Wszystko o Oriflame cz. IX - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 13:24   #1621
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Czy jeżeli częśc zamówienia jest w brakach i razem z brakami jest ponad 80 PP to i tak dopisuje się opłata za małe zamówienie??? Czy ja coś robię nie tak?
Mam właśnie taką sytuację i jestem zła, bo przecież to nie moja wina że są braki... Wcześniej w takich przypadkach opłata się nie naliczała. Te zmiany są beznadziejne...
Ponawiam pytanie. Czy można w jakiś sposób uniknąć tej durnej opłaty?
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 13:33   #1622
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie. Czy można w jakiś sposób uniknąć tej durnej opłaty?
niestety jak masz bez braków mniej niż 80pp to doliczy się opłata
jedyne wyjście to zamówić coś z podanych dwóch produktów, żeby uniknąć opłaty
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:55   #1623
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Ja tak samo jak Li O najbardziej lubię Seeing is Beliving, świetnie nawilża Jedyny jego minus jak dla mnie to właśnie słoiczek... Też bym chciała żeby był w tubce Bo mam tipsy i ciężko mi z niego coś wyskrobać

A jeśli chodzi o nawilżające w tubce to jest Intensywnie nawilżający balsam pod oczy Aqua-Rhythm.
Chyba sama go spróbuje Na KWC niestety nie ma opini ale na stronce Ori ma dobrą ocenę
Co do opakowania, to wolę słoiczek. Szybciej się odkręca i nie muszę się męczyć z wyciskaniem resztek. Paznokcie mam długie, ale krem nabieram zewnętrzną częścią paznokcia (nie tak jak na łyżeczkę, tylko tą wypukłą częścią) i wtedy nic mi się pod paznokcie nie dostaje

Ja obecnie używam pod oczy Aqua-Rhythm na noc i Ecollagen na dzień. Z obu jestem średnio zadowolona. Po prostu w moim przypadku nic nie robią (przynajmniej nie zauważyłam). No może nawilżają, ale SiB też dobrze nawilża
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:03   #1624
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja używałam SiB i nie zauważyłam żadnego efektu poza zwykłym nawilżeniem... Cienie się nie zmniejszyły... Zmarnowałam tylko ponad 20zł :/ Kupiłam w aptece żel ze świetlikiem za 6,5zł i jestem zauroczona. Okolice oczu jakoś ładniej wyglądają i wreszcie nie mam cieni
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:27   #1625
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Ja używałam SiB i nie zauważyłam żadnego efektu poza zwykłym nawilżeniem... Cienie się nie zmniejszyły... Zmarnowałam tylko ponad 20zł :/ Kupiłam w aptece żel ze świetlikiem za 6,5zł i jestem zauroczona. Okolice oczu jakoś ładniej wyglądają i wreszcie nie mam cieni
jak sie nazywa?
__________________
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 22:57   #1626
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o nawilżające w tubce to jest Intensywnie nawilżający balsam pod oczy Aqua-Rhythm.
Chyba sama go spróbuje Na KWC niestety nie ma opini ale na stronce Ori ma dobrą ocenę
Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Aqua pod oczy polecam, aqua na noc i na dzień też polecam, kremy są naprawdę świetne. Maseczka z tej serii też jest extra .
Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam pod oczy Aqua-Rhythm na noc i Ecollagen na dzień. Z obu jestem średnio zadowolona. Po prostu w moim przypadku nic nie robią (przynajmniej nie zauważyłam). No może nawilżają, ale SiB też dobrze nawilża
Dziękuję dziewczyny za opinie, jesteście nieocenione
Widzę, że opinie są podzielone. Kusi mnie zarówno Ecollagen, bo przeciwzmarszczkowy i Aqua-Rythm, bo nawilżający i pewnie na któryś się skuszę.
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.

