Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-10, 07:55   #1651
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

czy wyciagnięcia/odkształcenia od wieszaka na ciuchach z wiskozy można jakoś zredukowac?
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 08:24   #1652
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89576749]Mega mi się spodobał jeden z modeli butów kotyl. Wg tabelki wychodzi mi rozmiar 37 - zamówiłam, ale jest wyraźnie za duży (mogę swobodnie włożyć palec wskazujący za piętą, a jak chodzę, to przy każdym kroku pięta mi się wysuwa z buta - gdyby nie zapięcie, to but by spadł). Zamówiłam rozmiar 36, ale z kolei jest za mały. Na samą długość wydaje się dosłownie na styk, ale są ciasne w palcach. Kliknęłam zwrot większego rozmiaru z myślą, że skórzane buty się jeszcze trochę rozejdą, ale jak dziś próbowałam rozchodzić, to po 15 minutach stopy jednak bardzo mocno bolą. Większego rozmiaru jeszcze nie odesłałam i teraz się zastanawiam, czy jednak nie anulować tamtego zwrotu, a oddać te mniejsze. Najwyżej sobie przód czymś wypcham w tych trochę za dużych. Co myślicie? Całe życie chodzę w płaskich butach, trochę zgłupiałam, jak mam pierwszy raz buty na obcasie i już sama nie wiem, co jest za małe, a co za duże XD połówek rozmiarów niestety nie mają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja bym zwróciła obie pary szczerze mówiąc i szukała czegoś innego, bo widać ta rozmiarówka nie jest dla ciebie. Większość butów na obcasie jest ogólnie średnio wygodna, a w niedopasowanych to już w ogóle masz dużą szansę dorobić się bólu, otarć, a nawet kontuzji. Moim zdaniem przy obecnym wyborze na rynku nie warto.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 08:28   #1653
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89576749]Mega mi się spodobał jeden z modeli butów kotyl. Wg tabelki wychodzi mi rozmiar 37 - zamówiłam, ale jest wyraźnie za duży (mogę swobodnie włożyć palec wskazujący za piętą, a jak chodzę, to przy każdym kroku pięta mi się wysuwa z buta - gdyby nie zapięcie, to but by spadł). Zamówiłam rozmiar 36, ale z kolei jest za mały. Na samą długość wydaje się dosłownie na styk, ale są ciasne w palcach. Kliknęłam zwrot większego rozmiaru z myślą, że skórzane buty się jeszcze trochę rozejdą, ale jak dziś próbowałam rozchodzić, to po 15 minutach stopy jednak bardzo mocno bolą. Większego rozmiaru jeszcze nie odesłałam i teraz się zastanawiam, czy jednak nie anulować tamtego zwrotu, a oddać te mniejsze. Najwyżej sobie przód czymś wypcham w tych trochę za dużych. Co myślicie? Całe życie chodzę w płaskich butach, trochę zgłupiałam, jak mam pierwszy raz buty na obcasie i już sama nie wiem, co jest za małe, a co za duże XD połówek rozmiarów niestety nie mają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Noga w butach na obcasie zwykle puchnie, ja bym mniejszych na pewno nie brała. Ja zwykle biorę większe i ewentualnie do tego wkładka pod place albo pod piętę.


Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
czy wyciagnięcia/odkształcenia od wieszaka na ciuchach z wiskozy można jakoś zredukowac?

Wyprać, zniekształcenia powinny zniknąć.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 08:33   #1654
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Słuchajcie, czy face yoga albo inne masaże, ćwiczenia są w stanie naprawdę wymodelować owal twarzy? Mam bardzo nieciekawy profil, niezaznaczoną żuchwę, szeroką i krótką szyję, która dodatkowo nie idzie "prosto do góry" tylko takim skosem do podbródka (nie wiem jak to inaczej wyjaśnić). Zastanawiam się czy da się coś osiągnąć w inny sposób niż skalpelem.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 08:41   #1655
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy face yoga albo inne masaże, ćwiczenia są w stanie naprawdę wymodelować owal twarzy? Mam bardzo nieciekawy profil, niezaznaczoną żuchwę, szeroką i krótką szyję, która dodatkowo nie idzie "prosto do góry" tylko takim skosem do podbródka (nie wiem jak to inaczej wyjaśnić). Zastanawiam się czy da się coś osiągnąć w inny sposób niż skalpelem.

