Miłośniczki Zary cz. X - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 14:52   #1591
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja też mam smutny wyraz twarzy i b.często pytają mnie "czemu jesteś taka smutna" a ja qwa nie jestem smutna tylko taka się urodziłam
Ja też to często słyszę I zawsze tłumaczę że taki mam neutralny wyraz twarzy i że to że nie siedzę ciągle z mega uśmiechem nie musi oznaczać że jest coś nie tak i że jestem smutna / zła
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:52   #1592
canaduelle
Rozeznanie
 
Avatar canaduelle
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gda.
Wiadomości: 661
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja też mam smutny wyraz twarzy i b.często pytają mnie "czemu jesteś taka smutna" a ja qwa nie jestem smutna tylko taka się urodziłam
Padam z tych Twoich tekstów.. heheh, a te Qwa, to ostatnio często się pojawia
canaduelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:52   #1593
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Ostatnio widziałam polecane również na forum topy za 19,90, finalnie zdecydowałam się na dwie koszulki za 24,90 każda. Zobaczymy jak będą się sprawować, do tej pory ze wszystkich pozostałych byłam zadowolona.

Ja bardzo lubię nosić takie koszulki również zimą, np. pod koszulę. Ogólnie jestem zmarźluchem, więc dla mnie każda dodatkowo ochrona przez mrozem jest wskazana.

Z bawełnianym rzeczami bywa różnie, raz jak kupię t-shirt mogę nosić "latami" innym razem po jednym praniu nie nadaje się do noszenia. Bawełna bawełnie nierówna.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:53   #1594
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez di4ska Pokaż wiadomość
skad ja to znam, w pracy ciągle słysze od szefowej, ze mam sie wiecej usmiechac, bo mimo ze jestem dobra w tym co robie, to niektore klientki moge odstraszyc soba, a raczej spojrzeniem, albo rzuconym nie tak zdaniem, dla mnie nie ma w tym nic dziwnego i niemiłego, dla innych moze byc
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
"zabijasz wzrokiem" - też miałam przyjemność to usłyszeć kolega powiedział "nie musisz nic mówić, wystarczy jak na kogoś spojrzysz"

widzę, że nie tylko Zara wiele z nas łączy
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja też mam smutny wyraz twarzy i b.często pytają mnie "czemu jesteś taka smutna" a ja qwa nie jestem smutna tylko taka się urodziłam
mam tak samo
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:53   #1595
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Co do topów w h&m, w zeszłym roku kupiłam dwa - prawie takie same, jeden biały, drugi beżowy. W beżowym często chodzę, biały miałam dwa razy na sobie. Beżowy wygląda idealnie, a biały jak szmata. Kosztowały tyle samo, materiał wydawał mi się taki sam i nie wiem na co zwracać uwagę kupując właśnie takie zwykłe, bawełniane topy.
ja też tylko topy i koszulki dziecięce na 170 cm tam kupuję
ale tylko firmowane LOGG, z tych HM robią się szmatki właśnie
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:55   #1596
di4ska
Wtajemniczenie
 
Avatar di4ska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 2 462
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja też mam smutny wyraz twarzy i b.często pytają mnie "czemu jesteś taka smutna" a ja qwa nie jestem smutna tylko taka się urodziłam
no dokładnie, nie lubie sztucznosci, jak widze jaka moja szefowa jest czasem plastikowa to mi słabo
__________________
di4ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:55   #1597
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez canaduelle Pokaż wiadomość
Padam z tych Twoich tekstów.. heheh, a te Qwa, to ostatnio często się pojawia
he he przepraszam

ostatnio w Havanie w Berlinie jeden murzyn mnie zagadał "a ty co taka smutna jesteś? jak wrócę za pół godziny to masz buc uśmiechnięta" a ja w duchu "jak wrócisz kochany to mnie już tu nie będzie "


dobra, ja teraz wychodzę.........na leżak do ogrodu bo mi słońce na tarasie zaszło więc mi tu za dużo nie pisać trochę literatury pięknej mi się teraz przyda
__________________
happy mum

