Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 17:37   #1621
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez OliFka1
Wiewióreczko zaleca się żeby posiłki było co 3 godzinki, no i pierwszy nie później niż godzinę od wstania rano. No chyba że taki śpioch jesteś
wczoraj i dzis mam inne godziny bo omijam podwieczorek, bo jakos tak sie sklada ze nie ma mnie w domu albo nie mam czasu wczoraj jadlam o 10, 13, 16 i 18 a dzis 10, 13, 15, 18 ja wstaje ok 8 30 - 9 wiec mysle ze 10 to calkiem niezla pora na sniadanie w piatek wyjezdzam wiec bede calkowicie zalezna od pór hotelowych, ale po powrocie obiecuje, ze przestawie posilki tak zeby jesc najpozniej godzine po przebudzeniu i nie czesciej niz co 2,5 - 3 godziny
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 18:24   #1622
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez OliFka1
I dowiedziałam się czegoś co mnie zasmuciło - ćwicząc określoną część ciała np. uda nie powoduje sie ich chudnięcia
Ano tak, bo ćwicząc jakąś część ciała wyrabiasz mięśnie, paląc tłuszcz przy okazji. Dlatego osobom, które chcą schudnąc i spalić tłuszcz poleca się aeroby - wykonując ćwiczenia aerobowe pali się tłuczyk z całego ciała, dlatego obecnie skupiam się na pump it up, skakance, hula-hop i... chcę się przemóc i zacząć biegać, choć tego nienawidzę ;-) Ale uda, biodra i pośladki na pewno ładnie ukształtuje i odtłuści...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 18:31   #1623
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Zrobilyscie mi ochoty na to bieganie wzdluz morza ehh moze chociaz raz w tym roku pobiegam, z tym że nie nad Bałtyckim, a Adriatyckim..
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 19:48   #1624
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

wow.....ale zescie sie wziely za sibie.....az mam wrazenie ze za malo robie....kateczka super ze sie zmotywowalas
pallitqa witam po dluuuugiej nieobecnosci!!!
hihi no laczymy sie w nienawidzeniu biegania, ale efekty...no coz przewazaja
dzisiaj: takie mialam zakwasy i tak nie chcialo mi sie biegac...wiec nie poszlam!! ALE....za kare poskakalam 10min na czczo ide hulahopnac sobie 20min znowu (wczoraj zaliczylam rowniez) jutro...no coz... musze sie zmusic do 20min biegania....ale nie powiem, po tych 3 dniach cwiczen na czczo, mam duuuzo twardsze uda wiec lece
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 20:15   #1625
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<=
hihi no laczymy sie w nienawidzeniu biegania, ale efekty...no coz przewazaja
dzisiaj: takie mialam zakwasy i tak nie chcialo mi sie biegac...wiec nie poszlam!! ALE....za kare poskakalam 10min na czczo ide hulahopnac sobie 20min znowu (wczoraj zaliczylam rowniez) jutro...no coz... musze sie zmusic do 20min biegania....ale nie powiem, po tych 3 dniach cwiczen na czczo, mam duuuzo twardsze uda wiec lece
O jezu, to ja naprawdę muszę zacząć biegać, bo dość mam już tego tyłka i ud.
Chociaż z udami to... mam umięśnione i twade, ale nie wewnątrz, wewnąrz są obrzydliwe i totalnie nie do zaakceptowania ;-) Więc liczę na to, że bieganie pomoże...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 20:25   #1626
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ja również po 2-3 dniach biegania zauwazyłam zemoj tyłeczek stal sie twardszy co mnie zmotywowało aby dalej biegac no i teraz juz 2 tydz biegam 3 razy w tygodniu )
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 07:24   #1627
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez hihi
Ano tak, bo ćwicząc jakąś część ciała wyrabiasz mięśnie, paląc tłuszcz przy okazji. Dlatego osobom, które chcą schudnąc i spalić tłuszcz poleca się aeroby - wykonując ćwiczenia aerobowe pali się tłuczyk z całego ciała, dlatego obecnie skupiam się na pump it up, skakance, hula-hop i... chcę się przemóc i zacząć biegać, choć tego nienawidzę ;-) Ale uda, biodra i pośladki na pewno ładnie ukształtuje i odtłuści...
Szkoda, że dowiedziałam się o tym późno A woją drogą, wielka szkoda, że wykonując np. ćwiczenia na uda nie chudnie się w udach tylko, a ćwiczenia na brzuch nie gubi sie tłuszczu z brzucha. Znacznie by nam to ułatwiło
A te wszystkie zestawy ćwiczeń na poszczeglne części ciała kształtują mięśnie, sprawiają że jest się zgrabniejszym, o ile oczywiście te mięśnie nie przykrywa warstwa tłuszczu... Dlatego muszę wprowadzić więcej ćwiczeń kardio do moich treningów

