Majowe Panny Młode - część II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 14:54   #1621
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Mło.de - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
T'ai ładne zaproszenia, takie clean &simple mam taki dziurkacz narożny
Ja pewnie usiądę w święta do pierwszych przymiarek zaproszeń. Porysuje i zobaczymy co z tego wyjdzie, może zabiorę siostrze skaner bo jakos nie lubię z tabletu korzystać
bo ja lubię wszystko prosto i skromnie
suknia, biżu czy fryzura też takie będą

o jakbym miała twoje zdolności to też bym się sama zabrała

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie może ile się płaci za wybranie papierów z innej parafii??? Słyszałam,że 70 zł prawda Ci to?

No i nie wiem czy będziemy brać ślub tam gdzie chcemy... Bo już mam tego po dziurki w nosie
niestety nie wiem

mój tata dziś rzucił też o przenoszeniu, ale chyba jednak nie chcę....już mamy godzinę i nauki u nas i oboje należymy do tej parafii

a dlatego że dziś proboszcz odszedł i organista i kościelny
a latem taki fajny młody ksiądz
proboszcz znał nas nawet z widzenia i w ogóle więc trochę szkoda....
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:57   #1622
skorpio84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 101
GG do skorpio84
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
myślę że w lutym zaczniemy
a w ogóle witam koleżankę z 7-go
Ja również witam

TEN maj już coraz bliżej....
Macie już piosenkę na pierwszy taniec, bo ja siedziałam wczoraj pół wieczora i nie mogę się na nic zdecydować....

A co do "wierszyków" na temat pieniędzy, a nie prezentu myślę, że jest to nietaktowne... Trochę jakby wumuszanie pieniędzy od gości, a przecież najważniejsze żeby goście przyszli, byli z nami w tym wyjątkowym dniu i dobrze się bawili, chyba po to robi się wesele... A jak ktoś będzie chciał nam coś dać to da to co uważa za stosowne
__________________
Szczęśliwa Ex-Aparatka
2oo8 - 2010

PM 7-5-2011

skorpio84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:00   #1623
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie może ile się płaci za wybranie papierów z innej parafii??? Słyszałam,że 70 zł prawda Ci to?

No i nie wiem czy będziemy brać ślub tam gdzie chcemy... Bo już mam tego po dziurki w nosie
Joasiunia wydaje mi się że "co łaska". Będziecie brać ślub w parafii innej niż Twoja i TZ-ta? My tak, ale załatwianie tych papierów chcę zacząć dopiero 3 mc przed żeby aż tak dużo tych wydatków "co łaska" nie wyszło, no bo trzeba zezwolenie i akty chrztu.... eh zobaczymy... mam nadzieje że mi się nie odechce tego załatwiania...
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:02   #1624
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez skorpio84 Pokaż wiadomość
Ja również witam

TEN maj już coraz bliżej....
Macie już piosenkę na pierwszy taniec, bo ja siedziałam wczoraj pół wieczora i nie mogę się na nic zdecydować....

A co do "wierszyków" na temat pieniędzy, a nie prezentu myślę, że jest to nietaktowne... Trochę jakby wumuszanie pieniędzy od gości, a przecież najważniejsze żeby goście przyszli, byli z nami w tym wyjątkowym dniu i dobrze się bawili, chyba po to robi się wesele... A jak ktoś będzie chciał nam coś dać to da to co uważa za stosowne
już jesteś dopisana do kalendarza

o pierwszym tańcu nie myślałam, pewnie wybierzemy coś z repertuaru orkiestry

a z twoim ostatnim stwierdzeniem ja osobiście zgadzam się w 100%
i wolę żeby nawet ludzie nic nie przynieśli - a byli ze mną w tym dniu
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:47   #1625
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Hej, za radą dziewczyn zakupiłam sobie taką o to książkę http://allegro.pl/dlaczego-mezczyzni-nie-potrafia-robic-dwoch-i1329043557.html

