Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 09:06   #1651
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

cześć Katiem!

Jest jest... a jak ona czesze?
Myślałam jeszcze o salonie Janusz na Fabrycznej i o Gabreilu na Saperskiej. Mam jeszcze trochę czasu to pomyślę
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 20:18   #1652
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
cześć Katiem!

Jest jest... a jak ona czesze?
cześć Green Tea!
niestety nie wiem jak czesze
wiem o niej od Sisleys. ja swego czasu bardzo potrzebowałam fryzjera w sobotę po 16 i do niej zadzwoniłam. niestety w tym czasie miała jakieś szkolenie więc się nie udało

ale byłam mile zaskoczona rozmową z nią. powiedziała, że jesli chodzi o jej godziny pracy to stara się dostosowywać do swoich klientów , a nie na odwrót
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 16:41   #1653
cagliari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

czesc dziewczyny!
czytam wasze forum już od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałam się zalogowac, a to dlatego,że postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami w poszukiwaniu idealnego fryzjera

1.pan krzysztof- salon kameleon- chodziłam do niego dosc długo, scinał i farbował ok ,ale był przeciwny zmianom, za kazdym razem wychodziłam z taką samą fryzurą, choć prosiłam o zmianę
2.Le grand- dla mnie cena niestety ma sie nijak do jakości
3.trendy, laurent,lovely look- korzystałam tylko w akcie desperacji nie polecam, we wszystkich tych salonach miałam wrazenie ze chca sie tylko mnie pozbyc jak najszybciej
4.maestro-bardzo polecam,nie znam nikogo kto by wyszedł niezadowolony,no chyba ze z pustego portfela...
5. kiedys przeczytałam na forum o salonie na ulicy piłsudskiego, poszłam bo to niedaleko mnie, salon sprawiał bardzo dobre wrazenie, niestety usługi kiepskie

nie zebym była jakąś marudą,po prostu chciałam się z wami podzielic doświadczeniem,chodziłam tez często do fryzjerow za granicą,więzc myśle ze mam jakies porównanie,
a w poniedziałek ide do wysławianego pana krzysztofa z vc, troszke sie stresuje, bo chcę rozjaśnić włosy...
cagliari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 18:08   #1654
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Byłam u Krzysztofa CV
Oczywiście Krzysztof był milutki, słodził mi i nucił piosenki przy cięciu..ale..
no właśnie- ale
ostatnim razem mówił, że należy zapuścić moje włosy - aby nie puszyly - wtedy grawitacja zrobi swoje sugerował koniec z cieniowaniem, bo to tylko stwarza niepotrzebne problemy.. a moją grzywką (pozostałością po innym fryzjerze) był niezadowolony .

A co było dzisiaj? p.Krzysztof zrobił dokładnie wszystko to samo, czego wcześniej odradzał!
mam bardzo pocieniowane włosy (co oznacza, że znowu bede musiala powrócić do prostownicy ), grzywkę asymetryczną (najkrótsza część sięga przed brwi a przecież sam wyraził dezaprobate z takiego cięcia pare miesięcy temu ).
Jestem niezadowolona. Poczułam się tak, jakby Krzysztof poprostu "odwalił robotę".

Pierwszy raz byłam u niego jakieś 2 tyg po otwarciu salonu - wtedy się chyba bardziej starał..a teraz?
ma dużo klientek i tak jak obawiałam sie wcześniej - zaniżył na jakości jestem rozczarowana.
odradzam wszystkim ..

następnym razem chyba wybore się do p.Piaseckiej. Dużo wcześniej trzeba się zapisywać?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 20:01   #1655
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Biedna Papryczka
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 00:39   #1656
redd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

cześć dziewczyny
szukam juz od dawna jakiegoś dobrego fryzjera, ale efektów jak na razie nie widać. mam włosy mniej więcej do ramion i, jakby co, jestem facetem chciałbym jakoś fajnie je podciąć, ale rzadko który fryzjer potrafi dobrać odpowiednią fryzurę do dłuższych włosów u faceta. czy znacie kogoś naprawdę dobrego, kto mógłby mi pomóc?
redd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 19:51   #1657
iwonabbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Czesć dziewczyny!
Czy oprócz Sisleys był ktoś u p. Agnieszki na Żupańskiego. Jakie odczucia, bo chciałabym się ewentualnie wybrać.
iwonabbb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 21:01   #1658
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez iwonabbb Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny!
Czy oprócz Sisleys był ktoś u p. Agnieszki na Żupańskiego. Jakie odczucia, bo chciałabym się ewentualnie wybrać.
Ja byłam u niej tylko na farbie- balejaż blond. Moja koleżanka chodzi do niej i na farbę i na ścięcie i zawsze ładnie wygląda.
Ale sama na ścięciu nie byłam więc nie mogę polecić.


