Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 16:49   #1651
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
A szkoda i wstyd mówić .. niby nic takiego, ale okropnie mi sie przykro zrobiło. I w dodatku zapomniał o moich imieninach
Dziś masz imieninki? Wszystkiego naj, naj, naj.
No co za z tego Twojego TŻ.
Mój TŻ też kiedyś zapominał o wszystkich takich świętach typu urodziny, imieniny, dzień kobiet, ale znalazłam na to system - po prostu sama mu o tym przypominam Zawsze mu delikatnie daję do zrozumienia, że np. za tydzień są moje imieniny i jeszcze mu dzień przed tez przypominam. On po prostu tak ma, że nie pamięta nawet o własnych imieninach, więc wolę mu przypomnieć, że zbliża się moje święto niż się na niego później wściekać, że nie pamiętał
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:53   #1652
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
Ale mam zepsuty humor . Ach te facety


Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
A szkoda i wstyd mówić .. niby nic takiego, ale okropnie mi sie przykro zrobiło. I w dodatku zapomniał o moich imieninach
A to niedobry tż-cik. Najlepszego.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:55   #1653
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziś masz imieninki? Wszystkiego naj, naj, naj.
No co za z tego Twojego TŻ.
Mój TŻ też kiedyś zapominał o wszystkich takich świętach typu urodziny, imieniny, dzień kobiet, ale znalazłam na to system - po prostu sama mu o tym przypominam Zawsze mu delikatnie daję do zrozumienia, że np. za tydzień są moje imieniny i jeszcze mu dzień przed tez przypominam. On po prostu tak ma, że nie pamięta nawet o własnych imieninach, więc wolę mu przypomnieć, że zbliża się moje święto niż się na niego później wściekać, że nie pamiętał
Dziękuję
Problem w tym, że mu przypomniałam nawet kilka razy, ale nie wiem albo jest tak zamyślony albo nie wiem co.. dopiero jak zapytałam czy da mi imieninowego całusa to coś zajarzył No wiecie co.. Ja wiem, że mój TŻ nie ma pamięci do tego typu rzeczy i staram się być wyrozumiała - ale dziś to przegiął i normalnie mi smutno . I przy okazji jeszcze o coś innego poszło, heh, okropny dziś dzień - aż odechciało mi się iść na te tańce.
Sorrki, że marudzę, ale naszło mnie jak nigdy...

