Trwała - zbiorczy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 17:39   #1621
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Dziekuje
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:45   #1622
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

alez bardzo prosze
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 16:25   #1623
Avarice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Zauważył mnie ktoś tam w moim poście u góry? Zadałam pytanie i chciałabym uzyskać odpowiedź, bo bardzo mi zależy.
Avarice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 11:12   #1624
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Avarice Pokaż wiadomość
Zauważył mnie ktoś tam w moim poście u góry? Zadałam pytanie i chciałabym uzyskać odpowiedź, bo bardzo mi zależy.
A może nikt nie odpowiedział bo po prostu nie wiedział?
Mi tak wyglądały włosy po 2 miesiącach od zrobienia trwałej (patrz załącznik). Nawet nie wiem czy da się uzyskać taki efekt bezpośrednio po zrobieniu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 077.jpg (36,1 KB, 335 załadowań)
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:19   #1625
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

mi sie tez wydaje, ze jest to efekt rozprostowywujacej sie trwalej, ale nie jestem pewna.. a nie lepiej pougniatac tak wlosy na pianke? tudziez po myciu nakrecic na duze walki lub okragla szczotke?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 17:27   #1626
Kasiula92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 17
GG do Kasiula92
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Drogie Dziewczyny! zrobiłam sobie trwałą no i njawet źle nie wygląda tyle że mam szope =((( i na domiar złego rozczesałam suche włosy, czy ta szopa mi pozostanie czy nie? jestem na skraju załamania co zrobić zeby moje włosy w miare normalnie wyglądały bo naprawde nie chciałbym wyglądać jak pudel =(((( z jednej strony jestem, zadowolona a z drugiej odechciewa mi się już tych całych moich spuszałych loczków, proszę pomóżcie mi....=( =**
Kasiula92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 17:32   #1627
Kasiula92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 17
GG do Kasiula92
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Drogie Dziewczyny! zrobiłam sobie trwałą no i njawet źle nie wygląda tyle że mam szope =((( i na domiar złego rozczesałam suche włosy, czy ta szopa mi pozostanie czy nie? jestem na skraju załamania co zrobić zeby moje włosy w miare normalnie wyglądały bo naprawde nie chciałbym wyglądać jak pudel =(((( z jednej strony jestem, zadowolona a z drugiej odechciewa mi się już tych całych moich spuszałych loczków, proszę pomóżcie mi....=( =**
Kasiula92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 17:38   #1628
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

kiedy ja zrobilas? dzisiaj? rozczesujemy rpzed myciem tylko.. ale jak trwala robilas dzis to nie powinnas czasac.. poczekaj jeszcze do jutra, umyj glowe i nie susz suszarka a beda piekne loczki
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:01   #1629
Kasiula92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 17
GG do Kasiula92
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Drogie Dziewczyny! dwa dni temu zrobiłam sobie trwałą i niby nie jest źle, tyle że mam straszną szope a na domiar złego rozczesałam włosy i niektóre kosmyki się rozprostowały =//// =((( poza tym czy ta szopa zniknie, czy tak już zostanie? =( co mam zrobić żeby zzlikwidować ten nieład na głowie ?? =(( Proszę Was bardzo o odpowiedź.... =**
Kasiula92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:51   #1630
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

a czy przeczytalas chociaz poprzednia odpowiedz? skoro Ci nikt nie odpowiada to nie pisz tego samego posta 3 razy..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:42   #1631
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Dokładnie to co napisała lele.
Czeszemy tylko mokre. Najlepiej grzebieniem z szerokimi, grubymi zębami. Ja jak miałam trwałą to zapomniałam co to szczotka A poza tym: pianka, brak suszarki i będzie git
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 17:24   #1632
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Mam pytanie do Lele - napisz proszę jakie są Twoje naturalne włosy, masz może zdjęcie bez trwałej?

Aha - Bardzo ładne loczki
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:40   #1633
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

oj ciezko mi bedzie znalezc.. w sumie te co ostatnio wrzucalam to byly z resztkami trwalej na koncowkach jak sie okazalo juz u fryzjera bo znow robilam trwala
a moje naturalne, to zaleznie od pgoody sie krecily, raz mocniej raz slabiej.. jak bylam mala bardzo, pozniej prawie w cale, a pod koniec gimnazjum jak szalone, wiec zrobilam trwala w polowie pierwszej lo i nawet sie nikt nie zorientowal, ze trwala a mialam miej roboty

bardzo wazne ponoc jest, aby wlosy nie byly malowane ( lepiej jest) i na ciemnych wlosach tez lepiej wychdozi ( wypowiedz fryzjerki mojej)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 13:11   #1634
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