Dużo fryzjerów dziewczyny tu polecały więc nie rozumiem dlaczego tak wiele z Was upiera się przy Agnieszce z Żupańskiego.....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 13:21   #1659
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Więc ja postanowiłam iść na farbę do Agnieszki z ul.Żupańskiego a na ścięcie to nie wiem jeszcze.....

Już nigdy nie pójdę do fryzjera na farbę i ścięcie 'na raz'- bo wtedy albo jedno, albo drugie jest wykonane gorzej. Jak mają zrobić jedną z tych rzeczy to się bardziej starają.



Co do tej Pani polecającej salon 5th Avenue- przykro mi, ale już wiele razy był ten salon tu opisywany jako skupisko fryzjerskich beztalenciów Nazwę może i mają 'szumną' ale usługi gorsze niż u osiedlowego fryzjera.
Idź do Maestro na Górnej Wildzie 83 przy basenie Fregata. Zapłacisz co prawda z 240 zł na wlosy średniej długości, ale będziesz zadowolona. No chyba, że lubisz fryzury typu pr5zejście dla pieszych. POZA TYM PAWEŁ, WŁAŚCICIEL, ORGANIZUJE SZKOLENIA i POTRZEBUJE ZAWSZE OK 8, 10 MODELEK. OCZYWIŚCIE CIĘCIE I KOLORYZACJA JEST ZA DARMO, ALE TRZEBA SIĘ PODDAĆ TEMU CO ROBIĄ. KOLEKCJA ZE STYCZNIA JEST BARDZO CIEKAWA. MIAŁAM OKAZJĘ JĄ ZOBACZYĆ. JEŻELI JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE TO ZADZWOŃCIE, UMÓWCIE SIĘ NA OBEJRZENIE PROPOZYCJI. NR TEL 835-27-37.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 13:25   #1660
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez redd Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
szukam juz od dawna jakiegoś dobrego fryzjera, ale efektów jak na razie nie widać. mam włosy mniej więcej do ramion i, jakby co, jestem facetem chciałbym jakoś fajnie je podciąć, ale rzadko który fryzjer potrafi dobrać odpowiednią fryzurę do dłuższych włosów u faceta. czy znacie kogoś naprawdę dobrego, kto mógłby mi pomóc?
Redd, jak zwykle polecam Maestro, Górna Wilda 83. Scinają sami faceci. Mają mega talent i mnóstwo klientów. Potrafią doskonale dobtać fryzurę do całej osoby, do osobowości, wyglądu, koloru oczu, struktury włosa i jego koloru. Są genialni. Nie dam się namówić na inny salon. Pozdrawiam.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 13:34   #1661
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Najdroższy, to znaczy ile płacisz za konkretne usługi u nich?
U kogo się tniesz? Słyszałam o niejakim Bartku z tego salonu. Znasz go może?
Chcę się tam wybrać tylko do ułożenia włosów na wielką galę i muszę być zrobiona, kogo możesz polecić?
Pozdrawiam
Hej Green Tea

Ja ma włosy krótkie, ścięte w tej chwili na bombkę, miej a wiecej, ale nietypową. Płaciłam za ścięcie 90 zł. farba to gdzieś od 120 zł. A Bartek, faktycznie profesjonalista. Jak wszyscy zresztą. Paweł właściciel, instruktor fryzjerstwa, Tomek Bronowicki, instruktor, Bartek, Jacek i Tomek Schmidt , robi wyłącznie koloryzację. Ja osobiście chodzę do Tomka Bronowickiego. Zawsze mi wysmyczy na głowie coś niepowtarzalnego, a przy tym idealnie mam dopasowaną fryzure do mnie. Na punkcie włosów mam świra i lubię mieć coś innego niż połowa Poznania.
Pozdrawiam
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 13:37   #1662
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez volje Pokaż wiadomość
pytanie co prawda nie do mnie, ale Bartka znam
bardzo sympatyczny profesjonalista, zawsze wie jak 'wyczuć' moje włosy, żeby się fajnie układały - w zależności od skrętu, kierunku wzrostu itd.
Co prawda nie układałam tam włosów, tylko zawsze obcinam, ale mimo wszystko polecam

Aha - w Maestro pracują na kosmetykach Kadusa.

