Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 16:43   #1681
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam wklejam zdjęcia pokoju dzidziusia i kosza mojżesza który jest u nas w pokoju

Idę czytać dalej bo strasznie się dziś rozpisałyście
super i ta ściana w sypialni faktycznie ciekawie
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:46   #1682
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Babcia rozumiem ze mieszka z wami ?
Ojj bardzo mi przykro.
A juz lepiej sie czujesz ?
A jak malenstwo sie pojawi bedzie mial kto przejac obowiazki nad babcia ?

Podadza antybiotyk i bedzie po sprawie.

Ps. ciuszki sliczne
Tak mieszkamy razem. W ciągu ostatnich 1,5 roku zmarli rodzice Tż i opieka nad babcią i tak należała by do nas. Babcia przepisała nam mieszkanie a my byliśmy w trakcie załatwiania kredytu na remont nie wycofaliśmy się i mieszkamy razem.
Nie jest źle, dobrze się dogadujemy, ale wiadomo że są też takie sytuacje które denerwują. Babcia jest bardzo towarzyska i ma sporo znajomych z którymi ja musiałam zrobić porządek bo niestety teraz panują u nas inne zasady a ja nie pozwolę wejść sobie na głowę. Aktualnie po kilku miesiącach wspólnego mieszkania jest ok.
Oprócz mamy Tż babcia ma jeszcze jedną córkę ale to niestety pijąca patologia i nawet nie chciałabym by pomagała mi przy babci.

Koło babci nie ma dużo roboty bo wszystko robi sama tylko trzeba jej pomóc. Właściwie to ja już mam dziecko a za chwilę będę miała drugie.

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga - oto KORNELIA
Załącznik 5739249

A to kolejny sms:
Śliczna i taka uśmiechnięta
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:49   #1683
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam wklejam zdjęcia pokoju dzidziusia i kosza mojżesza który jest u nas w pokoju
pięknie

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia
lampa prześliczna
hm to ja ja będę wierzyć że jak nie zauwazy na poczatku to przynajmniej melodyjek posłucha a zauważy później jak już będzie bardziej ogarnięty aby leżeć sam w łóżeczku i sobie je szturchać - chociaz nie wiem jak nisko do zabawy można to powiesic
ost widziałam taką małą dzidzie w nosidełki i miało zawieszone takie cos jak karuzela i strasznie siędo tego sieszyło i szturchało te zabaweczki dyndające

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Nie wiem czy prosic Was o kciuki za wizyte bo w sumie czego moge sie dowiedziec
Wczoraj mialam 4 razy ktg 4 razy badania reczne i jedno usg czuje sie sprawdzona z kazdej strony, chociaz ciekawi mnie jak tam moje rozwarcie i czy mam skurcze jeszcze jakies czy juz calkiem wszystko ucichlo.
No i dzisiaj w koncu zrobie GBS mam nadzieje ze zdarze dostac w razie co wyniki jakby mialo sie cos dziac.

A tak w ogole to teraz mam wrazenia nie no bardziej przeczucie ze sie przeterminuje
no to ja trzymam aby rozwarcie nie postępowało i żebyś jeszcze kilka dni odpoczęła i dop wtedy pełna sił urodziła rachu ciachu! 1 skurcz 3 parcia
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:50   #1684
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
W takim razie trzymam
Myślę, że raczej na pewno się nie przeterminujesz
A okna umyte?
Najpierw chce wynik GBS potem okna bede myc !!!
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:52   #1685
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

ButterBear fajowa antylopa! Też by mi takie cudo pasowało do pokoju.. hmm..
To razem z psem masz dwa wysokie zwierzaki
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
szykuje sie do gina i ubralam spodenki i patrze za kolano a tam rozstepy
juz mowilam Tz ze musi mi znalezc dobrego fachowca od skory po porodzie bo musze cos z tym zrobic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
oj biedna.. u Ciebie sprawdza się opinia, że córeczka zabiera mamie urodę.. Ciesz się, że tylko za kolanem
Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
znalazłam lampiszona moich marzeń !!!!!!!!!!


Sara ale znowu te misie aż takie pastelowe na karuzeli nie są... i jak patrzyłam na inne karuzele tu dodawane to wszystkie w takich raczej stonowanych odcieniach... Myślisz, że Dzidzia nie zauważy przesłodkich misiów przebranych za pszczółki?
Zwracam honor Kubusiowi - lampka o wiele ładniejsza, niż ta z hipkiem!