Edytowane przez Caraxa
Czas edycji: 2011-10-21 o 22:58
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 08:56   #1627
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ktoś tu chyba wczoraj wspominał o wodzie by Marcel, ale zapomniałam odpisać
Bardzo podoba mi się ten zapach i wzięłam teraz za 12,90 z PL. Są cudowne Wczoraj cały dzień je czułam, a wieczorem TŻ wrócił z pracy i się zachwycał jak ładnie pachnę

Obecnie na półeczce z zapachów Oriflame stoją u mnie:
1. Prawie nieużywane:
- Joy Ride z Visions (kupione na wyprzedaży - lubię zapach, ale troszkę mnie drażni)
- Divine Sensual (świąteczna edycja, również troszkę mnie drażnią - przelane do buteleczki po Miss O, które wylałam, bo nie podobał mi się zapach, a ponad to dziwnie zżółkły)
2. Używane oszczędnie:
- Dazzling Grace (z PW - lubię je, ale nie są dostępne w sprzedaży, więc szkoda mi ich wypsikać)
- Midsummer (resztka, którą oszczędzam, bo następne kupię dopiero na lato )
3. Używane na codzień:
- GG White Gold (kupione ostatnio w promocji chyba za 29,90)
- Mirage (kupione w promocji za 29,90, + jedne w zapasie ze zwrotu od klientki - żal mi oddawać, bo je uwielbiam )
- Volare
- Love Potion (kupione 2 katalogi temu a już 1/3 nie ma )
- by Marcel (obecnie moje "najulubieńsze" )

W zestawieniu tym brakuje jeszcze Enigmy, która niedawno mi się skończyła, a nawet w promocji jest droga Jak tylko będę mogła kupić ją jakoś taniej, to na pewno nabędę

W następnym katalogu do mojej kolekcji dołączą Precious Moments, których dłuższy czas sobie odmawiałam ze względu na cenę...

Lubię jeszcze Dancing Lady, ale ten zapach pozostawiam zarezerwowany dla mamy, bo to jej ulubione

Ostatnio przekonałam się jeszcze do klasycznych Eclat, ale z nimi również poczekam na okazję cenową

No ale... I tak najbardziej mi żal After Hours Ich zapach kojarzył mi się z letnimi wieczorami w klubie ze znajomymi = z dobrą zabawą...

A wy jakie macie zestawienia ulubionych zapachów?
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 10:41   #1628
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

ja tez juz zacieram rece na wode Precious Moments
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 11:06   #1629
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ktoś tu chyba wczoraj wspominał o wodzie by Marcel, ale zapomniałam odpisać
Bardzo podoba mi się ten zapach i wzięłam teraz za 12,90 z PL. Są cudowne Wczoraj cały dzień je czułam, a wieczorem TŻ wrócił z pracy i się zachwycał jak ładnie pachnę


A wy jakie macie zestawienia ulubionych zapachów?
Li O, widzę, że znasz wiele zapachów Ori - więc do jakiej kategorii zakwalifikowałabyś te nowe by Marcel - cieżkie, lekkie, slodkie, itd? wiem, że odbiór zapachu to kwestia indywidualna, ale nie mam na ich temat żadnego pojęcia, toteż każda sugestia mile widziana

A moje ulubione:
- Amethyst Fatale - kocham
- wycofany Nomadic
- a ze świeższych nut - wycofane: Freya i Saga - dziwne zapachy, ale coś mnie w nich przyciągało.

Jest jeszcze kilka zapachów, które lubię, ale mogę bez nich żyć jak Fire, Dancing Lady czy Enigma.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015

Edytowane przez anetka832
Czas edycji: 2011-10-22 o 11:08
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 12:08   #1630
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Li O zaczęła wątek o perfumach z Ori to też chę pochwalę
Używane obecnie:
- Miss O fashion (niebieska) - podoba mi się pompeczka, ale zepsuła się po 2 tyg. nieużywania, teraz muszę trzymać buteleczkę pod kątem by coś z niej leciało. A ogólnie to z flakonika kapie, więc nie nadaje się do torebki. Woda delikatna i myślałam, że nietrwała, ale czuję ją na nadgarstku po kilku godzinach w pracy, więc nie jest źle.
- City Oasis - potrzebowałam czegoś małego na urlop, podoba mi się zapach śliwki, ale jest nietrwały i na początku mocno czuć alkohol
- Precious Moments - zapach bardzo mi się podoba, ale nie podobają mi się te drobinki, przez to nie nadaje się na dzień. Kombinuję z trzymaniem buteleczki bokiem by rureczka była z dala od większości drobinek. Zużyta do połowy, chyba skuszę się gdy będzie w promocji w k16.
- Enigma - resztka, używana w zeszłym chłodnym sezonie, na wiosnę/lato wolę lżejsze

Na wykończeniu (zostawione resztki, których szkoda mi zużyć, biorę czasem do łapki by sobie zapach przypomnieć)
- GG White - trwałe, na jesień/zima
- The Babes Peach - nietrwały, zapach ma 1 nutę, alkoholowo na początku. Ale pachnie brzoskwinią a prosta buteleczka była idealna do torebki.
- Full Moon - ładny zapach, dość intensywny, dobra do torebki.

