Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/II.2012 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-05, 18:01   #1621
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki rozmiar koszuli ciążowej zamawiacie?

Mi w sumie urósł tylko brzuszek i nie wiem czy zamawiać rozmiar S jak przed ciążą, czy większy?
ja zamówiłam o jeden rozmiar wieksze... najwzyej bedzie luźniej

mamusie, które maja karty znizkowe w doz dla mamy i maleństwa
dostałam maila ze od 1 do 31.12 oilatum sotf 500ml plus oilatum emulsja 500ml z pompka za 66,99
wiem, zepodobna oferta byla w superpharm ale moze któras jeszcze potrzebuje
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:01   #1622
kasikzaki
Zadomowienie
 
Avatar kasikzaki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tullamore Ireland
Wiadomości: 1 250
Send a message via Skype™ to kasikzaki
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

Neska przez Ciebie teraz każda se będzie sprawdzać cycki
Hehe to prawda, ja od razu sprawdziłam i miałam właśnie pisać ze nie są gorące.
kasikzaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:09   #1623
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
No właśnie nasiadówki niewskazane, przeczytałam początek tego artykułu i tam też o przykłądaniu zimnego jest. Z tym że boję się ze jak tyłek wsadzę do zimnej wody albo będe siedzieć na tym zimnym materiale to przeziębie sobie pęcherz i tak żle i tak niedobrze Jak tą kostke lodu dzisiaj przykładałam to na szczescie nie czułam zeby mi tam z przodu było zimno.
Poczytam co tam jeszcze piszą, dzięki
hmm to może z tą parą spróbuj?? 4 cebule + mleko, zagotować i wtedy usiąść na garnek, hm?? Nie no tyłeczka do zimnej wody Broń Boże!! raz się podmyłam na szybko zimną wodą i na drugi dzień zapalenie pęcherza kostka lodu coś daje?? mój ojciec się zmaga z tym od lat, podpowiem mu przydatne info, bo mi go żal
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:10   #1624
ciezaroweczka
Raczkowanie
 
Avatar ciezaroweczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Barlinek, zach.pom.
Wiadomości: 471
GG do ciezaroweczka
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam o jeden rozmiar wieksze... najwzyej bedzie luźniej

mamusie, które maja karty znizkowe w doz dla mamy i maleństwa
dostałam maila ze od 1 do 31.12 oilatum sotf 500ml plus oilatum emulsja 500ml z pompka za 66,99
wiem, zepodobna oferta byla w superpharm ale moze któras jeszcze potrzebuje

Na allegru kupiłam za 45 zł 500 ml.
ciezaroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:13   #1625
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
t
nie nie, żadna specjalna, ale tztowi się podobała, bo wygląda na stabilną

ok NIE POLECANI SPRZEDAWCY: fado-baby

co się stało??
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

Ej mała a co Ci się stanęło?? Wszystko ok? Tż Cię nie zdrażnił?? Może to przez taki dzień- jesienna aura nie nastraja pozytywnie też mam takie dni- hormony... zazwyczaj po śnie mi przechodzi... może krótka drzemka?
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


ojej, kochana, co sie dzieje ?

ale bedzie mi smutno, pojsc do bucika, a tam pustka

Tz dzwonil, ze siedzi juz na szkole rodzenia i babki sie na niego dziwnie patrza
Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość

Kochana, co sie dzieje
Dziewczynki, smutno mi przez małego pieska, którego ktoś wyrzucił i pewnie jeszcze koszmarnie potraktował ..
Biedaczek kręcił się koło naszego bloku, przerażony, głodny i wymarznięty, spał sobie w kupce liści i strasznie bał się ludzi.
Wynosiliśmy mu coś do jedzenia, mleczko, ale do ludzi nie podchodził na krok, uciekał Wszyscy się nim interesowali ...
I dzisiaj sąsiadowi udało się go złapać jakimś cudem, wziął go do domu i pytał po sąsiadach ale teraz nikt go nie chce
Ten sąsias sam ma ogromnego psa, więc zagryzłby tego małego
Ryczeć mi się chce, jak ktoś może takie maleństwo wyrzucić i zostawić na pastwę losu ...
Jak się nikt do jutro nie znajdzie (sąsiadka go do jutra przetrzyma), to zawieziemy go do schroniska, gdzie warunki sa nienajlepsze, ale przynajmniej maleństwo nie będzie się błąkało po ulicy
Ja bym go wzięła, ale nie mam warunków Mieszkanko ma 35 metrow, i mieszkamy tu we trójkę, dzidzia w drodze, nawet na łóżeczko niewiele miejsca, a tu jeszcze piesek?
Obdzwoniłam znajomych, nikt nie może go wziąć
I siedzę i myślę o nim

