1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wakacje. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 09:32   #1621
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez mercier Pokaż wiadomość

Hmm może z jogurtem naturalnym albo serkiem wiejskim
no tak tylko ze tluszczow nie powinno sie laczyc z bialkiem i myslalam o czyms innym



no a ja powinnam dostac @ i polecialy mi tylko 2 dni temu z 3 kropelki;/ i tak codziennie.... i nie wiem czy to przez to odzywianie... kiedys mialam zanik na ok pol roku...ehhh... nie wiem... ale jutro staje na wage i nie wiem co zrobic zeby w koncu zejsc ponizej 60kg...
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 09:38   #1622
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez mercier Pokaż wiadomość
Hmm może z jogurtem naturalnym albo serkiem wiejskim
Brzmi pysznie, muszę dzisiaj spróbować


Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
czuje sie beznadziejnie...nie dosc,ze chce mi sie spac, to jeszcze waga idzie w gore i to w szybkim tempie. nic tylko sie zalamac, nie wiem,jak sobie poradzic z tym...wygladam,jak swinia
Oj, od razu jak świnia, napewno tak nie jest. Może póżniej trochę poćwicz? Poczujesz się lepiej


a ja mam takie pytanko. Czy tą nową owisankę co reklamują mogę jeść na śniadanie? tzn wiem, że ona ma dużo cukro, ale zwykłej nawet nie umiem robić
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 09:48   #1623
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
Brzmi pysznie, muszę dzisiaj spróbować




Oj, od razu jak świnia, napewno tak nie jest. Może póżniej trochę poćwicz? Poczujesz się lepiej


a ja mam takie pytanko. Czy tą nową owisankę co reklamują mogę jeść na śniadanie? tzn wiem, że ona ma dużo cukro, ale zwykłej nawet nie umiem robić
a co to za problem owsiankę zrobić? trzeba ją po prostu na malutkim ogniu robić


Muszę zmienić podpis już nie ma 9 dni bez słodyczy Zjadłam wczoraj czekoladę, nie wiem ile, bo jadłam taką dużą 250g ze znajomymi i nie wiem ile mi wyszło A do tego zjadłam gołąbka (wszystko się działo po 22), dzisiaj staję na wagę i waga która od tygodnia drgnąć nie chciała, drgnęła w dół! Ale to na pewno dlatego, że wstałam 4 godziny później niż zwykle i się jakoś to wszystko lepiej przetrawiło. To dziś znów dzień 1 faza I diety south beach... a do wieczora się trzymałam W czwartek miło by było jak by waga wskazała około 78,5
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:32   #1624
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Może i nie jest to problem, ale na pewno szybciej się robi taką, która się zalewa tylko wodą

Dzisiaj trochę poczytam o zdrowym odżywianiu
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:41   #1625
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
Może i nie jest to problem, ale na pewno szybciej się robi taką, która się zalewa tylko wodą

Dzisiaj trochę poczytam o zdrowym odżywianiu
Długi czas przygotowywałam owsiankę wsypując płatki owsiane, otręby, siemię, zalewając wrzątkiem i przykrywając na chwilę talerzykiem podczas której kroiłam np. jabłko

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Termofor to zbawienie Ja mam taki w przebraniu mikołaja, więc dodatkowo humor poprawia

Ja już po śniadaniu. Pije zieloną herbatę.

Musimy dziewczyny dać radę, w końcu to tylko kilka głupich kilogramów Wygramy z nimi
Uwielbiam termofor Szczególnie w ostatnim tygodniu bardzo dużo z niego korzystałam, bo cały czas było mi zimno

Właśnie wróciłam z biegania
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:41   #1626
kinga2761
Raczkowanie
 
