze prezenty daje Mikołaj, czy że rodzice.
Choć bez tej magii jakoś dziwnie, chyba szkoda czegoś...

A propos, ja dużo dłużej wierzyłam w smoka wawelskiego niż w Św. Mikołaja
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 23:01   #1598
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a głupie pytanie można zadać? Jak będziecie mówić dzieciom o Św. Mikołaju? Chodzi mi o to, czy będą w niego wierzyć czy nie? Bo do mnie wczoraj dotarło, że w ogóle istnieje taka kwestia i szczerze mówiąc nie wiem, jak bym wlała to rozwiązać. Nie żeby mi sen z powiek spędzało, ale zaczęłam rozmyślać. Z jednej strony wiara w Mikołaja jest magiczna, potem ma się wspomnienia itp, z drugiej wiąże się to z licznymi rozczarowaniami. Ja pamiętam ze swoich młodych lat, że po pierwsze dziwnie mi było, jak dzieci w przedszkolu powiedziały, że go nie ma, a po drugie co rok na niego czekałam, tak bardzo bardzo bardzo, a często kończyło sie na tym, ze rodzice mi mówili, że akurat był, jak poszłam do łazienki, czy do kuchni itp. I było mi wtedy mega smutno.
I nie wiem jeszcze czy Tymek będzie wiedział, ze prezenty daje Mikołaj, czy że rodzice.
Choć bez tej magii jakoś dziwnie, chyba szkoda czegoś...

A propos, ja dużo dłużej wierzyłam w smoka wawelskiego niż w Św. Mikołaja
Hmm Brumku ja chyba nie wierzyłam w św. Mikołaja. Wiedziałam, że prezent w okolicach mikołajek/wigilii jest zawsze od mamy.
Jeżeli chodzi o młodego to on w ogóle nie kuma mikołaja. Nigdy mu jeszcze o nim nie mówiłam. Wiem, że by nie zajarzył. A raczej jestem pewna, że przestraszyłby się. Także dla mnie jeszcze nie ma dylematu w te święta
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 23:34   #1599
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

ja mowie prawde. ze jest koles nazywany tradycyjnie sw mikolajem i meiszka w laponii tam gdzie zyja renifery. i mozna do niego napisac o prezent. jak sie jest grzecznym to on ten prezent przynosi. ale ze swiat jest wielki to rodzice i dziadkowie, wujkowie mu pomagaja i w jego imieniu daja prezenty. i jest czar i tradycja i realnosc artur wierzy w mikolaja i w smoka wawelksiego tez (kinga nawet umie powiedziec smok wawelski )
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 05:28   #1600
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
I chciałam jeszcze napisac, ze Martyna dzisiaj otworzyła sobie ubikacje sama (juz siega do klamki) i mói ze chce siku na kibelek. No wiec jak przytrzymałam i zrobiła Od razu wysłałam TZ do sklepu po nakładke na WC i jest szał. non stop tam siedzi i kaze jeszcze zamykac drzwi Latała dzisiaj w majtkach po mieszkaniu i wołaął ze chce siku no i prawie za kazdym razem robiła

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź I tym sposobem już się zdecydowałam na zakup A który model masz? Bo ich jest chyba 3 czy 4.

O, dzięki za cynk, bo nie pamiętam nigdy, jaka to data

Z tą Chodakowską to takie typowo polskie - coś komuś zaczyna się udawać, odnosi sukces, to zaraz znajduje się rzesza krytyków, którzy tylko czyhają żeby błędy wytykać i psy wieszać Zamiast się cieszyć, że ruch się robi popularny...
Przeglądam listę sklepów w tej akcji i w pierwszym z brzegu wpadła mi ta szczotka w oko

Z tym drugim się zgadzam. Dziewczyna dużo zrobiła bo zmobilizowała mnóstwo osób do ruchu. Choć z drugiej strony śmieszą mnie te wszelkie przesłodzone posty na jej fb i dziewczyny ślepo zapatrzone, wielbiące i traktujące ją jak boginię

Brumek, brawa za alfabet!
U nas też jest spore zainteresowanie literami, musimy je rysować, pisać (najlepsze są pytania, jak widzi np w książce A i słyszę "mamo, jak wygląda A?" ), ale wszystkich jeszcze chyba nie zna


DDewik, dzięki

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Najgorzej zacząć, jak już zaczniesz, to będziesz robić wszystko, by ten czas znalezc
Oj tak, to prawda Potem już łatwiej
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a głupie pytanie można zadać? Jak będziecie mówić dzieciom o Św. Mikołaju? C
Tego jeszcze nie wiem... ale coś wymyślę