Kasik, dobrze, że ci cos przepisali, oby szybko pomogło
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2011-12-05 o 18:19
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:13   #1626
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam o jeden rozmiar wieksze... najwzyej bedzie luźniej
Ale ja mam kompleks małego biustu i już w ogóle porażką dla mnie będzie jak mi te piersi nie urosną po porodzie (przed porodem to już chyba nie mam co marzyć ) i koszula będzie na mnie wisiała :/ Znalazłam taką z Italian Fashion ze ściągaczem pod biustem, to może chociaż regulacja by mi pomogła

Cytat:
Napisane przez ciezaroweczka Pokaż wiadomość
Na allegru kupiłam za 45 zł 500 ml.
Ale w DOZ masz w sumie 2 produkty po 500 ml za 67 zł, więc się bardziej opłaca
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:15   #1627
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez ciezaroweczka Pokaż wiadomość
Na allegru kupiłam za 45 zł 500 ml.
ale obie te rzeczy razem za 45zł? bo w doz obie kosztuja łacznie 66,99
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 18:18   #1628
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
A mi się chce ryczeć Straciłam wenę do prasowania, pisania, nadrabiania i wszystkiego, smutno mi


Cytat:
Napisane przez klaurencja Pokaż wiadomość
Koleżanka urodziła - 2500g, 49cm, synek Będzie miał Filip kolegę . Teraz to chcę żeby się urodził w 2011, żeby do klasy razem chodzili ;p

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Tz dzwonil, ze siedzi juz na szkole rodzenia i babki sie na niego dziwnie patrza
brawo dla tz za odwage
Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
16 kg na plusie!!!!!!!!!!!!:mdleje :
Będzie dobrze, nie jest tak źle

Idę się wyżalić do klubu
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:21   #1629
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ale obie te rzeczy razem za 45zł? bo w doz obie kosztuja łacznie 66,99
Dostałam też tego maila, ale w sumie nie wiem czy jest sens kupować i czyto będzie potrzebne? Jak dzidzia nie będzie miała problemów ze skórą, to chyba nie trzeba tego używać?
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:23   #1630
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Dostałam też tego maila, ale w sumie nie wiem czy jest sens kupować i czyto będzie potrzebne? Jak dzidzia nie będzie miała problemów ze skórą, to chyba nie trzeba tego używać?
no ja tez nie kupuję bo mam wystarczającą ilosc kosmetyków ale przekazuję info bo wiem, ze niektóre dziewczyny byly zainteresowane oilatum...
jeszcze kremy balneum są w promocji
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:30   #1631
ciezaroweczka
Raczkowanie
 
Avatar ciezaroweczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Barlinek, zach.pom.
Wiadomości: 471
GG do ciezaroweczka
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
ale obie te rzeczy razem za 45zł? bo w doz obie kosztuja łacznie 66,99

Jedna tylko niedoczytałam
ciezaroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 18:32   #1632
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Też nie kupuję na razie Oilatum. W ogóle to mam nadzieję, że może potem przejdę na kosmetyki rossmanowskie, bo podobno mają dobry skład.

No i nie wiem czy dobrze zrobiłam, że podjęłam decyzję, żeby pupę Wojtusia smarować Sudocremem. Zamówiłam w aptece duże opakowanie a podobno tym smaruje się tylko jak pupa już jest zaczerwieniona :/
Co macie do codziennego smarowania pupy?
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:38   #1633
Angelika_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Mieszkam w Kielcach i nie wiem co to są jajka po kielecku Oświeć mnie


Może z majonezem kieleckim :P hehe
Angelika_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:52   #1634
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Agawoo, ojej, jakie Ty masz dobre serducho.
Moze akurat sie znajdzie ktos, kto przygarnie tego pieska? Jak nie, to w schronisku bedzie przynajmniej mial co zjesc i jak sama mowilas, nie bedzie sie blakal samotnie...