Wiecie co dziś do mnie doszło? Że przez teściową (mamę TŻ) my się kłócimy... Jak tylko jesteśmy sami - całkiem inna atmosfera, śmiejemy się, wygłupiamy, całujemy. Tylko wejdziemy do pokoju od mamy TŻ, kłótnia na całego...
Jak jedziemy z nią gdzieś, to tak samo, kłótnia straszna. Na to się wtrąca mama TŻ i normalnie wojna..
Cieszy mnie tylko to, że nie ulegliśmy jej jak nas błagała, żebyśmy z nią zamieszkali Nerwy w strzępach
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 20:13   #1626
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

T'ai też się zastanawialiśmy nad tymi zaproszeniami, ładne są

co do tych opłat za te dokumenty to sie jeszcze nie orientuje, zajmiemy się tym dopieor 3 m-ce przed ślubem, a ślub wogole jest w mojej prafii, i udziela nam znajomy ksiadz, wiec sie okze jeszcze jak to wyjdzie z tym wszystkim.

nam tez przede wszystkim zalezy na obecnosci gosci w tym dniu na naszym slubie i wspolnym radowaniu na weselu. kwiatów nie chcemy bo własnie zwiedna szybko, a wolimy aby pieniadze ktore goscie wydaliby na kwaity przeznaczyli na ofaire na dozywianie dzieci na misjach. niektórzy zbieraja tez slodycze i zabwki dla domu dziecka, ale według mnie tym dzieciom oprocz milosci i rodziny to niczego nie brakuje, albo karme dla zwierzakow do schroniska, tez ladne, a ostatnio nawet tu na formu czytalam watke, zeby zamiast kwiatów poprosic o ofiare na konkrestne hospicjum, uwzam, ze sa to tez ciekawe i bardzo szlachetne formy, bo co nam z kwiatów, a za te pieniadze, ktorych całkiem ladna kwota sie uzbiera mozna komus pomoc.

my bedziemy miec na oddzielnej karteczce napisany tekst w tym samym stylu co i zaporszenia, w takiej troche staropolskiej formie

Uprzejmie prosim Mości Dobrodziejów
o złamanie zwyczaju kwiatów przynoszenia.
W zamian zaś pragniem, by ofiarę z serca
na dożywianie głodnych dzieci na misjach złożyć

Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 21:31   #1627
malgos_87
Raczkowanie
 
Avatar malgos_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 164
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez izzunja Pokaż wiadomość
Dziewczynki a jak tam wasze prezenty dla rodziców? Działacie coś? Ja jutro wezmę się za skanowanie zdjęć Tżta jak tylko rodzice wyjdą z domku
Ja już jakiś czas temu poskanowałam zdjęcia u mnie i TŻta. Planuję dać rodzicom fotoksiążkę - projekt już zrobiłam - swoją drogą bardzo mi się podobało, odezwała się moja artystyczna dusza. Zamówię ją chyba po nowym roku.

Cytat:
Napisane przez izzunja Pokaż wiadomość
Mam pytanko do dziewczyn biorących ślub 28 maja. Jaki ustalacie termin do potwierdzenia obecności na ślubie i weselu? Zastanawiam się czy 10 kwietnia jest odpowiednim terminem
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
z tym się zgadzam, że pójdą do kosza

właśnie też chciałam o to pytać, ja mam 7 maja i właśnie zastanawiałam się nad potwierdzeniem do 10 kwietnia
Też myślałam o 10 kwietnia, ale żeby przypadkiem nikomu nic się nie pomyślało, ani nie kojarzyło dałam do 7 kwietnia.

Cytat:
Napisane przez izzunja Pokaż wiadomość
Chyba jestem jedną z niewielu, która zatrzymuje zaproszenia Lubię sobie tak czasem zerknąć i przypomnieć sobie
Też zatrzymuję zaproszenia. W sumie to wszystko zatrzymuję prawie, taki mały zbieracz-chomik jestem.