Bo nogi mam np umięśnione - dużo je ćwiczę. Jak byłam niedawno u lekarza na te trzaskajace kolana, no i badał mi nogi to mi powiedział że mam silne mieśnie od jeżdżenia na rowerze. A tu nic nie widać, bo udo 55 cm tłuste
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 11:30   #1628
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Muszę pogratulować wam dziewczyny!!! jestescie niezwykle wytrwałe nie to co ja ...chociaz musze powiedziec ze znowu ,czyli od 2 dni robię brzuszki i cwiczenia na boczki...zaraz tez wybieram sie na basen popływac moze i ja sie skusze na bieganie chociaz wybieram sie juz do poczatku wakacji i zawsze znajde jakies usprawiedliwienie ale chyba trzeba z tym skonczyc

Jeszcze przypomniałam swietne cwiczenie na pośladki które naprawde działa...chyba kazda z nas zna cwiczenie gdzie lezy sie na plecach nogi ma na zgiete w kolananach i wypycha bioderka do góry...a wystarczy w tym cwiczeniu złaczyc nogi i wtedy podnosci posladki i od razu cwiczenie jest bardziej męczące..polecam wszystkim!!!
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 11:43   #1629
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

dołaczam się do watku dziewczyn nie do końca zadowolonyc ze swoich ud i posladków pomimo, ze juz schudłam prawei 5kg, to wciąż jestem z tego obszaru bardzi niezadowolona brzuch mam już płaski, żebra mi zaczynają wystawać , a nogi i tak nie takie jakbym chciała mam dośc mocną budowę nóg, dlatego też boję się wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia, które mogłyby je jeszcze barzdiej umęśnić, bo mam wtedy wrażenie, ze wyglądam jak kulturystka muszę porządnie się wziąc za orbitreca, może on pomorze mi spalić ten wstrętny tłuszczyk i za callanetics, bo te cwiczona bardziej wysmuklają, a nie umięsniają. Kupiłam kiedys kasetę Tamilee Webb na nogi i leży w kącie, bo poćwiczyłam 2 razy i maiłam wrażenie ze moje nogi stają się jeszcze grubsze
Jak ja marzę, zeby wyskoczyś w krótkich szortach lub mini
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 11:57   #1630
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ale jestem happy!!!! normalnie nigdy mi nie wychodzily jakies plany cwiczen, a tu-idealnie wszystko wychodzi!!! wczoraj zrobilam !!!30!!! minut hulahop, a dzisiaj rano bieghalam 23minutki!! jestem w pelnym szoku!! <hurahura> a dzisiaj tak latwo mi sie biegalo (szok) zakwasy nie byly upierdliwe, tylko tchu mi jeszcze troche brakuje, bo kiepska mam kondycje aerobowa.

hihi: po pierwszym dniu biegania, bolaly mnie wew. uda-czyli chyba bieganie wplywa na wew uda?!?lekki cellulit sie wsiakl gdzies, nie ma go juz, a nawet wew uda sie nie trzesa tak jak przedtem!!zacznij, zacznij, przelam sie, a jak zobaczysz efekty (juz!) nastepnego dnia, to bedziesz chciala dalej biegac!!! w poniedzialek 31 lipca podam Wam moje wymiary, czy cos sie zmniejszylo, moze kogos zmobilizuje do biegania
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:10   #1631
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Vicki