Adaś ostatnio stwierdził że "sam się ubieram, dam radę sam, duży jestem bo dużo jem "
Ale fakt, dół (spodnie, majtusie, skarpety) sam sobie założy, ja mu tylko przy koszulkach muszę pomóc.
Ehh... Bartek nie mógł zasnąć do 23., nie mam pojęcia dlaczego...a od 5 jak zwykle gotowy. Kawyyyyyyy!
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 06:53   #1601
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

U nas sprawę Mikolaja rozwiazal zlobek, bo tam już o nim opowiadają, wiec ja ciagne ta bajke... Swoja droga dziewczyny tez jeszcze w niego wierza...


Dzien dobry!
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 09:54   #1602
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cześć mamuśki


Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
zaszłam po Hanię dzisiaj do przedszkola i na wejściu mi się na ból brzucha skarżyła.
po powrocie do domu już mi 2 razy zwymiotowała więc jutro siedzimy w domu - ciekawe kiedy Ala złapie i ja.....
no i Hania i osłabiona i zmęczona, Ala w dzień też mi dzisiaj nie zasnęła więc za chwilę kolacja, kąpanie i pójdą spać.
-Współczuję jelitówki, u nas na szczęście już zażegnana Zdrówka dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość


pokażę Wam jeszcze co ostatnio robiłam
Jejku dziewczyny kiedy Wy macie na to wszystko czas, super!!

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
ostatnio ma strasznie podły nastrój i łatwo mnie byle pierdołka z równowagi wyprowadza...mąż niby w żartach każe mi meliskę parzyć... a ja sama nie wiem skąd i dlaczego tak się dzieje...może przemęczenie czy coś... nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego tak, jakbym chciała i chyba to mnie dobija najbardziej...
to posmęciłam, a teraz biorę się do roboty
Jak ja Cię doskonale rozumiem... Ja ostatnio czuję się podobnie. Od paru m-cy wychodzę rano z domu i wracam dopiero wieczorem. MARZĘ o normalnym dniu. Do tego zbliżająca się przeprowadzka, tyle jeszcze rzeczy do zrobienia a ja już jestem totalnie wypompowana z energii
Chyba mnie jakaś jesienna chandra dopadła.

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Michałek dzisiaj zamyślony
Jaki słodziaczek

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Lidlu, nie było już drewnianej kolejki. A Wy te zabawki kupujecie już na święta? Tak przy maluchach? Bo ja tu cały czas konspiracja, listy piszemy, że Mikołaj przyniesie itd. , więc w sumie przy niej raczej nic kupić nie mogę.


Skończyłam kolejny misiowy komin, tym razem w innej kolorystyce. Już niebawem będzie grzał pewnego małego przystojniaka.
-Domin dostał tą autostradę teraz, sam sobie wybrał, wyobrażasz sobie co by było jakbym mu ją teraz schowała i dała na Mikołaja?
Dominik już się cieszy z Mikołaja, wynajęliśmy już takiego pana, który przyjdzie do nas przebrany i da Domkowi prezenty, zaprosiłam też kilka znajomych z dziećmi, będzie im raźniej
Mój syn marzy jeszcze o kolejce z Lego duplo, więc pewnie to właśnie przyniesie mu św. Mikołaj.
-Nasz komin, nasz komin Już nie możemy się go doczekać

Brumek, ja mam tę szczotkę Tangle Teezer, dla mojej burzy loków jest rewelacyjna Mi poleciła koleżanka z uczelni.

Zanetka, ale piękny widok Fajną masz parkę!

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Nateczko, ćwiczę co nieco z chodakowską. Wiem że coraz mocniej jest krytykowana, ale daleko mi do ślepo zapatrzonej fanki, po prostu chcę się poruszać
Wybaczcie że tak krótko, byłam na uczelni dziś, długo zeszło więc padam z nóg, idę małego kąpać i jak najszybciej do spania.
-Nie ważne z kim, ważne że ćwiczysz Co jak co, ale ćwiczenia Chodakowskiej dają naprawdę efekty Moje dwie koleżanki ćwiczą z nią już od dłuższego czasu i efekty są naprawdę rewelacyjne
-A ja Cię jeszcze przegoniłam po Ikei

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Latała dzisiaj w majtkach po mieszkaniu i wołaął ze chce siku no i prawie za kazdym razem robiła .
dla Martynki.