Poczytaj sobie komentarze o tej konkretnej karuzeli. Widziałam chyba na bangla.babyonline.pl ? Piszą, że dzieci własnie się mało interesowały, bo kolory są pastelowe.

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
A tak w ogole to teraz mam wrazenia nie no bardziej przeczucie ze sie przeterminuje
O to się nie martw. Nie ma takiej opcji :P
Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
tak jak obiecałam wklejam zdjęcia pokoju dzidziusia i kosza mojżesza który jest u nas w pokoju
jak pięknie! I zgadzam się co do ściany! w ogóle fajne kolory w sypialni.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:54   #1686
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to jest oczywiste, że to jest złe postępowanie... U nas każda rodząca dostanie antybiotyk przy porodzie jeśli nie wiadomo czy jest nosicielem a to chyba dobrze nie?

I nie obchodziłyby mnie wskazania i statystyki skoro po zakażeniu paciorkowcem dziecko może nawet umrzeć... Zrobiłabym to badanie, nawet jeśli nikt by mi go nie zlecił...
Zresztą ja i tak chodzę prywatnie więc za badanie płaciłam

Ja nie chcę nikogo potępiać ani straszyć bo każdy robi jak uważa ale ja myślę, że u nas postępowanie zapobiegawcze w tym temacie jest bardzo słuszne a u Was to jest po prostu zaniedbanie w tym temacie, oszczędność na ewentualnym zdrowiu dziecka a to nie jest dobre


Tak samo jak Ty o żółtaczce dowiedziałaś się tylko dlatego, że masz Cholestaze a jakbyś nie miała to nic byś nie wiedziała... To też uważam za ułomność Waszej służby zdrowia bo u nas w ciąży badanie na żółtaczkę ma każda ciężarna
O tym można dyskutować i dyskutować.. Ja na tytejsza służbę zdrowia narzekać nie mogę,darmowo specjaliści,darmowe leki,badania. Także temat rzeka,nie mamy co porównywać opieki jeżeli nie skorzystaliśmy z obu.

A wydaje mi się ze nie robią w Pl badania na WZW C. Pewnie miałaś na B badanie ale mogę się mylić.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:02   #1687
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

http://www.groupbstreptest.co.uk/
Na tej stronce można sobie zamówić ten test za darmo , zrobić i zanieść do labu. Zapytam jeszcze o to moją położną następnym razem. Pewnie nie wiedziałabym o tym, gdyby nie wizaż
Przez was mam więcej spraw na głowie
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 17:05   #1688
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość

Zwracam honor Kubusiowi - lampka o wiele ładniejsza, niż ta z hipkiem!

Poczytaj sobie komentarze o tej konkretnej karuzeli. Widziałam chyba na bangla.babyonline.pl ? Piszą, że dzieci własnie się mało interesowały, bo kolory są pastelowe.

ach z tymi opiniami... jedni zadowoleni wąłsnie z dwelikatnosci kolorów i dzieciaczki ponoc tez sie cieszą do misiów, drudzy niezadowoleni. wszystkim nie dogodzimy... ale jeszcze sięzastanowię - Dziękuję
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:06   #1689
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
A wydaje mi się ze nie robią w Pl badania na WZW C. Pewnie miałaś na B badanie ale mogę się mylić.
Aż specjalnie sprawdziłam, u mnie na wynikach jest napisane, że WZW C.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:06   #1690
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Po 13,5 godz snu w nocy i wstaniu o 10.30 zasnęłam chyba ok 14.30 i dopiero się obudziłam. Ja nie wiem, czy to jest normalne
może organizm zbiera zapasy snu przed porodem, ja też ostatnio jak tylko mogę to śpię w dzień. Ale w nocy budzę się na siku co godzine
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
A ja sie pochwale lezaczkiem
Tz zlozyl w poniedzialek bo polozna powiedziala ( pokazalam go jej w niedziele ) ze smialo mozna klasc w nim mala ale wiadomo ze nie za dlugo

