Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :( - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 23:26   #1591
KitiFighter7
Raczkowanie
 
Avatar KitiFighter7
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
to ja mam 82 w biodrach zrob jutro fotki to zobacze

też już zmykam tyć tzn. spać dobranoc
Ja też zmykam Dobranoc
__________________



41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,2 51 52 53,4

Wzrost: 170 cm
Udo: 50 cm
Łydka: 32,5 / 33 cm
Biodra: 88cm
KitiFighter7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 07:56   #1592
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie straszne upały panują a ja niestety muszę się wybrać na miasto a w spodniach się gotuję wybrać którąś z tych? czy lepiej się pomęczyć w spodniach, ale wyglądać w miarę normalnie? szczerze proszę, bo nie chcę, żeby mnie pózniej ludzie palcami wytykali
w tej ostatniej mini wyglądasz ładnie :tak:

ja Was opuszczam [chwilowo ]Dziewczynki, pamiętajcie jesteście piękne takie jakie jesteście. Nie trzeba nic na chama zmieniać tylko się zaakceptować, a jak już siebie zaakceptujesz to inni będą Was cenić!!!

Ohh jaka ja mądra

Trzymnajcie się, papa
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 08:35   #1593
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

I jak kobitki macie kilo więcej po nocy?
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:30   #1594
madame29
Raczkowanie
 
Avatar madame29
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 39
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

hm, na gorze zachowuje proporcje mam tylko "problem z dolną partią nog", jezdzę na rowerze, moze to cos pomoze
madame29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 10:28   #1595
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

dzień dobry mi nic po nocy nie przybyło jak tylko się ochłodzi na dniach, to ruszam znowu na rajd po wszystkich lekarzach
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:02   #1596
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

dwudziestolatka, moim zdaniem to jest fizycznie niemożliwe, żeby mieć 71 cm w biodrach jesteś pewna? mierzyłaś się w najszerszym miejscu pupy? znam dziewczyny, które ważą tyle, co ty, a mają więcej wzrostu i mają 80 co najmniej. nie chce ci wmawiać, że tyle nie masz bo może masz, ale cieżko uwierzyć, bo nie wygladasz aż tak straaaasznie chudo.
btw. jesli chodzi o zdjecia, które wstawiłaś, to podobaja mi sie wersje, w krótszych spódniczkach, w tej dluzszej tak średnio ale w tych krótszych super, serio!
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:09   #1597
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Dziewczyny - biodra mierzy sie w najszerszym miejscu, a nie na kosci. Nawet krawcowe tak mierzą. Biodra tak sie mierzy, żeby przy szyciu czy kupnie spodni, spódniczek obwód mógł swobodnie przejść nam przez pupę.

Ja na kościach mam 80 cm zAs w najszerszym miejscu tj, na pupie 88cm
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 16:09   #1598
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
dwudziestolatka, moim zdaniem to jest fizycznie niemożliwe, żeby mieć 71 cm w biodrach jesteś pewna? mierzyłaś się w najszerszym miejscu pupy? znam dziewczyny, które ważą tyle, co ty, a mają więcej wzrostu i mają 80 co najmniej. nie chce ci wmawiać, że tyle nie masz bo może masz, ale cieżko uwierzyć, bo nie wygladasz aż tak straaaasznie chudo.
btw. jesli chodzi o zdjecia, które wstawiłaś, to podobaja mi sie wersje, w krótszych spódniczkach, w tej dluzszej tak średnio ale w tych krótszych super, serio!

