Plotkowy dla dietetyczek :) III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-26, 19:55   #1621
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

A ja właśnie wróciłam z zakupów i tak sobie siedzę, zajadam orzeszki w czekoladzie i piję mleczną Inkę (tak na marginesie dużo bardziej mi smakuje niż zwykła). Byłam dziś u lekarza: przeziębienie i duszności na tle alergicznym no i miejscowe zapalenie skóry- świetnie! Oczywiście cała torba leków musiałam się od mamci zapożyczyć .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 20:04   #1622
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

diamentowa - kuruj się Orzeskzi w czekoaldzie powiadasz? A ja szama serek wiejski z papryką. Zasmakował mi ostatnio ^^

Dobra kochane, uciekam wziąc ciepłą kapiel i siup do łóżka i czytam ;] Dzisiaj tak.. bezkomputerowo wieczorem będzie


Dobrej nocy ;*
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 20:07   #1623
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
A ja szama serek wiejski z papryką. Zasmakował mi ostatnio ^^
uwielbiam! kiedyś na kolacje często jadłam taki zestaw: bułka poznańska z wydrążonym srodkiem, przecieta na pól, w obu połówkach masa serka wiejskiego i papryka

diamentowa nie daj się

a ja dalej sie lenie i nie siadam do nauki a jutro kolokwium, zreszta jak co poniedziałek, wtorek i czwartek
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 20:17   #1624
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dołączam się do grona symulantek .Jutro mam kartkówkę z angielskiego i jakoś nie specialnie chciało mi się uczyć,więc wymyśliłam,że na ostatniej lekcji mamy zastępstwo z panią bibliotekarką,a musiałabym czekać po tej lekcji 2h na autobus do domu,tak więc 'mamo ratuj! napisz mi zwolnienie!' .
Dziś w nocy miałam okropny sen śniło mi się,że pewien mężczyzna porwał 3 dzieci i po pewnym czasie postrzelił dwójkę,a temu trzeciemu powiedział'patrz i tak,aby ten obraz został z Tobą do końca życia' najgorsze jest to,że temu jednemu leciały zęby [a to podobno na śmierć] a czułam jakbym ja była postrzelona,masakra naprawdę! przez cały dzień chodziłam jak nakręcona mam nadzieję,że dziś przyśni mi się już coś lepszego i jutro będę miała wspaniały dzień.
Dołacze się do symulantek, bo jutro mam sprawdzian z francuskiego i jakąś odpowiedź z anglika... :/ Czyli jednym słowem.. jakbym tak dobrze poudawała... Ostatnio Mamcia jak tylko widzi, że słabiej wygladam lub się czuje źle to odrazu by chciała, żebym w domu została..
Chociaz nie.. z drugiej strony musze isc, bo musze po lekcjach iść na zakupy i odwiedzić moją przybraną babcie (mieszkałam z nia drzwi w drzwi 13 lat, od małego z nia przebywałam, ma ponad 80 lat, a taka dziarna babcia jest, że szok o seksie z nia niedawno gadałam ) Bo dziś dzwoniła do mnie jej wnuczka, że Pani Marysia się strasznie martwi o mnie czy aby nie jestem w szpitalu, bo nie byłam u niej dwa tygodnie... Ja to dopiero jestem niedobraaa... aż mi głupio, ze tyle czasu u niej nie byłam, zawsze chodziłam co tydzień, a nawet częściej, no, ale poprostu... nie mogłam.
A wracajac do spr. z francuza, to.. nie umiem nic :/ i jak znam zycie to się nie naucze, bo za Chiny mi się nie chce no

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z zakupów i tak sobie siedzę, zajadam orzeszki w czekoladzie i piję mleczną Inkę (tak na marginesie dużo bardziej mi smakuje niż zwykła). Byłam dziś u lekarza: przeziębienie i duszności na tle alergicznym no i miejscowe zapalenie skóry- świetnie! Oczywiście cała torba leków musiałam się od mamci zapożyczyć .
Diamentowa zamiast na zakupy to w takim stanie gorącą herbatke z cytryną, albo kakao jakieś jedzonko do chrupania I natychmiast do łózka !! Wygrzać się, wziąć leki, popatrzeć na tv, odpocząć poprostu trzeba i jutro napewno będzie lepiej !!
Orzeszki w czekoladzie... podziel się, a nie kusisz !

