Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 22:25   #1591
PS I love you
Raczkowanie
 
Avatar PS I love you
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bw bfgyenwgfung wqfnqnugquyng
Wiadomości: 86
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Rozwalają mnie buty trekkingowe na co dzień i puchówki, masakra

Aaa i adidasy na co dzień latem tragedia
__________________
no pity.
no soul.

zrzucam kilogramy . 7 za mną. 7 przede mną.
PS I love you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:53   #1592
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://moda.allegro.pl/ozdoba-torebk...086124959.html Jedna z dziewczyn z wątku o Allegro znalazła taki ciekawy dodatek
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:00   #1593
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/ozdoba-torebk...086124959.html Jedna z dziewczyn z wątku o Allegro znalazła taki ciekawy dodatek
wyobrazilam sobie jakas dzidzie piernik z taka psią torebeczka
moge prosic o link do wątku? skoro takie perelki maja
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:19   #1594
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
wyobrazilam sobie jakas dzidzie piernik z taka psią torebeczka
moge prosic o link do wątku? skoro takie perelki maja
Na tym wątku w 98% wklejane są normalne rzeczy, ale proszę bardzo: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=568347

...ale Wizaż ma w posiadaniu jeszcze taki wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=299173
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:58   #1595
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja osobiście uważam, branie kolorowych kosmetyków na wycieczkę w góry za niepotrzebne obciążanie plecaka. Z resztą takie asy się zdarzały także w trakcie moich studiów. Nie chciałoby mi się na terenówkę w góry brać kosmetyczki z pudrami i innymi takimi, do tego prostownicy, suszarki pianki itp. Brałam podstawowe kosmetyki do kąpieli, szczoteczkę do zębów, pastę i krem, a włosy mi same schły.
Ja zawsze biorę trochę kolorowych kosmetyków, szczególnie w zimie - obowiązkowo jakiś dość tłusty krem i ciężki podkład w stylu colorstaya - dobrze zabezpiecza przed mrozem w górach No i rzęsiska maluję, a potem na fotkach wyprawowo-wspinaczkowych wszystkie laski jak z oazy, a ja jak milionerka z Aspen.
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Btw, dziewczyny, a czemu obdrapane paznokcie stawiacie na równi z niemyciem włosów, nie dbaniem o pięty i w ogóle smrodem, syfem i ubóstwem? Czy obdrapane paznokcie oznacza brudne paznokcie? Nierówno obcięte paznokcie? Śmierdzące paznokcie? Niemycie rąk? Grzybicę?
1 ma się do 2 jak pięść do nosa. Weźcie trochę pomyślcie, bo to co wypisujecie to już jakaś parodia jest
Trochę się zagalopowałaś z tą grzybicą, ale i tak poczułam się wywołana. Nie o to chodzi, że stawiam odrapane paznokcie na równi z syfem i brudem: dla mnie, podobnie jak: nieumyte albo ewidentnie nieuczesane włosy, wymięte ubranie i cała gama innych rzeczy, o których już pisałam, odrapane paznokcie są znakiem niechlujności. I zaniedbania. A zaniedbanie mnie rozwala, potwornie. Szczególnie w kombinacji: faszionelka z oczkiem starannie wycieniowanym, a pazury obdrapane lub/i obryzione, albo smalec na głowie.

Ciągnąc jeszcze przez chwilę ten wątek: ludzie z nieumytymi włosami nie powinni opuszczać swoich siedzib. Zapach niemytych włosów jest straszny!!! Cały tamten rok chodziłam na pewien kurs i miałam w weekendy zajęcia w terenie na małej przestrzeni... Nie wiem, może w niedzielę rano się laskom nie chciało myć albo co... u niektórych włosy wyglądały nawet w miarę, ale zapach, zapach niemytej głowy... promieniował na metr. Brrr...
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2012-01-31 o 23:59
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:23   #1596
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Mój TŻ uwielbia przymierzać moje nakrycia głowy, a szczególnie futrzaka... i straszy psa
biedny psiak
mój tż nabija się ze mnie i często przedrzeźnia, zakłada jakiś ciuch i "pozuje", nieraz rozbawi mnie do łez :-]

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Podobno przez głowę ucieka najwięcej ciepła - a nie przez uszy - więc wiesz... (Pasuje jej chociaż ta czapka? Bo domnieniam, że bardziej nosi ją ze względów estetycznych niżeli praktycznych )
tak, tylko że babka niemal co tydzień skarży się, że ma ucho zatkane, zatoki albo że bierze antybiotyki itp.
względy estetetyczne? nie żartuj niestety wygląda to komicznie, cóż, pewnie jej się podoba
zresztą, nieraz założy jakąs obcisłą bluzkę, która ukazuje tzw. efekt baleronu, takie wałeczki tłuszczu na plecach i po bokach

