Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 08:11   #1591
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczus: D
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 08:19   #1592
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
wiiniii kiedys zrobie wycieczke krajoznawcza.Bieszc zad np.nigdy nie widzialam
dennus KTO RANO WSTAJE ,TEMU PAN BOG DAJE
Sagusia
Buczuś to w drdze do Bieszczad zapraszam do mnie, i chętnie Cie po Bieszczadach obwiozę- cudne są
Boshe ja analfabetka wtórna jestem hula hop przez "ch" ale mi wstyd

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-10-31 o 08:20 Powód: analfabetyzm wtórny
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 08:28   #1593
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Buczuś to w drdze do Bieszczad zapraszam do mnie, i chętnie Cie po Bieszczadach obwiozę- cudne są
Boshe ja analfabetka wtórna jestem hula hop przez "ch" ale mi wstyd
to nie wstyd.Mnie sie co chwile to przytrafia.Ja to Bogu dzieki chociaz z Wami po polsku pisac moge,bo mialabym calkiem przechlapane! Ponoc akcent mi sie O ZGROZO zmienil.Wstyd to jest u mnie.
A za zaproszenie dziekuje.I moze kiedys skorzystam.

dobra,sklepy zaraz otwieraja! Jade kiecke szukac!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-31 o 08:32 Powód: kiecka
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 08:53   #1594
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Kamilia
Jak po zabiegu?Mam nadzieje,ze juz wszystko dobrzeDaj nam znac,jak znajdziesz wolna chwilke.
Ucaluj Twojego dzielnego mezczyzne od wszystkich cosmelankowych ciotek
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 08:55   #1595
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzień doberek ptaszki poranne.

Cassatto- co ty po nocach wyprawiasz? co ty masz za robote że jak wszyscy spią to Ty klientów obskakujesz? Klub nocny prowadzisz? Tańce na rurze no coooo?

Castrolku- Ilono- Córko rybaka a ja byłam pewna że Ty Brygida jesteś.


Cosmitki moje dawno temu bardzo sie wstydziłam mojej białej skóry- dlatego sie opalałam jak opętana a dziś moje bladości bardzo mi sie podobają. Zresztą biała wycosmelniona skóra jest modna i trzeba nosic sie modnie. Więc kochane żadnego solaruim o zgrozo.
tylko jeszcze plecy nie doszły do siebie po pamietnym zjaraniu sie na budowie.



kaweczka może tak z rana? Kto pije kawe????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 09:15   #1596
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

a mój Wybranek serca to Wierzcie mi to jest cudowny Chłop, szalenie kulturalny, prawdziwa złota rączka, zaradny, zarabia kase i buduje nam domek. Ochy i achy ale to największe szczeście jakie mnie do tej pory spotkało.
-mam sie przy nim jak pączuś w masełku.


Nie chce mi sie dziś w robocie siedzieć
Pijecie już kawe bo ja już siorbam- taka gorąca
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 09:30   #1597
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=madziusia777[B]Megi-[/B] dopiero teraz doczytałam że zniknął Ci barwnik- kurcze czy juz wszystko ok?????

Ok,ok .....rzeczywiście przez chwilę wydawało mi się ,że usta są bledsze i jakieś takie zwyczajne,ale na szczęście wrócił im kolor śliczny,ciemny różowy,soczysty ....Przy korekcie zwiększę jego intensywność
Madziusia pięknie wyglądałaś.To cudowne gdy taki dzień przebiega tak jak byśmy chciały.Samych szczęśliwych dni wam życzę.Twój Tż-cik jakiś taki młodziutki



Cytat:
Napisane przez MKozaczka Pokaż wiadomość
PUK! PUK! Ponawiam prośbę - Czy któraś już czytała artykuł w Wysokich Obcasach (link przesyłałam dzisiaj) i może mi udzielić porady nt. kremów nawilżających o których tam mowa??



MKozaczka przeczytałam ten artykuł i czym prędzej popędziłam do apteki po krem ROC dla tłustej i mieszanej cery bo takową posiadam.Dostałam próbkę i testuję.Jak na razie super

[quote=ivonako;9528699]Kiedy Megi na poprawkę ustek idzie?

