Dieta kopenhaska - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 22:08   #1621
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Dieta kopenchadzka

ja juz 3 raz podchodze do tej diety i mi nie wychodzi;/;/;/ bo wieczorem jak zwykle zjem cos wysoko kalorycznego a w ferie tak miałam zaczac ta dietkeehhhhhh załuje strasznie
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:15   #1622
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Dieta kopenchadzka

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Może przedokresowa, a może po prostu organizm domagał się kalorii.
nie sądzę. Bo czekolada przed okresem to u mnie norma już od dłuższego czasu
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:20   #1623
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Dieta kopenhaska

czytałam troche o kopenhaskiej i mam jedno pytanko, mianowicie co to za mieso na lunch lub obiad duzy befsztyk??? to schab czy co???
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:25   #1624
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
czytałam troche o kopenhaskiej i mam jedno pytanko, mianowicie co to za mieso na lunch lub obiad duzy befsztyk??? to schab czy co???
wieprzowe lub wołowe.
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:19   #1625
goga830
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta kopenhaska

Jeśli chcecie być zdrowe i nie mieć uszczerbku na zdrowiu nie stosujcie tej diety-pozdrawiam
goga830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:47   #1626
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez goga830 Pokaż wiadomość
Jeśli chcecie być zdrowe i nie mieć uszczerbku na zdrowiu nie stosujcie tej diety-pozdrawiam
Podpisuje się rękoma i nogami. Stosowałam,żałuję
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:46   #1627
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez goga830 Pokaż wiadomość
Jeśli chcecie być zdrowe i nie mieć uszczerbku na zdrowiu nie stosujcie tej diety-pozdrawiam
nie kazdy musi miec uszczerbek na zdrowiu po tej diecie.
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 09:13   #1628
goga830
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta kopenhaska

W takim razie życzę powodzenia
goga830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 11:20   #1629
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez goga830 Pokaż wiadomość
W takim razie życzę powodzenia
Nie trzeba. Juz kilkakrotnie przechodziłam tę diete i nic mi nie jest. Kilka znajomych osób również ją sobie chwali.
Zreszta pisałam o tym juz w tym wątku.
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:27   #1630
scarsss
Raczkowanie
 
Avatar scarsss
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Za oceanem
Wiadomości: 420
Dot.: Dieta kopenhaska

Nie da sie ukryc ze ta dieta jest niejako katorga dla organizmu.Dziewczyny maja racje ze najlepiej powoli z glowa ukladajac odpowiednie jadlospisy...wystarczy spojrzec na watek "Nasze jadlospisy" zeby zobaczyc jak dziewczyny sobie dobrze radza na redukcji nie katujac tak organizmu ale kazdy wybiera to co chce...zasady tej diety sa anormalne i jest strasznie rygorystyczna np zucie gumy bez cukry jest juz przerwaniem diety...jednak musze tez przyznac ze moja mama schudla na tej diecie bardzo ladnie...zoladek jej sie skurczyl...jednak jak juz ktos sobie zafunduje taka jazde bez trzymanki to musi rozsadnie zaczac z niej wychodzic bo o jojo bardzo latwo...
scarsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:54   #1631
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez kasiunka8998 Pokaż wiadomość
Nie trzeba. Juz kilkakrotnie przechodziłam tę diete i nic mi nie jest. Kilka znajomych osób również ją sobie chwali.
Zreszta pisałam o tym juz w tym wątku.
Nie chcę straszyć, ale skutki mogą się ujawnić dopiero za parę ładnych lat.

A czemu kilkakrotnie aż ją przechodziłaś? czyżby jojo za każdym razem?
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 14:04   #1632
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Dieta kopenhaska

Jest to chyba najbardziej mordercza dieta jaką stosowałam. Wytrzymałam 9 dni. Było to ponad 2 lata temu. Efekt zerowy. Tzn nic nie schudłam. Byłam tylko strasznie wycieńczona. Z głodu miałam różne wizje, na niczym nie mogłam się skupić. Jedyne co mi dała to że bardzo skurczył mi się po niej żołądek i zaczęłam mniej jeść. W zasadzie pierwsze kilogramy straciłam półtora miesiąca po. Poza tym odzwyczaiłam się od słodyczy i tłustych obiadków. Piłam też dużo wody. Kupowałam butelkę 2l na dzień wyciskałam do niej pół cytryny i wypijałam przez cały dzień. Dopiero ta lepsza dieta pozwoliła mi schudnąć a nie dieta kopenhaska. Przez pół roku po zakończeniu diety kopenhaskiej i rozpoczęciu zdrowego odżywiana się schudłam 8kg (i ważyłam 49kg). Teraz po 2 latach jestem o 10kg grubsza (59kg) ale jestem o wiele szczęśliwsza. Już nigdy więcej tak morderczych diet!!
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 21:33   #1633
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dieta kopenhaska

Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. Przetrwałam całą, schudłam jakies 4 kg bo w sumie nie miałam tak bardzo z czego. Efekt taki że mam więcej niż miałam i teraz to dopiero ciężko jest sie tego pozbyć.