śliczny, mam podobny tylko że zabawki to małpki.
Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Przed chwila wrocilam z kliniki hepatologicznej, miałam wizyte z profesorem. Konkretny lekarz.
W sumie dowiedziałam sie tyle, ze powtorne badania potwierdzily WZW C
Na dzien dzisiejszy nic nie mogą zrobic ze wzgledu na ciaze i to ze planuje karmic, nie ma przeciwskazan.. Kolejna wizyta za pol roku, gdzie zbadaja mi dokladnie watrobe. Jezeli nie bedzie uszkodzona, to proponuja poczekac na nowy, innowacyjny lek, ma byc dostepny za rok lub dwa. Ma ponoc bardzo malo skutkow ubocznych, terapia trwa duzo krocej. Przy dotychczasowych lekach moge miec anemie, depresje i duzo innych dolegliwosci, a leczenie trwa ponad rok. Oczywiscie nie musze sie godzic i podjac leczenie odrazu po porodzie, to tylko moja decyzja.
Tak czy inaczej podejmuja sie leczenia kazdego, bez wzgledu na wiek, stan watroby i tego jaka jest szansa na wyleczenie. Ja mam sie nie martwic, bo jezeli mało zażywałam alkoholu i do tej pory nie miałam żadnych objawów choroby to on wierzy, ze bedzie dobrze. Statystycznie mam 95% szans na calkowite pozbycie sie wirusa.
o kurcze ale jak lekarz mówi że jest bardzo duża szansa na całkowite wyleczenie to super. Będziesz czekać czy od razu się decydujesz na leczenie?
Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga - oto KORNELIA
Załącznik 5739249

A to kolejny sms:
śliczna
Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wróciłam już
Ninka jest nadal dziewczynką uf.....
Ale tym razem znów główką w dół. Trzeba będzie wypychać jednak naturalnie
Waga 2950 i dłuugie nnogi
super że płeć się nie zmieniła, może akurat bardzo szybko urodzisz i będziesz zadowolona że nie miałąś cesarki
Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
znalazłam lampiszona moich marzeń !!!!!!!!!!


Sara ale znowu te misie aż takie pastelowe na karuzeli nie są... i jak patrzyłam na inne karuzele tu dodawane to wszystkie w takich raczej stonowanych odcieniach... Myślisz, że Dzidzia nie zauważy przesłodkich misiów przebranych za pszczółki?
śliczny
Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Nie wiem czy prosic Was o kciuki za wizyte bo w sumie czego moge sie dowiedziec
Wczoraj mialam 4 razy ktg 4 razy badania reczne i jedno usg czuje sie sprawdzona z kazdej strony, chociaz ciekawi mnie jak tam moje rozwarcie i czy mam skurcze jeszcze jakies czy juz calkiem wszystko ucichlo.
No i dzisiaj w koncu zrobie GBS mam nadzieje ze zdarze dostac w razie co wyniki jakby mialo sie cos dziac.

A tak w ogole to teraz mam wrazenia nie no bardziej przeczucie ze sie przeterminuje

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
O ja, bardzo ladnie
+ fajna sciana w sypialni
dziękuje
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ej słyszałyście o tym samolocie????
nie, a co się stało?
Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
super i ta ściana w sypialni faktycznie ciekawie
dziękuje
Przy remoncie, zbiliśmy tynk, oczyściliśmy i pomalowaliśmy cegłę farbą
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:09   #1691
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
O tym można dyskutować i dyskutować.. Ja na tytejsza służbę zdrowia narzekać nie mogę,darmowo specjaliści,darmowe leki,badania. Także temat rzeka,nie mamy co porównywać opieki jeżeli nie skorzystaliśmy z obu.

A wydaje mi się ze nie robią w Pl badania na WZW C. Pewnie miałaś na B badanie ale mogę się mylić.
ja miałam C na samym poczatku ciąży to Zuken pewnie też...
u nas po prostu inaczej dba się o ciążę, ale u Was za to bardziej dba się o dziecko już narodzone - pomoc nieporównywalna... tak samo w skandynawii. Jakby u nas wazniejszy był płód niż dziecko narodzone. ale tak jak mówisz można dyskutować i dyskutować...
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 17:17   #1692
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
O tym można dyskutować i dyskutować.. Ja na tytejsza służbę zdrowia narzekać nie mogę,darmowo specjaliści,darmowe leki,badania. Także temat rzeka,nie mamy co porównywać opieki jeżeli nie skorzystaliśmy z obu.

A wydaje mi się ze nie robią w Pl badania na WZW C. Pewnie miałaś na B badanie ale mogę się mylić.
Wiadomo, że u Was są inne plusy ale akurat nie rozumiem czemu w tej kwestii upierasz się, że jest dobrze skoro chyba każdy przyzna rację, że nie jest...

