Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-08, 10:22   #1621
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Ale mialam koszmar. Kamerzysta i fotograf przyszli o 22! Menu było całkiem inne. A fontanne czekoladowa postawili każdemu z osobna. Gdy próbowałam wyjaśnić że miała być tylko jedna babka mi powiedziała że rozliczymy się jutro. Ja do niej że mnie na to nie stać a ona ze trzeba być przy kasie.. i gadala specjalnie tak głośno aby wszyscy słyszeli. Prócz tego był totalny haos. Mama niczym się nie interesowała a ja nie mogłam Wszystkiego ogarnąć bo nikt mnie nie chciał sluchac. A Pana młodego jakby nie było wcale.

Niech już będzie po!!!!

Ps: TO JUZ JUTRO!
z tą fonatanną mistrz!
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 10:38   #1622
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Lusijja super dekoracje wymysliłas. Bardzo mi sie wszustko podoba. Mi sie podo ba 1 wersja tabliczki na stół z czekolada

Dziewczyny mam dylemat. Na mojej sali jest w cenie dekoracja sztuczna. Mi sie podoba ale to jednak sztuczne kwiaty. Myslicie ze zebdnym wydatkiem byłoby zamowienie zywej dekoracji? wklejam link do mojej sali.http://www.sala-mlyny.pl/ my mamy kolor przewodni fiolet. Na stronie jest chyba tylko czesc dekoracji
Ja też mam w cenie dekorację sztucznymi kwiatami.

Nie wygląda to źle i chyba tak już zostanie.

Gdybym chciała dekorację z żywych kwiatów musiałabym mieć jeszcze swoje wazony dodatkowo..
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 10:46   #1623
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Melduję się i ja.

A u mnie im bliżej tym bardziej się kłócimy.
Boje się, ze zaraz wszystko się rozwieje
Czy to przedślubny stres ? Nie wiem...
To pewnie stres
U Nas miłość kwitnie im więcej rzeczy zamkniętych do ślubu tym ja bardziej spokojniejsza

Mamy teraz z tż urwanie głowy w pracy. Tż pracuje teraz 2 i pół tygodnia dziennie od 6-18 i w weekendy. Jest wykończony mało co się widzimy A ja muszę przed moim urlopem 23 dniowym ogarnąć wszystko w biurze na picuś glancuś i nie mam czasu na forum Gdzie ten relaxik przedślubny ja się pytam???

Właśnie pisałam tż, że schudłam do 55 kg z tego stresu przedślubnego a on odpisał "Hej słońce Się tak nie nerwuj, będzie dobrze" Zadziwia mnie jego stoicki spokój, gdzie do ślubu tak mało czasu zostało. Nawet nie wiem kiedy straciłam 2 kg
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:

Edytowane przez docik10
Czas edycji: 2014-08-08 o 10:50
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 10:53   #1624
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziś równe 50 ddś i z tego tytułu wiadomość dnia !!!!!!
Moja sukienka jest juz w salonie i jutro mierzenie
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 10:55   #1625
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dziś równe 50 ddś i z tego tytułu wiadomość dnia !!!!!!
Moja sukienka jest juz w salonie i jutro mierzenie
Gratki u Nas 21 ddś
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 11:07   #1626
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

sensuall
Ja bym kupiła żywe kwiatki.

mojakaren
Super u nas 14 ddś!!!

Mój TŻ wczoraj rozciął sobie paluszek tam gdzie obrączkaZadbam o Niego i do wesela się zagoi
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 12:32   #1627
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dzieki dziewczyny

Tutaj paznokcie, dokladnie nie widac ale jest brokat a na serdecznych wzorek ze stempelka i cyrkonia. Manicure hybrydowy
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 12:47   #1628
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

mimi_77
Też chcę takie z brokatem http://www.najkobiety.pl/paznokcie-s...z-plus-brokat/
Super
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 12:57   #1629
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
mimi_77
Też chcę takie z brokatem http://www.najkobiety.pl/paznokcie-s...z-plus-brokat/
Super
a ja mam ochotę na plush'a... velvet nails ahhh i to niebieskie
ale na slub nie pasują za bardzo, a szkoda :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg velvet.jpg (61,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg velvet2.jpg (29,6 KB, 51 załadowań)
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:08   #1630
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
a ja mam ochotę na plush'a... velvet nails ahhh i to niebieskie
ale na slub nie pasują za bardzo, a szkoda :/
Ja się kompletnie nie znam na lakierach itp. ale są chyba też takie plushowe srebrne i złote?