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Nie napisałam, że mi się nie podoba, tylko, że mnie zadziwia. Niech się tak ubierają, jak lubią. Ja bym nawet w ich wieku nie dała rady tak się nosić, chyba.
ja to doskonale rozumiem tak tylko wtrąciłam przy okazji.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja zawsze biorę trochę kolorowych kosmetyków, szczególnie w zimie - obowiązkowo jakiś dość tłusty krem i ciężki podkład w stylu colorstaya - dobrze zabezpiecza przed mrozem w górach No i rzęsiska maluję, a potem na fotkach wyprawowo-wspinaczkowych wszystkie laski jak z oazy, a ja jak milionerka z Aspen.
boskie

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
..ale zapach, zapach niemytej głowy... promieniował na metr. Brrr...
ło jezu, okropny zapach, pamiętam jak kiedyś wróciłam z długiej męczącej podróży samochodem, połowę czasu spędziłam własnie w samochodzie, przez jakieś 2 dni nie miałam możliwości umycia włosów, później po przyjeździe do domu padłam jak długa, następnego dnia "zapach" niemytej skóry głowy był wstrętny.
zawsze staram się pilnować, by w kontaktach z innymi ograniczyć/wyeliminować wszelkie własne nieprzyjemne zapachy mam na myśli pot, przykry zapach z ust (np. po kawie, bleh!), nie wiem, nieświeże włosy itp.
ludzie są często nieświadomi, jak różne "praktyki" później śmierdzą innym, vide nieświeże tłuste włosy, jakieś przepocone ciuchy, czy zapach ryby/cebuli/kawy etc. z ust po jedzeniu
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:28   #1597
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Średnio związane z tematem ale mnie zaintrygowało: tak a propos piesków w torebkach (żywych piesków tym razem) - czy yorki jakoś się szybko męczą i trzeba je w pewnym momencie wziąć na ręce?

Bo fascynuje mnie widok pań, które targają te pieski na rączkach/w torebkach, ale zastanawia też fakt, że te psiaki tam grzecznie zostają To jest taka rasa po prostu, że niezbyt lubią się ruszać na własnych łapach?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 07:58   #1598
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Średnio związane z tematem ale mnie zaintrygowało: tak a propos piesków w torebkach (żywych piesków tym razem) - czy yorki jakoś się szybko męczą i trzeba je w pewnym momencie wziąć na ręce?

Bo fascynuje mnie widok pań, które targają te pieski na rączkach/w torebkach, ale zastanawia też fakt, że te psiaki tam grzecznie zostają To jest taka rasa po prostu, że niezbyt lubią się ruszać na własnych łapach?
Znałam jednego yorka, którego z chęcią bym zamknęła na amen w takiej torebce, bo była menda wredna, skacząca, gryząca, istny diabeł . A tak poważniej, to dla mnie ten trend jest chory. Pies ma po to łapy, żeby biegać, a nie żeby je zwinąć w torebuni i udawać np. paczkę chusteczek higienicznych. Z tego względu rozwalają mnie mikro rasy psów np. chichuachua. Nie ogarniam posiadania psa wielkości świnki morskiej. Musiałabym go trzymać w jakiejś klatce dla jego własnego bezpieczeństwa.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:02   #1599
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

No ja też nie ogarniam, już zwłaszcza yorków, które są jak dla mnie niezywkle wkurzające i hałaśliwe.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:42   #1600
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Co do wieśniar to nie wiem co jest gorsze, obdrapane paznokcie czy taki rażący brak kultury w wypowiedzi jak u Ciebie. Tu pomalowane paznokietki, a tu słoma z butów wystaje...
wdzę, że Cie to zabolało, bo dostałam ostrzeżenie haa
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:19   #1601
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja zawsze biorę trochę kolorowych kosmetyków, szczególnie w zimie - obowiązkowo jakiś dość tłusty krem i ciężki podkład w stylu colorstaya - dobrze zabezpiecza przed mrozem w górach No i rzęsiska maluję, a potem na fotkach wyprawowo-wspinaczkowych wszystkie laski jak z oazy, a ja jak milionerka z Aspen.

