++Mangowy wątek:D++ - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 15:34   #1621
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Katoshi Pokaż wiadomość
(...)Od czego zaczynałyście/liście przygode z mangą/animę? Dragon ball czy Sailor Moon?
Sailor Moon była pierwsza
Ach...to były czasy Chyba najbardziej lubiłam Usagi, Ami...i czarodziejkę (nie pamiętam już imion) z Plutona oraz z Saturna.
A potem przyszła fascynacja Dragon Ball'em. Ze szkoły wracałam sprintem, by zdążyć na odcinek. Szkoda tylko, że serial był tak bardzo ocenzurowany (SM zresztą też).

Teraz mam manię na punkcie One Piece'a. Na początku bardzo mnie odstraszała kreska, ale już zdążyłam się przyzwyczaić. Od (mniej, więcej) 200 odcinka jakość bardzo się poprawiła (serial jest emitowany od 10 lat).
Polecam każdemu miłośnikowi absurdalnego poczucia humoru
BTW: tak...tam nie znajdziecie "bishoenów". I na tym w pewnym sensie polega urok tego anime
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-02-24 o 15:36
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:45   #1622
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Ja miłośniczką bardziej Anime jestem, ale wiadomo, ze Anime powstaja na podstawie mangi. Uwielbiam Sailor Moon i DBZ
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 18:23   #1623
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Widze, że są tutaj miłośniczki Dragon Ball'a. Nie wiem czy wiecie ale już w kwietniu w Polsce będziemy mogli zobaczyć jego ekranizacje

http://www.filmweb.pl/f460812/Dragonball+Ewolucja,2009

W sumie "ekranizacja" to może za duże słowo, bo niektóre wprowadzone zmiany są bardzo drastyczne, ale będzie to ciekawa alternatywa od dotąd znanego nam DB Ja na pewno pójde do kina
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 18:26   #1624
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Haha...słyszałam o tym. Polecam obejrzeć wcześniejszą ekranizację DB. Co prawda film starutki z 1989, ale klimacik DB został zachowany

A oto malutki przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=o8urm...ext=1&index=25
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:19   #1625
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Ja zaczynałam z sailorkami. Babcia się ze mnie zawsze śmiała i naśladowała ich głosiki Poza tym bawiłam się z koleżankami i udawałyśmy sailorki. Później moim ukochanym anime był DB KOCHAŁAM TO! Trunks (w polskiej wersji Tronk). Android 17 Aaach, świetne czasy. Też pójdę do kina na DB! Ale postacie są trochę unowocześnione W ogóle nie wiem, kto jest kto, Chyba tylko Goku i Bulmę rozróżniam. I w ogóle gra ją Emmy Rossum! A ta starsza wersja DB jest zabawna xD
A ktoś oglądał Death Note albo Elfen Lied? A może Gravitation albo Karin?
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:51   #1626
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam z sailorkami. Babcia się ze mnie zawsze śmiała i naśladowała ich głosiki Poza tym bawiłam się z koleżankami i udawałyśmy sailorki. Później moim ukochanym anime był DB KOCHAŁAM TO! Trunks (w polskiej wersji Tronk). Android 17 Aaach, świetne czasy. Też pójdę do kina na DB! Ale postacie są trochę unowocześnione W ogóle nie wiem, kto jest kto, Chyba tylko Goku i Bulmę rozróżniam. I w ogóle gra ją Emmy Rossum! A ta starsza wersja DB jest zabawna xD
A ktoś oglądał Death Note albo Elfen Lied? A może Gravitation albo Karin?


Heheh tez sie zawsze bawilam w SM ale potem przyszedl czas na zabawe w DBZ z kolegami z osiedla i robilismy sobie te walki, co oni zawsze mieli na tych matach (np. Songo i Komorczak) i ja bylam C18... oj stare czasy
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:17   #1627
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez glapa07 Pokaż wiadomość
Heheh tez sie zawsze bawilam w SM ale potem przyszedl czas na zabawe w DBZ z kolegami z osiedla i robilismy sobie te walki, co oni zawsze mieli na tych matach (np. Songo i Komorczak) i ja bylam C18... oj stare czasy
Haha, to ja z przyjaciółką tak się bawiłam. Ale miałyśmy mnóstwo innych postaci, wymyślonych lub wziętych z innych bajek, książek Kiedyś ja byłam Freezerem a ona Videl i tak mnie kopnęła w żebra, że oddychać nie mogłam Mam mnóstwo wspaniałych i zabawnych wspomnień z tego czasu ^^
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 21:21   #1628
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
Haha, to ja z przyjaciółką tak się bawiłam. Ale miałyśmy mnóstwo innych postaci, wymyślonych lub wziętych z innych bajek, książek Kiedyś ja byłam Freezerem a ona Videl i tak mnie kopnęła w żebra, że oddychać nie mogłam Mam mnóstwo wspaniałych i zabawnych wspomnień z tego czasu ^^

