Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 15:52   #1681
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Na stronie głównej Iwony ludzie próbują załatwić zdjęcia satelitarne z dnia zaginięcia Iwony... kurde może się uda i może to pomoże rozwiązać zagadkę i ją odnaleźć
byłoby super, gdyby to im się udało...
chociaż pewnie ciężko załatwić takie zdjęcia, ale gdyby włączyć w to policję...
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:55   #1682
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Na stronie głównej Iwony ludzie próbują załatwić zdjęcia satelitarne z dnia zaginięcia Iwony... kurde może się uda i może to pomoże rozwiązać zagadkę i ją odnaleźć
Jestem bardzo sceptycznie do tego pomysły nastawiona.

Nawet jak Nasa udostępni to jak zidentyfikować Iwonę? Po czubku głowy? Nie mówiąc już o potencjalnym sprawcy
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:59   #1683
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Jestem bardzo sceptycznie do tego pomysły nastawiona.

Nawet jak Nasa udostępni to jak zidentyfikować Iwonę? Po czubku głowy? Nie mówiąc już o potencjalnym sprawcy
no na pewno byłoby to trudne, ale wydaje mi się, że możliwe...?
można by odszukać na zdjęciach to samo miejsce i ten moment z 4:12, wtedy wiadomo byłoby, że blond główka to na pewno Iwona... a że mężczyzna za nią to Pan Ręcznik... i poobserwować ich dalszą drogę - wtedy wiadomo byłoby, czy to Pan Ręcznik jest sprawcą, dokąd udało się dojść Iwonie, czy podjechał jakiś samochód, itd...
po takich zdjęciach sprawcy na pewno nie uda się zidentyfikować na 100%, ale myślę, że i tak rozwiałyby one wiele wątpliwości... i dały parę cennych wskazówek - czy to faktycznie może być potrącenie przez samochód, itd.
nie znam się na tym jakoś dobrze, ale tak mi się wydaje
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:10   #1684
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Na stronie głównej Iwony ludzie próbują załatwić zdjęcia satelitarne z dnia zaginięcia Iwony... kurde może się uda i może to pomoże rozwiązać zagadkę i ją odnaleźć
Poważnie?? Ale czy tam w ogóle będzie coś widać?? ;/
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:11   #1685
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Jestem bardzo sceptycznie do tego pomysły nastawiona.

Nawet jak Nasa udostępni to jak zidentyfikować Iwonę? Po czubku głowy? Nie mówiąc już o potencjalnym sprawcy
Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
no na pewno byłoby to trudne, ale wydaje mi się, że możliwe...?
można by odszukać na zdjęciach to samo miejsce i ten moment z 4:12, wtedy wiadomo byłoby, że blond główka to na pewno Iwona... a że mężczyzna za nią to Pan Ręcznik... i poobserwować ich dalszą drogę - wtedy wiadomo byłoby, czy to Pan Ręcznik jest sprawcą, dokąd udało się dojść Iwonie, czy podjechał jakiś samochód, itd...
po takich zdjęciach sprawcy na pewno nie uda się zidentyfikować na 100%, ale myślę, że i tak rozwiałyby one wiele wątpliwości... i dały parę cennych wskazówek - czy to faktycznie może być potrącenie przez samochód, itd.
nie znam się na tym jakoś dobrze, ale tak mi się wydaje
Właśnie, można by uzyskać obraz zdarzeń, które się rozegrały: ile osób było zaangażowanych, czy brał udział w tym jakiś samochód, etc. Nawet jeśli identyfikacja osób będzie niemożliwa, to już coś.

Ale prawdę mówiąc, ja też jestem sceptyczna. Pojęcia bladego o tym nie mam, ale myślicie że agencje satelitarne przechowują archiwalne zdjęcia/filmy każdego kawałka ziemi w każdym momencie czasu?
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:14   #1686
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez sabi Pokaż wiadomość
Właśnie, można by uzyskać obraz zdarzeń, które się rozegrały: ile osób było zaangażowanych, czy brał udział w tym jakiś samochód, etc. Nawet jeśli identyfikacja osób będzie niemożliwa, to już coś.