Ddevik, my teraz też czynsz płacimy 700zł za niecałe 60m2 :/ A na samym początku Tż płacił 350zł!
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 10:15   #1603
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
-A ja Cię jeszcze przegoniłam po Ikei

!
kochana, to akurat było wielką przyjemnością Po pierwsze mam blisko, a po drugie chętnie tam zaglądam po drodze Szkoda że tylko częściowo zakupy udało się zrobić

TŻ pojechał z Adasiem na basen a ja męczę dalej swoją pracę....
Panowie przy budowie pracują, układają dach, w czwartek planują zakończyć prace
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "


Edytowane przez aania_20
Czas edycji: 2013-11-23 o 10:17
aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 10:33   #1604
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Bry Kuneczki

Przygotowuję dom na przyjęcie drugiego dzieciaka i na nic nie starcza czasu

ale buziaki przesyłam śliczne i pozdrawiam!
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 13:53   #1605
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Radek czeka na Mikołaja Ciągnę jak Aga tę bajkę Później się będę martwiła.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 16:21   #1606
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

heej

co do Mikołaja
pamiętam, że jak mnie młodszy brat uświadomił, że to rodzice dają prezenty to traumą to dla mnie nie było - chcieliśmy tylko z bratem przyłapać rodziców na gorącym uczynku jak nam przenty koło łóżka w nocy kładli

dziewczyny wiedzą, że jest Mikołaj i to od niego są preznty
Ala sama zpstała uświadomiona przez Hanię ta dalej wierzy chociaż ostatnio z przedszkola przyniosła stwierdzenie, że to rodzice prezenty kupują - powiedziałam że owsze - czasami tak jak Mikołaj nie zdąży albo braknie mu pieniążków to rodzice mu wtedy pomagają

Myha Natalka superaśna
ogromne brawa dla Martynki!

Brumku brawa dla Tymcia za literki!

eh a mnie gardło drapie, katar się leje z nosa, stan podgorączkowy i kości mnie bolą :/


AgaG możesz mi wysłać sms-a jakiegokolwiek?
nie mam Twojego nr (akurat wtedy miałam zawirowania z telefonem) a miałabym prośbę do Ciebie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2013-11-24 o 19:41
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 21:36   #1607
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Brumek dla Ciebie: http://dziecisawazne.pl/lek-separacyjny/
Może to o to chodzi Znalazłam przypadkiem, ale pomyślałam o Was Czytam właśnie drugi raz "Dziecko z bliska" i tam właśnie A. Stein wspomina o kryzysach przywiązaniowych, które wypadają ok. 9. miesiąca i między 2. a 3 rokiem życia.

Czyemu tu tak pusto? Uciekłyście gdzieś?
__________________
Sposób na drogie paliwo

Edytowane przez mamad1
Czas edycji: 2013-11-24 o 21:52
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 23:43   #1608
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Ja jestem na posterunku

Pytalyscie o mieszkanie... Koniec koncow nie obejrzalam go. Tz stwierdzil ze i tak i tak go nie wezmiemy wiec szkoda czasu babce marnowac ... Szukam dalej....a raczej czekam az sie jakies ogloszenie pojawi...

No to tyle.... Uciekam spac

Dobranoc


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 08:17   #1609
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

ech no nie wierzę -co tu takie pustki!!!!

melduję się tylko po ciężkim weekendzie - "ciężkim" bo imprezowym ale ogólnie miłym

brumku co do Mikołaja to jeszcze nie wiem. Hania pewnie będzie wierzyć, że istnieje, bo już coś tam o prezentach wspominane było, a i z niania zabierają się za list do mikołaja bardziej mnie zastanawia jak rozegrać to, aby odróżniała mikołaja z mikołajek od mikołaja spod choinki bo u nas żadne gwiazdory ani dzieciątka nie rozdają prezentów, jest to po prostu mikołaj. i 6 i 24 grudnia.

stronczku to trzymam kciuki oby coś jednak się szybko znalazło!

mamad co ciebie tak malutko ostatnio??? jak Patyrk??
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 08:46   #1610
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
GOMRA ostatnio pytałas o przepis na muffiny. Wczoraj robiłam i sa pyszne. Mało słodkie. No i bardzo szybko sie robi. Jedyny minus, ze jest ich mało bo mnie wyszlo 9. Jutro robie podówjna porcje
http://kingaparuzel.pl/blog/2013/10/...ki-z-jablkami/

Dziękuje




Brumku moi wierzą w Mikołaja, my wierzyliśmy, zresztą wszędzie w mediach trąbią o Listach, zeby dzieci pisały, i w przedszkolach są Mikołajki itd.
Ciężko przed dzieckiem go ukryć
Myślę że prędzej dziecko bedzie podejrzewać, że mama okłamała, i że Mikołaj na prawdę jest, niż samo to że go nie ma

Jakoś nie wyobrazam sobie Świąt bez Mikołaja.