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość



A to niedobry tż-cik. Najlepszego.
Dzięki
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:56   #1654
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Remmi,nic nie szkodzi,marudz sobie.Nie tylko Ty sama masz dzisiaj zły.w dodatku u mnie paskudna pogoda leje. :/ Jest dopiero 17 a mi się spać chce,zresztą parenascie minut temu się obok tż ta zdrzemnełam na chwile bo on teraz śpi.
Jeszcze jutro przeżyć dzień z tą kobietą w pracy i weekend.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:57   #1655
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
A szkoda i wstyd mówić .. niby nic takiego, ale okropnie mi sie przykro zrobiło. I w dodatku zapomniał o moich imieninach
Eeeeeeeeeee no to imprezka pijemy.. wznoszę teściowskie winko na cześć remmi
wszystkiego najlepszego
a ja sobie zawsze zawczasu zapewniam jego zapamiętanie niby przypadkiem stwierdzając o jaaa to już za tydzień będzie nasza rocznica .. i wtedy wiem że na pewno będzie pamiętał
Trochę to chamskie i takie narzucające .. ale przynajmniej za wczasu mam zapewnione ciut przyjemności
o urodzinach ani imeininach nie musze przypominac bo jak zapomni o urodzinach to bedzie swinia a imieniny ma m w wigilie wiec nieciężko zapamiętać
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:12   #1656
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Eeeeeeeeeee no to imprezka pijemy.. wznoszę teściowskie winko na cześć remmi
wszystkiego najlepszego
a ja sobie zawsze zawczasu zapewniam jego zapamiętanie niby przypadkiem stwierdzając o jaaa to już za tydzień będzie nasza rocznica .. i wtedy wiem że na pewno będzie pamiętał
Trochę to chamskie i takie narzucające .. ale przynajmniej za wczasu mam zapewnione ciut przyjemności
o urodzinach ani imeininach nie musze przypominac bo jak zapomni o urodzinach to bedzie swinia a imieniny ma m w wigilie wiec nieciężko zapamiętać
Dzięki wielkie humorek mi się poprawił dzięki Wam
Ale wiecie, mama TŻ to fajna kobitka, pamiętała i od razu jak przyszła z pracy przyleciała do mnie z życzeniami i dostałam od niej moje ulubione perfumki
Ja nie uważam, że przypominanie o jakiejś rocznicy to narzucające czy chamskie - po prostu większość chłopów nie myśli o tym i uważam, że to nic złego w delikatnym przypominaniu . Tyle, że byle jak się robi jak mimo tego przypominania, chłop nadal "nie bierze tego do serca"
ooo znalazłam emotikonkę, która rewelacyjnie odwzierciedła moje uczucia w stosunku do mojego TŻ Hahaha
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:14   #1657
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Jeszcze jutro przeżyć dzień z tą kobietą w pracy i weekend.
No to ja pomarudzę z Wami Ja weekend muszę spędzić na podyplomówce Te zajęcia są tak koszmarnie nudne
i jeszcze nas chcą rozdzielić na grupy i nie będę w grupie z kumpelą, z którą zawsze o weselu na zajęciach gadałam
No to się wyżaliłam

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
o urodzinach ani imeininach nie musze przypominac bo jak zapomni o urodzinach to bedzie swinia a imieniny ma m w wigilie wiec nieciężko zapamiętać

No to mój jest świnia, bo mu się zdarzyło zapomnieć, ale to na początku naszego związku, jak jeszcze nie wiedziałam, że trzeba mu o takich sprawach przypominać
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 17:24   #1658
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy plener robicie w dzien slubu czy w innym terminie. Mam spotkanie z fotografem w sobotę i muszę sie określic no i nie wiem
w inny dzień.

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
ja też chcę kępki doczepiane na ślub a tak w ogóle to kiedy umawiacie się na fryzure i makijaż ślubny? Trzeba miec już wyobrażenie o sukni, bukiecie, albo mieć suknię żeby decydować jakie kolory itp w makijażu? Nigdy nie byłam na takim profesjonalnym makijażu i nie wiem co w związku z tym trzeba wiedzieć
z miesiąc przed jak juz będe miała buty i kolczyki a na imprezach, na które będe chodzić będe ewentualnie testowac różne warianty fryzur.

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała mieć w wesołym miasteczku
super pomysł Mam taka fotke karuzeli, która zrobilismy w Paryżu, chciałabym wesołe miasteczko w takim klimacie do tegoAle na prawde świetny pomysł takie nocne zdjęciaJAk będzi ejakiejs fajne wesołe miestaeczko to chyba sobie walniemy pare fotek

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość

Ja mam bardzo jasną karnację i trudno się opalam, ale mam widocznie jaśniejsze ślady po szerokich ramiączkach bluzek, które nosiłam w lecie.
Najbardziej widoczny będzie oczywiście, gdy założę suknię z gorsetem
Macie jakiś pomysł jak temu zaradzić? Tzn tym różnicom w kolorze skóry?
możesz pójśc parę razy na solrę to może Ci sie wyrówna, albo regularne peelingi.
Ja we wakacje staralam sie chodzić w bluzkach bez ramiączek, fakt, ze opalałam się w stroju z ramiączkami, ale na koniec wakacji chodziłam bez ramiączek
Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
właśnie sobie słucham http://www.youtube.com/watch?v=8SJn1MSO4jI i zastanawiam się czy tego nie wpleść jakoś do naszego filmu ślubnego bo mam taki pomysł żeby z kamerzystą obgadać podkład muzyczny i dać swoje propozycje i jeszcze uwielbiam to http://www.youtube.com/watch?v=G6xr6VKg7sE
ja mam na razie takie propozycje http://www.youtube.com/watch?v=MUg6QlSI4e8 i spokojną http://www.youtube.com/watch?v=QFMC1N3L3n4&feature=fvst

