Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 18:36   #1621
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Przyznam, że parę razy popłakałam się ze śmiechu czytając ten wątek ;P
To może swoją historię też opiszę Co prawda nie ja tą sytuację spowodowałam tylko mój M, ale no generalnie to byłam wtedy w centrum uwagi :P

Piędziesiąte urodziny mamy mojego M, wykwintna kolacja w eleganckiej restauracji, obecne wszystkie ciocie, babcie, kuzynki, łącznie z 25 osób w tym ja. Dodam, że to było moje pierwsze spotkanie z całą M-ową rodzinką. Impreza w pełni, kelner biega i co chwilę dolewa wszystkim wina, humory dopisują, my z M na chwilę gdzieś się ulatniamy. Gdy wracamy wszyscy siedzą przy stole. M chciał popisać się przed rodziną dżentelmeństwem i odsunął mi krzesło. Tyle że, jak ja chciałam usiąść zapomniał go dosunąć z powrotem... Efektem tego było to, że wylądowałam pod stołem a wśród gości zapanowało dziwne milczenie
Od tej sytuacji minęły już dobre dwa lata, ale przy okazji każdej większej rodzinnej imprezy wszyscy mojemu M przypominają, żeby uważał z tym krzesłem
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:32   #1622
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
Oglądam własnie katolog Oriflame w necie i pisze: potrzyj stronę, aby poznać zapach, a ja z łapą do monitora

_ zebym przypadkiem nie poczuła
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:30   #1623
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
Oglądam własnie katolog Oriflame w necie i pisze: potrzyj stronę, aby poznać zapach, a ja z łapą do monitora

_ zebym przypadkiem nie poczuła
Cudowne
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:48   #1624
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Przyznam, że parę razy popłakałam się ze śmiechu czytając ten wątek ;P
To może swoją historię też opiszę Co prawda nie ja tą sytuację spowodowałam tylko mój M, ale no generalnie to byłam wtedy w centrum uwagi :P

Piędziesiąte urodziny mamy mojego M, wykwintna kolacja w eleganckiej restauracji, obecne wszystkie ciocie, babcie, kuzynki, łącznie z 25 osób w tym ja. Dodam, że to było moje pierwsze spotkanie z całą M-ową rodzinką. Impreza w pełni, kelner biega i co chwilę dolewa wszystkim wina, humory dopisują, my z M na chwilę gdzieś się ulatniamy. Gdy wracamy wszyscy siedzą przy stole. M chciał popisać się przed rodziną dżentelmeństwem i odsunął mi krzesło. Tyle że, jak ja chciałam usiąść zapomniał go dosunąć z powrotem... Efektem tego było to, że wylądowałam pod stołem a wśród gości zapanowało dziwne milczenie
Od tej sytuacji minęły już dobre dwa lata, ale przy okazji każdej większej rodzinnej imprezy wszyscy mojemu M przypominają, żeby uważał z tym krzesłem
O żesz, ładnie musiałaś wylądować

Ja raz wpadłam z impetem do biura szefa, bo miałam jakąś sprawę niecierpiącą zwłoki, stanęłam, wzięłam oddech i yyy ooo uuu eee...z czym ja to przyszłam nie muszę dodawać, że szef miał ubaw po pachy
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 15:51   #1625
mroowa1991
Raczkowanie
 
Avatar mroowa1991
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 312
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Dziś mój kolega z klasy zawzięcie szukał na oślep kanapki w plecaku. Szuka, szuka, złapał coś, wyciąga... a tu pilotJa tak patrzę na to i nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać A ten "no nieeee! a tyle go wczoraj szukałem!"
__________________
Pozbieram się w sobie
i zacznę wszystko od nowa.
?