Agatka-a mniaaam.. dobry pomysł z tą bułką Wypróbuje, wypróbuje
A ja dziś zajadałam się truskawkami
Tzn. nie to, że się zajadałam (nie ma tak dobrze, żeby w zimie się takimi rarytasami zajadać ) ale babcia znalazła zamrozone i mi dała powiem szczerze, ze bardzo smaczne mimo zamrożenia
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 20:20   #1625
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
a przede mną tyyyle nauki chyba jutro bedę musiała posymulować lekką chorobę, zeby zostac w domu. i to oczywiście dla nauki, klasówka z chemii czeka... prosze trzymać kciuki
trzymam, a jakże

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość


A u mnie taka zawierucha, że ah Jak wracałam od M. to myślałam, że się przewrócę ;D
i jak tam spotkanie?

u mnie już nie sypie ale biało wszędzie

Karolinko, współczuję snu zdarzało mi się śnić o wypadających zębach, ale na szczęście nigdy ten sen nic złego nie zapowiedział

też mi się ni chce jutro na uczelnię ale muszę bo odrabiamy seminarium

diamenciku
, zdrowiej nam szybko
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2007-11-26 o 20:22 Powód: ;]
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 20:31   #1626
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

no to zostalo mi jeszcze przeczytać drugi raz 3 piesni z Odyseji i wszystko na dzisiaj. jutro sie stres zacznie...
może z fartem sie jakoś uda

dziękuję za gratulacje

w ogóle to mam dzisiaj taki troche zakręcony dzień - najpierw dowiedzialam sie o tych wynikach z historii, potem pisalam sprawdzian z matmy bez zupelnego przygotowania (jak mozna sie uczyć scislych przedmiotów kując na olimpiadę humanistyczną ), potem na farcie, bez zgłaszania nieprzygotowania wywinęłam sie jako jedna z nielicznych z odpowiedzi na ocenę żeby w końcu na fizyce uslyszeć że spię bo sie tępo zapatrzyłam na ścianę.
i wszystko przez ten polski...
btw. opracowałam spiskową teorię dziejów i odkryłam że na 99% moja polonistka napisała ksiązkę. ale zawsze jest ten jeden procent ryzyka że sie zbłaźnię wiec nic sie na razie nie odzywam
już wiem jak to sprawdzę

diamentowa- zdrowia zyczę
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP

Edytowane przez asiek14
Czas edycji: 2007-11-26 o 22:54
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 20:35   #1627
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
ja też .. na szczescie w duzje mierze mam ten problem za sobą ..

Heh. Takie życie

Ostatnio bardzo rozpaczałam, że jestem samotna, ale...? Dobrze mi z tym... Od momentu w którym pewien psycho-chłopak chciał mnie udusić trochę zbzikowałam. Bałam się ludzi, śmierci, wpadłam w anoreksję i ze znajomymi automatycznie kontakty przerwałam. Na razie jestem na tym etapie odpoczywania od ludzi... I przyznam, że jakoś nie bardzo mnie do nich ciągnie. Zauważyłam, że 75% osób w moim wieku lubi rozmowy "o niczym", robienie czegoś bez sensu ... Czekam, aż znajdę przyjaciela z którym można mądrze pogadać, powygłupiać się, a nie osoby która odstawia pokazówę, żeby być "krejzi".

Więc co jak nie jedzenie, kulinaria ma być moją pasją życiową...
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 20:46   #1628
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Heh. Takie życie

Ostatnio bardzo rozpaczałam, że jestem samotna, ale...? Dobrze mi z tym... Od momentu w którym pewien psycho-chłopak chciał mnie udusić trochę zbzikowałam. Bałam się ludzi, śmierci, wpadłam w anoreksję i ze znajomymi automatycznie kontakty przerwałam. Na razie jestem na tym etapie odpoczywania od ludzi... I przyznam, że jakoś nie bardzo mnie do nich ciągnie. Zauważyłam, że 75% osób w moim wieku lubi rozmowy "o niczym", robienie czegoś bez sensu ... Czekam, aż znajdę przyjaciela z którym można mądrze pogadać, powygłupiać się, a nie osoby która odstawia pokazówę, żeby być "krejzi".