hej dziewczyny, czytam i czytam i już sama nie wiem... oczywiście jestem na wątku gdyż myślę nad trwałą. moje włosy sięgają łopatek, są mocno wystopnioane , najkrótsze mam tak do ucha.. niebardzo widzę się w moich prostych włosach, zawszeje muszę je mocno wyciagać na okrągłej szczotce żeby się ładnie ułożyły. Często więc robię sobie loczki na takie gorące wałki lub na noc na papiloty. Po zdjęciu są mocno posręcane ale po ok godzinie są boskie miękkie loki, do następnego mycia układają się bosko, nawet jak sie rozprostują to same końcówki mam ładnie powywijane a fajnie to wygląda bo mam mocno cieniowane włosy. No i tu mój pomysł na trwałą.. chciałabym mieć stale taką fryzurkę.. i nie męczyć się z papilotami i wałkami... Ale czy da rade uzyskać efekt ładnych dużych loków, czy zrobi mi sie tak jak po warkoczykach na noc..dochodzi kwestia zniszczenia włosów.. Proszę o sugestie ?
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:01   #1635
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

moim zdaniem zrobi Ci się raczej tak jak po warkoczykach. Trwala ma to do siebie, ze lubi robic sie pudel i niewazne jak duze wezmie sie walki to wychodza takie male niefajne loczki. O wiele lepiej wygląda się po wałkach.
A włosy się niszczą okropnie. Po kilku miesiącach robi się siano, trzeba ścinać włosy a i tak najgorsze co może być to połowa prostywch zdrowych wlosow, a druga połowa suchych pseudo loków. Miałam trwałą, nie polecam. Ładnie wygląda do pół roku, później jak włosy mają duży odrost nie wiadomo co z włosami zrobić, czy kolejną trwałą co je zabije, czy ściąć włosy :/.
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 09:43   #1636
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
moim zdaniem zrobi Ci się raczej tak jak po warkoczykach. Trwala ma to do siebie, ze lubi robic sie pudel i niewazne jak duze wezmie sie walki to wychodza takie male niefajne loczki. O wiele lepiej wygląda się po wałkach.
A włosy się niszczą okropnie. Po kilku miesiącach robi się siano, trzeba ścinać włosy a i tak najgorsze co może być to połowa prostywch zdrowych wlosow, a druga połowa suchych pseudo loków. Miałam trwałą, nie polecam. Ładnie wygląda do pół roku, później jak włosy mają duży odrost nie wiadomo co z włosami zrobić, czy kolejną trwałą co je zabije, czy ściąć włosy :/.
Noe nie dramatyzujmy...Jak już wielokrotnie na tym wątku zostało wspomniane to wszystko zalezy od:
a. włosów
b. włosów
c. włosów
Ja mam grube i ciężkie i nie zrobił mi się żaden pudel (zdjęcie pare postów wyżej). Jak mi je fryzjerka wysuszyła (raczej innego wyjścia nie było) to wyglądało to nieciekawie ale wystarczą kosmetyki do włosów kręconych, odstawienie suszarki i szczotki (tylko grzebień) i jest git. A zresztą...na tym wątku takich rad jest mnóstwo. wystarczy poczytać chociażby 2 poprzednie strony
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:37   #1637
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Leczko nie dramatyzuj.. ja wklejalam tu moje wlosy po kolejnej trwalej, a takze gdzy juz mi schodzila.. i jakos nie uwazam, ze mam szope czy cos.. a trwala robie dosc regularnie od 3 lat.. wlosy pewnie sie troche zniszczyly, ale tylko po pierwszej trwalej teraz tego zniszczenia tak nei widac.. bo wlosy trzeba pielegnowac adekwatnie do ich stanu.. rowniez jak Aas odradzam uzwania suszarki i szczotki..

i polecam przejrzenie watku
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:34   #1638
gerdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Też chciałam duże loki ,a raczej fale , ale trwała podobno nie daje takiego efektu... albo na bardzo krótko ... Ja mam trwałą od 4 miesięcy i jak narazie jestem bardzo zadowolona , włosy się prawie w ogóle nie zniszczyły , co mnie bardzo zdziwilo...Zaraz po wyjsciu od fryzjera mialam burze lokow , ale po kilku dniach opadly i bylo ladniej :P
gerdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:43   #1639
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Gerdziu po fryzjer maltertuje je suszarka, choc moja jak jest cieplo nie robi tego.. a tak to do konca nie szuszy i nie naklada mi tony pianki itp bo po fryzjerze to pudelek:P
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 10:28   #1640
bahia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Re: Trwała...co o tym myślicie drobie panie???