Trochę się zagalopowałaś z tą grzybicą, ale i tak poczułam się wywołana. Nie o to chodzi, że stawiam odrapane paznokcie na równi z syfem i brudem: dla mnie, podobnie jak: nieumyte albo ewidentnie nieuczesane włosy, wymięte ubranie i cała gama innych rzeczy, o których już pisałam, odrapane paznokcie są znakiem niechlujności. I zaniedbania. A zaniedbanie mnie rozwala, potwornie. Szczególnie w kombinacji: faszionelka z oczkiem starannie wycieniowanym, a pazury obdrapane lub/i obryzione, albo smalec na głowie.

Ciągnąc jeszcze przez chwilę ten wątek: ludzie z nieumytymi włosami nie powinni opuszczać swoich siedzib. Zapach niemytych włosów jest straszny!!! Cały tamten rok chodziłam na pewien kurs i miałam w weekendy zajęcia w terenie na małej przestrzeni... Nie wiem, może w niedzielę rano się laskom nie chciało myć albo co... u niektórych włosy wyglądały nawet w miarę, ale zapach, zapach niemytej głowy... promieniował na metr. Brrr...
obgryzione paznokcie nijak się mają do smalcu na głowie czy brudu. Kolejne nieudane porównanie.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 09:33   #1602
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Matko, walka o prawo do obdrapanych paznokci jak o niepodległość Oburzenie sięgnęło chyba zenitu. Ja na tym wątku nieraz spotkałam się z tym, że kogoś rozwala to, co ja sama noszę i lubię. I co? I nic Ostatnim moim pomysłem byłoby oburzanie się z tego powodu. Jedna z dziewczyn napisała, że w koturnach wygląda się jakby nam nogę zabetonowało albo jak kopyto jakiegoś zwierzęcia - ja koturny bardzo lubię i noszę, i tym postem się szczerze ubawiłam Było wiele takich przykładów. Nie rozumiem takiego rzucania się, bo kogoś rozwaliło to, co my praktykujemy na co dzień. Niektórzy mają chyba zerowy poziom dystansu do siebie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:49   #1603
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takiego rzucania się, bo kogoś rozwaliło to, co my praktykujemy na co dzień. Niektórzy mają chyba zerowy poziom dystansu do siebie.


kiedyś gdzieś wyczytałam, że w przypadku kobiet -> jeśli powiesz coś złego na temat ich charakteru (co teoretycznie powinno być ważniejsze ), to jakoś to przetrawią i puszczą mimo uszu,
ale powiedz coś złego na temat ich wyglądu - obraza i kwik.

i to widać po tym wątku, skrytykuj coś, co lubi druga strona - zażarta dyskusja na 10 stron i zgłaszane ostrzeżenia nawet jeśli chodzi o taką pierdółkę, jak lakierek na paznokietkach czy słynne koraliki
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2012-02-01 o 09:51
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:53   #1604
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Dziewczyny, bardzo was proszę, koniec do niczego nie prowadzącej dyskusji o paznokciach, musiałam przebrnąć przez 5 stron

Co do yorków - szlak mnie trafia już jak je widzę, na mojej wsi jest ich zatrzęsienie, strasznie to wredne i hałaśliwe. Najgorsze jest to, że rozmnażają je na potęgę a za parę lat będą hurtowo w schroniskach, i jak takie małe psiaki tam przeżyją.. Co do noszenia w torebce/na rękach - ja rozumiem, że piesek mały i się szybko męczy (sama mam jamnika, ma krótkie łapki więc daleko z nim nie chodzę) ale są ludzie którzy cały dzień je tylko noszą, czeszą, zakładają kokardki i robią z psa lalke
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:56   #1605
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
wdzę, że Cie to zabolało, bo dostałam ostrzeżenie haa
Ja Ci nie dałam ostrzeżenia, nawet Cię nie zgłosiłam Ale dobrze Ci tak. Jak ktoś się zachowuje jak chamowaty prostak to dostaje ostrzeżenie, proste. Możesz wyciągnąć wnioski Przestrzegaj zasad elementarnej kultury, bo jeśli tego nie potrafisz, to po co tu jesteś? To nie jest forum od obrażania innych.


Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Czyli jak już ktoś się farbuje, to po zrobieniu makijażu jest juz rozwalający? Przecież połowa Polek ma makijaż + farbowane włosy + zadbane i (olaboga!) pomalowane paznokcie.
Paznokcie są ok, tipsy są rozwalające Chodzi mi o PRZESADĘ.