Coś tam da, ale pamiętaj, że to trzeba robić cały czas i regularnie.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 08:42   #1656
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy face yoga albo inne masaże, ćwiczenia są w stanie naprawdę wymodelować owal twarzy? Mam bardzo nieciekawy profil, niezaznaczoną żuchwę, szeroką i krótką szyję, która dodatkowo nie idzie "prosto do góry" tylko takim skosem do podbródka (nie wiem jak to inaczej wyjaśnić). Zastanawiam się czy da się coś osiągnąć w inny sposób niż skalpelem.
Idź do chirurga szczękowego /ortodonty specjalizującego się w wadach szczęki. Nie masz problemów z zaburzeniami snu/ oddychaniem /postawą? Inaczej niż operacją (jest na NFZ) tego nie naprawisz.

Przez dwa miesiące robiłam ćwiczenia od Azjatyckiego Cukru na bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki... Zero różnicy, mimo obiecywanej poprawy już po dwóch tygodniach, także ogólnie raczej nie wierzę w te rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 08:46   #1657
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89576915]Idź do chirurga szczękowego /ortodonty specjalizującego się w wadach szczęki. Nie masz problemów z zaburzeniami snu/ oddychaniem /postawą? Inaczej niż operacją (jest na NFZ) tego nie naprawisz.

Przez dwa miesiące robiłam ćwiczenia od Azjatyckiego Cukru na bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki... Zero różnicy, mimo obiecywanej poprawy już po dwóch tygodniach, także ogólnie raczej nie wierzę w te rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
No właśnie nie mam wady zgryzu, śpię dobrze, nie mam problemu z oddychaniem. Z postawą to niestety lekka skolioza od torebki, ale to by było na tyle.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-10, 08:50   #1658
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam wady zgryzu, śpię dobrze, nie mam problemu z oddychaniem. Z postawą to niestety lekka skolioza od torebki, ale to by było na tyle.
z tego co mówią facefitnesski, to skolioza wpływa na wygląd twarzy. Nawet płaskostopie pwooduje zmarszczki
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 10:30   #1659
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
czy wyciagnięcia/odkształcenia od wieszaka na ciuchach z wiskozy można jakoś zredukowac?
Wypraniem ciucha. Wracają do swego wyglądu. Czasem pomaga, wyprasowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 10:41   #1660
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
z tego co mówią facefitnesski, to skolioza wpływa na wygląd twarzy. Nawet płaskostopie pwooduje zmarszczki

A ja głupia myślałam, że to już od wieku mnie marszczy.

A to od platfusa!
Zgłoszę reklamację do mojego fizjoterapeuty, ze mi źle platfusa rehabilituje i mam przez niego zmarszczki na facjacie.




Tylko coś mi nie gra za bardzo, bo platfusa mam poprzecznego, a zmarszczki raczej pionowe? To jak to działa
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 10:42   #1661
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja głupia myślałam, że to już od wieku mnie marszczy.

A to od platfusa!
Zgłoszę reklamację do mojego fizjoterapeuty, ze mi źle platfusa rehabilituje i mam przez niego zmarszczki na facjacie.




Tylko coś mi nie gra za bardzo, bo platfusa mam poprzecznego, a zmarszczki raczej pionowe? To jak to działa
Na zasadzie przeciwieństwa
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-10, 11:10   #1662
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 151
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A ja głupia myślałam, że to już od wieku mnie marszczy.

A to od platfusa!
Zgłoszę reklamację do mojego fizjoterapeuty, ze mi źle platfusa rehabilituje i mam przez niego zmarszczki na facjacie.




Tylko coś mi nie gra za bardzo, bo platfusa mam poprzecznego, a zmarszczki raczej pionowe? To jak to działa
O MATKO! Jak dobrze, że mnie rodzice wozili na rehabilitację za dzieciaka, bo bym była pomarszczona!
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 11:30   #1663
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89575561]Myślicie, że mnie wpuszczą na koncert rockowy, jeśli spóźnię się ok. 30 min?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Kiedyś się spóźniłam ponad 40 minut i mnie wpuścili. Na koncertach z supportami też widziałam, że wpuszczają. Ogólnie nie spotkałam się, żeby nie wpuścili.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 12:02   #1664
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Kiedyś się spóźniłam ponad 40 minut i mnie wpuścili. Na koncertach z supportami też widziałam, że wpuszczają. Ogólnie nie spotkałam się, żeby nie wpuścili.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Dzięki, już doczytałam na stronie sali, że wpuszczają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 14:49   #1665
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 982
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
z tego co mówią facefitnesski, to skolioza wpływa na wygląd twarzy. Nawet płaskostopie pwooduje zmarszczki
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 16:02   #1666
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

1. Mam dwie smycze i bluzę po moim psie, w stanie bardzo dobrym lub idealnym, wyrosła i mało używane było. Co mogę z tym zrobić? Czy wzięliby coś takiego w schronisku? Smycze strzelam że tak, a bluzę?

