Tajlandia - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-19, 21:02   #1621
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie kupujecie bilety do Tajlandi, czartery czy jakieś kombinowane przesiadki?

Chcemy lecieć w grudniu/styczniu z mężem i naszym 3.5 letnim synkiem na 2 tygodnie. Na razie jeszcze nic nie zaplanowaliśmy, zaczynamy rozglądać się za biletami - interesują nas rajskie, spokojne plaże, Angkor Wat i coś do pozwiedzania ale nie za dużo - muszę przerobić wątek od deski do deski żeby coś wybraćA może był ktoś z maluchem i może polecić jakieś miejsca?
Na czarterach sie nie znam, ale z malym dzieckiem celowalabym w dobre linie i koniecznie z krotkim czasem przesiadki. Bo +8h czekania na lotnisku (klasyka w Qatar-przesiadka w Dausze) jest gorsze od samego lotu
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 21:09   #1622
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Na czarterach sie nie znam, ale z malym dzieckiem celowalabym w dobre linie i koniecznie z krotkim czasem przesiadki. Bo +8h czekania na lotnisku (klasyka w Qatar-przesiadka w Dausze) jest gorsze od samego lotu
Ja lecialam Qatarem i miałam na przesiadkę 2 godziny....wszystko zależy od tego jaka opcje sobie zarezerwujesz, swoją drogą Qatar bardzo polecam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 10:50   #1623
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja lecialam Qatarem i miałam na przesiadkę 2 godziny....wszystko zależy od tego jaka opcje sobie zarezerwujesz, swoją drogą Qatar bardzo polecam
no niekoniecznie jest to ''opcja''. bo jesli między lądowaniem jednego samolotu a startem drugiego jest 8h to opcją jest jedynie wynajem własnego samolotu, albo zmiana kierunku.
(ja lecialam WAW->DOH->HKT)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 10:53   #1624
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no niekoniecznie jest to ''opcja''. bo jesli między lądowaniem jednego samolotu a startem drugiego jest 8h to opcją jest jedynie wynajem własnego samolotu, albo zmiana kierunku.
(ja lecialam WAW->DOH->HKT)
też leciałam z taką "małą" przesiadką w Doha, odradzam każdemu, umęczyłam się strasznie. Ale potem ktoś mi opowiadał że jak jest taka długa przerwa miedzy lotami to linie powinny zapewnić nocleg, warto się dopytać o to, bo ja się dowiedziałam po fakcie i nie wiem ile w tym prawdy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 11:03   #1625
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
też leciałam z taką "małą" przesiadką w Doha, odradzam każdemu, umęczyłam się strasznie. Ale potem ktoś mi opowiadał że jak jest taka długa przerwa miedzy lotami to linie powinny zapewnić nocleg, warto się dopytać o to, bo ja się dowiedziałam po fakcie i nie wiem ile w tym prawdy
no właśnie nie.
Kiedyś tak było, że Qatar zapewniał chyba posiłek na lotnisku (czy nocleg nie wiem), ale wiem, że od chyba 2014 to już nie obowiązuje.
Też leciałam z 8h przesiadką. Tyle, że ja lece bezpośrednio do Phuket. Przesiadkę na Air Asia w Bangkoku kiedyś zaliczyłam i nie byla to fajna opcja ani cenowo ani czasowo.
Tym razem lecę Etihad (KRA->TXL->AUH->TXL) cenowo wyszlo mi tylko 200 pln drożej niż za Qatar a do Krakowa jest mi bliżej z Katowic niż do Warszawy. W Berlinie mam 1h10min na przesiadke, w Abu Dhabi 2h ( z powrotem podobnie). Wylot z Berlina jest w nocy, wiec nawet gdyby jakis pogodowy armageddon to mam caly dzien, zeby sie tam jakos dostac.
(no i polece Boeingiem 777 <3)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 11:59   #1626
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no niekoniecznie jest to ''opcja''. bo jesli między lądowaniem jednego samolotu a startem drugiego jest 8h to opcją jest jedynie wynajem własnego samolotu, albo zmiana kierunku.
(ja lecialam WAW->DOH->HKT)