Avatar kinga2761
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 363
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cześć dziewczyny! Mogę się jeszcze do Was przyłączyć? Obserwuję Was od jakiegoś czasu. Ja też odchudzam się od 1 stycznia. Od tamtej pory żadnych słodyczy i ogólnie jem o wiele mniej niż zwykle. I już widzę efekty po spodniach . Na początku było strasznie, byłam ciągle głodna, a teraz już mnie tak nie ciągnie do jedzenia. Będę się musiała w końcu wybrać na strych i znaleźć wagę... Na razie spadam, muszę się biologii uczyć...
kinga2761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:49   #1627
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Pewnie, że możesz Witamy serdecznie
Melduje, że 10 dzień przebiegł bez żadnych grzeszków Właśnie jem owsianke. Jestem z siebie dumna bo pierwszy raz robiłam i mi wyszła,a raczej jestem z tych co przy gotowaniu psują wszystko co tylko możliwe (a czesem i to co wydaje sie niemożliwe )
emilka87-87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 10:50   #1628
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez mercier Pokaż wiadomość
Ajj pączki^^. Ja mam właśnie tak samo. ja zgrzeszyłam tylko raz dwoma serkami homo Danio
Pewnie, że znak - uda się!
60 stron ojeej Ja wczoraj siedziałam do 1 w nocy...
Musi się udaać! Dziś już totalnie nie chce mi się tych pączków. Jeszcze ich nie powąchałam, pewnie dlatego.
Zjadłam właśnie jajecznicę z szyneczką, mimo, że też mi się jej wcale nie chciało. Wczorajszy dzień pod względem regularności był straszny, muszę nad tym popracować...
Mhm, podziwiam, mnie się tak strasznie nie chciało tego przepisywać, że praktycznie nie ruszyłam, może z 10 stron przepisałam... To przez wizaż, bo co chwilę zaglądałam czy ktoś czegoś nie pisze! Dziś będzie lepiej, na WOŚP do domu kultury raczej nie pójde, bo dziś już zczynam wchodzić w fazę tracenia głosu, więc będę miała czas... Tiaa...

Ehh, dziś weszłam z ciekawości na wagę i było już 68 kg. Hm, mogłam nie wchodzić, głupia, teraz się będę przejmować czemuuu. Wina pewnie wagi, bo to taka najtańsza i ciężko się w niej rozeznać, ale i tak się będę przejmować.

Nefre, Marta301, ani się obejrzycie i już Wam się @ skończy!
D00mi, kinga2761 witajcie!

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
czuje sie beznadziejnie...nie dosc,ze chce mi sie spac, to jeszcze waga idzie w gore i to w szybkim tempie. nic tylko sie zalamac, nie wiem,jak sobie poradzic z tym...wygladam,jak swinia
Nie załamuj się Na pewno nie wyglądasz jak świnia, nawet tak nie myśl. Teraz masz trudne dni, ale w końcu będzie dobrze. Wracaj do diety i bądź dumna z siebie, że w takim trudnym czasie wytrzymałaś. Nie poddawaj się.

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
no tak tylko ze tluszczow nie powinno sie laczyc z bialkiem i myslalam o czyms innym

no a ja powinnam dostac @ i polecialy mi tylko 2 dni temu z 3 kropelki;/ i tak codziennie.... i nie wiem czy to przez to odzywianie... kiedys mialam zanik na ok pol roku...ehhh... nie wiem... ale jutro staje na wage i nie wiem co zrobic zeby w koncu zejsc ponizej 60kg...
Tłuszczów z białkiem nie można? A mnie się wydawało, że nie można tylko łączyć węgli z tłuszczami, a inne kombinacje ok.
Co do @ - czytałam, że zanika, albo go prawie w ogóle nie ma, kiedy w pożywieniu jest właśnie za mało tłuszczów.

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
To dziś znów dzień 1 faza I diety south beach... a do wieczora się trzymałam W czwartek miło by było jak by waga wskazała około 78,5
Jeżeli ładnie będziesz prowadzić I fazę - masz duże szanse.
Gratuluję spadku wagi.

garden_d, podziwiam za to bieganie...
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:10   #1629
kinga2761
Raczkowanie
 
Avatar kinga2761
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 363
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Ratunku!!! Nie chce mi się tej biologii uczyć, nic z tego nie rozumiem. Jestem na podstawie z biologii, a i tak robimy rozszerzenie . To samo z WOSem. Ehh... Doradźcie mi, co mogę jeść w szkole na śniadanie? W domu nie mam czasu nic sobie zrobić i ostatnio kupuję jogobellę w bufecie . W sumie mogłabym nic nie jeść, śniadania praktycznie w siebie wmuszam, bo rano nigdy nie jestem głodna... No ale śniadanko musi być.
kinga2761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:30   #1630
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez kinga2761 Pokaż wiadomość
Ratunku!!! Nie chce mi się tej biologii uczyć, nic z tego nie rozumiem. Jestem na podstawie z biologii, a i tak robimy rozszerzenie . To samo z WOSem. Ehh... Doradźcie mi, co mogę jeść w szkole na śniadanie? W domu nie mam czasu nic sobie zrobić i ostatnio kupuję jogobellę w bufecie . W sumie mogłabym nic nie jeść, śniadania praktycznie w siebie wmuszam, bo rano nigdy nie jestem głodna... No ale śniadanko musi być.
Ja jem zwykłe kanapki, ew. owoce, sałatki, czasem serek wiejski czy nat. jogurt.
A na śniadanie nie masz ochoty, bo do tej pory pewnie jadłaś na noc Też tak miałam, a teraz kładę się wcześniej spać, żeby rano nacieszyć się owsianką A jogobella nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo zawiera cukry..
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:36   #1631
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