Oczekujące:
- druga buteleczka GG White
- Dancing Lady 50ml i 30ml
- Aromabliss Calming (ale chyba pójdzie do mamy pod choinkę, bo ona lubi tylko cytrusowe zapachy)
- The Babes Passion Berry - dostałam, kusi mnie otwarcie by mieć kolejną laleczkę do kolekcji, ale wolę na razie inne zapachy
- Love story - dostałam kiedyś od dyrektorki

Z nowszych zapachów kusi mnie Love Potion i Muse. Myślałam o Love Potion na jesień/zima i Muse na wiosnę.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame

Edytowane przez Sumi
Czas edycji: 2011-10-22 o 12:10
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 12:20   #1631
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Hej, widzę że nowy program powitalny zaczyna się w katalogu 15 i trwa do 17. Czy jeśli zapisałabym się w katalogu 16 to tracę ten program czy jak on wtedy wygląda?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 12:44   #1632
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
- Miss O fashion (niebieska) - podoba mi się pompeczka, ale zepsuła się po 2 tyg. nieużywania, teraz muszę trzymać buteleczkę pod kątem by coś z niej leciało. A ogólnie to z flakonika kapie, więc nie nadaje się do torebki. Woda delikatna i myślałam, że nietrwała, ale czuję ją na nadgarstku po kilku godzinach w pracy, więc nie jest źle.
mogłabyś opisać te perfumki?
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 12:52   #1633
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Li O, widzę, że znasz wiele zapachów Ori - więc do jakiej kategorii zakwalifikowałabyś te nowe by Marcel - cieżkie, lekkie, slodkie, itd? wiem, że odbiór zapachu to kwestia indywidualna, ale nie mam na ich temat żadnego pojęcia, toteż każda sugestia mile widziana

A moje ulubione:
- Amethyst Fatale - kocham
- wycofany Nomadic
- a ze świeższych nut - wycofane: Freya i Saga - dziwne zapachy, ale coś mnie w nich przyciągało.

Jest jeszcze kilka zapachów, które lubię, ale mogę bez nich żyć jak Fire, Dancing Lady czy Enigma.
Wiesz co... Ciężko go określić. Ma bardzo specyficzny zapach. Jest słodki, wyraźny, ale nie jest duszący. Na początku troszkę ostry, ale później pachnie raczej jak mleczne/karmelowe czekoladki Ja zakwalifikowałabym go do półki z Enigmą, Love Potion, Midnight Pearl i Volare. Jeśli masz katalog 15, to zapach pod naklejką odpowiada oryginałowi...