Na trasie Doha - Bangkok lata kilka samolotów dziennie i rezerwując bilety sama wybierasz drugi samolot wiec taka opcje miałam na mysli...a to już od Ciebie zależy czy przylatując np o 17:45 odlecisz o 20:45 , czy wybierzesz samolot, o 1 czy o 8 godzinie dnia następnego czesto o tym, że ludzie tyle tkwią na lotnisku decyduje cena, bo te z dluzsza przesiadka są po prostu troche tansze


w zalączniku przykładowa rezerwacja , bo z ciekawosci sprawdzałam czy czegoś nie zmienili...no i jest wciaz tak samo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png qa.png (73,2 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2015-08-20 o 12:00
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 12:14   #1627
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Na trasie Doha - Bangkok lata kilka samolotów dziennie i rezerwując bilety sama wybierasz drugi samolot wiec taka opcje miałam na mysli...a to już od Ciebie zależy czy przylatując np o 17:45 odlecisz o 20:45 , czy wybierzesz samolot, o 1 czy o 8 godzinie dnia następnego czesto o tym, że ludzie tyle tkwią na lotnisku decyduje cena, bo te z dluzsza przesiadka są po prostu troche tansze


w zalączniku przykładowa rezerwacja , bo z ciekawosci sprawdzałam czy czegoś nie zmienili...no i jest wciaz tak samo
wszystko się zgadza pod warunkiem, że są miejsca (zreszta widac, że juz teraz są pojedyncze miejscówki) . Mi zależało na Doha-Phuket i owszem są opcje z przesiadka w Bangkoku. Tyle, że ja rezerwowałam chyba w pażdzierniku na styczen to juz te najlepsze opcje przesiadkowe byly niedostepne.
Mój TŻ rezerwuje dla siebie lot na Phuket z Genewy na styczen teraz juz ma wszystkie sensowne połączenia niedostepne...

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2015-08-20 o 12:22
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 12:17   #1628
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Tajlandia

ja tez jak leciałam to nie było takich opcji, wiadomo że dobrowolnie nie siedziałam 10 h na lotnisku
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 12:22   #1629
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
wszystko się zgadza pod warunkiem, że na te samoloty Doha-Bangkok są wolne miejsca. Ja w zeszlym roku rezerwowalam na styczen jakos pod koniec pazdziernika albo na poczatku listopada to juz byl full.
I zostala tylko opcja Doha->Phuket.

Pewnie są takie terminy, że miejsca są wykupione i za dużego wyboru nie ma..to sie zgadza ale generalnie już kilka dobrych razów kupowałam znajomym bilety w Qatarze i szcześliwie zawsze taki wybór mieli.
Ja dla siebie bukowałam w grudniu 2013 na marzec 2014 i miałam jeszcze cały wachlarz możliwości

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja tez jak leciałam to nie było takich opcji, wiadomo że dobrowolnie nie siedziałam 10 h na lotnisku

Ja zawsze taki widziałam ...mniejszy badz wiekszy ale coś bywa
wiadomo , że im blizej dnia wylotu tym mniej opcji, to raczej naturalne

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2015-08-20 o 12:20
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 12:30   #1630
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Pewnie są takie terminy, że miejsca są wykupione i za dużego wyboru nie ma..to sie zgadza ale generalnie już kilka dobrych razów kupowałam znajomym bilety w Qatarze i szcześliwie zawsze taki wybór mieli.
Ja dla siebie bukowałam w grudniu 2013 na marzec 2014 i miałam jeszcze cały wachlarz możliwości

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------




Ja zawsze taki widziałam ...mniejszy badz wiekszy ale coś bywa
wiadomo , że im blizej dnia wylotu tym mniej opcji, to raczej naturalne
no styczeń w Tajlandii to jest szczyt szczytów sezonu.
Ja tez zawsze szukam jakiś możliwości W zeszłym roku np wracałam przez wiedeń. HKT->DOH->VIE->WAW. i miałam niecałe 4h w Dausze i 1,15 w Wiedniu. I to już jest miła opcja
W tym roku wybrałam Etihad bo jednak bliżej mi do Krakowa niż do Warszawy a różnica w cenie była 200 pln. Co prawda z Krakowa musze leciec do Berlina i dopiero na wchod, ale to akurat szybki lot jest (poza tym odpowiada mi też, że jest to nocny lot)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 12:46   #1631
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no styczeń w Tajlandii to jest szczyt szczytów sezonu.
Ja tez zawsze szukam jakiś możliwości W zeszłym roku np wracałam przez wiedeń. HKT->DOH->VIE->WAW. i miałam niecałe 4h w Dausze i 1,15 w Wiedniu. I to już jest miła opcja
W tym roku wybrałam Etihad bo jednak bliżej mi do Krakowa niż do Warszawy a różnica w cenie była 200 pln. Co prawda z Krakowa musze leciec do Berlina i dopiero na wchod, ale to akurat szybki lot jest (poza tym odpowiada mi też, że jest to nocny lot)