No czasy za małolata to było to. Ta beztroska. Ale najlepsze było, jak zebraliśmy się całą grupą przed blokiem na trawniku i sobie turniej DB urzadzaliśmy Ja jako C18 chyba z 30-40 minut walczylam z kolegą, który był Vegeta - bo wiadomo,że trzeba wyjść poza mate- no i niestety dlugosc moich wlosow przesądziła o wyniku - PRZEGRAŁAM, bo włosy dotknęły terenu poza "matą" hahha aż mi się buzia uśmiecha na samą myśl o tych czasach
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:34   #1629
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Hah, na mojej prowincji zawsze patrzyli na mnie jak z kosmosu [i nadal tak jest], bo ograniczali się tylko do dobranocek a ja oglądałam takie "nieznane im bajki".
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:07   #1630
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Oj ja też się bawiłam w Sailor Moon
Cudowne czasy...tyle radości, brak trosk...ach

BTW: Noc(nik) strasznie mi się podoba twój awatar. Forrest Gump, to jedna z moich ulubionych książek i filmów
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:16   #1631
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

ja również zaczęłam moją przygodę z Sailor Moon. miałam nawet lalkę barbie Sailor Jupiter (moja ulubiona ). później oglądałam wszystkie anime jakie leciały w tv i kupowałam wiele mangowych komiksów.

teraz, gdy mam 21 lat, obejrzałam kolejny raz wszystkie serie SM, a z TŻtem oglądam DB i Naruto, gdy u niego jestem
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 22:22   #1632
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Czytajac tak ostatnie posty (wszystkich nie zdolam) to widze wiele wielbicielem Czarodziejki z Księżyca. Pierwsze anime i do tego z najmlodszych lat...ahhh


Ps. Robilam nawet wlasnej roboty komiks SM oraz DBZ hihihihi i nawet mam rysunki (niekomiksowe) Usagi czy tez innych bohaterow SM
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:44   #1633
sinka84
Raczkowanie
 
Avatar sinka84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 251
GG do sinka84
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Faneczka Pokaż wiadomość
Zabieram się wkrótce za Clannad. Co sądzicie?

Obejrzałam i jeśli lubisz wyciskacze łez to polecam szczególnie zakończenia dwóch pierwszych historii. Teraz jestem w trakcie Clannad After Story i jest jeszcze bardziej wzruszające. Od 15 odcinka płaczę przy każdym kolejnym
__________________
. . . jest we mnie miłość. . . cale mnóstwo. . . ale jest i gniew. . . nie uwierzyłbyś, gdybym ci powiedział ile gniewu. . . daj mi miłość, albo nie będę dłużej tłumił tego gniewu. . .
sinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:23   #1634
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Ja też muszę w końcu obejrzeć tego Clannada...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:09   #1635
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

no u mnie tez w sumie od sailorek
ale na polonii ! to oglądałm o wiele wczesniej, magiczne igraszki gigi, to tez bylo anime tylko ze stre, nawet ulyssess hihi tylko wtedy sie nie wiedzialo co to dokladnie jest, ale napewno kreska ladniejsza niz wowczas nasze polskie bajki typu bolek i lolek czy reksio, wtedy taki gi gi czy yatamann wydawał sie o niebo piekniej narysowany
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:14   #1636
glapa07
Raczkowanie
 
Avatar glapa07
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 164
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez MartaG1992 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam mangę, ale taką z bajek, tzn lubię rysować. Uczę się sama z książki dla samouków
Trudna sztuka.

Ja bez zadnej ksiazki ucze sie rysowac, mimo, ze talentu nie mam ale jak wiadomo - trening czyni mistrze
__________________
22.04.2009 - ...? : * .. jest pięknie


...stop falling down, hold my hand!
glapa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:42   #1637
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

a ja dzis oglądnelam " baby love" calkiem fajne , 30 minutówka
znacie takie podobne oav ?
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:54   #1638
linTU 2304
Raczkowanie
 
Avatar linTU 2304
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 33
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez sinka84 Pokaż wiadomość
ooo widzę nie tylko ja uwielbiałam X teraz oglądam BOKURANO i naprawdę mnie zainteresowało taki mecha-dramat, z tym że bardziej dramat. Bardzo smutne i emocjonalne.

o to mzoe tez sie za to zabiore..jest w tym troche fantasy??

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez glapa07 Pokaż wiadomość
czytajac tak ostatnie posty (wszystkich nie zdolam:d) to widze wiele wielbicielem czarodziejki z księżyca. Pierwsze anime i do tego z najmlodszych lat...ahhh


ps. Robilam nawet wlasnej roboty komiks sm oraz dbz :d hihihihi i nawet mam rysunki (niekomiksowe) usagi czy tez innych bohaterow sm :d



pochwalisz sie!:d
linTU 2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 17:11   #1639
sinka84
Raczkowanie
 
Avatar sinka84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 251
GG do sinka84
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Hmm fantasy to raczej nikłe bardziej coś w stylu neon genesis evangelion tylko jeden robot którym walczy piętnaścioro dzieci po kolei. Niestety bez szans na przeżycie.
__________________
. . . jest we mnie miłość. . . cale mnóstwo. . . ale jest i gniew. . . nie uwierzyłbyś, gdybym ci powiedział ile gniewu. . . daj mi miłość, albo nie będę dłużej tłumił tego gniewu. . .
sinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 11:05   #1640
Katoshi
Raczkowanie
 