Więc co jak nie jedzenie, kulinaria ma być moją pasją życiową...
W 100 % się zgadzam. Ale wiesz to nie jest zdrowe.. tzn. mi kompletnie nie przeszkadza, że się odciełam, jest mi narazie dobrze samej, tymbardziej, że w wakacje, kiedy bardzo potrzebowałam jakotakiej pomocy, a moze bardziej wsparcia ze strony przyajciół, nie było nikogo, kto wyciągnał by mnie z doła, nie miałam wsparcia, a teraz... cóz nie sa mi potrzebni już. Taka prawda, tyle tylko, że moich rodziców martwi, że zamiast imprezować ja własnie teraz się wyciszyłam... teraz kiedy jestem w takim wieku, że powinnam w sumie bawić się, latać z kumpelami na zakupy itp. ale ja zabardzo zawiodłam się na ludziach i fałszywych przyjaciołach i tyle. Ale cóż.. mam nadzieje, że mi to przejdzie. Napewno przejdzie, musze się tylko uporać ze sobą, a napewno z czasem będzie lepiej i u Ciebie Mangolinko tez A odnośnie chłopaka... odkąd rok temu, przed świętami facet z którym byłam dwa i pół roku, z dnia na dzień nagle stwierdził, że przestał mnie kochać... to wcale nie chce nikogo mieć i nikogo nie potrzebuje, nie chce cierpieć. o Nie !

A tak wogóle to własnie szukam tytułów światecznych piosenek !
Ale bym się napiła kawy z mlekiem...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 21:28   #1629
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
W 100 % się zgadzam. Ale wiesz to nie jest zdrowe.. tzn. mi kompletnie nie przeszkadza, że się odciełam, jest mi narazie dobrze samej, tymbardziej, że w wakacje, kiedy bardzo potrzebowałam jakotakiej pomocy, a moze bardziej wsparcia ze strony przyajciół, nie było nikogo, kto wyciągnał by mnie z doła, nie miałam wsparcia, a teraz... cóz nie sa mi potrzebni już. Taka prawda, tyle tylko, że moich rodziców martwi, że zamiast imprezować ja własnie teraz się wyciszyłam... teraz kiedy jestem w takim wieku, że powinnam w sumie bawić się, latać z kumpelami na zakupy itp. ale ja zabardzo zawiodłam się na ludziach i fałszywych przyjaciołach i tyle. Ale cóż.. mam nadzieje, że mi to przejdzie. Napewno przejdzie, musze się tylko uporać ze sobą, a napewno z czasem będzie lepiej i u Ciebie Mangolinko tez A odnośnie chłopaka... odkąd rok temu, przed świętami facet z którym byłam dwa i pół roku, z dnia na dzień nagle stwierdził, że przestał mnie kochać... to wcale nie chce nikogo mieć i nikogo nie potrzebuje, nie chce cierpieć. o Nie !

A tak wogóle to własnie szukam tytułów światecznych piosenek !
Ale bym się napiła kawy z mlekiem...
Podaj tytuly jak ułożysz jakąś fajną listę! Bo ja tez poszukuje jakichs ładnych piosenek na swieta

Co do przyjaciol i facetow- mam bardzo podobnie. Na przyjaciolach wiele razy się zawiodłam i coraz bardziej się od ludzi odsuwam. Praktycznie z nikim się nie spotykam jeśli nie muszę. Trochę mnie to martwi, bo w sumie chyba powinnam jakies kontakty utrzymywac, ale z drugiej strony nie mam na to wcale ochoty.
A jeśli chodzi o chłopaka, to go nie posiadam i pogodziłam sie z mysla, ze w najblizszym czasie posiadac nie bede. Aczkolwiek niedlugo juz chyba bede uznana za stara panne bo mam 21 lat No coz, kupie sobie kota i bede siedziec i robic na drutach. Ktoras chce sweterek?
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:52   #1630
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Od 3 godzin sprzątałam kuchnię To była m a s a k r a! We frytkownicy był olej sprzed dobrych kilku lat
Teraz mój pokój, duży pokój i odkurzanie...
A później malowanie krzesła w stylu postimpresjonistycznym
pochwal się efektami