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
podoba mi się jak ta para zatańczyła
http://www.youtube.com/watch?v=axQXIKjK5gc -i czy to nie jest Lorna Samci?
chyba takAle z Ciebie Sherlock Cudowna ta sukniaDziś rano jak jechałam na orwerze myśłalam o tym jak ją juz założę i w ogóle o ślubie

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Usłyszałam od znajomej dziś - za młoda na ślub jesteś..
no proszę, rozwódka podwójna mi to mówi.. powiedziała co wiedziała..
a co ma do tego wiek? halo?
jeśli mam byc szczera to tez uwazam, ze jestes za młoda,z tego co pamietam jestes na drugim roku, młodziutka jesteś, ja bym nie chciala sie hajtac tak szybko, ale to ja, dla mnie po studiach jest idealnieale jeśli tego potrzebujecie to Wasza wolaZ resztą mieszkacie razem, pracujecie, nie mozna uogólniać, bo każdy ma inna sytuację. A co do rad rozwodników czy osób, ktore zdradzają żonę/męża to oni zawsze mają depresyjne podejscie i uwazają, że wszystkie związki skończa sie tak jak ich związek, także nie ma się co sugerować.

Mam stos książekW poniedziałek urodzi sie mój pierwszy rozdział a jutro zostanie poczęty

Mówię Wam jak sie spinałam czy dojadę na stację, bo jechałam na rezerwie, a nie chciało mi sie zjeżdżać do stacji, które były po drodze i okazalo się, że jak dojechałam na stacje mialam 2,3 litra w baku
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:25   #1659
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No to ja pomarudzę z Wami Ja weekend muszę spędzić na podyplomówce Te zajęcia są tak koszmarnie nudne
i jeszcze nas chcą rozdzielić na grupy i nie będę w grupie z kumpelą, z którą zawsze o weselu na zajęciach gadałam
No to się wyżaliłam




No to mój jest świnia, bo mu się zdarzyło zapomnieć, ale to na początku naszego związku, jak jeszcze nie wiedziałam, że trzeba mu o takich sprawach przypominać
Jak fajnie jest się wyżalić, no nie?

U mnie było podobnie z urodzinami - też na początku tak było A jak się pytałam kiedy mam urodziny to odpowiadał, że jakoś w wakacje
Ale numer, a teraz przyszedł tata TŻta z życzeniami i dał 50 zł, żebym sobie coś kupiła i pokazała co kupiłam Takie coś to lubię
Teraz mam ochotę na to: (TŻ)
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:26   #1660
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No to ja pomarudzę z Wami Ja weekend muszę spędzić na podyplomówce Te zajęcia są tak koszmarnie nudne
i jeszcze nas chcą rozdzielić na grupy i nie będę w grupie z kumpelą, z którą zawsze o weselu na zajęciach gadałam
No to się wyżaliłam
ja tez mam zajęcia na podyplomowych w ten weekend, ale mega ciekawe Także sie na nie cieszę

Remmi wszystkiego najlepszego
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:40   #1661
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość

Dziewczyny powiedzcie mi czy plener robicie w dzien slubu czy w innym terminie. Mam spotkanie z fotografem w sobotę i muszę sie określic no i nie wiem

W inny dzień. Uważam, że tak jest lepiej, bo porządna lepiej, żeby trwała kilka godzin, a w trakcie wesela nie jest to możliwe.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 17:50   #1662
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

miałam jechac o 18:30 do domu i co? P. przepadł w pracy system im nawalił czy coś ale ale! oglądnełam brzydulę chociaż

troszke mi przykro bo dziś tatuś ma imieniny i chciałam być jak najszybciej w domu