eee to może ja zle mierzę? serio, bo nigdy nie wiedziałam, gdzie to się mierzy dobra cicho, każdemu się może pomylić no w połowie tyłka mam 80,5cm uff to trochę wiecej niż 71cm co do kiecek, hmm kurczę ostatnio napadła mnie mania szycia i szyję sobie kiecki, ale nie wiem po co te dwie też uszyłam sama i miałam w nich chodzić, ale nie wiem czy się przekonam
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:17   #1599
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
eee to może ja zle mierzę? serio, bo nigdy nie wiedziałam, gdzie to się mierzy dobra cicho, każdemu się może pomylić no w połowie tyłka mam 80,5cm uff to trochę wiecej niż 71cm co do kiecek, hmm kurczę ostatnio napadła mnie mania szycia i szyję sobie kiecki, ale nie wiem po co te dwie też uszyłam sama i miałam w nich chodzić, ale nie wiem czy się przekonam
no widzisz, czyli nie jest tak źle dużo dziewczyn tu ma koło 80 i sama widzisz, że nie wygladaja źle.
zazdroszcze zdolnosci krawieckich, w życiu bym nie pomyślała, że są "domowej roboty" , super są!
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:21   #1600
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
no widzisz, czyli nie jest tak źle dużo dziewczyn tu ma koło 80 i sama widzisz, że nie wygladaja źle.
zazdroszcze zdolnosci krawieckich, w życiu bym nie pomyślała, że są "domowej roboty" , super są!
aaaa czyli nie mam 71cm w biodrach tylko więcej dzięki nie mam tyle kasy, żeby kupować wszystkie ciuchy, które mi się podobają, zwłaszcza, jeśli to kiecki, bo wiem, że i tak będą leżeć, więc szyję sobie sama dzisiaj też ostro poszyłam, pózniej mi powiecie czy w czymś mogę chodzić

edit. wrzucam foty w nie spodniach można w czymś chodzić czy odpuścić?
__________________

Edytowane przez dwudziestolatka
Czas edycji: 2010-07-04 o 09:45
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:06   #1601
zabka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Dwudziestolatka jak oglądam Twoje focie to normalnie jak bym siebie widziała hehe
zabka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 21:23   #1602
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
aaaa czyli nie mam 71cm w biodrach tylko więcej dzięki nie mam tyle kasy, żeby kupować wszystkie ciuchy, które mi się podobają, zwłaszcza, jeśli to kiecki, bo wiem, że i tak będą leżeć, więc szyję sobie sama dzisiaj też ostro poszyłam, pózniej mi powiecie czy w czymś mogę chodzić

edit. wrzucam foty w nie spodniach można w czymś chodzić czy odpuścić?

idealny przyklad na to jakie fasony pogrubiają nogi a jakie optycznie wyszczuplaja

oczywiscie że mozesz chodzic, wygladasz bardzo zgrabnie, jesli chodzi Ci o grupsze nogi to są w tej drugiej sukience oczywiscie i w niej Ci korzystkiej ale ja to bym w tej pierwszej na Twoim miejscu tez bez problemu latala


na Twoim miejscu, ale niestety ja mam grube nogi i weszlam tu tak, żeby szukać przeciwienstwa chociaz waze 44kg to mam grube nogi co za dysproporcja

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

ale ładna ta pierwsza sukieneczka napewno bym z niej nie rezygnowala!!

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
eee to może ja zle mierzę? serio, bo nigdy nie wiedziałam, gdzie to się mierzy dobra cicho, każdemu się może pomylić no w połowie tyłka mam 80,5cm uff to trochę wiecej niż 71cm co do kiecek, hmm kurczę ostatnio napadła mnie mania szycia i szyję sobie kiecki, ale nie wiem po co te dwie też uszyłam sama i miałam w nich chodzić, ale nie wiem czy się przekonam

oo mam tyle samo identycznie!

tylko że w udzie od Ciebie jakies 8 cm wiecej patrzac na zdjęcia
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:28   #1603
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
no widzisz, czyli nie jest tak źle dużo dziewczyn tu ma koło 80 i sama widzisz, że nie wygladaja źle.
zazdroszcze zdolnosci krawieckich, w życiu bym nie pomyślała, że są "domowej roboty" , super są!
dzięki

Cytat:
Napisane przez zabka84 Pokaż wiadomość
Dwudziestolatka jak oglądam Twoje focie to normalnie jak bym siebie widziała hehe


Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
idealny przyklad na to jakie fasony pogrubiają nogi a jakie optycznie wyszczuplaja

oczywiscie że mozesz chodzic, wygladasz bardzo zgrabnie, jesli chodzi Ci o grupsze nogi to są w tej drugiej sukience oczywiscie i w niej Ci korzystkiej ale ja to bym w tej pierwszej na Twoim miejscu tez bez problemu latala


na Twoim miejscu, ale niestety ja mam grube nogi i weszlam tu tak, żeby szukać przeciwienstwa chociaz waze 44kg to mam grube nogi co za dysproporcja