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


hehe, słodko to napisałaś

ja też się przywiązuję do rzeczy, czasami
trochę wstyd, ale jeśli chodzi o komputer, to naprawdę... "to coś więcej"... nawet TŻ nie jest tak "przywiazany" do swojego komputra....

no i oczywiscie rower. tu faktycznie bardzo sie przywiązuje i np wymiana rowerka to dla mnie tragedia jak w niemczech zostawialam rower ktory tam uzywalam to strasznie bylo mi szkoda

a tak poza tym chyba nie jestem taką straszną materialistką




Buszuję jeszcze po starym kompie. Jeszcze pare folderów do przerzucenia i finito...
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:54   #1631
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

a ja idę już spać
wpadnę jeszcze jutro przed olimpiadą
dobranoc
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 23:31   #1632
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Asiek, gratuluję przejścia do drugiego etapu z hist.
No i jutro trzymam kciuki za polski
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 23:31   #1633
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość

A jeśli chodzi o chłopaka, to go nie posiadam i pogodziłam sie z mysla, ze w najblizszym czasie posiadac nie bede. Aczkolwiek niedlugo juz chyba bede uznana za stara panne bo mam 21 lat No coz, kupie sobie kota i bede siedziec i robic na drutach. Ktoras chce sweterek?
eeee tam, głupoty gadasz
ja w Twoim wieku też byłam sama i bez perspektyw i z dnia na dzień praktycznie sytuacja mi się zmieniła

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość

a tak poza tym chyba nie jestem taką straszną materialistką





chyba nie

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
a ja idę już spać
wpadnę jeszcze jutro przed olimpiadą
dobranoc
trzymam kciuki za olimpiadę




miłych snów
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 04:38   #1634
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Pobudka! Wstaaaaaawać!


Ale Wam zazdroszczę że tak możecie pospać...Ja po 12 poszłam spać bo robiłam 11 (sic!) profili rzek na zajęcia a teraz muszę poczynić jeszcze część opisową
Wyśpijcie się za mnie i miłego dnia
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 05:17   #1635
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
a ja idę już spać
wpadnę jeszcze jutro przed olimpiadą
dobranoc
Asiu trzymam kciuki !

Dzień dobry Wszystkim
I Miłego dnia
Idę zrobić sobie kawe...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 05:18   #1636
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
W 100 % się zgadzam. Ale wiesz to nie jest zdrowe.. tzn. mi kompletnie nie przeszkadza, że się odciełam, jest mi narazie dobrze samej, tymbardziej, że w wakacje, kiedy bardzo potrzebowałam jakotakiej pomocy, a moze bardziej wsparcia ze strony przyajciół, nie było nikogo, kto wyciągnał by mnie z doła, nie miałam wsparcia, a teraz... cóz nie sa mi potrzebni już. Taka prawda, tyle tylko, że moich rodziców martwi, że zamiast imprezować ja własnie teraz się wyciszyłam... teraz kiedy jestem w takim wieku, że powinnam w sumie bawić się, latać z kumpelami na zakupy itp. ale ja zabardzo zawiodłam się na ludziach i fałszywych przyjaciołach i tyle. Ale cóż.. mam nadzieje, że mi to przejdzie. Napewno przejdzie, musze się tylko uporać ze sobą, a napewno z czasem będzie lepiej i u Ciebie Mangolinko tez A odnośnie chłopaka... odkąd rok temu, przed świętami facet z którym byłam dwa i pół roku, z dnia na dzień nagle stwierdził, że przestał mnie kochać... to wcale nie chce nikogo mieć i nikogo nie potrzebuje, nie chce cierpieć. o Nie !

