Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 22:17   #1591
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić jakąś nową maskę oczyszczającą, macie jakieś nowych ulubieńców?
Ja jestem niezmiennie zadowolona z Blue Corn TBS. Mam obecnie czwarty słoiczek i nic innego mnie nawet nie kusi.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Obejrzałam ostatnie Californication z bieżącego sezonu, dlaczego już się skończyłooo a dodatkowo jakaś długa przerwa w CSI jest więc zostaje tylko house.
To był już ostatni odcinek? Niefajnie... Housa też ostanio nie było, jakiś zastój z tymi serialami

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wczoraj i dziś jem jak świnka, jakiś kryzys mam
Ze mnie taka świnia od kilku dni... Raz paczka ciastek, raz chipsów a dziś cała czekolada. Nie dość że rośnie to jeszcze mi bolący pryszcz na twarzy wyskoczył. Zostałam pokarana Od jutra, przec cały kwiecień(mam nadzieję że do świąt wytrwam), nie jem słodyczy, znaczy ograniczam do niezbędnego minimum

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Okropnie się dzisiaj czuję i mam nadzieję, że nic mnie nie bierze. Od rana kicham, prycham, uszy mi się zatykają, smarkam i nie mam siły. Oby to było tylko przemęczenie...
Nie daj się!


Robiąc w ostatni weekend remament w pielęgnacji(wkleiłam w zbiorowym wątku) doszłam do wniosku, że mogę sobie coś dokupić. Już mi chodzi po głowie jakieś masło, chyba skorzystam z promocji w SP na te kozowe w zestawie z żelem. Reszta gazetki jakaś mało ciekawa.

I chciałabym jeszcze raz przypomnieć, że krem Chronolys SVR szuka nowego domu.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2011-03-31 o 22:22
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 23:50   #1592
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Oszczędziłabyś szczegółów

Przecie nie wszystkie firmy mają taką samą rozmiarówkę, więc jak w jednej jesteś pomiędzy to nie znaczy, że w każdej. Ja noszę buty w rozmiarach od 38 do 40

Ale czasem nawet uwzględniając koszta odsyłki i tak wychodzi taniej niż w sklepie No i niektóre sklepy wymienione buciki wysyłają Ci już na swój koszt.

Eeee, a co mi oddasz? Się
Kiedy w nich tkwi diabeł właśnie

Ale każdej firmy przecież nie pomierzę. Sporo szukałam wtedy i jakoś z większością tak było

to te słowa zniechęcają takiego lenia jak ja- bo niby kiedy i które

pieniądze chyba miałam na myśli- ostatnio dziura w mózgu mi się powiększa, dużo rzeczy zapominam i pomijam słowa
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
To był już ostatni odcinek? Niefajnie... Housa też ostanio nie było, jakiś zastój z tymi serialami
Właśnie, niefajne i jedno i drugie

Trzymajcie kciuki jutro, zrealizuję zamówienie z avonu dla lasek od cioci z pracy, oby starczyło na edp Herve Leger

I dostałam się do akcji z ciderem pewnej agencji marketingu sz.....- przyszło wieczorem 20 butelek

I poszło zamówienie z Oriflame- tylko jedno jedyne malutkie mydełeczko i jeden jedyny malusi żelik i już licznik kwietniowy popsuty
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 07:59   #1593
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
J
Ze mnie taka świnia od kilku dni... Raz paczka ciastek, raz chipsów a dziś cała czekolada. Nie dość że rośnie to jeszcze mi bolący pryszcz na twarzy wyskoczył. Zostałam pokarana Od jutra, przec cały kwiecień(mam nadzieję że do świąt wytrwam), nie jem słodyczy, znaczy ograniczam do niezbędnego minimum
Ha, a ja właśnie kupiłam sobie drożdżówkę z budyniem, małą paczuszkę chipsów w Biedronce (pakowane jak Chipsletten) i deser czekoladowy Mam dziś dużo pracy, więc muszę dokarmić mózg
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 08:35   #1594
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ha, a ja właśnie kupiłam sobie drożdżówkę z budyniem, małą paczuszkę chipsów w Biedronce (pakowane jak Chipsletten) i deser czekoladowy Mam dziś dużo pracy, więc muszę dokarmić mózg
Raczej dobić
ja wczoraj też dobiłam się w ten sposób. i przedwczoraj.. i dwa dni temu..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:03   #1595
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Raczej dobić
co racja to racja