Edytowane przez gabi1234
Czas edycji: 2011-08-03 o 14:58
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 14:57   #1598
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja też mam smutny wyraz twarzy i b.często pytają mnie "czemu jesteś taka smutna" a ja qwa nie jestem smutna tylko taka się urodziłam
Właśnie co to za tekst ? Dlaczego brak uśmiechu musi oznaczać od razu smutek ? Albo no uśmiechnij się w końcu !

fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:00   #1599
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
he he przepraszam

ostatnio w Havanie w Berlinie jeden murzyn mnie zagadał "a ty co taka smutna jesteś? jak wrócę za pół godziny to masz buc uśmiechnięta" a ja w duchu "jak wrócisz kochany to mnie już tu nie będzie "

Gabi ratuj!jaki masz rozmiar tej swojej ramoneski z TRF?

kupilam wczoraj czarna Mke.... i chyba wymienie na s. S była pieknie dopasowana ale poszlam tropem ze kurtka powinna byc luzniejsza i chyba zle zrobilam bo ta nie jest juz tak ladnie dopasowana i rekawy sa luzne(odstaja)
Te kurtki chyba powinny byc dopasowane a nie luzniejsze pod sweter
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:02   #1600
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

ile stroon
siedze u tża i co chwili wbijan patrzec ile juz stron do nadrobienia w domu hahahhahah niezdrowo

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez di4ska Pokaż wiadomość
ahahaha na mnie kiedys wspollokatorka nakrzyczala, ze nie odpowiedzialam jej facetowi czesc i teraz on mysli ze ja nie chce zeby sie spotykali w naszym mieszkaniu ... co mi do tego no i powiedziala ze jestem straszna, i nawet on sie mnie boi, normalnie myslalam ze padne jak mi to mowila ze łzami w oczach

: hahaha:
__________________

rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:07   #1601
di4ska
Wtajemniczenie
 
Avatar di4ska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 2 462
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
ile stroon
siedze u tża i co chwili wbijan patrzec ile juz stron do nadrobienia w domu hahahhahah niezdrowo

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------




: hahaha:
nie ma co sie smiac, ile jej musialam natlumaczyc ze mi to kolo lata gdzie oni sie spotykaja
__________________
di4ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 15:07   #1602
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Asiu wklejalam wymiary xs ze studio to zerknij

Gabi - ja nie rozumiem jak to jest,ze faceci boja sie "pewnych siebie" kobiet. Ja ani jakos pewna siebie nie jestem a ciagle spotykam sie w ramach szczerosci z opiniami facetow , np wczorajsza : stary znajomy powiedzial mi,ze wiele razy chcial mnie zaprosic na kolacje,ale sie bal bo uwazal,ze czegokolwiek nie powie to wyjdzie na debi... bo zgasze go jednym zdaniem
Widzialam i porownywalam- zgadza sie-wychodzi jak L. Nie wiem czy widzialas ale odpisalam Ci Napisalam, ze ja jednak chyba zdecyduje sie na M bo zarowa xs mi odpowiadala- i Tobie tez by pasowala. Zreszta nie wierze ze musialabym kupic L. One sa chyba troche oversize wiec M musi byc dobra. To co? bierzemy? On cos tam pisal ze przyjmuje zwroty ale chyba uzasadnione. Mysle ze powod "podroba" bylby dobry B0 on nie napisal ze to nie jest zara.
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja też mam smutny wyraz twarzy i b.często pytają mnie "czemu jesteś taka smutna" a ja qwa nie jestem smutna tylko taka się urodziłam
haha Mi wczoraj ktos powiedzial- "jakas dziwna jestes! duzo sie usmiechasz!" a ja sie qwa zawsze usmiecham przeciez...