Co do twoich ulubionych, to akurat żadne z nich mi się nie podobają, więc możliwe, że tobie nie przypadnie do gustu by Marcel
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:04   #1634
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Hej, widzę że nowy program powitalny zaczyna się w katalogu 15 i trwa do 17. Czy jeśli zapisałabym się w katalogu 16 to tracę ten program czy jak on wtedy wygląda?
w 16 będzie już inny program na kolejne trzy katalogi.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:13   #1635
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Moim faworytem w zapachach Oriflame jest Divine niebieska - ten zapach kojarzy mi się z lekkością, świeżością i delikatnością. Miałam tę wodę w buteleczce (wersja świąteczna 30 ml) oraz wersję 'normalną' 50ml. Obie mi odpowiadają. Ta mniejsza może nawet bardziej, bo można ją spakować do każdej torebki, gdyż jest malutka. Długo się utrzymuje na skórze. Minusem jest brak atomizera, lecz to kwestia przyzwyczajenia.
Z kolei Divine sensual (czerwona) też coś w sobie ma. Już nie tak 'subtelna' i delikatna, jednak również przyciągająca
After Hours - bardzo lubię ten zapach, szkoda, że już ich nie ma.
Enigma - uwielbiam, żałuję, że te perfumy są tak drogie.
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:17   #1636
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Mam pytanie do znawczyń Czy odcien porcelain tego nowego podkładu Studio Artist jest porównywalny z najjaśniejszym Very Me? Potrzebuję czegoś baaardzo bladego,z domieszką żółci. Wiecie może jak on wygląda?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:56   #1637
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
mogłabyś opisać te perfumki?
kwiatowy zapach, ale nie jest bardzo słodki tylko delikatny, pralinek nie czuję, możliwe, że przez swoją "owocowość" (wg opisu oriflame) jest taki delikatny. Ciężko mi powiedzieć czym konkretnie pachnie, możliwe, że to frezja, dawno jej nie wąchałam a to mój ulubiony kwiat ale wydaje mi się, że prawdziwa frezja pachnie trochę inaczej. To nie jest zapach, który się za Tobą ciągnie, mój TŻ go nawet nie zauważa (a psiknęłam się precious moment to od razu usłyszałam, że pięknie pachnę).
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 16:00   #1638
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
kwiatowy zapach, ale nie jest bardzo słodki tylko delikatny, pralinek nie czuję, możliwe, że przez swoją "owocowość" (wg opisu oriflame) jest taki delikatny. Ciężko mi powiedzieć czym konkretnie pachnie, możliwe, że to frezja, dawno jej nie wąchałam a to mój ulubiony kwiat ale wydaje mi się, że prawdziwa frezja pachnie trochę inaczej. To nie jest zapach, który się za Tobą ciągnie, mój TŻ go nawet nie zauważa (a psiknęłam się precious moment to od razu usłyszałam, że pięknie pachnę).
aha, dziękuję. zastanawiam się nad niebieskim a różowym.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 18:36   #1639
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
After Hours - bardzo lubię ten zapach, szkoda, że już ich nie ma.
Enigma - uwielbiam, żałuję, że te perfumy są tak drogie.
Mam takie same zdanie,
ale nie uważacie że Enigma jest bardzo nietrwała? ładny zapach ale szkoda ze taki ulotny....
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 19:47   #1640
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

ja wczoraj powiększyłam kolekcję o nowy zapach, konkretnie za 9 zeta wzięłam sobie Midnight Pearl. ale przyznam ze po 2 minutach już go nie czuję, TŻ też go nie czuł na mnie po chwili. jak wszedł zresztą do oferty, to na spotkaniu w biurze każda z babek się zachwycała i psikała a ja go kompletnie nie czułam.. nie wiem czy wy też tak macie... ale mam podobnie z volare. inni się zachwycają a dla mnie ma on zapach wody z kranu..tzn żadny.... ale skusiłam się na midnight pearl bo za którymś razem mi się spodobała strona zapachowa w katalogu, ale teraz nie wiem czy nie popełniłam błędu.. no ale za 9 zł to mi nie żal..

mam jeszcze:
-GG white
-GG shine
- delight
- fire

miałam:
-divine sensual -
-air - też czułam je tylko przez chwilę
-midsummer


poluję na:
-precious moments - bardzo w moim stylu, w końcu się skuszę (chyba w przyszłym katalogu bo będą za 30 zł)

śmierdziuchy (dla mnie):
-chiffon
-giordani gold
-precious (dostałam, oddałam mamie)
-marcel

ps. dla mnie każdy zapach z oriflame jest nietrwały, albo ja mam nos jakis dziwny, bo niektórych kompletnie nie czuję. ale dla porównania, mam moją ulubionę wodę perceive z avonu, i nie dość że dla mnie ma tak intensywny zapach, że psikam jej o połowę mniej niż "naszych" zapachów, to czuję ją w ciągu dnia..
__________________




Edytowane przez asia27100
Czas edycji: 2011-10-22 o 19:49
asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:19   #1641
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Hej. powiedzcie mi czy któraś z Was miała lub widziała miniaturke wody Mirage? Jaki ona ma aplikator?
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:22   #1642
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Mam takie same zdanie,
ale nie uważacie że Enigma jest bardzo nietrwała? ładny zapach ale szkoda ze taki ulotny....
A co sądzisz o Midsummer? Pytam konkretnie Ciebie, bo skoro mamy podobny gust, to się zasugeruję Twoim zdaniem Mam Midsummer zapakowane, bo kiedyś było w promocji a ja chciałam 'dobić' do 100PP i sobie kupiłam.
Z innych zapachów:
GG - średnio mi się podoba
Ice, Moon - lubię, jednak nie są trwałe
Delight - bardzo mi się podoba ten zapach. Taki orzeźwiający z nutką kwiatu, jednak moim zdaniem nie jest on trwały.

