Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części naszego wątku?
Mama czeka na mój kroczek, a ja właśnie kończę roczek 10 23,81%
Pierwsze kroki, pyszny soczek, a ja właśnie kończę roczek 1 2,38%
Wczoraj raczki, dzisiaj kroczki, obchodzimy nasze Roczki 10 23,81%
Dziś ogłoszę co już wiecie, mamy najlepszych Roczniaków na świecie 3 7,14%
Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem 13 30,95%
.Mamy szalone, dzieci ubrudzone, Roczek już nam mija, a kurator nas dobija 2 4,76%
W domu brudno, zrobić kroczka jest mi trudno, mama tym się nie przejmuje i już "Roczek" mi szykuje 3 7,14%
nie zmieścił się tutaj, więc albo odpada albo modyfikacja 0 0%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 22:20   #1651
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
dzięki.

liste książeczek robilysmy na naszej "tablicy" forumowo-fejsbukowej tylko musialabys przekopac wszystko żeby to znaleźć. na pewno jest gdzies na dole...w sumie moznaby podpiac je na stale na gorze.
a to w wolnym czasie poszukam, co tam ciekawego jeszzce zaproponowałyście
jak będzie starszy to ile będziemy czytać sesesese

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam pumy - to mu mogę teraz założyć na nos a nike ma już za małe a to rozmiar 18,5
Może obczaję jakieś adidaski fajne


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
nie wiem czy masz u siebie, ale w outletach ostatnio widziałam fajne i cena też ok

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Przyznac sie ile paczkow dzis pochlonelyscie?
Ja zapomnialam, ze dzis tlusty czwartek i zostalam sama w domu z chorym dzieckiem, bez slodyczy na pocieszenie zrobilam na szybko ciasteczka z musli i karobu, nawet cukru dodalam dla odmiany ale i tak bym symbolicznego paczka z roza wciagnela
Dzis Sofinka tylko pol godziny walczyla, ufff.
Diabli gdyby to o roznice czasu chodzilo to by poszla spac o 16 rozumiem,ze Nelcia wariuje e tym lozeczku i zasypia? U nas jest niestety wariowanie, a potem rozpacz. No ale spoko, bedziemy zyc

Happy sto lat dla boskiej Helen! Wpadlybysmy z Sofia na roczek ale chyba bedziemy musialy zlozyc Helence zyczenia z miesiecznym wyprzedzeniem.

Karota super ksiazeczki

Ach podziele sie z Wami jeszcze moja radoscia- TZ znalazl nam mieszkanie przypomne,ze teraz mieszkamy w domu "pracowniczym" i mimo, ze dzieki temu zaoszczedzilismy troszke to nie czujemy sie tu swobodnie, no i umowe mamy do jutra strasznie ciezko bylo nam cokolwiek znalezc , bo gdy mowilismy,ze mammy male dziecko to nagle mieszkania okazywaly sie nieprzystosowane do rodzin z dziecmi z jakis powodow wlasciciele mieszkan maja ogromna niechec do dzieci... Ale juz mamy wiec wielka ulga. Przeprowadzka dopiero w kwietniu, jak bedziemy z Sofcia na wakacjach w Polsce

Sent from my XT1032 using Tapatalk
super wieści, to do kwietnia w tym pracowniczym będziecie?

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Za dużo napisałyście
ale przeczytałam tylko nie mam siły cytować...Helena dzisiaj miała kiepski dzień, ja już nie wiem co mam z nią robić kończy mi się cierpliwość coraz częściej bo ona coraz częściej ma humory. Jak nie przy porannym przebieraniu to przy przewijaniu albo jedzeniu kaszki, w każdym razie zaczyna się rano a potem to już zanoszenie się przy byle okazji. Dzisiaj musiałam jej śliniak ściągnąć bo tak się z nim szarpała i darła gdy spowrotem ubierałam, oczywiście skończyło się na wielkim ryku i jedzeniu na kolanach. Wszystko upaćkane; ona, tapczan, ja, podłoga :/
i potem ryk przy przebieraniu jej w suche ciuchy :/
nie wiem czy ona może mieć takie humory przez to, że tyle się nauczyła w krótkim czasie? to jakiś skok czy co? w sumie to miewała już jakiś czas takie napady wścieku, ale głównie przy przebieraniu, a teraz drze się przy wszystkim co jej robię :/
dobra wygadałam się, mam nadzieję, że nie będzie mi dawać kolejnych powodów do narzekań

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------


Ja nie wiem ile zeżarłam, przy piątym przestałam liczyć ale robiłam takie małe 1/3 a może i mniej normalnego pączka (tak wmówię sobie że może 1/5 i będę mieć mniejsze wyrzuty sumienia ).