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2011-08-03 o 15:08
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:07   #1603
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

dobra, ja teraz wychodzę.........na leżak do ogrodu bo mi słońce na tarasie zaszło więc mi tu za dużo nie pisać trochę literatury pięknej mi się teraz przyda

Ja też chcę na leżak i zieloną trawkę
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:07   #1604
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
"zabijasz wzrokiem" - też miałam przyjemność to usłyszeć kolega powiedział "nie musisz nic mówić, wystarczy jak na kogoś spojrzysz"

widzę, że nie tylko Zara wiele z nas łączy
Cytat:
Napisane przez di4ska Pokaż wiadomość
skad ja to znam, w pracy ciągle słysze od szefowej, ze mam sie wiecej usmiechac, bo mimo ze jestem dobra w tym co robie, to niektore klientki moge odstraszyc soba, a raczej spojrzeniem, albo rzuconym nie tak zdaniem, dla mnie nie ma w tym nic dziwnego i niemiłego, dla innych moze byc
dziewczyny coś nas łączy
Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
U mnie odwrotnie, bardzo się podobałam TŻ w tym kapeluszu, aż się zdziwiłam bo on jest baaardzo wybredny Dziwnie się w nim czuje, ale póki co niech leży sobie grzecznie w szafie
mojemu TŻowi w ogóle nie podobają się kapelusze z małym rondem, za to jest miłośnikiem z takim większym


Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam polecane również na forum topy za 19,90, finalnie zdecydowałam się na dwie koszulki za 24,90 każda. Zobaczymy jak będą się sprawować, do tej pory ze wszystkich pozostałych byłam zadowolona.

Ja bardzo lubię nosić takie koszulki również zimą, np. pod koszulę. Ogólnie jestem zmarźluchem, więc dla mnie każda dodatkowo ochrona przez mrozem jest wskazana.

Z bawełnianym rzeczami bywa różnie, raz jak kupię t-shirt mogę nosić "latami" innym razem po jednym praniu nie nadaje się do noszenia. Bawełna bawełnie nierówna.
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ja też tylko topy i koszulki dziecięce na 170 cm tam kupuję
ale tylko firmowane LOGG, z tych HM robią się szmatki właśnie
Będę pamiętać następnym razem, żeby zwrócić uwagę na te LOGG, wybiorę się też ta dział dziecięcy Też często noszę takie topy pod czymś innym, np. pod koszulą, swetrem w zimie
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:08   #1605
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dobra, ja teraz wychodzę.........na leżak do ogrodu bo mi słońce na tarasie zaszło więc mi tu za dużo nie pisać trochę literatury pięknej mi się teraz przyda
a to co piszemy to niby nie jest literatura piękna?

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Właśnie co to za tekst ? Dlaczego brak uśmiechu musi oznaczać od razu smutek ? Albo no uśmiechnij się w końcu !
albo w wydaniu mojego TŻ - "dlaczego nie zacieszasz?"
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:12   #1606
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Dziewczyny... myślicie, że jest jeszcze szansa, że dorzucą coś wyprzedażowego? poluję na żakiet i "piżamowe: koszule ... ale w scc pustki straszne ....
__________________
"I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
dooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:17   #1607
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Będę pamiętać następnym razem, żeby zwrócić uwagę na te LOGG, wybiorę się też ta dział dziecięcy Też często noszę takie topy pod czymś innym, np. pod koszulą, swetrem w zimie
ostatnio do H&M wchodzę właściwie tylko po tank topy, tak, jak Ty noszę je pod sweterkami, pod koszulami (noszę Ski, a te nie dopinają mi się w biuście, więc najlepszym rozwiązaniem jest topik pod spodem i koszula rozpięta), białych i czarnych mam najwięcej, ale to prawda, że są różnej jakości - jedne są np. bielsze od drugich, różnią się również długością