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

ale ładna ta pierwsza sukieneczka napewno bym z niej nie rezygnowala!!

oo mam tyle samo identycznie!

tylko że w udzie od Ciebie jakies 8 cm wiecej patrzac na zdjęcia
kurczę, ja mam straszne opory:/ jak patrzę to lustra i widzę wszystko takie chude to aż mi się nic nie chce
dziękuję za miłe słowa
o czyli nie jestem sama
a w udzie mam malutko, bo tylko 44cm w jednym a w drugim 45cm
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:31   #1604
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
idealny przyklad na to jakie fasony pogrubiają nogi a jakie optycznie wyszczuplaja

oczywiscie że mozesz chodzic, wygladasz bardzo zgrabnie, jesli chodzi Ci o grupsze nogi to są w tej drugiej sukience oczywiscie i w niej Ci korzystkiej ale ja to bym w tej pierwszej na Twoim miejscu tez bez problemu latala


na Twoim miejscu, ale niestety ja mam grube nogi i weszlam tu tak, żeby szukać przeciwienstwa chociaz waze 44kg to mam grube nogi co za dysproporcja

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

ale ładna ta pierwsza sukieneczka napewno bym z niej nie rezygnowala!!

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------




oo mam tyle samo identycznie!

tylko że w udzie od Ciebie jakies 8 cm wiecej patrzac na zdjęcia
a ile masz wzrostu? i w udzie i lydce? bo ciężko uwierzyć, że masz grube przy tej wadze. chociaż ja waże 48, czyli też mało, a tez wolalabym miec chudsze z tym, że nie robie nic w tym kierunku, bo nie chce mi sie odchudzac zreszta to by byla przesada, bo i tak mam niedowage
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:39   #1605
zabka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Właśnie wychodzę w krótkich spodenkach..... wyrzucić śmieci haha jest ciemno to mogę śmiało się przejść bez żadnych oporów <glupek>

Edytowane przez zabka84
Czas edycji: 2010-07-01 o 21:42
zabka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:41   #1606
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Giginthesky przepraszam, że pisałam "gigi" chciałam skrótowo wybacz


Cytat:
Napisane przez zabka84 Pokaż wiadomość
Właśnie wychodzę w krótkich spodenkach..... wyrzucić śmieci haha jest ciemno to mogę śmiało się przejść bez żadnych oporów <Brzydal>
dobry początek

a ja na dzisiaj już tyle Wam już powiem miłej nocki
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:41   #1607
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Dziewczynyyyy, zdałam maturę! wyniki bardzo mnie satysfakcjonują.. ale! z angielskiego spodziewałam się trochę więcej. Tymczasem czekam na wyniki rekrutacji- dopiero 12, 13 lipca.. umrę z nerwów..
Dwudziestolatka! Zakładaj śmiało kiecki, szorty i co Ci się tylko podoba.. wiecie co ja wczoraj założyłam?! króciusieńkie szorty tuż za tyłek było tak gorąco, że już nie mogłam wytrzymać.. i do tego bluzkę na ramiączka z dekoltem także każda moja kostka była widoczna.. ale miałam to w nosie! posmarowałam się kremem brązującym więc bladością nie straszyłam i poleciałam na zakupy. o dziwo! nikt nie komentował, nie patrzył się z przerażeniem ani nawet z zachwytem no chyba, że nie zauważyłam:P szłam wyprostowana z głową do góry i miałam wszystkich w nosie. to był przełomowy dzień. kupiłam sobie króciutką mini spódniczkę haftowaną. i mam zamiar ją dziś założyć bo znowu upał
a więc jeśli ja- najbardziej zakompleksiony człowiek świata- mogłam założyć szorty, to Ty dwudziestolatka możesz założyć nawet bikini i paradować po mieście.
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:53   #1608
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Pelnoletnia, gratuluje! i matury, i sukcesu "nożnego"
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 14:34   #1609
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyy, zdałam maturę! wyniki bardzo mnie satysfakcjonują.. ale! z angielskiego spodziewałam się trochę więcej. Tymczasem czekam na wyniki rekrutacji- dopiero 12, 13 lipca.. umrę z nerwów..
Dwudziestolatka! Zakładaj śmiało kiecki, szorty i co Ci się tylko podoba.. wiecie co ja wczoraj założyłam?! króciusieńkie szorty tuż za tyłek było tak gorąco, że już nie mogłam wytrzymać.. i do tego bluzkę na ramiączka z dekoltem także każda moja kostka była widoczna.. ale miałam to w nosie! posmarowałam się kremem brązującym więc bladością nie straszyłam i poleciałam na zakupy. o dziwo! nikt nie komentował, nie patrzył się z przerażeniem ani nawet z zachwytem no chyba, że nie zauważyłam:P szłam wyprostowana z głową do góry i miałam wszystkich w nosie. to był przełomowy dzień. kupiłam sobie króciutką mini spódniczkę haftowaną. i mam zamiar ją dziś założyć bo znowu upał
a więc jeśli ja- najbardziej zakompleksiony człowiek świata- mogłam założyć szorty, to Ty dwudziestolatka możesz założyć nawet bikini i paradować po mieście.