Siedze sobie z farbą na głowie i czekam by ją zdjąc, no ciekawe co wyjdzie
Spakowałam sie juz, i jutro o 7 juz wyjezdzam... ehh az mi sie cos robi jak o tym mysle...
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 13:10   #1632
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

a jaki kolorek? bo ja mialam wszystkie mozliwe na glowie (oprocz czarnego w ktorym bym wygladala idiotycznie ) i sueeeper czuje sie w brazowym takim czekoladowym, ale wkurzam sie tym, ze potem robi mi sie strasznie rudy jak sie zaczyna splukiwac. tez chce odmiany, wiec stwierdzilam ze zrobie sobie blonde baleyage albo refleksy w polowie sierpnia, ale tylko jesli zgubie pare cm to odezwij sie jak wrocisz oki? milego wypoczynku!!!
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:15   #1633
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

No zrobilam ciemny brąz wczesniej mialam sredni braż heh a nastepnym razem wyproboje czarny:P tak stopniowo podoba mi sie ten ciemny braz

Jak wroce to sie odezwe chyba ze tam bede miala dostep do neta, to bede tu wpadac czasem
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 18:22   #1634
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Dziewczyny ile kalorii ma galaretka z truskawkami?bo mi ktos powiedzial ze ma mautko wiec wlasciwie codziennie po przejazdzce rowerkiem wcinam pyszna galaretke z radoscia ze jest ona taka dobra i ma malo kalorii.ale wlasnie sprawdzilam i ona ma 230 kcal!jestem po prostu zalamana:-(godzine zapieprzam rowerem po to,zeby potem w 5 min i tak "zjesc" te spalone kalorie.kurcze no
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 18:22   #1635
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

sorrki ze tak wyskoczylam ni z gruszki ni z pietruszki ale zle mi z ta wiadomoscia jak nie wiem
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 19:31   #1636
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Aangelku, bo to zależy czy z cukrem czy bez. Bo tylko cukier ma tam najwięcej kalorii, no i może żelatyna (34 kcal w 10g). Reszta to substancje smakowe, zapachowe, konserwanty, no i robisz ją przecież z wodą czyli 0 kcal.

Ale to chyba nie najlepszy pomysł na posiłek potreningowy, jeśli chcesz uniknąć katabolizmu??
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 19:44   #1637
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

chyba ta galaretka byla z cukremz reszta nie wiem...mama robila.a ja szczerze mowiac kompletnie nie znam sie na tym co powinnam jesc po czy przed wysilkiem.chcialam zjesc po prostu cos malo kalorycznego na kolacje...ale chyba nie za bardzo mi to wyszlo.a co to jest katabolizm?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 20:13   #1638
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

a ja mimo ze jadłam normalnie to wczasie cwiczen i tak chudłam zyc nie umierac..a wystarczy troche odpuscic w cwiczeniach i wracam do dawnej formy POSTANOWIENIE!!! jutro ide biegac nie wiem jak wyjdzie no ale wkoncu musi..dzisiaj natoimiast pływałam godzinke i byłam na dłuugim spacerku az mnie nózki bola oraz zrobiłam cwiczonka na posladki

A czy ktoras z was zauwazyła zmniejszenie centymetrów z wraz staniem wagi? bo ja tak mam ze mimo ze schudlam w centymetrach to waga nie chce drgnac
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 20:39   #1639
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

a ja tak dzisiaj:
23min biegania na czczo
45min na rowerku
30min hulahop przed chwilka
jutro cel: 25-28min biegania
a galaretka ma 50kcal na 100g. a przyrzadzone jest 500g z saszetki. czyli ja jak jem polowe, to 175kcal ale sie nie przejmuje a jem codziennie
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 20:47   #1640
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Vicki nie no gratulacje ja mialam biegac codziennie i jednak zrezygnowalam jak wroce z wypoczynkowego wyjazdu to moze zaczne znowu a ja cwiczylam dzisiaj 8min buns, 8min strech, pilates na uda i posladki, cw grudniowej szatynki, godzinke hulahop i aerobic z Deannie Berry jeszcze bedzie 8min legs moze a jutro rolki na czczo
a galaretka jest mniam mniam ja lubie tez ta bez cukru za to dodaje 1 pastylke slodzika do miseczki i tez jest dobra
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 21:01   #1641
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