Cytat:
Napisane przez urszulac1 Pokaż wiadomość
Ja też się cieszę, że już niedługo będę panią N. Chociaż wolałabym żeby było tylko 67 dni
Też będę panią N. Ja w sumie cieszę się i ekscytuję z każdego dnia, także nie chciałabym nic przyspieszać.

Ja miałam weekend dość ciekawy. Najpierw pojechałam do TŻta i zaprosiliśmy jego siostrę, która przyleciała z Anglii. Także czas rozdawania zaproszeń uważam za rozpoczęty. Potem jeszcze jego siostra chciała jechać pożegnać się z dziadkami, a że tylko był TŻ to wzięli mnie i pojechaliśmy. Jak weszliśmy TŻ mnie przedstawił, potem weszliśmy, siedliśmy i nastąpiła taka chwilowa cisza gdzie dziadkowie tak stanęli i zaczęli mi się przyglądać. Potem to już się zrobiła atmosfera, ciasteczka, herbatka itp. Do tego jeszcze chyba wybraliśmy wódkę - teściowa przyszła jakąś rosyjską wynalazła, co niby dobra i ją w hurtowni polecają. Przy okazji była jej degustacja. Ja się za bardzo nie znam, mam nadzieję, że będzie smakować gościom.
__________________
07.05.2011
Córeczka 18.01.2014
Córeczka 07.02.2017
malgos_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 22:10   #1628
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Prezenty dla rodziców? A to trzeba takie coś?
Ja to się nie mogę odnaleźć w temacie ślubu i wesela w ogóle...
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 06:17   #1629
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Prezenty dla rodziców? A to trzeba takie coś?
Ja to się nie mogę odnaleźć w temacie ślubu i wesela w ogóle...
na weselu jest zwyczaj, że młoda para dziękuje rodzicom za wychowanie itp. Odbywa się to w różny sposób. Czasem młodzi proszą rodziców do tańca i jest grany specjalnie wybrany utwór, do tego wręcza się np. kwiaty albo jakiś drobny, najczęściej symboliczny upominek, który ma upamiętnić tą chwilę. Czasem jest tylko taniec, czasem są tylko kwiaty. Kombinacji jest wiele, to zależy od preferencji Młodych.
Po więcej szczegółów i pomysłów na podziękowania zapraszam tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112823
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196849
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=282943
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 08:05   #1630
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cześc Dziewuszki
sobie tak Was czytam i czytam, i w sumie poruszane są watki, o których już nie raz gadulkałysmy....
noo, ale odpowiem na niektóre z nich raz jeszcze

1/ my do zaproszeń bedziemy dołączać króciótki wierszyk, w którym zamiast prezentów będziemy prosić o pniążki. Nie widzę w tym nic nietaktownego, ponieważ to jest nasza prośba, a nie wymóg. I goście zadecydują z czym przyjdą.
2/ mamy ślub 28 maja, a w zaproszeniach będziemy prosić o potwierdzenie do 15 kwietnia
3/ podziekowania dla rodziców: piosenka "cudownych rodziców mam", kwiaty, upominek.
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 08:46   #1631
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cześć Dell Niektóre z tematów przeze mnie poruszane dlatego, że akurat jestem na takim etapie Najpierw planowałam, myślałam, a teraz wcielam w życie
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 08:54   #1632
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Jej na to wygląda,że tylko my prosimy o potwierdzenie na trzy tyg przed ślubem
W sumie moje koleżanki tez długich terminów nie miały...

Na to wygląda,że chyba ten pierścionek nie był zaręczynowy, bo nie dostałam NAWET JEDNEGO MAILA Jeśli do końca roku nikt się nie odezwie sprzedam go za grosze na allegro, bo na co mi on
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:24   #1633
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziendoberek Jak minal weekend? U nas niby pracowicie, a jakos nic nie ruszylo do przodu: w sobote pojechalismy po prezenty, ale klops, bo okazalo sie, ze na mojego Taty nie bylo rozmaiaru koszulki, ktora chcelismy kupic (koszulke reprezentacji Hiszpanii w pilke nozna), wogole nie robia XXL... wiec pomysl upadl i znow nie wiem co kupic. Mamie kupilam portfel, po czym wczoraj sie zorientowalam, ze w dwoch miejscach delikatnie schodzi skorka, wiec jutro jade go oddac.... wyszlo na to, ze znow nie mam zadnego prezentu.