Dziś spróbuję się pilnować. Zacznę od jajecznicy a potem rowerek- o ile zaraz znów się nie rozpada, bo widzę z okna, ż emokro trochę jest.
I w ogóle miałam super pobudkę przed chwilą- kurier z liptintami Astor
Już wiem czemu tyle czekałam- numer mieszkania pomylili na nalepce

Pisaczki na kartce prezentują się słodko, na ręce też nieźle ale nie chcą się zmyć
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:29   #1596
monis_100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 162
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Chyba do Was dołącze nałogowe kosmetykoholiczki ;D Witam
monis_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:21   #1597
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Bardzo mnie kusi ten krem tonujący. Miałam nawet dziś pójść do Sephory po próbki ale byłam tak zmęczona, że nawet nie miałam siły tam pojechać. Podkłady płynne Clinique mi pasują, krem Moisture Surge też, więc pewnie byłabym zadowolona.

Używałaś może jeszcze innych kremów tonujących?
Teraz chcę się zrezygnować z tradycyjnych płynnych podkładów na rzecz kremów tonujących i nie wiem co wybrać.
ja jestem nim naprawdę zaskoczona, spodziewałam się, że ledwo co przykryje, a okazało się, że jest w tym bardzo dobry niemniej nie jest ciężki, na sezon wiosna-lato myślę, że w sam raz
dziewczyny też chwalą nowy DayWear - ale chyba występuje w jednym odcieniu - podobno ciemny i pomarańczowy


hm.. ostatni kosmetyk tego typu jaki używałam, to jakaś Nivea dla nastolatek - pamiętam, że robił smugi i miał dość nienaturalny kolor
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak ja Ci zazdroszczę, też bym chciała takich używać, ale wystarczy że nałożę za lekki podkład i źle się czuję jak widać wszystkie moje niedoskonałości
ja nie mam idealnej cery, ale się właśnie źle czuję w podkładach jakoś tak nienaturalnie.. przyzwyczaiłam się do samej warstwy pudru na twarzy i jak mam coś innego, to już mi dziwnie
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Okropnie się dzisiaj czuję i mam nadzieję, że nic mnie nie bierze. Od rana kicham, prycham, uszy mi się zatykają, smarkam i nie mam siły. Oby to było tylko przemęczenie...
mam nadzieję, że nie przerodzi się w żadne przeziębienie
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja jestem niezmiennie zadowolona z Blue Corn TBS. Mam obecnie czwarty słoiczek i nic innego mnie nawet nie kusi.
też ją lubię muszę uważać na policzki i nos, bo ma alkohol i jest zabójcza dla moich naczynek, ale na czoło i resztę twarzy ok chętnie spróbowałabym chwaloną tu Galenic

