Top Model - część II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 12:42   #1591
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez zla panienka Pokaż wiadomość
ta druga papierska moim zdaniem powinna odpaść non stop płacze i na obcasach chodzić nie umie
Zgadzam się
Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
no, ale w koncu wlosow jej nie ścieli jakoś mocno
Jakieś wielkiej różnicy własnie nie widzę...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:26   #1592
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Top Model - część II

Wczorajszy odcinek potwierdził moje stwierdzenie ,że Olga - może i ładna ,ale na pewno nie ma w sobie nic interesującego .
Ktoś tu trafnie porównał ją do Smolińskiej

Najbardziej podobała mi się Vera i Magda. Ta 2 ma idealną twarz

Dorota i ta druga ładna brunetka też według mnie nie mają szans żeby zostać Top Modelkami , mimo że są bardzo ładne.

Co do odchudzania Anki to jest bardzo możliwe. Sama schudłam 30kg i żadnych rozstępów nie mam więc to wcale nie jest powiedziane że chudnięcie=rozstępy.

Chce już następny odcinek
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:27   #1593
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Top Model - część II

Jak się nazywa ten model był boski kocham tatuaże, jak go zobaczyłam to .

Jakoś pierwsza edycja mi bardziej przypadła do gustu. Ale może się rozkręci zobaczymy
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 13:43   #1594
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 819
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Jak się nazywa ten model był boski kocham tatuaże, jak go zobaczyłam to .
Marcin Iwo Kosiński
RubyFaelivrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 14:11   #1595
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Co do Anji to sama nie wydaje się być specjalistą od zdrowego odżywiania więc nie zdziwiło mnie że zbagatelizowała sprawę.
Od razu pomyślałam, że to zabawne, że akurat Rubik, która sama jest podejrzanie chuda, takie rady daje

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Ale rozwalił mnie tekst z tego nieemitowanego fragmentu, na którym mówi, że inne dziewczyny są złośliwe i pewnie zazdroszczą jej urody, a potem wymienia Olgę i Dorotę
No właśnie O ile od Olgi to może jest troszkę ładniejsza (nie lubię blondynek), chociaż i tak jest mniej atrakcyjna, bo brak jej tego czegoś i nie jest kobieca, to Dorocie do pięt nie sięga z urodą Nie ma to jak wszystko sobie tłumaczyć zazdrością.

Cieszę się, że odpadła Karolina - miała fatalne zdjęcie i ja uważam ją za brzydką. Ciało miała piękne, ale to za mało. I ta jej reakcja później była zenująca "buuu, będę musiała iść na studia i zostać księgową". O losie
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 14:16   #1596
kociaaara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Miejsce
Wiadomości: 41
Dot.: Top Model - część II

Ufff!! Na szczęście w nowej edycji są ładne dziewczyny, bo już się bałam , że będą same takie jak Paulina...

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

I ta Anja to w ogóle! Tamtej na zdjęciu wystają żebra, a ona mówi, że mósi się odchódzać!:-(
kociaaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 14:50   #1597
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
. I ta jej reakcja później była zenująca "buuu, będę musiała iść na studia i zostać księgową". O losie
a to mi gdzieś umknęło
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 15:03   #1598
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Top Model - część II

Końcówka przy napisach
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:04   #1599
kociaaara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Miejsce
Wiadomości: 41
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Od razu pomyślałam, że to zabawne, że akurat Rubik, która sama jest podejrzanie chuda, takie rady daje



No właśnie O ile od Olgi to może jest troszkę ładniejsza (nie lubię blondynek), chociaż i tak jest mniej atrakcyjna, bo brak jej tego czegoś i nie jest kobieca, to Dorocie do pięt nie sięga z urodą Nie ma to jak wszystko sobie tłumaczyć zazdrością.

Cieszę się, że odpadła Karolina - miała fatalne zdjęcie i ja uważam ją za brzydką. Ciało miała piękne, ale to za mało. I ta jej reakcja później była zenująca "buuu, będę musiała iść na studia i zostać księgową". O losie
To co ona na koncu powiedziala bylo nawet sweet
kociaaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:10   #1600
Magiciatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Top Model - część II

