Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 08:55   #1621
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

alamig no siusiak jak marzenie ja nie mam zdjecia a sisiorka, ale gin mi pokazał i widziałam takiego samego
ja juz po sniadanku, zwazyłam sie i waga mi spadła z 70,7 do 70. Od jakiegos czasu zaczelam sie pilnowac i nie podjadam czipsów i słodycze tez ograniczam i mam nadzieje ze to wlasnie efekty i ze moja waga w koncu zacznie rosnac normalnie , a nie w szalonym tempie.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 08:56   #1622
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

czesc Dziewczynki

wczoraj obejrzalam Wasze zdjecia, wszystkie sliczne!! Aguska alez masz doktora w domu

Kulkaaga gratuluje ze Tz dostal kopniaczki
alamig sliczny synek.

ja dzisiaj sobie poleze w lozku i odpoczne, na zewnatrz szaro i ponuro, nie spie od 6.
dzisiaj ma przyjechac do nas moja siostra cioteczna, a ja w lozku, trudno bede w szlafroku paradowac po domu.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 09:35   #1623
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dzien dobry

witamy sie w 27 tygodniu

Wrocilam wlasnie z zakupow, dzisiaj zaspalam w nocy zle spalismy z mezem i obudzilismy sie dopiero o 7 (gdzie zazwyczaj budzimy sie kolo 5 a o 7 to ja juz jestem na zakupach ) no a dzisiaj pojechalam po 8 dopiero bylam w realu i podkusilo mnie zeby poogladac sobie ubranka widzialam przepiekny kombinezon dla corci - tylko z takim ala futerkiem w kapturku, jeny ale byc cud miod tylko ze kosztowal 50 euro juz po przecenie.... duzo.. zwlaszcza ze jeden kombinezonik mam na pierwsze tygodnie jakby zimno bylo ...

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Dziewczyny sliczne jestescie wszystkie a brzuszki pieknie rosna
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 09:41   #1624
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

TŻ poczuł dzis pierwsze kopniaki wycelowane w jego rękę
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 09:43   #1625
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
ja dzisiaj sobie poleze w lozku i odpoczne, na zewnatrz szaro i ponuro, nie spie od 6.
dzisiaj ma przyjechac do nas moja siostra cioteczna, a ja w lozku, trudno bede w szlafroku paradowac po domu.
Zmęczona jesteś po polowaniu to masz prawo kochana przy sobocie odpocząć a jak rodzina to pewnie zrozumie. Przecież nam w ciąży wszystko wolno

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Dzien dobry

witamy sie w 27 tygodniu
Dzień dobry Emigra i Julka


A ja też się kładę, poczytam lekturę na zajęcia i popiję cappucinko wiśniowe już wstawiłam pranko, ogarnęłam z grubsza bałagan w kuchni, więc chwila wytchnienia się należy
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:11   #1626
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
TŻ poczuł dzis pierwsze kopniaki wycelowane w jego rękę
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:19   #1627
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Moja dzidzia dziś obudziła mnie na siku o 5-tej rano pokopał troszkę mamę ale dał zasnąć, a o 8:00 teraz obudził się razem ze mną Ojej kocham to nasze maleństwo nad życie i wszystkie jego kopniaczki

Miłej soboty
Oj mnie tez moje maleństwo dziś obudziło na siusiu - o 6, potem juz nie mogłam zasnąć i w takim półśnie leżałam do 9..

Mała, czy Ty znasz już płeć? bo coś mi się pomięszało?

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
200zł kosztuje 2D, a 300zł 3D. Ale jak się nie da zrobić ładnego ujęcia to bierze jak za 2D. Całe badanie trwa ok. 30 min.

Wczoraj już nie miałam siły żeby Wam napisać jak było na USG połówkowym. Jest wszystko w porządku. Niestety Mały tak się wtulił w ścianę macicy, że nie chciał ładnie zapozować do 3D, ale wkleję Wam fotkę w 2D. Na pierwszej profil, a na drugiej nie budzący wątpliwości dowód, że nasz Maluszek jest mężczyzną
super foteczki)))

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
TŻ poczuł dzis pierwsze kopniaki wycelowane w jego rękę

super! gratulacje mój mąż już sie nie może doczekać, a troszkę jeszcze to potrwa..
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 10:20   #1628
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Evcia
dzien dlugi wiec spokojnie sobie rob co masz do roboty, ale z chwilami odpoczynku ja mam ciutke sprzatania, bo wczoraj mi sie nie chcialo ale poki co leniuchuje