i też planuję nie jeść (ograniczyć?) słodyczy od dziś, ostatnia akcja się nie powiodła
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 12:21   #1598
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez monis_100 Pokaż wiadomość
Chyba do Was dołącze nałogowe kosmetykoholiczki ;D Witam
To ja też. Co jak co ale jestem nieuleczalną kosmetykoholiczką
Pisałam dziś o ostatnich cudeńkach, czyli Clarinsie z neo pasteli. Marzy mi się jeszcze nudziaczek z tej kolekcji
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:57   #1599
monis_100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 162
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez jaPieknoscDniaBlog Pokaż wiadomość
To ja też. Co jak co ale jestem nieuleczalną kosmetykoholiczką
Pisałam dziś o ostatnich cudeńkach, czyli Clarinsie z neo pasteli. Marzy mi się jeszcze nudziaczek z tej kolekcji
a ja jestem konsultantka paese i teraz mam taka promocje ze jeden roz wychodzi mi po 5 zł, a one sa calkiem dobre mam ochote na wszystkie xD
monis_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:19   #1600
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez monis_100 Pokaż wiadomość
a ja jestem konsultantka paese i teraz mam taka promocje ze jeden roz wychodzi mi po 5 zł, a one sa calkiem dobre mam ochote na wszystkie xD
Konsultantką Paese? Przecież można te kosmetyki w zwykłych drogeriach kupić
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:22   #1601
monis_100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 162
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Konsultantką Paese? Przecież można te kosmetyki w zwykłych drogeriach kupić
Tak wiem, ale sa trudno dostepne. I paese chce je calkowicie wycofac ze sklepow, poniewaz zrobili katalogi i jest cos w stylu Avon, a konsultantki maja -35% znizki. Takze w sklepie zaplacilabym za te roze 15,9 a tak to mam w tym miesiacu za 5 zł
monis_100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 13:41   #1602
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez monis_100 Pokaż wiadomość
a ja jestem konsultantka paese i teraz mam taka promocje ze jeden roz wychodzi mi po 5 zł, a one sa calkiem dobre mam ochote na wszystkie xD
Paese ma ładne lakiery, cienie z tej kolekcji paryskiej i błyszczyki. Pisałam o nich jakiś czas temu, dostały też chyba nagrodę Twojego Stylu. Ale pamiętam, że były w sklepach. Co się zmieniło?
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:48   #1603
monis_100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 162
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

jaPieknoscDniaBlog Tak sa w sklepach tylko nie wszystkie, ktore sa w katalogach Dla mnie świetne sa roze Różany Ogród, cienie Magnetic( a nie widzialam ich u mnie w sklepie ) w każdym badz razie mam znizke i duzo tansze kosmetyki, gdzie ja bym dostala taki róż za 5 zł ;D

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

PS Jeśli, ktoras by chciala to moge wam zamowic z moja znizka
monis_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:48   #1604
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja nie mam idealnej cery, ale się właśnie źle czuję w podkładach jakoś tak nienaturalnie.. przyzwyczaiłam się do samej warstwy pudru na twarzy i jak mam coś innego, to już mi dziwnie

i też planuję nie jeść (ograniczyć?) słodyczy od dziś, ostatnia akcja się nie powiodła
Moja jest niestety bardzo brzydka.

Mi średnio idzie jednak, co dzień muszę zjeść przynajmniej jedną żelkę
Cytat:
Napisane przez monis_100 Pokaż wiadomość
Tak wiem, ale sa trudno dostepne. I paese chce je calkowicie wycofac ze sklepow, poniewaz zrobili katalogi i jest cos w stylu Avon, a konsultantki maja -35% znizki. Takze w sklepie zaplacilabym za te roze 15,9 a tak to mam w tym miesiacu za 5 zł
Hmm, jak dla mnie to nic nie zmieni, bo dalej nie będę mogła przetestować przed zakupem

No i mam perfumy, śliczne są
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 15:45   #1605
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Raczej dobić
ja wczoraj też dobiłam się w ten sposób. i przedwczoraj.. i dwa dni temu..
No chyba dobiłam, ale żołądek. Odbija mi się tymi biedronkowymi chipsami cały czas
Zapomniałam napisać, że kupiłam sobie jeszcze żel pod prysznic biedronkowy, kremowy o zapachu kwiatu pomarańczy. Pachnie podobnie do Nivea Happy Time

Zdążyłam wrócić z pracy przed burzą! Ledwo weszłam do domu a tu jak nie lunie i zaczęło grzmieć.