hehe dziekuje moze kogos zmobilizuje wiec co do iegania: nie cwicze rak w ogole, a widze taki fajny zarys miesni, nozki mam twarde i jak napne miesnie, to widze zarys (nareszcie!!) wew. uda sie nie trzese, brzuszek-miodzio sie zrobil(ale z polaczeniem z hulahop), lydki tez maja fajny zarys mniesni, i tylek-zmniejszyl zdecydowanie tluszcz a i "boczki" sie wchlonely
wiec polecam bieganie-efekty po 4 dniach-super! po niczym innym nie mialam tak szybko wynikow. a tak jak pisalam, wymiary ok. 30/08 podam
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 22:01   #1642
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ach fajnie sie czyta o tym bieganiu...az chcialoby sie tez.ale wiem ze to nie dla mnie.probowalam juz,biegalam dwa dni i to bylo dla mnie straszne.nie dosc ze myslalam ze padne zarowno w trakcie jak i po biegach to jeszxze caly dzien myslalam o tym ze bede musiala kolejnego biegac...wiec az tak torturowac sie chyba nie bede.od jutra postaram sie mniej jesc...chociaz nie wydaje mi sie zebym jadla specjalnie duzo no ale jakos w ogole nie chudne
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 22:47   #1643
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

angelku nie przejmuj sie moze to tylko tak na chwilke Ci sie waga zatrzymala wytrwaj w diecie i cwiczeniach i napewno niedlugo bedziesz chudla

Viki czekamy na wymiarki napewno duuuuzo nizsze niz teraz skoro to bieganie takie fajne jak przeczytalam Twoj post kilka razy to sie zmotywowalam i gdybym jutro nie wyjezdzala, to jestem pewna ze zaczelabym bieganie dziekuje za dodanie motywacji

i dobranoc wszystkim
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 23:14   #1644
Anna_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cześć dziewczyny, ja chyba mam większy problem niż wy bo mam 162 cm wzrostu (dość niska jestem) a w udach mam więcej niż większość z was- 58cm. Więc jak zaczęłam czytać to jeszcze większe mam kompleksy ja już od dawna jem mało, zrezygnowałam ze słodyczy i nawet alkoholu nie pije od prawie roku no i oczywiście ćwiczę codziennie a schudłam może z 2 cm od roku i jak narazie nie mogę więcej schudnąć, jestem tak załamana, jeżdżę nad jezioro ze znajomymi i nie jestem wstanie się rozebrać do kostiumu i pływam w spódnicy albo sukience, prawie wszystkie moje koleżanki są dużo szczuplejsze nawet nie mam z kim porozmawiać o moim problemie, a najgorzej że już paru kolegów powiedziało mi że mam grube nogi, to nie było miłe i nei wiem czemu ktoś mi to mówi skoro ja to wiem już nie mam siły do tego, odmawiam sobie wszystkiego i popadam w jeszcze gorszą depresję bo żyje przez to strasznie a bez efektów
Anna_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 07:12   #1645
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Anniu 22 nie przejmuj sie opiniami innych.ja tez zawsze wstydze sie rozebrac na plazy ale w koncu przelamuje sie i jakos zapominam o tym ze mam tak malo na sobie...ja cwicze w sumie niedlugo bo jakies 3 tygodnie.dzisiaj normalnie spac nie moglam przez te moje nogirano jak tylko sie obudzilam zwazylam sie...i mam pol kg mniej od poniedzialku.w pasie 2 cm mniej,w biodrach niby tez(ale ja jakos tego nie widze)a uda jak byly tak sa!mam juz ich doscchyba doloze jeszcze callanetics albo ten aerobik z deane berry(nie wiem czy dobrze napisalam).co dziewczyny polecacie?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 08:02   #1646
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