Gratulacja kopniakow dla tatusiow - nie zapomne jaki moj maz byl szczesliwy jak pierwszego poczul cos niesamowitego
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:39   #1629
Capsta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 161
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
* U mnie w domu zawsze mąż myje okna...mi nie pozwala...uważa, że on o robi lepiej a ja się nie kłócę
Jestem pod tym względem podobna do Twojego męża
Ze względu na brzusio dzielę sobie sprzątanie na raty. W tamtym tygodniu umyłam okna w jednym pokoju, za 2 dni planuję umyć w drugim (kuchnia niestety poczeka chyba aż do wiosny bo nadal jest w remoncie i największe zabrudzenie jeszcze nie doszło do skutku). Też nikt nie wchodzi ze mną w dyskusję w kwestii sprzątania, bo zbyt głęboko jestem przekonana, że zrobię to lepiej. W tej sytuacji okazuje się to być moją wielką wadą
Karnisze nad oknami zawisną pewnie w lutym i trzeba będzie powiesić firanki... Będę musiała się zgodzić aby powiesił je mąż, a potem ugryźć się w język jeśli jego technika będzie inna niż moja. A to przecież tylko głupie firanki!
Capsta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:44   #1630
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dzień dobry

dziewczyny wariuję. tak mnie swędzi i piecze krocze że wytrzymać już nie mogę. na wizycie powiedziałam o tym lekarzowi, kazał smarować maścią clotrimazolum, lykać urosept i tyle. maść faktycznie troszkę pomaga, ale jak tylko nie posmaruję to zalamka. a to już sporo czasu trwa. kupilam tantum rosa wczoraj i się tym podmywam.łykam lacibios feminę. nie wiem co jeszcze mogę zrobić...planuję iść do laboratorium i zrobić posiew z pochwy i stopień czystości. jak myślicie?nie ma przeciwskazań do tego typu badań w ciąży? mogę zrobić i te i te badanie jednocześnie? ile czasu przerwy mam zrobić między zastosowaniem clotrimazolu a badaniem? orientuje się któraś
__________________
Gabryś
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:44   #1631
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Evcia
dzien dlugi wiec spokojnie sobie rob co masz do roboty, ale z chwilami odpoczynku ja mam ciutke sprzatania, bo wczoraj mi sie nie chcialo ale poki co leniuchuje


Gratulacja kopniakow dla tatusiow - nie zapomne jaki moj maz byl szczesliwy jak pierwszego poczul cos niesamowitego
No i niestety muszę wyleźć z domku, bo mi się zachciało kurczaka po indysku, współlokatorka znalazła przepis i teraz mam taki smak na niego, że szok pierś już rozmrażam, ale przypraw brak no trudno, będzie spacer przy okazji
Mój TŻ jeszcze niestety nie miał okazji poczuć kopniaczków Jak był tydzień temu to mała była dość spokojna, a jeśli nawet się ruszała to właśnie tak jak u większości z nas, gdy ktoś inny niż mamusia kładzie rękę to przestaje No i teraz z ukochanym zobaczymy się jakoś za 2,5 tygodnia to może poczęstuje tatusia kopniaczkiem
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 10:53   #1632
julliczka
Rozeznanie
 
Avatar julliczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

dzień dobry


aaaaaaaaaaaaaaaaa, napisałam posta i mi wcięło, muszę się powtórzyć, tylko czy będę pamiętać co napisałam

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
I muszę się pochwalić, że właśnie podczas oglądania filmu z linku, który wrzuciła cziqua mój Tz zarobił pierwszego kopniaka
A potem jeszcze ze dwa kolejne i to takie mocne, że ja aż podskoczyłam
brawo
Tak jak wcześniej Wam pisałam, jak jesteśmy same to mała nieźle boksuje w moim brzuszku, jak TŻ wchodzi i przytula, to mała się ucisza. Tak się wstydzi tatusia a TŻ mówi: "no, córcia tatusia będzie, bo grzeczna przy tatusiu jest"
Ale wczoraj udało mu się poczuć kilka kopniaczków, ale takich nieśmiałych

MoniaHan odpoczywaj ile wlezie. Wczoraj też się nachodziłam i wieczorem pobolewał mnie brzuszek. Trzeba więcej odpoczywać i się nie przemęczać.