Słuszna uwaga. Mają niesamowite wyczucie włosa. Najpierw ogladają włosy, patrzą, w którą stronę lepiej się układają. Nie tapirują, nie zlewają hektolitrami lakieru do włosów, chyba, że ułożenie tego wymaga. Generalnie stawiają na naturalność.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 13:41   #1663
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Volje dzięki za informację.

Właśnie się dowiedziałam, że w soboty nie pracują w Maestro:mu r:.
I kto mnie uszesze... gdzieś na Wildzie.
Ratunku
Pracują. Ale trzeba się umówić, poprosić. Nie ma problemu. Nawet w niedzielę przyjdą jak Ci będzie bardzo zależało.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 20:13   #1664
Świergotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

witam,

no i stało sie poszłam obciąć włosy. Kurcze nie chcialo mi sie szukać, więc poszłam,gdzie mam blsko do salonu Destiny. Zreszta juz widzialam juz koleżankę po strzyżeniu u pani Magdy i wyglądała całkiem fajnie ale to co ja mam zrobione na głowie to MASAKRA!!!!!!!
Jestem totalnie załamana. Chcialam mieć fajną fryzurkę a mam tył scięty po męsku i dwie kity zwisające po bokach
Nie lubie naskakiwać na ludzi czy tez ich obmawiac ale kurcze zaplacilam tyle kasy a mam koszmar na glowie Mało tego pani Magda usiłowala mi jeszcze wmowic ze super wygladam
Ehhhh szkoda słow
Świergotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 20:57   #1665
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Idź do Maestro na Górnej Wildzie 83 przy basenie Fregata. Zapłacisz co prawda z 240 zł na wlosy średniej długości, ale będziesz zadowolona. No chyba, że lubisz fryzury typu pr5zejście dla pieszych.
Na wstępie- wypraszam sobie uwagę z 'przejściem dla pieszych', może Ty gustujesz w takiej fryzurze ale ja nie
Natomiast cena nic nie znaczy, płaciłam za farbę i ścięcie w salonach 180zł jak i 240zł, w obu wypadkach było średnio.....
Teraz chodzę osobno na ścięcie i farbę, czasem to wychodzi trochę więcej ale za to jestem zadowolona z efektu.

Pat7 tak szczerze to tu dużo osób po prostu samych się reklamowało, najlepiej daj zdjęcie fryzjerskich efektów na Twojej głowie wykonanych przez Panów z Maestro- będziesz wtedy wiarygodna

A co do bycia modelką na szkoleniach itp. to już zdarzyło mi się słyszeć w salonie fryzjerskim, że chętnie by mnie wzięli, ale po pierwsze nie lubię jak ktoś mi robi na głowie to co sam chce a po drugie moje włosy są zbyt delikatne bym się odważyła na eksperymenty.... Szkoda mi ich i nawet to, że miałabym fryzurę i kolor gratis nie kusi mnie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 23:44   #1666
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Pat7, może rzeczywiście jesteś zadowolona z usług w salonie Maestro, ale kilka postów jeden pod drugim, wszystkie wychwalające pod niebiosa ten salon to lekka przesada i mocno pachnie reklamą. Ja podobnie jak Sisleys uważam, że cena usługi w Polsce bardzo często niewiele ma wspólnego z jej jakością więc nie widzę osobiście powodów aby co miesiąc wydawać cenową równowartość dobrych butów na fryzjera, który zrobi na głowie to samo, co jego inny kolega za pół tej ceny.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 00:09   #1667
cagliari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Byłam dzisiaj u pana krzysztofa i jestem załamana!!!!
az nie moge spac z nerwów,więc postanowiłam sie wyżalic , to moze troche mi przejdzie...???