witam wszystkie walczące.
ja już po śniadaniu i II śniadaniu też. planuję dziś poćwiczyć z godzinkę na orbitreku, do tego ćwiczenia na brzuch, pupę, uda, skakanka, hula hop, ciężarki i rozciąganie. dużo tego, ale czuję dziś takiego powera do ćwiczeń!

a poza tym nauka, nauka, nauka.

EDIT: możecie polecić mi jakieś fajne kremy, serum albo coś antycellulitowego/ujędrniającego - no w każdym razie coś co mi pomoże ujędrnić i wygładzić ciało. wcześniej używałam serii Eveline, tej chłodzącej, była rewelacyjna ale teraz za zimno na nią. więc myślę o tym serum termoaktywnym - miałyście je?

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2009-01-11 o 11:38
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 11:52   #1632
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

EDIT: możecie polecić mi jakieś fajne kremy, serum albo coś antycellulitowego/ujędrniającego - no w każdym razie coś co mi pomoże ujędrnić i wygładzić ciało. wcześniej używałam serii Eveline, tej chłodzącej, była rewelacyjna ale teraz za zimno na nią. więc myślę o tym serum termoaktywnym - miałyście je?
Ja właśnie używam chłodzącej serii i jestem bardzo zadowolona Postanowiłam nie zrażać się zimnem i jakoś na razie nie narzekam Termoaktywnej nie próbowałam.
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:17   #1633
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

ja wlasnie jem orzeszki i zjadlam pomarancza to na 2 sniadanko na obiadek jest udko z kurczaka z tym ze ja jem w foli no i nie zjem ziemniakow tez p[owinnam sie uczyc ale wizaz wazniejszy mialam kiedys ten balsam chlodzacy... i fajny
co do @ to nie wiem.. bo malo tluszczow nie jem... przeciez w orzechach jest ich duuzo....
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:19   #1634
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
EDIT: możecie polecić mi jakieś fajne kremy, serum albo coś antycellulitowego/ujędrniającego - no w każdym razie coś co mi pomoże ujędrnić i wygładzić ciało. wcześniej używałam serii Eveline, tej chłodzącej, była rewelacyjna ale teraz za zimno na nią. więc myślę o tym serum termoaktywnym - miałyście je?
Ja od 2 tygodni smaruję się ziają rebuild ujędrniającą. Jestem zadowolona bo dobrze się wchłania, smakowity anyżowy zapach,wygodne opakowanie (mam ten w słoiku) a do tego mam wrażenie,że jakieś efekty są, chociaż trochę jeszcze za wcześnie oceniać działanie

Dziewczyny, są w ogóle jakieś jogurty owocowe,smakowe, które można by przekąsić na R?

I głupie pytanie-jak zrobić owsiankę na mleku? Może sobie zrobię na śniadanie, dosypię cynamonu A nadaje się na np. do zjedzenia po południu na podwieczorek albo kolację czy nie bardzo?

Edit: wsunęłam kilka pistacji w ramach nnkt
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:23   #1635
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

a ja orzechy no ja kupilam zwykle platki owsiane... i zrobilam dzisiaj z mlekiem... i dobre mozna jeszcze otreby dosypac i jakies owoce wkroic wg mnie... na kolacje ok ale zeby nie byly to mega ilosci
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:23   #1636
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja od 2 tygodni smaruję się ziają rebuild ujędrniającą. Jestem zadowolona bo dobrze się wchłania, smakowity anyżowy zapach,wygodne opakowanie (mam ten w słoiku) a do tego mam wrażenie,że jakieś efekty są, chociaż trochę jeszcze za wcześnie oceniać działanie
też się nim smaruję krotkotrwałe efekty są
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, są w ogóle jakieś jogurty owocowe,smakowe, które można by przekąsić na R?
może danone naturalny z ziarnami zbóż? ja go uwielbiam, raz na kilka dni jem
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:25   #1637
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość

może danone naturalny z ziarnami zbóż? ja go uwielbiam, raz na kilka dni jem
pyyyyszny jest ale staram sie go od dawna unikac
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:26   #1638
mercier
Raczkowanie
 