A ja zaczynam się zastanawiać nad ozdobami Świątecznymi, chciałabym aby w moim domu było nóstwo świątecznych symboli, bo jednak choinka to dla mnie mało.
Na pewno będę robić makaroniastą choinkę:
http://www.google.pl/imgres?start=24...3&tx=132&ty=49
ewentualnie:
http://img.zszywka.pl/1/0044/w_0268/...ieozdoba.jpg?1

fajne są świeczniki z cynamonem, szyszki z wełną, stroiki z orzechów i pereł, i bardzo podobają mi się ramki z materiałowymi symbolami świątecznymi
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 10:56   #1611
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

hej

Pieleszko to gdzie tam imprezowaliście?

Gomra piękne te wszystkie rzeczy
ja nic takiego jednak nie robię bo nie mam gdzie trzymnać żeby ładnie to było wyeksponowane

dzewczyny u nas kiepsko.
zaczynam mieć poważne obawy o wesele w sobotę :/
Hania już ok dzisiaj mogła już iść do przedszkola to z kolei Ala mi w nocy wymiotowała :/ o 3 jeszcze nie spałam bo wzięłam Alę do siebie (bałam się żeby się nie zachłysnęła) i ona się wierciła, kręciła, jak się przebudziła to marudziła, że chce iść do siebie spać. jak zasnęła tak Hania się przebudziła z płaczem bo coś jej się śniło.
mogłam je w sumie rano budzić, ale Ali mi było szkoda budzić po takiej nocy. zachowuje się normalnie, je - pewnie to co Hania podłapała. teraz kolej na mnie pewnie :/
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:35   #1612
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
hej

Pieleszko to gdzie tam imprezowaliście?

Gomra piękne te wszystkie rzeczy
ja nic takiego jednak nie robię bo nie mam gdzie trzymnać żeby ładnie to było wyeksponowane

dzewczyny u nas kiepsko.
zaczynam mieć poważne obawy o wesele w sobotę :/
Hania już ok dzisiaj mogła już iść do przedszkola to z kolei Ala mi w nocy wymiotowała :/ o 3 jeszcze nie spałam bo wzięłam Alę do siebie (bałam się żeby się nie zachłysnęła) i ona się wierciła, kręciła, jak się przebudziła to marudziła, że chce iść do siebie spać. jak zasnęła tak Hania się przebudziła z płaczem bo coś jej się śniło.
mogłam je w sumie rano budzić, ale Ali mi było szkoda budzić po takiej nocy. zachowuje się normalnie, je - pewnie to co Hania podłapała. teraz kolej na mnie pewnie :/

ja myslę o parapetach głównie, o czymś ładnym na ławe, stół w kuchni, ewentualnie blat kuchenny. a i jeszcze wpadłam na pomysł zrobienia bombek, zaangażuje starszego do tego: http://kobieceinspiracje.pl/4624,cud...z-perelek.html


jeszcze to paskudztwo u Was siedzi?
zdrowia!
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:39   #1613
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Iwa byliśmy z mężem na urodzinach u znajomego
zdrówka dla Was!! myślę, że jeżeli to jelitówka to do soboty powinnyście już ją mieć "z głowy"
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:45   #1614
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hejo
Iwa zdrowiejcie. Mam nadzieje ze do soboty bd ok
A ja w ten weekend bylam w szkole, poprzedni i nastepny tez ide. W sumie to dovrze. Za to dzis caly dzien w kuchni. Najpierw robilam serduszka z masy solnej , potem drozdzowki teraz pomidprowa gotuje. Na szczescie na drugie mam z wczoraj za☠☠☠istego kurczaka miodowo musztardowego i salatke ziemniaczana. :p
Gary moja pasja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 12:03   #1615
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej Pieleszko super że impreza się udała
Iwa zdrówka dla Was
Gomra ja to takie antytalencie.
Chelsea dobrze jest mieć pasję,chociaż taka.