Viktori twarz bardzo mi sie podoba, nawet mi jej pieprzyki na twarzy wogole nie przeszkadzaja, a u Oli Kuligowskiej strasznie mnie denerwowaly
Gabrysia tez ma ladna twarz, ale nie dosc ze za niska jak na modelke to jeszcze te krotkie nogi.
Oliwia ma wiecznie przestraszona mine, jakbym ja miala taka twarz i cialo to by mi usmiech nie schodzil caly dzien z twarzy
Joanna ma ciekawa twarz, ale ta dluga prosta grzywka bleeee, zupelnie nie pasuje, tak troche karykaturuje jej bardzo wyrazne kosci policzkowe.
Honoraty i Doroty nie moge na razie zapamietac, moze pozniej jak nie odpadna.
Chcialabym zeby Vera wygrala, mam nadzieje ze jesli nie wygra to sobie poradzi, ma odpowiednie wymiary i wzrost.
Czy Olga udaje ze nie umie pozowac, czy tak jest naprawde? Jesli naprawde, to nastepna Smolinska mamy, pracuje jako modelka od gimnazjum i nic z tego. Monika Jagaciak i Zuzanna Bijoch sie wybily, wiec mozna? Mozna, tylko pewnie bylo cos nie tak.
U Magdy przeszkoda sa uda i te 96cm-owe biodra, szkoda bo jest bardzo ladna. Nie wiem czy moze jeszcze z nich schudnac, bo na zebrach ma sama skore i wystajace kosci, taka budowa. Ale ja nie wiem jak to jest mozliwe, przeciez ja tez mam 96cm w biodrach w najszerszym miejscu (tyle ze uda mam szczuple), waska talie i mam 160cm wzrostu i kurde nikt mi nie wierzy ze tyle mam. W sklepie tez sie zawsze dwa razy pytaja jaki chce rozmiar jak kupuje spodnie albo mowia a dla kogo sa te spodnie, bo przeciez nie dla mnie, bo ja jestem za chuda na taki rozmiar. A jak juz sie przeprowadzilam do Stanow to juz wogole jestem drobniutka chudzinka dla wszystkich
Weronika z poprzedniej edycji tez miala tyle w biodrach i tak sobie myslalam, czy ona ma wiecej, czy tak wychodzi na zdjeciach, przeciez jest o ponad 20cm wyzsza ode mnie i powinna wygladac szczuplo z takim wymiarem bioder.
Magiciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 18:52   #1601
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Top Model - część II

a ja nie wiem po co byla akcja "no i tak mi słabo sie zrobiło bo nie jadłam" u Anki "zaraz sobie zjem po sesji obiadek" myslalam ze padne.........moze rzeczywiscie jest chora a to co mowila o swoim rzekomym zdrowym odchudzaniu to tez smieszne :P pewnie sie glodzila jak polowa wizazu na dietetyce, mowila ze wykluczyla makarony wszystkie wegle a tu nagle opycha sie tortilla? juz nie wspomne ze jej zasady zdrowego odzywiania wcale nie sa zdrowe jak jej sie wydaje.

w sumie ten watek z bulimia i Anka jest tylko dla przyciagniecia publiki, nic wiecej. moze jej jeszcze placa za to blaznowanie albo taka tępa jest po prostu...
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 19:00   #1602
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
a ja nie wiem po co byla akcja "no i tak mi słabo sie zrobiło bo nie jadłam" u Anki "zaraz sobie zjem po sesji obiadek" myslalam ze padne.........moze rzeczywiscie jest chora a to co mowila o swoim rzekomym zdrowym odchudzaniu to tez smieszne :P pewnie sie glodzila jak polowa wizazu na dietetyce, mowila ze wykluczyla makarony wszystkie wegle a tu nagle opycha sie tortilla? juz nie wspomne ze jej zasady zdrowego odzywiania wcale nie sa zdrowe jak jej sie wydaje.

w sumie ten watek z bulimia i Anka jest tylko dla przyciagniecia publiki, nic wiecej. moze jej jeszcze placa za to blaznowanie albo taka tępa jest po prostu...
Mnie się ona wydaje tępawa. Nierozgarnięta, niezbyt lotnego umysłu. Jednak zastanawiam się, czy to nie poza, bo w wywiadzie, do którego któraś z Was wklejała link http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086...u_schudla.html, używała dość wyszukanego jak na nią słownictwa i chwaliła się nauką chińskiego. Podejrzane to wszystko.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.

Edytowane przez trupiegi
Czas edycji: 2011-10-06 o 19:05 Powód: dopisek
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 19:34   #1603
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
chwaliła się nauką chińskiego.
"Kurs obejmuje 30 godzin w semestrze - opłata 400zł**"
Nie no, kurs chińskiego, masaże, rzeczywiście nie ma co do gara włożyć
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 07:11   #1604
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że Anka obrała taktykę bycia bardziej papierska niż Polina. No luuudzieee, żeby ryczeć u fryzjera? I to osoba, która chce być modelką?
Ej, ja się prawie popłakałam jak mi ścięto włosy z długich na całkiem krótkie :x

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
"Kurs obejmuje 30 godzin w semestrze - opłata 400zł**"
Nie no, kurs chińskiego, masaże, rzeczywiście nie ma co do gara włożyć
Tak, Anka uczy się chińskiego i do jurorów na castingu też mówiła po chińsku, ale woleli to wyciąć i zostawić hasło o problemach finansowych.
Zawsze mogła dostać kurs w prezencie, zaoszczędzić sobie na niego... Nie możemy się skupić na tym, jak dziewczyny się prezentują na zdjęciach? Cała ta otoczka reality show jest po to, żeby wszczynać jakieś bezsensowne dyskusje o tym jaka dana uczestniczka ma charakter...

Nie znam Kasi Smolińskiej na tyle, żeby powiedzieć, że jest "chytra i wyrachowana".