Ja się nie upieram na siłę, że nasza służba zdrowia jest super bo każdy wie jak jest

Chodzi mi tylko o te badania, które według mnie powinny być obowiązkowe i super, że szpitale dbają o nasze dzieci i podają taki antybiotyk nawet jeśli nie wiedzą czy ciężarna jest chora

Ja miałam na WZW C, u nas to obowiązkowe z tego co wiem
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:20   #1693
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wróciłam już
Ninka jest nadal dziewczynką uf.....
Ale tym razem znów główką w dół. Trzeba będzie wypychać jednak naturalnie
Waga 2950 i dłuugie nnogi
Super!!!
Dasz radę

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
znalazłam lampiszona moich marzeń !!!!!!!!!!


Sara ale znowu te misie aż takie pastelowe na karuzeli nie są... i jak patrzyłam na inne karuzele tu dodawane to wszystkie w takich raczej stonowanych odcieniach... Myślisz, że Dzidzia nie zauważy przesłodkich misiów przebranych za pszczółki?
Mnie się też ta karuzela bardzo podoba i nie pomyślałam że te śliczne misie mogą nie przyciągać wzroku.

Jest jeszcze jedna bardzo fajna karuzela i ostatecznie gdybym miała wybrać to kupiłabym tą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0c3704df440855feb22c35baa35147c6-300x300.jpg (16,7 KB, 15 załadowań)
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:24   #1694
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Mnie się też ta karuzela bardzo podoba i nie pomyślałam że te śliczne misie mogą nie przyciągać wzroku.

Jest jeszcze jedna bardzo fajna karuzela i ostatecznie gdybym miała wybrać to kupiłabym tą
Ta też fajna, bo też ma pluszowe zabawki. Ja mam hopla na punkcie misiów, bo nasza Dzidzia będzie Małym Misiem synkiem Dużego Misia
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:25   #1695
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wiadomo, że u Was są inne plusy ale akurat nie rozumiem czemu w tej kwestii upierasz się, że jest dobrze skoro chyba każdy przyzna rację, że nie jest...

Ja się nie upieram na siłę, że nasza służba zdrowia jest super bo każdy wie jak jest

Chodzi mi tylko o te badania, które według mnie powinny być obowiązkowe i super, że szpitale dbają o nasze dzieci i podają taki antybiotyk nawet jeśli nie wiedzą czy ciężarna jest chora

Ja miałam na WZW C, u nas to obowiązkowe z tego co wiem
Nie upieram się ze jest dobrze,poprostu skoro tak jest to musi to być czymś potwierdzone. Co kraj to obyczaj.. O polskiej służbie zrowia można by napisać kolejny wątek także nie ma sensu dyskutować.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:30   #1696
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Chyba jednak powinnam się wziąć i spakować torbę do szpitala, zaczęliśmy w końcu 38 tydzień....
Pierwszy raz pobierano mi krew na morfologię z ...... palca
No i zadzwoniłam do kuzynki poprosić ją na chrzestną, bo nie damy rady się już do niej wybrać osobiście, bo i moje samopoczucie kiepskie i jej nie ma przez wakacje. Ucieszyła się, więc mam nadzieję, że się zgodzi, bo dałam jej czas do namysłu Młoda jest, ale myślę, że byłaby fajną chrzestną. Chrzestnym będzie kuzyn Tż, nasz Świadek, a E., czyli potencjalna chrzestna "partnerowała" mu na naszym weselu, bo nie miał pary
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:31   #1697
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

POLLY GRATULUJĘ !!!!!!!
NIECH MALUTKA DOBRZE SIĘ CHOWA A MAMUSIA SZYBKO WRACA DO ZDROWIA ;-)
WITAJ OLGA !!!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:36   #1698
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Wow ale wy piszecie duzo od rana przybyło mi kilkanaście stron troche nadrobilam i odrazu mi sie humor poprawił resztę nadrobie w nocy jak nie bede mogła spać :p

Kornelka sliczna

Zaczarowana dalej trzymam kciuki zeby sie cos ruszyło z porodem i zbys juz tez miała swoje malenstwo przy sobie