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość

dobra, ja teraz wychodzę.........na leżak do ogrodu bo mi słońce na tarasie zaszło więc mi tu za dużo nie pisać trochę literatury pięknej mi się teraz przyda
pfff, przecież najpiękniejsza literatura, to tu

ja za 2 godzinki śmigam na rower, a w nocy pewnie będę dyżurować, ale Wy przeważnie śpicie i jakoś tak mam poczucie, że zbyt rzadko się udzielam
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:18   #1608
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
takie podrywy są ŻAŁOSNE jak dla mnie, jeśli ktoś w ten sposób chce mnie poderwać to jest od razu na straconej pozycjigratuluję

ostatnio też znalazłam włosa, gdy jadłam gdzieś obiad, z tym, że należę do osób które resztę wyrzucą. Zastanawiałam się czy warto zwrócić na to uwagę obsłudze ale koniec końcem wyszłam z tamtąd.
ja bym zwróciła uwagę od razu , żeby zwrócić uwagę na problem bo może się okazać że kucharki nie mają czapek/chustek ani nic w tym stylu i takie włosy mogą być w innych talerzach też
Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
dziewczyny mam dużą fotorelacje
ale jestem u tża jak wroce wstawie mam kilka rzeczy na oku i to nie tylko zary ale są suuper
widzialam dzis w h&m ramoneske , ale jeszcze jej w sklepie nie ma tylko na manekinie , laska z haemu powiedzizla ze niedlugo wejda ale wyglada jak skora i bardzo mi sie jej ksztalt podoba
nie mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez BlairWaldorf Pokaż wiadomość
Jakby co, to zawsze mogę wymienić



Pal licho silikonowe ramiączka (których też nie lubię), ale powiedzcie mi - z której strony nosicie ten mały plastik do skracania/wydłużania ramiączek? Z przodu czy z tyłu? Bo w biustonoszach gdzie nie odpinają się ramiaczka ten plastik jest z tyłu, ale WSZYSTKIE moje koleżanki w biustonoszach z odpinanymi ramiączkami przestawiają ramiączka i ten plastik układają sobie z przodu... Bo mówią, że to lepiej sobie regulować. Ale kto reguluje sobie ramiączka podczas chodzenia?
nawet bym nie wpadła że można tak nosić ramiączka
Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
taa a ja dzis widzialam babke z futrem pod pachami , do tego miala bokserke

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Ale piękny

Czadowy

Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie zacznę jeździć do pracy samochodem - podpisaliśmy umowę i kupiliśmy sobie z tej okazji Ciechana
albo czas znaleźć kierowcę
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
mnie faceci zawsze się bali, mój obecny przyjaciel wyznał mi kiedyś, że jestem bardzo niedostępna i bał się mnie poznać bliżej. ale ja jestem zasady "poznasz mnie na tyle, na ile ci pozwolę" i działa - mam osoby bardzo bliskie (garstkę) i takie, które trzymam na dystans. a co racja, to prawda - faceci mimo wszystko lubią zołzy, niemniej jednak tyczy się to też kobiet - wielokrotnie moi koledzy płakali mi na ramieniu i dopytywali, czemu to baby wolą drani

oj, tekstów na podryw i równie fajnych odpowiedzi jest mnóstwo:
- dasz mi swój numer?
- a co, nie masz swojego?

lub
- nie bolą cię nogi?
- e?
- cały dzień chodziłaś mi po głowie
padłam z tego drugiego to już w ogóle
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
mam dokładnie tak samo - nie pamiętam już kiedy kupiłam ostatnio tam jakiś ciuch (t-shirtów nie liczę )
ja też coraz rzadziej tam zaglądam ... mam wrażenie że ostatnio gorszej jakości są te ciuchy
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja też tego nie rozumiem mój ex zawsze mi powtarzał że nie ma większej zołzy ode mnie

też często słyszę że jestem niedostępna, że jak idę ulicą to nie rozglądam się na boki, przez co nie zwracam na innych uwagi, idę jak strzała

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------


mam, jedna jest na pewno - jakoś w marcu chyba musisz poszukać
ja też idąc ulicą się nie rozglądam ... i znajomi mi mówią że ich nie zauważam ... a ja po prostu jak idę przed siebie to zmierzam w kierunku docelowym i nie mam czasu "podziwiać" ludzi wokół ... no chyba że fajnego faceta widzę to się obejrze
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:21   #1609
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

menadżerka w Z powiedziała mi, że shoppery mają być też w innych kolorach, coś o granacie przebąkiwała
byłam dzisiaj w 2 Zarach, ale na % nędza, nic ciekawego już nie ma
mierzyłam spodnie zielone z Woman, bardzo fajne są, ale ta długość jakoś mi nie pasi
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 15:23   #1610
di4ska
Wtajemniczenie
 