P. sie odnalazł już idzie do domu
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2009-11-12 o 17:58
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:57   #1663
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Siedzę sobie na stronie naszego zespołu i patrzę jakie piosenki bym chciała, zeby zagrali i chyba chcę wszystkieNie wiem czy będe robiła im listę chcianych i zakazanych,w sumie ten pan mówił, ze oni patrzą przy czym ludzie najkepiej sie bawią a repertuar mają bardzo duży, więc chyba nie będę ich instruować.
Ale sa piosenki, które chcę koniecznie, więc chyba taką liste zrobię, tylko, że takich piosenek jest masa, więc mołby się okazać, że ta lista byłaby repertuarem na całą noc Poza tym o mnóstwie pisoenek bym zapomniała pewni przy tworzeniu listy, np. teraz pamiętam, że chce Smoke on the water a kto wie czy przy tworzeniu listy nie zapomnę
Swoja droga chce miec gitarę elektryczną, zeby się naucyc tego motywu http://www.youtube.com/watch?v=arpZ3fCwDEw
I jeszcze to bym chciala grać http://www.youtube.com/watch?v=N-OLHFb7jRc w ogóle uwielbiam ta piosenkę, bo mi się z wakacyjnymi kojarzy

Wy robicie listę?
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:59   #1664
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

ooooo Kasik

ja tam gdzieś jej zdanie, każdemu się żali jaka ona biedna.. że już w białej sukni nie wystąpi.. skąd tacy ludzie się biorą..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:03   #1665
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
ooooo Kasik

ja tam gdzieś jej zdanie, każdemu się żali jaka ona biedna.. że już w białej sukni nie wystąpi.. skąd tacy ludzie się biorą..
Nie marudż odkąd skończyłam 15 lat moja (dziś) 80 letnia babcia przy każdej mozliwej okazji wymawia mi że ona mi zazdrości że ja jestem taka młoda i piękna...aż się odwiedzać staruszki nie chciało ....
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:06   #1666
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Tz ma takiego wujka. No i też się schleje. No i niestety będzie u nas na weselu.
Też mam kogoś takiego w rodzinie. No ale nie mogę nie zaprosić, bo to bardzo bliska rodzina.

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość

Dziewczyny powiedzcie mi czy plener robicie w dzien slubu czy w innym terminie. Mam spotkanie z fotografem w sobotę i muszę sie określic no i nie wiem
W inny dzień

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
ach szkoda gadać! powiem tyle, powinnam być teraz w pracy.. :|
Ja też kiedyś brałam udział w rekrutacji do banku, ale przez pośrednika, bo to miała być praca tymczasowa. Przeszłam te wszystkie etapy i się okazało, że bo bank nie mógł się porozumieć w jakiejś sprawie z pośrednikiem i zakończyli współpracę.

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
następnym razem będzie lepiej. ja nie zapomnę mojej rozmowy w ŚUM w K-cach... z prawie 200 osób po teście wybrali 20 na rozmowy, z czego zatrudnili 1 osobę więcej już tam nie pójdę, bo to strata czasu bo i tak pracę dostają "swoi ludzie"
Ja też musiałam napisać test zanim 'góra' zechciała poświęcić swój czas na przeprowadzenie rozmowy ze mną ale odkąd wiem ile koleś bierze za godzinę, to się nie dziwię Pracę dostałam, ale nie miałam takiej konkurenji jak Ty.


Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
podoba mi się jak ta para zatańczyła
http://www.youtube.com/watch?v=axQXIKjK5gc -i czy to nie jest Lorna Samci?
No, fajnie Panna młoda chyba coś z tańcem miała wspólnego, bo tak lekko jej to idzie.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Eeeeeeeeeee no to imprezka pijemy.. wznoszę teściowskie winko na cześć remmi
A to i Ja wypiję za zdrowie koleżanki

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
miałam jechac o 18:30 do domu i co? P. przepadł w pracy system im nawalił czy coś ale ale! oglądnełam brzydulę chociaż

troszke mi przykro bo dziś tatuś ma imieniny i chciałam być jak najszybciej w domu
Przynajmniej nie cisnęliście przez te korki. Na pl. Wolności (blisko Renomy) tam gdzie budują Narodowe Forum Muzyki znaleźli jakąś bombę i zablokowali kilka ulic i takie kory się porobiły w całym centrum, że masakra.
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:13   #1667
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Nie marudż odkąd skończyłam 15 lat moja (dziś) 80 letnia babcia przy każdej mozliwej okazji wymawia mi że ona mi zazdrości że ja jestem taka młoda i piękna...aż się odwiedzać staruszki nie chciało ....
oj tam nie marudzę, stwierdzam fakty.. z resztą ona otwarcie mówi, że żałuje tego..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:16   #1668
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Nie marudż odkąd skończyłam 15 lat moja (dziś) 80 letnia babcia przy każdej mozliwej okazji wymawia mi że ona mi zazdrości że ja jestem taka młoda i piękna...aż się odwiedzać staruszki nie chciało ....
no to Ci powiem, że jestes okrutna, bo mi jest żal starszych ludzi, że już przeżyli całe swoje zycie i w zasadzie nic nadzwyczajnego ich juz nie czeka, mają tylko wspomnienia i rodzinę, która może z uprzyjemnić im czas.

Jeszcze co do pleneru ja na plener będe miała rozpuszczone włosy, mam taka długośc i kolor jak ta PM, więc powinno wygladac tak jak u niej http://www.youtube.com/watch?v=EHpQD...eature=related
super ta częśc w wodzieTeż tak chcęNasi znajomi mieli sesję w wodzie, ale taką pitu pitu, ja chcę taką jak ta parka
Jeszcze ten filmik mi sie podoba, PM ma moja suknię Szana go znalazła oczywiscie http://www.youtube.com/watch?v=6JyNHvy64QM
__________________
Ślub

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-11-12 o 18:25
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:21   #1669
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
no to Ci powiem, że jestes okrutna, bo mi jest żal starszych ludzi, że już przeżyli całe swoje zycie i w zasadzie nic nadzwyczajnego ich juz nie czeka, mają tylko wspomnienia i rodzinę, która może z uprzyjemnić im czas.

Jeszcze co do pleneru ja na plener będe miała rozpuszczone włosy, mam taka długośc i kolor jak ta PM, więc powinno wygladac tak jak u niej http://www.youtube.com/watch?v=EHpQD...eature=related
super ta częśc w wodzieTeż tak chcęNasi znajomi mieli sesję w wodzie, ale taką pitu pitu, ja chcę taką jak ta parka
Postaram się nie dać sprowokować Sam ale powiem Ci że nie znasz jej i nie wiesz jaka jest a Twoje jesteś okrutna.. no cóż.. masz prawo do swojego zdania ale jeśli o mnie chodzi mylisz się i to bardzo... wcale nie chodzi tu o to że wiesz ja CI zazdroszczę tego że masz jeszcze tyle życia przed sobą tylko zazdroszczę Ci twojej urody i teog że jesteś młoda.. co w tym okrutnego że nie podoba mi się że zazdrości mi się urody... zwłaszcza że moja babcia nie należy do brzydkich a wszyscy którzy ją widzą nie wierzą że ma 85 lat.. (zawsze dają jej mniej o 10 lub 15 lat) więc czemu ta zazdorść...
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-11-12 o 18:26
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 18:21   #1670
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała mieć w wesołym miasteczku

Świetny pomysł. A mi się marzy nad morzem...ale zobaczymy o z tego wyjdzie.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:24   #1671
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Świetny pomysł. A mi się marzy nad morzem...ale zobaczymy o z tego wyjdzie.
mój tz pochodzi z nad morza i chyba jak tam pojedziemy to zapakuje suknię i wynajmiemy jakiegos foto na sam plener na plaży
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:26   #1672
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
o 14