mimi - paznokcie super, lubie takie delikatne
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:26   #1631
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
a ja mam ochotę na plush'a... velvet nails ahhh i to niebieskie
ale na slub nie pasują za bardzo, a szkoda :/
Czemu nie pasuje? Super by wyglądało, a z daleka nie widać faktury tylko kolor, kto podejdzie bliżej będzie zaskoczony Ale w sumie to ja się nie znam Chodzi o to że pasuje na ślub to co Tobie sie podoba

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

MODNE PAZNOKCIE NA ŚLUB! Nie wiem jak się otworzy. Zdjęcie nr 4
http://styl.fm/newsy/119062.modne-pa...eow?pid=134915
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 13:32   #1632
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Hej, dzięki za miłe słowa na temat sukni i biżu oraz pomoc w sprawie bolerka. Ostatecznie zamówiłam tę zawijaną etolę, zobaczymy jak to wyjdzie.

Wczoraj udało nam się też kupić smoking dla TŻ.

Anesthesia
Oo, nie wiedziałam, że będą nowe dowody. Dobrze, że nie trzeba będzie od razu wymieniać. Już mi wystarczy, że niedawno musiałam sobie wyrobić nowe prawo jazdy, bo mi wypadło z kieszeni na ulicy.

Co do zespołu, my się z naszym nie spotykamy, wszystko będzie na telefon/maila. Dodam, że nigdy ich nie poznaliśmy ani nie widzieliśmy. Informowali nas o swoich występach w okolicy (podobno jakichś otwartych), ale żaden nam nie pasował. Żeby tylko jakiegoś numeru nie wycięli.

Lusiija
Fajnie ozdobiliście auto. Paznokcie wyszły ślicznie.
Już niewiele zostało do załatwienia, powodzenia.

KaMilka4891
To dobrze, że trafiłaś na taką zdolną fryzjerkę. Sukienka, którą już masz na pewno super się sprawdzi.

domar123
Udanego wieczoru panieńsko-kawalerskiego.

ewapucy
To przykre, że tyle osób odmówiło. Ale też myślę, że będzie i tak naprawdę sporo gości. A dlaczego się martwisz o suknię (nie wiem czy już o tym pisałaś)?

marlenqa22
Serdeczne gratulacje. Fajna relacja. Cieszę się, że wszystko się udało i goście byli zadowoleni. Wyglądaliście przepięknie!

mysza93
Ja planuję mieć plan stołów na 85 osób. Myślę, że nawet i przy mniejszej ilości gości by się sprawdził.

Panna Izabela
Twoja suknia jest śliczna, widziałam ją kiedyś, bardzo ładnie wyglądają plecy.

mimi_77
Powodzenia w ogarnianiu ostatnich spraw. Sala się fajnie prezentuje i piękny masz manicure.

Kasiulenkowo
To bardzo miłe ze strony księdza, że dla Was przyjedzie. Trzymam kciuki za ostatnie załatwiania.

Mojakaren
Rzeczywiście, zostało nam 50 dni. Cieszę się, że Twoja suknia już dotarła, udanej przymiarki.
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć

Edytowane przez zły jeż
Czas edycji: 2014-08-08 o 13:33
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:36   #1633
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Zaczynam się denerwować moimi usługodawcami. Mój TŻ napisał do DJ w tamten piatek. Nie odzywał się to do niego zadzwoniliśmy. Dzisiaj odpisał że za dużo pytań i że nie ma czasu odpowiedzieć..

Byliśmy umówienie z fotografem na poniedziałek, napisała że na tę godzinę ma akurat dentystę, ale każdy inny dzień w przyszłym tygodniu jej pasuje..