Neska, i ja tez sie zmacalam po cycochach Cieplutkie, ale chyba w normie

Agatek, to Ty moglas szybciej przybyc

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Kasikzaki, ogladalas juz Dextera. Ooo jaaaa, co tam sie teraz dzieje. Nie moge sie doczekac kolejnego odcinka!!!
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see

Edytowane przez pearpearl
Czas edycji: 2011-12-05 o 18:50
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:52   #1635
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
Może z majonezem kieleckim :P hehe
To w takim razie nawet nie wiedziałam, że ja jadam jajka po kielecku
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:53   #1636
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Też nie kupuję na razie Oilatum. W ogóle to mam nadzieję, że może potem przejdę na kosmetyki rossmanowskie, bo podobno mają dobry skład.

No i nie wiem czy dobrze zrobiłam, że podjęłam decyzję, żeby pupę Wojtusia smarować Sudocremem. Zamówiłam w aptece duże opakowanie a podobno tym smaruje się tylko jak pupa już jest zaczerwieniona :/
Co macie do codziennego smarowania pupy?
Zasypkę Alantan
klik

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2011-12-05 o 18:57
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:58   #1637
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
I z tego wszystkiego zapomniałam napisać ze wczoraj zaczęliśmy 9 miesiąc
Kasik za 9. m-c. Jak to jest, że jeden Twój tp na pierwszej stronie nam się pokrywa?
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:07   #1638
Angelika_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Czy Wam mamuśki też tak samkują mandarynki?? Dziś już pół kilo zjadłam!! Pychotka!! Mam ochotę na jeszcze, ale brakło. Grejfruta białego wtrąbie.
Angelika_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:13   #1639
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Fajnie, że mebelki już są. Mi kurier wózka nie wniósł i musiałam taszczyć sama na drugie piętro, a podobno to ich obowiązek donieść przesyłkę pod same drzwi
No właśnie się zdzwiwiłam, że wniósł, bo ostatni taki zakup większy - biurko - zostawił w waitrołapie.
Mama mu mówi, że szkoda, że nie zadzwonił domofonem, to by nie musiał wnosić do góry (do piwnicy sporo bliżej), a on, że jaki problem

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
a u mnie słoneczko, ale wczoraj padało, chociaż dziwne, bo jak kojarzę Ty z Leszna ja Wrocław, to niedaleko przecież
Wczoraj też padało, ale w kratkę ze słońcem, a dzisiaj też podobnie... nawet w jednym momencie grad padał

Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
Czytałam Was wczoraj ale nie miałam siły odpisać, bo od soboty walczę z bólem a od wczoraj to już chodzę po ścianach


Cytat:
Napisane przez kasikzaki Pokaż wiadomość
I z tego wszystkiego zapomniałam napisać ze wczoraj zaczęliśmy 9 miesiąc


Cytat:
Napisane przez klaurencja Pokaż wiadomość
Koleżanka urodziła - 2500g, 49cm, synek Będzie miał Filip kolegę . Teraz to chcę żeby się urodził w 2011, żeby do klasy razem chodzili ;p


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
magda1804, bambusek, boroo katalogi wysłane


Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
a miałam wAs zapytac...
Czy Wasze piersi tez są takie gorące?? hehe wiem, ze to śmiesznie brzmi i zaraz Aagtek bedzie polewała ze mnie... ale na serio jak zdejme stanik to czuje jakby mialy ze 100stopni celsjusza
Czasami tak

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki rozmiar koszuli ciążowej zamawiacie?