W niedziele natomiast mielismy sie obrobic z praca (ja z z nauka do egzaminu z espanola, a TZ z egzaminami dla swoich uczniow) i skonczyc wreszcie zaproszenia.... usiedlismy, wlaczylismy komputer, patrzymy, mail od znajomego, otwieramy link pt: surprise, a to wirus jakis grozny. No i szlag wzielo robienie zaproszen, caly wieczor bawilismy sie w czyszczenie komutera i stresowalismy, czy nie stracilismy wszystkich danych (na szczescie nie). Jak pech to pech normalnie!

Co do wierszykow o pieniadze itp to w Hiszpanii nie ma takiego zwyczaju... chyba tutaj ludzie kumaja, ze skoro nie ma listy prezentow (co tutaj tez jest popularne: idzie sie do konkretnego sklepu, domu towarowego, wybiera konkretne towary i nanosi na liste, potem goscie ida w to sami miejsce i wybieraja cos z utworzonej przez mlodych listy) to mlodzi chca kase. A zyczen pod kosciolem wogole sie nie sklada, wiec klopot z glowy (Musze pamietac, zeby powiedziec o tym polskim gosciom, hi hi).

Edytowane przez monita01
Czas edycji: 2010-12-13 o 09:56
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:25   #1634
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

hej Izunja, no problem dlatego napisałam to i owo

Laski, u Was też taka dziwna zima? raz sypie, raz odwilż, raz taka szklanka, ze szok.. i tak w kółko
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:26   #1635
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

A co do potwierdzenia terminu to ja wogole myslalam o wiecej niz dwoch miesiacach dla polskich gosci, gdyz ja musze zalatwic im hotel itp, poza tym wiadomo, ze bilety musza kupic wczesniej, wiec mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi jak zobaczy date potwierdzenia do 15 marca ... a moze do konca lutego?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:28   #1636
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

cześc Monita!
ulalalala, to miałas weekend... niefajnie z tym portfelem i koszulką.Ale nie przejmuj się, jest jeszcze czas więc na pewno cosik znajdziesz.
Moze poszukaj koszulki po necie.. w sklepach internetowych.

dobrze, ze komp "przezył" po tym wirusie... !

u nas weekend minął spokojnie, i rodzinnie

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
A co do potwierdzenia terminu to ja wogole myslalam o wiecej niz dwoch miesiacach dla polskich gosci, gdyz ja musze zalatwic im hotel itp, poza tym wiadomo, ze bilety musza kupic wczesniej, wiec mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi jak zobaczy date potwierdzenia do 15 marca ... a moze do konca lutego?
wg to mnie to zrozumiałe,jesli chodzi o Waszą sytuację
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:54   #1637
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Czesc DELLeczku, ciesze sie, ze rozumiesz moja sytuacje Co do koszulki, to niestety wogole jej nie produkuja w rozmiaze 2x XL, zatem nie bede mogla jej kupic. Jutro po pracy wybiore sie na dalsze poszukiwania.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 09:56   #1638
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monita, to moze zamiast koszulki, jakiś zamiennik...? np szalik, czapeczka z daszkiem itp albo bilety na mecz???
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:00   #1639
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

No moze to nie jest glupi pomysl Popatrze jutro co tam jeszcze maja! Dzieki1
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 10:01   #1640
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monita, kiedys sama robiłam Mojemu Tediemu taki prezent.
Kupiłam mu własnie zestaw kibica: czapkę z daszkiem, szalik i butelkę dębowej z piłką był zachwycony!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto_1275l.jpg (24,6 KB, 7 załadowań)
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:15   #1641
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ale tu dzis cichooooooooooooooooooooo ooo
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:16   #1642
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Bardzo ladny prezent. Moj Tata nie pije alkoholu, wiec to odpada, ale moze rzeczywiscie rozejrze sie za oficjana czapeczka i szaliczkiem
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:28   #1643
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Zaglądam tu do Was... Podczytuję... Ale jakoś siły nie mam,żeby coś skrobnąć

Qrczę mam @... I znowu mi krzyże dokuczają

No nic.