Super za mieszkanie i za szybkie zaśnięcie Sofci

A no tak...Happy - za 10 miesięcy.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------


wow ale się nagotowałaś...ja dziś nawet obiadu nie zrobiłam...zjadłam bułkę :/ tak mi mała dała popalić że miałam w nosie wszystko, chyba idę jeszcze pączka zjeść
biedulka, ząbki pewnie, trzeba przetrwać ;/

Kuba dzisiaj skończył 9 miesięcy ach jak ten czs mija , KOchany mój już jest taki duży
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:25   #1652
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Kuba dzisiaj skończył 9 miesięcy ach jak ten czs mija , KOchany mój już jest taki duży
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:33   #1653
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
a to w wolnym czasie poszukam, co tam ciekawego jeszzce zaproponowałyście
jak będzie starszy to ile będziemy czytać sesesese


nie wiem czy masz u siebie, ale w outletach ostatnio widziałam fajne i cena też ok


super wieści, to do kwietnia w tym pracowniczym będziecie?


biedulka, ząbki pewnie, trzeba przetrwać ;/

Kuba dzisiaj skończył 9 miesięcy ach jak ten czs mija , KOchany mój już jest taki duży

A gdzie, w jakim outlecie?

U nas jest Fashion house, może tam coś będzie...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Aaa i najważniejsze - dla Kubiego z okazji urodzin


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:42   #1654
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
A gdzie, w jakim outlecie?

U nas jest Fashion house, może tam coś będzie...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Aaa i najważniejsze - dla Kubiego z okazji urodzin


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Factory Outlet w Pumie akurat 45zł kosztowały

__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 23:01   #1655
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość



Factory Outlet w Pumie akurat 45zł kosztowały


Hmm to muszę TŻta wyciągnąć co nie bedzie trudne bo rozkleiły mi się moje ulubione buty i muszę zanieść do reklamacji :/ co za szajs robią!!!!!!!!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 06:21   #1656
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Bry...
Jestem wkurzona...
Mam dosyć spania z młodą, po prostu od kilku miesięcy nie mogę odnaleźć ani jednej nocy w pamięci, kiedy normalnie spałam/ spałyśmy.
O ile na początku jeszcze jadła w nocy kilka razy to teraz już nie jest zainteresowana w nocy jedzeniem, kilka razy sobie pociumka, ale nie jest to jedzenie. Wierci się, marudzi, przytula, odpycha, cuda wianki.
Poważnie zastanawiam się, czy nie uczyć jej spania we własnym łóżeczku i czy nie oduczać jej zasypiania przy piersi, metodą PP wg Tracy H.
Przeraża mnie to, ale za 3 miesiące wracam do pracy, młoda idzie do żłobka i boję się, że tam dopiero przeżyje dramat, jak nie dość, że nie będzie mamy, cyca to jeszcze nikt nawet lulał nie będzie.

Ma któraś doświadczenia w stosowaniu tej lub innej metody? W grę nie wchodzi pozostawienie do wypłakania.

diabli, u mnie 4 testy pierwsze wychodziły negatywne, a okresu nie było. Robiłam je nie dzień po dniu, a w odstępie 4 dni. Na usg cokolwiek było widać baaardzo późno, ja już miałam czarne myśli, ale jak widać wszystko skończyło się bezproblemowo i szczęśliwie. Więc ja akurat z betą bym dała spokój, bo i tak co ma być to będzie. A wierzę, że będzie wszystko dobrze
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 07:30   #1657
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
P
Ach podziele sie z Wami jeszcze moja radoscia- TZ znalazl nam mieszkanie przypomne,ze teraz mieszkamy w domu "pracowniczym" i mimo, ze dzieki temu zaoszczedzilismy troszke to nie czujemy sie tu swobodnie, no i umowe mamy do jutra strasznie ciezko bylo nam cokolwiek znalezc , bo gdy mowilismy,ze mammy male dziecko to nagle mieszkania okazywaly sie nieprzystosowane do rodzin z dziecmi z jakis powodow wlasciciele mieszkan maja ogromna niechec do dzieci... Ale juz mamy wiec wielka ulga. Przeprowadzka dopiero w kwietniu, jak bedziemy z Sofcia na wakacjach w Polsce

Sent from my XT1032 using Tapatalk
super wieści!