Witam nowe nałogowe
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:06   #1606
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zadraszczam
No nie powiem, perspektywa mieszkania nad morzem bardzo mi odpowiada.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja jestem nim naprawdę zaskoczona, spodziewałam się, że ledwo co przykryje, a okazało się, że jest w tym bardzo dobry niemniej nie jest ciężki, na sezon wiosna-lato myślę, że w sam raz
dziewczyny też chwalą nowy DayWear - ale chyba występuje w jednym odcieniu - podobno ciemny i pomarańczowy


hm.. ostatni kosmetyk tego typu jaki używałam, to jakaś Nivea dla nastolatek - pamiętam, że robił smugi i miał dość nienaturalny kolor
Dziękuję za odpowiedź, przyjrzę się też temu DayWear Też miałam kieeeedyś ten Nivea i miałam podobne odczucia do Twoich.

W KWC znalazłam jeszcze Olay, sprawdzę odcienie i może wypróbuję.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że kupiłam sobie jeszcze żel pod prysznic biedronkowy, kremowy o zapachu kwiatu pomarańczy. Pachnie podobnie do Nivea Happy Time
Też miałam niedawno ten żel i całkiem dobry był, nie wysuszał mi skóry.

Miałam dziś koszmarnie ciężki dzień, jak dobrze wreszcie mieć chwilę dla siebie i móc usiąść z kubkiem kawy przed youtubem i kosmetycznymi blogami.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:26   #1607
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No nie powiem, perspektywa mieszkania nad morzem bardzo mi odpowiada.

Dziękuję za odpowiedź, przyjrzę się też temu DayWear Też miałam kieeeedyś ten Nivea i miałam podobne odczucia do Twoich.

W KWC znalazłam jeszcze Olay, sprawdzę odcienie i może wypróbuję.

Też miałam niedawno ten żel i całkiem dobry był, nie wysuszał mi skóry.

Miałam dziś koszmarnie ciężki dzień, jak dobrze wreszcie mieć chwilę dla siebie i móc usiąść z kubkiem kawy przed youtubem i kosmetycznymi blogami.
Moja ulubiona chwila dnia gdy piszę bloga, czytam blogi i siedzę na Youtube popijając kawę i pogryzając coś słodkiego
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:48   #1608
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Też miałam niedawno ten żel i całkiem dobry był, nie wysuszał mi skóry.
Mam nadzieję, że i ja będę zadowolona Niedługo i tak muszę kupić kolejny żel albo i 2, bo mi się 4 obecnie otwarte powoli kończą.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 17:01   #1609
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No chyba dobiłam, ale żołądek. Odbija mi się tymi biedronkowymi chipsami cały czas
Zapomniałam napisać, że kupiłam sobie jeszcze żel pod prysznic biedronkowy, kremowy o zapachu kwiatu pomarańczy. Pachnie podobnie do Nivea Happy Time

Zdążyłam wrócić z pracy przed burzą! Ledwo weszłam do domu a tu jak nie lunie i zaczęło grzmieć.


Witam nowe nałogowe
Była jakaś burza? u mnie dosłownie parę kropel deszczu spadło na szybę

ja się teraz zachwycam Beleą zeszłoroczną Monoi de tahiti czy jakoś tak, rewelacyjnie nawilża! Chociaż już trochę zgluciała od stania (chyba rok ), dobrze, że data ważności jeszcze w porządku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 17:45   #1610
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Rzyrafko a będziesz polować na te letnie Balee? Kusi mnie rabarbar i arbuz (bo chyba takie były zapachy, dobrze pamiętam?).

Jeeeezu, ale mam lenia, wzięłam wolne w pracy, poszłam do parku pouczyć się hiszpańskiego - niestety w trakcie zrobiło się chłodno i myślałam, że będzie padać; jak wróciłam do domu to wyszło słońce :/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:12   #1611
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, przyjrzę się też temu DayWear Też miałam kieeeedyś ten Nivea i miałam podobne odczucia do Twoich.