Mi w sumie urósł tylko brzuszek i nie wiem czy zamawiać rozmiar S jak przed ciążą, czy większy?
Ja zazwyczaj noszę S, a kupiłam jedną M i jedną L (różne firmy, więc róznica jest tylko w szerokości i to jakieś 2 cm). Tą na ew. położenie wcześniej w szpitalu XL
_________________________ ____
Hi

Byliśmy na zakupach w jednym miejscu i brakuje nam już tylko prezentów dla 3 osób, z czego jednej trzeba tylko zamówić na all, drugiej wymyśleć i kupić, a z trzecią to mały problem, bo to moja chrześniaczka 4,5 roku i dostanie jakąś grę/układankę + obowiązkowo książkę

Odebraliśmy meble i są prześliczne surowe sosnowe drewno, ale bardzo ładnie, dokładnie wykonane, żadnych zadziorów itp.
Jutro kupujemy kolorek i muszę się ewakuować z domu, bo małż będzie malował, a potem odstoją swoje na werandzie
Widziałam, że nakładkę do przewijania dostaliśmy beżową w kotki kotki średnio mi się podobają, ale beż będzie pasował do pościeli

Pochłonęłam połowę śledzi co zostały i schowałam, bo druga połowa już nie moja, a jakbym zjadła wszystkie, to bym chyba padła na żołądek
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 19:14   #1640
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Angelika ja mam faze na mandarynki w ciąży. U mnie ich pod dostatkiem zawsze
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:16   #1641
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
Czy Wam mamuśki też tak samkują mandarynki?? Dziś już pół kilo zjadłam!! Pychotka!! Mam ochotę na jeszcze, ale brakło. Grejfruta białego wtrąbie.
Taaak
Mandarynki ograniczam już na max. 2-3 dziennie + codziennie na pół grejfruta czerwonego albo pomarańczko/grejfruta białego.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:18   #1642
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

hej lasencje jestem w domku niedawno wróciłam nie mam sił was nadrabiac dziś bo padnięta jestem po 1 poszłam spać o 3 się obudziłam do 5 nie mogłam zasnąc przed 6 jakoś sie udało a po 7 znowu obudziły mnie skurcze
w spzitalu byłam zrobili mi ponad godzinny zapis KTG który nic nie wykazał a to dziwne bo jak leżałam na boku to było ok tylko co jakiś czas zanikał zapis i kazali mi sie położyć na plecy i jak sie położyłam na plecach to cały czas skurcze odczuwałam więc byłam pewna że jak przyjdą zobaczyc zapis to mnie odrazu na porodówkę zabiorą a tu nic zapis bardzo dobry zero skurczy ??????
przyszła lekarka zbadała mnie powiedziałą że faktyczni ejest 5-5,5cm rozwarcie ale nie zatrzymują mnie bo nie ma ani skurczy ani mi wody nie odeszły nie ma czynności porodowej i mam jechać do domku mam odstawic wszystkie tabletki jakie do tej pory brałam bo one wstrzymują skurcze więc mam już ich nie brać i czekać na skurcze lub odejscie wód i wtedy przyjechać i ze czasami za 2-3 dni możemy się spotkać już na porodówce
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:20   #1643
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Też nie kupuję na razie Oilatum. W ogóle to mam nadzieję, że może potem przejdę na kosmetyki rossmanowskie, bo podobno mają dobry skład.

No i nie wiem czy dobrze zrobiłam, że podjęłam decyzję, żeby pupę Wojtusia smarować Sudocremem. Zamówiłam w aptece duże opakowanie a podobno tym smaruje się tylko jak pupa już jest zaczerwieniona :/
Co macie do codziennego smarowania pupy?
Ja chcę kupić jakiś krem na odparzenia Nivea albo Hipp, a jak nie pomoże, to wtedy Sudocrem. Też zamówiłam, ale to średnie opakowanie

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Agawoo, ojej, jakie Ty masz dobre serducho.
Moze akurat sie znajdzie ktos, kto przygarnie tego pieska? Jak nie, to w schronisku bedzie przynajmniej mial co zjesc i jak sama mowilas, nie bedzie sie blakal samotnie...
No chciałabym bardzo Jejku, jak mi się marzy dom Wtedy bez problemu przygarnęłabym takiego pieska
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:20   #1644
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

nie powiem trochę się martwię bo jednak co szpital to szpital tam już ze spokojem mogłabym sobie leżeć nie martwiąc sie czy zdąże na czas dojechać jak odejdą wody no ale skoro stwierdzili ze nie mają podstaw by mnie zatrzymywać to co zrobic
jutro muszę podjechać do swojego lekarza po zwolnienie bo on mi nie wystawił szpital też nie i jestem bez zwolnienia
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:22   #1645
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Monia a ja myślałam, że Cie zatrzymają w tym szpitalu już do końca. Ale Ty się musisz namęczyć bidulko, ale skoro już leki odstawiasz to urodzisz szybciutko i pewnie w przeciągu 3 dni właśnie. A jak tż, stara się bardziej???
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:23   #1646
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