Wiadomo, że na najbardziej oblegane okresy trzeba w miare możliwosci wczesniej rezerwowac, bo potem wybiera sie już z tego co zostaje i cenowo też zwykle gorzej wypada...tak samo jak firstach i lastach z bp, rezerwując w ostatniej chwili wybiera się z tego co pozostało , a nie z tego co by się chciało ale nie można tego łączyć z konkretną linią lotniczą.


Ja w 90% przypadków latam z Berlina, bo zdecydowanie taniej i bliżej mi niż do Warszawy
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 13:11   #1632
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Wiadomo, że na najbardziej oblegane okresy trzeba w miare możliwosci wczesniej rezerwowac, bo potem wybiera sie już z tego co zostaje i cenowo też zwykle gorzej wypada...tak samo jak firstach i lastach z bp, rezerwując w ostatniej chwili wybiera się z tego co pozostało , a nie z tego co by się chciało ale nie można tego łączyć z konkretną linią lotniczą.


Ja w 90% przypadków latam z Berlina, bo zdecydowanie taniej i bliżej mi niż do Warszawy
to oczywiste - inna rzecz, że mam wrażenie, że te ''lepsze'' linie jakos szybciej się wyprzedają.
Ja w tym roku zrobiłam rezerwacje już miesiąc temu - pół dnia siedziałm porównując opcje bo z takim wyprzedzeniem miałam bardzo dużo wariantów. Wydaje mi się, że wybrałam optymalnie.

I gdybym leciała z małym dzieckiem to zdecydowanie postawiłabym na komfort i wybrala Qatar niż jakies loty budżetowe.
Nigdy nie leciałam czarterem (dreamlinerem LOT-u) tak długo więc się nie wiem jak tam to wygląda.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 13:29   #1633
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to oczywiste - inna rzecz, że mam wrażenie, że te ''lepsze'' linie jakos szybciej się wyprzedają.
Ja w tym roku zrobiłam rezerwacje już miesiąc temu - pół dnia siedziałm porównując opcje bo z takim wyprzedzeniem miałam bardzo dużo wariantów. Wydaje mi się, że wybrałam optymalnie.

I gdybym leciała z małym dzieckiem to zdecydowanie postawiłabym na komfort i wybrala Qatar niż jakies loty budżetowe.
Nigdy nie leciałam czarterem (dreamlinerem LOT-u) tak długo więc się nie wiem jak tam to wygląda.

dreamliner LOT-u to opcja dla odważnych
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:07   #1634
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
dreamliner LOT-u to opcja dla odważnych
tez tak mysle choć ostatnio trochę ucichły te ich awarie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 15:20   #1635
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie kupujecie bilety do Tajlandi, czartery czy jakieś kombinowane przesiadki?

Chcemy lecieć w grudniu/styczniu z mężem i naszym 3.5 letnim synkiem na 2 tygodnie. Na razie jeszcze nic nie zaplanowaliśmy, zaczynamy rozglądać się za biletami - interesują nas rajskie, spokojne plaże, Angkor Wat i coś do pozwiedzania ale nie za dużo - muszę przerobić wątek od deski do deski żeby coś wybraćA może był ktoś z maluchem i może polecić jakieś miejsca?