Iv 21 listopada i bede jeszcze dziergać oczy


Ane na tym zdjęciu na kanapie albo w tej cudnej sukienusi wyglądasz jak 1000 000 000 $

[quote=dome;9531516]Pytałyście o hennę własnie znalazłam ją na Allegro - i cholera jedna kosztuje więcej niż 50% taniej ... a ja durna w hurtowni kosmetycznej kupuje za prawie 30 zeta ...


dome ja wczoraj kupiłam taką za 18 zł.Teraz mam pietra żeby jej użyć i gęby sobie nie spaskudzić.



Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...spotkało mnie przez nią wiele bólu ... i napewno nie będę jej więcej lubiła w moim zyciu Ja jestem taki głupi i ufny człowiek

To aż niewiarygodne że nie ułożyło ci się z teściową.Na szczęście to nie z nią przyszło ci żyć tylko z jej synem




Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-10-31 o 16:49
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 09:30   #1598
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Ja juz po kawce i przed kolejną
Piękne chwile w Twoim życiu Madziulka- spełnianie marzeń- życze Ci żeby nic nie stawało Wam na drodze i SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH CHWIL
Tylko nie budujujcie dużego domku , bo pózniej tego sprzątania, a i jak dzieciska podrosną i wyfruwają w domu człowiek się zastanawia czemu był taki głupi i po co mu to było
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 09:53   #1599
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
a mój Wybranek serca to Wierzcie mi to jest cudowny Chłop, szalenie kulturalny, prawdziwa złota rączka, zaradny, zarabia kase i buduje nam domek. Ochy i achy ale to największe szczeście jakie mnie do tej pory spotkało.
-mam sie przy nim jak pączuś w masełku.


Nie chce mi sie dziś w robocie siedzieć
Pijecie już kawe bo ja już siorbam- taka gorąca

bardzo oryginalna uroda
pikna z Ciebie Brunetka
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 09:58   #1600
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Megi- a powiedz, hmm napisz ja to jest z twoim cosmelanem? omijasz usta szerokim łukiem? cosmelanisz sie jeszcze? doktor mówiła Ci jak i co z tym cosmelanem? bo tak czytam i jestem pod wrażeniem Toich ust i tak myśle jak Ty teraz sie cosmelanisz, bo tu dziewczyny pisały że cosmelan tak jak by migruje na nie smarowane części twarzy i żeby Ci po permamentnym tylko wspomnienia nie zostały? co Ci lekarz mówiła?


....ja też już po kawie, dobra była i sie skończyła
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 10:01   #1601
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
bardzo oryginalna uroda
pikna z Ciebie Brunetka

Wiiiniiii- a ja dalej nie moge nic zobaczyć w suwaczku? Też bym chciała luknąć na twój wielki dzień? ślub prawie w jednym czasie, mieszkamy blisko siebie to musisz sie jakoś ujawnić NOOO.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 10:04   #1602
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Ja juz po kawce i przed kolejną
Piękne chwile w Twoim życiu Madziulka- spełnianie marzeń- życze Ci żeby nic nie stawało Wam na drodze i SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH CHWIL
Tylko nie budujujcie dużego domku , bo pózniej tego sprzątania, a i jak dzieciska podrosną i wyfruwają w domu człowiek się zastanawia czemu był taki głupi i po co mu to było
Listopadku, ale w tych Bieszczadach to pięknie teraz musi być, co? Tak kolorowo........
Ja dzis wybywam w moje ukochane Bory znowu i juz po drodze jak je widze z samochodu to już mi lepiej)))) Na coroczną polską 1- listopadową wedrówke ludów jade i w poniedziałek wracam
Megunia, cudnie, że masz usteczka jak malineczka
A, i melduj prosze jak ten Roc dla tłustej gęby. Ja stara .... jestem, ale gebe tłusta jak nastolatka mam, no!
Kamilcia kochana, jak bedziesz mogla, daj nam znać, jak SYNEK, bo tu wszystkie za niego kciuki trzymamy i denerwujemy sie razem z Toba!!!
Sagusia, w tej Szwecji to kurtki takie chyba z racji klimatu robią, ze człowiek wygląda i czuje sie pewnie jak w kołdre zawinięty, co? Poszperaj w necie, może znajdziesz coś co Ci na 100% w gust utrafi i dupcie dogrzeje
Anturium, mięsnie Kegla ćwiczyć to jest mus
Buczka, udanych łowów zakupowych
Wiiniiii - podaj łapke, bo jeszcze Cie nie przywitałam
Cassi, bukiecik jeszcze pachnie?
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 10:37   #1603
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość

Listopadku, ale w tych Bieszczadach to pięknie teraz musi być, co? Tak kolorowo........
Ja dzis wybywam w moje ukochane Bory znowu i juz po drodze jak je widze z samochodu to już mi lepiej)))) Na coroczną polską 1- listopadową wedrówke ludów jade i w poniedziałek wracam
Megunia, cudnie, że masz usteczka jak malineczka
A, i melduj prosze jak ten Roc dla tłustej gęby. Ja stara .... jestem, ale gebe tłusta jak nastolatka mam, no!
Kamilcia kochana, jak bedziesz mogla, daj nam znać, jak SYNEK, bo tu wszystkie za niego kciuki trzymamy i denerwujemy sie razem z Toba!!!
Sagusia, w tej Szwecji to kurtki takie chyba z racji klimatu robią, ze człowiek wygląda i czuje sie pewnie jak w kołdre zawinięty, co? Poszperaj w necie, może znajdziesz coś co Ci na 100% w gust utrafi i dupcie dogrzeje
Anturium, mięsnie Kegla ćwiczyć to jest mus
Buczka, udanych łowów zakupowych
Wiiniiii - podaj łapke, bo jeszcze Cie nie przywitałam
Cassi, bukiecik jeszcze pachnie?
podaje łapke))))))):jupi :
Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Wiiiniiii- a ja dalej nie moge nic zobaczyć w suwaczku? Też bym chciała luknąć na twój wielki dzień? ślub prawie w jednym czasie, mieszkamy blisko siebie to musisz sie jakoś ujawnić NOOO.
kurza melodia nie wiem co ja tam pochrzaniłam ze tak jest
ale w wolnej chwili wstawie focie do albumu w normalnych rozmiarach
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 10:48   #1604
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Sagusia, w tej Szwecji to kurtki takie chyba z racji klimatu robią, ze człowiek wygląda i czuje sie pewnie jak w kołdre zawinięty, co? Poszperaj w necie, może znajdziesz coś co Ci na 100% w gust utrafi i dupcie dogrzeje
Klimat tu niewiele rozni sie od naszego polskiego,ale Szwedzi pamietaja jak potrafi tu byc zimno i wola sie zabezpieczyc.Zima wiekszosc wyglada jak na biegunie.Nawet w metrze zdarza sie,ze nie zdejma czapy czy rekawiczek bo za 15min.wysiadaja i nie daj Boze nie zdarza sie opatulicMaja tu wlasny swiatMoja siostra ma taka czerwona,puchata kurtke i wyglada w niej jak sigma,a jest wyzsza ode mnie.Ja wygladalabym jak sigma bez nozekale za to modna bym byla 10lat
Szperam w internecie i oczy mi juz lzawiaa nic ciekawego nie widzialamZ golym dupskiem mi przyjdzie latac,za to miesnie Kegla automatycznie beda sie z zimna zaciskac
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-10-31 o 10:49 Powód: lit.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:03   #1605
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=madziusia777;953614 5]Megi- a powiedz, hmm napisz ja to jest z twoim cosmelanem? omijasz usta szerokim łukiem? cosmelanisz sie jeszcze? doktor mówiła Ci jak i co z tym cosmelanem? bo tak czytam i jestem pod wrażeniem Toich ust i tak myśle jak Ty teraz sie cosmelanisz, bo tu dziewczyny pisały że cosmelan tak jak by migruje na nie smarowane części twarzy i żeby Ci po permamentnym tylko wspomnienia nie zostały? co Ci lekarz mówiła?