U mnie nic nowego. Poza tym,że halkę zamawiam na All tą samą co Dark Lady.

Poza tym jakaś taka niemoc mnie ogarnia I lenistwo...... Bleeeeeeee!!!

Dobra nie marudzę Wam tu. @ minie to wszystko przejdzie

Buziaki dla Was
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:32   #1644
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez izzunja Pokaż wiadomość
Koniecznie pogadajcie Napiszę Ci Mystiquee wierszyk jaki my będziemy mieć:

Rodzinę nową zakładamy i w naszych planach już ją powiększamy. Chcąc dzieci całą pomieścić gromadkę - musimy szybko wybudować chatkę. Jeśli Goście nasi mili, chcecie coś nam podarować, włóżcie prezent do koperty - my będziemy się radować. A zamiast na kwiaty, co zwiędną, wydawać pieniążki, możecie nam przynieść ciekawe książki.

Nie sądzę, żeby był jakiś niestosowny wręcz zabawny

Super tekst

Ja chyba też nie daje żadnych wkładek o koperty bo i tak każdy przyniesie to co chce, a przeważnie są to pieniądze.

Ja tam lubię kwiaty dostawać i jeżeli mogę mieć raz w życiu tyle kwiatów to czemu nie.
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:34   #1645
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Zaglądam tu do Was... Podczytuję... Ale jakoś siły nie mam,żeby coś skrobnąć

Qrczę mam @... I znowu mi krzyże dokuczają

No nic.

U mnie nic nowego. Poza tym,że halkę zamawiam na All tą samą co Dark Lady.

Poza tym jakaś taka niemoc mnie ogarnia I lenistwo...... Bleeeeeeee!!!

Dobra nie marudzę Wam tu. @ minie to wszystko przejdzie

Buziaki dla Was
Joasiunia, basen basen i jeszcze raz basen, i zapomnisz o krzyżach

rozumiem Cię z tą niemocą i lenistwem, bo mam dziś podobnie... zero innowacji, poprostu nic. Nie chce się!
Marudź marudź wysłuczamy, pocieszymy... choćby napiszemy ze my też hehehehe
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:35   #1646
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Hej!

U mnie też jest dziwna zima. Ach, mój TŻ przyjechał do mnie w sobotę po południu i wyjechał wczoraj wieczorkiem. Jak ja się za nim stęskniłam, śmiał się ze mnie bo przez dobre 10 minut nie chciałam się "odprzytulić" (niby dorosła kobieta a tu taka przylepa ). No i moje przygotowania jeśli chodzi o zaproszenia stoją w miejscu, bo gilotyny na razie nie mamy i nie możemy sprawdzić czy połowiczny blok papieru przejdzie. Jednak za to mam inne wieści . TŻ wreszcie przywiózł obrączki, tylko są dużo za duże i na mnie i na niego i mają kolor taki złoto-czerwonawy, fajny nawet i teraz możliwe że je weźmiemy, tylko jeszcze musimy dowiedzieć się ile jubiler sobie zażyczy za zwężenie obu i dorobienie graweru, oraz jaka właściwie jest ich próba (żeby wiedzieć czy przetrawają tyle czasu). No i TŻ jeszcze jedną rzecz przyniósł .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:38   #1647
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Super tekst

Ja chyba też nie daje żadnych wkładek o koperty bo i tak każdy przyniesie to co chce, a przeważnie są to pieniądze.

Ja tam lubię kwiaty dostawać i jeżeli mogę mieć raz w życiu tyle kwiatów to czemu nie.
Kuleczka, i masz racje, to Twój dzien i Ty decydujesz co chcesz a co nie.
I tak ma każda z nas

my np zamiast kwiatów, to poprosimy o winko

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dark lady Pokaż wiadomość
hej!