Bo powiedziałeś, że dam radę, ale bez Ciebie...

mroowa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:30   #1626
evolett
Raczkowanie
 
Avatar evolett
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez mroowa1991 Pokaż wiadomość
Dziś mój kolega z klasy zawzięcie szukał na oślep kanapki w plecaku. Szuka, szuka, złapał coś, wyciąga... a tu pilotJa tak patrzę na to i nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać A ten "no nieeee! a tyle go wczoraj szukałem!"
__________________
" Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość uczyni go szczęśliwym..."
Jan Paweł II
evolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:38   #1627
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez mroowa1991 Pokaż wiadomość
Dziś mój kolega z klasy zawzięcie szukał na oślep kanapki w plecaku. Szuka, szuka, złapał coś, wyciąga... a tu pilotJa tak patrzę na to i nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać A ten "no nieeee! a tyle go wczoraj szukałem!"
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 18:43   #1628
summerwine
Raczkowanie
 
Avatar summerwine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 114
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

świetne historie

ja mam bardo dużo takich historii takie najświeższe:

pracuję w sklepie z butami o nazwie, w której wykorzytane sa 3 te same literki

przychodzi klientka z reklamacją, więc proszę o dane: Imię nazwisko, adres, KOD KRESKOWY (zamiast pocztowy) no troche i było głupio szczególnie, że to nie pierwszy raz :P
summerwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:29   #1629
aynil
Zadomowienie
 
Avatar aynil
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

nie mogłam się powstrzymać:
w trzeciej klasie gimnazjum miałam przyjść na pisanie poprawy z jakiejś tam klasówki. Przychodzę do szkoły, nie patrzę na zegarek, wchodzę do klasy. Mówię dzień dobry i że ja na poprawę przyszłam, stoję na środku sali. Babka pyta, czy to w tej chwili. Patrzę na klasę, myślę- dużo ludzi musi poprawiać. I dopiero załapałam, że weszłam na lekcję do jakiejś klasy.
aynil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 20:45   #1630
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez aynil Pokaż wiadomość
nie mogłam się powstrzymać:
W trzeciej klasie gimnazjum miałam przyjść na pisanie poprawy z jakiejś tam klasówki. Przychodzę do szkoły, nie patrzę na zegarek, wchodzę do klasy. Mówię dzień dobry i że ja na poprawę przyszłam, stoję na środku sali. Babka pyta, czy to w tej chwili. Patrzę na klasę, myślę- dużo ludzi musi poprawiać. I dopiero załapałam, że weszłam na lekcję do jakiejś klasy.
:d
:d:d:d:d
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 10:30   #1631
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

od niedawna mam nową pralke...dzis chcialam zrobic pranie wiec czytam instrukcje, ustawilam tam 40stopni itp, wszystko gotowe, włączam...
...zapomnialam wsypac proszku
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 12:06   #1632
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

W sylwestra weszłam w zamknięte drzwi od łazienki.. Wcale nie byłam pijana, to był początek imprezy ale było ciemno i wydawało mi się że są otwarte bo były brązowe Aż się od nich odbiłam, chyba nie muszę mówić jaką to reakcję wzbudziło :P
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 14:32   #1633
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
W sylwestra weszłam w zamknięte drzwi od łazienki.. Wcale nie byłam pijana, to był początek imprezy ale było ciemno i wydawało mi się że są otwarte bo były brązowe Aż się od nich odbiłam, chyba nie muszę mówić jaką to reakcję wzbudziło :P
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:33   #1634
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Wczoraj robiłam kurczaka na parze. Stwierdziłam, że jeszcze chwilkę powinien się pogotować i poszłam na górę. Po chwili czuję straszny swąd. Okazało się, że woda zdążyła się już wygotować i w ten oto sposób spaliłam garnek. Myślałam, że nie wytrzymam tego zapachu, a dym kłebił się niesamowicie. Na przeciwko mnie jest jednostka straży pożarnej i strażacy zaniepokojeni zerkali, sprawdzając czy już należy wyprowadzać wóz na sygnale .
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:43   #1635
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Talking Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Mój tata kiedys przez pomyłkę uzył samoopalacza zamiast kremu do stóp:d nie rozróżnił opakowania) nałożył go bardzo dużo ze pięt nie mógl doszorowac przez tydzien:P były cale rudo-brązowe:p
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015