Tak więc od poczatku:
poszłam z zamarem zmiany koloru z ciemny brąz na brąz, taki zwykły ciepły brąz.Nie wiedziałam dokładnie czy to sie da zrobic za jednym razem i przygotowałam sie , ze to moze byc kilka wizyt , bo przeciez nie jest łatwo zmienic kolor na jasniejszy.
Pan Krzysztof od razu zaproponował dekoloryzacje i pokazał mi próbki kolorów w jakich by mnie widział. wybrał dwie z czego jedna miała odcień taki rudawy. Powiedziałam mu ,że kiedyś miałam juz rude włosy i nie za bardzo je lubiłam ,bo nie mogłam dobrać do nich żadnych ciuchów.

Po dekoloryzacji włosy były blond u nasady( na odrostach)i ciemniejsze na reszcie,więc pan Krzysztof postanowił przygotować dwie miseczki z farbami- na odrosty i na reszte, no i sie zaczelo...

Po zmyciu farby włosy u nasady były RUDE i sie swieciły okrutnie odrózniajac sie od reszty, która była brazowa z odcieniem rudego.Pan Krzysztof przyznał,ze nie jest zadowolony z koloryzacji.Ja byłam w cięzkim szoku i minę miałam chyba nienajlepszą, więc pan Krzysztof postanowił zrobić pasemka na koronie a rude odrosty potraktował szamponem koloryzującym.

Tak na prawdę wydaje mi się ,że najzwyczjniej w świecie pomylił miseczki z farbami( zresztą pytał tą panią ktora tam pracuje, w której jest ktora farba)

Efekt był w wiele lepszy, ale nadal byłam ruda!Pan Krzysztof powiedział,że tak to już bywa przy dekoloryzacji i nie wiadomo jak sie włosy zachowaja!????? i że ten kolor sie bedzie zmywał i moze odsłonic pasemka. Dodam,że wczesniej rozmawialismyi mówiłam,że nie lubie pasemek i już sie boje co to bedzie po umyciu...Ale ja tego nie rozumiem,nie wiedział ze z blondu wyjdzie rudy?Nie mogł mnie zapytać przed i ostrzec?

Nie chce tu marudzić za bardzo, ale po prostu jest mi przykro. Pan Krzysztof przyznał,że nie jest zadowolony i zaproponował te pasemka, które uratowały tą masakrę, więc za to duży plus.
Ale z drugiej strony mam rude włosy, przynajmniej w świetle sztucznym. A chciałam przecież brązowe.Zobaczymy co będzie w świetle dziennym i po umyciu.
Nie wiem,może powinnam jaśniej mówić o co mi chodzi?
Nie wiem, jestem zła i tyle.
No i dodam,że zapłaciłam 325 złotych...
cagliari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 01:26   #1668
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Jeśli zapłaciłaś 325 zł, to oznacza, że policzył sobie również za nieudane farbowanie, a to już skandal moim zdaniem! Czy to znacza to, że jeśli schrzani włosy tak, że trzeba będzie je kilkakrotnie farbą pokrywać, to klientka z jego winy dostanie rachunek na np. 500 zł ?!?! Poprawki wykonuje się w ramach reklamacji, czyli za darmo, lub nie inkasuje się za nieudane farbowanie. A on skasował Cię za jedno i drugie - chyba "mistrzowi" już się we głowie poprzewracało
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams

Edytowane przez lilianaX
Czas edycji: 2007-11-13 o 11:54
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:22   #1669
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez cagliari Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u pana krzysztofa i jestem załamana!!!!
az nie moge spac z nerwów,więc postanowiłam sie wyżalic , to moze troche mi przejdzie...???

Tak więc od poczatku:
poszłam z zamarem zmiany koloru z ciemny brąz na brąz, taki zwykły ciepły brąz.Nie wiedziałam dokładnie czy to sie da zrobic za jednym razem i przygotowałam sie , ze to moze byc kilka wizyt , bo przeciez nie jest łatwo zmienic kolor na jasniejszy.
Pan Krzysztof od razu zaproponował dekoloryzacje i pokazał mi próbki kolorów w jakich by mnie widział. wybrał dwie z czego jedna miała odcień taki rudawy. Powiedziałam mu ,że kiedyś miałam juz rude włosy i nie za bardzo je lubiłam ,bo nie mogłam dobrać do nich żadnych ciuchów.