U mnie też jest dziwna zima. Ach, mój tż przyjechał do mnie w sobotę po południu i wyjechał wczoraj wieczorkiem. Jak ja się za nim stęskniłam, śmiał się ze mnie bo przez dobre 10 minut nie chciałam się "odprzytulić" (niby dorosła kobieta a tu taka przylepa ). No i moje przygotowania jeśli chodzi o zaproszenia stoją w miejscu, bo gilotyny na razie nie mamy i nie możemy sprawdzić czy połowiczny blok papieru przejdzie. Jednak za to mam inne wieści . Tż wreszcie przywiózł obrączki, tylko są dużo za duże i na mnie i na niego i mają kolor taki złoto-czerwonawy, fajny nawet i teraz możliwe że je weźmiemy, tylko jeszcze musimy dowiedzieć się ile jubiler sobie zażyczy za zwężenie obu i dorobienie graweru, oraz jaka właściwie jest ich próba (żeby wiedzieć czy przetrawają tyle czasu). No i tż jeszcze jedną rzecz przyniósł .
oświadczył ci się??????????????
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:41   #1648
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Hej, za radą dziewczyn zakupiłam sobie taką o to książkę http://allegro.pl/dlaczego-mezczyzni-nie-potrafia-robic-dwoch-i1329043557.html
o ta jest bardzo fajna i ma sporo obrazków

Cytat:
Napisane przez malgos_87 Pokaż wiadomość
Też myślałam o 10 kwietnia, ale żeby przypadkiem nikomu nic się nie pomyślało, ani nie kojarzyło dałam do 7 kwietnia.
o rany ile musiałam się głowić żeby wpaść na to o co ci chodzi
bez przesady co to ma do rzeczy

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
Laski, u Was też taka dziwna zima? raz sypie, raz odwilż, raz taka szklanka, ze szok.. i tak w kółko
w tej chwili zasypało
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:41   #1649
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

No nie moge! Joasiunia marudzi! No koniec swiata normalnie! Joasiunia, odpoczywaj i wracaj szybko do formy, a jakby cos to skarz sie tutaj nam: pocieszymy, albo okrzyczymy

Dark! Opowiadaj!
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 10:50   #1650
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Zaglądam tu do Was... Podczytuję... Ale jakoś siły nie mam,żeby coś skrobnąć

Qrczę mam @... I znowu mi krzyże dokuczają

No nic.

U mnie nic nowego. Poza tym,że halkę zamawiam na All tą samą co Dark Lady.

Poza tym jakaś taka niemoc mnie ogarnia I lenistwo...... Bleeeeeeee!!!

Dobra nie marudzę Wam tu. @ minie to wszystko przejdzie

Buziaki dla Was
Oj, biedna

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość

oświadczył ci się??????????????


Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
o rany ile musiałam się głowić żeby wpaść na to o co ci chodzi
bez przesady co to ma do rzeczy
Ja od razu załapałam, ale nie zwracałabym na to uwagi. Tyle że każdy robi tak jak chce i ma w tym swoje racje .

monita01 a cóż ja mam opowiadać. Biedny TŻ miotał się całą niedzielę i ciągle o tym zagadywał i w końcu zwyczajnie usiadł, przeprosił że tak a nie inaczej i że przykro mu że tak zawalił sprawę, ale nie będzie jej jeszcze pogarszał no i dał mi mój pierścioneczek i spytał się czy wyjdę za niego (hehe, co on głupi przecież wie ). No a potem cieszył się jak dziecko i ciągle łapał mnie za rękę i oglądał jak pierścionek na niej wygląda , bo oglądał na swojej ale wchodził mu tylko na czubek palca i nie mógł sobie wyobrazić
I tyle, romantyzmu nie ma, ale mi to tam nie przeszkadza, cieszę się że wreszcie jest tak jak być powinno
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.