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
A jak już tak wspominacie o zwierzątkach ....

to ja zgubiłam jednego chomika jak miałam 6 lat i raz też urwałam ogonek rybce , ale to jak miałam 19 lat i była to rybka na tzw.żywca na ryby.Tata wyjchał i kazał mi wodę wymienić, a że ja poszłam na balety i robiłam to po powrocie z dość ostrej imprezy , jak wylewałam wodę z wiadra jedna rybka mi zwiała i mi się zaklinowała w sitku przy syfonie i musiałam ją jakoś wydostać , w końcu uratowałam ją , ale ogonek wyglądał nieciekawie.
o rrany,... Ty? masakra u mnie z bratem tez mieliśmy raz przykrą sytuację. Mieliśmy koszatniczki, jedna zwiała nam do wersalki. Brat otworzył wersalkę, żeby ją złapać, ale uslyszeliśmy zgrzyt kości, niestety nie przeżyła, schowała się w skrytce, gdzie się chowały się sprężyny i pręty od wersalki. Przeżyliśmy to strasznie... potem mieliśmy i króliki i szynszyle. Szynszyle były super, ale przegryzały nam kable, koszatniczki też nam przegryzały

tynka
w tesco promocja 30% na ubranka niemowlęce z tego co kojarzę to chyba trwa do 7 grudnia.
A co do sukienek, jeszcze nie zamówiłam. Jutro z mamą jeszcze przegadamy, które wybrać najchętniej każdą po jednej bym wzięła , ja tez uwielbiam sukieneczki

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
200zł kosztuje 2D, a 300zł 3D. Ale jak się nie da zrobić ładnego ujęcia to bierze jak za 2D. Całe badanie trwa ok. 30 min.

Wczoraj już nie miałam siły żeby Wam napisać jak było na USG połówkowym. Jest wszystko w porządku. Niestety Mały tak się wtulił w ścianę macicy, że nie chciał ładnie zapozować do 3D, ale wkleję Wam fotkę w 2D. Na pierwszej profil, a na drugiej nie budzący wątpliwości dowód, że nasz Maluszek jest mężczyzną
O to super, że wszystko w porządku. Szkoda, że nie zapozował do 3d, może następnym razem się uda. (fajnie zapisałaś plik drugiej fotki "dupka i coś" )

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
TŻ poczuł dzis pierwsze kopniaki wycelowane w jego rękę
brawo


Co do mycia okien, jak byłam nastolatką to ja myłam okna w mieszkaniu, w którym mieszkałam z rodzicami. U TŻ na początku też ja myłam, a teraz nawet ani myślę się za to wziąć Na szczęście TŻ sam podejmuje się takich czynności, też i sam odkurza i myje mopem podłogę, szoruje łazienkę

Piekę teraz ciasto. Do mojej przyjaciółki i jej męża idziemy wieczorkiem. Także świeże ciasto na pewno umili wizytę

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

A tak w ogóle suwaczek pokazuje, że dziś róówno 20 tydzień
__________________


nasza kruszynka już z nami
julliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 10:56   #1633
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez julliczka Pokaż wiadomość
O to super, że wszystko w porządku. Szkoda, że nie zapozował do 3d, może następnym razem się uda. (fajnie zapisałaś plik drugiej fotki "dupka i coś" )
A to mąż tak zatytułował

Jakie ciacho pieczesz?
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:03   #1634
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez julliczka Pokaż wiadomość
A tak w ogóle suwaczek pokazuje, że dziś róówno 20 tydzień



Moja cora tez na poczatku sie uspokajala jak sie przykladalo reke do brzuszka, ale teraz juz nie


A przyszly mi dzisiaj spodnie z h&m co zamowilam na ebay'u musialam je wymienic bo tamte byly mi w biodrach zbyt ciasne i napewno nie wytrwalyby do konca wiec babka mi wymienila na wieksze leza jak ta lala

Musze Wam jeszcze sie przyznac ze moja waga pokazala dzisiaj dokladnie kilo mniej niz dwa dni temu - duzo pije, nie jem slodkiego, jem regularnie i sa efekty ale mysle ze to raczej woda rzeczywiscie sie zatrzymala.
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:04   #1635
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Czesc kochane
Zaraz obejrze sobie zdjecia...
Moja mama juz umyla prawie wszystkie okna, a ja zamiast jej pomoc to siedze bo mi slabo i mam tachykardie. No tak mi codziennie serducho wali i mi slabo ze nie da sie normalnie funkcjonowac

A dzis deszczyk za oknem, jak tak to nie padalo od paru m-cy


Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Po pyleniu lasu i obfitym deszczu potrafił pójść w ruch cif w spray-u bo zwykły płyn do szyb nie dawał rady
No i każda ptasia kupa trafia w okna
Oj te ptaszki
A u mnie ptaszynka Filipek od srodka wspaniale palcuje i brudzi i okna i lustra bardzo dba o to zeby mamusia miala co robic
Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
200zł kosztuje 2D, a 300zł 3D. Ale jak się nie da zrobić ładnego ujęcia to bierze jak za 2D. Całe badanie trwa ok. 30 min.