Ja juz po ostatnim usg mała rośnie wazy 3400g i mozg wyglada tak samo tzn jet skrzep o wiele mniejszy juz i sa powiększone bardzo komory ale teraz odwrotnie lewa jest większa od prawej dlatego móżdżek przesunął sie spowrotem na środek (trzy tygodnie temu było odwrotnie przez co móżdżek był na lewo zepchnięty) najważniejsze ze nie ma nowych krwitokow ani skrzepów...ja jestem dobrej myśli w każdym razie

lekarza ktory bedzie robił casarke (ordynatora) dzis nie było jest na urlopie to juz rozumiem dlaczego wyznaczyli termin cesarki za tydzien a nie dzisiaj

Ogólnie ledwo zipie tak gorąco jest, dobrze ze wczoraj mnie energia rozpierala i posprzatalam i ugotowałam

Moi rodzie zaraz beda na kawę takze uciekam juz

Az mnie zjada ciekawość która bedzie następna i ciekawe jak tam Polly_ sie czuje i jak malenstwo
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:42   #1699
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Popatrzylam na listę mamusiek i jestem...13 w kolejce
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2014-07-17 o 17:43
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 17:48   #1700
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jedna bardzo fajna karuzela i ostatecznie gdybym miała wybrać to kupiłabym tą
Tą zachwalała Sara i już miałam ją kupować, bo TŻ też się najbardziej podobała, ale zobaczyłam Tiny Love Ma żywsze kolory i piekne melodyjki. Szkoda tylko, że nie ma pilota.. ale i tak jestem zakochana!

Mamuśka super wieści!! Ale się cieszę! To się tak szybko zmienia! A po narodzinach będzie już pod stałą opieką i nadzorem, więc musi być dobrze!


Nowy sms od Angeliki:


Cytat:
Akurat udalo sie uchwycic usmiech. jezeli mala nie dostanie zoltaczki to wychodzimy jutro. Cos zaczelo delikatnie ja brac oby sie nie rozwinelo. Cwaniara nie chce ssac cyca a pokarm czeka... Po nocy przywiezli mi mala ze smolka przyklejona do pupy. Pupa odparzona. Masakra trzeba bylo odrywac darla sie w nieboglosy. Nie ma co ufac tym baba normalnie szok. Potrafia tylko sie drzec po nas jak czegos nie wiemy CO Z WAS BD ZA MATKI....wiecznie problem. Takie realnia szpitalne.
okropne baby!!! jak tak można?! dziewczyna ledwo zywa po zabiegu, a oni zamiast pomóc i wesprzeć, to jeszcze takie akcje odstawiają!
Zaczynam się cieszyć, że w moim szpitalu nie zabierają dzieci...

Aaaa, i przekazałam całusy od wszystkich (od Butter imienne ) i od Pentuerki
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:53   #1701
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Tą zachwalała Sara i już miałam ją kupować, bo TŻ też się najbardziej podobała, ale zobaczyłam Tiny Love Ma żywsze kolory i piekne melodyjki. Szkoda tylko, że nie ma pilota.. ale i tak jestem zakochana!

Mamuśka super wieści!! Ale się cieszę! To się tak szybko zmienia! A po narodzinach będzie już pod stałą opieką i nadzorem, więc musi być dobrze!


Nowy sms od Angeliki:




okropne baby!!! jak tak można?! dziewczyna ledwo zywa po zabiegu, a oni zamiast pomóc i wesprzeć, to jeszcze takie akcje odstawiają!
Zaczynam się cieszyć, że w moim szpitalu nie zabierają dzieci...

Aaaa, i przekazałam całusy od wszystkich (od Butter imienne ) i od Pentuerki
O jak masakra takie rzeczy żeby się działy :-/
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:55   #1702
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Tą zachwalała Sara i już miałam ją kupować, bo TŻ też się najbardziej podobała, ale zobaczyłam Tiny Love Ma żywsze kolory i piekne melodyjki. Szkoda tylko, że nie ma pilota.. ale i tak jestem zakochana!

Mamuśka super wieści!! Ale się cieszę! To się tak szybko zmienia! A po narodzinach będzie już pod stałą opieką i nadzorem, więc musi być dobrze!


Nowy sms od Angeliki:




okropne baby!!! jak tak można?! dziewczyna ledwo zywa po zabiegu, a oni zamiast pomóc i wesprzeć, to jeszcze takie akcje odstawiają!
Zaczynam się cieszyć, że w moim szpitalu nie zabierają dzieci...