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Bry...
Jestem wkurzona...
Mam dosyć spania z młodą, po prostu od kilku miesięcy nie mogę odnaleźć ani jednej nocy w pamięci, kiedy normalnie spałam/ spałyśmy.
O ile na początku jeszcze jadła w nocy kilka razy to teraz już nie jest zainteresowana w nocy jedzeniem, kilka razy sobie pociumka, ale nie jest to jedzenie. Wierci się, marudzi, przytula, odpycha, cuda wianki.
Poważnie zastanawiam się, czy nie uczyć jej spania we własnym łóżeczku i czy nie oduczać jej zasypiania przy piersi, metodą PP wg Tracy H.
Przeraża mnie to, ale za 3 miesiące wracam do pracy, młoda idzie do żłobka i boję się, że tam dopiero przeżyje dramat, jak nie dość, że nie będzie mamy, cyca to jeszcze nikt nawet lulał nie będzie.
ja swojego czasu próbowałam, ale to było dość męczące i kiedy dużo razy się budził w nocy to wygodniej i szybciej mi było potrzymać go na rękach żeby zasnął wtulony a potem odłożyć do łóżeczka (jak było po północy, i się mi co chwila wybudzał w łóżeczku to i tak brałam go do nas). potem dojrzał do zasypiania w łóżeczku i było fajnie dopóki nie nauczył się wstawać. i teraz wieczorem jest zabawa że ja odkładam go po kolacji do łóżeczka, i on bryka sobie, wstaje, po chwili zaczyna marudzić więc podchodzę, podnoszę, buzi w policzek i znów pozycja leżąca. i tak się bujamy kilka razy aż w końcu nie ma siły wstać i zasypia.
moim zdaniem metoda pp jest ok, z tym że dziecko musi być do tego gotowe i zaznajomić się z łóżeczkiem że tam się fajnie śpi. jak przechodzi skok, albo potrzebuje bliskości to jest męczarnia. niemniej trzeba próbować
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 07:54   #1658
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
gdzie byli, gdzie byli na wojazach?
Mama była sama w meksyku.
Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Ło matko, chrząszcze...
Jak spróbujesz to daj znać czy smakowało
Leży to w kopercie na stole, boję się zajrzeć, wczoraj mąż się śmiał, że może do słoika i zakręcić, żeby nie latały po mieszkaniu
Zapowiedział, że skosztuje z chęcią, owoców morza nie tknie bo ble, ale lądowe powiedział, że spróbuje. Zobaczymy. Pewnie zaprosi kuzynkę z mężem i poczęstuje, w towarzystwie będzie raźniej, a i wypić przed degustacją będzie miał z kim

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Hmm to muszę TŻta wyciągnąć co nie bedzie trudne bo rozkleiły mi się moje ulubione buty i muszę zanieść do reklamacji :/ co za szajs robią!!!!!!!!
Kupiłaś w FH? Jak ja kupiłam reeboki w FH to szybko reklamowałam podeszwę, później pięta się szybko wytarła wewnątrz, a później po gwarancji się rozwarstwiła podeszwa. Następne kupiłam poza FH i chodzę już 2gi rok i wszystko ok, a przy młodej w zeszłym roku to raczej tylko obuwie sportowe było w użyciu.
Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Poważnie zastanawiam się, czy nie uczyć jej spania we własnym łóżeczku i czy nie oduczać jej zasypiania przy piersi, metodą PP wg Tracy H.
Jak zasypia tylko przy piersi i lulana, to najpierw spróbowałabym bez piersi z samym lulaniem. A do łóżeczka jak już się same oczka zamykają i nie będzie miała sił protestować tylko zaśnie ze zmęczenia
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:15   #1659
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak zasypia tylko przy piersi i lulana, to najpierw spróbowałabym bez piersi z samym lulaniem. A do łóżeczka jak już się same oczka zamykają i nie będzie miała sił protestować tylko zaśnie ze zmęczenia
Właśnie jej to lulanie nie jest potrzebne, bo wystarczy jej sam cycek w paszczy. Czasami wydaje mi się, że już mocno śpi, odkładam ją do łóżeczka i od razu oczy jak 5 zeta.
Nie mieści mi się w głowie, że moje dziecko może być tak zmęczone, że zaśnie samo


Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość


ja swojego czasu próbowałam, ale to było dość męczące i kiedy dużo razy się budził w nocy to wygodniej i szybciej mi było potrzymać go na rękach żeby zasnął wtulony a potem odłożyć do łóżeczka (jak było po północy, i się mi co chwila wybudzał w łóżeczku to i tak brałam go do nas). potem dojrzał do zasypiania w łóżeczku i było fajnie dopóki nie nauczył się wstawać. i teraz wieczorem jest zabawa że ja odkładam go po kolacji do łóżeczka, i on bryka sobie, wstaje, po chwili zaczyna marudzić więc podchodzę, podnoszę, buzi w policzek i znów pozycja leżąca. i tak się bujamy kilka razy aż w końcu nie ma siły wstać i zasypia.
moim zdaniem metoda pp jest ok, z tym że dziecko musi być do tego gotowe i zaznajomić się z łóżeczkiem że tam się fajnie śpi. jak przechodzi skok, albo potrzebuje bliskości to jest męczarnia. niemniej trzeba próbować
Mi też niby wygodniej wziąć do łóżka i z nią spać niż milion razy wstawać i ją usypiać, za każdym razem przy piersi, próby odłożenia do łóżeczka kończą się albo natychmiastową pobudką albo po 10 minutach.
Z kolei po zaśnięciu wieczorem po kąpieli śpi teraz ładnie przez godzinę, czasami dwie. Meksyk zaczyna się później i im głębsza noc tym więcej pobudek i sen jakby kiepściutki, taki lekki.
Ja nie wiem, czy moje dziecko aż tak bardzo potrzebuje bliskości. Jest małym przytulakiem, uwielbia się bawić, przytulać, pieszczochać, ale moim zdaniem ani ona się tak nie wysypia, ani ja, kiedy śpimy razem.
No i ta wizja powrotu do pracy mnie załamuje...
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:15   #1660
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Bry...
Jestem wkurzona...
Mam dosyć spania z młodą, po prostu od kilku miesięcy nie mogę odnaleźć ani jednej nocy w pamięci, kiedy normalnie spałam/ spałyśmy.
O ile na początku jeszcze jadła w nocy kilka razy to teraz już nie jest zainteresowana w nocy jedzeniem, kilka razy sobie pociumka, ale nie jest to jedzenie. Wierci się, marudzi, przytula, odpycha, cuda wianki.
Poważnie zastanawiam się, czy nie uczyć jej spania we własnym łóżeczku i czy nie oduczać jej zasypiania przy piersi, metodą PP wg Tracy H.
Przeraża mnie to, ale za 3 miesiące wracam do pracy, młoda idzie do żłobka i boję się, że tam dopiero przeżyje dramat, jak nie dość, że nie będzie mamy, cyca to jeszcze nikt nawet lulał nie będzie.

Ma któraś doświadczenia w stosowaniu tej lub innej metody? W grę nie wchodzi pozostawienie do wypłakania.
mysle, ze dobrze, ze chcesz juz cos z tym zrobic, bo faktycznie za 3 miesiace mloda moze miec nielekki szok powiem ci, co u nas podzialalo. najpierw oduczamy zasypiania z cycem w buzi, stopniowo: coraz wczesniej cycka jej wyciagasz, az do momentu, ze pije sobie, napije sie i koniec cycka, chowasz go, a mloda zasypia wtulona w twoje ramie. pomagasz jej kolysankami i ewentualnie lulaniem. potem zmniejszasz stopniowo lulanie, az mloda zasypia na twoich kolanach kiedy ty spokojnie pijesz sobie herbate odkladasz ja do lozeczka, kiedy juz mocno spi (jesli ma uraz do lozeczka, to pozwol jej sie tam najpierw bawic, badz przy niej i rozsmieszaj, rob teatrzyk czy cos... ale nie zostawiaj samej). potem odklada sie w coraz mniej zaawansowanym snie.
a metode PP stosowalo pare dziewczyn - z roznym skutkiem, ale ogolnie nie jest zla. najwazniejsze, ze mloda nie bedzie sie drzec powodzenia!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:52   #1661
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mama była sama w meksyku.
Leży to w kopercie na stole, boję się zajrzeć, wczoraj mąż się śmiał, że może do słoika i zakręcić, żeby nie latały po mieszkaniu
Zapowiedział, że skosztuje z chęcią, owoców morza nie tknie bo ble, ale lądowe powiedział, że spróbuje. Zobaczymy. Pewnie zaprosi kuzynkę z mężem i poczęstuje, w towarzystwie będzie raźniej, a i wypić przed degustacją będzie miał z kim

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------


Kupiłaś w FH? Jak ja kupiłam reeboki w FH to szybko reklamowałam podeszwę, później pięta się szybko wytarła wewnątrz, a później po gwarancji się rozwarstwiła podeszwa. Następne kupiłam poza FH i chodzę już 2gi rok i wszystko ok, a przy młodej w zeszłym roku to raczej tylko obuwie sportowe było w użyciu.
Jak zasypia tylko przy piersi i lulana, to najpierw spróbowałabym bez piersi z samym lulaniem. A do łóżeczka jak już się same oczka zamykają i nie będzie miała sił protestować tylko zaśnie ze zmęczenia

Tiaa może to lepiej zabezpieczyć nigdy nic nie wiadomo jakie tam merle drzemią w tej kopercie

Tak, buty kupiłam w FH ale nie sportowe a jesienne takie ala bikery. Rozkleiły się. I to najlepsze że polskiej firmy i niby miały być porządne.
Swoją drogą cokolwiek kupię w FH to zaraz wypadają dziury :/ tam mają w wielu sklepach zleżane materiały. A kupiłam kiedyś spodnie, poszłam w nich do pracy i dobrze że miałam akurat tunikę bo pękły mi na D.upie :/ a jakbym miała krótkà bluzkę to nie wiem co bym zrobiła masakra :/ i od tej pory spodni już tam nie kupiłam...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Byliśmy dziśu Bartem u lekarza rehabilitacji. Pani była zadowolona z postępów, powiedziała że on już dużo potrafi stwierdziła że jeszcze z 2-3 mce pochodzimy i koniec jupii asymetria bardzo niewielka, troszkę koślawi stopki ale jak zacznie chodzić to mu się samo wyprostuje. Zadowolona jestem )