Wczoraj już nie miałam siły żeby Wam napisać jak było na USG połówkowym. Jest wszystko w porządku. Niestety Mały tak się wtulił w ścianę macicy, że nie chciał ładnie zapozować do 3D, ale wkleję Wam fotkę w 2D. Na pierwszej profil, a na drugiej nie budzący wątpliwości dowód, że nasz Maluszek jest mężczyzną
cudny maluszek, no i bez watpienia syneczek
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:07   #1636
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

o ladnie sie na podworku zrobilo, ale mi dzis pozostaje ogladanie sloneczka z lozka przez okno.
Tz pojechal do miasteczka kawalek od domu aby kupic mi no-spe w polskim sklepie i ma mi przywiezc paczka i kisiel slodka chwile.

Cytrynka gratuluje ze Tz poczul ruchy, moj jak poczul to byl pod nieustajacym wrazeniem kilka dni, a on do wylewnych nie nalezy i brzucha chyba sie troche boi - takie mam wrazenie, cieszy sie ze dzidzia bedzie z nami, nie moze sie doczekac ale do brzucha sie nie lasi.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:09   #1637
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

agabi co do posiewu to wiesz ze musisz miec specjalne wymazowki?
No i mysle, ze wystarczy ze dobrze sie podmyjesz wieczorem i rano mozesz sobie juz zrobic posiew tez po uprzedniej toalecie.
Moze lekarz powinien Ci mocniejsze masci przepisac? Mi jak clotrimazol nie pomogl, to jeszcze dostalam pimafucin globulki do srodka a na zewnatrz travogen krem. Od tamtej pory mam spokoj i przy kazdej wizycie lekarz mowi, ze jest czysciutko bez infekcji.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2011-12-03 o 11:10
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:14   #1638
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

A czy jest mozliwe ze ja jeszcze w ciazy zadnej infekcji nie mialam? Wczesniej miewalam jakies infekcje czasami, ale odkad jestem w ciazy to nic a tak sie balam... swoja droga to zawsze bylam juz chora o tej porze roku a teraz jestem okazem zdrowia
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:14   #1639
MoniqW
Raczkowanie
 
Avatar MoniqW
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 266
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Dzień dobry

dziewczyny wariuję. tak mnie swędzi i piecze krocze że wytrzymać już nie mogę. na wizycie powiedziałam o tym lekarzowi, kazał smarować maścią clotrimazolum, lykać urosept i tyle. maść faktycznie troszkę pomaga, ale jak tylko nie posmaruję to zalamka. a to już sporo czasu trwa. kupilam tantum rosa wczoraj i się tym podmywam.łykam lacibios feminę. nie wiem co jeszcze mogę zrobić...planuję iść do laboratorium i zrobić posiew z pochwy i stopień czystości. jak myślicie?nie ma przeciwskazań do tego typu badań w ciąży? mogę zrobić i te i te badanie jednocześnie? ile czasu przerwy mam zrobić między zastosowaniem clotrimazolu a badaniem? orientuje się któraś
Pochwa do badania powinna byc jak najbardziej naturalna bo posiew wyjdzie przeklamany. Ja mma troche miekka szyjkę i mimo iz żadnych dolegliwosci nie mam lekarz skierował mnie na posiew (ide w poniedzialek) ale do tego czasu nie kazał nic dodatkowego brac, zadnych basenów czy stosunków.
Nie ma zadnych przeciwskazan do zrobienia posiewu z szyjki a nawet jest to wskazane, szczegolnie przy takich objawach. Bakterie w drogach rodnych moga być bardzo groźne w ciąży !
__________________
14.04.2012 g.12.35 Wiktor
MoniqW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 11:18   #1640
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Zariah no no mamuska sprobuj jeszcze raz mowic o sobie zle
Slicznie wygladasz