A tak wogóle to własnie szukam tytułów światecznych piosenek !
Ale bym się napiła kawy z mlekiem...
Mnie też ludzie zawiedli To przez ludzi ten świat jest zły... I nie spieszno mi do nich. Ludzie są wszędzie na wyciągnięcie ręki, po co więc teraz na siłę do nich uciekać? Całe życie przed nami... Najpierw trzeba ułożyć swoje sprawy, a później zająć się cudzymi. Z czasem zmieniamy otoczenie - nowe miejsce=nowe znajomości. I będzie dobrze

Ostatnio właśnie myślałam o takiej liście tych angielskich piosenek świątecznych Będę wdzięczna jak coś zmajstrujesz ;* Przyda się innowacja na święta zamiast kolęd


Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
pochwal się efektami
Wczoraj jednak nie zdążyłam zacząć...
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 05:37   #1637
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Mnie też ludzie zawiedli To przez ludzi ten świat jest zły... I nie spieszno mi do nich. Ludzie są wszędzie na wyciągnięcie ręki, po co więc teraz na siłę do nich uciekać? Całe życie przed nami... Najpierw trzeba ułożyć swoje sprawy, a później zająć się cudzymi. Z czasem zmieniamy otoczenie - nowe miejsce=nowe znajomości. I będzie dobrze

Ostatnio właśnie myślałam o takiej liście tych angielskich piosenek świątecznych Będę wdzięczna jak coś zmajstrujesz ;* Przyda się innowacja na święta zamiast kolęd


Wczoraj jednak nie zdążyłam zacząć...
Zgadzam się, nie ma co na siłe szukac ludzi, skoro są fałszywi
a co do listy, to dziś ją skończe i napewno podeśle Ci co ciekawsze tytuły moja Droga ;*
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 05:38   #1638
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Zgadzam się, nie ma co na siłe szukac ludzi, skoro są fałszywi
a co do listy, to dziś ją skończe i napewno podeśle Ci co ciekawsze tytuły moja Droga ;*
Do tego byłoby bardzo nieswobodnie ...

Dziękuję z góry
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 05:40   #1639
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
W 100 % się zgadzam. Ale wiesz to nie jest zdrowe.. tzn. mi kompletnie nie przeszkadza, że się odciełam, jest mi narazie dobrze samej, tymbardziej, że w wakacje, kiedy bardzo potrzebowałam jakotakiej pomocy, a moze bardziej wsparcia ze strony przyajciół, nie było nikogo, kto wyciągnał by mnie z doła, nie miałam wsparcia, a teraz... cóz nie sa mi potrzebni już. Taka prawda, tyle tylko, że moich rodziców martwi, że zamiast imprezować ja własnie teraz się wyciszyłam... teraz kiedy jestem w takim wieku, że powinnam w sumie bawić się, latać z kumpelami na zakupy itp. ale ja zabardzo zawiodłam się na ludziach i fałszywych przyjaciołach i tyle. Ale cóż.. mam nadzieje, że mi to przejdzie. Napewno przejdzie, musze się tylko uporać ze sobą, a napewno z czasem będzie lepiej i u Ciebie Mangolinko tez A odnośnie chłopaka... odkąd rok temu, przed świętami facet z którym byłam dwa i pół roku, z dnia na dzień nagle stwierdził, że przestał mnie kochać... to wcale nie chce nikogo mieć i nikogo nie potrzebuje, nie chce cierpieć. o Nie !

A tak wogóle to własnie szukam tytułów światecznych piosenek !
Ale bym się napiła kawy z mlekiem...
Tez nie mam ochoty na bliższe kontakty z ludźmi. Ot, znajomi i tyle. Mimo, że otacza mnie wiele osób ja nadal czuje się samotna. Nie bardzo interesują mnie codziennie rozmowy 'na jaki kolor to ja sobie paznokcie pomaluje' lub ' oh, jak to było na tej imprezie". Na imprezy przestalam chodzić, wole posiedzieć w domu i poczytac coś dobrego tudziez obejrzeć jakis film ;] Mam jedną zaufaną osobe - jedną. A widuje się z nim i tak rzadko, bo mieszkamy daleko od siebie i nie zawsze jest możliwość...
Po dłuższych przemysleniach też stwierdziłam, że na razie chłopaka mieć nie chcę.. bo po co? Jest dobrze tak jak jest ;]

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
Podaj tytuly jak ułożysz jakąś fajną listę! Bo ja tez poszukuje jakichs ładnych piosenek na swieta