A więc naprawdę odradzam, jeżeli ktoś chce schudnąć 2-3 kg to napewno nie w ten sposób bo później wracają te kg z nadwyżką;/

Wiem ze to pewnie do większości żądnych pięknej sylwetki dziewczyn nie przemawia ale nic więcej nie poradzę. Powiem tyle że w tym wypadku nie warto się uczyć na własnych błędach a jest na forum mnóstwo innych sposobów na zgubienie kg.
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:35   #1634
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Nie chcę straszyć, ale skutki mogą się ujawnić dopiero za parę ładnych lat.

A czemu kilkakrotnie aż ją przechodziłaś? czyżby jojo za każdym razem?
nie, nie jojo A dlaczego kilkakrotnie, juz pisalam. Stosujac ja pierwszy raz była to kolejna próba z cyklu "musze schudnąc. moze mi sie uda..."i przerwalam ja na 8 dniu bo jakas tam impreza wypadla i Kasia dopadła do jedzenia:/ Pózniej mialam wielka motywacje do schudniecia i znowu zaczelam kopenhadzka. Startowalam z naprawde duza waga i kopenhaska byla dla mnie startem w długiej diecie. Kiedy widzialam spadajace kilogramy (nie kłoce sie, ze był to tłuszcz bo pewnie byla to woda itp) mialam motywacje (psychiczną!) do dalszej walki z kilogramami. Po 13 dniach kopenhaska zamieniala sie w zdrowa walke z kilogramami,która rowniez przynosila efekty ale w znacznie wolniejszym tempie. Jednak po jakims czasie waga stanela w miejscu a mialam jeszcze sporo do zrzucenia, ja pod wpływem załamania znowu powrocilam do kopenhaskiej. Nie wiem dlaczego, ale widząc coraz mniejsze cyferki na mojej domowej wadze chcem wiecej, wiecej i wiecej efektów. Po prostu po tej diecie dostaje "kopa" do walki z mom ciałem. i to wszystko.
Zreszta na poprzedniej stronie pisalam juz o tym.
Wspomnialam rowniez o moich modyfikacjach diety.
pozwole sobie zacytowac.


"jak wiadomo kazdy organizm inaczej reaguje na ta diete. Przechodzilam ją 2 razy. Pierwszy raz skonczylam na 8 dniu bo wypadla jakas tam impreza i skusilam sie na 2 drinki a pozniej to juz sie potoczylo... po tych 8 dniach waga pokazala 5 kg mniej i utrzymala sie jakies 3 miesiace bo po zakonczeniu diety powrocilam do dawnego sposobu odzywiania (czyt.b.złego). Za drugim razem stosując diete schudlam juz 8 kg jednak nieco modyfikowalam kopenhadzka bo nie wierze w to,ze stosujac sie jej scisle poprawie przemiane materii. A mianowicie np zamiast salaty z cytryna robilam sobie surówke z sałaty,tarkowanej marchewki i odrobiny sosu knorr,zamiast befsztyka jadłam gotowaną lub smazona w przyprawie gyros(zawsze to lepsze od panierki:P) piers z kurczaka. reszta mi pasowala wiec jej nie zmienilam. Piłam duzo wody niegazwoanej i kilka razy w ciagu tych 13 dni wypiłam swiezy sok marchewkowy, łykałam tabletki witaminowe. Nie czulam sie głodna, cieszylam sie z utraty wagi i bylam zadowolona z efektów, jednak wiedzialam ze aby utrzymac to nie moge powrocic do dawnych nawykow zywieniowych... od zakonczenia diety minął juz prawie rok i z tych straconych 8 kg wrocil mi 3 moze 4. uwazam ze jak na tak długi okres czasu to i tak nie duzo.
W dalszym ciagu jestem niezadowolona z mojej wagi i wyglądu, w przyszłym roku wychodze za mąż i marze o pieknej sylwetce. Zawsze o niej marzylam. I chem to urzeczywistnic. Postanowilam ze mam rok na zrzucenie kilogramow, nie wiem ilu, moze 10, moze 15 a moze i 20. To zalezy od tego jak bede wygladac bo przy moim wzroscie (180) nie chcem byc bardzo szczupla ale szczupla.
Kopanhaska ma dla mnie tylko jedna najwazniejsza zalete. Kiedy widze,ze spadaja mi kg od początku, po zakonczeniu jej mam motywacje do dalszego chudniecia i uwazam aby te kg nie wrocily a wrecz przeciwnie, spadły jeszcze mocniej. Takze dieta ta jest dla mnie dobrym startem. W ciagu 13 dni przyzywczajam sie do mniejszej ilosci jedzenia i po 2 tygodniach nie czuje głodu a jesli nawet to napewno w mniejszym stopniu, gdyz zołądek zdązył sie skurczyc. Motywacje mam teraz bardzo mocna, czasu duzo i mam nadzieje ze sie uda, bo jak nie to juz zawsze bede "większą dziewczynką" ... :P Bo chyba lepszej motywacji jak wlasne wesele nie moze byc
Nikogo nie namawiam do stosowania tej diety, jednak jestem pewna ze tak jak dla mnie, innym moze byc ona jakimś startem w walce o piekna sylwetke. Tylko pamietajmy, że jesli bedac na niej odczujemy negatywny wpływ na nasz organizm, powinnismy ja przerwac. Ja osobiscie nie odczuwalam nic złego."