ja juz kiedys mialam trwała ( z 5 lat temu ) ogolnie mam wlosy falowane ale denerwuja mnie bo jak nie wezme ich na pianke i nie pogniote to ladnie nie wygladaja przy mojej dlugosci ( do ramion albo 1cm za ) zastanawiam sie nad kolejna trwala tylko czekam az troszke podrosna .To prawda ze wlosy po trwalej wypadaja strasznie ale o tym ze podczas miesiaczki sie nie skreca to chyba jakis mit .MYsle nad trwala dlatego ze moje wlosy wprawdzie sie kreca ale nie tak jak bym chciala i nie musiala bym sie tak meczyc z nimi codziennie ale z drugiej strony kobieta zmienna jest ...zreszta sama wiecie ze czasem potrafimy sie szybko nudzic i zmiana wtedy jest najlepsza a trwalej tak szybko nie zmienie ...
bahia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:31   #1641
bahia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

o matko powaznie podoba Ci sie taki skret ?? ja mam takie naturalne i wlasnie chciala bym z nimi cos zrobic bo juz patrzec nieraz nie moge .czuje ze mam taka wielka glowe przez te wlosy
bahia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:33   #1642
bahia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Avarice Pokaż wiadomość
A da się może osiągnąć takie efekt trwałą? Bardzo mi się spobały takie fale i chciałabym mieć takie, bo z moimi naturalnymi loko-falami to kiepsko trochę - żyją sobie własnym życiem i nie da się ich ułożyć.
ja mam takie naturalne w dodatku duzo troche i wydaje mi sie ze mam taka duza glowe przez te wlosy ...:/ chce cos z nimi zrobic czesto je zatem prostuje ale moj chlopak upiera sie ze najladniej w naturalnych ...a czego nie robi sie dla milosci :P
bahia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 08:55   #1643
gerdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

mnie co raz bardziej moja trwała zaczyna wkurzać ;p
tzn czasami poprostu chciałabym mieć znowu proste , ale co raz częściej włosy mi się kompletnie nie układają u góry mam już jakieś 6 cm swoich włosów i denerwuje mnie to że reszta jest ładnie skręcona i tak dziwnie odstaja(te skręcone , od miejsca gdzie się zaczynają po odrośnięciu moich naturalnych...)
Czasami zdarza się , że robią się zamiast loków takie zygzakowate pokręcone strąki;/
nie wiem od czego to zależy...może za dużo pianki ? kompletnie nie umiem czasami nad nimi zapanowac...od zroienia trwałej minęły 4 miesiące...proszę , poradzcie cos jak sobie poradzic z tymi strąkami a moze to oznacza , ze trwala juz zmierza ku wyprostowaniu ? ale jak mowie ... tylko czasami tak sie dzieje... zdarza się , ze wloski sa ladnie skrecone i nie wiem do czego to zalezy... uzywam odzywki i szamponu ciagle tego samego...
gerdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 09:29   #1644
COBRA80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

WITAM wszystkich chialabym sobie zrobic trwala ale na grubych walkach mam wlosy krotkie przykrywaja mi uszy choc sama nie wiem czy mi bedzie pasowala ale zawsze chcialam miec krecone wlosy a lubie z nimi kombinowac czy ktos zna jakies stronki gdzie mozna dopasowac fryzure do ksztaltu twarzy
COBRA80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 10:31   #1645
nieistotnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gerdzia Pokaż wiadomość
mnie co raz bardziej moja trwała zaczyna wkurzać ;p
tzn czasami poprostu chciałabym mieć znowu proste , ale co raz częściej włosy mi się kompletnie nie układają u góry mam już jakieś 6 cm swoich włosów i denerwuje mnie to że reszta jest ładnie skręcona i tak dziwnie odstaja(te skręcone , od miejsca gdzie się zaczynają po odrośnięciu moich naturalnych...)
Czasami zdarza się , że robią się zamiast loków takie zygzakowate pokręcone strąki;/
nie wiem od czego to zależy...może za dużo pianki ? kompletnie nie umiem czasami nad nimi zapanowac...od zroienia trwałej minęły 4 miesiące...proszę , poradzcie cos jak sobie poradzic z tymi strąkami a moze to oznacza , ze trwala juz zmierza ku wyprostowaniu ? ale jak mowie ... tylko czasami tak sie dzieje... zdarza się , ze wloski sa ladnie skrecone i nie wiem do czego to zalezy... uzywam odzywki i szamponu ciagle tego samego...
Ja swoją trwałą robiłam 5 miesięcy temu, też mam odrosty (ok 4cm) i fryzjerka zaproponowała mi trwałą wyłącznie na odrastające włosy, z tym że obawiam się efektu ;/ Swoje loczki już jakos nauczyłam się ujarzmiać np. odżywkę nakładam przed myciem, na włosy suche, na ok 2h, rozczesuję je tylko i wyłącznie podczas mycia a gdy są mokre używam żelu do włosów a nie pianki, nie suszę włosów suszarką tylko czekam aż same wyschną... po takich zabiegach jestem bardzo zadowolona bo efekt ładnego skrętu utrzymuje się przez 3 dni. Spróbuj może to coś pomoże
nieistotnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:49   #1646
agussa
Wtajemniczenie
 