Ale prawdę mówiąc, ja też jestem sceptyczna. Pojęcia bladego o tym nie mam, ale myślicie że agencje satelitarne przechowują archiwalne zdjęcia/filmy każdego kawałka ziemi w każdym momencie czasu?
no właaaśnie, już prędzej ta druga kwestia, którą poruszyłaś, może być problemem te zdjęcia mogą być po prostu już skasowane po takim czasie, a szkoda...
ale i tak mam nadzieję, że uda się je zdobyć.
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:18   #1687
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ja też się na tym nie znam ale mało prawdopodobne wydaje mi się że Nasa robi zdjęcia satelitarne na całym świecie z częstotliwością kilku minut, żeby potem mozna było zobaczyć jaką trasą poruszał się "czubek głowy". Pomijając już trzymanie później takich zdjęć przez x czasu. Nie wiem, może się myle, może moja wyobraźnia jest na to zbyt mała. W każdym bądź razie nie słyszałam nigdy o czymś takim.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 16:18   #1688
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Mi się wydawało że to jakieś zdjęcia w określonym odstępie czasowym wiec nawet nie brał.am tego pod uwagę

ciekawe czy da się coś zrobic wytm kierunku/
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:33   #1689
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

ale to nasa mialoby udostepniac?? mi sie wydawalo ze chodzi o takie zdjecia co np w internecie mozna na bierzaco ogladac np jakies miasto z satelity chyba ze to nasa albo chodzi o cos zupelnie innego...
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 16:36   #1690
mosisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

w tym kierunku wydaje mi sie ze nic nie dalo by sie zrobic.. bo gdyby byla mozliwosc zrobienia takiego zdiecia aby zobaczyc co sie stalo to wieksza polowa ludzi zaginionyc, nie rozwiazane zagadki mordu czy wiekszosc nie rozwiazanych spraw była by rozwiazana dzieki takim zdiecia.. to moje zdanie rowniez jestem sceptyczna..
__________________
"Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.."


Nigdy nie rozglądała się wokół - jak każda kobieta uważająca się za królową świata...
mosisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 17:29   #1691
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

nie ma szans na uzyskanie takich zdjęć, niestety po pierwsze są to procedury o jakich nie mamy pojęcia, niedostępne dla zwykłych ludzi, nawet policji dla nich zaginięcie jednej jednostki to nie jest powód, aby takie zdjęcia wydawać o ile jeszcze są z tamtego feralnego poranka

A te zdjęcia co oglądamy sobie m.in. na google maps, zumi itd to są z satelity--> czyli nasa bo nie wiem czy kto inny wysłyła satelity w kosmos...


Przypomnijcie sobie jak była katastrofa pod smoleńskiem, zginął Nasz Prezydent i wiele ważnych osobistości i po jakim czasie otrzymaliśmy zdjęcia z satelity.... to nie takie proste niestety..... są ważni i ważniejsi.... taki świat był i będzie....

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
ale to nasa mialoby udostepniac?? mi sie wydawalo ze chodzi o takie zdjecia co np w internecie mozna na bierzaco ogladac np jakies miasto z satelity chyba ze to nasa albo chodzi o cos zupelnie innego...

Tak, Nasa WYSYŁA satelity i stąd też mamy obraz z satelity na każdy zakątek kuli ziemskiej.... no wiesz Polski nie stać na takie "atrakcje" i jeszcze długo nie będzie...
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 18:00   #1692
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
nie ma szans na uzyskanie takich zdjęć, niestety po pierwsze są to procedury o jakich nie mamy pojęcia, niedostępne dla zwykłych ludzi, nawet policji dla nich zaginięcie jednej jednostki to nie jest powód, aby takie zdjęcia wydawać o ile jeszcze są z tamtego feralnego poranka

A te zdjęcia co oglądamy sobie m.in. na google maps, zumi itd to są z satelity--> czyli nasa bo nie wiem czy kto inny wysłyła satelity w kosmos...


Przypomnijcie sobie jak była katastrofa pod smoleńskiem, zginął Nasz Prezydent i wiele ważnych osobistości i po jakim czasie otrzymaliśmy zdjęcia z satelity.... to nie takie proste niestety..... są ważni i ważniejsi.... taki świat był i będzie....