Edytowane przez EsTeLL25
Czas edycji: 2009-01-09 o 19:44
EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 22:34   #1636
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja pamiętam jedną taką sytuację... Byłam na studiach i musiałam jechać na zjazd. Żeby dojść do autobusu musiałam przejść przez cały PKS. Nagle zauważyłam, że ludzie dziwnie mi się przypatrują, ale pomyślałam, że po prostu ładnie wyglądam . Czekałam sobie spokojnie aż autobus podjedzie na stanowisko, nagle wypadły mi klucze... patrzę w dół, a tu mam rozpięty rozporek! Niby nic, ale akurat miałam różowe majtki. Spodnie były granatowe, więc kontrast gwarantowany! Matko, myślałam, że się spalę ze wstydu!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 23:26   #1637
carri_esce
Raczkowanie
 
Avatar carri_esce
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 191
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Dziewczyny super te wszystkie Wasze historie Przeczytalam moze z 1/4 watku i niemalze sikalam po nogach
Mnie tez oczywiscie zdarzaja sie rozne wpadki ale nie tak efektowne jak wasze. Najwiecej u mnie to chyba tych jezykowych. Najswiezsza z dzisiaj: bardzo glodna po zajeciach pojechalam z TZ na kebaba. Z reguly zamawiam lagodnego w bulce ale teraz naszla mnie ochota na duzego w ciescie:P Nadeszla moja kolej, wiec smialo na pytanie ekspedientki "Co podac?" odparlam: "Dwa duze ciasta w bulce" Pani dziwnie na mnie spojrzala po czym spytala jeszcze raz mojego TZ
carri_esce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 20:07   #1638
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
od niedawna mam nową pralke...dzis chcialam zrobic pranie wiec czytam instrukcje, ustawilam tam 40stopni itp, wszystko gotowe, włączam...
...zapomnialam wsypac proszku
Dobrze, że nie zapomniałaś wrzucić rzeczy do prania
Ależ mi się podoba Twój avatar

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
W sylwestra weszłam w zamknięte drzwi od łazienki.. Wcale nie byłam pijana, to był początek imprezy ale było ciemno i wydawało mi się że są otwarte bo były brązowe Aż się od nich odbiłam, chyba nie muszę mówić jaką to reakcję wzbudziło :P
Mój tata kiedyś walnął ręką w szybę, bo jej nie zauważył. Chciał coś włożyć do kredensu i wydawało mu się, że szyba jest odsunięta na szczęście nic się nie stało.

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam kurczaka na parze. Stwierdziłam, że jeszcze chwilkę powinien się pogotować i poszłam na górę. Po chwili czuję straszny swąd. Okazało się, że woda zdążyła się już wygotować i w ten oto sposób spaliłam garnek. Myślałam, że nie wytrzymam tego zapachu, a dym kłebił się niesamowicie. Na przeciwko mnie jest jednostka straży pożarnej i strażacy zaniepokojeni zerkali, sprawdzając czy już należy wyprowadzać wóz na sygnale .
O maj gad! Przypomniało mi się jak sąsiadka mi opowiadała swoją historię z czasów, gdy mieszkała jeszcze w mieście
Wstawiła sobie jakieś mięso w garnku, zapomniała wyłączyć i wyszła. Najpierw chyba coś miała załatwić, potem iść do fryzjera zrobić balejaż. Nałożyli jej te sreberka na włosy i w tej sekundzie oprzytomniła, że chyba nie wyłączyła mięsa. Zadzwoniła do sąsiadki, żeby zobaczyła, czy nic się z jej mieszkania nie dymi. Okazało się, że...owszem-dymi się
Fryzjerki do niej, żeby się nie przejmowała i jechała szybko do mieszkania. Założyły jej ręcznik na głowę, ona wezwała taxi i leci do tej taksówki. Ręcznik jej się rozwinął i tak wpadła z tymi sreberkami do auta, a koleś oczy i nie wie, czy jechać czy nie, bo myślał, że wybiegła z salonu, nie zapłaciła, czy coś
No ale ruszyli, dojechała do domu, mięso zwęglone, na szczęście nic innego się nie spaliło. No ale swąd był nieziemski. Po opanowaniu sytuacji wsiadła z powrotem do taksówki i wróciła do fryzjera