2. Zrobiło mi się takie coś na torebce nie wiem od czego, denerwuje mnie. To nie jest brudne. Czy da się to jakoś naprawić albo zamaskować?IMG_20230510_165816.jpg

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 18:09   #1667
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

dzięki za odpowiedzi z sprawie suszarki na ubrania. mamie w starej pękło takie kółeczko które łączy "nóżkę" z tą częścią gdzie się wiesza ubranie i które przesuwa się z jednej strony na drugą przy składaniu. póki co jakoś to drucikiem związała ale jest ok jak jest złożona lub rozłożona, ale przy składaniu/rozkładaniu jest problem i trzeba poprawiać więc trzeba będzie kupić nową i zastanawiamy się czy warto inwestować w droższą.


kupowałyście w mohito z dostawą do sklepu, niby pisze że do 6 dni dostawa, ale jak to wygląda w praktyce, jest szansa że do wtorku dojdzie? co jeśli później nie zdążyłabym odebrać w terminie, pisze że po 5 dniach odsyłają do sklepu internetowego, zwracają wtedy bez problemu kasę na konto?
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-10, 19:07   #1668
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi z sprawie suszarki na ubrania. mamie w starej pękło takie kółeczko które łączy "nóżkę" z tą częścią gdzie się wiesza ubranie i które przesuwa się z jednej strony na drugą przy składaniu. póki co jakoś to drucikiem związała ale jest ok jak jest złożona lub rozłożona, ale przy składaniu/rozkładaniu jest problem i trzeba poprawiać więc trzeba będzie kupić nową i zastanawiamy się czy warto inwestować w droższą.


kupowałyście w mohito z dostawą do sklepu, niby pisze że do 6 dni dostawa, ale jak to wygląda w praktyce, jest szansa że do wtorku dojdzie? co jeśli później nie zdążyłabym odebrać w terminie, pisze że po 5 dniach odsyłają do sklepu internetowego, zwracają wtedy bez problemu kasę na konto?
Ja w mohito miałam następnego dnia bo rzecz była na stanie w sklepie więc musieli brać z wieszaka.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 08:04   #1669
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
1. Mam dwie smycze i bluzę po moim psie, w stanie bardzo dobrym lub idealnym, wyrosła i mało używane było. Co mogę z tym zrobić? Czy wzięliby coś takiego w schronisku? Smycze strzelam że tak, a bluzę?

2. Zrobiło mi się takie coś na torebce nie wiem od czego, denerwuje mnie. To nie jest brudne. Czy da się to jakoś naprawić albo zamaskować?Załącznik 7789396

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Musisz się skontaktować z konkretnym schroniskiem i zapytać czy jest im coś takiego potrzebne.


Co do torebki, to wygląda jakby tak wszedł jaki brud albo od czegoś zafarbowało? Zamaskować to jedynie czymś zamalować.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-11, 09:38   #1670
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Musisz się skontaktować z konkretnym schroniskiem i zapytać czy jest im coś takiego potrzebne.