Madziula cosmelanię się a jakże Stosuję go co drugi dzień.Nazajutrz mam trochę podrażnioną twarz i schodzi mi skóra.Przynajmniej co drugień dzień wygladam dobrze.Usta omijam a dodatkowo chronię je wazelną bez której nie funkcjonuję.Zauważyłam,że moje naczynka są na granicy wytrzymałości Od tłustych kremów jestem zapchana,we wszystkich fluidach błyszczę Nie mogę jakoś dojść z tą skórą do ładu.Ciągle poszukuję pasujących mi kosmetyków bo te,których używałam przed cos to już nie to.

[quote=denna;9536208]Megunia, cudnie, że masz usteczka jak malineczka A, i melduj prosze jak ten Roc dla tłustej gęby. Ja stara .... jestem, ale gebe tłusta jak nastolatka mam, no!


denna kremik całkiem całkiem Skóra po nim matowa i wcale nie ściągnieta .Zobaczymy jak bedzie dalej.


Dziewczyny co na te naczynka mocniejszego zastosować bo żel arnikowy nie daje już rady
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:11   #1606
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Klimat tu niewiele rozni sie od naszego polskiego,ale Szwedzi pamietaja jak potrafi tu byc zimno i wola sie zabezpieczyc.Zima wiekszosc wyglada jak na biegunie.Nawet w metrze zdarza sie,ze nie zdejma czapy czy rekawiczek bo za 15min.wysiadaja i nie daj Boze nie zdarza sie opatulicMaja tu wlasny swiatMoja siostra ma taka czerwona,puchata kurtke i wyglada w niej jak sigma,a jest wyzsza ode mnie.Ja wygladalabym jak sigma bez nozekale za to modna bym byla 10lat
Szperam w internecie i oczy mi juz lzawiaa nic ciekawego nie widzialamZ golym dupskiem mi przyjdzie latac,za to miesnie Kegla automatycznie beda sie z zimna zaciskac
Te kurteczki Sagunia nie są złe- tylko im odrobinkę seksapilu brakuje ot co- ale pomysł z automatycznymi ćwiczeniami mięsni Kegla bardzo dobry

Denna- ja to w tej bramie Bieszczad- to samego ich serca mam 90km- ale to nie przeszkadza..mieszkam w tak cudnej okolicy i z takimi widokami, ze mam jak w samym sercu Bieszczad. Teraz już liście opadły w większości wiec juz nie jest tak bajecznie kolorowo- jak tydzień- dwa temu. Tylko u mnie na drzewach skurczybyki trzymają sie mocno i sypiuą się pomalutku, regularnie- zeby ich za jednym razem nie zgarnąć

Auta umytena wekend listopadowy

tak mnie Ane tym bigoskiem zaraziła ze dzisiaj gołabki robić będę

Kamila wszystko dobrze z synkiem? napewno...

Winilii- pisałam już Madziuni naszej młodej żonce- mój mąż Mazur z Mazur- tak nas połaczyło- północ z południem- pozdrów te Mazurki i Ty ode mnie

Casi jak koty??

Buczka ile jedną sukienkę mozna kupować?
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:34   #1607
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na te naczynka mocniejszego zastosować bo żel arnikowy nie daje już rady

Megus na naczynka dobry jest zel Auriderm XO
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rm-xo-gel.html
chyba doktorka Masimki go polecala.Vitella Ictamo masc,ma swoj osobny watek nawet.Kupilam ja ale nadal czekam na paczke z Polski,Buczka tez ja ma ale nie wiem czy juz probowala.Kupilam jeszcze to
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...-sensitiv.html.
Dalam nawet sklad do rozszyfrowania i podobno to cos naprawde dobrego,ale jeszcze nie probowalam.Musisz niestety sama dojsc to tego,co dla Ciebie bedzie najlepsze.Zelu Aurigi uzywalam wczesniej i wszystko bylo dobrze,a teraz szczypie mnie po nim cala twarz.Tak samo z mascia arnikowa,po ostatnim posmarowaniu pod oczami galy mi spuchlyNie wiem dlaczego tak sie dzieje,ze najpierw cos nam odpowiada a pozniej szkodzi
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-10-31 o 11:43 Powód: dopisek
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:36   #1608
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=November17;9536926]Te kurteczki Sagunia nie są złe- tylko im odrobinkę seksapilu brakuje ot co- ale pomysł z automatycznymi ćwiczeniami mięsni Kegla bardzo dobry