ja tez lece quatarem,cena ok 2 tys w obie strony, przesiadka i w jedna i w druga strone ponizej 2-ch h
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 16:33   #1636
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
ja tez lece quatarem,cena ok 2 tys w obie strony, przesiadka i w jedna i w druga strone ponizej 2-ch h
to jest ten urok wyjeżdzania poza szczytem sezonu
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 20:14   #1637
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to jest ten urok wyjeżdzania poza szczytem sezonu
i kupowania biletow wczesniej-swoje kupowalam w lutym czy marcu i defacto wybor byl bardzo duzy (wybor w sensie i lotow i miejsc w samolotach) -ale cenowo z tego co widze na print screnie powyzje podobnie, nawet bardziej oplacalnie kupic jakies ostatnie miejscowki(tylko pewnie nie kolo siebie, wiec dla niektorych odpada) w last minute
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 21:11   #1638
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to jest ten urok wyjeżdzania poza szczytem sezonu
Nie dramatyzuj ...zobacz jaki teraz jest wybór miejsc, lotów itd na styczen czy luty
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 08:10   #1639
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Nie dramatyzuj ...zobacz jaki teraz jest wybór miejsc, lotów itd na styczen czy luty
nie dramatyzuje odnośnie miejsc - mój komentarz dotyczył lecenia qatarem za 2000 PLN

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
i kupowania biletow wczesniej-swoje kupowalam w lutym czy marcu i defacto wybor byl bardzo duzy (wybor w sensie i lotow i miejsc w samolotach) -ale cenowo z tego co widze na print screnie powyzje podobnie, nawet bardziej oplacalnie kupic jakies ostatnie miejscowki(tylko pewnie nie kolo siebie, wiec dla niektorych odpada) w last minute
no właśnie sprawdziłam sobie loty na koniec września i nawet rezerwujac teraz zmieści się człowiek poniżej 2500 PLN
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 08:11   #1640
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Tajlandia

dajcie znac jaka pogoda poza sezonem w Taj
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 09:24   #1641
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
nie dramatyzuje odnośnie miejsc - mój komentarz dotyczył lecenia qatarem za 2000 PLN

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------



no właśnie sprawdziłam sobie loty na koniec września i nawet rezerwujac teraz zmieści się człowiek poniżej 2500 PLN

W promocjach, które Qatar rzuca co jakieś trzy miesiące cena 1800-2000 to taki standard, Ostatnia dotyczyła lotów w terminie od listopada do marca ...a w listopadzie podejrzewam będzie kolejna, bo od 3 lat mniej wiecej w tych samych okresach mają.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
dajcie znac jaka pogoda poza sezonem w Taj

też jestem ciekawa chociaż jak aktualnie w Sri Lanke celuje
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 12:59   #1642
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
W promocjach, które Qatar rzuca co jakieś trzy miesiące cena 1800-2000 to taki standard, Ostatnia dotyczyła lotów w terminie od listopada do marca ...a w listopadzie podejrzewam będzie kolejna, bo od 3 lat mniej wiecej w tych samych okresach mają.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------




też jestem ciekawa chociaż jak aktualnie w Sri Lanke celuje
zobaczymy. na razie jest ponad 3k w szczycie sezonu (chociaż ja w zeszłym tygodniu dostałam maila o trwającej promocji qatar)

mój facet w koncu wział lot swissem (bo on leci ze Szwajcarii) - wyszło mu nawet taniej niż arabskimi liniami


A czym latacie po Tajlandii?
Airasia, Bangkok Airways czy Thai?

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2015-08-21 o 13:17
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 18:08   #1643
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
zobaczymy. na razie jest ponad 3k w szczycie sezonu (chociaż ja w zeszłym tygodniu dostałam maila o trwającej promocji qatar)

mój facet w koncu wział lot swissem (bo on leci ze Szwajcarii) - wyszło mu nawet taniej niż arabskimi liniami


A czym latacie po Tajlandii?
Airasia, Bangkok Airways czy Thai?
Ja latalam Airasia
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 19:02   #1644
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Tajlandia

Ja lece Etihadem z 3-godz przesiadka w Abu Dabi w edna strone i 50 min przesiadka w drodze powrotnej. Mysle ze nie jest zle