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 10:12   #1662
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Byliśmy dziśu Bartem u lekarza rehabilitacji. Pani była zadowolona z postępów, powiedziała że on już dużo potrafi stwierdziła że jeszcze z 2-3 mce pochodzimy i koniec jupii asymetria bardzo niewielka, troszkę koślawi stopki ale jak zacznie chodzić to mu się samo wyprostuje. Zadowolona jestem )


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
super
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 10:34   #1663
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Ashy rozek w czaszki extra..

U nas znow bunt, wszystko na nie. Karola coraz bardziej pokazuje swoj charakter. Kiedys udalo jej sie odczepic jeden naroznik z listw podlogowych i teraz do kazdego sie dopiera, a ze nie daje rady to lezy przed nimi i wrzeszczy.
Dzis mi daje po dupie i nie mam juz sil

Deb ja tez mam niby opoznione dziecko takze wiesz
Wczoraj tesciowa kazala Karoli powiedziec "tata", no i powiedziala. I oczywiscie ona ja nauczyla. Szczegol ze mowi tata chyha od miesiaca
W ogole ja juz mam na nia uczulenie, wkurza mnie w jaki sposob nosi czy podnosi Karole, jak do niej gada ird. Chyba jestem przewrazliwiona

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Byliśmy dziśu Bartem u lekarza rehabilitacji. Pani była zadowolona z postępów, powiedziała że on już dużo potrafi stwierdziła że jeszcze z 2-3 mce pochodzimy i koniec jupii asymetria bardzo niewielka, troszkę koślawi stopki ale jak zacznie chodzić to mu się samo wyprostuje. Zadowolona jestem )
Super wiesci
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce

Edytowane przez sharpnowaja
Czas edycji: 2014-02-28 o 10:36
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 10:38   #1664
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
My chętnie byśmy wpadli, ale... w tym czasie będziemy na weselu, więc pomyślimy o Was i wypijemy zdrówko H.


Trochę za wysoka cena

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------


Dobry pomysł

jeszcze nie wiem kiedy zrobimy kinder party
cena wysoka, ale wolę jednego wymarzonego konika, niż innego konika, pchacza i pianinko co w sumie da kwotę 400 zł pewnie znacie mnie przecież
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Przyznac sie ile paczkow dzis pochlonelyscie?
Ja zapomnialam, ze dzis tlusty czwartek i zostalam sama w domu z chorym dzieckiem, bez slodyczy na pocieszenie zrobilam na szybko ciasteczka z musli i karobu, nawet cukru dodalam dla odmiany ale i tak bym symbolicznego paczka z roza wciagnela
Dzis Sofinka tylko pol godziny walczyla, ufff.
Diabli gdyby to o roznice czasu chodzilo to by poszla spac o 16 rozumiem,ze Nelcia wariuje e tym lozeczku i zasypia? U nas jest niestety wariowanie, a potem rozpacz. No ale spoko, bedziemy zyc

Happy sto lat dla boskiej Helen! Wpadlybysmy z Sofia na roczek ale chyba bedziemy musialy zlozyc Helence zyczenia z miesiecznym wyprzedzeniem.

Karota super ksiazeczki

Ach podziele sie z Wami jeszcze moja radoscia- TZ znalazl nam mieszkanie przypomne,ze teraz mieszkamy w domu "pracowniczym" i mimo, ze dzieki temu zaoszczedzilismy troszke to nie czujemy sie tu swobodnie, no i umowe mamy do jutra strasznie ciezko bylo nam cokolwiek znalezc , bo gdy mowilismy,ze mammy male dziecko to nagle mieszkania okazywaly sie nieprzystosowane do rodzin z dziecmi z jakis powodow wlasciciele mieszkan maja ogromna niechec do dzieci... Ale juz mamy wiec wielka ulga. Przeprowadzka dopiero w kwietniu, jak bedziemy z Sofcia na wakacjach w Polsce

Sent from my XT1032 using Tapatalk
dwa pączki
Ash, czyli czekaj czekaj- umowę macie do jutra, a do kiedy zostajecie? do początku kwietnia tak jak mi pisałaś?
szok z tą niechęcią do rodzin trochę, w PL raczej taki wynajmujący przywodzi na myśl epitet odpowiedzialności i stabilności.