W KWC znalazłam jeszcze Olay, sprawdzę odcienie i może wypróbuję.
przypomniało mi się, że chyba Hexxana chwaliła Bielendę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...em.html&next=1
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:52   #1612
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej
witam nowe nałogowe
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja jestem niezmiennie zadowolona z Blue Corn TBS. Mam obecnie czwarty słoiczek i nic innego mnie nawet nie kusi.
Hm, miałam już ją kiedyś, wolę logonę paczulową, ale chciałabym coś innego na zmianę, bo się boję, że skóra się przyzwyczaiła... Może kupię jednak ten blue corn...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziewczyny też chwalą nowy DayWear - ale chyba występuje w jednym odcieniu - podobno ciemny i pomarańczowy
Widziałam go ostatnio przy kasie w Douglasie - posmarowałam rękę malutką kropelką i się przestraszyłam - takie to ciemne było, jakbym smarowała się ze 3 dni rzędu mocnym samoopalaczem Jestem za jasna do takich rzeczy...



A ja trwam dzielnie w niejedzeniu słodyczy, a uwierzcie, normalnie pochłaniam ich ogromne ilości Za to teraz jem chipsy (tzn w ciągu miesiąca jadłam raz) i chrupki - z racji zbliżającego się @ miałam taki głód na słodycze, że aż mnie ssało. I nie pomagało zjedzenie obiadu, musiałam zjeść prawie całą paczkę orzechowych flipsów Ale słodyczy nie jem

Fajnie, że jutro weekend, mam nadzieję, że będzie słoneczko, to sobie pojeżdżę na rowerze I muszę porobić dużo zdjęć rzeczom, których chcę się wreszcie pozbyć
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 22:17   #1613
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja jestem niezmiennie zadowolona z Blue Corn TBS. Mam obecnie czwarty słoiczek i nic innego mnie nawet nie kusi.
Mam tak z Logoną paczulową. Raz tylko zrobiłam mały skok w boj z tajską maseczką Avonu, ale i tak paczulka lepsiejsza

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Nie daj się!
Za późno Dziś jestem jeszcze bardziej zasmarkana. Mam tylko nadzieję, że się wyleczę do wtorku, bo jak wsiądę w takim stanie do samolotu, to na pewno wyjdę w gorszym. Jakoś zwykle mi tam klima wieje i zimno jest.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kiedy w nich tkwi diabeł właśnie
No niby tak, ale jak to brzmi!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale każdej firmy przecież nie pomierzę. Sporo szukałam wtedy i jakoś z większością tak było

to te słowa zniechęcają takiego lenia jak ja- bo niby kiedy i które
Ojtam, ojtam, marudzisz jak zawsze
Np. te balerinki Maciejka, które teraz kupiłam pewnie w sklepach w Krk są drożej. Pamiętam jak jesienią porównywałam ceny tych trzewiczko-trampków i na All było znacznie taniej. Zresztą ja za nie dałam z przesyłką 132zł, a inny wystawiają i po 150-160zł, więc pewnie takie są ceny sklepowe.
A np. butyk.pl wymienia za darmo, jeśli rozmiar zamieniasz. Przynajmniej tak piszą, ale sama nie wiem, bo tylko oddawałam balerinki. I mam nadzieję, że szybko dostanę kasę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
pieniądze chyba miałam na myśli- ostatnio dziura w mózgu mi się powiększa, dużo rzeczy zapominam i pomijam słowa
Starość nie radość, żeby nie powiedzieć SKS

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Raczej dobić
ja wczoraj też dobiłam się w ten sposób. i przedwczoraj.. i dwa dni temu..
A już myślałam, że tylko ja mam z tym problem. Bo dziś znów jem, a raczej żrem

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
.
I w ogóle miałam super pobudkę przed chwilą- kurier z liptintami Astor
Już wiem czemu tyle czekałam- numer mieszkania pomylili na nalepce

Pisaczki na kartce prezentują się słodko, na ręce też nieźle ale nie chcą się zmyć
Ano całkiem trwałe skubańce są. Aczkolwiek ten 103 Nude Sweetnes niekoniecznie. Muszę je w końcu zrezenzować. Dziś zaczęłam robić foty na ustach, ale potem mi słońce zaszło i różowiasty nie został obfocony. Ciąg dalszy w niedzielę.