Dziewczyny a czy ktoras z Was nocowala na Koh Phi Phi Don? Bo dzisiaj znalazlam na jakims forum relacje dziewczyny wlasnie z Phi Phi Don i sie zakochalam miala hotelik na jakiejs spokojnej plazy i w ogole turystow w ciagu dnia nie bylo bo wszyscy plywali na Bamboo Island, Monkey czy Ley. Teraz sie zastanawiam nad Phuket+ Phi Phi Don bo chcialabym zobaczyc cos innego poza lazurkowa woda i delikatnym bialym piaskiem. Bylam juz na Malediwach, na Kubie i w Meksyku wiec ladne plaze juz na mnie wrazenia nie robia. Bardzo mi ise natomiast podobaja te w okolicy Phi Phi i Krabi z wystajacymi skalkami tylko chce uniknac tlumu turystow.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 19:41   #1645
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Ja lece Etihadem z 3-godz przesiadka w Abu Dabi w edna strone i 50 min przesiadka w drodze powrotnej. Mysle ze nie jest zle

Dziewczyny a czy ktoras z Was nocowala na Koh Phi Phi Don? Bo dzisiaj znalazlam na jakims forum relacje dziewczyny wlasnie z Phi Phi Don i sie zakochalam miala hotelik na jakiejs spokojnej plazy i w ogole turystow w ciagu dnia nie bylo bo wszyscy plywali na Bamboo Island, Monkey czy Ley. Teraz sie zastanawiam nad Phuket+ Phi Phi Don bo chcialabym zobaczyc cos innego poza lazurkowa woda i delikatnym bialym piaskiem. Bylam juz na Malediwach, na Kubie i w Meksyku wiec ladne plaze juz na mnie wrazenia nie robia. Bardzo mi ise natomiast podobaja te w okolicy Phi Phi i Krabi z wystajacymi skalkami tylko chce uniknac tlumu turystow.
To jest wszystko to czym pisałam kilka postów wyżej o wyspach okolicach Krabi i o Phranang cave ze skałkami

Ta Phi Phi Don jest ta najwieksza i najpopoluarniejsza z archipelagu Phi Phi i jedyna gdzie chyba są hotele, sklepy, domki, port itd. Wspominałam tam też o miejsce gdzie my spaliśmy, na uboczu wyspy...ładnie było, spokojnie i klimatycznie ( w porównaniu do reszty wyspy :P ) ostatni resprt przy samych skałach z małpami w gratisie ale niestety oprócz lazurowej wody, która w trakcie dnia odpływa na kilkaset metrów i białego piasku to nie bardzo jest tam coś innego do zobaczenia.

Jak chcesz to mogę wstawić albo podesłać Ci kilka fotek

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2015-08-21 o 19:46
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 20:31   #1646
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Tajlandia

Moniczorek taka plaża brzmi bajecznie, wrzucisz jakieś fotki?

Dzięki dziewczyny, będę celowała w quatar. Te listopadowe promocje są regularne? Bo jak tak, to chyba poczekam i zaryzykuje
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 21:27   #1647
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Powinnam Wam teraz wszystkim lanie spuścić bo mi cudowne wspomnienia wróciły i do Tajlandii chce a na razie się tam nie wybieram...


w załączniku zdjęcia z Phi Phi i z naszej prawie miejscówki przy skale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3270924.jpg (206,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3280948.jpg (125,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3280951.jpg (53,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3280953.jpg (87,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3280957.jpg (176,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3280960.jpg (134,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3280967.jpg (159,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3280973.jpg (105,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3280977.jpg (174,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3280987.jpg (191,8 KB, 6 załadowań)
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 21:29   #1648
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Phi Phi cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3291035.jpg (118,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3291045.jpg (147,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3291048.jpg (93,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3291056.jpg (252,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3291070.jpg (211,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3291075.jpg (123,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3291076.jpg (229,8 KB, 3 załadowań)
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 21:31   #1649
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

A tutaj prowincja Krabi i okoliczne wyspy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10246651_708096465899317_4645028682070553031_n.jpg (38,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0023-009.JPG (188,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0062-003.JPG (188,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0069-003-PANO.jpg (115,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030738.JPG (92,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030750.JPG (196,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030776.JPG (166,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3240591.jpg (106,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3250682.jpg (157,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3250697.jpg (261,5 KB, 10 załadowań)
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 21:35   #1650
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tajlandia

Wyspy cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3260713.jpg (78,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3260716.jpg (71,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3260740.jpg (151,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3260765.jpg (95,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3270833.jpg (44,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3270887.jpg (151,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3270921.jpg (156,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3240616.jpg (121,8 KB, 2 załadowań)
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-13 11:44:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.