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------


załozymy Ja jakoś nie przywiązuję do tego wagi, że będe miał obrączkę założoną przed kościołem.

dla mnie tez nie byłby to problem, w szczególności, że my przed ślubem kościelnym zdejmiemy obrączki, a chwilę później- na ślubie założymy je spowrotem
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:28   #1673
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

czesc
fistaszek24 witaj

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy plener robicie w dzien slubu czy w innym terminie. Mam spotkanie z fotografem w sobotę i muszę sie określic no i nie wiem
ja zdecydowanie wybrałabym inny dzien, my bedziemy robic zdjecia w tygodniu po weselu, dla niektorych zdjecia robione w dniu slubu sa wyjatkowe dla nas nie, jakos nie czułabym sie swobodnie, balabym sie ze ubrudze suknie, no i wogole dla mnie to nie jest fajne

toskaKrk mi sie te buty nie podobaja ale wazne ze wy jestescie zadowoleni,

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
A my mamy ślub na 18 , chcieliśmy na 17, ale już inna para wcześniej zajęła tę godzinę . Rodzina i znajomi mówią, że to bardzo dobra godzina, więc źle nie jest
my tez chcielismy 17 i tez niestety była zajeta i wzielismy 16 bo 18 to dla nas za pozno,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:26   #1674
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Melduję, że wszyscy przeżyli Wyszło całkiem smacznie



Jeszcze trochę zostało: przesyłam

Pisałyście coś o plenerze - my będziemy mieć przed ślubem i będzie trwać około 2 godzinki. Później po pierwszym tańcu popstrykamy trochę fotek koło sali, bo tam jest bardzo ładnie. Może nawet zrobimy jakieś fotki z rodzicami. I jeszcze myślałam o fotce z wszystkimi dzieciaczkami jakie będą na weselu, ale nie wiem czy to się uda A wieczorem wyskoczymy na chwilę na rynek, żeby zrobić zdjęcia "nocne" z katedrą w tle
super pomysł

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
a macie bicie szkła dzień przed?? my chcemy butelki zrobić tydzień przed slubem, żebym mogła się wysopać w przeddzień slubu o ile uda mi się zasnąć

To w pewnym sensie dobry pomysł, też o tym myślałam, ale potem stwierdziłam, że dalsi znajomi i sąsiedzi, którzy będą wiedzieli o slubie, a nie będa zapraszani i tak przyjdą dzień przed, bo nie będę przeciez chodziła po sąsiadach, że polter będzie tydzień przed, więc ostatecznie zrobimy tradycyjnie- w przeddzień.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
tylko gdybym sobie sama potrafila tak jak chce na slubie to bym to nawet na slub sama zrobila
z makijazem to jeszcze nie tragedia, bo w sumie umiem sobie rozne cuda zrobic majac tylko zdjecie jako wzor, ale z fryzura to juz wyzsza szkola jazdy
juz mialam pomysl zeby uczesac sie wieczor przed plenerem i jakos przetrwac noc z ta fryzura (nawet nie cala, bo na Kazimierz to trzeba skoro swit jechac...) - ewentualnie by sie cos rano poprawilo czasem tak po weselach nawet nie rozpuszczam wlosow i ide spac i jak wstane zle nie jest
A ja się w ogóle nie przejmuję, bo mamy fotografa całą imprezę, więc w fryzurze i makujażu ślubnym zdjęcia będe miała, a na plener to mi mamcia z moimi trzema siorkami pomogą, jak idę na jakąś imprezę to w jednym czasie mam robioną fryzurę, makijarr itp.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A mi się polter bardzo podoba, tylko, żeby długo nie siedzieli, powinni zrozumieć, że na drugi dzień PM musi być wyspana.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
wiecie może jaki jest tytuł tej piosenki??
http://www.youtube.com/watch?v=PlYWPCJO9P4