Co do torebki, to wygląda jakby tak wszedł jaki brud albo od czegoś zafarbowało? Zamaskować to jedynie czymś zamalować.
Z torebką nie mam pojęcia co to jest. Brud nie, bo próbowałam wyczyścić i nic się nie zmieniło. A torebka była w użyciu może dwa razy i raczej nie miałam na sobie nic farbującego wtedy.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 10:53   #1671
Zmora_Pospolita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cześć 😉
Mam taki problem i stwierdziłam, że może popytam na forach. Otóż, u psa teściowej zdiagnozowano cukrzyce. On głównie na suchej karmie jest i chcą przy tym zostać, tylko zmienić karmę na jakąś taką konkretnie dedykowaną cukrzykom. Z tego co google mówi, kilka marek taką ma, ale w sumie znam z nich tylko royal canin, a tam nie wiem jak w tej specjalistycznej, ale w zwykłych bardziej za marke się płaci niż za jakość, bo są lepsze w tańszej cenie. Mamuśka uderzyła do mnie z tą sprawą, a ja w sumie nie wiem co jej polecić. Czytam w necie, ale troche jak dziecko we mgle. Może ktoś miał jakieś doświadczenia pod tym kątem, albo ogarnia jakoś lepiej temat żywienia psów? Tylko konkretnie o suchą karme mi przede wszystkim chodzi, bo gotować teściowa mu nie będzie, więc chce bazować na tym, co jest skłonna robić.
Zmora_Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 11:18   #1672
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Z torebką nie mam pojęcia co to jest. Brud nie, bo próbowałam wyczyścić i nic się nie zmieniło. A torebka była w użyciu może dwa razy i raczej nie miałam na sobie nic farbującego wtedy.
Być może zahaczyłaś kluczami lub czymś ostrym i przetarłaś to tworzywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 11:24   #1673
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy rankomat jest bezpieczny? Żeby sprawdzić porównanie cen oc/ac muszę podać pesel i niby na maila mi podeślą wycenę. Korzystał ktoś? Można jakoś inaczej sprawdzić ceny bez dzwonienia na infolinie i podawania wszędzie danych auta/personalnych?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 11:32   #1674
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Kupiłam mrożone krewetki,widzę,że nie mają głowy i są chyba obrane. Ogonek mają. Czy muszę im wycinać jeszcze te jelita ? Czy tam wnętrzności? Pierwszy raz robię i nie wiem. Ten ogonek się odcina wiem.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 11:34   #1675
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Z torebką nie mam pojęcia co to jest. Brud nie, bo próbowałam wyczyścić i nic się nie zmieniło. A torebka była w użyciu może dwa razy i raczej nie miałam na sobie nic farbującego wtedy.

Hmm to ciężko stwierdzić w takim razie. A może to już było wcześniej, jakaś skaza materiału?



Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Czy rankomat jest bezpieczny? Żeby sprawdzić porównanie cen oc/ac muszę podać pesel i niby na maila mi podeślą wycenę. Korzystał ktoś? Można jakoś inaczej sprawdzić ceny bez dzwonienia na infolinie i podawania wszędzie danych auta/personalnych?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba nie, ostatnio chciałam sprawdzić ubezpieczenie mieszkania i tak samo, wszystkie dane - pesel, adres.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 12:35   #1676
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Kupiłam mrożone krewetki,widzę,że nie mają głowy i są chyba obrane. Ogonek mają. Czy muszę im wycinać jeszcze te jelita ? Czy tam wnętrzności? Pierwszy raz robię i nie wiem. Ten ogonek się odcina wiem.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Przeczytaj na opakowaniu, tam bedzie napisane czy sa oczyszczone. Te oczyszczone maja naciecie wzdluz grzbietu.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 12:58   #1677
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Przeczytaj na opakowaniu, tam bedzie napisane czy sa oczyszczone. Te oczyszczone maja naciecie wzdluz grzbietu.
Pisało,że oczyszczone ale i tak miały ogonek, więc go usunęłam i taka jakby nitkę granatowa ze środka, to chyba te wnętrzności?


Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 13:01   #1678
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Pisało,że oczyszczone ale i tak miały ogonek, więc go usunęłam i taka jakby nitkę granatowa ze środka, to chyba te wnętrzności?


Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Obrane, czyli bez pancerza. Oczyszczone, czyli bez jelita. Z ogonkiem mozna smazyc, po prostu go potem nie jesc. Przy jedzeniu palcami moze byc tak wygodniej.
Ta nitka na grzbiecie czy na dole?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 13:12   #1679
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Pisało,że oczyszczone ale i tak miały ogonek, więc go usunęłam i taka jakby nitkę granatowa ze środka, to chyba te wnętrzności?


Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

Ogonka się ponoć nie powinno usuwać do smażenia, bo dają aromat.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-11, 13:16   #1680
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Obrane, czyli bez pancerza. Oczyszczone, czyli bez jelita. Z ogonkiem mozna smazyc, po prostu go potem nie jesc. Przy jedzeniu palcami moze byc tak wygodniej.
Ta nitka na grzbiecie czy na dole?
Hm na dole

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.