I ja, i ja założyłam spodenki Nie będę sobie odbierać przyjemności chodzenia w krótkich spodenkach, bo mam chude nogi. I tak jak u Ciebie nikt sie nie gapił specjalnie czy komentował. A jak się patrzyli to faceci i się cieszyli. Okropne!
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 16:03   #1610
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyy, zdałam maturę! wyniki bardzo mnie satysfakcjonują.. ale! z angielskiego spodziewałam się trochę więcej. Tymczasem czekam na wyniki rekrutacji- dopiero 12, 13 lipca.. umrę z nerwów..
Dwudziestolatka! Zakładaj śmiało kiecki, szorty i co Ci się tylko podoba.. wiecie co ja wczoraj założyłam?! króciusieńkie szorty tuż za tyłek było tak gorąco, że już nie mogłam wytrzymać.. i do tego bluzkę na ramiączka z dekoltem także każda moja kostka była widoczna.. ale miałam to w nosie! posmarowałam się kremem brązującym więc bladością nie straszyłam i poleciałam na zakupy. o dziwo! nikt nie komentował, nie patrzył się z przerażeniem ani nawet z zachwytem no chyba, że nie zauważyłam:P szłam wyprostowana z głową do góry i miałam wszystkich w nosie. to był przełomowy dzień. kupiłam sobie króciutką mini spódniczkę haftowaną. i mam zamiar ją dziś założyć bo znowu upał
a więc jeśli ja- najbardziej zakompleksiony człowiek świata- mogłam założyć szorty, to Ty dwudziestolatka możesz założyć nawet bikini i paradować po mieście.
suuuuper gratuluję zdania matury teraz możesz poszaleć fajny dzień miałaś ja nie wiem czy bym się tak odważyła szczerze powiedziawszy w spodenkach i bluzeczce - krótkiej tubie- śmigam, ale tylko w domu i na swoim podwórku:P opalałam się, ale niech to licho, żadne promienie na mnie nie działają jestem blada jak trup aż się sama siebie boję z tym bikini to dałaś gdzież ja się do bikini nadaję
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 21:17   #1611
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
suuuuper gratuluję zdania matury teraz możesz poszaleć fajny dzień miałaś ja nie wiem czy bym się tak odważyła szczerze powiedziawszy w spodenkach i bluzeczce - krótkiej tubie- śmigam, ale tylko w domu i na swoim podwórku:P opalałam się, ale niech to licho, żadne promienie na mnie nie działają jestem blada jak trup aż się sama siebie boję z tym bikini to dałaś gdzież ja się do bikini nadaję
dzięki dziewczyny za gratulacje
a co do tego opalania... dzisiaj postanowiłam wystawić swe chude ciałko na słońce no i... góra jako tako złapała tzn. jestem teraz cała czerwona- dekolt, plecy, brzuszek.. ale nogi- gdzie tam! zero, nic.. może to dlatego, że chudziutkie i promienie omijają?!
A dziś kolejny dzień w szortach. Miasto, rajd na rowerach.. i kilka spojrzeń facetów.. nie rozumiem dlaczego wcześniej nie mogłam się odważyć
A jutro na wybory mam zamiar założyć letnią spódniczkę. Taaaak, kolejny dzień walki z kompleksami, które z dnia na dzień gdzieś znikają
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 21:52   #1612
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