ja się zastanawiam nad piosenką na pierwszy taniec, bo gdbysmy się z TZtem zdecydowali jakoś fajniej go zatańczyć to moznaby się zacząć o nim myśleć.. tak przeglądałam filmiki na youtu i wiele par widać że sama sobie układała taniec, i nie chodzili na kursy tańca, mojego TZta cięzko będzie na takie coś wysłać
Mojego też, ale jestem w trakcie naginania mojego TŻta, żeby się zgodził.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:44   #1675
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
chyba takAle z Ciebie Sherlock Cudowna ta sukniaDziś rano jak jechałam na orwerze myśłalam o tym jak ją juz założę i w ogóle o ślubie
a wiesz Samcia, że ja mam plytę z wesela tej dziewczyny i mogę sie patrzeć dluuugo na Twoją suknię :brzyda l:
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:46   #1676
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

ja tez zdjecia bede miala w innym dniu, w ogole pierwszy raz o czyms takim slysze ze sie zostawia gosci i jedzie sie na zdjecia. Poprawiny u nas sa w poniedzialek bo wesela sa dwu dniowe, a godziny poprawin zaleza juz od mlodych czasami bywaja od 11 a czasem kolo 17.

Zrobilam sobie pych miesko
Mysle zebysmy sie zapisali na kurs tanca ale tak ogolnie nie tylko pod katem tego pierwszego, bo w sumie w tym dniu bedziemy duuuzo tanczyc i z wieloma osobami bo mamy duze wesele. Wiec fajnie byloby z kazdym umiec zatanczyc, i go poprowadzic w przypadku tzcika
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:53   #1677
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Mojego też, ale jestem w trakcie naginania mojego TŻta, żeby się zgodził.
widzę, że coraz większej liczby PM akcja namawiania Tż na jakiś fajny układ, a nie zwykły przytulaniec mam nadzieję, że moja siła przekonywania będzie większa niż opór mego Tż w tej kwestii

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Jeszcze co do pleneru ja na plener będe miała rozpuszczone włosy, mam taka długośc i kolor jak ta PM, więc powinno wygladac tak jak u niej http://www.youtube.com/watch?v=EHpQD...eature=related
super ta częśc w wodzieTeż tak chcęNasi znajomi mieli sesję w wodzie, ale taką pitu pitu, ja chcę taką jak ta parka
Jeszcze ten filmik mi sie podoba, PM ma moja suknię Szana go znalazła oczywiscie http://www.youtube.com/watch?v=6JyNHvy64QM
bardzo fajne sesje. mój Tż już mi je kiedyś pokazywał (tak, mój Tż takich rzeczy kiedyś z nudów szukał ) niestety naszą październikową porą to jedynie morsy do wody wchodzą, więc my sobie takie coś musimy odpuścić. tak sobie myślę, ja też na plener nie pójdę w moich kochanych rozpuszczonych loczkach. przecież taką mnie mój Tż najbardziej kocha no i nikt nie powiedział, że na zdjęciach z kościoła i pleneru ta sama fryzurka musi być

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Mysle zebysmy sie zapisali na kurs tanca ale tak ogolnie nie tylko pod katem tego pierwszego, bo w sumie w tym dniu bedziemy duuuzo tanczyc i z wieloma osobami bo mamy duze wesele. Wiec fajnie byloby z kazdym umiec zatanczyc, i go poprowadzic w przypadku tzcika
mojemu Tż takie obycie w każdej melodii i z każdą ciotką w tańcu by się przydało, więc spróbuję go namówć na kurs tańca "dancingowo-weselnego" bo tak się on u mojego Tż "na wsi" nazywa
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"