MissZuzia i chyba dobrze zrobisz, że się zdecydujesz na te rozpinane. Tak sobie dziś myślałam, że raczej w szpitalu nie będę latać bez stanika, zawsze to bardziej komfortowo mieć biustonosz, a w nim wkładki laktacyjne niż latać z uplamioną koszulą. No i w związku z tym, to chyba o wiele wygodniej dostać się do piersi poprzez biustonosz przy takiej rozpinanej koszuli niż przy kopertowej
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:23   #1647
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Taaak
Mandarynki ograniczam już na max. 2-3 dziennie + codziennie na pół grejfruta czerwonego albo pomarańczko/grejfruta białego.
Normalnie narobiłyście mi ochoty na owoce Dobrze, że mam kiwi w domu

Aha, znowu wyszła mi opryszczka W tym samym miejscu co ostatnio i przedostatnio Wścieknę się chyba

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
hej lasencje jestem w domku niedawno wróciłam nie mam sił was nadrabiac dziś bo padnięta jestem po 1 poszłam spać o 3 się obudziłam do 5 nie mogłam zasnąc przed 6 jakoś sie udało a po 7 znowu obudziły mnie skurcze
w spzitalu byłam zrobili mi ponad godzinny zapis KTG który nic nie wykazał a to dziwne bo jak leżałam na boku to było ok tylko co jakiś czas zanikał zapis i kazali mi sie położyć na plecy i jak sie położyłam na plecach to cały czas skurcze odczuwałam więc byłam pewna że jak przyjdą zobaczyc zapis to mnie odrazu na porodówkę zabiorą a tu nic zapis bardzo dobry zero skurczy ??????
przyszła lekarka zbadała mnie powiedziałą że faktyczni ejest 5-5,5cm rozwarcie ale nie zatrzymują mnie bo nie ma ani skurczy ani mi wody nie odeszły nie ma czynności porodowej i mam jechać do domku mam odstawic wszystkie tabletki jakie do tej pory brałam bo one wstrzymują skurcze więc mam już ich nie brać i czekać na skurcze lub odejscie wód i wtedy przyjechać i ze czasami za 2-3 dni możemy się spotkać już na porodówce
Monia, oni są w tym szpitalu niepoważni - to nie mogli Cię już zostawić?
Pewnie, że lepiej w domu, ale chyba już bym się mniej w tym szpitalu stresowała ... z drugiej strony, to jeszcze może potrwać parę dni, więc szkoda leżeć .. Echh ...
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:28   #1648
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
mój gada strasznie dużo w czasie wizyty i na usg też sam wszystko mówi i jeszcze nas zagaduje
a najlepsze jest, że jak sprawdzał pessar to prawie ze małża nie poprosił, zeby sam sprawdził jakoś się i jeden i drugi nie krępują miedzy sobą tylko ja speszona na samolocie siedzialam
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:29   #1649
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Co do koszul to ja polecam kopertowe. Pamiętam że wścieku dupy dostawałam z rozpinaniem i zapinaniem guziczków. Najłatwiej to wyjąć cyca z takiej zakładanej na siebie koszuli. A z tymi guziczkami to ja chodziłam w całej rozpiętej po domu bo jak mój głodomor dostawał ataku głodu to nie miałam czasu na cackanie się z guzikami
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:32   #1650
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Amelka jest już z nami,na resztę dzieciaczków czekamy z otwartymi ramionami.I/I

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Monia, oni są w tym szpitalu niepoważni - to nie mogli Cię już zostawić?
Pewnie, że lepiej w domu, ale chyba już bym się mniej w tym szpitalu stresowała ... z drugiej strony, to jeszcze może potrwać parę dni, więc szkoda leżeć .. Echh ...

No dokładnie, ja to bym na miejscu tych lekarzy już ją zostawiła tam... przecież w każdej chwili może już zacząć rodzić więc bezsensowne takie jej jeżdżenie...

Ja po jutrze d szpitala... oby tylko na te 3 dni

Idę się położyć bo coś humorku brak... :/

Może z TŻ film obejże
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.