Cytat:
Napisane przez monis_100 Pokaż wiadomość
Chyba do Was dołącze nałogowe kosmetykoholiczki ;D Witam
Witamy
W czym się specjalizujesz, jeśli o nałóg chodzi

Cytat:
Napisane przez jaPieknoscDniaBlog Pokaż wiadomość
To ja też. Co jak co ale jestem nieuleczalną kosmetykoholiczką
Pisałam dziś o ostatnich cudeńkach, czyli Clarinsie z neo pasteli. Marzy mi się jeszcze nudziaczek z tej kolekcji
Witamy i Ciebie
Na Twojego bloga to w ogóle lepiej za często nie zaglądać, bo tymbardziej można się pogrążyć w nałogu całkowicie

Cytat:
Napisane przez monis_100 Pokaż wiadomość
Tak wiem, ale sa trudno dostepne. I paese chce je calkowicie wycofac ze sklepow, poniewaz zrobili katalogi i jest cos w stylu Avon, a konsultantki maja -35% znizki. Takze w sklepie zaplacilabym za te roze 15,9 a tak to mam w tym miesiacu za 5 zł
Se wymyślili
Rozumiem, jakby od początku działali w ten sposób, ale dawać coś do sklepów, a potem wycofywać się z tego na poczet katalogów... Nie podoba mi się to
Coś czuję, że moja znajomość Paese skończy się na jednym jedynym lakierze, który posiadam.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Rzyrafko a będziesz polować na te letnie Balee? Kusi mnie rabarbar i arbuz (bo chyba takie były zapachy, dobrze pamiętam?).
I ja też jestem chętna, ale na rabarbar i ten trzeci smak. Arbuzy wielbię, ale nie w kosmetykach, bo zwykle zajeżdżają melonem. A melona to nawet nie przełknę.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przypomniało mi się, że chyba Hexxana chwaliła Bielendę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...em.html&next=1
Miałam kiedyś poprzednią wersję i też mi bardzo pasowała. Wtedy to był mój letni "podkład"

*****************

Wczoraj w końcu kupiłam sobie depilator, akurat trafiła się okazja, czyt. wyprzedaż w Tesco Mam taki http://www.euro.com.pl/depilatory/ph...t-hp6570.bhtml ale za stówkę mniej Co prawda bardziej chciałam Brauna, no ale ten jest taki ładniusi
Pierwsze testy już za mną, spróbowałam na pachach, bo na nogach za krótkie włoski. Co prawda nie wydepilowałam ich nawet w połowie, ale nie tyle przez ból, co krew. Jednak mam mocne cebulki i dużo włosków wyrywa mi aż do krwi Dziś będzie II starcie.

A dzisiaj popełniłam pierwszy kwietniowy zakup - żel Original Source Orange Oil & Ginger. Zaraz idę go testować pod prysznic, ale już wiem, że pachnie bosko!

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2011-04-01 o 22:19
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 22:51   #1614
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wczoraj w końcu kupiłam sobie depilator, akurat trafiła się okazja, czyt. wyprzedaż w Tesco Mam taki http://www.euro.com.pl/depilatory/ph...t-hp6570.bhtml ale za stówkę mniej Co prawda bardziej chciałam Brauna, no ale ten jest taki ładniusi
Pierwsze testy już za mną, spróbowałam na pachach, bo na nogach za krótkie włoski. Co prawda nie wydepilowałam ich nawet w połowie, ale nie tyle przez ból, co krew. Jednak mam mocne cebulki i dużo włosków wyrywa mi aż do krwi Dziś będzie II starcie.
Też mam zielony Ale kupiłam mniej więcej za tyle co w tej ofercie Ładny ten Twój, choć ja już nie chciałam znowu philipsa

Wiesz, mi też leciała krew jak próbowałam depilować pierwszy raz pachy. Więc poszłam na wosk, potem już odrosły dużo słabsze i było o niebo łatwiej depilować