Jak dla mnie na zdjęciach najsłabiej wyszła Michalina, ale to kwestia jednego ujęcia. Na zdjęciu z rusałkami wyszła świetnie, w Glamourowym portrecie również, więc to tylko potknięcie.
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 08:09   #1605
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Mnie się ona wydaje tępawa. Nierozgarnięta, niezbyt lotnego umysłu. Jednak zastanawiam się, czy to nie poza, bo w wywiadzie, do którego któraś z Was wklejała link http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086...u_schudla.html, używała dość wyszukanego jak na nią słownictwa i chwaliła się nauką chińskiego. Podejrzane to wszystko.
już w pierwszej wypowiedzi mi śmierdzi.
dziewczyna wygląda jak flaki z olejem, a tu nagle spodobał jej się chłopak i to dla niego chudła? nie kumam, tym bardziej po tych wyznaniach na wizji o zerowym doświadczeniu z facetami.
Ne twierdzę, że nikt nie mógł jej się podobać, ale z takim charakterem, 'walecznością' i 'zacięciem' nawet by nie pomyślała o tym żeby zajrzeć na casting a tu nagle bum.
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 08:12   #1606
Flaviek
Zakorzenienie
 
Avatar Flaviek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 052
Dot.: Top Model - część II

Rowniez Ania mnie irytuje, nie moge jej zniesc gdy sie wypowiada.
Gabrysia nie przeszkadza mi, daleko nie zajdzie, pozniej tez bedzie w CKM jak Zuza
Olga - takze odnioslam takie wrazenie ze druga Smolinska
Ogolnie bardzo podoba mi sie Oliwia, ale nie nadaje sie do tego programu tak jak Dorota, sa zjawiskowe ale nie "modelkowe", niestety.
Wiktoria - uwielbiam takie dziewczyny. Pewna siebie i ambitna
Reszta dziewczyn rowniez fajna.
Flaviek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:05   #1607
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Top Model - część II

Szkoda, że nie odpadła Anka Co to za modelka, która nie umie chodzić na obcasach?
Olga na castingach bardzo mi się spodobała, jest piękna. Ale już po tej sesji widać, że nie będzie zbyt "plastyczna". Pozowała jak by chciała a nie mogła
Trzymam kciuki Za Verę, Dorotę i Viktorię
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:16   #1608
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Mnie się ona wydaje tępawa. Nierozgarnięta, niezbyt lotnego umysłu. Jednak zastanawiam się, czy to nie poza
Mi się wydaje, że poza Jakiś fałsz w niej wyczuwam, ale jak napisała jedna z Was, nie ma to aż takiego znaczenia w tego typu programie Ważniejsze, że póki co Anka radzi sobie słabo
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 12:03   #1609
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że odpadła Karolina - miała fatalne zdjęcie i ja uważam ją za brzydką. Ciało miała piękne, ale to za mało. I ta jej reakcja później była zenująca "buuu, będę musiała iść na studia i zostać księgową". O losie
To mnie rozbawiło, ta uwaga... zabrzmiała równie niechętnie co szczerze
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 13:37   #1610
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Top Model - część II

jaki program ,takie reakcje.

według mnie ANIA nie jest tępawa,ale własnie wyrachowana.jak dla mnie to pozytywna cecha i zobaczycie jeszcze,że bedzie umiała się "sprzedać".jak dla mnie jej wizerunek jest telewizyjny o czym nie omieszkała powiedzieć,a miedzy wierszami słyszałam,jak potrafi odciąć sie jury,"jej zła mina pokazuje,że nie jest nijaka,a przeciez o to chodzi "
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 18:56   #1611
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Top Model - część II

a ja myślę ze celowo może siedzieć w wc, żeby posądzono ją o bulimię- takie coś nakręca oglądalność, więc tak szybko nie wyleci
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 19:05   #1612
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Top Model - część II

wiecie może kiedy jest powtórka bo niestety nie miałam okazji obejrzeć
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 20:49   #1613
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Top Model - część II

http://tvnplayer.pl/odcinek,top-mode...2E05,3831.html tu o dowolnej porze, lub w sobotę o 14:35 na tvnie
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 21:00   #1614
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Top Model - część II



to tak na luzie
b68afc8a11520c6ba70dc2a9e82e3062.jpg
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:01   #1616
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
tap tap madl!
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:07   #1617
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

Kolejny hit
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:11   #1618
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość


a pamiętacie to:

http://www.youtube.com/watch?v=2Pz5Rg9un8A

__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 23:12   #1619
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

obejrzalam odcinek, o kurcze ten facet co z nim pozowaly
i tyle chyba z pozytywnych emocji ;P
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 00:01   #1620
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Top Model - część II

W ogóle wyznanie Karoliny było naprawdę rozbrajające, ale w taki pozytywny sposób Bo widać było, że jest szczere i widać było też, że dziewczyna jednak ma jakiś awaryjny plan na życie, może nie jest on wymarzony, ale też nie ma totalnej załamki. No i wydała mi się dość zdroworozsądkowa, bo pomyślała o studiach

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

W ogóle weszłam na profil Oliwii na Facebooku i ma bardzo fajne zdjęcie ustawione jako główne. Widać w nim pozytywne emocje Jednak umie zmienić minę
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.