Avatar mercier
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 482
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
no tak tylko ze tluszczow nie powinno sie laczyc z bialkiem i myslalam o czyms innym
teraz się już pogubiłam jeśli wprowadziłam w błąd to przepraszam

Cytat:
Napisane przez kinga2761 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mogę się jeszcze do Was przyłączyć? Obserwuję Was od jakiegoś czasu. Ja też odchudzam się od 1 stycznia. Od tamtej pory żadnych słodyczy i ogólnie jem o wiele mniej niż zwykle. I już widzę efekty po spodniach . Na początku było strasznie, byłam ciągle głodna, a teraz już mnie tak nie ciągnie do jedzenia. Będę się musiała w końcu wybrać na strych i znaleźć wagę... Na razie spadam, muszę się biologii uczyć...
Witamy świetnie Ci idzie, jeszcze wrzuć jakieś ćwiczenia i będzie super (z wypowiedzi wnioskuję, że chyba nie ćwiczysz ). Trzymaj tak dalej!

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Musi się udaać! Dziś już totalnie nie chce mi się tych pączków. Jeszcze ich nie powąchałam, pewnie dlatego.
Zjadłam właśnie jajecznicę z szyneczką, mimo, że też mi się jej wcale nie chciało. Wczorajszy dzień pod względem regularności był straszny, muszę nad tym popracować...
Mhm, podziwiam, mnie się tak strasznie nie chciało tego przepisywać, że praktycznie nie ruszyłam, może z 10 stron przepisałam... To przez wizaż, bo co chwilę zaglądałam czy ktoś czegoś nie pisze! Dziś będzie lepiej, na WOŚP do domu kultury raczej nie pójde, bo dziś już zczynam wchodzić w fazę tracenia głosu, więc będę miała czas... Tiaa...

Ehh, dziś weszłam z ciekawości na wagę i było już 68 kg. Hm, mogłam nie wchodzić, głupia, teraz się będę przejmować czemuuu. Wina pewnie wagi, bo to taka najtańsza i ciężko się w niej rozeznać, ale i tak się będę przejmować.
Pewnie, że musi! Ja w ogóle jadam nieregulanie, już nawet na to nie patrzę. Nie mam takiej możliwości.
Wizaż wszystkiemu winien! Haha Też tak mam, ciągle bym tu zaglądała
Oj, nie przejmuj się wagą, to na pewno jedzenie albo stolec. Nie martw się I tak w ogóle gratuluję spadku wagi!

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
witam wszystkie walczące.
ja już po śniadaniu i II śniadaniu też. planuję dziś poćwiczyć z godzinkę na orbitreku, do tego ćwiczenia na brzuch, pupę, uda, skakanka, hula hop, ciężarki i rozciąganie. dużo tego, ale czuję dziś takiego powera do ćwiczeń!

a poza tym nauka, nauka, nauka.

EDIT: możecie polecić mi jakieś fajne kremy, serum albo coś antycellulitowego/ujędrniającego - no w każdym razie coś co mi pomoże ujędrnić i wygładzić ciało. wcześniej używałam serii Eveline, tej chłodzącej, była rewelacyjna ale teraz za zimno na nią. więc myślę o tym serum termoaktywnym - miałyście je?
Zazdroszczę energii do ćwiczeń, mi się nic nie chce
Też używałam tej serii Eveline. Innych niestety nie znam


Zważyłam się i 59 kg a teraz lecę na obiad
__________________

mercier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:30   #1639
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

ojej... jak ja bym chciala zejsc tak do tego 59 jutro bylabym chyba przeszczesliwa ale i tak wczoraj w nagrode kupilam sobie sweterek dzisiaj jeszcze 15minute abs i 20 hula hop
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 12:31   #1640
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Fuksja- a ja polecam peeeling kawowy Ujęrdnia jak nic! Kawę mieszasz z jakimś żelem pod prysznic i gotowe

A ja tylko po śniadaniu, bo nie umiem w siebie nic wmusic! Nie wiem, zaraz idę robić obiad dla TŻ-a, wiec może troche skubnę...