Co do przyjaciol i facetow- mam bardzo podobnie. Na przyjaciolach wiele razy się zawiodłam i coraz bardziej się od ludzi odsuwam. Praktycznie z nikim się nie spotykam jeśli nie muszę. Trochę mnie to martwi, bo w sumie chyba powinnam jakies kontakty utrzymywac, ale z drugiej strony nie mam na to wcale ochoty.
A jeśli chodzi o chłopaka, to go nie posiadam i pogodziłam sie z mysla, ze w najblizszym czasie posiadac nie bede. Aczkolwiek niedlugo juz chyba bede uznana za stara panne bo mam 21 lat No coz, kupie sobie kota i bede siedziec i robic na drutach. Ktoras chce sweterek?
Poprosze ładny sweterek w kolorze turkusu

Co do przyjaciół. Zawiodłam się wielokrotnie i nie wiem czy za każdym razem byłam coraz bardziej naiwna czy co. Nie potrafiłam sobie przemówić, że "tak, ten człowiek tez jest zły". Zawsze było :"A może jednak ten jest dobry, ten jest prawdziwy, nie fałszywy, nie dwulicowy?" :rolleyes". No i wyszło na to, że za dużo tych "może" i się przejechałam.

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
Pobudka! Wstaaaaaawać!


Ale Wam zazdroszczę że tak możecie pospać...Ja po 12 poszłam spać bo robiłam 11 (sic!) profili rzek na zajęcia a teraz muszę poczynić jeszcze część opisową
Wyśpijcie się za mnie i miłego dnia
Sylwio, ja juz od 6 nie śpie Więc trochę się wyspałam i Tobie tez miłego dnia



Tamonita- jak majstrujesz liste to ja tez prosze. Jak mi się będzie nudziło dzisiaj to tez coś zmajstruję, bo ten snieg mnie jakoś tak nastraja ;D

Ewusiu - spotkanie? Normalnie. Obejrzeliśmy film, pogadaliśmy i poszłam do domu Tylko zaczynam się bac jego gestów - a tu głowa na ramieniu, a tutaj się bardziej przybliży podczas oglądania filmu

No nic, miłego dnia
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 05:47   #1640
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Tez nie mam ochoty na bliższe kontakty z ludźmi. Ot, znajomi i tyle. Mimo, że otacza mnie wiele osób ja nadal czuje się samotna. Nie bardzo interesują mnie codziennie rozmowy 'na jaki kolor to ja sobie paznokcie pomaluje' lub ' oh, jak to było na tej imprezie". Na imprezy przestalam chodzić, wole posiedzieć w domu i poczytac coś dobrego tudziez obejrzeć jakis film ;] Mam jedną zaufaną osobe - jedną. A widuje się z nim i tak rzadko, bo mieszkamy daleko od siebie i nie zawsze jest możliwość...
Po dłuższych przemysleniach też stwierdziłam, że na razie chłopaka mieć nie chcę.. bo po co? Jest dobrze tak jak jest ;]
Dokładnie...
Ja właśnie czekam aż trafię na tych odpowiednich ludzi. Nie interesują mnie puste rozmowy, ani ciągle mówienie "hate, fuck, die", pozerstwo i popisy, głupkowate śmianie się z byle czego... Tak to teraz w większości osób wygląda. Jak na razie dziękuję za bliższe kontakty z takimi ludźmi. W szkolę tylko zamienię kilka słów i to mi w zupełności wystarcza. To ludzie uczynili mnie taką jaką teraz jestem, a ja nie należę do masochistów .
Na razie pełna regeneracja z mojej strony...
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 06:03   #1641
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Tez nie mam ochoty na bliższe kontakty z ludźmi. Ot, znajomi i tyle. Mimo, że otacza mnie wiele osób ja nadal czuje się samotna. Nie bardzo interesują mnie codziennie rozmowy 'na jaki kolor to ja sobie paznokcie pomaluje' lub ' oh, jak to było na tej imprezie". Na imprezy przestalam chodzić, wole posiedzieć w domu i poczytac coś dobrego tudziez obejrzeć jakis film ;] Mam jedną zaufaną osobe - jedną. A widuje się z nim i tak rzadko, bo mieszkamy daleko od siebie i nie zawsze jest możliwość...
Po dłuższych przemysleniach też stwierdziłam, że na razie chłopaka mieć nie chcę.. bo po co? Jest dobrze tak jak jest ;]