PORADNIA! Z tym to masakra jakaś. pierwsze spotkanie było na początku czerwca. Drugie miało być 14 lipca i od tej pory jest non stop przekladane. Po raz n-ty przełozyli na dzisiaj i co sie okazuje? Nie mogą dzisiaj bo mają za dużo spotkań.. Umowiliśmy się na niedzielę.. Tylko że do wesela 2 tygodnie a trzeba 2 spotkania zrobić..

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

zły jeż

Dzięki
My tez nie znamy swojego DJ, dlatego się denewuje..
Gratuluję smokingu
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:36   #1634
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

cześć, jade na próbną fryz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:38   #1635
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

A powiedzcie, ile bierze wasz organista? Nasz zaśpiewał 250 złotych.. Juz boję się ile ksiądz zawoła.. A no i jeszcze kościelnemu trzeba zapłacić.. Nie wiem za co bo on nic nie rozkłada bo florystka wszystko ubiera i szykuje..

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
cześć, jade na próbną fryz
Miłego czesania Żeby Cię za mocno nie ciągnęły
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:40   #1636
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
A powiedzcie, ile bierze wasz organista? Nasz zaśpiewał 250 złotych.. Juz boję się ile ksiądz zawoła.. A no i jeszcze kościelnemu trzeba zapłacić.. Nie wiem za co bo on nic nie rozkłada bo florystka wszystko ubiera i szykuje..

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------



Miłego czesania Żeby Cię za mocno nie ciągnęły
ksiądz - 700 zł (plus 100 zł zapowiedzi)
organistka - 250 zł
kościelny - 150 zł
__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:42   #1637
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
ksiądz - 700 zł (plus 100 zł zapowiedzi)
organistka - 250 zł
kościelny - 150 zł
kościelny 150zł? Masakra..
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:46   #1638
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
U mnie na 72 dorosłych było 15 butelek wina (5 półsłodkich białych, 5 wytrawnych białych i 5 wytrawnych czerwonych) i na drugi dzień zostało tylko jedno czerwone. Podobno były bardzo dobre nie spodziewaliśmy się, że będą mieć aż takie powodzenie, szczególnie, że z naszych wcześniejszych doświadczeń wyszło, ze właściwie nikt nie był nim zainteresowany. Mieliśmy jeszcze trzy różne wermuty, litr whisky i też poszły. Za to kolorowej wódki (mieliśmy Wyborową i kupiliśmy chyba dwie czy trzy różne) nikt nie ruszył, na miesięcznicę obaliliśmy marakuję

Piwo mieliśmy tylko na poprawinach (beczkę bodajże 30 litrów, 60 kufli) i poszło całe. Niektórzy już tuż po obudzeniu głośno domagali się piwa zamiast śniadania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A co to za wina jeśli można wiedzieć? Ja zastanawiam się nad carlo rosi i jeszcze jakieś drugie nam babka w hurtowni doradzała ale nie pamiętam nazwy, a miało ukraińskie/rosyjskie litery i boję się ze goście pomyślą ze z ukrainy przywiezione..
Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
przyjemnie? pada u mnie juz z 4 dni, z małymi przerwami na słońce pod wieczór. Chyba do jutra nic się nie zmieni, choć zapowiadają ocieplenie.

Właśnie jestem po spowiedzi ;]

Dziś zostało mi jeszcze:
- umycie psa
- ogolenie się
- wstąpienie do restauracji: oglądnąć przybranie stołów, zawieźć wódkę,
- iść do sąsiadów dać wódkę i ciasto
- kupić parasol

i koniec!!
wystaw buty na parapet, może pomoże i będziemy trzymać kciuki za ładną pogodę na jutro
[mimi_77;47617477]Przjemnie jest bo od kilku dni grzalo niemilosiernie. A na jutro zapowiadaja znow upal...