Aaaa, i przekazałam całusy od wszystkich (od Butter imienne ) i od Pentuerki
Co za baby! Mam nadzieję, że dziewczyny wyjdą szybko do domu, na pewno będzie im lepiej niż z takimi położnymi!
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:09   #1703
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

88natka a ten przewijak będzie miała wzdłuż ściany jak na zdjęciu? Bo chyba niewygodnie będzie przewijać dziecko od tej dłuższej strony, ale pokój mega

A propo lekarzy to naprawdę trzeba trafić na ludzkiego, bo niektórzy nie nadają się do leczenia ludzi. Moja siostra w szpitalu miałam zmieniany na głowie opatrunek i tylko zwróciła uwagę lekarce, żeby nie opierała ręki na jej kolanie, bo ma całe poobdzierane. Wiadomo, że miała długie spodnie, to lekarka może o tym nie wiedzieć. A ta na nią nakrzyczała, że ona jej przecież chce pomóc, a nie krzywdę robić
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:11   #1704
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Ta też fajna, bo też ma pluszowe zabawki. Ja mam hopla na punkcie misiów, bo nasza Dzidzia będzie Małym Misiem synkiem Dużego Misia
To konieczne musisz ją kupić
Może na początku nie będzie widzieć ale z czasem napewno
Początkowo możesz zawsze dowodzić jakąś inną zabaweczkę w żywszych kolorach

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Tą zachwalała Sara i już miałam ją kupować, bo TŻ też się najbardziej podobała, ale zobaczyłam Tiny Love Ma żywsze kolory i piekne melodyjki. Szkoda tylko, że nie ma pilota.. ale i tak jestem zakochana
Właściwie to każda jest ładna i ma coś w sobie, najlepiej mieć kilka na zmianę wtedy maluszek się nie znudzi
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:28   #1705
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to jest oczywiste, że to jest złe postępowanie... U nas każda rodząca dostanie antybiotyk przy porodzie jeśli nie wiadomo czy jest nosicielem a to chyba dobrze nie?

I nie obchodziłyby mnie wskazania i statystyki skoro po zakażeniu paciorkowcem dziecko może nawet umrzeć... Zrobiłabym to badanie, nawet jeśli nikt by mi go nie zlecił...
Zresztą ja i tak chodzę prywatnie więc za badanie płaciłam

Ja nie chcę nikogo potępiać ani straszyć bo każdy robi jak uważa ale ja myślę, że u nas postępowanie zapobiegawcze w tym temacie jest bardzo słuszne a u Was to jest po prostu zaniedbanie w tym temacie, oszczędność na ewentualnym zdrowiu dziecka a to nie jest dobre


Tak samo jak Ty o żółtaczce dowiedziałaś się tylko dlatego, że masz Cholestaze a jakbyś nie miała to nic byś nie wiedziała... To też uważam za ułomność Waszej służby zdrowia bo u nas w ciąży badanie na żółtaczkę ma każda ciężarna
Ja nie uważam że opieką jest zła' a raczej inna niż w pl . Czyli w takim razie jak w polsce nie szczepia matki na ksztusiec i nie podają zastrzyku na konflikt krwi w 28 tyg to też jest zwyczajne niedbanie o życie dziecka i oszczędności służby zdrowia





Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Popatrzylam na listę mamusiek i jestem...13 w kolejce
A ja 3 i co mam powiedzieć, ale ją z chęcią kogoś przepuszcze





Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość
Wow ale wy piszecie duzo od rana przybyło mi kilkanaście stron troche nadrobilam i odrazu mi sie humor poprawił resztę nadrobie w nocy jak nie bede mogła spać :p

Kornelka sliczna

Zaczarowana dalej trzymam kciuki zeby sie cos ruszyło z porodem i zbys juz tez miała swoje malenstwo przy sobie

Ja juz po ostatnim usg mała rośnie wazy 3400g i mozg wyglada tak samo tzn jet skrzep o wiele mniejszy juz i sa powiększone bardzo komory ale teraz odwrotnie lewa jest większa od prawej dlatego móżdżek przesunął sie spowrotem na środek (trzy tygodnie temu było odwrotnie przez co móżdżek był na lewo zepchnięty) najważniejsze ze nie ma nowych krwitokow ani skrzepów...ja jestem dobrej myśli w każdym razie

lekarza ktory bedzie robił casarke (ordynatora) dzis nie było jest na urlopie to juz rozumiem dlaczego wyznaczyli termin cesarki za tydzien a nie dzisiaj