Mam na ten temat trochę pogląd jak moi kumple. Pomyśl, laski malują się, farbują, czyli w zasadzie oszukują. Po co to robią? Opcje są 2. Żeby poczuć się pewniej, oraz żeby podobać się facetom. Faceci nie robią tego wszystkiego, (w większości przypadków). Są, jacy są, przez to są szczerzy pod tym względem. Widzą gały co biorą Nie mówię, żeby nie dbać o siebie, kompletnie się nie malować itd. Ale żeby robić to tak, żeby jeszcze przypominać SIEBIE

Tak apropos http://www.youtube.com/watch?v=pE6lk...eature=related
od minuty 7:42
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:59   #1606
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Ja z tych zeberkowych blogów wolę ten -> http://61489pusia.blogspot.com/
o matko! bezguście-dotarłam do ozdób świątecznych-nasrane aniołków gdzie się da, wśród muszelek, puzderek i innych bibelotów i miałam dość tej tandety
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:06   #1607
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo was proszę, koniec do niczego nie prowadzącej dyskusji o paznokciach, musiałam przebrnąć przez 5 stron

Co do yorków - szlak mnie trafia już jak je widzę, na mojej wsi jest ich zatrzęsienie, strasznie to wredne i hałaśliwe. Najgorsze jest to, że rozmnażają je na potęgę a za parę lat będą hurtowo w schroniskach, i jak takie małe psiaki tam przeżyją.. Co do noszenia w torebce/na rękach - ja rozumiem, że piesek mały i się szybko męczy (sama mam jamnika, ma krótkie łapki więc daleko z nim nie chodzę) ale są ludzie którzy cały dzień je tylko noszą, czeszą, zakładają kokardki i robią z psa lalke
Od razu przypomniał mi się nieżyjący już jamnik globtroter . On prowadził swoje prywatne życie i u nas tylko spał i jadł (czasem ). Ten pies nam regularnie zwiewał na całe dnie i znało go całe osiedle. Skutek był taki, że nie miał nigdy problemów z kręgosłupem ani nic w tym stylu. Niestety jak miał 14 lat to się pogryzł z psem, który uszkodził mu rdzeń kręgowy . Trzeba było jamniolka uśpić.

Wkurzają mnie ludzie traktujący zwierzęta jak zabawki. Jak widzę pofarbowane pudle w jakieś tęcze czy inne takie, to mam ochotę zadzwonić na straż dla zwierząt .
Swoją drogą rozwalają mnie a wręcz doprowadzają do mega nerwów ludzie kupujący jakieś zwierzę, bo taka moda. Potem albo je wywalają do lasu, albo głodzą, albo robią jeszcze gorsze rzeczy.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:06   #1608
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
o matko! bezguście-dotarłam do ozdób świątecznych-nasrane aniołków gdzie się da, wśród muszelek, puzderek i innych bibelotów i miałam dość tej tandety
wg mnie też masakra
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:10   #1609
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Mam na ten temat trochę pogląd jak moi kumple. Pomyśl, laski malują się, farbują, czyli w zasadzie oszukują. Po co to robią? Opcje są 2. Żeby poczuć się pewniej, oraz żeby podobać się facetom. Faceci nie robią tego wszystkiego, (w większości przypadków). Są, jacy są, przez to są szczerzy pod tym względem. Widzą gały co biorą Nie mówię, żeby nie dbać o siebie, kompletnie się nie malować itd. Ale żeby robić to tak, żeby jeszcze przypominać SIEBIE

Tak apropos http://www.youtube.com/watch?v=pE6lk...eature=related
od minuty 7:42
Do mnie ten argument nie dociera. Jak to oszukują? Równie dobrze moznaby nie używac perfum - bo oszukujesz, przecież tak ładnie sama z siebie nie pachniesz; nie nosić strojów umiejętnie dobranych do sylwetki - bo oszukujesz że masz lepszą figure niż masz; nie używać lakieru do włosów, nie chodzić do fryzjera - bo to też oszustwo itp przykłady można mnożyć
Faceci się nie malują nie dlatego że są tacy och naturalni tylko zwyczaje kulturowe są jakie są. Można by to ewentualnie odnieść do chodzenia na siłownię - jak ćwiczą to oszukują a Ci naturalni żłopią piwsko przed telewizorem i hodują piwne brzuchy
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 10:17   #1610
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
o matko! bezguście-dotarłam do ozdób świątecznych-nasrane aniołków gdzie się da, wśród muszelek, puzderek i innych bibelotów i miałam dość tej tandety
ja te aniołki jeszcze przeżyłam, bo sama lubię i zbieram (ale nie mam ich nasranych wszędzie, tylko skumulowane w jednym miejscu)
najbardziej rozwaliły mnie świecące ubrania i różowe futerko
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:18   #1611
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość


kiedyś gdzieś wyczytałam, że w przypadku kobiet -> jeśli powiesz coś złego na temat ich charakteru (co teoretycznie powinno być ważniejsze ), to jakoś to przetrawią i puszczą mimo uszu,
ale powiedz coś złego na temat ich wyglądu - obraza i kwik.