Będziecie najlepszym prezentem na roczek

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pochłonęłam tylko 1 pączka, ale mam jeszcze 2 i zastanawiam czy zjeść chyba wolę Nutellę
Dzisiaj dzień gotowania, najpierw szpinak z fetą i brokułami w cieście francuskim, potem zupka warzywna i na koniec cukinia obsmażana w bułce i nieskromnie przyznam, że wszystko pyszne
idę jeść i spać


skąd Ty bierzesz siły!
Karolinko, a jak z dźwiganiem Antosia?
Ja chcę być w ciąży, ale nie wyobrażam sobie tego przy Helenie




Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mysle, ze dobrze, ze chcesz juz cos z tym zrobic, bo faktycznie za 3 miesiace mloda moze miec nielekki szok powiem ci, co u nas podzialalo. najpierw oduczamy zasypiania z cycem w buzi, stopniowo: coraz wczesniej cycka jej wyciagasz, az do momentu, ze pije sobie, napije sie i koniec cycka, chowasz go, a mloda zasypia wtulona w twoje ramie. pomagasz jej kolysankami i ewentualnie lulaniem. potem zmniejszasz stopniowo lulanie, az mloda zasypia na twoich kolanach kiedy ty spokojnie pijesz sobie herbate odkladasz ja do lozeczka, kiedy juz mocno spi (jesli ma uraz do lozeczka, to pozwol jej sie tam najpierw bawic, badz przy niej i rozsmieszaj, rob teatrzyk czy cos... ale nie zostawiaj samej). potem odklada sie w coraz mniej zaawansowanym snie.
a metode PP stosowalo pare dziewczyn - z roznym skutkiem, ale ogolnie nie jest zla. najwazniejsze, ze mloda nie bedzie sie drzec powodzenia!


Clo, jak zawsze cenne rady !

Modro , nie doradzę nic :p sama mam podobną sytuację z tym, że wracam za 2 miesiące do pracy i nie będziemy korzystać ze żłobka, mała będzie ze mną, tatusiem i 3h dziennie z babcią. też się boję jednak nocek, bo będę wstawać co drugi tydzień o 4... a po pracy kolejne 8h z córką...fajnie będzie, nie martw się
__________________
J + D = H

Edytowane przez happy blue
Czas edycji: 2014-02-28 o 10:52
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:05   #1665
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Ashy rozek w czaszki extra..

U nas znow bunt, wszystko na nie. Karola coraz bardziej pokazuje swoj charakter. Kiedys udalo jej sie odczepic jeden naroznik z listw podlogowych i teraz do kazdego sie dopiera, a ze nie daje rady to lezy przed nimi i wrzeszczy.
Dzis mi daje po dupie i nie mam juz sil

Deb ja tez mam niby opoznione dziecko takze wiesz
Wczoraj tesciowa kazala Karoli powiedziec "tata", no i powiedziala. I oczywiscie ona ja nauczyla. Szczegol ze mowi tata chyha od miesiaca
W ogole ja juz mam na nia uczulenie, wkurza mnie w jaki sposob nosi czy podnosi Karole, jak do niej gada ird. Chyba jestem przewrazliwiona

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------


Super wiesci
ja do swojej teściowej to samo, jak sie nakręce za bardzo to każdy gest mnie jej wkurza ;/ a jeszcze jak trafi na mnie na zły dzięń to wogóle a najbardziej mnie wkurza jak bierze Kubę jak śmierdzi tymi papierochami, ja ledwo wytrzymuję obok,a co dopiero Mały ;/
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:29   #1666
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Deb ja tez mam niby opoznione dziecko takze wiesz
Wczoraj tesciowa kazala Karoli powiedziec "tata", no i powiedziala. I oczywiscie ona ja nauczyla. Szczegol ze mowi tata chyha od miesiaca
W ogole ja juz mam na nia uczulenie, wkurza mnie w jaki sposob nosi czy podnosi Karole, jak do niej gada ird. Chyba jestem przewrazliwiona
ehh, ja też mam taką alergię. na szczęście ulżyłam sobie dziś na czacie, pośmiałam się z jej tekstu roku, choć gdzieś tam głęboko stwierdzam że te nasze relacje są chore i trzebaby spiąć poślady i trochę się wysilić dla dobra moich facetów..