Denna- ja to w tej bramie Bieszczad- to samego ich serca mam 90km- ale to nie przeszkadza..mieszkam w tak cudnej okolicy i z takimi widokami, ze mam jak w samym sercu Bieszczad. Teraz już liście opadły w większości wiec juz nie jest tak bajecznie kolorowo- jak tydzień- dwa temu. Tylko u mnie na drzewach skurczybyki trzymają sie mocno i sypiuą się pomalutku, regularnie- zeby ich za jednym razem nie zgarnąć

Auta umytena wekend listopadowy

tak mnie Ane tym bigoskiem zaraziła ze dzisiaj gołabki robić będę

Kamila wszystko dobrze z synkiem? napewno...

Winilii- pisałam już Madziuni naszej młodej żonce- mój mąż Mazur z Mazur- tak nas połaczyło- północ z południem- pozdrów te Mazurki i Ty ode mnie


oczywiście ze pozdrowię mam blisko

bo ja to na depresji siedze i łep mnie dzis napieprza ze hej!!!


ale podczytuje was cały czas
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-10-31 o 11:38
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:43   #1609
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam, niedospana jestem, mam klientów porozrzucanych po kuli ziemskiej i w kosmosie. jak są zaległości trzeba siedzieć i całą noc Do klubu nocnego to ja z miłą chęcią bym poszła obejrzeć sobie panów
Kotek chodzi na trzech łapkach, kotka obrażona jak mnie widzi ucieka bo myśli że jej zastrzyk będę robić
Bukiecik pachnie i jest nadal świeży. Jak oglądam Madziusię to już chcę slubu
Dzisiaj po południu mam zlot STRASZNE lecę pracować
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 12:15   #1610
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Meg - na naczynka - AURIDERM XO - rewelacja, nacierasz a wieczorem lub rano już nie ma ani poł Maść - duża ok. 80zł - więc nie ma sensu byś kupowała - ja już ją mam, dużą i mogę Ci troche odesłać ( po ciul ja taką wielką kupilam - kretynka ) ponieważ i tak ma zostać zużyta w ciągu 6 miesięcy - więc nie wiem co miałabym ją cholera smarować - naprawdę chętnie Ci przyslę - dawaj adres na PW


Madzia ... ja sie popłakałam nad Twoimi zdjęciami, nie wiem co mi się po ciąży zrobiło, na starość, ze taka uczuciowa baba jestem ... tak przeżyłam Twoją uruczystość

denna moja teściowa to jest niedobry człowiek i fałszywa gadzina i czastrolku ... w Gdańsku urodzona hrabianka von Dupenstein

kama - jak Dziecko ????????????????????
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-31 o 12:23 Powód: kama i Jej Synek
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:23   #1611
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam laseczki -co do naczynek to mam z nimi problem w związku z tym chodzę na jonoforezę (byłam już 4 razy i delikatny efekt po dzisiejszym zabiegu juz jest) oprócz tego wczoraj zakupiłam auriderm a ponadto od kilku dni używam maseczki dermomask do cery naczynkowej firmy L biotica no i zobaczymy myslę ze po 2 tyg coś powinno być widać a raczej nie powinno być widać już a te grube żylaki jak mówi Buczka póję zamknąć.Kosmetyczka mówi że taka powinna być kolejność najpierw wzmacnianie p potem zamykanie.Acha biore jeszcze rutinoskorbin.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:30   #1612
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

U mnie ane , jak wylazło naczynko, żyłka czy siniaczek podczas intensywnej kuracji ( na początku waliłam caosmelanem na twarz jak dla konia ) , po nałożeniu auriderm - znikało prawie natychmiast
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:36   #1613
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