KitiFighter7 gratulacje


rzadko tu zagladam ale dzisiaj musialam zajrzec bylam w galerii chcialam sobie kupic spodnie ale na moje chude nogi wszystko wyglada zle ,nawet jak przylegaja spodnie to mam wrazenie ze optycznie wychudzaja mi jeszcze nogi.A propo widzialam z 8 dziewczyn i zazdroscilam normalnie idealne nogi opalona i wsam raz ..faceci az sie slinili na ich widok a ja biedna mordowal;am sie w spodniach i swetrze:/

wiecie co jest najgorsze w moim przypadku akurat mam udzy luz finansowy moglabym sobie kupowac prawie wszystko ,tyle ladnych ciuchow ,butow na obcasach a mnie ograniczna moja denna figura a inni maja idealne figury a nie maja funduszy na modne ciuchy ..jakie to zycie niesprawieliwe ..takie skrajnosci w sumie nie wiem po co tu pisze chyba zeby sie wyzali bo wiem ze nikt oprocz was nie zrozumie co na prawde czuje:/

Od 5 dni biore peritol iprzestaje wierzyc w jego magiczne dzialanie ,apetyt jakby mniejszy albo taki sam jak byl ,ciezko powiedziec co do wagi bo jestem w srodku miesiaczki i zawsze jak mam miesiaczke to kilo mi spada poki co z rana mam 46,3 a wieczorem nawet 47,6 takze nie wiem poczekam az skoncze opakowanie ,mam recepte na kolejne 5 modle sie zeby przytyc chociaz do 51kg a potem juz mysle ze poleci jak tylko przytyje mam zamiar isc na silownie i zamienic tluszczyk w miesnie .Boje sie troche brac tak dlugo peritol bo jak czytam jakie fatalne ma skutki uboczne ,czasem boli mnie glowa ,raz mi sie zrobilo slabo ale na szczescie senność juz ustapila .Dziewczyny modlcie sie za mnie moze to cos da...

Edytowane przez limetka87
Czas edycji: 2010-07-03 o 21:56
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 09:44   #1613
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za gratulacje
a co do tego opalania... dzisiaj postanowiłam wystawić swe chude ciałko na słońce no i... góra jako tako złapała tzn. jestem teraz cała czerwona- dekolt, plecy, brzuszek.. ale nogi- gdzie tam! zero, nic.. może to dlatego, że chudziutkie i promienie omijają?!
A dziś kolejny dzień w szortach. Miasto, rajd na rowerach.. i kilka spojrzeń facetów.. nie rozumiem dlaczego wcześniej nie mogłam się odważyć
A jutro na wybory mam zamiar założyć letnią spódniczkę. Taaaak, kolejny dzień walki z kompleksami, które z dnia na dzień gdzieś znikają

eee idziesz jak burza zazdroszczę ja się nie mogę przemóc, żeby założyć jakąś kieckę


Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
KitiFighter7 gratulacje


rzadko tu zagladam ale dzisiaj musialam zajrzec bylam w galerii chcialam sobie kupic spodnie ale na moje chude nogi wszystko wyglada zle ,nawet jak przylegaja spodnie to mam wrazenie ze optycznie wychudzaja mi jeszcze nogi.A propo widzialam z 8 dziewczyn i zazdroscilam normalnie idealne nogi opalona i wsam raz ..faceci az sie slinili na ich widok a ja biedna mordowal;am sie w spodniach i swetrze:/

wiecie co jest najgorsze w moim przypadku akurat mam udzy luz finansowy moglabym sobie kupowac prawie wszystko ,tyle ladnych ciuchow ,butow na obcasach a mnie ograniczna moja denna figura a inni maja idealne figury a nie maja funduszy na modne ciuchy ..jakie to zycie niesprawieliwe ..takie skrajnosci w sumie nie wiem po co tu pisze chyba zeby sie wyzali bo wiem ze nikt oprocz was nie zrozumie co na prawde czuje:/