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------




Tak, Nasa WYSYŁA satelity i stąd też mamy obraz z satelity na każdy zakątek kuli ziemskiej.... no wiesz Polski nie stać na takie "atrakcje" i jeszcze długo nie będzie...
dobry przykład podałas - gdyby mieli nagrania z każdej sekundy, na każdym miejscu na ziemi (tak jak mają nadzieję ci, którzy chcą znaleźć Iwonę własnie poprzez te zdjęcia) to i pewnie tą katastrofę by nagrało..
Myslę, że to nie możliwe, chociaż jakaś tam szansa jest..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:34   #1693
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
nie ma szans na uzyskanie takich zdjęć, niestety po pierwsze są to procedury o jakich nie mamy pojęcia, niedostępne dla zwykłych ludzi, nawet policji dla nich zaginięcie jednej jednostki to nie jest powód, aby takie zdjęcia wydawać o ile jeszcze są z tamtego feralnego poranka

A te zdjęcia co oglądamy sobie m.in. na google maps, zumi itd to są z satelity--> czyli nasa bo nie wiem czy kto inny wysłyła satelity w kosmos...


Przypomnijcie sobie jak była katastrofa pod smoleńskiem, zginął Nasz Prezydent i wiele ważnych osobistości i po jakim czasie otrzymaliśmy zdjęcia z satelity.... to nie takie proste niestety..... są ważni i ważniejsi.... taki świat był i będzie....

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------




Tak, Nasa WYSYŁA satelity i stąd też mamy obraz z satelity na każdy zakątek kuli ziemskiej.... no wiesz Polski nie stać na takie "atrakcje" i jeszcze długo nie będzie...
no wiesz co nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia
po pierwsze - nie tylko NASA ma swoje satelity, większość państw je posiada, Polska także. Tylko, że satelity mają różne zadania i nie wszystkie robią zdjęcia satelitarne co chwilę nad danym obszarem.

Poza tym to, że Ty widziałaś zdjęcia satelitarne z katastrofy Smoleńskiej nie znaczy, że ludzie którzy zajmują się ta sprawą widzieli je w tym samym czasie oni mają dostęp do wielu rzeczy, o których zwykły Kowalski nie ma pojęcia. Tak samo jest z systemami satelitarnymi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:31   #1694
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ciekawy pomysl z Nasa.. ehh gdzie jest Iwona, tyle czas juz minelo
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:39   #1695
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Sprawa Iwony Wieczorek - poszukiwania bez rezultatu