Poprosze ładny sweterek w kolorze turkusu

Co do przyjaciół. Zawiodłam się wielokrotnie i nie wiem czy za każdym razem byłam coraz bardziej naiwna czy co. Nie potrafiłam sobie przemówić, że "tak, ten człowiek tez jest zły". Zawsze było :"A może jednak ten jest dobry, ten jest prawdziwy, nie fałszywy, nie dwulicowy?" :rolleyes". No i wyszło na to, że za dużo tych "może" i się przejechałam.



Sylwio, ja juz od 6 nie śpie Więc trochę się wyspałam i Tobie tez miłego dnia



Tamonita- jak majstrujesz liste to ja tez prosze. Jak mi się będzie nudziło dzisiaj to tez coś zmajstruję, bo ten snieg mnie jakoś tak nastraja ;D

Ewusiu - spotkanie? Normalnie. Obejrzeliśmy film, pogadaliśmy i poszłam do domu Tylko zaczynam się bac jego gestów - a tu głowa na ramieniu, a tutaj się bardziej przybliży podczas oglądania filmu

No nic, miłego dnia
Nie ma sprawy, jak tylko dziś zrobie jakąś sensowną z fajnymi tytułami to oczywiście Ci podeśle

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Dokładnie...
Ja właśnie czekam aż trafię na tych odpowiednich ludzi. Nie interesują mnie puste rozmowy, ani ciągle mówienie "hate, fuck, die", pozerstwo i popisy, głupkowate śmianie się z byle czego... Tak to teraz w większości osób wygląda. Jak na razie dziękuję za bliższe kontakty z takimi ludźmi. W szkolę tylko zamienię kilka słów i to mi w zupełności wystarcza. To ludzie uczynili mnie taką jaką teraz jestem, a ja nie należę do masochistów .
Na razie pełna regeneracja z mojej strony...
A tak odnosnie ludzi, znajomych, przyjaciół, chłopaków... szczerze to jestem zdania, że na wszystko w życiu przyjdzie czas. Poprostu teraz jest w Nas czas wyciszenia i tak powinnysmy do tego podchodzić. Mi tam tez zupełnie nie przeszkadza, że nie mam jakichś super bliskich przyjaciół wszędzie, a tylko bardziej znajomych, do których jestem zdystansowana. Nic na siłe o !
Cholera... nic na ten francuski nie umiem :/
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 06:23   #1642
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

A ja coś czuje, ze mnie spyta z polskiego Czułam to w dzisiejszej owsiance
Dajcie mi siłę, dajcie mi moc
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 06:43   #1643
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

ja w moich jabłkach w cieście probowałam nie czuć olimpiady

a jeśli chodzi o znajomych i przyjaciół... nie będę chyba wyjątkiem jak napiszę że się odizolowałam - z dwóch przyjaciołkek zrobiły się "tylko" koleżanki i wcale nie mam zamiaru tego zmieniać jest dobrze tak jak jest...
tylko mama mi mówi że się izoluję

jedna mi została przyjaciółka ale nawet z nią nie gadam na wszystkie tematy
co do chłopaka... jak jest, to jest jak nie ma to nie ma ale cii... coś się zaczyna kręcić :yep:
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 07:21   #1644
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Asiu trzymam kciuki !

Dzień dobry Wszystkim
I Miłego dnia
Idę zrobić sobie kawe...
dzien dobry
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
A ja coś czuje, ze mnie spyta z polskiego Czułam to w dzisiejszej owsiance
Dajcie mi siłę, dajcie mi moc
to nie przeczucie w tej owsiance tylko witaminy z brupy B

May the force be with you

Dzien dobry wszystkim.
Ja wlasnie zjadlam sniadanko i juz uciekam zaraz.
Odezwe sie na lunchu.