Od 5 dni biore peritol iprzestaje wierzyc w jego magiczne dzialanie ,apetyt jakby mniejszy albo taki sam jak byl ,ciezko powiedziec co do wagi bo jestem w srodku miesiaczki i zawsze jak mam miesiaczke to kilo mi spada poki co z rana mam 46,3 a wieczorem nawet 47,6 takze nie wiem poczekam az skoncze opakowanie ,mam recepte na kolejne 5 modle sie zeby przytyc chociaz do 51kg a potem juz mysle ze poleci jak tylko przytyje mam zamiar isc na silownie i zamienic tluszczyk w miesnie .Boje sie troche brac tak dlugo peritol bo jak czytam jakie fatalne ma skutki uboczne ,czasem boli mnie glowa ,raz mi sie zrobilo slabo ale na szczescie senność juz ustapila .Dziewczyny modlcie sie za mnie moze to cos da...
wiem, jak to jest ciężko...sama czasem mam ochotę płakać o dziwo ostatnio kupiłam spodnie, a teraz nie mogę ich dopiąć ale nic nie przytyłam...rurki, ale ledwo w nie wchodzę, a myślałam, że na mnie wszystko jest za duże szok po prostu ja peritolu nie biorę i zawsze jak o niego prosiłam, to lekarz mówił, że nie ma takiej potrzeby, że z czasem przytyję ale waga ani drgnie, a jeśli już to w dół
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 09:57   #1614
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
eee idziesz jak burza zazdroszczę ja się nie mogę przemóc, żeby założyć jakąś kieckę




wiem, jak to jest ciężko...sama czasem mam ochotę płakać o dziwo ostatnio kupiłam spodnie, a teraz nie mogę ich dopiąć ale nic nie przytyłam...rurki, ale ledwo w nie wchodzę, a myślałam, że na mnie wszystko jest za duże szok po prostu ja peritolu nie biorę i zawsze jak o niego prosiłam, to lekarz mówił, że nie ma takiej potrzeby, że z czasem przytyję ale waga ani drgnie, a jeśli już to w dół
aaa.. na każdą z nas przyjdzie czas nawet na Ciebie.. i pewnego dnia obudzisz się z myślą: 'walę wszystkich ludzi, dzisiaj zakładam kieckę i mam was w głębokim poważaniu'
co do peritolu.. poprosiłam kiedyś ciocię lekarkę żeby mi przepisała ale spojrzała na mnie z pobłażaniem i postukała się w głowę powiedziała, że nie ma potrzeby żebym go brała bo moja 'chudość' jest po prostu uwarunkowana genetycznie i nie jest wynikiem żadnej choroby. Organizm dobrze czuje się z moją wagą, nie mam nawet anemii a wyniki najlepsze z całej rodziny, więc peritol wyrządziłby tylko spustoszenie. I możliwe, że nawet grama bym nie przytyła.. Także musiałam się z tym pogodzić i już. Zaraz lecę zagłosować (i Wy też lećcie koniecznie żeby mi żadna w domu nie została z myślą, że jej głos się nie liczy) i już spódniczka na mnie czeka na wieszaku
Miłego dnia
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:11   #1615
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
aaa.. na każdą z nas przyjdzie czas nawet na Ciebie.. i pewnego dnia obudzisz się z myślą: 'walę wszystkich ludzi, dzisiaj zakładam kieckę i mam was w głębokim poważaniu'
co do peritolu.. poprosiłam kiedyś ciocię lekarkę żeby mi przepisała ale spojrzała na mnie z pobłażaniem i postukała się w głowę powiedziała, że nie ma potrzeby żebym go brała bo moja 'chudość' jest po prostu uwarunkowana genetycznie i nie jest wynikiem żadnej choroby. Organizm dobrze czuje się z moją wagą, nie mam nawet anemii a wyniki najlepsze z całej rodziny, więc peritol wyrządziłby tylko spustoszenie. I możliwe, że nawet grama bym nie przytyła.. Także musiałam się z tym pogodzić i już. Zaraz lecę zagłosować (i Wy też lećcie koniecznie żeby mi żadna w domu nie została z myślą, że jej głos się nie liczy) i już spódniczka na mnie czeka na wieszaku
Miłego dnia
kurczę aż mnie zaraziłaś tym swoim świetnym humorem chyba założę kieckę, bo i tak nigdzie nie wychodzę a głosować już oczywiście byłam, jak prawdziwy katolik zaraz po kościółku jak msza się skończyła, czyli o 9 pozytywnego dnia
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:39   #1616
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
kurczę aż mnie zaraziłaś tym swoim świetnym humorem chyba założę kieckę, bo i tak nigdzie nie wychodzę a głosować już oczywiście byłam, jak prawdziwy katolik zaraz po kościółku jak msza się skończyła, czyli o 9 pozytywnego dnia
załóż kieckę, załóż zrób TŻtowi niedzielną niespodziankę niech sobie facet popatrzy na zgrabne ciałko i jakie nie wychodzę, jakie nie wychodzę już ja Ci dam taka ładna pogoda, idealna na rrrrromantyczny niedzielny spacer porywaj TŻta!!
ps. sama nie wiem co mi się dzisiaj stało, jestem... szalona
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:45   #1617
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
załóż kieckę, załóż zrób TŻtowi niedzielną niespodziankę niech sobie facet popatrzy na zgrabne ciałko i jakie nie wychodzę, jakie nie wychodzę już ja Ci dam taka ładna pogoda, idealna na rrrrromantyczny niedzielny spacer porywaj TŻta!!
ps. sama nie wiem co mi się dzisiaj stało, jestem... szalona
wariatka aż mi się udziela ja pójdę ale spać bo się nie wyspałam ale w kiecce może więc i to się liczy a Ty już miałaś zmykać
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:58   #1618
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
wariatka aż mi się udziela ja pójdę ale spać bo się nie wyspałam ale w kiecce może więc i to się liczy a Ty już miałaś zmykać