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Mój tata kiedys przez pomyłkę uzył samoopalacza zamiast kremu do stóp:d nie rozróżnił opakowania) nałożył go bardzo dużo ze pięt nie mógl doszorowac przez tydzien:P były cale rudo-brązowe:p
A mój tata raz użył odświeżacza powietrza zamiast dezodorantu

Cytat:
Napisane przez carri_esce Pokaż wiadomość
Dziewczyny super te wszystkie Wasze historie Przeczytalam moze z 1/4 watku i niemalze sikalam po nogach
Mnie tez oczywiscie zdarzaja sie rozne wpadki ale nie tak efektowne jak wasze. Najwiecej u mnie to chyba tych jezykowych. Najswiezsza z dzisiaj: bardzo glodna po zajeciach pojechalam z TZ na kebaba. Z reguly zamawiam lagodnego w bulce ale teraz naszla mnie ochota na duzego w ciescie:P Nadeszla moja kolej, wiec smialo na pytanie ekspedientki "Co podac?" odparlam: "Dwa duze ciasta w bulce" Pani dziwnie na mnie spojrzala po czym spytala jeszcze raz mojego TZ
Ciasta w bułce to jak mój indyk w czekoladzie
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 20:19   #1639
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

a ja słyszałam o pani, która gotowała rosół na kuchni węglowej. Ogień przygasł, więc postanowiła dołożyć do pieca. Nabrała łopatkę węgla i zamiast odsunąć z ognia garnek, podniosła pokrywkę i wsypała węgiel do rosołu...
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 20:24   #1640
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez wanda164 Pokaż wiadomość
a ja słyszałam o pani, która gotowała rosół na kuchni węglowej. Ogień przygasł, więc postanowiła dołożyć do pieca. Nabrała łopatkę węgla i zamiast odsunąć z ognia garnek, podniosła pokrywkę i wsypała węgiel do rosołu...
A ja kiedyś zamiast odcedzić ziemniaki, odcedziłam...rosół
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 20:24   #1641
marlenkas91
Raczkowanie
 
Avatar marlenkas91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 440
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez wanda164 Pokaż wiadomość
a ja słyszałam o pani, która gotowała rosół na kuchni węglowej. Ogień przygasł, więc postanowiła dołożyć do pieca. Nabrała łopatkę węgla i zamiast odsunąć z ognia garnek, podniosła pokrywkę i wsypała węgiel do rosołu...
marlenkas91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 20:44   #1642
emancypatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja ostatnio żartowałam sobie zprzyjaciółką... I ona mi w pewnym momencie mówi: Jesteś psychiczna...
Zrozumiałam: jesteś śliczna
emancypatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 20:47   #1643
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez emancypatka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio żartowałam sobie zprzyjaciółką... I ona mi w pewnym momencie mówi: Jesteś psychiczna...
Zrozumiałam: jesteś śliczna

A ja kiedyś w innym wątku przeczytałam zamiast "kropla w morzu"-"kropla w moczu"
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 22:33   #1644
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ja kiedyś jechałam autobusem, a akurat założyłam spodnie, którym non stop rozpinał się rozporek, nie przejmowałam się tym za bardzo, bo cały czas uważałam, że nic nie widać, i jade tym autobusem, aż podchodzi do mnie kobieta i szepta mi na ucho - proszę sobie rozporek zapią, bo się pani rozpiął - ja cała czerwona i tylko wymamrotałam - dziękuje.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 08:58   #1645
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez emancypatka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio żartowałam sobie zprzyjaciółką... I ona mi w pewnym momencie mówi: Jesteś psychiczna...
Zrozumiałam: jesteś śliczna
Hihi To tylko dowodzi, że ludzie słyszą to, co chcęą słyszać