Milego dnia wszystkim)
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 07:47   #1645
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę że tak możecie pospać...Ja po 12 poszłam spać bo robiłam 11 (sic!) profili rzek na zajęcia a teraz muszę poczynić jeszcze część opisową
Wyśpijcie się za mnie i miłego dnia
ja się trochę wyspałam za Ciebie wstałam o 8

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość

Ewusiu - spotkanie? Normalnie. Obejrzeliśmy film, pogadaliśmy i poszłam do domu Tylko zaczynam się bac jego gestów - a tu głowa na ramieniu, a tutaj się bardziej przybliży podczas oglądania filmu
ehe typowe


ale Wy piszecie od rana


spadam na uczelnię niedługo

miłego dzionka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 09:08   #1646
_Ana
Raczkowanie
 
Avatar _Ana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 256
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Witam
troszkę u mnie zamieszania i nie mam chwili

Podczytałam Was i muszę stwierdzić ze mam dużo szczęścia od hmm dekady już taką grupę znajomych przerodziło się to w prawdziwe przyjaźnie - oczywiście każdy z nas ma swoje życie, są okresy kiedy trzymany sie bardziej razem, na co dzień i są przerwy.
Ale najważniejsze że wiem że zawsze mogę na nich liczyć a oni na mnie w każdej ciężkiej sytuacji. Możemy rozmawiać, szczerze o wszystkim 100% zaufania

Pamiętajcie jeśli przyjaciel Cię zawodzi to znaczy że taka osoba nigdy nie była przyjacielem - ale warto zaufać ludziom, otworzyć sie czasem w poszukiwaniu tych prawdziwych.

pozdrawiam
__________________
- - - - - - - - - - - - - - -- - - - --
76 - - - - -70 - - - - - - - - - 60 - - - - - 54
---- - ^
_Ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 09:23   #1647
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez _Ana Pokaż wiadomość
Podczytałam Was i muszę stwierdzić ze mam dużo szczęścia od
Ja też mogę tak stwierdzić Chodz jak sobie przypomne podstawówkę i początki liceum to był koszmar, który w dużym stopniu wpłynął na moje życie i na to kim jestem w chwili obecnej

W sumie sztuczne przyjaźnie z liceum nie przetrwały Z tego okresu została mi tylko jedna prawdziwa przyjaciółka Ale wiadomo nie liczy się ilośc a jakość

W chwili obecnej mogę stwierdzić, że mam znajomych na których mogę polegać prawie w każdej sytuacji Więc wydaje mi się, że z czasem każdy ma szansę spotkać takich ludzi, których będzie mógł nazwać prawdziwymi przyjaciółmi, a nie ma nic gorszego niż na siłę starać się z kimś zaprzyjaźnić, zwłaszcza jeśli ta osoba ma zupełnie inne zainteresowania, hobby, spojrzenie na świat i tak naprawdę nic was nie łączy

Czapeczko też nie mam TŻ A jestem o rok starsza od Ciebie Mi tam określenie stara panna wogóle się nie podoba - wolę być flirtującym singlem
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 10:47   #1648
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
eeee tam, głupoty gadasz
ja w Twoim wieku też byłam sama i bez perspektyw i z dnia na dzień praktycznie sytuacja mi się zmieniła
Często to słysze, ze to przychodzi nagle niepsodziewanie..ale jakoś to przytrafia się wszystkim naokoło a mi nie

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość

Poprosze ładny sweterek w kolorze turkusu
Nie ma sprawy tylko najpierw naucze sie robic na drutach, a to moze troche potrwac

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Czapeczko też nie mam TŻ A jestem o rok starsza od Ciebie Mi tam określenie stara panna wogóle się nie podoba - wolę być flirtującym singlem
Mi tez okreslenie stara panna się nie podoba. Jest okropne! Ale żeby być flirtującym singlem, trzeba choć trochę flirtować
A jak się jest taką osobą jak ja, to trzeba pogodzić się z faktami- stara panna jak nic.


Eeee, dobra, wiem, ze marudze, ale jestem chora i mi wolno

A tak w ogole, to dzien dobry wszystkim
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 11:02   #1649
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

żeby nie bylo... wrociłam z olimpiady
i dygoczę z zimna
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 11:13   #1650
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
żeby nie bylo... wrociłam z olimpiady
i dygoczę z zimna
Zrób sobie ciepłą herbatkę na rozgrzanie.

I jak poszla olimpiada???
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.