http://www.tvp.pl/gdansk/aktualnosci...ultatu/2507520
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:41   #1696
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Zgadzam sie z Vision i dodam swoje piec groszy.
Po pierwsze każda agencja wywiadowcza na swiecie np.C.I.A, Mosad mają swoje satelity. Nie tylko robiace zdjecia w bardzo dobrej rosdzielczosci ale równiez filmy na zywo z malego wycinka terenu, ale do tych zasobów zwykły smiertelnik nie ma dojscia! Te agencje uzywaja tych satelit, gdzie sie w danym momencie cos waznego dla nich dzieje np Afganistan,Irak,Izrael. Polska jako kraj dla nich jest mało wazna. Istnieja tez satelity komercyjne wiekszosc nalezy do amerykanskich firm prywatnych gdzie za posrednictwem internetu mozna kupic legalnie zdjecie w wysokiej rozdzielczosci z dokladnoscia do 0,5 m ( czyli rozpoznawalne sylwetki osób).
Ale zeby dostac takie zdjecie danego terenu o jakis tam wspolrzednych trzeba dac zlecenie i zaplacic i firma po paru dnaich realizuje to zlecenie a i musi byc bezchmurne niebo by teren byl widoczny.
Wlasnie z takich zdjec korzysta google.
A satelity wojskowe(szpiegowskie) robią zdjecia do 0,05 m czyli idzie przeczytac tytul gazety ale jest to nie dla szarego czlowieka.
Odnosnie dnia zaginiecie Iwony moze istniec cien szansy, ze ktos zlecil agencji komercyjnej zrobienia takiego zdj np.zatoki gdanskiej z dokl do 0,5 m (co obejmie rowniez trojmiasto)lub polnocnej czesci polski do swoich potrzeb. Te zdjecia w tych firmach sa przechowywane bo robione sa opracowania naukowe na ich podstawie np. jak sie zmienilo srodowisko? W dobie dzisiejszej technologii i wielkosci twardych dyskow nie ma problemu z przechowywaniem takich zdjec. Z tego co wiem taka usluga troche kosztuje...
Także badzmy dobrej mysli nb wtedy na Pl bylo pieknie i byc moze o tej godzinie bylo zrobione zdjecie z satelity...
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:52   #1697
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez beasz26 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Vision i dodam swoje piec groszy.
Po pierwsze każda agencja wywiadowcza na swiecie np.C.I.A, Mosad mają swoje satelity. Nie tylko robiace zdjecia w bardzo dobrej rosdzielczosci ale równiez filmy na zywo z malego wycinka terenu, ale do tych zasobów zwykły smiertelnik nie ma dojscia! Te agencje uzywaja tych satelit, gdzie sie w danym momencie cos waznego dla nich dzieje np Afganistan,Irak,Izrael. Polska jako kraj dla nich jest mało wazna. Istnieja tez satelity komercyjne wiekszosc nalezy do amerykanskich firm prywatnych gdzie za posrednictwem internetu mozna kupic legalnie zdjecie w wysokiej rozdzielczosci z dokladnoscia do 0,5 m ( czyli rozpoznawalne sylwetki osób).
Ale zeby dostac takie zdjecie danego terenu o jakis tam wspolrzednych trzeba dac zlecenie i zaplacic i firma po paru dnaich realizuje to zlecenie a i musi byc bezchmurne niebo by teren byl widoczny.
Wlasnie z takich zdjec korzysta google.
A satelity wojskowe(szpiegowskie) robią zdjecia do 0,05 m czyli idzie przeczytac tytul gazety ale jest to nie dla szarego czlowieka.
Odnosnie dnia zaginiecie Iwony moze istniec cien szansy, ze ktos zlecil agencji komercyjnej zrobienia takiego zdj np.zatoki gdanskiej z dokl do 0,5 m (co obejmie rowniez trojmiasto)lub polnocnej czesci polski do swoich potrzeb. Te zdjecia w tych firmach sa przechowywane bo robione sa opracowania naukowe na ich podstawie np. jak sie zmienilo srodowisko? W dobie dzisiejszej technologii i wielkosci twardych dyskow nie ma problemu z przechowywaniem takich zdjec. Z tego co wiem taka usluga troche kosztuje...
Także badzmy dobrej mysli nb wtedy na Pl bylo pieknie i byc moze o tej godzinie bylo zrobione zdjecie z satelity...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:29   #1698
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

pogoda w 3city o ile mnie pamiec nie myli byla przepiekna, az nadto piekna moglabym powiedziec, bylo wieczne slonce i upaly, a ja wtedy caly tydzien musialam zasuwac do nieklimatyzowanej pracy, 8 godzin stania przy operacjach a popoludniami uczylam sie bo w piatek mialam jeszcze na dokladke egzamin, pamietam, ze jedyna mysl, ktora przechodzila mi przez głowe to "co ja tu do cholery robie, ja chce do Sopotu na moja kochana plaze!!!"
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:31   #1699
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Dzisiejsza "Panorama" a w niej o ponownym przeszukiwaniu stawów.

http://www.tvp.pl/gdansk/informacja/...082010/2508326
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 20:41   #1700
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
no na pewno byłoby to trudne, ale wydaje mi się, że możliwe...?
można by odszukać na zdjęciach to samo miejsce i ten moment z 4:12, wtedy wiadomo byłoby, że blond główka to na pewno Iwona... a że mężczyzna za nią to Pan Ręcznik... i poobserwować ich dalszą drogę - wtedy wiadomo byłoby, czy to Pan Ręcznik jest sprawcą, dokąd udało się dojść Iwonie, czy podjechał jakiś samochód, itd...
po takich zdjęciach sprawcy na pewno nie uda się zidentyfikować na 100%, ale myślę, że i tak rozwiałyby one wiele wątpliwości... i dały parę cennych wskazówek - czy to faktycznie może być potrącenie przez samochód, itd.
nie znam się na tym jakoś dobrze, ale tak mi się wydaje
Pomysł piękny ale czy realny do stworzenia"?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:58   #1701
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Pomysł piękny ale czy realny do stworzenia"?
A słyszałaś kiedyś o czymś takim?