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
Modro , nie doradzę nic :p sama mam podobną sytuację z tym, że wracam za 2 miesiące do pracy i nie będziemy korzystać ze żłobka, mała będzie ze mną, tatusiem i 3h dziennie z babcią. też się boję jednak nocek, bo będę wstawać co drugi tydzień o 4... a po pracy kolejne 8h z córką...fajnie będzie, nie martw się
pięknie to zaplanowaliście sił życzę

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
ja do swojej teściowej to samo, jak sie nakręce za bardzo to każdy gest mnie jej wkurza ;/ a jeszcze jak trafi na mnie na zły dzięń to wogóle a najbardziej mnie wkurza jak bierze Kubę jak śmierdzi tymi papierochami, ja ledwo wytrzymuję obok,a co dopiero Mały ;/
u nas nikt z bliskich nie pali, więc rozumiem co czujesz bo mnie też odrzuca od prześmierdniętych dymem ubrań/włosów itp.
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:42   #1667
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Karota, Happy mamy nadzieje, ze nikt dzis nie przyjdzie z eksmisja a tak powaznie to Antona przelozony jest na wyjazdach odkad wrocilismy z urlopu i dopiero w przyszlym tyg mu powiemy, ze mamy mieszkanie od kwietnia. Ale to tylko formalnosc

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 14:49   #1668
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
super



Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Ashy rozek w czaszki extra..

U nas znow bunt, wszystko na nie. Karola coraz bardziej pokazuje swoj charakter. Kiedys udalo jej sie odczepic jeden naroznik z listw podlogowych i teraz do kazdego sie dopiera, a ze nie daje rady to lezy przed nimi i wrzeszczy.
Dzis mi daje po dupie i nie mam juz sil

Deb ja tez mam niby opoznione dziecko takze wiesz
Wczoraj tesciowa kazala Karoli powiedziec "tata", no i powiedziala. I oczywiscie ona ja nauczyla. Szczegol ze mowi tata chyha od miesiaca
W ogole ja juz mam na nia uczulenie, wkurza mnie w jaki sposob nosi czy podnosi Karole, jak do niej gada ird. Chyba jestem przewrazliwiona

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------


Super wiesci



Oj tam oj tam wcale nie jesteś
Moja też działa na mnie jak płachta na byka :/
Ostatnio TŻ mówi mi że dzwoniła do niego żeby mnie zapytał czy może do Barta przyjechać. A mi się wypsnęło że jak MUSI to niech przyjedzie ale była woooooojna domowa TŻ się obraził. Fakt, mnie też by było przykro na jego miejscu no ale co zrobię jak nie panuję nad sobą jak tylko o niej pomyślę.



Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
ja do swojej teściowej to samo, jak sie nakręce za bardzo to każdy gest mnie jej wkurza ;/ a jeszcze jak trafi na mnie na zły dzięń to wogóle a najbardziej mnie wkurza jak bierze Kubę jak śmierdzi tymi papierochami, ja ledwo wytrzymuję obok,a co dopiero Mały ;/

Heheheh skąd ja to znam
Tylko moja nie pali.
Zawsze jak do nas przyjeżdża to ma jakiś wisior zawieszony. No a to normalne że Bart się tym chce bawić, do buzi brać itp. A ona mu zabiera z rączek albo ściąga. To po co to wogóle zakłada?
Ależ ja sięczepiam, menda ze mnie pospolita



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 15:00   #1669
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ehh, ja też mam taką alergię. na szczęście ulżyłam sobie dziś na czacie, pośmiałam się z jej tekstu roku, choć gdzieś tam głęboko stwierdzam że te nasze relacje są chore i trzebaby spiąć poślady i trochę się wysilić dla dobra moich facetów..

pięknie to zaplanowaliście sił życzę

u nas nikt z bliskich nie pali, więc rozumiem co czujesz bo mnie też odrzuca od prześmierdniętych dymem ubrań/włosów itp.
ale to jak się spotykacie, to sobei jedziecie nawzajem? czy taka olewcza atmosfera?

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość







Oj tam oj tam wcale nie jesteś
Moja też działa na mnie jak płachta na byka :/
Ostatnio TŻ mówi mi że dzwoniła do niego żeby mnie zapytał czy może do Barta przyjechać. A mi się wypsnęło że jak MUSI to niech przyjedzie ale była woooooojna domowa TŻ się obraził. Fakt, mnie też by było przykro na jego miejscu no ale co zrobię jak nie panuję nad sobą jak tylko o niej pomyślę.






Heheheh skąd ja to znam
Tylko moja nie pali.
Zawsze jak do nas przyjeżdża to ma jakiś wisior zawieszony. No a to normalne że Bart się tym chce bawić, do buzi brać itp. A ona mu zabiera z rączek albo ściąga. To po co to wogóle zakłada?
Ależ ja sięczepiam, menda ze mnie pospolita



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
hehe, nie no nie patrz na siebie tak krytycznie moja nie przyjeżdża wogóle do nas, i jeszcze uważa,ze jest własnie taka fajna,ze nei wczepia się do naszego życia, a znowu moi rodzice tygodnia nie przeżyją, zeby nei zobaczyć Kubcia


Dziewczyny co robiły to ciasto szpinakowe, ile ja mam tego kupić??? ile to jest odciśnięta szklanka szpinaku? jak kupie opakowanie 250 gram, to będzie szklanka?
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 15:19   #1670
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
ale to jak się spotykacie, to sobei jedziecie nawzajem? czy taka olewcza atmosfera?


hehe, nie no nie patrz na siebie tak krytycznie moja nie przyjeżdża wogóle do nas, i jeszcze uważa,ze jest własnie taka fajna,ze nei wczepia się do naszego życia, a znowu moi rodzice tygodnia nie przeżyją, zeby nei zobaczyć Kubcia


Dziewczyny co robiły to ciasto szpinakowe, ile ja mam tego kupić??? ile to jest odciśnięta szklanka szpinaku? jak kupie opakowanie 250 gram, to będzie szklanka?