Roksape piekne zdjecia, synek slodziutki blondyneczek
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:33   #1641
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Dzień dobry

dziewczyny wariuję. tak mnie swędzi i piecze krocze że wytrzymać już nie mogę. na wizycie powiedziałam o tym lekarzowi, kazał smarować maścią clotrimazolum, lykać urosept i tyle. maść faktycznie troszkę pomaga, ale jak tylko nie posmaruję to zalamka. a to już sporo czasu trwa. kupilam tantum rosa wczoraj i się tym podmywam.łykam lacibios feminę. nie wiem co jeszcze mogę zrobić...planuję iść do laboratorium i zrobić posiew z pochwy i stopień czystości. jak myślicie?nie ma przeciwskazań do tego typu badań w ciąży? mogę zrobić i te i te badanie jednocześnie? ile czasu przerwy mam zrobić między zastosowaniem clotrimazolu a badaniem? orientuje się któraś
Hej Dziewczyny, ja tylko na szybko , bo na spacerek się szykuję, choć spojenie pobolewa to troszkę muszę się przejść, chodzę jak kaczka i jest lepiej.
Ja posiewy mam co drugą wizytę robione, myślę,że przy jakichkoliwiek infekcjach sa one wręcz wskazane.Mi te próbki pobiera ginekolog.Ja pomiędzy leczeniem a kolejnym posiewem robię z ginem tydzień przerwy.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
A czy jest mozliwe ze ja jeszcze w ciazy zadnej infekcji nie mialam? Wczesniej miewalam jakies infekcje czasami, ale odkad jestem w ciazy to nic a tak sie balam... swoja droga to zawsze bylam juz chora o tej porze roku a teraz jestem okazem zdrowia
Ja wszystkie infekcje mam bezobjawowe , no może czasem lekko się upławy zabarwiły w tamtej ciąży.
Uważajcie na tego paciorkowca na końcówce ,bo on często jest bezobjawowy.

Edytowane przez koniakonia
Czas edycji: 2011-12-03 o 11:31
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:33   #1642
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

agabi z własnego doświadczenia wiem ze jak swedzi, boli i piecze to samo smarowanie clotrimazolum nie pomoze , i trzeba do tego dolaczyc globulki, mnei zazwyczaj pomaga nystatyna lub clotrimazolum -najtansze chyba. Z tego co mi wiadomo to clotrimazolum jest bezpieczne w 2 trymestrze.A ja przed takim posiewem wstrzymalabym sie ze smarowaniem, no ale jak tu wytrzymac.

O tym paciorkowcu czytałam tu na forum straszne rzeczy , dlatego blizej porodu napomne na wszelki wypadek ginowi.

Gotuje pomidorowa z porządną wkładka, bo TZ mięsożerny, i dla niego obiad bez miesa to nie obiad
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś




Edytowane przez tynka88
Czas edycji: 2011-12-03 o 11:35
tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:47   #1643
julliczka
Rozeznanie
 
Avatar julliczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
A to mąż tak zatytułował

Jakie ciacho pieczesz?
A piekę jabłecznik alzacki na cieście półkruchym z serem i olejem. Ciekawe czy wyjdzie, bo pierwszy raz robię.

No i niebawem za obiad się biorę, rrany pół dnia w kuchni A TŻ obiecał odkurzanko dziś i go gdzieś wsiąkło
__________________


nasza kruszynka już z nami
julliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:13   #1644
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

dziękuję dziewczyny kochaneprzeczekam weekend i od poniedziałku działam planuję iść do laboratorium, porobić posiewy ( na szczęście na miejscu materiał do badań pobierają ) i z wynikami do lekarza.


Za każdym razem jak to czytam wzruszam się bardzo...
"Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "Mamusiu". '
__________________
Gabryś
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:21   #1645
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Roksape, masz slicznego slynka blondaska. Wloski po tatusiu

Tikki, przylaczam sie do pochwal, wygadasz zwiewnie i slicznie

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
200zł kosztuje 2D, a 300zł 3D. Ale jak się nie da zrobić ładnego ujęcia to bierze jak za 2D. Całe badanie trwa ok. 30 min.

Wczoraj już nie miałam siły żeby Wam napisać jak było na USG połówkowym. Jest wszystko w porządku. Niestety Mały tak się wtulił w ścianę macicy, że nie chciał ładnie zapozować do 3D, ale wkleję Wam fotkę w 2D. Na pierwszej profil, a na drugiej nie budzący wątpliwości dowód, że nasz Maluszek jest mężczyzną
Alamig, super zdjecia synka, i imie tez fajne wybraliscie!