Jak tylko przeprowadziłam się na Pomorze to mam tak bolesne miesiączki, ze szok Umierampo prostu
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:33   #1641
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Ja przez ten tyg starałam się nie jeść chleba na śniadanie i kolacje. Zastępowałam najczęściej owsianką po której czułam się lekko (też innymi daniami żeby nie było że jadłam jedno i to samo)Ale nie mogłam wykluczyć chleba z 2 śniadania. No bo co innego mogłam jeść w szkole. Taka zmiana z powodu wzdęć. No i przedewszystkim warzywa i owoce. Na dobre mi wyszło.Ale niestety żadnego ruchu. Wydaje mi się na początek ok. Od pon już ćwicze a może nawet od dzisiaj

Edytowane przez Seph
Czas edycji: 2009-01-11 o 12:35
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:36   #1642
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

ja dzisiaj na sniadanie zjadlam owsianke pol miseczki i pol miski zupy kalafiorowej bo wczoraj mama dodala smietany wiec wolalam na sniadanie zjesc niz obiad i do tego 2 pomarancze byly lubie duuuze sniadania teraz tylko co brac do szkoly? wafle ryzowe z szynka w srodku?;> i moze marchewka pokrojona w slupki?
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:41   #1643
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

A ja dzisiaj na śniadanie zjadłam mleko z płatkami (no niestety do mało kalorycznych one nie należały) i 2 kanapki. Troche dużo. Ale dzisiaj to zredukuje innymi posiłkami. No i zdałam sobie sprawe że bez ruchu i diety warzywnej waga nie drgnie.
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:42   #1644
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez nat92 Pokaż wiadomość
Ja właśnie używam chłodzącej serii i jestem bardzo zadowolona Postanowiłam nie zrażać się zimnem i jakoś na razie nie narzekam Termoaktywnej nie próbowałam.
ja jestem strasznym zmarzluchem i jak wczoraj się posmarowałam chłodzącym serum to zwątpiłam. coś czuję, że jutro pójdę po to termoaktywne.
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja od 2 tygodni smaruję się ziają rebuild ujędrniającą. Jestem zadowolona bo dobrze się wchłania, smakowity anyżowy zapach,wygodne opakowanie (mam ten w słoiku) a do tego mam wrażenie,że jakieś efekty są, chociaż trochę jeszcze za wcześnie oceniać działanie
o, to masełko Ziaji też kiedyś miałam, ale ten anyż mnie zabijał. miałam po nim odruch wymiotny i pomimo efektów zrezygnowałam z niego. ale dzięki za zainteresowanie.
Cytat:
Napisane przez mercier Pokaż wiadomość
Zazdroszczę energii do ćwiczeń, mi się nic nie chce
Też używałam tej serii Eveline. Innych niestety nie znam
w takim razie trzeba się zmobilizować.
ja się zaraz zabieram za Orbitrek, ale wcześniej przejrzę jeszcze kilka recezji o balsamach.
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Fuksja- a ja polecam peeeling kawowy Ujęrdnia jak nic! Kawę mieszasz z jakimś żelem pod prysznic i gotowe
peeling kawowy znam i go robię. ale szukam czegoś jeszcze, bo czuję się sflaczała.
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
ojej... jak ja bym chciala zejsc tak do tego 59 jutro bylabym chyba przeszczesliwa ale i tak wczoraj w nagrode kupilam sobie sweterek dzisiaj jeszcze 15minute abs i 20 hula hop
ja sobie postanowiłam, że nie kupię sobie nic ciuchowego do czasu aż nie zejdę do 60kg. motywacja musi być!
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:44   #1645
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

no tak ale wiesz... za mna juz jakis kg polecial wiec kupilam tym bardziej ze do szkoly potrzbowalam bo ja mam do szkoly koszule i krawat wiec taki fajny na guziczki zakupilam
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:48   #1646
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
no tak ale wiesz... za mna juz jakis kg polecial wiec kupilam tym bardziej ze do szkoly potrzbowalam bo ja mam do szkoly koszule i krawat wiec taki fajny na guziczki zakupilam
no tak to co innego.
4kg dużo zmieniają w sylwetce, więc zakupy nowych ciuszków nieuniknione.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:50   #1647
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

tzn.. moze nie duzo ale zawsze mobilizacja ze sweterek podkresla figure to tzreba ladniej wygladac dlatego teraz 15minut abs
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 13:27   #1648
LittleMo
Raczkowanie
 
Avatar LittleMo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 238
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

widzę że się nie obijacie, i dobrze
LittleMo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 13:29   #1649
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Dziewczyny gratuluje pierwszych straconych kilogramow
Ja wczoraj troche poszalalam (wiecej na ten temat w watku Kto dzis zgrzeszyl i czym cz.II... ) ale takie sa niestety efekty zblizajacego sie @ polaczonego z leniwym weekendem Z tego powodu nie zamierzam sie jeszcze ani wazyc ani mierzyc Caluski
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 13:35   #1650
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

dziewczyny, ile kubków czerwonej herbaty można pić maksymalnie dziennie?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.