Avatar di4ska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 2 462
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
dziewczyny coś nas łączy
mojemu TŻowi w ogóle nie podobają się kapelusze z małym rondem, za to jest miłośnikiem z takim większym
bez wątpienia
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
a to co piszemy to niby nie jest literatura piękna?


albo w wydaniu mojego TŻ - "dlaczego nie zacieszasz?"
__________________
di4ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:23   #1611
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ja też idąc ulicą się nie rozglądam ... i znajomi mi mówią że ich nie zauważam ... a ja po prostu jak idę przed siebie to zmierzam w kierunku docelowym i nie mam czasu "podziwiać" ludzi wokół ... no chyba że fajnego faceta widzę to się obejrze
również rzadko rozglądam się na boki, gdy gdzieś zmierzam. raz wchodząc do sklepu mijałam szwagra TŻ idącego z żoną i dopiero jak usłyszałam, jak TŻ mówi cześć, to ogarnęłam, że chyba kogoś nie zauważyłam - później są niedomówienia, że a to nie poznaje, a to coś tam, ale ja naprawdę do celu zmierzam zawsze z determinacją nie ulegając dystraktorom
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:30   #1612
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
również rzadko rozglądam się na boki, gdy gdzieś zmierzam. raz wchodząc do sklepu mijałam szwagra TŻ idącego z żoną i dopiero jak usłyszałam, jak TŻ mówi cześć, to ogarnęłam, że chyba kogoś nie zauważyłam - później są niedomówienia, że a to nie poznaje, a to coś tam, ale ja naprawdę do celu zmierzam zawsze z determinacją nie ulegając dystraktorom
to mam to samo ... tylko ja nie wiem czy zmierzam do celu czy zamyślona jestem np szłam do dziekanatukiedyś i właśnie znajomego minęłam nie zauważając i się wrócił i mnie zatrzymał i dopiero ogarnęłam co się dzieje a to dlatego że jak szłam to myślałam o tym co mam jescze po kolei do zrobienia żeby o niczym nie zapomnieć
jak ide do zary też myślę o tym na co mam ochotę czego szukać , na który dział najpierw wejść itd
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/

Edytowane przez farfalla
Czas edycji: 2011-08-03 o 15:31
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:32   #1613
surrealplace
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 589
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez Naia2 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie ostatnia jest najładniejsza, jesienią i zimą taki ciepły odcień będzie się pięknie prezentował
Dzięki Dobrze, że nie zostałam zbesztana, że chcę taką w ogóle Mi się podoba chyba najbardziej kolor drugiej, tylko żeby był ze złotymi okuciami
surrealplace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:35   #1614
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
to mam to samo ... tylko ja nie wiem czy zmierzam do celu czy zamyślona jestem np szłam do dziekanatukiedyś i właśnie znajomego minęłam nie zauważając i się wrócił i mnie zatrzymał i dopiero ogarnęłam co się dzieje a to dlatego że jak szłam to myślałam o tym co mam jescze po kolei do zrobienia żeby o niczym nie zapomnieć
jak ide do zary też myślę o tym na co mam ochotę czego szukać , na który dział najpierw wejść itd
Zara i inne sklepy galanteryjno-odzieżowe są specjalnymi przypadkami, bo do nich wręcz pędzę i nic już nie widzę, a najgorszy jest TŻ, który albo wlecze się gdzieś daleko, albo płacze, że umiera z głodu, a ja na zakupach nawet głodu nie czuję
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:36   #1615
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Wróciłam do domu