Edytowane przez kasiunka8998
Czas edycji: 2009-01-24 o 22:44
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 09:23   #1635
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. Przetrwałam całą, schudłam jakies 4 kg bo w sumie nie miałam tak bardzo z czego. Efekt taki że mam więcej niż miałam i teraz to dopiero ciężko jest sie tego pozbyć.

A więc naprawdę odradzam, jeżeli ktoś chce schudnąć 2-3 kg to napewno nie w ten sposób bo później wracają te kg z nadwyżką;/

Wiem ze to pewnie do większości żądnych pięknej sylwetki dziewczyn nie przemawia ale nic więcej nie poradzę. Powiem tyle że w tym wypadku nie warto się uczyć na własnych błędach a jest na forum mnóstwo innych sposobów na zgubienie kg.
podziwiam, bo ja dla 5 kg bym takiej diety nie stosowała.
Jak się męczyć to dla większego celu więc i z nadwagą a nie dla ludzi z reguły szczupłych
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 09:33   #1636
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
podziwiam, bo ja dla 5 kg bym takiej diety nie stosowała.
Jak się męczyć to dla większego celu więc i z nadwagą a nie dla ludzi z reguły szczupłych
No tak tylko, że ja wtedy byłam jeszcze na tyle głupia i myslałam, że przeżyje te 13 dni zrzuce te kilka kg i że to wszystko związane z moim traceniem kg.
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 10:30   #1637
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
No tak tylko, że ja wtedy byłam jeszcze na tyle głupia i myslałam, że przeżyje te 13 dni zrzuce te kilka kg i że to wszystko związane z moim traceniem kg.
to teraz na jakiej jesteś diecie ?
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 21:10   #1638
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
to teraz na jakiej jesteś diecie ?
Teraz jestem na diecie: mniej żreć więcej się ruszać
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:33   #1639
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Dieta kopenhaska

Dziewczyny jak dla mnie znakiem,że ta "dieta" to dno jest już sam jadłospis na śniadanie : kubek kawy i kostka cukru.
Jak po tym mieć energię ,jak myśleć ?!
Przecież na lewo i prawo trąbią o tym,jak ważne jest śniadanie.

Nie wspomnę o reszcie - 3 posiłki dziennie,powinno być 5.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 22:05   #1640
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Dieta kopenhaska

a niektorym ciężko jest z rana cokolwiek przełknąć. Dajmy na to moja mama od paru dobrych lat nie jada rano. bo mówi, że jej niedobrze wtedy. każdy jest inny.
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:18   #1641
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Question co sądzicie?KOPENHASKA