Avatar agussa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 710
GG do agussa
Question Kosmetyki wzmacniające włosy po trwałej, błagam doradzcie!

Witam wszystkich!
Dwa dni temu zrobiłam sobie trwałą ziołową ponieważ moje włosy były takie proste i ulizane. Teraz mam trwałą na grubych wałkach, mam fajne loczki w sumie to nawet mi się podoba.

Ale w związku z pielęgnacja włosków mam kilka pytań, licze na to że mi doradzicie

1. Jakiego szamponu najlepiej używać po tego rodzaju trwałej żeby wzmocnić włosy?
2. Powinnam używać jakiejś odżywki, ale niestety rownież nie wiem jaka byłaby ajlepsza.
3. Fryzjerka wspominała mi coś o jakimś jedwabiu na końcówki ale jestem zielona jeśli o to chodzi
4. Czy tego rodzaju trwala bardzo niszczy włosy? I jak długo się trzyma?
5. Miałam sliczne połyskujące włoski, każdy zazdrościł mi ich połysku a teraz juz niestety straciły ten blask, czy jest możliwy jego powrót?
6. Jaki grzebien bedzie najlepszy?
7. Powinnam używac jeszcze jakieś kosmetyki oprócz tych wymienmionych do pielęgnacji włosów? A może są jakieś tabletki? Chciałabym mieć ładne, zadbane włosy, w końcu to wizytówka każdej kobiety...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397217
kobieca biżuteria dla każdego
Proszę wejdź i napisz co o niej sądzisz. każda opinia jest dla mnie bardzo ważna.

agussa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 23:54   #1647
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki wzmacniające włosy po trwałej, błagam doradzcie!

1. ja uzywam kallosa choc tak serio to nie ejst powiedziane
2. odzywka tez kallos i balsam do wlosow dobrze na mnei dziala z leo actic aloesowy, kallos ma taka do wlosow m.in pop trwalej z obnizonym ph
3. jedwab- obopjtenie jakiej firmy, pewnie farouka lub hmm, ja mam jakis polski i bardziej mi podchodzi.. male opakowanie ale baaaaaaardzo wydaje.. kosztuje od 4 do 6 zlotcyh taka malutka buteleczka
4. zalezy od wlosow, w sumie pozniej sie troche mniej bedzie krecila i wlosy beda odrastac, a odroty krecone nie sa.. niestety nie moge powiedziec ile dokladnie czasu, bo u kazdego inaczej, a moje naturalnie sie tez troche kreca, wiec ciezko mi okreslic.. ale pewnie z pol roku to bedzie
5. odpowiednia stylizacja go przywroci..
6. z szeroko rozstawionymi zabkami.. i czeszemy tylko na mokro, lub przed myciem ( rozne filozofie) bo pozniej jest straszna szopa na glowie
7. tablety to ogolnie witaminy.. tak samo jak na wlosy bez trwalej
odradzam malowanie.. zwszlaszcza rozjasnianie.. i jesli bedziesz je pielegnowac to bedzie super
takze polecam maszeczki do wlosow
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 18:30   #1648
Monisia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: trwała

chciałabym mieć kręcone włosy myśle nad trwałą lub mokrą włoszką mam pół długie włosy ale strasznie mi wypadają z jednej strony chciałbym A Z DRUGIEJ COS MNIE POWSTRZYMUJE czy to jest bezpieczne??
Monisia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:49   #1649
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Kosmetyki wzmacniające włosy po trwałej, błagam doradzcie!

a ja mam pytanie czy można zrobić trwałą na włosach już kręconych?
bo swoje mam kręcone ale chciałbym żeby loki były mocniejsze, mam takie grube a chciałabym sprężynki
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 15:09   #1650
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki wzmacniające włosy po trwałej, błagam doradzcie!

Agniesio ja wlasnie mialam takie krecoco sie falujacce.. zalezy w jakim okresie.. i robie na nie trwala.. trzyma sie dobrze, jednak odrost jest juz bardziej prosty
ja polecam ta forme unormowania lokow, ona jedyna mi pomogla..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.