Po dekoloryzacji włosy były blond u nasady( na odrostach)i ciemniejsze na reszcie,więc pan Krzysztof postanowił przygotować dwie miseczki z farbami- na odrosty i na reszte, no i sie zaczelo...

Po zmyciu farby włosy u nasady były RUDE i sie swieciły okrutnie odrózniajac sie od reszty, która była brazowa z odcieniem rudego.Pan Krzysztof przyznał,ze nie jest zadowolony z koloryzacji.Ja byłam w cięzkim szoku i minę miałam chyba nienajlepszą, więc pan Krzysztof postanowił zrobić pasemka na koronie a rude odrosty potraktował szamponem koloryzującym.

Tak na prawdę wydaje mi się ,że najzwyczjniej w świecie pomylił miseczki z farbami( zresztą pytał tą panią ktora tam pracuje, w której jest ktora farba)

Efekt był w wiele lepszy, ale nadal byłam ruda!Pan Krzysztof powiedział,że tak to już bywa przy dekoloryzacji i nie wiadomo jak sie włosy zachowaja!????? i że ten kolor sie bedzie zmywał i moze odsłonic pasemka. Dodam,że wczesniej rozmawialismyi mówiłam,że nie lubie pasemek i już sie boje co to bedzie po umyciu...Ale ja tego nie rozumiem,nie wiedział ze z blondu wyjdzie rudy?Nie mogł mnie zapytać przed i ostrzec?

Nie chce tu marudzić za bardzo, ale po prostu jest mi przykro. Pan Krzysztof przyznał,że nie jest zadowolony i zaproponował te pasemka, które uratowały tą masakrę, więc za to duży plus.
Ale z drugiej strony mam rude włosy, przynajmniej w świetle sztucznym. A chciałam przecież brązowe.Zobaczymy co będzie w świetle dziennym i po umyciu.
Nie wiem,może powinnam jaśniej mówić o co mi chodzi?
Nie wiem, jestem zła i tyle.
No i dodam,że zapłaciłam 325 złotych...
Ja chyba padnę trupem

Czy temu facetowi już palma odbiła??? Zgadzam się z LilianąX, że on Ci policzył też za swoją pomyłkę. Przecież powinien Tobie za to dać jeszcze jakiś rabat albo poprosić byś przyszła na poprawkę za miesiąc
Cagliari brak mi po prostu słów na to co zrobił ten facet! Moim zdaniem powinnaś tam iść jeszcze raz i poważnie pogadać z 'mistrzem' Krzysztofem- powiedzieć, że za 325zł chciałabyś chociaż w 80% mieć to o co prosiłaś. A nie dość, że Twoje włosy nieźle nadwyrężył chemią to do tego skasował Cię nieziemsko i zrobił Ci rude włosy u nasady!!!
A tekst "że tak to już bywa przy dekoloryzacji i nie wiadomo jak sie włosy zachowają" już mnie dobił

Ale się wkurzyłam!


Ja raz poszłam do takiego fryzjera który się szczycił francuskimi tytułami (zapłaciłam ponad dwie i pół stówy) i jak przyszłam do domu- to mama mnie pytała czy naprawdę coś miałam robione z włosami bo wyglądam tak samo..... Wstyd mi było się przyznać.....
A włosy mam do połowy szyji.....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 11:25   #1670
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja właśnie wróciłam od pana Marka z os. Zwycięstwa [chyba, idę tam na pamięć od pestki]. Zapłaciłam 15 zł i mam fajnie podcięte włoski Posłuchał mnie uważnie, co i jak bym chciała i zgodził się, że z moimi włosami nie da się inaczej [żadnego cieniowania i grzywek]. Jestem naprawdę zadowolona
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:47   #1671
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cagliari jestem w szoku . taka cena za nieudolne farbowanie wlosow! widze, ze elektorat panu Krzysztofowi sie zmniejsza.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 14:03   #1672
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