U mnie problem naczynkowy powstał ewidentnie po cosmelanie wczesniej nie wiedziałam co to znaczy.Po całej jonoforezie (10 zabiegów) i po zamknięciu naczynek robię sobie kwas hialuronowy.A tera ide do domu gotowac obiad bo żadnej Danki ani Jadźki ni -ma a na 16 do fryzjera na ra laseczki
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:39   #1614
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Madzia ... ja sie popłakałam nad Twoimi zdjęciami, nie wiem co mi się po ciąży zrobiło, na starość, ze taka uczuciowa baba jestem ... tak przeżyłam Twoją uruczystość


tez sie miekka pipa zrobiłam po urodzeniu pierwszego łobuza
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:51   #1615
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
Madzia ... ja sie popłakałam nad Twoimi zdjęciami, nie wiem co mi się po ciąży zrobiło, na starość, ze taka uczuciowa baba jestem ... tak przeżyłam Twoją uruczystość


tez sie miekka pipa zrobiłam po urodzeniu pierwszego łobuza
WIIIIIINIUSIA, TY miękka.... owieczko zaprzyjaźnij sie ze mną, noooooooooooooooo
Wysłałam ci prośbe, a Ty nic
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:51   #1616
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Wiecie co, - uwielbiam Was. Jesteście cudowną grupą ciepłych , wrażliwych i mądrych kobiet
Z moim synkiem juz ok - operacja sie udala , teraz czas rekonwalescencji , zmiany opatrunków itd. Bardzo się denerwowalam. Przyznaję. byl taki moment,. kiedy moje dziecko myślało, że z nim wejdę na sale operacyjną i kiedy okazało się, że nie , wystraszył się i nie chcial iść. Taaaak płakał , że umarłam . . Potem dramatyczne było wybudzanie z narkozy - rzucał sie, plakał, chciał wstać, nie wiedział , gdzie jest . Bał się tego, jak się czuje. Ech.
Potem inny chłopak, starszy od mojego - pewnie 13 - 14 latek, wybudzając się z narkozy tak się rzucał, że wyrwał sobie welfron, zaczął wyrywac opatrunki, wył i wierzgał tak,że w koncu przytrzymywało go 4 doroslych mężczyzn. A jego mamy nie było . Przywiozła go i sobie pojechała....Nie rozumiem tego...
słoneczka - auto mi się zepsuło - jade do warsztatu - - mam nadzieję, że dojadę. cały tydzień przyszły to kontrole lekarskie a z mojej wsi bez auta nie wyjadę..

baaaardzo jesteście mi bliskie. Dziekuje za każde Wasze słowo wsparcia, za każdy moment pamięci o mnie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:54   #1617
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

kami- najważniejsze, że już po wszystkim Strasznie się denerwowałam... jak napisałaś, ze nie mają respiratora, to zamarłam... najważniejsze, ze już po wszystkim
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:00   #1618
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Kamilusmilion calusow i usciskow.:przytu l:Jestes cudowna mama
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:05   #1619
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
WIIIIIINIUSIA, TY miękka.... owieczko zaprzyjaźnij sie ze mną, noooooooooooooooo
Wysłałam ci prośbe, a Ty nic

skad wiesz ze jestem owieczkA?
ale strzeliłas- idealnie
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:11   #1620
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
WIIIIIINIUSIA, TY miękka.... owieczko zaprzyjaźnij sie ze mną, noooooooooooooooo
Wysłałam ci prośbe, a Ty nic
a skad wiesz ze jestem owieczka? tak strzeliłas?
heheh
to strzał w dziesiatke
mam loki jak owca heheheh

a tak nprawde to nei zauwazyaqłam bo ja z pracy klikam i mam trcohe spraw do robienia zerkam do was co jakis czas

buzka

Kamilus zdrówka dla pociechy życze i trzymam kciukasy.



ups post pod postem
sorki kobietki alecos mi szwankuje komp i myslałam ze oprzedni post nie poszedł
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-10-31 o 13:14 Powód: post pod postem
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.