Avatar Katoshi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Ja ostatnio dorwałam angel sanctuary, ale w wersji mangowej bo anime okrojone i pozmieniane i jestem zachwycona... cudne fantasy o zbuntowanych aniołach ktoś czytał?
Katoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:09   #1641
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Katoshi Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dorwałam angel sanctuary, ale w wersji mangowej bo anime okrojone i pozmieniane i jestem zachwycona... cudne fantasy o zbuntowanych aniołach ktoś czytał?
ja czytałam kilka części ale wyjątkowo mi się nie podobało, chociaż kreska całkiem zacna
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:44   #1642
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Katoshi Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dorwałam angel sanctuary, ale w wersji mangowej bo anime okrojone i pozmieniane i jestem zachwycona... cudne fantasy o zbuntowanych aniołach ktoś czytał?
przebrnelam przez ponad 70 chapterow, jednak z braku czasu przerwalam w pewnym momencie i zapomnialam w ktorym momencie skonczylam, nie chce mi sie szukac, ale mysle ze w niedlugim czasie zaczne znowu czytac tak od 60ego. Wspaniała manga, kreska boska, no i fabuła... kocham takie mangi, wciąga i to mocno
aa anime, ja nie wiem to byly ze 2 odcinki? xD nie dokonczyli widocznie, ale polecam mangę, jak ktoś lubi klimaty upadłych aniołow, wojny miedzy pieklem i niebem :P na poczatku szczerze mowiąc nie moglam przebrnac, odlozylam, potem znowu zlapalam się za nią i po paru chapterkach nie moglam się oderwać
__________________
violent inside,
beautiful and
evil...
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 10:10   #1643
sinka84
Raczkowanie
 
Avatar sinka84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 251
GG do sinka84
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Ja oglądałam te 3 oav-ki co wyszły i strasznie się zdziwiłam jak okazało się że to koniec, a tu tak wspaniale się mogło rozwinąć heh. Skoro napisałyście, że manga fajna to chyba się za nią wezmę, jak tylko skończę Rozen Maiden Traumend
__________________
. . . jest we mnie miłość. . . cale mnóstwo. . . ale jest i gniew. . . nie uwierzyłbyś, gdybym ci powiedział ile gniewu. . . daj mi miłość, albo nie będę dłużej tłumił tego gniewu. . .
sinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:37   #1644
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

A oglądałyście Kamikaze Kaito Jeanne? Mnie się nawet anime podobało, ciekawa jestem jaka jest manga bo podobno troszkę się różni
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:11   #1645
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Czytałam całą mangę KKJ. Śliczna kreska, historia też niczego sobie, ale zawsze jak to czytam to mam problem, bo nie wiem do końca co kto mówi :/ Jakoś tak te dymki są źle narysowane czy coś, sama nie wiem. I w sumie to tak nie mam zdania o tej mandze...

A co do anime to obecnie oglądam Zero no Tsukaima i Clannad
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:03   #1646
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Dostałam wczoraj od chłopaka na DVD "Grobowiec świetlików" DVD dostępne w wybranych salonach prasowych, jako jeden z filmów z kolekcji "ANIME". Szkoda, że dowiedziałam się o tych wydaniach dopiero teraz Na bank skusiłabym się jeszcze na "Millenium Actress" i "Sky Blue", których już nigdzie nie ma Teraz zostanie wydany "Vampire Hunter D", ale wersja z 1985 roku a nie "Żądza krwi" z 2001r (którą bym chętnie kupiła).

Właśnie skończyłam "La Corda D'Oro ~primo passo~" (dla wielbicielek bishounów ) i zabieram się za "Darker than Black".
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:51   #1647
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

A ja czekam aż wydadzą jakieś nowe tytuły na polskim rynku.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:54   #1648
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

czekam na nowy rozdział usagi drop a tu na razie nic
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 15:24   #1649
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Odkopuję wątek bo mam pytanie do dziewczyn, które oglądały Higurashi no naku koro ni. Na 2009 rok przewidywane było wprowadzenie serii 3 - Higurashi no naku koro ni rei, czy ktoś to już widział? Czy można to gdzieś znaleźć? Czy może jeszcze nie wyszło? Nie mogę nigdzie doszukać się online
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 17:16   #1650
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

ja ostatnio oglądałam "Mój sąsiad Totoro", jak zwykle Miyazaki mnie nie zawiódł, cudowne anime

u mnie też zaczęło się od czarodziejek z księżyca...z młodych lat pamiętam jeszcze "superświnkę -super pig"....
"Ogonek i ryjek są moim orężem.
Prawdą i rozumem zło przezwyciężę,
Dzięki mocy planety Kwiiiik! "

a tak w ogóle muszę się zabrać za mangę...naściągałam naruto, tylko coś brak czasu na przeczytanie
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-09 21:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.