cagliari ja nie wiem jak ten facet może nazywać się stylistą jak on nawet nie wie co klientce na głowi wyjdzie, jasny gwint ale się wkurzyłam! Jeszcze miał tuped wziąć pieniądze za tak spaprana sprawę normalnie żałosne! On ma sposób na dzień dobry to dekoloryzacja potem dobieranie koloru który kompletnie do ciebie nie pasuje, a na koniec dowali marne cięcie i za to wszystko płacisz wielkie pieniądze i nerwy . Po miesiącu kolor będzie jeszcze paskudniejszy bo po dekoloryzacji kolor na włosach kompletnie się nie trzyma . Bardzo mi przykro że miałś nieudaną wizytę.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 14:57   #1673
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

cagliari przykro mi ja miałam niedawno u niego cięcie i też jestem wkurzona.
Widać, że palma mu odbiła i nieźle obniżył loty

znowu szukam idealnego fryzjera...ale czy taki w ogóle istanieje?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 15:19   #1674
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Fryzjer Poznan

Cagliari, szok!

Redd, kiedyś tutaj polecano Tomka z Trendy na Katowickiej. Po raz drugi wysłałam tam mojego męża (wcześniej ścinał go Damian/Dawid - TŻ nie pamiętał), właśnie do Tomka. TŻ miał też takie długawe włosy (ale przed ramiona). Obcięty został fatalnie, a zostawił pełną dowolność fryzjerowi, z zastrzeżeniem, że nie na krótko. Wrócił do domu, to nasza 5-letnia córka stwierdziła, że wygląda jak dziewczyna. Chyba nie o to chodziło. Są przecież męskie fryzury z włosów półdługich.
(Acha, żeby nie było, moja sąsiadka też przestała tam wysyłać swojego chłopaka)
Jak znajdziesz kogoś dobrego, to daj znak proszę.

A tak poza tym to znalazłam ciekawe ogłoszenie w dzisiejszej Wyborczej, treść skracam:
Jesienna przemiana - metamorfozy z firmą Farouk System Polska z Poznaniu.
Napisz do nas co i dlaczego najbardziej chcesz zmienić w swoim wyglądzie i prześlij nam swoje zdjęcie ma adres metamorfozy@farouk.pl
Zgłoszenia do 18.11. Trzy nagrody tj. metamorfozy w salonie Farouk.
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 15:44   #1675
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam , ja do Krzysztofa chce isc drugi raz ale w grudniu dopiero, choc juz sie zaczynam troszke bac . Jednak tylko na koloryzacje, bo tak jak pisalam juz wczesniej po ponad miesiacu kolorek u mnie ciagle ten sam (tez mi zrobil dekoloryzacje), chyba podobnie podchodzi do klientek i podobnie doradza. To rzeczywiscie nie za dobrze, bo nie ma jednego sposobu na kazde wlosy i u kogos cos mu sie uda, a niestety u kogos zepsuje. Jako fryzjer "na poziomie", za jakiego się pewnie uwaza nie powinien brac kasy za cos, co mu sie nie udało - tym bardziej, ze sam to przyznal .
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:08   #1676
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Pat7, może rzeczywiście jesteś zadowolona z usług w salonie Maestro, ale kilka postów jeden pod drugim, wszystkie wychwalające pod niebiosa ten salon to lekka przesada i mocno pachnie reklamą. Ja podobnie jak Sisleys uważam, że cena usługi w Polsce bardzo często niewiele ma wspólnego z jej jakością więc nie widzę osobiście powodów aby co miesiąc wydawać cenową równowartość dobrych butów na fryzjera, który zrobi na głowie to samo, co jego inny kolega za pół tej ceny.
Witaj LilianaX
Ilość postów to czysty przypadek. Od niedawna jestem zalogowana na tym forum. Postanowiłam podzielić się z Wami moimi odczuciami. A że sporo osób ma pytania o dobrego fryzjera a nie nazwę, to polecam.
Moja pensja nie pozwala mi chodzić co miesiąc do Maestro, więc chodzę rzadziej. Ale za żadne skarby nie zminię salonu. Chyba, że nagle zniknie, w co wątpię. Poza tym fryzury zrobione przez tych chłopaków nie tracą formy po odrośnięciu. Wręcz przeciwnie. Nabierają nowej. Także nie ma potrzeby chodzenia co miesiąc.
Oni tną różnie. Zawsze tak, aby fryzura pasowała do klientki. Ja lubię awangardę, ale jak ktoś się uprze na coś swojego, to na siłę nie obetną i ufarbują tak jak oni to widzą. No chyba, że zażyczysz sobie przejście dla pieszych na głowie, w co wątpię, to wtedy się nie zgodzą.
Zresztą to Twój wybór gdzie będziesz ścinać włosy. Ja tylko polecam.
Pozdrawiam
Pat
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 17:28   #1677
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Na wstępie- wypraszam sobie uwagę z 'przejściem dla pieszych', może Ty gustujesz w takiej fryzurze ale ja nie
Natomiast cena nic nie znaczy, płaciłam za farbę i ścięcie w salonach 180zł jak i 240zł, w obu wypadkach było średnio.....
Teraz chodzę osobno na ścięcie i farbę, czasem to wychodzi trochę więcej ale za to jestem zadowolona z efektu.