a.. no tak zapomniałam już zmykam, zmykam.. ale wieczorem tu zajrzę! i mam nadzieję, że będzie mi dane przeczytać iż wreszcie się odważyłaś i ujawniłaś światu swą boską figurę
Teraz to już na prawdę znikam.. papa
I śpij dobrze
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 11:00   #1619
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość

a.. no tak zapomniałam już zmykam, zmykam.. ale wieczorem tu zajrzę! i mam nadzieję, że będzie mi dane przeczytać iż wreszcie się odważyłaś i ujawniłaś światu swą boską figurę
Teraz to już na prawdę znikam.. papa
I śpij dobrze
boską figurę drwij ze mnie dalej wiesz może zaszaleję dzisiaj biorąc przykład z Ciebie:P to ja też znikam, jednak idę jeść paaaaaa
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 14:13   #1620
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Chude nogi - co nosić,żeby je optycznie pogrubić? :(

hej dziewczyny, podczytuje was od jakiegos czasu, i dolaczam do grona chudych nozek(moge?)u mnie sytuacja wyglada tak:mam 160, waze 53kg, moze to i nie jakos drastycznie malo, ale juz do mlodziakow nie naleze, mam 31 lat, wiec na ten wiek przystaloby jaos moze bardziej kobieco wygladac w koncu...zawsze w sumie bylm chudzinka, ale mylalam ze moze po urodzeniu dziecka cos sie zmieni, gdzie tam,,,w ciazy przytylam (o zgrozo!)28kg, oj wtedy to cialka mialam a jaki cycno ale,,,po ciazy kg szybko poszly sobie , a ja teraz w prawie 3 lata po, waze ile waze.Sama waga w sumie nic nie mowi, bo jestem drobnokoscista, i wygladam szcuplutko, tzn mam na mysle glownie nogi, bo reszta moze by w sumie, no jakby przybylo w cycuchach nie obrazilambym sie wcaleAle wiecie co?jakos sie przel;amuje, i smigam w szortach, w spodniczkach kusych nie bardzo bo przy dziecku nie jest to najlepszy pomysl.(duzo sie schylam)juz nawet sie opalilam nieco, takze nie jest zle, ale tkwi we mnie ten kompleks, ktory od lat jest ze mna, kompleks chudych, malo kobiecych nog.
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 17:06:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.