Ja dopiero dzien zaczynam, obudzilam sie o 10:44. Pochlonelam 4 nalesniki z dzemem i rozmyslam co zrobic z dniem
Natchnelyscie mnie na umycie okien, bo sa strasznie brudne. Plus cosobotnie sprzatanie (na szczescie TZ tez ma swoja role tu - odkurza i myje lazienki). A reszta dnia zleci na szyciu ozdob na choinke - jak skoncze to sie pochwale. Milego dnia
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:25   #1646
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Bry

alamig super zdjęcia Synka Gratuluję

ja nie dawno wstałam zjadłam bułkę słodką z jogurtem pitnym i teraz trzeba iść się kąpać i szykować bo jedziemy do teściów i dzisiaj wracamy.

Mam taki dylemat czy myć głowę czy nie włosy mam jeszcze ok, ale wiadomo ja to lubię świeże i nie wiem co robić tym bardziej, że jutro idziemy do kina i znając życie jak dziś umyję to juro do kina też będę chciała umyć głupie to
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:46   #1647
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Ja wszystkie infekcje mam bezobjawowe , no może czasem lekko się upławy zabarwiły w tamtej ciąży.
Uważajcie na tego paciorkowca na końcówce ,bo on często jest bezobjawowy.
Ja mam od jakiegos czasu tylko lekko zabarwiony na zolto sluz ale gin badal i mowil ze wszystko w porzadku, wiec chyba mu ufam
Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Gotuje pomidorowa z porządną wkładka, bo TZ mięsożerny, i dla niego obiad bez miesa to nie obiad
oo skad ja to znam moj meza tez miesozerny
Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak to czytam wzruszam się bardzo...
"Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "Mamusiu". '






Udalo mi sie posprzatac w lazience, zaraz poodkurzam to i podloge w niej przetre wszystko az lsni
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 12:55   #1648
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Ja posprzątałm teraz usiadłam a potem będę robić hamburgery

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny kochaneprzeczekam weekend i od poniedziałku działam planuję iść do laboratorium, porobić posiewy ( na szczęście na miejscu materiał do badań pobierają ) i z wynikami do lekarza.


Za każdym razem jak to czytam wzruszam się bardzo...
"Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

- Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

- Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem

- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

- Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "Mamusiu". '

SUPER
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 14:48   #1649
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

dzięki za miłe słowa dziewczyny . jeszcze 2 lata temu ważyłam 22kg mniej (12 kg przytyłam przed ciążą i teraz 10 kg) więc to dlatego nie mogę się nadziwić jak widzę swoje ciało - wygląda ja nie moje.... , ale spoko wiem że dam radę wrócić do ładnej figurki po porodzie. a teraz się coraz bardziej staram nie jest słodyczy więc czekam na efekty - fajne, wolne przybieranie na wadze a nie +1kg na tydzień

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Wczoraj już nie miałam siły żeby Wam napisać jak było na USG połówkowym. Jest wszystko w porządku. Niestety Mały tak się wtulił w ścianę macicy, że nie chciał ładnie zapozować do 3D, ale wkleję Wam fotkę w 2D. Na pierwszej profil, a na drugiej nie budzący wątpliwości dowód, że nasz Maluszek jest mężczyzną
no faktycznie wątpliwości nie ma żadnych
cudny syneczek

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
TŻ poczuł dzis pierwsze kopniaki wycelowane w jego rękę
super!

agabi jak to czytam to zawsze beczę
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 15:03   #1650
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Witam

O jejku ja dziś padam już...wcieliłam mój plan latania po Tesco w życie i chyba przesadziłam... poszłam na nogach u Nas Tesco jest dosłownie na 2 końcu miasta szłam 40 min potem 2 h oglądałam wszystko dla dzidziusia...porównywałam ceny (Allegro wygrywa pod każdym względem ) oglądałam zabawki i ciuszki i w końcu kupiłam jakieś jedzonko, np. kg karczku, który teraz leży w ziołach i przyprawach i za moment wyląduje w piekarniku Kupiłam sobie Piwko BAWARIA i owoce

wydałam dziś 25o zł, na rzeczy, które mogłyby poczekać: kupiłam w końcu WAGĘ i teraz mogę się ważyć do woli ramę na plakat do dzidziowego pokoju, żarówki do salonu, i takie tam...

ale jestem zadowolona bo wygraliśmy aukcję wózka na All
Wczoraj przyszedł fotelik Maxi Cosi, który też wygraliśmy i jest praktycznie nowy!!! super!!! super!!! super!!!
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.