Wiem, że chęci dobre i w ogóle, ale padłam jak zobaczyłam na tamtym forum o Nasa wpis "Ciekawe czemu jeszcze nie mają Bin Ladena".
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:59   #1702
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Widac,ze juz Wam sie w glowach lasuje skoro szukacie pomocy w NASA

Z calym szacunkiem dla Iwony, niech sie znajdzie cala i zdrowa ale to co tutaj czytam potwierdza fakt,ze siedza tu dzieci pokolenia 'Detektywow' i 'W11'...
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2010-08-27 o 06:24
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:02   #1703
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
A słyszałaś kiedyś o czymś takim?

Wiem, że chęci dobre i w ogóle, ale padłam jak zobaczyłam na tamtym forum o Nasa wpis "Ciekawe czemu jeszcze nie mają Bin Ladena".
O tego typu zdjęciach słyszałam i nawet programy oglądałam, ale o samym ich wykorzystaniu w tego typu sprawie nie

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Widac,ze juz lansuje Wam sie w glowach skoro szukacie pomocy w NASA

Z calym szacunkiem dla Iwony, niech sie znajdzie cala i zdrowa ale to co tutaj czytam potwierdza fakt,ze siedza tu dzieci pokolenia 'Detektywow' i 'W11'...
Czuję się urażona.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:07   #1704
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Widac,ze juz lansuje Wam sie w glowach skoro szukacie pomocy w NASA

Z calym szacunkiem dla Iwony, niech sie znajdzie cala i zdrowa ale to co tutaj czytam potwierdza fakt,ze siedza tu dzieci pokolenia 'Detektywow' i 'W11'...
Dzieci witają pokolenie "07 zgłoś się".
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:08   #1705
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Nie zebym kogos obrazala ale moze gdyby forum prowadzily bardziej przyjazne osoby bylo by inaczej Bo sami wiemy co mowiono o administratorach.
Oczywiscie nie o Tobie.
Tak, ale zrozum że chodzi nie o zgrzyty z użytkownikami tylko z moderatorami między sobą, o to chodzi.
No bo te obraźliwe wiadomości od zwykłych szaraków wrzucam po prostu do kosza.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:10   #1706
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
O tego typu zdjęciach słyszałam i nawet programy oglądałam, ale o samym ich wykorzystaniu w tego typu sprawie nie
O wykorzystywanie takich zdjęć w takich czy podobnych sprawach własnie mi chodziło
Ja nie słyszałam nigdy o czymś takim.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:18   #1707
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Nie mialam zamiaru nikogo urazic
Rozumiem,ze szukacie pomocy gdzie sie tylko da, jednak przyklad zdjec satelitarnych jest nierealny, przynajmniej w tym przypadku.
Dodam tylko,ze zdjecia sa robione nieregularnie, to nie jest tak,ze mozna z nich uchwycic kazda minute.

Dla mnie to absurd, mam prawo tak myslec

Pokolenie '07 zglos sie' bardzo mi sie podoba
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:43   #1708
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Tak, ale zrozum że chodzi nie o zgrzyty z użytkownikami tylko z moderatorami między sobą, o to chodzi.
No bo te obraźliwe wiadomości od zwykłych szaraków wrzucam po prostu do kosza.
To wy się tam nawet miedzy sobą kłóciliście? A myślałam, że to tylko szaraczki sprawiały problem
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:46   #1709
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Szaraczki mam na myśli trolle czyli zwyczajne krzykacze.
No po prostu no źle jest i tyle. Nie zagłębiajmy się w szczegóły koniec.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:47   #1710
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Nie mialam zamiaru nikogo urazic
Rozumiem,ze szukacie pomocy gdzie sie tylko da, jednak przyklad zdjec satelitarnych jest nierealny, przynajmniej w tym przypadku.
Dodam tylko,ze zdjecia sa robione nieregularnie, to nie jest tak,ze mozna z nich uchwycic kazda minute.

Dla mnie to absurd, mam prawo tak myslec

Pokolenie '07 zglos sie' bardzo mi sie podoba
No tak tak, ale dzieciaczkami nie jesteśmy, a W11 lubię od czasu do czasu, ale tylko dlatego bo od małego lubię takie kryminalno-dokumentalne programy
No i CSI, moja miłość Mimo, ze wyniki badań daktyloskopijnych i kwasu (tu się pochwalę jednym z moim ulubionych słów)deoksyrybonukleinowego w 15 min a nawet mniej mnie bawią
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.