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

A ja kiedyś w innym wątku przeczytałam zamiast "kropla w morzu"-"kropla w moczu"
Jako dziecko byłam mistrzynią przekręcania wyrazów, np.: "boli mnie konalo [zamiast: kolano]", "czy mogą postawić kwiatki na tarapecie [zamiast parapecie]", natomiast tata korzystał w garażu "manidła" [chodziło mi o imadło].
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:09   #1646
DontAsk94
Wtajemniczenie
 
Avatar DontAsk94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W swoim światku...
Wiadomości: 2 313
GG do DontAsk94
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja będąc mała zawsze przekręcałam wierszyki. Ale jak się już tak nauczyłam to tak mówiłam zawsze. Jakoś mnie mało obchodziło, ze nie wiem nawet co to znaczy

Popisowy numer:
Idzie komieniarz po drabinie fiku-miku wyszkaminie (zamiast: już w kominie)


Ślimak ślimak nastaw rogi dam ci seru na pierogi, na pierogi naluśniki, tylko nie bądź taki dziki.


No i wszyscy zawsze płakali na mojej wersji biedroneczki, bo brzmiało to mniej więcej tak (ale to trzeba usłyszeć )
Biedroneczko leć do nieba, przenieś mi kawałek chleeebaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa
DontAsk94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 19:57   #1647
Flagelle
Raczkowanie
 
Avatar Flagelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań, wieś taka.
Wiadomości: 70
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Jako dziecko byłam mistrzynią przekręcania wyrazów, np.: "boli mnie konalo [zamiast: kolano]", "czy mogą postawić kwiatki na tarapecie [zamiast parapecie]", natomiast tata korzystał w garażu "manidła" [chodziło mi o imadło].
W dzieciństwie wkurzałam się jak ktoś mówił np. "mam kłopoty". Przecież mówi się "mam chłopoty"!
__________________
Keep calm and yoga on.

KLIK! - źródło wszelkiego rodzaju inspiracji
Flagelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:18   #1648
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

A ja długo nie mogłam zakumać o co chodzi ze znakami nakazu
No bo przecież jakżesz tak można kazać komuś jechać w prawo, jak on chce w lewo
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:39   #1649
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Z serii 'dwuznaczny tata'

1. Wstałam jak codzień do szkoły, zdziwiłam się, że rodzice jeszcze śpią, więc pukam do ich pokoju i pytam, czy mają zamiar wstać. Obudzili się, a tata z paniką:
- No nie, stanął mi!
- Że co? o.O
- Zegarek a co!

2. Mama poprawia tacie kurtkę bo pozawijała się w kilku miejscach. Odwija przy szyi a ojciec:
- Obciągnij mi jeszcze na dole.

A oni zupełnie nieświadomi swoich słów.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:51   #1650
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
Z serii 'dwuznaczny tata'

1. Wstałam jak codzień do szkoły, zdziwiłam się, że rodzice jeszcze śpią, więc pukam do ich pokoju i pytam, czy mają zamiar wstać. Obudzili się, a tata z paniką:
- No nie, stanął mi!
- Że co? o.O
- Zegarek a co!

2. Mama poprawia tacie kurtkę bo pozawijała się w kilku miejscach. Odwija przy szyi a ojciec:
- Obciągnij mi jeszcze na dole.

A oni zupełnie nieświadomi swoich słów.
Aaa bo Ty jesteś zbereźna

To w kościele niedawno koleżanka zapytała kolegi "która godzina?", on patrzy na ten zegarek, patrzy i mówi "chyba mi stanął", a ona oburzona półgłosem do niego "no też nie miał ci kiedy stanąć!"
Babeczka przed nimi się popatrzyła, a ci buraki
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.