Rodzice mają gości, więc głupio mi iść spać No i przeglądam stronę lusha i pokusa wraca
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 06:53   #1615
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Była jakaś burza? u mnie dosłownie parę kropel deszczu spadło na szybę
U mnie grzmiało a potem widziałam wielkie czarne chmurzysko nad Krakowem

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja trwam dzielnie w niejedzeniu słodyczy, a uwierzcie, normalnie pochłaniam ich ogromne ilości Za to teraz jem chipsy (tzn w ciągu miesiąca jadłam raz) i chrupki - z racji zbliżającego się @ miałam taki głód na słodycze, że aż mnie ssało. I nie pomagało zjedzenie obiadu, musiałam zjeść prawie całą paczkę orzechowych flipsów Ale słodyczy nie jem
Też bym chciała ograniczyć słodycze, ale chyba to niemożliwe. 1-2 dni mogę wytrzymać, ale w końcu się łamię i jem choć kostkę czekolady i cały odwyk diabli wzięli Ale muszę się postarać nie jeść chipsów.

Przetestowałam wczoraj biedronkowy żel pod prysznic. Jestem zadowolona: super się pieni i pięknie pachnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 09:06   #1616
monis_100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 162
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

W czym się specjalizujesz, jeśli o nałóg chodzi

cienie
monis_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 09:47   #1617
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

MagJa: tez mam pierwsze kwietniowe zakupy - lawendowy zestaw Planet Spa z Avonu: płyn do kąpieli, olejek na noc do twarzy i maseczkę


"SKS" - mój TŻ tak mówi, nie sadziłam, że "tak się teraz mówi"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:05   #1618
monis_100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 162
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dziewczyny a jakie polecacie kremy nawilzajace? W niezbyt wysokiej cenie. Mialam probke vichy aqualia thermal, ale zbyt drogi bym go teraz kupowala.
monis_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:16   #1619
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
"SKS" - mój TŻ tak mówi, nie sadziłam, że "tak się teraz mówi"
Trochę źle się czuję, więc tłumaczę swoją niekumatość ale co to znaczy?
Cytat:
Napisane przez monis_100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie polecacie kremy nawilzajace? W niezbyt wysokiej cenie. Mialam probke vichy aqualia thermal, ale zbyt drogi bym go teraz kupowala.
ja używam YR na zaczerwienienia, w promocji kupuję dwa słoiczki za 55 zł To jedyny krem, który sobie radzi z nawilżeniem moich policzków...


Ale piękna pogoda, miałam iść na rower, ale strasznie mnie muli Zrobię zdjęcia rzeczom, których chcę się pozbyć i idę na spacer

I dziś skończyłam pierwszy kosmetyk w kwietniu - kostkę do masażu strawberry feels forever z Lusha. Uwielbiam jej zapach, muszę ją kupić jeszcze raz, bo bardzo przyjemnie się nią smaruje i olejek z niej fajnie nawilża
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 12:13   #1620
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

[QUOTE=Estella;26101217]Rzyrafko a będziesz polować na te letnie Balee? Kusi mnie rabarbar i arbuz (bo chyba takie były zapachy, dobrze pamiętam?)./QUOTE]
Będę ale ciut jeszcze muszę powykańczać
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hm, miałam już ją kiedyś, wolę logonę paczulową, ale chciałabym coś innego na zmianę, bo się boję, że skóra się przyzwyczaiła... Może kupię jednak ten blue corn...

Fajnie, że jutro weekend, mam nadzieję, że będzie słoneczko, to sobie pojeżdżę na rowerze I muszę porobić dużo zdjęć rzeczom, których chcę się wreszcie pozbyć
a seaweed?

ja już część obfociłam, ale przed wyjazdem nei wystawię bo bez sensu.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Rodzice mają gości, więc głupio mi iść spać No i przeglądam stronę lusha i pokusa wraca
Ja przejrzałam pobieżnie i wszystkie maski mi się podobają
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
"SKS" - mój TŻ tak mówi, nie sadziłam, że "tak się teraz mówi"
yyy, mnie też oświećcie co to
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.