To powiem Ci że przez pół roku u nas było to samo. Aż zauważyła że dziecko się jej boi i dre się jak ją widzi. To się zreflektowała i odwiedza nas. Jak nie odwiedzała to mnie wkurzało że olewa a jak przyjeżdża to mnie wkurza że jest. Mnie dogodzić...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 15:41   #1671
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
A do łóżeczka jak już się same oczka zamykają i nie będzie miała sił protestować tylko zaśnie ze zmęczenia
dziwne, mój wtedy odzyskuje siły

Byliśmy na basenie, teraz Barti szamie winogronka i idziemy na drzemkę


Dziewczyny ja z taką małą prywatą

Koleżanka bierze udział w konkursie, jeśli możecie - zagłosujcie na jej inicjatywę Oczywiście jeśli są złożone projekty w Waszych miastach to głosujcie u siebie ale jeśli nie to będę wdzięczna Można głosować codziennie, 5 razy z jednego IP (ja mam akurat dostęp do 5 maili i z nich klikam )
https://todlamniewazne.pl/inicjatywa...lac-zabaw.html

Jak się uda to Was zaproszę
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 16:16   #1672
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Karo na tym zdjęciu to Antek to cały Ty...no mega podobny
Dzięki
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

Karo ale piękne ząbkeczki ma Antoś


Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość




skąd Ty bierzesz siły!
Karolinko, a jak z dźwiganiem Antosia?
Ja chcę być w ciąży, ale nie wyobrażam sobie tego przy Helenie



Na gotowanie zawsze znajdę, bo wiem, że potem to zjem
Antka nie dźwigam za dużo, tylko z łóżeczka na podłogę i z podłogi do krzesełka na jedzenie, a tak to wołam go i leci na czworakach za mną Ogólnie to złote dziecko, wiadomo podczas ząbkowania marrrudzi i nie pozwala odejść na krok, ale poza tym jest blond aniołkiem
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 16:46   #1673
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Beta 776.700 - 4 tydzień
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 16:48   #1674
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Beta 776.700 - 4 tydzień

Brawo kochana gratulacje !
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 16:54   #1675
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Brawo kochana gratulacje !
phiii, to tylko formalność dziekuje...i nawzajem!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:03   #1676
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Karota, Happy mamy nadzieje, ze nikt dzis nie przyjdzie z eksmisja a tak powaznie to Antona przelozony jest na wyjazdach odkad wrocilismy z urlopu i dopiero w przyszlym tyg mu powiemy, ze mamy mieszkanie od kwietnia. Ale to tylko formalnosc

Sent from my XT1032 using Tapatalk

no to mam nadzieję, że ani dziś ani w ogóle nikt nie przyjdzie eksmitować cheche
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dzięki






Na gotowanie zawsze znajdę, bo wiem, że potem to zjem
Antka nie dźwigam za dużo, tylko z łóżeczka na podłogę i z podłogi do krzesełka na jedzenie, a tak to wołam go i leci na czworakach za mną Ogólnie to złote dziecko, wiadomo podczas ząbkowania marrrudzi i nie pozwala odejść na krok, ale poza tym jest blond aniołkiem


my dziś ostro dyskutujemy o drugim, ale wciąż pełni "ale"...
fajnie, że Antosia nie musisz dźwigać

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Beta 776.700 - 4 tydzień
Diabli super


dziewczyny odnośnie trzydniówki

wysypka tylko na brzuszku szyjce i buźce, na nóżkach, rączkach i pleckach nie widze i w ogole jest dosc blada, a jak bylo u Was??
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:15   #1677
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
my dziś ostro dyskutujemy o drugim, ale wciąż pełni "ale"...
fajnie, że Antosia nie musisz dźwigać
jakie "ale" przewazaja szale? chociaż nie wiem po co pytam, teraz już za pozno
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:20   #1678
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Beta 776.700 - 4 tydzień
Gratulacje

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
my dziś ostro dyskutujemy o drugim, ale wciąż pełni "ale"...
fajnie, że Antosia nie musisz dźwigać
Dyskutujecie czy "dyskutujecie" już ?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 17:25   #1679
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Beta 776.700 - 4 tydzień
Super!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 18:09   #1680
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Beta 776.700 - 4 tydzień
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.