przede wszystkim pozytywne nastawienie wiem, że to trudne ale wyobraźcie sobie, że nie trzeba żla wyglądać żeby się czegoś wstydzić mialam koleżankę, która mając figurę modelki miała większe kompleksy ode mnie i nie dało jej się przepowiedzieć. Jeśli się staramy to jest pierwszy etap żeby poczuc sie pozytywnie. Aniu ja wprawdzie jestem wyższa ale nie raz dostawałam takiego załamania, ze przez ca le lato potrafiłam w spodniach długich chodzić mimo, ze gorączka była okropna! Do dego dochodził brzydki wystający brzuch i niewielki biust, ze już o moich kompleksach twarzowych noie wspomne.... Nikt nie jest idealny i wierzcie mi zauważyłam po sobie, ze dopuki nie nauczymy się z tym żyć ciężko będzie nam zmienic nasz wygląd. Trzeba byc bardzo zdeterminowanym-niektórzy chudną szybko i bez problemów a inni niestety nie Ja walczyłam dobre 4 lata w tym czasie chudnąc i tyjąc na przemian. Teraz wreszcie mi się udało i wiecie co jestem bardziej dumna z tego,że byłam wreszcie wytrwała i się nie poddałam i teraz mam jeszcze więcej chęci do dalszej walki-ktorych w pierwszych tygodniach strasznie mi brakło. Też przez rok potrafiłam się odchudzać i ćwiczyć z mizernymi efektami teraz mam sposób jem co lubie ale z umiarem-posiłki w pracy co ok 2 godzinki ale lekkie najpierw śniadanko potem owoc albo coś a póżniej serek grani....nie czuje głodu a jak mam potrzebe raz na jakis czas zjeść czekolade czy chipsy to poprostu jem bo przynajmniej po miesiącu nie rzucam się łakomie na wszystko co zakazane jeśli chodzi o ćwiczenia to pump it up,callanetics, pilates MTV + co jakiś czas zwykłe domowe ćwiczonka i ostatnio hula hop wczoraj się mierzyła
wyniki w sumie
pas -7
brzuch(po pępkiem) -5
biodra -5
pod pupą -3
uda -2 każde
jestem naprawde bardzo szczęsliwa bo chyba nigdy nie byłam tak wąska w pasie
Trzymajcie się dziewczyny-w końcu znajdzie się jakiś sposób-ja mam nadzieje, ze znajde go na uda
Ale sie rozgadałam...... przepraszam
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 08:40   #1647
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

jejku wspaniale wyniki!gratulujea w jakim czasie je osiagnelas?hmm ja cwicze pilates ale na nogi a ten MTV to jaki jest?i tak sie zastanawiam czy nie zrezygnowac z 8 minute buns i legs i przerzucic sie na aerobil i callanetics.kurcze ale najbardziej boje sie sierpnia bo zaczynam praktyki.i cos mi sie wydaje ze jak wroce o tej 4 do domu to niewiele bedzie mi sie chcialo
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 08:49   #1648
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ten pilates jest taki ogólny na brzuszek, rece i nogi też ok 45 min chyba jak wpiszesz w muła mtv pilates to znajdzie. A wyniki kurcze nie wiem chyba koniec kwietnia zaczełam tu działać na wizażu bo od tego się zaczęło-zawziełam się i już no i znalazłam dobre porady
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 09:03   #1649
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

mnie tez wizaz bardzo pomaga...i cale szczescie bo pewnie juz bym dawno dala sobie spokojw sumie tak mi dzisiaj nawet troche lepiej ze mi te dwa cm z brzucha spadly.uda mam grube ale chociaz brzuch plaski
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 09:05   #1650
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

aha i jeszcze jedno!bo ja nie wiem czy o dobrych porach wykonuje cwiczenia.do dzisiaj zawsze po sniadaniu robilam 8 min legs i buns ale dzisiaj zrobilam przed sniadaniem i chyba juz tak pozostanie.potem ok 5 robilam pilates,i tak 6,7 godzinka rowerkiem.moze byc taki uklad?a czy ten aerobik moglabym robic np przed pilatesem?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.