Podejrzewam ze już jest taki wątek... ale nie mogę się doszukac:/sorki:/
wiec co sądzicie o kopenhaskiej?? Mi ona osobiście odpowiada
Ale wiem, ze jest dietą kontrowersyjna!? Bynajmniej wśród moich znajomych, wiele reaguje na nią negatywnie. Wiec nie wiem do końca jak z nią jest! Wiem ze jest bardzo rygorystyczna, ale pasuje mi to!
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:34   #1642
julisiapysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: co sądzicie?KOPENHASKA

ja na niej schudłam tylko 3kg (a znajoma 10 ) ale jestem osobą w miarę szczupłą, na wadze rożnica niewielka...za to w cm...hoho talia minus 5 udo minus 3 łapa minus 2 biodra minus 7 ale moj problem to brzuszek, żadną dietą go nie zwalcze, muszę dolączyc cwiczenia, a na diecie czulam się ok. tym bardziej, ze lubie befsztyki, jajka...tlyko ten szpinak :/ ....
julisiapysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:45   #1643
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: co sądzicie?KOPENHASKA

Przenoszę na krzywe zwierciadło, bo tej diety do zdrowych diet zaliczyć się nie da.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:56   #1644
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dieta kopenhaska

a ja łączę z podobnym wątkiem i apeluję o używanie wyszukiwarki.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:59   #1645
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: co sądzicie?KOPENHASKA

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Przenoszę na krzywe zwierciadło, bo tej diety do zdrowych diet zaliczyć się nie da.
heheh i raz drugi inne zdanie mam
...
Dieta trudna, nie dla wszystkich, ale skuteczna!
drastyczna fakt---- "krzywe zwierciadło"-----
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:03   #1646
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: co sądzicie?KOPENHASKA

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
heheh i raz drugi inne zdanie mam
...
Dieta trudna, nie dla wszystkich, ale skuteczna!
drastyczna fakt---- "krzywe zwierciadło"-----
inne zdanie można mieć w kwestiach, w których głos zabiera GUST, ale z faktami się nie polemizuje. Policz może, moja Droga, ilość kalorii spożywanych na kopoenhaskiej. Gotowe?

A teraz przeczytaj regulamin i zobacz, że Twoje 'inne zdanie' nie ma uzasadnienia.

jeśli chcesz dążyć do celu po (swoich) trupach, proszę bardzo. Ty będziesz sobie cierpieć, nikt inny. Powodzenia
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:40   #1647
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: co sądzicie?KOPENHASKA

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
inne zdanie można mieć w kwestiach, w których głos zabiera GUST, ale z faktami się nie polemizuje. Policz może, moja Droga, ilość kalorii spożywanych na kopoenhaskiej. Gotowe?

A teraz przeczytaj regulamin i zobacz, że Twoje 'inne zdanie' nie ma uzasadnienia.

jeśli chcesz dążyć do celu po (swoich) trupach, proszę bardzo. Ty będziesz sobie cierpieć, nikt inny. Powodzenia
no fakt jest faktem
Niewiele kalorii: 800-1000 ( w zależności dla kogo nie wiele)
można sobie ustawić porcje , żeby nie czuć po nich głodu. Mamy do dyspozycji 3 posiłki dziennie, które muszą nam dostarczyć składników odżywczych i kalorii
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:02   #1648
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: co sądzicie?KOPENHASKA

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
no fakt jest faktem
Niewiele kalorii: 800-1000 ( w zależności dla kogo nie wiele)
można sobie ustawić porcje , żeby nie czuć po nich głodu. Mamy do dyspozycji 3 posiłki dziennie, które muszą nam dostarczyć składników odżywczych i kalorii
rzeczywiście, tost i kawa na pewno dostarczą

uczucie głodu to jedno, a kalorie - drugie, dziewczyny chore na anoreksję nie czują głodu jedząc 300kalorii i niby to jest ok?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:11   #1649
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: co sądzicie?KOPENHASKA

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
rzeczywiście, tost i kawa na pewno dostarczą

uczucie głodu to jedno, a kalorie - drugie, dziewczyny chore na anoreksję nie czują głodu jedząc 300kalorii i niby to jest ok?
Przejrzałam różne fora o diecie i wiele głosów widziałam..
nie sadzę że jadłospis K. można przyrównywać do 300k i td
jeżeli się stosuje to co jest napisane to nie będzie problemów
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:13   #1650
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: co sądzicie?KOPENHASKA

Cytat:
Napisane przez 123dzemdzemona22 Pokaż wiadomość
Przejrzałam różne fora o diecie i wiele głosów widziałam..
nie sadzę że jadłospis K. można przyrównywać do 300k i td
jeżeli się stosuje to co jest napisane to nie będzie problemów
no to mówię Ci, stosuj, skoro tak bardzo chcesz. przekonasz się sama, będziesz miała własne błędy do nauki na przyszłość i bogatsze doświadczenie życiowe. a czy warto, sama sobie odpowiedz...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.