Ogólnie ledwo zipie tak gorąco jest, dobrze ze wczoraj mnie energia rozpierala i posprzatalam i ugotowałam

Moi rodzie zaraz beda na kawę takze uciekam juz

Az mnie zjada ciekawość która bedzie następna i ciekawe jak tam Polly_ sie czuje i jak malenstwo
Dobrze że się nie pogarsza, trzymam kciuki już nie długo a twoja natalka też duza dziewczynka

Sent from my SK17i using Wizaz Forum mobile app
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:31   #1706
Mamamarta2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 369
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47338842]
A mi się dzień zaczął po znakiem czopa. Okazuje się, że dwa dni temu to był chyba dopiero początek, bo teraz wypadło tej galarety dużo więcej Sorry za szczegóły. Zresztą nie zdziwiłabym się jakby te ostatnie stresy przyspieszyły poród Ale jak obiecałam mężowi nie rodzić do soboty, to by trzeba teraz dotrzymać słowa[/QUOTE]

ee to jakie to ma wymiary
Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ale się boję dzisiaj. Będę miała pierwsze usg od 21 tyg. Może wyjdzie chłopak Co ja wtedy zrobię?
No i gorsza kwestia, że czuję, że dzidzia się chyba jednak przekręciła i z cc
Już mi dzisiaj wszystko jedno jednak. Oby było tylko dobrze, żeby była zdrowa

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Siostra mojego eks ukrywała ciazę przed ojcem. Do końca! A mieszkali razem w M3. Nikt nie wierzył, a ona w domu się maskowala strojem i udawala, ze przytyla.. Po narodzinach dziadek był wbiebowzięty i wszystko przebaczyl. Aaa.. Ona miala wtedy 17lat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o kurde dobrze ze wszytsko sie ulozylo jak trzeba

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Też się na końcówce ciąży zrobiłam zołzowata. Fuczę do tżta bez powodu a potem jest mi wstyd i go przepraszam.
A najbardziej mnie wkurza, że nie mam w domu nawet większego kącika dla młodego. Łóżeczko stoi między naszym łóżkiem a trzydrzwiową szafą, która przez to się ledwo otwiera. Nie ma mowy o komodzie albo półeczce czy zawieszkach na ścianę. Pudła z pieluchami stoją na szafie razem z fotelikiem, wiaderkiem i gondolą, stelaż od wózka leży pod łóżeczkiem. Patrzę na te Wasze piękne kąciki i mi smutno, że ja nie mogę zapewnić mojemu młodemu takiego pięknego pomieszczenia. Nienawidzę mojego mieszkania. Jest brzydkie i nieustawne, w dodatku każdy mebel z innej parafii. Fu.

Sorry, musiałam się wygadać..
nie przejmuj sie...Twoj synek nie bedzie widzial swiata poza Toba, a przynajmniej szybciej nauczy sie kolorow

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Bylam wziac prysznic, bo w nocy strasznie sie spocilam bo znowu przyszly upaly. Zwlekalam z tym bo w sumie nie chcialo mi sie ale od kilku dni mysle ze jakby zaczely sie skurcze albo odeszly mi wody to przeciez smierdzaca i brudna nie pojade do szpitala, a wiadmo ze z tymi prysznicem przy bolach roznie mogloby byc i sie skonczyc.
Polozna zabronila mi wchodzic do wanny jak bede miala bole, tylko jak ktos jest w domu. wiec na kapiel nie mam co liczyc przed porodem jak Tz jest w pracy, bo dojechanie do domu zajmie mu 40-60 minut.

Nie wiem czy pisalam ale napisalam wczoraj mamie, bo jakos sumienie mi kazalo dac jej znac ze cos sie zaczyna dziac. Wiec nasze relacje ograniczaja sie do tego jak sie czuje, czy mnie cos boli itd.
Za to Tz sie strasznie wkurzyl na mame, bo wczoraj o 4 rano jak bylismy w szpitalu to chcieli mnie polozyc, tylko ze nie mialam torby, no to Tz zadzownil do swojej mamy czy mogla by ja przywiezc, tylko musiala pierw przyjechac po klucze a torba juz byla spakowana. Powiedziala tylko ze ona idzie do pracy i ze jest 4 nad ranem i sie rozlaczyla Olala nas totalnie.
co za glupia baba! A moze ona tak przez sen...nie no nie wierze....
Cytat:
Napisane przez fem Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
idę do szpitala... więc nie będzie mnie przez jakiś czas, jak urodzę to dam znać