Jakie macie zdanie o Eclat, Grace, Felicity? Nigdy nie miałam tych perfum ani próbek, dlatego pytam
A co sądzicie o męskich zapachach? Które najbardziej się Wam podobają? Może jakieś polecacie? Ja z zapachów dla panów znam tych Signature (mój tata bardzo lubi) i S8.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do znawczyń Czy odcien porcelain tego nowego podkładu Studio Artist jest porównywalny z najjaśniejszym Very Me? Potrzebuję czegoś baaardzo bladego,z domieszką żółci. Wiecie może jak on wygląda?
Dołączam się do pytania W ogóle który byście poleciły z podkładów dla baaardzo jasnej cery? Stosowałam Visions, ale nie podpasował mi. Używałam 2-3 razy też GG, ale po nim zaczęła mi się łuszczyć skóra, więc przestałam...

Edytowane przez marie_marie22
Czas edycji: 2011-10-22 o 20:36
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:48   #1643
duszyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
Kusicie mnie tym nowym podkładem dotychczas miałam mineralny podkład GG odcień: Light Ivory. Ale nie ma tego podkladu na promocji ani teraz w k 16 ani w 17 a juz mi sie konczy;/ A jaki odcien tego Artist bysciem i polecialy? jezeli ten light ivory byl dobrym odcieniem dla mnie, (raczej mam jasna karnacje).Widzialam probki tego Artist ale nie bylo tego 2 odcienia albo go nie widzialam;/
Ja też proszę o odpowiedz na to pytanie

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

A ogólnie co do Oriflame,to też sporo odpoczełam od zamawiania w tym sensie,że dla siebie nic nie brałam tylko dla klientek i z zamówień na 100-200 p zrobiły się zamówienia do 30p.W tym wziełam trochę dla siebie,ale też 47 p to nie rewelacja.Przez czas odpoczynku działałam w Avonie i muszę stwierdzić,że tam jakoś bardziej mi się podoba.Zero braków,konsultantki mogą sobie kupić niektóre nowości katalog wcześniej i taniej,paczkę możesz zamówić za darmo jeśli kupisz za 150 zł itd.Teraz ruszyłam z Oriflame,bo spodobało mi się,że mogę sobie zamówić jakiś produkt,a nie ciągle płacić 9,90 za przesyłke.No i mniej punktów trzeba nazbierać,by ominąć opłate.Jak dla mnie na DUŻY plus się zmieniło.
duszyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:54   #1644
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez duszyczka Pokaż wiadomość
A ogólnie co do Oriflame,to też sporo odpoczełam od zamawiania w tym sensie,że dla siebie nic nie brałam tylko dla klientek i z zamówień na 100-200 p zrobiły się zamówienia do 30p.W tym wziełam trochę dla siebie,ale też 47 p to nie rewelacja.Przez czas odpoczynku działałam w Avonie i muszę stwierdzić,że tam jakoś bardziej mi się podoba.Zero braków,konsultantki mogą sobie kupić niektóre nowości katalog wcześniej i taniej,paczkę możesz zamówić za darmo jeśli kupisz za 150 zł itd.Teraz ruszyłam z Oriflame,bo spodobało mi się,że mogę sobie zamówić jakiś produkt,a nie ciągle płacić 9,90 za przesyłke.No i mniej punktów trzeba nazbierać,by ominąć opłate.Jak dla mnie na DUŻY plus się zmieniło.
dla mnie to jest śmieszne - to jest ich wina, że są braki. powinno się liczyć na ile punktów SKŁADASZ zamówienie. jak składasz na tyle punktów, że jesteś zwolniony z opłaty to tak ma być niezależnie od ich braków....
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:03   #1645
duszyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Katalog 16 jak dla mnie ma cudną okładkę,zawsze świąteczne okładki robią superowe.I dość sporo wezmę tym razem dla siebie,więc liczę,że uda się ominąć opłate za przesyłkę,bo akurat żaden z produktów zamiast opłaty mnie nie zainteresował.
I tak z katalogu 16 zainteresowały mnie : miodzik czekoladowy,płyn do ciała i włosów i mydło do rąk o zapachu piernika,woda toaletowa Cinderella,płyn Magic Christmas (może w końcu uda mi się go kupić,bo przez ostatnie 2 lata miałam go w brakach,więc do 3 razy sztuka),szampon i odżywka do włosów Milk&Honey,woda Precious Moments.
A wy co sobie zamawiacie?