i to widać po tym wątku, skrytykuj coś, co lubi druga strona - zażarta dyskusja na 10 stron i zgłaszane ostrzeżenia nawet jeśli chodzi o taką pierdółkę, jak lakierek na paznokietkach czy słynne koraliki
Zapomniałaś dodać też o pozowaniu z otwartą buzią
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:22   #1612
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
i to widać po tym wątku, skrytykuj coś, co lubi druga strona - zażarta dyskusja na 10 stron i zgłaszane ostrzeżenia nawet jeśli chodzi o taką pierdółkę, jak lakierek na paznokietkach czy słynne koraliki
ano.

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
o matko! bezguście-dotarłam do ozdób świątecznych-nasrane aniołków gdzie się da, wśród muszelek, puzderek i innych bibelotów i miałam dość tej tandety
"nasranie" w powiazaniu z aniolkami mnie bardzo rozbawilo.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Do mnie ten argument nie dociera. Jak to oszukują? Równie dobrze moznaby nie używac perfum - bo oszukujesz, przecież tak ładnie sama z siebie nie pachniesz; nie nosić strojów umiejętnie dobranych do sylwetki - bo oszukujesz że masz lepszą figure niż masz; nie używać lakieru do włosów, nie chodzić do fryzjera - bo to też oszustwo itp przykłady można mnożyć
Faceci się nie malują nie dlatego że są tacy och naturalni tylko zwyczaje kulturowe są jakie są.
jest w tym cos, ewidentnie.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Można by to ewentualnie odnieść do chodzenia na siłownię - jak ćwiczą to oszukują a Ci naturalni żłopią piwsko przed telewizorem i hodują piwne brzuchy


---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
ja te aniołki jeszcze przeżyłam, bo sama lubię i zbieram (ale nie mam ich nasranych wszędzie, tylko skumulowane w jednym miejscu)
najbardziej rozwaliły mnie świecące ubrania i różowe futerko
mnie urzekl ałtfit ponizej:
http://3.bp.blogspot.com/-NOglKkFSal...0/kobalt+1.jpg
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:24   #1613
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Też znam takich panów Tylko że jak włosy są dobrze zafarbowane, kolor farby idealnie dobrany do karnacji to tego nie widać Podobnie z makijażem - dobry podkład jest niewidoczny.
No bo generalnie chodzi o to, żeby wyglądać w miarę naturalnie
Tylko czy będąc non stop z TŻ-tem da się ukryć odrosty?

W ogóle tematy jakiegokolwiek zmieniania wyglądu są bardzo ciekawe, wręcz kontrowersyjne, chętnie bym pociągnęła tą dyskusję Gdzie jest granica między naturalnością a sztucznością i oszukiwaniem? Czy to tylko kwestia dobrego gustu czy coś innego je wyznacza?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:25   #1614
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Ja Ci nie dałam ostrzeżenia, nawet Cię nie zgłosiłam Ale dobrze Ci tak. Jak ktoś się zachowuje jak chamowaty prostak to dostaje ostrzeżenie, proste. Możesz wyciągnąć wnioski Przestrzegaj zasad elementarnej kultury, bo jeśli tego nie potrafisz, to po co tu jesteś? To nie jest forum od obrażania innych.
jak dla mnie odrapany lakier to szczyt niechlujstwa, wstyd nawet po domu chodzić w takich paznokcjach, a co dopiero wyjść do ludziKobieta powinna być zadbana a nie wyglądać jak fleja to tak jak założyć buty od louboutina a zapomnieć o wyszorowaniu pięt pumeksem

tak samo jest z tipsami obrzydzają mnie długie przerośniete szpony, które się proszę o sciągnięcie
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:26   #1615
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość

Ja Ci nie dałam ostrzeżenia, nawet Cię nie zgłosiłam Ale dobrze Ci tak. Jak ktoś się zachowuje jak chamowaty prostak to dostaje ostrzeżenie, proste. Możesz wyciągnąć wnioski Przestrzegaj zasad elementarnej kultury, bo jeśli tego nie potrafisz, to po co tu jesteś? To nie jest forum od obrażania innych.