Pat7 tak szczerze to tu dużo osób po prostu samych się reklamowało, najlepiej daj zdjęcie fryzjerskich efektów na Twojej głowie wykonanych przez Panów z Maestro- będziesz wtedy wiarygodna

A co do bycia modelką na szkoleniach itp. to już zdarzyło mi się słyszeć w salonie fryzjerskim, że chętnie by mnie wzięli, ale po pierwsze nie lubię jak ktoś mi robi na głowie to co sam chce a po drugie moje włosy są zbyt delikatne bym się odważyła na eksperymenty.... Szkoda mi ich i nawet to, że miałabym fryzurę i kolor gratis nie kusi mnie
Skoro płacisz 240 zł za strzyżenie i koloryzację, a wychodzi średnio, to spróbuj w Maestro. Ja zawsze byłam zadowolona. To tylko sugestia. Zrobisz jak uważasz.
Kiedyś na szkoleniu instruktor powiedzial, że zrobi mi zielone i niebieskie pasemka, taka była wtedy kolekcja. Przyznam, że lekko mnie zszokował, ale zgodziłam się, bo lubię eksperymentować i mieć zawsze coś oryginalnego. Efekt był niesamowity!!! Miałam na jasnym brązie delikatne paseka, wychodzące spod. Wyglądało to tak jakbym miała wsunięte pawie pióra we włosy. Mnie się bardzo podobało. Tak było kiedyś.
A to strona gdzie obejrzysz sobie przyszłoroczną kolekcję:
http://kadus.pl/info.asp?cat=3&id=1572
Pierwszą fryzurę zrobił Tomek, który mnie obcina.
Pozdrawiam
Pat
P.S. I absolutnie nie jest to reklama. Ja tam nie pracuję. Jestem wyłącznie zadowoloną klientką, która dzieli się m. in. z Tobą swoim doświadczeniem. Bo przecież o to tu chodzi.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 18:43   #1678
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
I absolutnie nie jest to reklama. Ja tam nie pracuję. Jestem wyłącznie zadowoloną klientką, która dzieli się m. in. z Tobą swoim doświadczeniem. Bo przecież o to tu chodzi.
Fajnie jakbyś wrzuciła jakieś fotki. A swoimi doświadczeniami dziel się używając funkcji edytuj. Po co kilka postów jeden pod drugim?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 19:54   #1679
jagabrz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 6 305
Dot.: Fryzjer Poznan

Czy znacie dobry salon (albo kogoś kto wykonuje to w domu klienta), gdzie robią przedlużanie włosów?
Mam włosy o długości pośredniej między krótkimi a półdługimi i chciałabym przedłużyć zanim mi odrosną na półdługie. Mam czarne farbowane włosy.
Czy przedłużanie włosy można obcinać, np. żeby je wyrównać?
__________________
MOJE KOSMETYKI + CIUCHY + KSIĄŻKI
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1264212


SZUKAM:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=103376
jagabrz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 22:23   #1680
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej Jagabrz
Bartek Hayto nr tel. 663 200 923. Bladego pojęcia nie mam czy robi przedłużanie włosów, ale jest ponoć dobry (tak twierdzi moja znajoma, jest nim zachwycona) i wykonuje usługi, fryzjerskie rzecz jasna, w domu klienta. Zadzwoń i zapytaj.
Pozdrawiam
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.