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
dla mnie to jest śmieszne - to jest ich wina, że są braki. powinno się liczyć na ile punktów SKŁADASZ zamówienie. jak składasz na tyle punktów, że jesteś zwolniony z opłaty to tak ma być niezależnie od ich braków....
Powinni zrobić tak jak w Avonie,że można zamówić za darmo powyżej jakiejś kwoty,a tak w ogóle nie ma tu takiej możliwości.W konkurencyjnej firmie jest jeszcze to,że kurier kosztuje 6,90 ! A 3 złote niekiedy robią wielką różnicę

Edytowane przez duszyczka
Czas edycji: 2011-10-22 o 21:10
duszyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:09   #1646
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez duszyczka Pokaż wiadomość
Katalog 16 jak dla mnie ma cudną okładkę,zawsze świąteczne okładki robią superowe.I dość sporo wezmę tym razem dla siebie,więc liczę,że uda się ominąć opłate za przesyłkę,bo akurat żaden z produktów zamiast opłaty mnie nie zainteresował.
I tak z katalogu 16 zainteresowały mnie : miodzik czekoladowy,płyn do ciała i włosów i mydło do rąk o zapachu piernika,woda toaletowa Cinderella,płyn Magic Christmas (może w końcu uda mi się go kupić,bo przez ostatnie 2 lata miałam go w brakach,więc do 3 razy sztuka),szampon i odżywka do włosów Milk&Honey,woda Precious Moments.
A wy co sobie zamawiacie?

Jak ogólnie jest sporo braków to co to będzie w katalogach świątecznych no chyba, że się jakoś przygotują..

Mnie z 16 interesuje:
Woda perfumowana Precious Moment - zastanawiam się
Czekoladowy miodzik
Baza pod makijaż Giordani Gold
Woda toaletowa Volare 30ml
to chyba wszystko - pewnie coś jeszcze dojdzie

tu o 16 gadka a mnie jeszcze zamówienie z 15 czeka

Edytowane przez loveve
Czas edycji: 2011-10-22 o 21:14
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:15   #1647
duszyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Jak ogólnie jest sporo braków to co to będzie w katalogach świątecznych
no chyba, że się jakoś przygotują..
Braków i tak jest mniej niż było,ale jednak są.Co jest tego przyczyną i co z tym zrobić? - powinni nad tym popracować.
duszyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:16   #1648
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez duszyczka Pokaż wiadomość
Powinni zrobić tak jak w Avonie,że można zamówić za darmo powyżej jakiejś kwoty,a tak w ogóle nie ma tu takiej możliwości.W konkurencyjnej firmie jest jeszcze to,że kurier kosztuje 6,90 ! A 3 złote niekiedy robią wielką różnicę
tu się nie da tak jak w Avonie, od trzech lat jestem konsultantką i tam mi się zdarzyły braki 2 razy i to nie były braki z katalogu tylko z NETTO.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:30   #1649
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
Kusicie mnie tym nowym podkładem dotychczas miałam mineralny podkład GG odcień: Light Ivory. Ale nie ma tego podkladu na promocji ani teraz w k 16 ani w 17 a juz mi sie konczy;/ A jaki odcien tego Artist bysciem i polecialy? jezeli ten light ivory byl dobrym odcieniem dla mnie, (raczej mam jasna karnacje).Widzialam probki tego Artist ale nie bylo tego 2 odcienia albo go nie widzialam;/
jak to w 17 katalogu? Przeciez chyba jeszcze nie ma tego katalogu, tak?
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 21:36   #1650
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
Hej. powiedzcie mi czy któraś z Was miała lub widziała miniaturke wody Mirage? Jaki ona ma aplikator?
miałam. nie ma aplikatora. jest plastikowa zatyczka
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.