A ja muszę proszek kupić i zacząć prac chociaż jedną pralkę tygodniowo bo to jeszcze trzeba uprasować. Z dziewczynami to siostrę wykorzystałam ale za to miałam towarzystwo.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 13:16   #1616
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Iwa zdrówka dla Was!

Bella trudno uwierzyc, że znowu wyprawkę szykujesz Teraz masz towarzystwo dwóch młodych dam


U mnie w rodzinnym domu nie było tradycji dawania prezentów pod choinkę (jakoś nie kojarzę, żeby inne dzieci w szkole chwaliły się takimi prezentami), więc Mikołaja kojarzyłąm tylko z 6 grudnia. Jako dziecko w niego wierzyłam i w sumie nie pamiętam, jak ani kiedy się dowiedziałam, że to rodzice kupuja prezenty.
Patryk już wczoraj dostał jeden prezent od Mikołaja, który ten zostawił u wujka Wiertarka, szlifierka i piła do kolekcji innych narzędzi

A u nas szybko mija dzień za dniem. Ciężko mi się wbić w pisanie, gdy długo milczę...

U nas rano sypał śnieg, więc gdy wychodziliśmy na spacer, Patryk stwierdził, że bierzemy sanki Poszliśmy oczywiście bez, ale wróciliśmy z wielkim płaczem, bo nie kupiłąm mu ciastek W ogóle ostatnio unikam chodzenia z nim po sklepach, bo ciągle chce, żeby mu coś kupić, a jaeśli odmawiam, to jest wielka awantura. Osobiście nic sobie nie robię, gdy on nagle np. położy się z rykiem na podłodze (to znaczy, że się prawidłowo rozwija), ale te tłumy (zwłaszcza starszych osób), które się wtrącają, doprowadzają mnie do złości. Nawet nie próbuję dyskutować...
__________________
Sposób na drogie paliwo
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 13:31   #1617
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Mamad bo ludziom najłatwiej dawać złote rady. Moje na szczęście się nie awanturuja.

Co do wyprawki pół ciuchów i tak nie używaje bo to nie ten sam czas narodzin. Dziewczyny szaleją w ciągu dnia,teraz śpią,ja odpoczywam. Tatuś zrobił,jak to Lila powiedziała "karmnik dla ptaszkew" co raz lepiej idzie odmienianie ale czasem można boki zrywac.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 15:36   #1618
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Faktycznie tu ostatnio cicho. przynajmniej nie ma duzo do nadrabiania
IW współczuje
GOMRA nie ma sprawy
PIELESZKO gdzie imprezowaliscie? juz doczytałam

My poki co mówimy ze jest Mikolaj. No bo jak to swieta bez Mikołaja. Martyna juz czeka. Dzisiaj jak zobaczyła snieg to krzycząła, ze Mikołaj przyjedzie i strasznie sie cieszyła.
Wczoraj zakupilismy stój Mikołaja, prezenty sa takze jestesmy juz przygotowani.

Ja w tym roku oprócz choinkim ozdabiam równiez półke nad stołem girlanda, kokardami i moze szyszkami i zamówie na allegro 4 skarpety:
http://allegro.pl/mini-skarpeta-swia...694238688.html

te sa małe ale pólka tez nie jest wielka a na innych aukacjach sa dosc duze te skarpety
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka

Edytowane przez myha82
Czas edycji: 2013-11-25 o 15:45
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 17:35   #1619
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

u nas 6go to mikołaj wkladal w buty jakas drobnostke, zwykle slodycze. buty musialy byc czyste rano wlasnie znajdowalo sie upominek. a w wigilie prezenty pod choinke przynosil wieczorem tez mikolaj (ew gwiazdor). u meza prezenty byly juz w wigilie rano, dla mnie troche dziwne, bo ja caly dzien czekalam z utesknieniem na nie, choinke sie dekorowalo tego dnia, jakos rozpoczynanie dnia od prezentow wydaje mi sie dziwne.

na mikolajki kupilam dzieciom kalendarz adwentowy. to juz rytuał, co roku kupuje. na BN kinga ma juz kupione puzzle giga z biedronki arturowi zamowie jakas gre w empiku.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 19:08   #1620
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dzień dobry
Ale tu pustki od wczoraj.....

mamad, pisz częściej, mało Cię tutaj

pieleszko, co to za imprezki?

iwa_iw, nie dajcie się chorobom!

Brumek, nie wiem czy obchodzisz imieniny, ale wszystkiego najlepszego!
Gomra, Tobie również
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "


Edytowane przez aania_20
Czas edycji: 2013-11-26 o 05:12
aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 23:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.