Matko!!! chyba odchodzę, boli mnie drugi dzień i żadne rozkurczowe tabletki nie działają
Chciała bym powierzyć mojego psa Budgetce,mojego kota wcisnę Strachulcowi (jej będzie wszystko jedno - ma już dwa) natomiast moje zarowe ubrania zlicytuję na alegro i przekażę na dom spokojnej starości zaromaniaczek.
Moje ostatnie życzenie niech ten dom będzie nad morzem

Puściłam sobie w pracy Lookbooka i chłopcy się śmiali, że facetów sobie oglądam na laboratoryjnym komputerze idioci!! a jak im powiedziałam, że to kobieta to mi wszyscy się zbiegli i komisyjnie stwierdzili, że to musi być zła kobieta

Aha jeszcze chciałam zapytać czy ktoś patrzył za bojókami i czy mogę ten śmieszny filmik poprosić bo się już pogubiłam
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:37   #1616
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
Zara i inne sklepy galanteryjno-odzieżowe są specjalnymi przypadkami, bo do nich wręcz pędzę i nic już nie widzę, a najgorszy jest TŻ, który albo wlecze się gdzieś daleko, albo płacze, że umiera z głodu, a ja na zakupach nawet głodu nie czuję
właśnie wyobraziłam sobie biednego twojego tżta umierającego z głodu i płaczącego i Ciebie która go wciąga do Zary niewzruszenie
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:38   #1617
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Gabi ratuj!jaki masz rozmiar tej swojej ramoneski z TRF?

kupilam wczoraj czarna Mke.... i chyba wymienie na s. S była pieknie dopasowana ale poszlam tropem ze kurtka powinna byc luzniejsza i chyba zle zrobilam bo ta nie jest juz tak ladnie dopasowana i rekawy sa luzne(odstaja)
Te kurtki chyba powinny byc dopasowane a nie luzniejsze pod sweter
ja mam XS i ona wg mnie powinna leżec idealnie - tzn ja nie planuję pod nią zakładać nic na długi rękaw bo dla mnie ma ona pełnic funkcję "marynarki" Więc skoro S ładnie idealnie leżała to wymień
Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość


haha Mi wczoraj ktos powiedzial- "jakas dziwna jestes! duzo sie usmiechasz!" a ja sie qwa zawsze usmiecham przeciez...
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:40   #1618
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Asiu nie widzialam, net mi tu muli,ze trudno sie pisze

No to bierzemy,ale ty drobniutka jestes wiec M bedzie na Ciebie dobre,ale na mnie watpie:/ Zastanawiam sie nad Lka
Ps. I jak myslicie ile bedzie szla przesylka? 2-3 tygodnie wytrzyma,ale oby nie 2 miechy haha

Dodaje fote w sochowym zakiecie i spodniach z nowej kolekcji.
Wiecej na blogasku, haha uwielbiam to slowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (93,1 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez paryzanka202
Czas edycji: 2011-08-03 o 15:43
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:43   #1619
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
właśnie wyobraziłam sobie biednego twojego tżta umierającego z głodu i płaczącego i Ciebie która go wciąga do Zary niewzruszenie
to kwestia wyszkolenia! nie miał wyjścia, polubił zakupy, to teraz będzie musiał żołądek poćwiczyć nauczyłam go np. rozpoznawać moje humory i jak im zaradzać - jak chodziłam podminowana i warcząca, to pytał "może chcesz na zakupy?"
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:45   #1620
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłośniczki Zary cz. X

hahaha asiu padlam
to mnie tak samo, ja sie ciagle smieje, taka pogodna "buła"ze mnie I ostatnio w pracy nuda byla jak cholera i nagle przychodzi szefowa i do mnie " Ojej , Gosiu boli Cie cos? i taka zmartwiona mina" hahaha a ja po prostu nie szczerzylam zebow bo nie bylo do czego i kogo I zawsze jak stoje normalnie i sie nie smieje, to ludzie pytaja mi sie czy cos sie stalo albo czy mnie cos nie boli
Czasami to wykorzystuje np w pracy i mowie ,ze faktycznie zle sie czuje hahah
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.