Przywiezlismy owoce, bylam na sali. Wszystko pieknie pije kawe i ide ogarnac dom., potem paznokcie


Tutaj czesc naszej sali [/QUOTE]
Fajnie to wygląda
Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat. Na mojej sali jest w cenie dekoracja sztuczna. Mi sie podoba ale to jednak sztuczne kwiaty. Myslicie ze zebdnym wydatkiem byłoby zamowienie zywej dekoracji? wklejam link do mojej sali.http://www.sala-mlyny.pl/ my mamy kolor przewodni fiolet. Na stronie jest chyba tylko czesc dekoracji
Ja mam część z sztucznych kwiatów, a do flakoników wkładam żywe pojedyncze róże
Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
To pewnie stres
U Nas miłość kwitnie im więcej rzeczy zamkniętych do ślubu tym ja bardziej spokojniejsza



Właśnie pisałam tż, że schudłam do 55 kg z tego stresu przedślubnego a on odpisał "Hej słońce Się tak nie nerwuj, będzie dobrze" Zadziwia mnie jego stoicki spokój, gdzie do ślubu tak mało czasu zostało. Nawet nie wiem kiedy straciłam 2 kg
Mój też tak zawsze do mnie mówi "będzie dobrze, nie przejmuj się"


A ja byłam dziś na próbnej i jestem zachwycona i moje sztuczne dopinane włosy niczym się nie wyróżniają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140808_132528.jpg (76,9 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140808_132607.jpg (84,5 KB, 98 załadowań)
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:48   #1639
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez re_nata Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś na próbnej i jestem zachwycona i moje sztuczne dopinane włosy niczym się nie wyróżniają
Fryzurka super! I rzeczywiście nie widać żebyś miała dopinkę
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 13:53   #1640
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
cześć, jade na próbną fryz
mam nadzieję,że będziesz zadowolona z efektów, ja właśnie z próbnej wróciłam
Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
A powiedzcie, ile bierze wasz organista? Nasz zaśpiewał 250 złotych.. Juz boję się ile ksiądz zawoła.. A no i jeszcze kościelnemu trzeba zapłacić.. Nie wiem za co bo on nic nie rozkłada bo florystka wszystko ubiera i szykuje..
[

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
kościelny 150zł? Masakra..
u nas:
zapowiedzi 200 + 100(u mnie)
organista 200
kościelny 200!!!!- nie wiem za co tyle kasy u nas też wszystko zrobi dekoratorka, ale podobno jest to odgórnie ustalone przez radę parafialną
ksiądz - co łaska i jeszcze nie wiemy ile damy
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:54   #1641
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

re_nata
Super! A ja nie pokazywalam wam mojej drugiej próbnej i jaką to będę miala na ślubie Wrócę do domu to pokażę
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:59   #1642
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Renata, ładna fryzura Tylko radzę mieć pod ręką lokówkę albo prostownicę

Też miałam część włosów luźno puszczonych i myślałam, że jak się rozwalą to nie będzie biedy bo naturalne mam falowane. Ale jednak nie wyglądało to dobrze.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:19   #1643
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny

Tutaj paznokcie, dokladnie nie widac ale jest brokat a na serdecznych wzorek ze stempelka i cyrkonia. Manicure hybrydowy
Bardzo ładne i pierścionek ! xD

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 2 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:37   #1644
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

domar - kiepsko z tym brakiem kontaktu, my podpisując umowy od wszystkich usługodawców byliśmy proszeni o kontakt na miesiąc przed ślubem. Z poradnia jeszcze gorzej bo chyba nie wiadomo czy do tego kolejnego spotkania dojdzie? Ale moim zdaniem skoro to oni przekładają to powinni wam "zaliczyć"

czekolada - trzymam kciuki

re_nata - super wyglądasz! Nic nie widać, że masz doczepiane włosy!