Edytowane przez aicila
Czas edycji: 2009-11-12 o 19:57
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:00   #1678
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
a wiesz Samcia, że ja mam plytę z wesela tej dziewczyny i mogę sie patrzeć dluuugo na Twoją suknię :brzyda l:
usz ty!Przyjeżdżaj do mnie płyto i zabierz ze sobą OnaelcięMoja kochana Onaelcia, mojaI co fajnie wygląda?Ej serio możesz do mnie wpaśc jakby Ci sie kiedys nudziło w jukeju

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
widzę, że coraz większej liczby PM akcja namawiania Tż na jakiś fajny układ, a nie zwykły przytulaniec mam nadzieję, że moja siła przekonywania będzie większa niż opór mego Tż w tej kwestii



bardzo fajne sesje. mój Tż już mi je kiedyś pokazywał (tak, mój Tż takich rzeczy kiedyś z nudów szukał ) niestety naszą październikową porą to jedynie morsy do wody wchodzą, więc my sobie takie coś musimy odpuścić. tak sobie myślę, ja też na plener nie pójdę w moich kochanych rozpuszczonych loczkach. przecież taką mnie mój Tż najbardziej kocha no i nikt nie powiedział, że na zdjęciach z kościoła i pleneru ta sama fryzurka musi być
nieźleMój mi tylko przysyla jakies biurowe zarty o ślubach i demotywatory
my spóbujemy układu, ale jak bedziemy wygladali jak zbłakani debile to sobie odpuścimy układ, mój tż ma taką przypadłośc, że co innego słyszy a co innego tańczy, więc musze brac pod uwagę równiez przytulańca albo wygłupiańca
Ja chcę na plener moje naturalne włoski, taki eproste, rozpuszcozne jak noszę na co dzień, w takich sie najlepiej czuję, odstrzelona będę w dniu ślubu, więc styknieA nawet jak będe miała w dniu slubu kucyka to wtedy co za problem zrobić kucyka, nie będzie tak dopiszczony jak ten od fryzjera, ale jakis tam będzie
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:13   #1679
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
usz ty!Przyjeżdżaj do mnie płyto i zabierz ze sobą OnaelcięMoja kochana Onaelcia, mojaI co fajnie wygląda?Ej serio możesz do mnie wpaśc jakby Ci sie kiedys nudziło w jukeju
o jaaaaaaaaaaaaaaa ale mnie zaszczyt docięgnął

i już sie boj, kiedys Cie nawiedzę, ha ha ha. Tylko musisz miec coś dobrego żeby mnie poczęstować

tylko nie powiem Ci kiedy przyjadę więc codziennie musisz być przygotowana


na pw wyslalam fajny filmik
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:32   #1680
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
W inny dzień. Uważam, że tak jest lepiej, bo porządna lepiej, żeby trwała kilka godzin, a w trakcie wesela nie jest to możliwe.
Ja też będę miała w inny dzień. Zdecdowaliśmy, że tak będzie lepiej, nie będziemy musieli opuszczać gości to raz, a dwa, żeby sesja trwa.ła krótko, musielibyśmy gdzieś nie daleko pojechać - czyli tylko do takiego małego dworku z parkiem, ale tam będzie przynajmniej 5 innych panien młodych na sesji .....
Gdybyśmy chcieli pojechać gdzieś dalej, to wiadomo, że to dłużej potrwa .. no i sesja będzie w inny dzień.

Po obiadku i 1 tańcu wyskoczymy tylko przed naszą salę, bo tam jest ładniutki park, a któraś z dziewczyn podrzuciła pomysł nocnej sesji ... też się nad tym zastanowimy, bo po drugiej stronie naszej sali jest śliczna fontanna, która w nocy jest pięknie oświetlona i fajnie fotki tam wychodzą...

Remmi, wszystkiego najlepszego

Mój TZ też nie pamięta o moich imieninach, ale za to o urodzinach tak ... a ile się namęczył, żeby się dowiedzieć kiedy mam urodziny, jak jeszcze nie byliśmy razem, to oj ... szacun

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2009-11-12 o 20:34
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.