Paznokcie są ok, tipsy są rozwalające Chodzi mi o PRZESADĘ.

Mam na ten temat trochę pogląd jak moi kumple. Pomyśl, laski malują się, farbują, czyli w zasadzie oszukują. Po co to robią? Opcje są 2. Żeby poczuć się pewniej, oraz żeby podobać się facetom. Faceci nie robią tego wszystkiego, (w większości przypadków). Są, jacy są, przez to są szczerzy pod tym względem. Widzą gały co biorą Nie mówię, żeby nie dbać o siebie, kompletnie się nie malować itd. Ale żeby robić to tak, żeby jeszcze przypominać SIEBIE

Tak apropos http://www.youtube.com/watch?v=pE6lk...eature=related
od minuty 7:42
i ty mówisz o kulturze ?!
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:28   #1616
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Odnośnie małych piesków
Mam suczkę rasy chcihuahua. Jest to jak najbardziej pies normalny, nie noszę jej w torebce, bo po co. Jedynie ubranko ma na zimę bo bez niego się trzęsie, zwłaszcza w takie mrozy jak są teraz. I rozwalają mnie ludzie, którzy wręcz naskakują na mnie na spacerach za to że śmiem ubrać psa zimą(pewnie pies ma siedzieć w domu zamiast męczyć się w ubranku)
A samo ubranko jest różowe no co ja poradzę, że potrzebowałam na już a innego nie mieli
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:28   #1617
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Zapomniałaś dodać też o pozowaniu z otwartą buzią
no tak, ale tajniki zmysłowości otwartych ust są nieosiągalne dla czarnej masy, z której się wywodzę
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:30   #1618
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
i ty mówisz o kulturze ?!
nic na to nie poradzisz koleżanka chciała zabłyśnać w świetle własnego monitora
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:30   #1619
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
W ogóle tematy jakiegokolwiek zmieniania wyglądu są bardzo ciekawe, wręcz kontrowersyjne, chętnie bym pociągnęła tą dyskusję Gdzie jest granica między naturalnością a sztucznością i oszukiwaniem? Czy to tylko kwestia dobrego gustu czy coś innego je wyznacza?
ciekawy temat, ale obawiam sie, ze w tym watku moze sie polac krew z jego powodu .

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
jak dla mnie odrapany lakier to szczyt niechlujstwa, wstyd nawet po domu chodzić w takich paznokcjach, a co dopiero wyjść do ludziKobieta powinna być zadbana a nie wyglądać jak fleja to tak jak założyć buty od louboutina a zapomnieć o wyszorowaniu pięt pumeksem
wyboldowane - e, jesli te Lubutenki nie bylyby z odkrytymi pietami, to nie ma co szorowac, szkoda czasu i atlasu.


z opisu aukcji tej przezroczystej tuniki:
Cytat:
Na dole ściągacz Super na imprezy TYLKO DLA ODWAŻNYCH CENIACYCH SWÓJ STYL KOBIET INDYWIDUALISTEK
dla MODNISI KOBIETY Z KLASĄ
Tylko dla kobiet lubiących być sexi
Piękny kobiecy seksapil
Pięknie podkreśla opaleniznę
Bardzo elegancka pasuje do wszystkiego
(...)
Zapraszam do licytacji i na pozostałe aukcje dla kokietek z dużą ilością markowej odzieży dla kokiete
nie lubie takich opisow, od razu mnie od danej rzeczy odrzuca. nadto, co jak co, ale ta tunika elegancka nie jest, nie z tym staniorem na wierzchu^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:34   #1620
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Odnośnie małych piesków
Mam suczkę rasy chcihuahua. Jest to jak najbardziej pies normalny, nie noszę jej w torebce, bo po co. Jedynie ubranko ma na zimę bo bez niego się trzęsie, zwłaszcza w takie mrozy jak są teraz. I rozwalają mnie ludzie, którzy wręcz naskakują na mnie na spacerach za to że śmiem ubrać psa zimą(pewnie pies ma siedzieć w domu zamiast męczyć się w ubranku)
A samo ubranko jest różowe no co ja poradzę, że potrzebowałam na już a innego nie mieli
Może wrzuciłabyś tutaj zdjęcia swojej psiny w takim wdzianku?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.