żeby nie było, że zaczęłam rodzić - nie...
byłam dzisiaj na wizycie u gin i wysłała mnie do szpitala ze względu na hypertrofię dzidziusia, poza tym obrzękłam, bo w 3 dni przybrałam 4 kilo na wadze, do tego cukry za wysokie... powiem wam, że masakra..

a jeszcze jedno...
GRATULUJĘ MAMUSIOM, KTÓRE JUŻ URODZIŁY
Trzymaj sie!

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ale jak to zrobiłaś?
hehehe no dobre pytanie Kochanie chodz poznaj sie z naszym czopem, co prawda to nie dziecko ale zawsze cos
Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Przed chwila wrocilam z kliniki hepatologicznej, miałam wizyte z profesorem. Konkretny lekarz.
W sumie dowiedziałam sie tyle, ze powtorne badania potwierdzily WZW C
Na dzien dzisiejszy nic nie mogą zrobic ze wzgledu na ciaze i to ze planuje karmic, nie ma przeciwskazan.. Kolejna wizyta za pol roku, gdzie zbadaja mi dokladnie watrobe. Jezeli nie bedzie uszkodzona, to proponuja poczekac na nowy, innowacyjny lek, ma byc dostepny za rok lub dwa. Ma ponoc bardzo malo skutkow ubocznych, terapia trwa duzo krocej. Przy dotychczasowych lekach moge miec anemie, depresje i duzo innych dolegliwosci, a leczenie trwa ponad rok. Oczywiscie nie musze sie godzic i podjac leczenie odrazu po porodzie, to tylko moja decyzja.
Tak czy inaczej podejmuja sie leczenia kazdego, bez wzgledu na wiek, stan watroby i tego jaka jest szansa na wyleczenie. Ja mam sie nie martwic, bo jezeli mało zażywałam alkoholu i do tej pory nie miałam żadnych objawów choroby to on wierzy, ze bedzie dobrze. Statystycznie mam 95% szans na calkowite pozbycie sie wirusa.
o kurde, dobrze ze przynajmniej sie dowiedzialas a 95% to na pewno sie wyleczysz!
Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość


Dodaję moje literki.
piekne literki!
Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga - oto KORNELIA
Załącznik 5739249

A to kolejny sms:
ale fajna krupcia


Ide dalej Was nadrabiac, jeszcze jakies 5 stron i bede w domu
__________________
TP 10.08.2014- SYN
2010- SYN

Mamamarta2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:40   #1707
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga - oto KORNELIA
Załącznik 5739249

A to kolejny sms:

Śliczna i jaka zadowolona że opuściła brzuszek
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:56   #1708
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Ledwo zdążyłam wziąć prysznic i pomarudzić, że znowu w nocy się będę rozpuszczać, a już pada deszcz i będzie burza! NARESZCIE! (a mąż pojechał grać w piłkę )
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 19:01   #1709
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Nie upieram się ze jest dobrze,poprostu skoro tak jest to musi to być czymś potwierdzone. Co kraj to obyczaj.. O polskiej służbie zrowia można by napisać kolejny wątek także nie ma sensu dyskutować.
Tak jak pisałam chodzi mi o tą konkretną rzecz jaką jest GBS bo akurat to mnie dotyczy... I ja dziękuję za taki obyczaj, który może zagrażać życiu dziecka

Pisałam też, że wiem jaka tutaj jest opieka i każdy kraj ma swoje plusy i minusy, wiadomo ale chodziło mi tylko o to badania... Wiem jak jest w Polsce, mieszkam tutaj, nie raz miałam do czynienia z naszą służbą zdrowia, szczególnie w szpitalach i czasem to jakaś masakra... Pewnie pod wieloma względami u Was jest lepiej, na zachodzie tak samo ale akurat tutaj jestem nieugięta i pod tym względem dla mnie to dziwne

Nieważne już
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 19:19   #1710
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

nie klocic się lemoniada nie zdrową ale jaka dobra zimna :beer:
Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1405621063436.jpg (56,2 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez karoseria
Czas edycji: 2014-07-17 o 19:21
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.