A ja proszę o kciuki bo zaraz spadam do dentysty, albo mi dziś będą rwać ósemkę albo za dwa tyg, wszystko się zaraz okaże
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:38   #1645
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Zrobiłam koszyczek ratunkowy

Dałam:
Podpaski tampony wkladki dezodorant lakier do włosów nici dentystyczne chusteczki zapachowe igły i nici nawleczone już te z rossmana. Ibuprom bibulki do poprawy makijażu tusz to rzęs lakier bezbarwny pilniczek do paznokci i cos tam jeszcze ale juz nie pamiętam

Dokupie jeszcze tabl na zgage chyba

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 2 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:43   #1646
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
Oglądam na TLC salon sukien ślubnych i większość jest właśnie w takim stylu.Zawsze myślałam ,że suknie ślubne mają szerokie doły jak u księżniczek,ale to jak byłam mała
Takie suknie podobają mi się ale na zdjęciu ,na swoim weselu bym takiej nie chciała Na pewno będziesz wyglądać zjawiskowo.Szkoda ,że twoja bez trenu ,ale skoro upięty jest tragiczny to lepiej nie mieć.Podobają mi się te szelki.
A już myślałam, że mam jakąś wyjątkową na szczęście nie widziałam jeszcze pmki w sukni podobnej do mojej, także będę się czuła wyjątkowo i tak
ja też zawsze myślałam, że ślubne to księżniczki

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
A nie możesz np. gdzieś dalej poszukać?
Nie mogę, bo dalej ja nie mam czasu jeździć, nie wyrobię się, a z dojazdem jest ok 250zł.

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
ewapucy , Panna Izabela - najgorsze to, że ludzie nie mają czasami na prawdę argumentów. Z reguły pewnie w większości chodzi im o kasę, ale przecież nie to dla PM jest najważniejsze
U nas nie wszystkim chodzi o kasę. Ale jeśli ktoś nie chce z nami być w tym dniu, to nie powinniśmy żałować. Oby tylko było 150 osób, żebyśmy nie płacili za stół wiejski

Jutro mam panieński a tż kawalerski, jedzie sam w rodzinne strony, trudno.

Aaa i mam newsa-wiochę świadek przychodzi na wesele z dziewczyną kolegi (co już jest dla mnie wiochą), ale to nie wszystko - starsza siostra świadka na naszym weselu będzie...z chłopakiem 'partnerki' świadka....


Wszystkiego naj jutrzejszym ślubującym !!!
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:59   #1647
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziekuje dziewczyny
Zawiezlismy napoje i alko na sale. Podziekowania tez.

Za godzine spowiedz,zawiezienie miesa na wiejski stol i dekor kosciola
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:04   #1648
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Jestem po drugiej przymiarce I wróciłam z suknią do domu. Teraz wisi w szafie samotna i czeka

Miałam dobre chęci pojechać na manicure, zrobić na próbę. Jedna kosmetyczka zamknięta a druga wyszła 10 minut przed moim wejściem. Spróbuję wieczorem jeszcze gdzieś się zahaczyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG3954.jpg (68,7 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG3957.jpg (68,7 KB, 130 załadowań)
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:21   #1649
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Czekam na spotkanie z opiekunka. muszę ją sprawdzić przed weselem.
Teraz się okazało że jedzie do mnie 90km..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:24   #1650
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Lemon - Żakiet cudny delikatny , taki pasowałby do mojej kiecki
A kwiatki - muszę chyba przedyskutować z mamą. Korci mnie zabranie ich do domu - bo rzeczywiście tyle pieniędzy wydamy a i tak mało kto będzie pamiętał czy był stroczyk na stole czy jakiś inny biały badyl (poza mną)


madziara889 podpowiedz mi jak zdobisz doniczki ?

sensuall - daj znać koniecznie co znajdziesz, ja na razie nie mam kiedy polatać na spokojnie po galeriach. Trzymam kciuki za udane połowy

Elrosa - dziękuję za inspiracje już widzę takie kule tylko czarne - chyba będzie to jednak grało z moją wizją stołów! jesteś kochana!



bardorja - ja bym się nie chamowała z tymi paznokciami na ślub skoro Ci się podobają! Chociaż moje ja mam trochę zboczony punkt widzenia, bo ja zawsze szaleję z paznkociami z racji zawodu

Sunset89 - u nas kościelna tyle samo , ale pewnie wyjdzie i tak więcej jak jej przedstawię swoją koncepcję

re_nata - jeśli tak wygląda Twoja próbna fryzura to nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądała docelowa
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.